درباره ما

گروه صنعتی مکاترونیک با بیش از 8 سال سابقه در ساخت و تولید تابلوهایLED و تلویزیون شهری در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تابلوهای تبليغاتی در کشورمی باشد. این مرکز با تجهیزات مدرن و پیشرفته و با دارا بودن پرسنلی زبده و توانمند از معدود مراکز تابلوسازی می باشد که کلیه مراحل ساخت و تولید و تعمیر تابلوهای تبليغاتی به صورت کلی درآن انجام می شود .تابلوسازی مکاترونیک علاوه بر ساخت و فروش تابلوهای تبليغاتی  در زمینه تهیه و توزیع قطعات تابلوهای تبليغاتی برای همکاران نیز فعالیت دارد.این مجموعه کار تعمیرات تخصصی  کلیه قطعات و ماژول های تابلوهای تبليغاتی را انجام می دهد.

گروه صنعتی مکاترونیک با بیش از 8 سال سابقه در ساخت و تولید تابلوهایLED و تلویزیون شهری در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تابلوهای تبليغاتی در کشورمی باشد.


 

گروه صنعتی مکاترونیک با بیش از 8 سال سابقه در ساخت و تولید تابلوهایLED  و تلویزیون شهری در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تابلوهای تبليغاتی در کشورمی باشد.

ما با هدف انجام کلیه کارهای تخصصی برق و الکترونیک از سال 86 کار خود را آغاز کردیم مکاترونیک از معدود جاهایی است که کلیه خدمات فنی تابلوهای الکترونیکی در خود مجموعهانجاممیشود.از جمله:تعمیراتقطعات تابلو،برنامه نویسی،نصب تابلو و اجرای کامل،برق کشیو.. این مجموعهافتخار دارد که از زمانی کار خود را آغازکرده است که نه تنها فقط مونتاژقطعات ،بلکه طراحی از اول تاآخر توسط خود مجموعه انجام میشده است و در حال حاضرتجربیات گذشته باعث شده است که یکی ازمجموعه های تخصصی برق و الکترونیک درسطح کشور گروه مکاترونیکباشداین گروه در کلیهمجموعه های تابلو برق های صنعتی و پروژه های تخصصی الکترونیک فعالیت دارد و تمامی این کارهاتوسط خود پرسنل انجاممی شود.گروه صنعتی مکاترونیک علاوه بر ساخت تابلوهای LED مبادرت به فروش قطعات برای همکاران نموده و علاوه بر گارانتیقطعات که شرکت سازنده در چین میدهد .این مجموعه به علت دارا بودن علمتخصصیلکترونیکی و داشتن نقشه های تمامماژول های تک رنگ و رنگی و قطعات آنها در صورت خرابشدنقطعات و یا حتی صدمه توسط همکاران ، خود اینمجموعه ماژول مورد نظر را تعمیرنموده و در اختیار همکاران قرار میدهد.

همچنین مکاترنیک که از ابتدا جزو سازنده های فریم CNC بود ،اکنون نیز تمامی فریم های تابلو روان و تلویزیون شهری را با کیفیتی خوب و قیمتی مناسب در اختیار همکاران قرار میدهد.مکاترونیک چون که خود نیز سازنده تابلو میباشد و مستقیما با نظرات مشتریان در ارتباط است لکن دقیقا از درخوست همکاران برای ساخت فریم و خراب نبودن ماژول و برنامه های مادر برد اطلاع کافی دارد وتمام همت خود را بر آن بسته که تمامی کارها بدون اشکال دست همکاران عزیز برسد.

http://tabloravanled.com/images/template-content/photo_2017-04-15_20-58-09-3.jpg

درباره ما

گروه تابلوسازی مکاترونیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید ،فروش و نصب انواع تابلوهای تبليغاتی وتلویزیون شهری در تهران می باشد.با توجه به اینکه کلیه مراحل تولید ،نصب و تعمیرات تابلوهای تبليغاتی در داخل این مرکز انجام می شود ،این مرکز یکی از معتبرترین مراکز تابلوسازی در تهران می باشد.

 

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری وب سایت: www.sitevaseo.ir

تماس با ما

بالا