تولید تابلو فلکسی فوری

به دلیل سفارش بالا و درخواست های بسیار برای تولید تابلو فلکسی و هم چنین درخواست برخی از مشتریان برای دریافت تابلو فلکسی در اسرع وقت ،تولید کنندگان تابلو فلکسی بایستی سازوکاری طراحی کنند تا تابلو فلکسی را به صورت فوری چاپ کرده و تحویل مشتری دهند.تولید تابلو فلکسی فوری مستلزم دو چیز است .1 تجهیزات و دستگاههای چاپ پیشرفته و 2-استفاده از تابلوسازان چیره دست و با تجربه.دارا بدون این دو فاکتور باعث خواهد شد که تابلوهایی فلکسی در اسرع وقت و  با کیفیت بالا ساخته شده و تحویل مشتری گردد.همچنین در تابلوهای ساخته شده با این روش می توان طرح دلخواه مشتری را در تابلو ایجاد کرد . البته این سرعت عمل در چاپ تابلو نبایستی بر کیفیت تابلو های طراحی شده تاثیر منفی داشته باشد.مجموعه تابلو سازی مکاترونیک امکان تولید تابلو فلکسی به صورت فوری را مهیا کرده است و تابلوهای فلکسی سفارشی خود را در کمترین زمان ممکن تولید کرده و به مشتری تحویل می دهد.

تابلو فلکسی


نتایج 1 تا 26 از کل 26 نتیجه
موجودی: 10

تابلو فلکسی


نصب تابلو فلکسی

موجودی: 15

تابلو فلکسی


تولید بهترین نوع تابلو فلکسی در ایران توسط مجموعه صنعتی ...

موجودی: 13

تابلو فلکسی


تابلو فلکسی با طرحی منحصربه فرد

موجودی: 15

تابلو فلکسی


نصب تابلو فلکسی

موجودی: 2

تابلو فلکسی طرح کافه رستوران


تابلو فلکسی طرح کافه رستوران برای مجموعه رستوران سعد اباد ...

موجودی: 1

تابلو فلکسی طرح آموزشگاه


تابلو فلکسی طرح آموزشگاه با زیبایی خاص و منحصربه فرد

موجودی: 50

طراحی تابلو فلکسی برای کتاب فروشی


طراحی تابلو فلکسی برای کتاب فروشی

موجودی: 1000

قطعات تابلو فلکسی


فروش قطعات تابلو فلکسی

موجودی: 5

تابلو فلکسی درمانگاه


ساخت تابلو فلکسی با کیفیت برای درمانگاهها

موجودی: 50

تابلو فلکسی طلا فروشی


تابلو فلکسی طلا فروشی

موجودی: 10

تابلو فلکسی مشاور املاک


تابلو فلکسی مشاور املاک

موجودی: 5

طراحی تابلو فلکسی با طرح آرایشگاه عروس


طراحی تابلو فلکسی با طرح آرایشگاه عروس

موجودی: 20

تابلو فلکسی مدل دفتر وکیل


تابلو فلکسی مدل دفتر وکیل

موجودی: 10

تابلو فلکسی طرح رستوران


تابلو فلکسی طرح رستوران

موجودی: 50

تابلو فلکسی طرح فروشگاه زنجیره ای


تابلو فلکسی طرح فروشگاه زنجیره ای

موجودی: 100

تابلو فلکسی فروشگاه کامپیوتر


تابلو فلکسی برای فروشگاه کامپیوتر

موجودی: 30

تابلو فلکسی لوازم خانگی


تابلو فلکسی لوازم خانگی

موجودی: 30

تابلو فلکسی طرح باشگاه ورزشی


تابلو فلکسی طرح باشگاه ورزشی

موجودی: 30

تابلو فلکسی طرح فروشگاه موبایل


تابلو فلکسی طرح فروشگاه موبایل

موجودی: 50

تابلو فلکسی طرح لوازم یدکی ماشین


تابلو فلکسی طرح لوازم یدکی ماشین

موجودی: 30

تابلو فلکسی طرح فروشگاه پارچه


تابلو فلکسی طرح فروشگاه پارچه

موجودی: 10

تابلو فلکسی طرح شیرینی فروشی


تابلو فلکسی طرح شیرینی فروشی

موجودی: 10

تابلو فلکسی شرکت های تجاری


تابلو فلکسی شرکت های تجاری

موجودی: 50

تابلو فلکسی طرح بیمارستان


تولید بهترین تابلوهای فلکسی با طرح بیمارستان

موجودی: 15

تولید تابلو فلکسی با طرح فروشگاه پوشاک


تولید تابلو فلکسی با طرح فروشگاه پوشاک در انواع و اشکال ...

موجودی: 15

تابلو فلکسی طرح سلف سرویس ساندویجی


تابلو فلکسی طرح سلف سرویس ساندویجی

 ويژگی های مهم تابلو فلکسی

تابلوهای فلکسی از تابلوهایی هست که تابلوسازان بیشتری در تولید این نوع تابلوها فعالیت دارند .روکش این تابلوهای از جنس پارچه هست.البته پارچه مورد استفاده در تولید تابلو فلکسی از جنس پارچه های معمولی نیست بلکه از نوع پارچه های پلاستیکی هست.این پارچه ها انعطاف و مقاومت بالایی در برابر باران و آفتاب دارند و بسیار محکم هستند .پارچه های تابلو فلکسی مورد استفاده دیگری نیز دارند.این پارچه ها به دلیل مقاومت و انعطاف بالا برای اموری نظیر آب بندی و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرند.در واقع اسم نوع پارچه فلکسی است و به همین دلیل این تابلوها با نام فلکسی شناخته می شوند.انجام چاپ اشکال بر روی این تابلوها نیز توسط تابلو کاران حرفه ای به راحتی قابل انجام است.تابلو کاران با چاپگرهای ويژه و صنعتی که در بازار موجود است می توانند هرگونه شکل و تصویری بر وی تابلو فلکسی چاپ کنند.

مهم ترین ويژگی های تابلو فلکسی قیمت پایین و ماندگاری بالا است.تابلو های فلکسی نسبت به سایر تابلو ها ماندگاری بسیار بالاتری دارند.همچنین قیمت این تابلو ها از همه تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده و مهم کمتر است.برای مثال قیمت یک تابلوفلکسی با اندازه بیست و پنج متر مربع که  به صورت متوسط  سال نیز عمر می کند در حدود  میلیون تومان است.قیمت یک تابلو ال ای دی با همین اندازه در حدود 80 میلیون تومان است که البته به طور متوسط عمر بسیار کمتر نیز خواهد داشت(به طور متوسط حدود 3 تا 5 سال).تابلو های فلکسی  به دلیل قیمت پایین و عمر بالا در میان مشتریان و تابلو سازان به عنوان یک تابلو وفادار و ماندگار شناخته شده است.این تابلوها همواره مشتریان خاص خود را در هر شرایطی داشته اند .همانطور که قبلا نیز گفته شد استفاده از نور مهتابی یا smd باعث جذابیت و چشم نوازی بیشتر تابلو فلکسی می شود  که البته این مورد موجب افزایش قیمت تابلو نیز می شود.

خصوصیت دیگر این تابلو ها سبک بودن آنهاست.سبک بودن این تابلو ها موجب راحتی حمل و نقل و نصب این تابلوها  شده است.می دانیم بسیاری از کسبه محل کسب خود را اجاره می کنند.برای این قشر از کسبه راحتی جابه جایی و سبک بودن تابلو بسیار مهم است.در صورتی که تابلو سبک باشد و پیچیدگی های نصب زیادی نداشته باشد به راحتی می توان محل نصب باز کرده و در جای دیگری نصب کرد.خوشبختانه تابلوهای فلکسی این خصوصیت را دارا هستند.این تابلوها نه پیچیدگی های نصب تابلو های ال ای دی و تلویزیون شهری را دارند و نه وزن سنگین آنها را .مصرف کنندگان به راحتی می توانند این تابلوها را باز کرده و به محل دیگری برده و نصب کنند.البته سبک بودن و راحتی نصب تابلو فلکسی سبب نمی شود که افراد غیر متخصص جهت نصب و جابه جایی این تابلوها اقدام کنند.امور نصب هرگونه تابلو منجمله تابلو فلکسی را حتما به نصاب های تابلو محل نمایید.

در صورتی که نسبت هزینه و زیبایی و کارایی تابلو را در نظر بگیریم متوجه می شویم که تابلو فلکسی بهترین و به صرفه ترین تابلو تبلیغاتی است.

تعمیرات تابلو فلکسی

همانطور که گفته شد تابلو های  فلکسی نسبت به تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری عمر بالاتری دارند .اما این تابلوهای نیز ممکن است به دلیل مختلف دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند .مشکلاتی نظیر وزش بادهای شدید ،برخورد اجسام و... می تواند تابلوهای فلکسی را دچار آسیب نماید.تعمیرات تابلو فلکسی به دو صورت در محل نصب تابلو و یا در محل تابلوسازی انجام می شود.

تابلوسازی مکاترونیک در صورتی که رفع مشکل تابلو در محل نصب مقدور باشد اقدام به تعمیر تابلو در محل می نماید و این روش البته هزینه کمتری را برای مشتری به همراه دارد.در صورتی که تعمیر تابلو در محل میسر نباشد بایستی تابلو فلکسی را از جای خود باز کرده به تابلوسازی برده و پس از تعمیر در تابلوسازی به محل برده و مجددا نصب شود.در این روش به دلیل انجام فعالیت بیشتر هزینه بیشتری نیز برای مشتری خواهد داشت.

تولید تابلو فلکسی در تابلو سازی مکاترونیک

تابلوسازی مکاترونیک از بزرگترین تولید کنندگان تابلوفلکسی می باشد این مرکز در کمترین زمان ممکن تابلوهای فلکسی مدرن و مقاوم و با کیفیت بالا تولید می کند.

با خرید تابلو فلکسی از تابلو سازی مکاترونیک کیفیت و هزینه مناسب را تجربه کنید.

آخرین مطالب

تابلوسازی مکاترونیک به عنوان برندی منحصربه فرد و یکتا در زمینه تولید ، فروش و تعمیر انواع تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده می باشد.