انواع پست‌ها

نحوه تولید تابلو چلنیوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای چلنیوم از محصولاتی هستند که تولید آن از صفر تا صد توسط متخصصین تابلوسازی مکاترونیک انجام می شود . تولید تابلو چلنیوم یک روال عمومی و کلی دارد که اکثر تابلوسازان از این روال برای تولید تابلو چلنیوم استفاده می کنند .دستگاههای بسیاری در پروسه تولید تابلو چلنیوم مورد استفاده قرار می گیرند در زیر به پروسه تولید این تابلو به صورت کلی  می پردازیم.

برای ساخت تابلو چلنیوم بعد از سفارش و تایید طرح تابلو توسط مشتری ، طلق های تابلو را در اندازه های مشخص توسط دستگاه لیزر مخصوص برش داده و آماده می کنیم .بعد چلنیوم مورد نیاز را خریداری کرده و توسط تجهیزات ساخت تابلو نظیر خم کن ،لبه زن و چسب مخصوص شروع به ساخت تابلو چلنیوم می کنیم.بعد از اتمام کار با چلنیوم و وقتی که چلنیوم ها به صورت کامل در تابلو استفاده شد برای هر کدام به صورت جداگانه pvc بریده می شود . پی وی سی های بریده شده در کف کاری مورد استفاده قرار می گیرد. مراحل بعدی  بعد چسباندن smd ها و سیم کشی و وصل کردن به منبع تغذیه تابلو ،تابلو روشن می شود .

بسیاری از افراد تابلوهای چلنیوم را باسایر تابلوهای حروف برجسته اشتباه می گیرند.در واقع تابلوهای حروف برجسته انواع بسیاری دارند و تابلوهای چلنیوم یک نوع از این تابلوها می باشد .تابلوهای حروف استیل ،تابلوهای رینگی ،تابلوهای لبه سوئدی ،تابلوهای لبه پلاستیکی ،تابلوهای لبه هندی و ... از جمله تابلوهای حروفه برجسته می باشند .البته در خانواده تابلوهای حروف برجسته تابلوهای چلنیوم به نوعی سرآمد می باشند.

یکی از تفاوتهای تابلوهای چلنیوم با سایر تابلوهای حروف برجسته دیواره آلومینیمی آن می باشد که انعطاف پذیری بالایی دارد.مقاومت بالای تابلوهای چلنیوم به حدی می باشد که کمتر شاهد خرابی در این تابلوها می باشیم و این تابلوها تا مدت ها برای مشتری کار می کنند.تنها نقطه ضعفی که این تابلوهای چلنیوم دارند این هست که ممکن است پس از مدتی طلق روی ان خراب شود و برای جلوگیری از این امر نیز راهکارهایی وجود دارد.بسیار دیده شده است که مشتری بعد از مدت طولانی که تابلوچلنیوم استفاده کرده است تنها به دلیل اینکه از ظاهر تابلو خسته شده است اقدام به سفارش تابلو جدیدی می کند.

سایر تابلوهای حروف برجسته نیز مزایای قابل ملاحظه ای دارند برای مثال تابلوهای حروف پلاستیکی این مزیت را دارند که از کنار هم نور می دهند مثلا اگر طلق دیوار با طلق روی تابلو رنگش متفاوت باشد تابلو دو رنگ می شود و جلوه و زیبایی خاصی پیدا می کند معایب تابلوهای حروف پلاستیکی این هست که دوام نسبتا پایین تری نسبت به چلنیوم دارند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


آخرین مطالب

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.


تابلوسازی مکاترونیک به عنوان برندی منحصربه فرد و یکتا در زمینه تولید ، فروش و تعمیر انواع تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده می باشد.