تابلو ال ای دی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلو ال ای دی video wall

تابلو های ال ای دی video wall از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی هستتند که مجهز تکنولوژی video wall هستند .این نوع تابلوها کیفیت و وضوح بسیار بالایی دارند .این تابلوها قابلیت بالایی در نمایش افکت ها دارند.تصاویر ، فیلم و افکت را می توان با سرعت و وضوح بالا در این تابلوها به نمایش گذاشتهر چند نسخه های قدیمی تابلو های ال ای دی در حال منسوخ شدن است اما این نوع  تابلوها روح تازه ای بر کالبد تابلوهای ال ای دی دمیده است.

تابلوسازی مکاترونیک چندین نمونه از این تابلوهای فلکسی تولید و نصب کرده است که آخرین مورد آن مربوط به پروژه پاساژ پرواز بوده است.

تابلو های ال ای دی پرفروش ترین تابلوهای تبلیغاتی در گذشته

تابلوهای ال ای دی در سال های گذشته از پرفروش ترین تابلوهای تبلیغاتی در سال های گذشته بوده است .اما با افزایش قیمت های تابلو ال ای دی در سال های اخیر میزان استفاده از این تابلوها به شدت کاهش یافته است .حتما تا به حال این تابلوها را در مکان های مختلف شهر مشاهده کرده اید.تنوع رنگ و شکل و نصب آسان و البته قابلیت بالا در جلب توجه عابرین  از جمله مواردی است که موجب شده این تابلوها طرفداران بسیار زیای پیدا کنند.این تابلوها در اندازه ها و رنگهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.تابلوهای ال ای دی تنوع بسیارزیادی دارند.این تابلوها را می توان بر اساس موارد مختلف تقسیم بندی کرد.در زیر به چند مورد از تقسیم بندی های مختلف این تابلوها اشاره می کنیم.

با وجود تمام مزایایی که برای تابلوهای ال ای دی برشمردیم در صورتی که قصد استفاده از این تابلوها را در شرایط فعلی حاکم بر بازار داشتید باید در خرید و استفاده از این تابلوها ملاحظاتی را در نظر بگیرید.استفاده از نور با کیفیت و خوب ،مصرف برق کم ،استافده از رنگ های جذاب ،استفاده از افکت های چشمک زن و زیبا می تواند در بازدهی این تابلوها بسیار موثر باشد.

تابلو ال ای دی  به نوعی شناسنامه تابلو های تبلیغاتی هستند .اکثر افراد زمانی که نام تابلو تبلیغاتی برده می شود ،تابلو ال ای دی در ذهنشان تداعی می گردد .

تقسیم بندی تابلو بر اساس رنگ:

تابلوهای ال ای دی در رنگ های مختلفی موجود می باشند.رنگ سبز ،رنگ آبی ،رنگ قرمز و درنهایت تابلوهای فول کالر و چند رنگی.صاحبان کسب و کارها بر اساس سلیقه و نوع کسب کارخود رنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنند.انتخاب رنگ تابلو در قیمت تابلو تاثیر مستقیم دارد.به طوری که تابلوهای با رنگ قرمز قیمت پایین تر و تابلوهای فول کالر و چندرنگی قیمت بالاتری دارند.

تقسیم بندی از لحاظ روان یا متحرک بودن :

       tabloravanled.com 115                                                   

 

 

 

 

tabloravanled.com 101  

نحوه و نوع نمایش مطالب یکی دیگری از انواع تقسیم بندی های تابلو می باشد.تابلوها می توانند مطالب و تبلیغات را به صورت متحرک نمایش دهند که به این تابلوها تابلو تابلو تبلیغاتی نیز گفته می شود .در برخی تابلوهای led نیز مطالب و تصاویر به صورت ایستا می باشند و متحرک نیستند.به این تابلوها اصطلاحا تابلوهای ال ای دی ثابت گفته می شود.

تقسیم بندی تابلو بر اساس اندازه

تابلوهای ال ای دی در اندازه های مختلف تولید می شوند.اندازه تابلو بر اساس سفارش مشتری می باشد .اندازه تابلو از یک متر یا کمتر شروع شده و می تواند تا بیش از 10 مترباشد .در واقع اندازه تابلو تبلیغاتی بر اساس سفارش مشتری تعیین می شود و استاندارد خاصی ندارد.

فروشندگان تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی از کالاهای تبلیغاتی می باشد که در سال های اخیر افرادی بسیاری وارد این کسب وکار شده اند و اقدام به فروش و نصب تابلو تبلیغاتی می کنند.در میان این تابلوها ،تابلو ال ای دی به عنوان پروفروش ترین این تابلوها می باشد .در صورتی که در جستجوگر گوگل عبارت تابلوال ای دی را تایپ نمایید ملاحظه خواهید که که شرکتهای بسیاری که صرفا فروشنده کالا می باشند و نه تولید کننده ،نظیر دی جی کالا و... در زمینه فروس تابلو تبلیغاتی فعالیت دارند.

به دلیل ورود افراد بسیاری در این حوزه نصب و فروش تابلو تبلیغاتی شاهد بوجود امدن نوعی جو دلالی و سودجویی در این بازار بوده ایم.افرادی که شاید تخصص چندانی حتی درنصب تابلو ندارند سفارش فروش تابلو را با قیمت بسیار بالاتر از قیمت تولید کننده از مشتری دریافت کرده و خود تابلو را جهت تولید به تابلوساز و شرکت تولید کننده ارجع می دهند.مشخص است در صورتی که خریدار به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده خریداری کند در وقت و هزینه صرفه جویی چشم گیری خواهد داشت .همچنین در صورت خرید مستقیم خریدار می تواند نظارت بیشتری بر کیفیت و نحوه تولید تابلو داشته باشد.

 

قیمت کلیه محصولات تابلوسازی مکاترونیک رقابتی بوده و به قیمت کف کارخانه عرضه می شود .با این حال این مرکز تابل پایان امسال تخفیفات ویژه ای برای خرید تابلو تبلیغاتی برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

تابلو تبلیغاتی   فروش تابلو چلنیوم    مزایای  تابلو چلنیوم   قطعات تابلوled   تلویزیون شهری   تعمیر تلویزیون شهری    تابلو فلکسی   قیمت تابلو تبلیغاتی     تابلو چلنیوم دست دوم


آخرین مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.


تابلوسازی مکاترونیک به عنوان برندی منحصربه فرد و یکتا در زمینه تولید ، فروش و تعمیر انواع تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده می باشد.