تلویزیون شهری

تولید و فروش جدیدترین مدل های تلویزیون شهری در مجموعه تابلو سازی مکاترونیک

مکاترونیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تلویزیون شهری از پیشگامان توسعه و فروش این تابلوهای غول پیکر تبلیغاتی در ایران می باشد .ما با تولید تلویزیون های شهری از 1 تا بیش از 15 متردر خدمت عموم کسب و کارها و مشتریان عزیز هستیم.

خدماتساخت تلویزیون شهریفروش تلویزیون شهریتعمیر تلویزیون شهریدر تهران و سراسر کشور

علی عیسی احمدی

در زیر تصاویر نمونه کارهای مکاترونیک در زمینه تولید و نصب تلویزیون شهری قرار داده شده است.

علی عیسی احمدی مدیریت تابلوسازی مکاترونیک

تلویزیون شهری


موجودی: 3

اسکوربرد ورزشگاه


اسکوربردهای ورزشگاه نوعی تلویزیون شهری بسیار با کیفیت ، ...

موجودی: 15

تلویزیون شهری آن لاین


در جدیدترین مادربردهای تلویزیون شهری از قابلیتی استفاده ...

موجودی: 14

تلویزیون شهری داخل سالنp4


تلویزیون شهری داخل سالنp4 با کیفیت بسیار بالا،این تلویزیون ...

موجودی: 20

تلویزیون شهری سایز کوچک مناسب مساجد


تلویزیون شهری تلویزیون شهری p4 آنلاین با کیفیت بسیار بالا ...

موجودی: 20

تلویزیون شهری سه بعدی


تولید و فروش تلویزیون شهری سه بعدی

موجودی: 10

تلویزیون شهری فول کالر


تلویزیون شهری آن لاین مدل جدید smd

موجودی: 15

تولید و فروش انواع تلویزیون شهری


تولید و فروش و اجاره انواع تلویزیون شهری رنتال توسط مجموعه ...

موجودی: 10

مادربردهای لینسن برای تلویزیون شهری


مادربردهای لینسن مورد استفاده در تلویزیون شهری

موجودی: 10

نصب انواع تلويزيون شهری


نصب انواع تلویزیون شهری در سراسر کشور

موجودی: 2

نموه کار تلویزیون شهری فول کالر


نموه کار تلویزیون شهری فول کالر

تلویزیون شهری‌های پرتابل یکی از انواع مهم تلویزیون شهری هستند. این تلویزیون‌های شهری که تلویزیون شهرهای متحرک نیز نامیده می‌شوند به راحتی قابل حمل‌ونقل و جابه جایی هستند. این تلویزیون‌ها دارای پایه ها و ساختار محکم و مقاومی هستند. همچنین این تلویزیون‌ها به دلیل اینکه بایستی در شرایط مختلف کار کنند، به صورت ضد آب و ضد ضربه ساخته می‌شوند.

کاربردهای تلویزیون شهری پرتابل

تلویزیون‌های شهری پرتابل معمولا مورد استفاده مشاغلی است که موقعیت مکانی صابتی ندارند. برای مثال گروه های کنسرت و موسیقی، برگزارکنندگان نمایش‌های فرهنگی نظیر تئاتر و سیرک و برگزارکنندگان نمایشگاه‌های بین‌المللی  مشاغلی از این دست اقدام به تهیه تلویزیون شهری پرتابل می کنند. اجاره تلویزیون شهری پرتابل

تلویزیون‌های شهری پرتابل به دلیل سهولت در جابه جایی و مقاومت بالا، مصارف اجاره ای نیز دارند. به این صورت که شرکت ها این تلویزیون‌ها را خریداری کرده و به صورت اجاره به مشتریان ارائه می‌کنند.

مطالب مرتبط

 تلویزیون شهری از تابلوهای تبليغاتی گران‌قیمت است که به‌صورت استراتژیک برای کسب‌وکارها و شرکت‌های قدرتمند به لحاظ مالی، مورداستفاده قرار می‌گیرد. تلویزیون‌های شهری بعد از نصب در محل نیاز به سرویس‌های مداوم و مکرر دارند و در بازه‌های زمانی مختلف باید کارکرد و کیفیت آن مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد. تلویزیون‌هایی که در فضاهای باز قرار دارند نیاز به مراقبت بیشتری دارند. موارد بسیاری وجود دارد که توسط کارشناسان و تکنسین‌های این محصول طی دوره‌های زمانی مشخص تست و کنترل می‌شود و در صورت وجود مشکل،  عیب‌یابی و رفع می‌شود.

یکی از خدمات که تابلوسازی مکاترونیک ارائه می‌دهد تعمیر تلویزیون شهری شهری در محل است. به دلیل حجم و وزن بالای تلویزیون‌های شهری نقل‌وانتقال آن‌ها به تعمیرگاه در صورت خرابی با دشواری‌های بسیاری همراه هست. همچنین در بسیاری موارد بایستی برای نقل‌وانتقال آن مجوزهای مختلفی گرفته شود. تعمیر تلویزیون شهری در محل می‌تواند گزینه ایده آلی برای استفاده‌کنندگان از این محصولات باشد. البته تابلوسازی مکاترونیک تمام سعی خود بر تعمیر تلویزیون شهری در محل را می‌نماید ولی در صورت مقدور نبودن تعمیر در محل و نیاز به انجام کارهای تخصصی‌تر و تجهیزات بیشتر برای تعمیر تلویزیون، نیاز به انتقال تلویزیون شهری به تعمیرگاه است. نقل‌وانتقال تلویزیون‌های شهری معمولاً به نسبت اندازه با نیسان، خاور و در بعضی مواقع با جرثقیل انجام می‌شود.

مشتریان عزیزی که محصولات تلویزیون شهری را از تابلوسازی مکاترونیک خریداری می‌نمایند حتماً توجه داشته باشند که در صورت خرابی محصول و داشتن گارانتی هرگز تعمیرات تلویزیون شهری را به شرکت و شخص خاصی محول نکنند زیرا در صورت باز شدن دستگاه  توسط شرکت یا شخص دیگری، دستگاه فاقد گارانتی خواهد بود. همچنین این مرکز تابلوسازی توانایی تعمیر انواع برندهای تلویزیون شهری در هراندازه و کیفیتی را دارد.

تلویزیون شهری برای مجتمع‌های تجاری

یکی از روش‌های استفاده به‌صرفه از تلویزیون شهری این هست که چندین کسب‌وکار مختلف به‌صورت گروهی اقدام به خرید تلویزیون شهری نمایند. این مورد برای کاسب‌های فعال در پاساژها و مراکز تجاری بیشتر نمود پیدا می‌کند. کاسب‌های فعال در یک پاساژ یا مرکز تجاری می‌توانند به‌صورت گروهی اقدام به خرید تلویزیون شهری نمایند و به‌صورت مساوی از امکانات تبلیغاتی آن بهره‌مند شوند. هر شرکت یا مجموعه‌ای کلیپ موردنظر را خود را تهیه می‌کند. کلیه کیپ‌ها و تصاویر جمع‌آوری‌شده و از طریق فلش یا کامپیوتر به تلویزیون منتقل می‌شود. زمان‌بندی پخش هر کلیپ را نیز می‌توان مشخص کرد.

پخش کلیپ در تلویزیون شهری

یکی از کاربردهای مهم تلویزیون شهری پخش کلیپ تصویری است. تلویزیون شهری کلیپ‌های تصویری را با وضوح‌بالا نمایش می‌دهد. این قابلیت از قابلیت‌های بسیار مهمی است که نمونه‌های آن را تنها در تابلوهای ال ای دی باکیفیت می‌توان یافت. در کنار لزوم استفاده از تلویزیون شهری برای پخش کلیپ‌های تبلیغاتی، طراحی و ساخت  کلیپ‌های تبلیغاتی زیبا و تأثیرگذار نیز می‌تواند بر جذاب بودن آگهی و برانگیختن مخاطب تأثیرگذار باشد.

خرید تلویزیون شهری

خرید تلویزیون شهری باقیمت مناسب و کیفیت عالی را با ما تجربه کنید. تابلوسازی مکاترونیک در کنار تولید و تعمیر تلویزیون شهری یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان این محصول در سراسر کشور است. آوازه محصولات مکاترونیک به اکثر شهرستان‌ها و شهرهای بزرگ کشور رسید است. مکاترونیک متبحرترین و متخصص‌ترین مرکز تابلوسازی درزمینهٔ تولید تلویزیون‌های شهری است. تلویزیون‌های شهری تولیدشده در مکاترونیک از کیفیت و کارایی فراوانی برخوردارند. طول عمر بالا، زیبایی و چشم‌نوازی از خصوصیات محصولات مکاترونیک است.

نصاب تلویزیون شهری

تابلوسازی مکاترونیک یکی از متبحرترین مجموعه‌های تابلوسازی در نصب تلویزیون شهری است. تلویزیون شهری به دلایل قیمت بالا، وزن و خصوصیات خاصی که دارد نیازمند نصب توسط نصاب‌های بسیار باتجربه‌ای است. نصب تلویزیون شهری توسط افراد مبتدی می‌تواند به خسارت‌های جبران‌ناپذیری منتهی شود. بسیاری از مشکلات نصب تلویزیون شهری یا سایر تابلوهای تبلیغاتی ممکن است در هنگام نصب بروز نکند و مدت‌ها بعد از نصب نمایان شود. ازاین‌رو مکاترونیک حساسیت بسیار بالایی برای نصب این محصول دارد و نصب تلویزیون شهری به‌صورت مستقیم توسط مدیریت این مرکز کنترل می‌شود. نظارت مستقیم مدیریت و استفاده از نصاب‌های چیره‌دست و کار بلد امکان ایجاد مشکل در نصب تلویزیون شهری را به حداقل می‌رساند.

حمل‌ونقل تلویزیون شهری

یکی از نکاتی که نصاب‌های تلویزیون شهری بایستی به آن دقت کافی داشته باشند نحوه حمل‌ونقل این تابلوهای تبلِیغاتی گران‌قیمت است. تلویزیون‌های شهری از حساس‌ترین تابلوهای تبليغاتی هستند که باید تمهیدات ويژه برای حمل‌ونقل آن در نظر گرفته شود. تلویزیون‌های شهری اندازه‌های مختلفی دارند آن‌ها را می‌توان توسط ماشین‌سواری، وانت یا نیسان و ماشین‌های سنگین حمل‌ونقل کرد. تلویزیون‌های شهری کوچک در ماشین‌های سواری به‌راحتی قابل‌حمل هستند. تلویزیون‌هایی که توسط وانت، نیسان یا ماشین‌های نظیر خاور حمل‌ونقل می‌شوند بایستی به‌صورت محکم و مطمئن در پشت ماشین بسته شوند. برای جلوگیری از ضربه خوردن این تلویزیون‌ها در کنار و اطراف آن در هنگام حمل‌ونقل باید از اشیاء نرم نظیر پارچه استفاده کرد تا از وارد شدن ضربه به تلویزیون جلوگیری شود. هنگام بستن این تلویزیون‌ها دقت داشته باشید که فشار طناب نباید به تلویزیون صدمه وارد کند.

 فروش تلویزیون در شهرستان‌ها

تابلوسازی مکاترونیک یکی از مراکزی هست که بیشترین آمار ارسال تلویزیون شهری به شهرستان‌ها را دارد. بسیاری از مشتریان و یا  تابلوسازان در شهرستان‌های دور و نزدیک برای سفارش تولید و یا تعمیر تلویزیون شهری با این مرکز تماس می‌گیرند و سفارش‌ها خود را به این مرکز ارائه می‌دهند. تابلوسازی مکاترونیک به‌عنوان یک برند شناخته‌شده و صاحب سبک در سراسر کشور شناخته‌شده است.

از کاربردهای جدید تلویزیون شهری استفاده از این تلویزیون‌ها در داخل سالن‌ها  نظیر تالارها، نمایشگاه‌ها می‌باشد. با توجه به قیمت بالای تلویزیون‌های شهری نسبت به تلویزیون معمولی و تابلو led شاید این سؤال مطرح شود که چرا از این تابلوها به‌جای تلویزیون شهری استفاده نمی‌شود.

تلویزیون‌های شهری مزایای فراوانی نسبت به تلویزیون‌های معمولی و تابلو ال ای دی دارند که در زیر به تشریح برخی از این مزایا می‌پردازیم.

1-تلویزیون شهری دستگاهی صنعتی است و مخصوص کارهای تبلیغاتی ساخته‌شده است. نور زیادی دارد و باعث می‌شود که تصویر بسیار واضح پخش شود. و همچنین جذابیت بیشتری دارد.

2-تعمیر و نگهداری تلویزیون شهری نسبت به تلویزیون‌های معمولی بسیار راحت‌تر هست. برای مثال در تلویزیون‌های معمولی درصورتی‌که صفحه تلویزیون آسیب ببیند صفحه  تلویزیون باید به‌صورت کلی تعویض شود که هزینه بسیاری دارد و یا بایستی تلویزیون را تعویض کرد ولی در تلویزیون‌های شهری فقط قسمت آسیب‌دیده تعویض یا تعمیر می‌شود.

3-تلویزیون شهری قابلیت کوچک شدن به ابعاد مختلف رادارند که همین امر حمل‌ونقل و نصب آن را راحت‌تر می‌کند اما چنین چیزی در تلویزیون‌های معمولی وجود ندارد.

4-تلویزیون شهری قابلیت تغییر برنامه و آنلاین و آفلاین کار کردن با کامپیوتر را دارد.

5-ابعاد تلویزیون شهری به هر ابعادی که بخواهیم قابل بزرگ شدن است.

6-تلویزیون شهری در مقابل ضربه، صدمات، آفتاب، باران و آب بسیار مقاوم‌تر از تلویزیون معمولی است.

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

درباره تلویزیون شهری

 تلویزیون های شهری غول‌های تبليغاتی هستند که توسط شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ خصوصی و دولتی مورداستفاده قرار می‌گیرند. کاربرد تلويزیون شهری بیشتر در مکان‌های شلوغ و پر رفت‌وآمد است. تلویزیون‌های شهری به گونه بسیار تأثیرگذار بر مخاطب اثر می‌گذارند. رهگذران به‌صورت غیرارادی و ناخودآگاه به صفحه تلویزیون شهری خیره  می‌شوند. نصب تلویزیون‌های شهری بایستی با دریافت مجوز از مراکز مختلف صورت گیرد. استفاده از این روش تبليغاتی به دلیل هزینه بالا برای همه کسب‌وکارها مقدور نیست و تنها شرکت‌ها و سازمان خاصی قادر به انجام این‌گونه تبلیغات می‌باشند.

تلویزیون‌های شهری در انواع بسیار متنوع و مختلف تولید می‌شوند و فنّاوری‌های ساخت و طراحی این محصولات به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدام در حال رشد و تکامل است. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تلویزیون شهری کیفیت تصاویر است. ارتقاء کیفیت تصاویر یکی از اولویت‌های مهم سازندگان تلویزیون‌های شهری است. مقاومت در برابر باد و باران و آفتاب و همچنین برخورد اجسام و صدمات جانبی از دیگر فاکتورهای مهمی هست که در تولید تلویزیون‌های شهری بایستی رعایت کرد. البته همه این تلویزیون‌ها در محیط باز استفاده نمی‌شوند و برخی از تلویزیون‌های شهری در محیط‌های بسته  مانند سمینارها و مراکز مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند.

 

 

متأسفانه با افزایش قیمت دلار قیمت تلویزیون‌های شهری نیز در کشور ما رشد بسیار زیادی داشته است و بسیاری از کسانی که می‌توانستند مشتریان بالقوه این محصول باشند، در حال حاضر برای خرید این محصول مردد هستند. البته برای استفاده از تلویزیون‌های شهری راه دیگری نیز وجود دارد و آن اجاره این محصولات است. شرکت‌های زیادی من‌جمله شرکت مکاترونیک تلویزیون‌های شهری متعددی دارند که جهت اجاره در خدمت مشتریان عزیز قرار می‌دهند.

تلویزیون شهری در ویترین فروشگاه‌ها

یکی از کاربردهای جدید استفاده از تلویزیون شهری، استفاده در ویترین فروشگاه‌ها به‌جای مانکن و یا نمایش کالاها است. این تلویزیون‌ها که استند تلویزیون نیز نامیده می‌شوند به این صورت کار می‌کنند  که تصاویر ذخیره‌شده مانکن‌ها بالباس‌های مختلف در داخل فلش قرار می‌گیرد و همراه با افکت را پخش می‌کنند. و یا تصاویر کالاهای فروشگاه در تلویزیون نمایش داده می‌شود.

امروزه این روش تبلیغاتی در فروشگاه لوکس باب شده است. تلویزیون‌های شهری که جهت استفاده در ویترین فروشگاه‌ها  تولید می‌شوند بسیار سبک هستند و به‌راحتی قابل‌جابه‌جایی می‌باشند. اغلب این تلویزیون‌ها قابلیت پخش برنامه‌های تلویزیونی را نیز دارند و ضد آفتاب می‌باشند.

معمولاً چه شرکت‌ها و ارگان‌هایی از تلویزیون‌های شهری استفاده می‌کنند؟

تلویزیون شهری به لحاظ کیفیت و قیمت بالا جزو تابلوهای تبلیغاتی لوکس به شمار می‌رود. این تابلوها باقیمت و کیفیت بالا شناخته می‌شوند. اکثر استفاده‌کنندگان تلویزیون‌های شهری سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی نظیر شهرداری‌ها، بیمارستان‌ها  و ... می‌باشند. شرکت‌های خصوصی بزرگ نیز از دیگر مشتریان تلویزیون‌های شهری هستند. استفاده از تلویزیون‌های شهری کوچک‌تر به لحاظ قیمت پایین‌تر بیش‌تر مورد استقبال شرکت‌ها و مشتریان قرار می‌گیرد.

 

مطالب مرتبط با تلویزیون شهری

جستجو محصولات