Flex Admin

درباره تابلوسازی مکاترونیک

تابلوسازی مکاترونیک در سال 1385 با راه‌اندازی دفتر مرکز در شهر تهران اقدام به فعالیت درزمینهٔ تولید تابلوهای تبلیغاتی نمود.

این مجموعه با بیش از ۱۵ سال سابقه درزمینهٔ ساخت و تولید انواع تابلو تبلیغاتی در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تابلو تبلیغاتی در کشور است. مکاترونیک با تجهیزات مدرن و پیشرفته و با دارا بودن کارکنانی زبده و توانمند از معدود مراکز تابلوسازی است که کلیه مراحل ساخت و تولید و تعمیر تابلوهای تبلیغاتی را به‌صورت صفرتا صدی انجام می‌شود.

تابلوسازی مکاترونیک علاوه برساخت و فروش تابلوهای تبلیغاتی درزمینهٔ تهیه و توزیع قطعات تابلوهای تبلیغاتی برای همکاران نیز فعالیت دارد. این مجموعه کار تعمیرات تخصصی کلیه قطعات و ماژول‌های تابلوهای تبلیغاتی را انجام می‌دهد.

راهکارهای تبلیغاتی بی‌بدیل ما چشم‌انداز روشنی برای کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند. ما با درک عمیق از کسب‌وکارهای مختلف شامل شناسایی مشتریان و سلایق آن‌ها، محدوده ارائه خدمات و محصولات کسب‌وکارها، روانشناسی رنگ و ... تابلویی متناسب با هر کسب‌وکاری را ارائه می‌کنیم.

Flex header
مشاوره رایگان

جهت در یافت مشاوره رایگان در مورد انواع تابلو با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

تابلو روان ال ای دی

ساخت ،تولید و تعمیر تابلو روان ال ای دی

تابلو چلنیوم

تولید و فروش تابلو چلنیوم در سراسر کشور

تلویزیون شهری

خدمات تولید ،نصب و تعمیر تلویزیون شهری

تابلو فلکسی

تولید و فروش تابلوهای فلکسی استاندارد

تابلوسازی مکاترونیک پیشرو در تولید، تعمیر و نصب انواع تابلوهای تبلیغاتی

تابلوسازی مکاترونیک از پیشگامان تولید، تعمیر و نصب تابلوهای تبلیغاتی است. تابلوسازی مکاترونیک با درک دقیق در مورد لزوم نوآوری و دید جدید در کلیه جنبه‌های تابلوسازی سعی در استفاده از به‌روزترین خدمات و امکانات در عرصه تابلوسازی دارد. مشاهده کیفیت نامرغوب تابلوهای قدیمی شامل موارد سوختن تابلوها در تعداد بالا، مصرف انرژی بالا و کارایی پایین ما را بر آن داشت از جدیدترین تکنولوژی‌های روز برای ساخت تابلو تبلیغاتی استفاده کنیم. ساخت تابلوهایی با کمترین مصرف انرژی، کیفیت و وضوح تصویر بالا و قیمت مناسب از اولویت‌های تابلوسازی مکاترونیک است.

تابلوسازی مکاترونیک سعی در استفاده از تابلوهای مدرن و پیشرفته به‌جای تابلوهای قدیمی که دیگر صرفه اقتصادی ندارد دارد.

جستجو

مکاترونیک پیشرو در صنعت تابلوسازی

  تولید و نصب تابلو تبلیغاتی

  تولید و نصب تابلو تبلیغاتی

  خدمات تولید و نصب تابلو تبلیغاتی

  تعمیر تابلو تبلغیاتی

  تعمیر تابلو تبلغیاتی

  خدمات تعمیر تابلو تبلغیاتی

  فروش تابلو تبلیغاتی

  فروش تابلو تبلیغاتی

  فروش تابلو تبلیغاتی

  برند معتبر تابلوسازی

  قیمت و کیفیت مناسب