تعمیرات حرفه ای و تخصصی تابلو تبلیغاتی

در سال‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت تابلوهای تبلیغاتی، تقاضا برای تعمیر این تابلوها افزایش داشته است. صاحبان کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند به‌جای کنار گذاشتن تابلوهای تبلیغاتی خراب و معیوب آن‌ها را تعمیر و استفاده کنند. انواع زیادی از تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد. از تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری گرفته تا تابلوهای فلکسی و ساعت مسجدی، ما قادر به تعمیر همه انواع تابلوهای تبلیغاتی هستیم.

تعمیر انواع تابلوهایال ای دیچلنیومفلکسیتلویزیون شهریساعت مسجدیدر تهران و سراسر کشور

تعمیرات تخصصی تابلو تبلیغاتی در هر کجای ایران

tabloravanled.com 9repair

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ این قدرت رادارند که به‌صورت گسترده از تابلوهای تبلیغاتی استفاده کنند. ما انجام این امور را تحت عنوان کمپین‌های تبلیغاتی انجام می‌دهیم. در کمپین‌های تبلیغاتی، ما شبکه‌ای از  تابلو تبلیغاتی را در مکان‌های عمومی مختلف از داخل قطارهای مترو گرفته تا ورزشگاه‌ها و اتوبان‌ها نصب می‌کنیم. این نوع تبلیغات محصول شمارا به‌عنوان محصولی شناخته‌شده و فراگیر مشخص می‌کند؛ همچنین در این روش تبلیغاتی برند شما به‌عنوان برندی معتبر شناخته‌شده قابل‌اعتماد شناخته می‌شود.

یکی از نمونه‌های کمپین‌های تبلیغاتی موفق، کمپین تبلیغاتی شرکت مینو است. شرکت مینو از همه ابزار تبلیغاتی ممکن استفاده می‌کند. از نصب تابلوهای تبلیغاتی شبکه‌ای گرفته تا ارائه کالاهایی با برند بستنی میهن. برای مثال شرکت بستنی میهن یخچال‌هایی را با آگهی‌هایی که بر روی آن درج‌شده است به‌صورت رایگان به مغازه‌داران می‌دهد. و مغازه‌داران در مغازه‌های خود از این یخچال‌ها استفاده می‌کنند.

 ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای داشتن تابلوهای تبلیغاتی مؤثر تنها ساخت و نصب آن کافی نیست. تابلو تبلیغاتی باید در زمان‌های مشخص بازرسی و در صورت نیاز تعمیر و به‌روزرسانی شوند. تابلوهای تبلیغاتی باید همیشه در شرایط ساختاری ایمن، قابل‌ارائه و خوب نگهداری شوند، ازجمله تعویض موارد معیوب قطعات، رنگ‌آمیزی، رنگ‌آمیزی مجدد، تمیز کردن، بررسی نکات امنیتی و سایر اقدامات موردنیاز.

به مجموعه اقدامات ذکرشده در بالا تعمیر و نگهداری گفته می‌شود. مسئول تعمیر و نگهداری تابلو باید کلیه موارد ذکرشده را رعایت کند.

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی بهترین راه برای برقراری ارتباط در مورد خود با طیف گسترده‌ای از مشتریان است، اما تنها زمانی موفقیت‌آمیز است که ساختار تبلیغاتی در تمام طول مدت به‌درستی عمل کند: بدون نقص، بدون لامپ‌های سوخته، بدون پارگی و... . چه بسی تابلوهای تبلیغاتی زیبا به دلیل خراب شدن قطعات در بلندمدت تأثیر تبلیغاتی خود را از دست می‌دهند.

ما اقلام مصرفی، اقلام جعبه نور، تابلوها، بنرهای تقاطع خیابان، چراغ‌های نئون، به‌طور خلاصه هر آنچه برای تعمیر سریع و باکیفیت سازه‌های تبلیغاتی نیاز دارید را در انبارهایمان داشته و در صورت نیاز در تعمیر و نگهداری استفاده می‌کنیم. بازرسی و تعویض عناصر ساختاری فرسوده یا آسیب‌دیده، سرویس و تعمیر سیم‌کشی، تعویض لامپ، ماژول و مهتابی‌ها، تعویض سیم‌های فشارقوی، ترانسفورماتورهای فشارقوی، و ... ازجمله مواردی هست که ما در تعمیر و نگهداری تابلو انجام می‌دهیم.

تعمیر و نگهداری سازه‌های تابلو تبلیغاتی: سازه‌های تابلو تبلیغاتی از بخش‌های مهم تابلو تبلیغاتی هستند. ما تعویض جزئی و کامل سازه‌های قدیمی را با جایگزینی با سازه‌های جدید مشابه انجام می‌دهیم.

عقد قرارداد پشتیبانی

 هنگامی‌که قرارداد پشتیبانی مشتری را منعقد می‌کنید، ما به‌طور مستقل اطمینان می‌دهیم که تمام ساختارهای تبلیغاتی، چه در بیرون و چه در داخل ساختمان در شرایط خوبی هستند و جذاب به نظر می‌رسند.

ما برای مشتریان خود در صورت لزوم، بازدید سریع متخصصان و تعمیرات یا نصب سازه‌های تبلیغاتی فوری همراه با خرید کلیه مواد موردنیاز را تضمین می‌کنیم.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف گرافیکی می‌توان طرح‌های مختلف بیلبورد را طراحی کرد. بااین‌حال همین نرم‌افزارهای بهتر و تخصصی‌تری برای هر کاری وجود دارد. درزمینهٔ طراحی بیلبورد نیز نرم‌افزارهایی هستند که به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می‌دهند. طراحی بیلبورد با این نرم‌افزارها جذابیت بیشتری خواهد داشت.

در کل  در طراحی بنرها و بیلبوردها بهتر است از برنامه‌های مبتنی بر برداری مانند Adobe Illustrator و Vectr استفاده کنید. اگر به دنبال ابزارهای رایگان هستید، Inskape یک انتخاب عالی است. اگر نمی‌دانید چه برنامه‌ای را برای طراحی بیلبورد انتخاب کنید می‌توانید به فهرستی که ما ارائه می‌کنیم اطمینان کنید.

بیلبوردها شکل کارآمدی از تبلیغات هستند، بنابراین برای جذب مشتری باید ظاهر خوبی داشته باشند. شما نمی‌توانید با نرم‌افزارهای معمولی اقدام به طراحی بیلبوردهای درجه 1 کنید. ابزارهایی که استفاده می‌کنید باید به‌اندازه کافی قدرتمند باشند تا بتوانند طیف وسیعی از ویژگی‌ها را مدیریت کنند، اما درعین‌حال، آن‌ها همچنین باید بنرها و بیلبوردهایی را تولید کنند که وقتی هر دو به‌اندازه کافی کوچک شدند که در یک بروشور جا شوند، خوب به نظر می‌رسند. اینترنت مملو از محصولاتی است که چنین قابلیت‌هایی را ارائه می‌دهند، اما ما به دنبال برخی از آن‌ها خواهیم بود که ازنظر ما بهترین‌ها هستند.. ما در این مقاله 5 تا از بهترین نرم‌افزارهای طراحی بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی را ذکر می‌کنیم. همچنین در این مقاله به مواردی نظیر این‌که این نرم‌افزارها چقدر توانایی دارند و کاربردهای مختلف آن‌ها ذکر می‌شود.

1- Adobe Illustrator در صدر فهرست ما یک ابزار نرم‌افزاری است که می‌تواند ابزار طراحی گرافیکی پیش فرضی باشد که همیشه باید به آن فکر کنید. ازآنجایی‌که گاهی اوقات قرار است بنرها و بیلبوردها ازنظر اندازه بسیار بزرگ باشند، باید از ابزاری استفاده کنید که مبتنی بر برداری است، مانند Adobe Illustrator، و نه مبتنی بر پیکسل، مانند Adobe Photoshop.  

به زبان ساده، فایل‌های مبتنی بر برداری بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر آن‌ها را کشیده‌اید، هرگز کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. ازآنجایی‌که بنرها کل نمای ساختمان‌ها را می‌پوشانند، اطمینان از پیکسلی نبودن آن‌ها کار آسانی نیست. البته این تنها دلیلی نیست که باید به سراغ Adobe Illustrator بروید. این نرم‌افزار قادر است انواع دیگر پروژه‌ها را نیز انجام دهد، از طرح‌های لوگو در مقیاس کوچک گرفته تا هنرهای دیجیتال زیبا. بنابراین، اگر قصد خرید مجوز و یادگرفتن یک نرم‌افزار گرافیکی دارید، بهتر است به سراغ محصولی بروید که بتوانید برای بیش از یک کار از آن استفاده کنید.

۲-Core Draw دومین گزینه در لیست ما است که مبتنی بر برداری است و بنابراین برای کار طراحی بنر و بیلبورد مناسب است. بااین‌حال، یک تفاوت بزرگ بین CorelDRAW و Adobe Illustrator  سطح مهارت موردنیاز برای تسلط بر آن است. رابط کاربری CorelDRAW را می‌توان کاربرپسند تر توصیف کرد، اگرچه قابلیت‌های کلی تا حدودی محدودتر است. بااین‌حال، اگر روی یک پروژه شخصی کار می‌کنید و در روش‌های طراحی دیجیتال آن‌قدرها مهارت ندارید، قطعاً CorelDRAW ابزاری مناسب برای شماست. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی CorelDRAW آورده شده است: رابط بصری یادگیری ، تسلط آسان و همه‌کاره بودن از خصوصیات این نرم‌افزار است.همچنین این نرم‌افزار تعادل بین کنترل‌های دستی و خودکار ایجاد می‌کند .

۳-Affinity Designer ابتدا به‌عنوان یک ابزار طراحی گرافیکی اختصاصی برای کاربران مک ایجاد شد اما به‌آرامی به ویندوز نیز منتقل شد. تا آنجا که به رابط مربوط می‌شود، Affinity Designer یک رابط کاربری مدرن و بصری ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد تقریباً به‌طور یکپارچه بین آن و Illustrator جابجا شوند. کسانی که در طراحی گرافیک تازه‌کار هستند مشکلی دریافتن تمام ابزارهای اساسی موردنیاز خود نخواهند داشت، بااین‌حال کاربران باسابقه Illustrator راه خود را به تنظیمات و ابزارهای پیشرفته‌تر به‌راحتی خواهند دانست. درواقع، آن‌هایی که به Illustrator و Photoshop عادت کرده‌اند، تقریباً متوجه خواهند شد که منحنی یادگیری برای Affinity Designer تقریباً وجود ندارد. بااین‌حال، Affinity در مقایسه با Illustrator در مورد ویژگی‌ها، ابزارها و میانبرها قدرت کمتری دارد.

 در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی Affinity Designer آورده شده است: رابط بصری برای مبتدیان، رابط آشنا برای کاربران فتوشاپ و ایلاستریتور، طراحی مبتنی بر وکتور و هم بر اساس شطرنجی ،برچسب قیمت پایین ،عالی برای کاربران مک عالی است

 ۴-Inkscape گزینه بعدی لیست ما محصولی است که احتمالاً در نگاه اول وقتی متوجه می‌شوید کاملاً رایگان و منبع باز است شمارا فریب می‌دهد. بااین‌حال، هیچ‌چیز در بخش کیفیت در هنگام ایجاد این محصول قربانی نشده است. این نرم‌افزار قادر به مدیریت محصولات مبتنی بر برداری مانند طراحی بنرها و بیلبوردهای بزرگ است. البته، این نرم‌افزار قدرت کمتری نسبت به محصولات ذکرشده در صدر فهرست ما دارد. این نرم‌افزار به‌طور مداوم به‌روز می‌شود، و شما حتی می‌توانید با کمک‌های مالی کمک کنید تا برنامه را بسیار بهتر کنید. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی Inkscape آورده شده است: کاملاً رایگان منبع باز است و به‌طور مداوم به‌روز می‌شود. دارای ویژگی‌هایی قابل‌توجه،رایگان است، مبتنی بر برداری است.

۵-vectr آخرین گزینه در لیست ما یکی دیگر از ابزارهای طراحی گرافیکی رایگان مبتنی بر برداری است. این یک ابزار ساده و درعین‌حال قدرتمند است و می‌تواند طرح‌های شمارا به واقعیت تبدیل کند. چیزی که آن را در مقایسه با سایر گزینه‌های لیست ما متمایز می‌کند این است که می‌توان از آن به‌صورت آنلاین استفاده کرد، بنابراین نیازی به اشغال فضای دیسک خود با آن نیست. به‌سادگی مرورگر خود را مرور کنید، به وب‌سایت Vectr مراجعه کنید، وارد حساب کاربری خود شوید و ویرایش را شروع کنید. البته، کسانی که فاقد اتصال اینترنتی قوی هستند، همچنان می‌توانند نرم‌افزار vector  را انتخاب کنند. علاوه بر این، می‌توانید طرح خود را فوراً برای سایر کاربران ارسال کنید و حتی می‌توانید آن را طوری بسازید که آن‌ها بتوانند ویرایش شمارا به‌صورت زنده تماشا کنند. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی Vectr آمده است: کاملاً رایگان است. می‌تواند هم به‌عنوان یک مشتری آنلاین مبتنی بر وب و هم به‌عنوان مشتری دسکتاپ استفاده شود. حجم بسیار کمی دارد. طراحی مبتنی بر وکتور باکیفیت بالا به اشتراک‌گذاری کار شمارا بسیار آسان می‌کند

طراحی بنر و بیلبورد کار ساده‌ای نیست. حتی اگر دقیقاً بدانید که می‌خواهید آن‌ها چه شکلی به نظر برسند، استفاده از ابزار مناسب برای کار بسیار مهم است اگر می‌خواهید کار را انجام دهید. همیشه هنگام انتخاب ابزار طراحی برای پروژه‌هایی مانند این‌ها به یاد داشته باشید که همیشه از ابزارهای طراحی مبتنی بر برداری استفاده کنید و نه مبتنی بر شطرنجی، زیرا با افزایش اندازه تصویر کیفیت تصویر کاهش می‌یابد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

درصد بالایی از تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار تابلوهای ال ای دی هستند. تابلوهای ال ای دی هرچند جذابیت فراوانی دارند آمار خرابی بالایی نیز دارند. در زیر چند راهکار کاربردی برای تعمیرات اولیه تابلو ال ای دی ذکرشده است.

1-برق را در همه‌جا چک کنید: چک کنید که آیا برق به‌درستی به تابلو می‌رسد یا خیر. ایرادت و قطعی‌های مربوط به سیم و دوشاخه و پریز بسیار اتفاق می‌افتد. اگر آشنایی با سیستم داخلی تابلو دارید یک ولت‌متر بگیرید و بررسی کنید که آیا برق 5 ولت، 12 ولت و 110 ولت وجود دارد (این کارها بایستی توسط تکنسین و متخصصین برق انجام شود.)

 2-عکس گرفتن قبل از شروع: قبل از تغییر یا آزمایش از همه‌چیز از هر زاویه‌ای عکس بگیرید... وقتی سعی کنیم قطعات را دوباره کنار هم قرار دهیم، این بسیار مفید خواهد بود.

3- به داخل یا پشت تابلوی LED نگاه کنید، آیا منبع تغذیه‌ها به‌درستی به قطعات موردنظر متصل هستند؟ آیا منبع تغذیه‌ها سالم هستند؟ اگر ایرادی در این زمینه باشد منبع تغذیه باید تعمیر یا تعویض شود.

 6- آیا نرم‌افزار خود را بررسی کرده‌اید؟ شاید شما دستور SLEEP یا OFF فرستادید و هیچی مشکلی ندارد شاید برخی از دکمه‌های شما درست‌کار نکند. ایرادات کنترل از راه دور تابلو آمار بالایی دارند.

7-تماس با پشتیبانی: با نصاب و فروشنده تابلو تماس بگیرید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تبلیغات یک صنعت بسیار سودآور است و بسیاری از کارآفرینان آن را زود درک کردند. همه‌چیز با چاپ اولیه شروع شد، اما اکنون بسیار گسترش‌یافته است. می‌توان آن را به چند دسته تقسیم کرد، ازجمله تلویزیون، دیجیتال، رادیو و فضای باز. امروز، ما بر روی تبلیغات در فضای باز تمرکز خواهیم کرد، به‌ویژه بزرگ‌ترین شرکت‌هایی که آن را کسب‌وکار اصلی خودکرده‌اند. در اینجا لیست 9 شرکت برتر تبلیغات در فضای باز بر اساس درآمد، در رتبه‌بندی سال 2018 آمده است

1- JCDecaux. این شرکت یک شرکت فرانسوی تبلیغاتی، بازاریابی برند و تبلیغات در فضای باز است که در سال 1964 تأسیس شد. دفتر مرکزی آن‌ها در Plaisir، Ile-de-France، فرانسه واقع‌شده است. این‌یک شرکت خانوادگی است که توسط Jean-Claude Decaux تأسیس‌شده است، و اکنون، آن‌ها در بیش از 80 کشور در سراسر جهان با بیش از 1 میلیون پانل تبلیغاتی حضور دارند. آن‌ها تبلیغات مبلمان خیابانی را در سال 1964 اختراع کردند و اکنون رهبر جهانی در این زمینه هستند. JCDecaux همچنین تنها شرکت بین‌المللی است که فقط بر روی مبلمان خیابانی، حمل‌ونقل و تبلیغات بیلبورد در فضای باز و توسعه آن تمرکز دارد. مجموعه آن‌ها بسیار چشمگیر و پر از کارهای دیجیتال، سنتی و حتی محیطی است. آن‌ها سال گذشته یک رژ لب تعاملی غول‌پیکر برای Avon در ویلنیوس، لیتوانی نصب کردند. رژ لب غول‌پیکر دارای یک دکمه قرمز بزرگ بود که مخاطبان می‌توانستند آن را فشار دهند و سپس رژلب‌های رایگان دریافت کنند.

نمونه دیگری از کارهای بزرگ آن‌ها در شانگای است، جایی که آن‌ها یکی از شلوغ‌ترین ایستگاه‌های مترو را به یک موزه هنری تبدیل کردند.

درآمد تخمینی آن‌ها 4.273 میلیارد دلار در سال 2018 بود.

2- شرکت Clear Channel Outdoor این شرکت قدیمی‌ترین شرکت تبلیغاتی در فضای باز در ایالات‌متحده است. اولین بار در سال 1901 بانام فاستر و کلیزر در اورگان ایجاد شد، سپس فروخته شد و در سال 1986 به پاتریک مدیا تغییر یافت. دوباره فروخته شد و در سال 1995 به Eller Media Company تبدیل شد، سپس در سال 2001 به Clean Channel Outdoor تبدیل شد. فعالیت این شرکت تولید و نصب هر چیزی است که بتوان آن را تبلیغات در فضای باز در نظر گرفت؛ شامل بیلبوردها، پناهگاه‌های اتوبوس، مترو، وسایل نقلیه حمل‌ونقل، مبلمان خیابانی، پوسترها و فرودگاه‌ها. این شرکت فقط در بازار ایالات‌متحده فعالیت می‌کنند و در سراسر کشور، دقیقاً در 44 ایالت پراکنده‌شده‌اند. این شرکت پیشروترین شرکت تبلیغاتی در فضای باز در ایالات‌متحده است که دارای سریع‌ترین رشد شبکه دیجیتال در فضای باز به ارزش 1200 نمایشگر در حال حاضر است. آن‌ها در سال 2018، 2.722 میلیارد دلار درآمد داشتند. آن‌ها در کارنامه کاری خود تبلیغات برای برندهایی مانند نایک، آئودی و اوبر و غیره دارند. کار آن‌ها برای نایک در نیویورک بود، جایی که از چندین بیلبورد با تصاویر زنان تیم فوتبال زنان ایالات‌متحده استفاده کردند.

3- شرکت Focus Media یک شرکت چینی تبلیغاتی در فضای باز است که بزرگ‌ترین شبکه تبلیغات OOH را در کشور خود اداره می‌کند. این شرکت بیشتر از صفحه‌نمایش دیجیتال و تبلیغات اینترنتی استفاده می‌کنند. این شرکت در سال 2003 توسط جیسون جیانگ نانچون تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در شانگای چین است. در سال 2005 عمومی شد و تجارت خود را در بازار ایالات‌متحده آغاز کرد، اما در سال 2013 به خصوصی بازگشت. آن‌ها در سال 2018، 2.201 میلیارد دلار درآمد داشتند. آن‌ها فقط در چین فعالیت می‌کنند و لیست مشتریان آن‌ها شامل مارک‌های معروفی مانند Canon، Procter & Gamble، Uni است.

4- Ströer Ströer. یک ارائه‌دهنده پیشرو آلمانی رسانه‌های خارج از خانه است که در سال 1990 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر کلن آلمان قرار دارد. آن‌ها خدماتی مانند تبلیغات فردی و راه‌حل‌های کاملاً یکپارچه و یکپارچه را همراه با کل زنجیره ارزش بازاریابی و فروش ارائه می‌دهند. استروئر استراتژی را اتخاذ کرد که آن را "OOH plus" می‌نامند، که بر نقاط قوت کسب‌وکار OOH تمرکز دارد که زیربنای بخش‌های محتوا و رسانه مستقیم است. آن‌ها همچنین کارهای دیجیتالی زیادی انجام می‌دهند. آن‌ها فقط در آلمان کار می‌کنند و برای نایک، اسپریت، کوکا کولا، آدیداس و نتفلیکس کار می کنند. آن‌ها در سال 2018 معادل 1.869 میلیارد دلار درآمد داشتند.

5- شرکت Lamar. لامار با بیش از 340000 نمایشگر در سراسر ایالات‌متحده و کانادا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تبلیغات در فضای باز در جهان است. این شرکت در سال 1902 با مشارکت چارلز ام. لامار و جی. ام. کو تأسیس شد و از آن زمان تاکنون رشد خود را متوقف نکرده است. آن‌ها دارای موجودی بزرگی از بیلبوردهای سنتی و همچنین بزرگ‌ترین شبکه بیلبورد دیجیتال در ایالات‌متحده با 3300 نمایشگر هستند. آن‌ها با پاندورا، شورولت و نیسان و دیگران کارکردند. آن‌ها در سال 2018 معادل 1.627 میلیارد دلار درآمد داشتند. نیسان برای جلب‌توجه به فروشگاه جدید خود، با لامار همکاری کرد تا بازار را با کمپین OOH چشم‌نواز اشباع کند. آن‌ها بر روی مناطق خاصی تمرکز کردند که در آن HHI محصول Grand Blanc نیسان را فراهم می‌کند.

6- شرکت Outfront Media. این شرکت در سال 1938 ایجاد شد و دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک، ایالات‌متحده است. آن‌ها در تبلیغات در فضای باز تخصص دارند و صاحب بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر ایالات‌متحده و کانادا هستند. آن‌ها کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی را نیز انجام می‌دهند. لیست مشتریان آن‌ها شامل Essentia Water، Honest tea، Ben and Jerry's، Rockland Trust، Amazon، JetBlue و غیره است. آن‌ها در سال 2018 معادل 1.602 میلیارد دلار درآمد داشتند.

آن‌ها محل زندگی مشتریان معمولی و مشتریان بالقوه خود را شناسایی کردند و تبلیغات خود را در آن مکان‌ها قراردادند.

آن‌ها همچنین ساختمان‌های فدرال را با تبلیغات موبایلی هدف قراردادند، زیرا آن‌ها همچنین می‌خواستند شرکت‌کنندگان جمعیت هدف خاص خود را افزایش دهند.

7- شرکت Global. گلوبال یک شرکت چندرسانه‌ای است که در سال 2007 توسط اشلی تابور در انگلستان تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در لندن، انگلستان است. آن‌ها تا آنجا که به رسانه‌ها مربوط می‌شود در چندین جبهه فعالیت دارند: رادیو، برنامه موسیقی و تبلیغات در فضای باز.

آن‌ها همچنین یک شرکت پیشرو در تبلیغات در فضای باز هستند و به تبلیغ‌کنندگان خدمات حمل‌ونقل، مراکز خرید و تبلیغات تئاتر ارائه می‌دهند. آن‌ها صاحب 235000 سایت تبلیغاتی در سراسر بریتانیا و اروپا هستند. کل درآمد آن‌ها در سال 2018 حدود 621 میلیون دلار برآورد شده است. گلوبال فضای باز را با رادیوها، مارک‌های دیجیتال و پلت فرم تبلیغات دیجیتال پیشرو خود در جهان ترکیب می‌کند تا راه‌حل‌های قانع‌کننده‌ای را برای برندها، آژانس‌ها و تبلیغ‌کنندگان ارائه دهد. مجموعه آن‌ها شامل کار برای یونیورسال استودیو، مک دونالد، کوکا کولا، پژو، مترو، رنو، آمازون، آئودی، وودافون، فولکس واگن و بسیاری دیگر است.

8-شرکت oOh! Media. اوه مدیا یک شرکت رسانه‌ای استرالیایی است که در سال 1989 توسط برندون کوک تأسیس شد. آن‌ها یک شرکت تبلیغاتی پیشرو در استرالیا و نیوزلند هستند و بیش از 30000 مکان در کنار جاده، خرده‌فروشی، فرودگاه‌ها، برج‌های اداری، کافه‌ها، دانشگاه‌ها و حتی آنلاین دارند. آن‌ها همچنین برخی از کارهای اجتماعی را با همکاری با Two Good Co که از بازماندگان خشونت خانگی حمایت می‌کند، انجام می‌دهند. مجموعه آن‌ها شامل کار برای برندهایی مانند Porshe، The Body Shop، Dyson و غیره است. آن‌ها در سال 2018 حدود 361 میلیون دلار درآمد داشتند.

9- APG | SGA یک شرکت تبلیغاتی در فضای باز است که در سال 1900 در ژنو، سوئیس ایجاد شد. آن‌ها خدماتی ازجمله، نصب و نگهداری پانل‌های پوستر را ارائه می‌دهند. آن‌ها در سال 2018 تقریباً 309 میلیون دلار درآمد داشتند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوی تبلیغاتی نئون یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به‌طور گسترده توسط شرکت‌های صنعتی و تجاری برای رواج محصولات خود در بین عموم استفاده می‌شود. تابلوهای نئون گزینه بسیار مناسب برای ساخت لوگو در ابعاد بزرگ است.ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آرایشگاه‌های زنانه همانند سایر مشاغل برای تبلیغ و معرفی کسب‌وکار خود نیاز به استفاده از ابزاری دارند. استفاده از تابلو تبلیغاتی برای آرایشگاه‌های زنانه به‌شدت توصیه می‌شود. تابلوهای تبلیغاتی در آرایشگاه‌های زنانه از این نظر اهمیت دوچندانی دارد که خود شغل آرایشگاهی، شغل زیباسازی هست و استفاده از تابلوهای تبلیغاتی زیبا می‌تواند نماینده‌ای برای سلیقه و زیبایی کار شما باشد. این تابلوها می‌توانند مشتریانی گذری را با سالن آرایشگاه شما آشنا کرده و مشتریانی فراوانی برای شما جذب کنند. اغلب تابلوهای مورداستفاده در آرایشگاه‌های زنانه، تابلو چلنیوم هستند.

بااین‌حال تابلوهای تبلیغاتی جدا از مصرف تبلیغاتی مصارف دیگری در آرایشگاه‌های زنانه نیز دارند. برای مثال تصویر زیر را در نظر بگیرید.

neonpanel

تصویر بالا یکی پروانه هست که با تابلو نئون کارشده است. این تابلو در داخل سالن‌های آرایشگاه قرار می‌گیرد و خانم‌های با قرار گرفتن در میان بال‌های این پروانه عکس‌های آتلیه‌ای از خود می‌اندازند. درواقع استفاده از این تابلوها در این شرایط بیشتر جنبه زیبایی دارد. همچنین می‌توان از تلویزیون‌های شهری و تلویزیون‌های ساده نیز برای انجام این کار استفاده کرد. به صورتی که تصویر را در تلویزیون پخش نمایند و با قرار گرفتن مشتری در کنار تصویر، از مشتری عکس‌های دلخواه گرفته شود. استفاده این‌چنینی از تابلوهای تبلیغاتی در کسب‌وکارهایی نظیر عکاسی و مدلینگ نیز انجام می‌شود.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک اقدام به تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی با مصارف دکوری و مدلینگ دارد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

چاپ فلکسی به دلیل دوام و قیمت پایین، مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای تبلیغات داخلی و خارجی می‌باشد. فلکس ورقه‌های نازک ساخته شده از پلاستیک می‌باشد. با استفاده از چاپگرهای بزرگ طرح‌ها و نوشتارهای مختلفی را می‌توان بر روی، این ورق‌ها چاپ کرد. چاپ فلکسی با هزینه کم و کیفیت بالا انجام می‌شود. برای چاپ بر روی فلکسی از تکنیک چاپ CMYX استفاده می‌شود که رنگ‌های باکیفیت و روشن را ارائه می‌دهد. مواد چاپی که با استفاده از این روش ایجاد شده است در کنار کیفیت بالا، مقاوم در برابر محو شدن در شرایط آب‌وهوایی شدید هستند؛ بنابراین، تابلوهای ایجاد شده توسط چاپ فلکس را می‌توان به‌راحتی در بازه زمانی طولانی در فضای باز قرارداد یا برای اهداف تبلیغاتی در داخل فضاهای سربسته استفاده کرد.

 شما می‌توانید کسب‌وکار خود را برای مشتریان بالقوه با انواع رسانه‌ها و تکنیک‌های تبلیغاتی آماده کنید تا پیام خود را به مخاطبان خاص منتقل کنید. چاپ فلکس مزایای بی‌شماری در مقایسه با روش‌های چاپ سنتی دارد.

 • · می توان آن را به صورت عمده و با هزینه کم چاپ کرد.
 • · محصول نهایی دارای رنگ‌های باکیفیت و ماندگار است.
 • · مقاومت بالایی دارد.
 • · مواد اولیه چاپ به‌راحتی در دسترس است و گران نیست.
 • · استفاده از دستگاه‌ها آسان است و بنابراین، یافتن خدمات چاپ انعطاف‌پذیر در اطراف شما آسان است.

در زیر هر یک از خصوصیات تابلوهای فلکسی را تشریح می‌کنیم.

ارزان بودن

در جایی که هزینه‌های تولید برای رسانه‌های تبلیغاتی پیشرفته ممکن است مشاغل کوچک را متوقف کند، تابلوهای فلکسی گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات مشاغل کوچک می‌باشند. با وجود چاپخانه‌های دیجیتالی که خدمات چاپ بنر را در اکثر شهرها ارائه می‌دهند، بسیاری از صاحبان مشاغل می‌توانند بنرهای خود را با استفاده از ویرایشگرهای تصویر رومیزی و مجموعه‌های نشر رومیزی طراحی کنند و بنری با هزینه کمتر از روش‌های تبلیغاتی تهیه کنند.

هدفگذاری شده

استفاده از تابلو فلکسی یا سایر تابلوها این مزیت را دارد که می‌توان آنها را در مسیر دید مشتریان هدف قرارداد.

تکراری

 بنرها هر بار که دیده می‌شوند نام شرکت شما را تقویت می‌کنند. اگر بنری در یک منطقه پر رفت‌وآمد قرار گیرد، ممکن است چندین بار در روز به همان مشتری برسد. یکی که به‌صورت نیمه دائمی در پنجره یا مکان بیرونی نصب شده است ممکن است نام شرکت شما را تقویت کرده یا بر مشتریان بالقوه مشابه تأثیر بگذارد.

قابل استفاده مجدد

تابلوها و بنرهای فلکسی را می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد. این تابلوها را می‌توان به‌راحتی با تغییر و تعویض روکش برای کسب‌وکارهای دیگر استفاده کرد.

تاثیرگذار

یک طراحی خوب و خلاقانه می‌تواند تأثیر فراوانی بر مخاطبان داشته باشد. بسیاری از مردم به علائم توجه می‌کنند. هنگامی که با اصول طراحی که توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند - مانند گرافیک، لوگو یا رنگ‌آمیزی قابل تشخیص و کپی مختصر - بنرهای فلکسی یک وسیله تبلیغاتی بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.  


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آیا استفاده از تابلو تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه است؟

این سؤالی هست که ذهن بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را به خود مشغول کرده است. اما چرا می‌گوییم صاحبان کسب‌وکارهای کوچک؟ زیرا صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ لزوم انجام تبلیغات را درک می‌کنند. کسب‌وکارهای بزرگ می‌دانند که هزینه تبلیغات به‌صورت سود تصاعدی به سمت آنها باز خواهد گشت. این مدیران در بیشتر موارد بدون درنظرگرفتن مسائل مالی اقدام به خرید و استفاده از تابلو تبلیغاتی می‌کنند.

اما برخی از کسب‌وکارهای کوچک در مورد مقرون‌به‌صرفه بودن استفاده از تابلوهای تبلیغاتی مردد هستند. البته تردید این کسب‌وکارها شاید امر درستی باشد. برای مثال شخصی را در نظر بگیرید که کسب و کاره تازه‌ای را راه‌اندازی کرده است. در نظر بگیرید که این شخص برای کار خود مغازه‌ای را نیز اجاره کرده باشد. این شخصی ممکن است در ابتدای کار نسبت به موفقیت کسب‌وکار خود مردد باشد و یا هزینه کافی برای خرید تابلو تبلیغاتی نداشته باشد. همچنین مغازه شخص به‌صورت اجاره‌ای هست و در صورت خرید تابلو برای مغازه این تابلو را باید بازکرده و در مغازه جدید نصب کند.

و یا شخصی را در نظر بگیرد که در آمد کافی از محل کسب‌وکار خود نداشته باشد. حتی ممکن است به دلیل شرایط محیطی خرید و نصب تابلوهای تبلیغاتی تغییر خاص و محسوسی در شرایط کسب‌وکار و فروش محصولات و خدمات نداشته باشد. اینها همه دغدغه‌هایی هست که ممکن است کسب‌وکارهای نوپا و کوچک داشته باشند.

پیشنهاد ما به کسب‌وکارهای کوچک و اجاره‌ای این هست که از تابلوهای تبلیغاتی ارزان‌قیمت و متحرک استفاده کنند. البته این مورد را هم صادقانه بگوییم که برخی از روش‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای کوچک و با در آمد کم ممکن است مؤثرتر از استفاده از تابلوهای تبلیغاتی باشد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همان‌طور که می‌دانید برخی از تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی هستند و برخی روشنایی ندارند. در تابلوهایی که قابلیت روشنایی ندارند، برای دید مناسب در شب بایستی روشنایی موردنیاز تابلو تبلیغاتی فراهم گردد. فراهم کردن روشنایی و نورپردازی محیط از امور مهمی هست که باید دقت کافی در انجام آنش شود. این روشنایی را می‌توان توسط وسایل مختلفی ایجاد کرد. یکی از مهم‌ترین تجهیزات برای ایجاد روشنایی و نورپردازی محیط، استفاده از پرژکتور است.

roshanayee

پرژکتورها قابلیت ایجاد نور در محیط‌های بزرگ رادارند. پرژکتورها می‌توانند ابعاد محیط را به‌صورت یکنواخت پوشش دهند. بالطبع در صورت روشن بودن محیط تابلو تبلیغاتی نیز قابل‌رؤیت خواهد بود. بااین‌حال برای ایجاد روشنایی در تابلو تبلیغاتی صرفاً روشن بودن محدوده نصب تابلو کفایت می‌کند. ازاین‌رو استفاده از پرژکتورهای کوچک و یا لامپ‌های ال ای دی کوچک می‌تواند روشنایی محیط را تأمین کند.

اما در استفاده از روشنایی بایستی ملاحظاتی را در نظر گرفت. در زیر این ملاحظات را ذکر می‌کنیم.

-کم‌مصرف بودن روشنایی: روشنایی مورداستفاده در زمان‌های طولانی از شبانه‌روز روشن خواهد بود. این امر می‌تواند هزینه هنگفتی برای مشتریان به بار بیاورد. ازاین‌رو استفاده از روشنایی هم کم‌مصرف برای نورپردازی توصیه می‌گردد. استفاده از روشنایی‌هایی باقابلیت کار باانرژی خورشیدی می‌تواند هزینه انرژی را به صفر برساند. این تجهیزات روشنایی می‌توانند روزها انرژی موردنیاز خود را از خورشید دریافت و ذخیره کنند و در طول شب از آن استفاده کنند.

-مقرون به‌صرف بودن: مشتریان تابلو هزینه زیادی بابت ساخت تابلو پرداخت می‌کنند. هزینه‌های بالا برای روشنایی می‌تواند مشتری را از نصب روشنایی و یا حتی ساخت تابلو منصرف کند. ازاین‌رو بایستی روشنایی باقیمت مناسب و با بهترین کیفیت نصب گردد.

-عدم ایجاد مزاحمت برای سایرین: روشنایی تابلو و ایجاد نور در شب نبایستی باعث ایجاد مزاحمت برای سایرین شود.

 نتیجه: استفاده از روشنایی می‌تواند باعث افزایش باز خود تابلو تبلیغاتی شما گردد.

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای تولید تابلو تبلیغاتی نیاز به تجهیزات مدرن و پیشرفته است. تجهیزاتی نظیر دستگاه جوش، دستگاه برش، دستگاه لیزر، دستگاه‌های cnc و دستگاه‌های وکیوم ازجمله تجهیزات موردنیاز برای تابلوسازی هستند. همچنین صدها دستگاه کوچک و بزرگ دیگر برای تولید تابلو چلنیوم نیاز است. این دستگاه‌ها نیاز به محل بزرگی برای نگهداری و استفاده دارند.

امروزه بسیاری از دستگاه‌های مورداستفاده در تابلوسازی، تجهیزات تمام‌خودکار هستند. تجهیزات تمام‌خودکار نسبت به دستگاه‌های دستی دقت و سرعت بسیار بالاتری دارند. تجهیزات تمام‌خودکار CNC و برش و ... تحول عظیمی در صنعت تابلوسازی ایجاد کرده‌اند.

تابلوسازی مکاترونیک مجهز به جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌های تابلوسازی است. ما با دارا بودن انواع دستگاه‌ها برش و لیزر مدرن قادر به تولید هر نوع تابلو تبلیغاتی هستیم.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همه‌ساله در ماه محرم و ماه رمضان تقاضا برای نصب تابلو تبلیغاتی توسط مساجد و هیئت‌های مذهبی افزایش می‌یابد. در حال حاضر نیز که در ماه محرم سال 1400 قرار داریم مشتریان زیادی تقاضای تولید و نصب تابلو تبلیغاتی داشته‌اند. اغلب تابلوهای تبلیغاتی سفارشی مساجد و هیئت‌ها، تابلوهای فلکسی و در موارد کمتری تابلو چلنیوم هست. در موارد زیادی نیز این مجموعه‌ها تقاضای ساخت بنرهای تبلیغاتی می‌دهند.

تابلوهای تبلیغاتی مساجد و هیئت‌ها باید ظاهر مذهبی داشته باشند. استفاده از شکل‌ها و نمادهای مذهبی، فونت‌ها و رنگ‌های مناسب از خصوصیات این تابلوها است. نصب تابلوهای تبلیغاتی در این مکان‌ها نیز حساسیت بالایی دارد. به دلیل شلوغ بودن و ازدحام افراد در این مکان‌ها در صورت افتادن این تابلوها یا وجود نقص‌های ایمنی تابلو، این امر می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

 

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی پشت‌بامی در بالای پشت‌بام نصب می‌شوند. این تابلوها در بالای پشت‌بام فروشگاه‌ها، مراکز تجاری وموسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی نصب می‌شوند. این تابلوها اغلب در ارتفاعات بالا نصب می‌شوند. این تابلوها برای اینکه  دید بهتری داشته باشند در اندازه‌های بزرگ ساخته می‌شوند.

ساختار تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی

تابلوهای تبلیغاتی پشت‌بامی جدا از اینکه اندازه و ابعاد بزرگ‌تری نسبت به تابلوهای معمولی دارند ساختاری متفاوتی نیز دارند. بالطبع هرچقدر ارتفاع محل نصب تابلو بیشتر باشد تابلو بیشتر در معرض شرایط آب و هوایی نظیر باد و باران قرار خواهد داشت. همچنین افتادن این تابلوها بر روی زمین می‌تواند خطرات جانی و مالی فراوانی ایجاد کند. ازاین‌رو این تابلوهای تبلیغاتی بایستی به‌صورت کاملاً مقاوم ساخته و نصب شوند. نصب این تابلوها باید به‌صورت کاملاً ایمن و مستحکم در محل انجام شود.

نکته مهم دیگری که در ساختار این تابلوها وجود دار این هست که به دلیل امکان وزش بادهای شدید و فشار به تابلو، در بسیاری از موارد این تابلوها را به‌صورت حروف برجسته بدون پس‌زمینه تولید می‌کنند. در این تابلوها به‌جای ساخت پس‌زمینه تابلو، در پشت تابلو نرده‌کشی انجام می‌شود. انجام نرده‌کشی باعث می‌شود که باد فشار چندانی به تابلو وارد نکند.

نصب تابلو تبلیغاتی در پشت‌بام

همان‌طور که گفته شد برای نصب تابلو تبلیغاتی در پشت‌بام باید تمهیدات خاصی در نظر گرفته. تابلوهای تبلیغاتی در پشت‌بام به دو صورت انجام جوشکاری و انجام فونداسیون نصب می‌شوند.

طراحی تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی

در طراحی تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی موارد بسیار مهمی را باید در نظر گرفت. یکی از مهم‌ترین این موارد، ارتفاع محل نصب تابلو و دید آن توسط افراد است. هرچقدر محل نصب تابلو در ارتفاع بالاتری باشد محدوده دید تابلو وسیع‌تر می‌شود و افراد بیشتری می‌توانند تابلو را ببینند. بااین‌حال تابلو کوچک‌تر به نظر می‌رسد و شکل و شمایل تابلو ممکن است به‌صورت کامل دیده نشوند. ازاین‌رو استفاده از نور در تابلوهای پشت‌بامی امری لازم و ضروری است. در تابلوهای فلکسی یا چلنیوم پشت‌بامی  در کنار استفاده از نور باید از متریالی استفاده شود که نور بیشتری را منعکس کنند؛ در این حالت تابلو درخشان‌تر و واضح‌تر دیده می‌شوند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ال ای دی ‌های نواری به‌صورت ریسه‌های led به هم متصل می‌باشند. از این نوع ال ای دی ها دور شیشه مغازه‌ها و جاهای مختلف استفاده می‌شود. ال ای دی های نواری در رنگ‌های مختلف موجود هستند. ال ای دی های نواری بیشتر در رنگ‌های روشن تولید می‌شوند. این محصولات به‌صورت تک‌رنگ و چندرنگ تولید می‌شوند.

ال ای دی های نواری گزینه مناسبی به‌جای استفاده از تابلوهای ال ای دی گران‌قیمت هستند. این ال ای دی ها را می‌توان بر روی شیشه و یا دیوار مغازه‌ها نصب کرد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک آریا فروش انواع ال ای دی نواری را انجام می‌دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای ال ای دی را می‌توان به دو نوع کلی تقسیم کرد. تابلوهای ال ای دی oval و تابلوهای ال ای دی کلاهی. ال ای دی های oval بیضی‌شکل هستند و زاویه دید آن‌ها بیشتر است (تا 130 درجه)؛ این تابلوها شدت نور بیشتری نسبت به تابلوهای کلاهی دارند. تابلوهای ال ای دی کلاهی مانند کلاه گرد هستند و زاویه دید آن‌ها مقداری کمتر از oval است؛ بااین‌حال تابلوهای کلاهی دید بهتری از تابلوهای oval دارند. یکی از برندهای معتبر  تابلوهای کلاهی و تابلوهای oval، برند hg است. تابلوهای کلاهی و oval برند hg بسیار پرنور هستند و ماندگاری بالایی دارند. قیمت تابلو تبلیغاتی با این برند نیز از سایر برندهای تابلو ال ای دی بالاتر است.

هرکدام از این نوع تابلوها برای مکان‌های خاصی مناسب هستند. تابلوهای oval بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند. تابلوهای کلاهی نیز به دلیل قشنگ‌تر دیده شدن بیشتر جنبه تزئیناتی دارد؛ برای مثال در بسیاری از کافه‌ها از تابلوهای ال ای دی کلاهی استفاده می‌شود. در کل تابلوهای oval موارد مصرف بیشتری دارند.

البته تابلوهای ال ای دی انواع دیگری نیز دارند. تابلوهای ال ای دی ترافیکی از دیگر انواع تابلوهای ال ای دی هستند که کاربردهای متفاوت و خاص‌تری دارند. تابلوهای ال ای دی دیگر نیز هستند که یا منسوخ‌شده‌اند و یا مورداستفاده بسیاری کمی دارند. در حال حاضر بیش از 95 درصد تابلوهای ال ای دی مورداستفاده مدهای ل کلاهی و oval است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ال ای دی فیروزه‌ای در تابلوهای ال ای دی استفاده می‌شوند. این ال ای دی ها وظیفه ایجاد روشنایی در تابلوهای تبلیغاتی را بر عهده‌دارند. مجموعه تابلوسازی مکاترونیک اخیراً تعداد زیادی ال ای دی فیروزه‌ای قابل‌نصب در تابلوهای ال ای دی ثابت جهت فروش تهیه‌کرده است.

همکاران محترم در صورت نیاز به خرید این ال ای دی و دریافت قیمت با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از مهم ترین سوالاتی که مشتریان در مورد تابلوهای تبلیغاتی دارند سوال در مورد قیمت تابلوهای تبلیغاتی می باشد.محاسبه قیمت تابلوهای تبلیغاتی بسته به نوع تابلو،اندازه و تکنولوژی مورد استفاده در تابلو متغیر است.برای محاسبه قیمت تابلوهای تبلیغاتی مشتری ابتدا بایستی جنس و اندازه تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت اقدام به برآورد هزینه وقیمت نماید.

 

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

حتماً در مسابقات ورزشی فوتبال دیده‌اید که تابلوهای تبلیغاتی دورتادور زمین فوتبال نصب‌شده‌اند. در سالن‌های بسکتبال، والیبال و... نیز این تابلوها در مسابقات حرفه‌ای در محل‌های مختلفی از سالن‌ها نصب می‌شوند. نصب و استفاده از این تابلوها به دلیل اینکه از طریق تلویزیون در معرض دید مخاطبان میلیونی و حتی میلیاردی (در مسابقات ورزشی مهم بین‌المللی) قرار دارد می‌تواند بسیار پرسود و پربازده باشد. مشتریان این تابلوها علاوه بر پرداخت هزینه برای تابلو بایستی هزینه‌ای جهت اجاره محل نصب تابلو نیز پرداخت کنند.

تابلوهای کنار زمین فوتبال از نوع تابلوهای ال ای دی رنگی هستند. این تابلوها دارای مادربردهای آنلاین هستند و از طریق ارتباط wifi یا کابل شبکه با  کامپیوتر مدیریت می‌شوند. در کنار زمین‌های فوتبال از بهترین نوع تابلوهای ال ای دی استفاده می‌شود.

در صورت برخورد محکم بازیکنان با تابلوهای کنار زمین، این تابلوها می‌توانند خطرآفرین باشند.

تابلوسازی مکاترونیک تولید و فروش تابلوهای دور زمین فوتبال و سایر سالن‌های ورزشی را انجام می‌دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نمایشگرهای غول‌پیکر شهری معمولاً به‌صورت تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری ساخته می‌شوند. از این نمایشگرها برای نمایش تصویر، افکت و ویدئو استفاده می‌شود. از نمایشگرهای غول‌پیکر شهری جهت امور تبلیغاتی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی و سرگرمی استفاده می‌شود. قیمت این نمایشگرها بسیار بالاست و معمولاً توسط مراکز و سازمان‌های دولتی خریداری و نصب می‌شود. این نمایشگرها توسط تجهیزات و دستگاه‌های قدرتمند خودکار و دستی ساخته می‌شوند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک تولیدکننده انواع نمایشگرهای غول‌پیکر شهری هست.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی که در ارتفاع نصب می‌شوند خصوصیات خاصی دارند. ابعاد این تابلوها باید بزرگ باشد تا به‌راحتی قابل دید باشد. استفاده از این نور  روشنایی در این تابلوها امری لازم و ضروری است. همچنین می‌دانیم که در ارتفاعات بلند، جریان هوا و باد قوی‌تر است و ممکن است تابلو در اثر جریان باد کنده‌شده یا خم شود. ازاین‌رو هم در تولید و هم در نصب این تابلوها با تمهیدات خاصی اندیشیده شود.

در تابلوهایی که در ارتفاع پایین نصب می‌شوند لایه‌ای به‌عنوان کامپوزیت به‌صورت سرتاسری در زیر تابلو قرار می‌گیرد. در تابلوهای تبلیغاتی که در ارتفاعات بلند نصب می‌شوند به دلیل جریان هوا و وزش باد تابلو باید بر روی شاسی‌های آهن نصب شوند. این شاسی‌های یکسره نیستند و در چند ردیف بافاصله جوشکاری می‌شوند. شاسی‌های آهن به در چند ردیف جوش می‌خورند و تابلو بر روی این شاسی نصب می‌شوند. این روش ساخت و نصب تابلو باعث می‌شود که باد به‌راحتی از لابه‌لای آهن عبور می‌کند و فشاری به تابلو وارد نمی‌کند. این روش شاسی کشی آهن هرچند از نمای نزدیک تأثیر بدی روی ظاهر سایت دارد ولی از فاصله بالا ردیف‌های شاسی کشی دیده نمی‌شود و نگرانی از تأثیر بد آن بر ظاهر تابلو وجود نخواهد داشت.

این روش نصب تابلو دو مزیت اصلی دارد. مورد اول همان‌طور که در بالا ذکر شد در این روش  باد به‌راحتی از لابه‌لای تابلو عبور می‌کند و وزش باد باعث کنده شدن و پرت شدن تابلو نمی‌شود. مورد بعدی صرفه‌جویی بالا در هزینه تمام‌شده ساخت تابلو هست. همان‌طور که در بالا گفته‌شده تابلوهایی که در ارتفاع نصب می‌شوند سایز و اندازه‌های بزرگی دارند و استفاده از موادی نظیر کامپوزیت به‌صورت یکسره در پشت این تابلوها، هزینه تمام‌شده تابلو را به‌شدت افزایش می‌دهد. انجام آهن‌کشی در این تابلوها هزینه‌های تمام‌شده را به‌شدت کاهش می‌دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

متأسفانه برخی از افراد که نمی‌توان آن‌ها را همکار نامید اقدام به فروش تابلوهای تبلیغاتی دست‌دوم و کارکرده به‌جای تابلوهای نو می‌کنند. این افراد تابلوهای استوک و دست‌دوم را باقیمت‌های بسیار پایین خریداری کرده و با تغییرات ظاهری و تعویض برخی قطعات آن‌ها را تابلوهای نو معرفی می‌کنند و به مشتریان ناآگاه می‌فروشند. اما چطور می‌توان این مورد را تشخیص داد و مشتری چطور می‌تواند تفاوت تابلو نو و دست‌دوم را متوجه شود؟

واقعیت این هست که مشتریان تابلو تبلیغاتی نمی‌توانند تابلوهای نو و دست‌دوم را تشخیص دهند. به‌خصوص که برخی افراد با روش‌های حرفه‌ای طوری تابلو کارکرده را بازسازی می‌کنند که خریدار ناشی توان تشخیص دست‌دوم بودن آن را نداشته باشد. اما تشخیص این امر توسط تابلوسازان حرفه‌ای و باتجربه امکان‌پذیر است. ازاین‌رو مشتریان همواره باید سعی کنند که از فروشندگان معتبر خریداری کنند و یا هنگام خرید از تابلوسازان حرفه‌ای مشورت بگیرند. همچنین تابلو را حداقل با گارانتی یک‌ساله خریداری نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

تابلو چلنیوم و تلویزیون شهری دست دوم


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی ویترینی همان‌طور که از نام آن پیداست در داخل ویترین‌های فروشگاه‌ها و مغازه‌ها استفاده می‌شوند. تابلوهای تبلیغاتی ویترینی صرفاً جنبه زیبایی سازی و تبلیغاتی در ویترین دارند. تابلوهای تبلیغاتی ویترینی معمولاً به‌صورت تابلوهای روان ال ای دی و تابلو چلنیوم می‌باشند.

طرح این تابلوها هر چیزی می‌تواند باشد. لوگوی مجموعه، تصاویری از محصولات و خدمات و هر چیز دیگری را می‌توان در قالب تابلو تبلیغاتی ویترینی طراحی و استفاده کرد. این تابلوها در اندازه‌های کوچک و مینیاتوری ساخته می‌شوند. این تابلوها خصوصیاتی دارند که در زیر به ذکر برخی از این خصوصیات می‌پردازیم.

-قابلیت جابه‌جایی

-قیمت مناسب

-زیبایی و چشم‌نوازی بالا

-نصب ساده

 تابلوهای تبلیغاتی ویترینی ایده‌ای نو و خلاقانه

درحالی‌که سطح شهر پر است از تابلوهای تبلیغاتی ریزودرشت ازاین‌رو در صورت استفاده از تابلوهای تبلیغاتی بیرونی، تبلیغات شما در میان سایرین گم می‌شود. درحالی‌که استفاده از تابلوهای تبلیغاتی ویترینی شمارا متمایزتر از دیگران می‌کند.

هر چیزی که بر روی این تابلوها قرار گیرد قطعاً موردتوجه قرار می‌گیرد. این امر همچنین باعث افزایش آگاهی از نام تجاری در مورد بسیاری از محصولات شما برای خرید می‌شود.

استفاده از رنگ‌های شاد در این تابلوها، می‌تواند علاقه مشتریان را برانگیزد و مشتریان بیشتری را برای حمایت از فروشگاه جذب کند. این تابلوهای تبلیغاتی سبک جدیدی از تبلیغات است که به‌شدت باعث جلب نظر مشتریان شما می‌شود.

رنگ‌ها به حفظ نام تجاری کمک می‌کنند زیرا مردم قطعاً مارک را به یکرنگ خاص در طول زمان مرتبط می‌کنند. این تاکتیک بازاریابی دیجیتال پایدار مطمئناً راهی هوشمند برای تشخیص خود از رقبا در مقایسه با بازاریابی سنتی است! افزایش فروش - استفاده از تخته‌های و تابلوهای تبلیغاتی داخلی هزینه‌ها را کاهش می‌دهد

منابع

تیم تحریریه تابلوسازی مکاترونیک

سایت https://www.theodmgroup.com


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پخش موسیقی در هنگام کار کردن تابلوهای تبلیغاتی می‌تواند جوی بسیار جالب و جذاب به محیط بدهد. یکی از نمونه‌های استفاده از تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری استفاده از آن‌ها در دی جی بود. تابلوها قابلیت بالا در ایجاد رقص نور و امکان طراحی‌های پیچیده نور دارند. استفاده از موسیقی در کنار رقص نور باعث ایجاد محیط بسیار شاد و جذابی می‌کند. بسیاری از فروشگاه‌ها از این روش برای جلب‌توجه مشتریان در ایام خاص استفاده می‌کنند.

البته این تابلوها به‌خودی‌خود قابلیت پخش موسیقی ندارند و در کنار این تابلوها از دستگاه پخش موسیقی استفاده می‌شود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

منو دیجیتال  قیمت جهت نمایش قیمت‌ها به‌صورت لحظه‌ای وزنده استفاده می‌شود. این منوها تابلوهایی هستند که در آن نام محصولات به همراه قیمت آن  در تابلو نمایش داده می‌شود. اطلاعات نمایش داده‌شده توسط این تابلوها به‌صورت دیجیتالی هست. منو دیجیتال زیرمجموعه از تابلوهای تبلیغاتی هستند. منوهای دیجیتال استفاده indoor (داخلی) دارند و در داخل سالن‌ها، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها استفاده می‌شوند.

منوهای دیجیتال را می‌توان در هر کسب‌وکاری استفاده کرد. بیشترین مورداستفاده از این منوها در کسب‌وکارهای لوکس نظیر طلافروشی، صرافی و... است.

انجام به‌روزرسانی اطلاعات در این منوها توسط فلش، اتصال وای فای گوشی همراه و یا توسط ارتباط شبکه بین کامپیوتر و منو دیجیتال انجام می‌شود. در زیر تصویر تعدادی از منوهای دیجیتال قیمت که توسط تابلوسازی مکاترونیک تولیدشده است را مشاهده می‌کنید.

 

tabloravanled.com14000415 17

tabloravanled.com14000415 13

tabloravanled.com14000415 14

 

 

tabloravanled.com14000415 16


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای بیلبورد به ما کمک می‌کنند تصمیم بگیریم چه‌کار کنیم و کجا برویم، به‌عنوان راهنما عمل می‌کنند، به ما دریافتن مشاغل و خدمات کمک می‌کنند، و به کسب‌وکارها کمک می‌کنند مشتری پیدا کنند. بیلبوردها به‌تنهایی یا در کنار تلویزیون، رادیو، آنلاین، اجتماعی و موبایل به‌خوبی کار می‌کنند! تابلوهای بیلبورد ارزش سرمایه‌گذاری رادارند و می توانند در کنار افزایش مشتری برند شما را تقویت کنند.

تلفیق مدرنیته و نوستالژیک می‌تواند به ایجاد محصولاتی خیره‌کننده و عالی بیانجامد. یکی از روش‌ها برای تولید تابلوهای بسیار شیک و جذاب، طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی مدرن در کنار استفاده از طرح‌های نوستالژیک و قدیمی است. تابلوهای تبلیغاتی در کلیت آن محصولی وارداتی است. در کنار واردات فناوری تابلو، طرح‌های تابلو نیز از کشورهای غربی الگوبرداری شده است. این طرح‌ها ممکن است برای بسیاری از مخاطبان و مشتریان ایرانی چندان ملموس نباشد.

 استفاده از طراحی‌های ایرانی و هنر شرقی در تولید تابلو، در کنار خلق تابلوهایی جذاب و خیره‌کننده می‌تواند به حفظ و نمایش فرهنگی غنی ایرانی و شرقی کمک کرده و تحسین مخاطبین و مشتریان را برانگیزد. این کار خود به‌نوعی خلاقیت و نوآوری بسیار خوبی نیز است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از کارهای جالبی که می‌توان با تلویزیون شهری انجام داد پخش مسابقات ورزشی ازجمله مسابقات فوتبال توسط تلویزیون‌های شهری است. این کار معمولاً توسط تلویزیون‌هایی که در پارک‌ها و سالن‌های عموم نصب‌شده‌اند انجام می‌شود. این کار معمولاً توسط شهرداری‌ها و سازمان‌های دولتی انجام می‌شود؛ شرکت‌های خصوصی نیز هرازگاهی اقدام به انجام کارهای این‌چنینی می‌نمایند. برای مثال در مراکز خصوصی نظیر کافی‌شاپ‌ها نیز این کار به‌کرات اتفاق می‌افتد. پخش مسابقات ورزشی از طریق این تلویزیون‌ها می‌تواند سرگرمی جالبی برای مردم داشته باشد و ذهنیت مثبتی در مردم به تبلیغاتی آتی که در این تلویزیون‌ها به نمایش درمی‌آید ایجاد می‌کند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از آپشن هایی که می‌توان به تابلو ال ای دی اضافه کرد، مدیریت روشنایی و عملکرد تابلو است. برای مثال برخی از تابلوهای ال ای دی خصوصیت چشمک‌زن دارند. با استفاده از راهکارهایی می‌توان خصوصیت چشمک‌زن این تابلوها را سریع‌تر یا کندتر کرد. همچنین می‌توان نور تابلو را کم‌وزیاد کرد. در تابلوهای روان با قرار دادن حس‌گر نور در داخل تابلو می‌توان تنظیم کرد که در روز نور تابلو زیاد شود تا قابل‌دیدن باشد و در شب‌ها نور تابلو کمتر شود. همچنین ممکن است در برخی موارد روشن بودن تابلویی در ساعات مشخص لزومی نداشته باشد. در این صورت تابلو می‌تواند در زمان‌های مشخصی خاموش شود و مجدداً در زمان تعیین‌شده روشن گردد.

البته راهکارها و امکانات ذکرشده به‌صورت پیش‌فرض روی تابلو وجود ندارد و در صورت نیاز مشتری آپشن ها قابل اضافه شدن می‌باشند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه به لطف وجود وب‌سایت‌های آنلاین طراحی، به‌راحتی می‌توان هر نوع طرحی را با انواع فرمت‌ها طراحی و تولید کرد. با تایپ طراحی آنلاین می‌توانید وب‌سایت‌های فراوانی درزمینهٔ طراحی آنلاین مشاهده نمایید. همچنین وب‌سایت‌های فراوانی درزمینهٔ تولید لوگوها و برندهای تبلیغاتی وجود دارد.

استفاده از این وب‌سایت‌ها ازاین‌جهت اهمیت دارد که ممکن است کاربر سیستم سخت‌افزاری لازم برای اجرای نرم‌افزارهای سنگین گرافیکی را نداشته باشد. ازاین‌رو این امور را می‌تواند با وب‌سایت‌های آنلاین انجام دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای لایت برد که بانام تابلوهای نوشتاری نیز شناخته می‌شوند از جدیدترین نوع تابلوهای تبلیغاتی به شمار می‌روند. بسیاری از تابلوسازان هنوز با این تابلوها آشنایی ندارند. در این تابلوها که معمولاً در اندازه‌های کوچک تولید می‌شوند از شیوه جدیدی استفاده‌شده است. در تابلوهای لایت برد اپراتور تابلو می‌تواند با قلم خاصی بر روی تابلو عبارت‌های را بنویسد یا تصاویری را طراحی کند؛ دقیقه مانند تخته وایت برد با این تفاوت که در این تابلوها این کار به‌صورت دیجیتالی انجام می‌شود. همچنین برای پاک کردن عبارت‌ها از روی تابلو دستمال‌های مخصوص نیز وجود دارد. درواقع هر آنچه کاربر بخواهد می‌تواند بر روی تابلو بنویسد یا بکشد. این تابلوها در کافه‌ها، مراکز مشاور املاک، صرافی‌ها و طلافروشی‌ها بسیار استفاده می‌شوند.

lightboard

در این تابلوها بخشی از زیبایی تابلو به دست خط یا تسلط کاربر درکشیدن شکل‌های مختلف بستگی دارد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اس ام دی بلوکی از زیباترین انواع اس ام دی های تابلو تبلیغاتی است. این اس ام دی ها انواع بسیار مختلف و متنوعی دارند. نور این اس ام دی ها بسیار عالی  و باکیفیت است. در زیر برخی از انواع این تابلوها را ذکر می‌کنیم.

تابلو اس ام دی بلوکی قرمز

تابلو اس ام دی بلوکی انبه‌ای کوانتوم

اس ام دی بلوکی آفتابی

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

وزن تابلو تبلیغاتی از فاکتورهای بسیار مهم برای استفاده از تابلو تبلیغاتی است. تابلوهای تبلیغاتی با وزن کم چندین مزیت دارند. اول اینکه در تولید این تابلوها از مواد اولیه نسبتاً کمتری استفاده می‌شود؛ ازاین‌رو قیمت تمام‌شده این تابلوها ارزان‌تر خواهد بود. دوم اینکه نصب این تابلوها ساده‌تر و راحت‌تر است و درنهایت از این تابلوها می‌توان به‌عنوان تابلوهای پرتابل استفاده کرد. در مواردی حتی بازاریاب‌ها می‌توانند این تابلوها را در دست گرفته و در مقابل عابرین نمایش دهند.

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک تابلوهای بسیار متنوع و متفاوتی تولید می‌کند. خلاقیت و توانایی طراحی ازجمله مواردی است که ما را در تولید تابلوهای تبلیغاتی متنوع و متفاوت یاری می‌کند. در این میان نرم‌افزارهای کاربردی وجود دارد که کار را برای طراح ساده‌تر کرده است. یکی از این نرم‌افزارها، نرم‌افزار Ronyasoft poster disigner  است. بسیاری از تولیدکنندگان و طراحان تابلو تبلیغاتی از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. این نرم‌افزار با دارا بودن تعداد زیادی تمپلیت های سفارشی و آماده دست طراح را برای انواع مدل‌های طراحی باز گذاشته است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در زیر یکی از نمونه کارهای تابلو چلنیوم ساخته‌شده توسط مکاترونیک آریا را از زوایای مختلف مشاهده می‌کنید.

tabloravanledcom14000320 7

tabloravanledcom14000320 6

tabloravanledcom14000320 5

tabloravanledcom14000320 4


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نصب تلویزیون شهری از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است. قیمت بالای این تلویزیون‌ها سبب شده است که همه امور مربوط به این تلویزیون‌ها با حساسیت ویژه‌ای دنبال شود. برای نصب تلویزیون‌های شهری بزرگ نیاز به استفاده از جرثقیل و ایجاد سازه‌های بتنی است.

مکاترونیک آریا خدمات نصب تلویزیون شهری را انجام می‌دهد. ما با انجام روش‌های نوین و بسیار حرفه‌ای در نصب تلویزیون شهری بازدهی تبلیغات شمارا به حداکثر می‌رسانیم. نصب تلویزیون شهری با در نظر گرفتن زوایای مختلف که بتواند تصاویر شمارا به‌صورت سه‌بعدی نمایش دهد از هنر نصاب‌های تابلوسازی مکاترونیک است.

 

nasabtabloo


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک اخیراً تعدادی تلویزیون شهری باکیفیت بسیار بالا را تهیه و خریداری کرده است. این تلویزیون‌ها باکیفیت p1 و p2 می‌باشند.

جهت خرید و دریافت مشاوره با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برخی از تابلوهای تبلیغاتی توانایی پخش نورپردازی‌های خاصی رادارند. این قابلیت به‌وسیله تجهیزات خاصی که درون این تابلوها نصب‌شده است انجام می‌شود. برای ساخت این تابلوها از اس ام دی‌های (smd) مخصوص نقطه‌ای استفاده می‌شود. نوع هفت‌رنگ این اس ام دی‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند. پیکسل این تابلوها از نوع پیکسل انگشتی است. هرچقدر تعداد پیکسل‌های انگشتی بیشتر باشد تابلو کیفیت بهتری خواهد داشت. در این تابلوها از سیم‌کشی مخصوص سه رنگ و مادربرد مخصوص استفاده می‌شود. تابلوهایی با این سخت‌افزار علاوه بر نمایش تصاویر باکیفیت، توانایی پخش فیلم‌های باکیفیت را نیز دارند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاه جوش تابلوسازی در تولید تابلو استفاده می‌شود. این دستگاه در صنایع و تولیدات دیگری نیز کاربرد دارد. از این دستگاه برای جوشکاری ورق‌های نازک فلزی استفاده می‌شود. به این دلیل که ورق‌های تابلوسازی نازک هست از این دستگاه در تابلوسازی بسیار استفاده می‌شود و بانام دستگاه جوش تابلوسازی شناخته‌شده است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای نئون شیشه‌ای جزو اولین تابلوهای تبلیغاتی بودند که دارای نور بودند. این تابلوها تقریباً هم‌زمان با تابلوای led به بازار آمدند. نئون شیشه‌ای در تابلوهای چلنیوم قدیمی و برای تولید نور در تابلوها استفاده می‌شد. کارکرد نئون شیشه‌ای به این صورت است که داخل لوله‌های شیشه‌ای نئون گاز فشرده وارد می‌کنند و زمانی که نئون را به برق وصل می‌کنند نور ایجاد می‌شود. یکی از ایرادات نئون شیشه‌ای این هست که به‌سرعت دچار آسیب می‌شد. همچنین این نئون‌ها به‌سختی قابل‌حمل و نقل بودند. از دیگر ایراداتی که نئون‌های شیشه‌ای داشت این بود که برخی مواقع دچار شوک برقی می‌شد.

اخیراً مدل جدیدی از نئون‌ها به نام نئون پلاستیکی نیز وارد بازار شده است. این نئون‌ها نیز همانند تابلوهای ال ای ی بودند و به نام نئون‌های فلکسی نیز معروف بودند. در حال حاضر استفاده از نئون‌های شیشه‌ای بسیار کاهش داشته است و خریدار آن‌چنانی ندارد. تابلو ال ای دی بهترین گزینه به‌جای نئون شیشه‌ای و نئون‌های پلاستیکی است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای کالاهایی هستند که به‌صورت یکدست دیده می‌شوند. ازاین‌رو برای بسیاری از افراد تابلوهای تبلیغاتی کالاهایی با دو یا سه قطعه مختلف به نظر می‌رسند. درحالی‌که تابلوها از قطعات زیادی تشکیل‌شده‌اند. سازه‌ها و تابلوهایی بزرگی که می‌بینید از کنار هم قرار دادن قطعات کوچک و بزرگ فراوانی ساخته می‌شوند. هر یک از این قطعات نقش مهم و کلیدی در کارکرد تابلو ایفا می‌کنند. یک تابلوساز باید ریزبینی و ظرافت خاصی داشته باشد. دقت در طراحی، ساخت و رنگ‌آمیزی باید به‌صورت حداکثری باشد. همچنین تابلوساز ابزار کار و تجهیزات بسیار مختلف باید داشته باشد. ا

نوع چسب‌ها، انواع تجهیزات و ابزار برقی، تجهیزات موردنیاز برای نصب ازجمله دستگاه برش، سنگ فرز و... همه لوازمی هست که یک تابلوساز باید به آن مجهز باشد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در تابلوهای تبلیغاتی که در آن از تصاویر و کلیپ‌های ویدئویی استفاده می‌شود می‌توان از افکت‌های زیبا و جذاب استفاده کرد. استفاده صحیح و درست از افکت‌های جذاب به‌اندازه کلیپ و تصویر شما ارزشمند و تأثیرگذار است. این افکت‌ها توسط نرم‌افزارهای ویرایش کلیپ و تصاویر ایجاد می‌شود.

استفاده از افکت در کلیپ‌ها و تصاویر فانتزی تبلیغات شمارا افزایش می‌دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی به‌مرورزمان، کیفیت و کارایی خود را از دست می‌دهند. برخی از این تابلوها ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند. برخی نیز کارکرد صحیح خود را حفظ می‌کنند. همچنین باگذشت زمان فنّاوری‌هایی پدید می‌آید که می‌توان آن را در تابلوهای قدیمی استفاده کرد. به‌روزرسانی و سرویس تابلو تبلیغاتی راهکاری برای موارد ذکرشده است.

پروسه به‌روزرسانی تابلو تبلیغاتی برای تابلوهای قدیمی انجام می‌شود. برخی از ویژگی‌های و امکانات جدید ازجمله ایجاد روشنایی در تابلوهای چلنیوم و نصب لامپ‌های جدید در تابلوهای فلکسی ازجمله مواردی هست که درزمینهٔ به‌روزرسانی تابلو انجام می‌شود. به‌روزرسانی تابلو تبلیغاتی امکان استفاده طولانی‌مدت و بهبود کیفیت تابلو تبلیغاتی قدیمی شمارا فراهم می‌کند.

به‌روزرسانی تابلو تبلیغاتی تنها مختص سخت افزا آن نیست. نرم‌افزارهای تابلوهای تبلیغاتی را نیز می‌توان به نسخه‌های جدید به‌روزرسانی کرد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو چلنیوم پولکی از انواع جدید تابلوهای چلنیوم است. تابلوهای چلنیوم پولکی به دلیل استفاده از نوعی پلاستیک درخشان (پولک) در آن، نور را به‌صورت زیبا و درخشانی انعکاس می‌دهند. همین باعث زیبایی و درخشان بودن تابلو می‌شود. استفاده از پولک‌های فراوانی که برای خلق تصویر زمینه و یا تصویر خاص استفاده می‌شود، زیبایی کار را دوچندان می‌کند. این تابلو به دلیل انعکاس‌های خاص نور، به‌صورت سه‌بعدی دیده می‌شود.

تابلوهای چلنیوم پولکی در سالن‌های زیبایی، آرایشگاه زنانه، قنادی‌ها و تالارها استفاده فراوان دارد.

 

tabloravanledpolaki

tablo

tabloravanled.com14000316

تابلوهای پولکی ظاهری فانتزی دارند و برای انواع کسب‌وکارها مناسب هستند.

 

مطالب مرتبط

فروش تابلو چلنیوم


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدت‌زمان تحویل تابلو تبلیغاتی به‌اندازه و نوع تابلو بستگی دارد. در زیر مدت‌زمان تقریبی تولید تابلو تبلیغاتی بر اساس نوع و اندازه را ذکر می‌کنیم.

تابلو ال ای دی تا ۳ متر: مدت‌زمان آماده‌سازی ۲ تا ۴ روز

تابلو ال ای دی بزرگ‌تر از ۳ متر:۲ روز تا ۱۰ روز

تلویزیون شهری تا ۳ متر:۲ تا ۴ روز

تلویزیون شهری بزرگ‌تر از ۳ متر:۳ تا ۱۵ روز

تابلوفلکسی تا ۳ متر:۳ تا ۷ روز

تابلوفلکسی بزرگ‌تر از ۳ متر ۳ تا ۲۰ روز

تابلو چلنیوم تا ۳ متر:۴ تا ۱۲ روز

تابلو چلنیوم بزرگ‌تر از ۳ متر:۵ تا ۲۵ روز

ساعت مسجدی: ۱ تا ۵ روز


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها نام‌های خاصی برای کسب‌وکار خود انتخاب می‌کنند. در تابلوهای تبلیغاتی نیز می‌توانند این نام‌ها را در تابلو درج نمایند. برای مثال شخصی با نام محمد مغازه کتاب‌فروشی باز می‌کند و بر روی تابلو تبلیغاتی خود عبارت کتاب‌سرای محمد را درج می‌کند. اما برخی مشتریان تمایل به درج نام‌های عمومی مربوط به کسب‌وکار خود دارند. همین آقای محمد می‌تواند نام کتاب‌سرا را بر روی تابلو تبلیغاتی خود درج کند و یا تصور کنید یک فروشگاه میوه و تره‌بار نام میوه سرا را بر روی تابلو تبلیغاتی خود ثبت کند.

استفاده از این روش نام‌گذاری تابلوهای چلنیوم و تابلوفلکسی مزایایی برای صاحبان کسب‌وکار دارد. اول اینکه استفاده از نام عمومی بر روی تابلو مشتری را سریع‌تر با محصول و خدمات شما متصل می‌کند. دوما استفاده از نام‌ها عمومی‌تر اعتبار کسب‌وکار شمارا در ذهن مشتری افزایش می‌دهد. و نکته سوم اینکه تابلوهایی این‌چنینی  را می‌توان به‌راحتی و بدون ایجاد تغییرات خاصی به کسب‌وکارهای مشابه فروخت.

 

 

مطالب مرتبط

فروش تابلو چلنیوم


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در تابلوهای تبلیغاتی بسته به نوع تابلو از لامپ‌های و مهتابی‌های  مخصوصی استفاده می‌شود. تابلوهای فلکسی شناخته‌شده‌ترین تابلوهایی هستند که در آن از لامپ استفاده می‌شود. این لامپ‌ها انواع و کیفیت‌های مختلف و متنوعی دارند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک فروش انواع لامپ‌های تابلوفلکسی را انجام می‌دهد.

 

مطالب مرتبط

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی مهتابی خور


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قابلیت تعویض رویه تابلو یکی از مزایای منحصربه‌فرد تابلوفلکسی است. در تعویض رویه تابلو، نیاز نیست به ساختار تابلو دست بزنید. صرفاً رویه جدید تولیدشده و بر روی رویه قبلی نصب می‌گردد. ازاین‌رو تابلوفلکسی را می‌توان در زمان‌های مختلف برای کسب‌وکارهای مختلف استفاده کرد. زحمت این کار تنها تعویض رویه تابلو هست که با هزینه کمی قابل انجام است.

تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعویض رویه تابلوفلکسی را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در برخی از تابلوهای تبلیغاتی نصاب باید تسلط کامل به همه قسمت‌های تابلو داشته باشد. بستن و استفاده از داربست یکی از موارد ضروری در نصب بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی است. استفاده از داربست باعث ایجاد تسلط کامل به تابلو می‌شود. در مواردی نظیر زیبا کردن دورتادور تابلو و یا زمانی که نیاز به تعویض فلکسی های بزرگ است نیاز مبرم به داربست وجود دارد. برای نصب تابلو چلنیوم نیز نیاز به استفاده از داربست است.

در تصاویر زیر می‌بینیم که برای نصب تابلو از داربست استفاده‌شده است.

 

tablocheleniumnokmedadi 10

tablocheleniumnokmedadi 4


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر کسب‌وکاری مسئولیت‌پذیری و انجام صحیح و کامل امور است. در تابلوسازی نیز مسئولیت‌پذیری از اهمیت بالایی برخوردار است. تابلوساز باید توجه داشته باشد که مشتری با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور و سختی‌های کسب‌وکار اقدام به پرداخت هزینه و سفارش تابلو تبلیغاتی می‌کند. ازاین‌رو باید رعایت کامل انصاف و جیب مشتری را در نظر داشته باشد. تولید تابلوی استاندارد و باکیفیت دیگر گزینه‌ای هست که تابلوساز باید آن را به‌صورت درست و کاملاً صحیح انجام دهد.

استفاده از مواد اولیه فیک و نامرغوب نیز امری هست که تابلوساز هرگز نباید به انجام آن روی بیاورد. حتی اگر تولید تابلو استاندار به‌صرفه نباشد. گاهی مشتری تقاضای سفارش قیمت تابلو با مبلغ بسیار کم را دارد. در این موارد استفاده از مواد اولیه استاندارد و نامرغوب به‌صرفه نیست. در این شرایط بهترین کار این هست که سفارش مشتری را نپذیرید. برخی تابلوسازها در این شرایط سفارش مشتری را قبول می‌کنند ولی تابلو را با مواد اولیه نامرغوب و بی‌کیفیت تولید می‌کنند. تابلوساز باید یک چهارچوب برای خود تعریف کند به این صورت که تابلوی باکیفیت  تولید کند به صورتی که تابلو برای خودش به‌صرفه باشد.

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف تابلوساز پشتیبانی شامل تعمیرات و خدمات پس از فروش است. به نظر ما درصورتی‌که کالای پشتیبانی و خدمات پس از فروش نداشته باشد اصلاً تولید آن اشتباه است. خدمات پشتیبانی شامل گارانتی و تأمین قطعات جزو لاینفک از پروسه تولید و فروش محصولات است که باید به‌صورت کاملاً اصولی و استاندارد انجام شود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لحیم‌کاری یکی از پروسه‌های تولید تابلو ال ای دی است. در زیر تصاویری از تابلو ال ای دی های لحیم‌کاری شده را مشاهده می‌کنید. در تعمیر تابلوهای ال ای دی نیز بعضاً لحیم‌کاری انجام می‌شود.

ltabloo 1

ltabloo 3

ltabloo 2


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برخی از مجموعه‌های تبلیغاتی بزرگ که تابلوهای فراوانی در سطح شهر دارند هرازگاهی اقدام به مزایده اجاره تابلو تبلیغاتی خود می‌نمایند. سایر شرکت‌ها و مجموعه‌ها می‌توانند با و برنده شدن در این مزایده‌ها، تابلوهای تبلیغاتی را اجاره کرد و از راه اجاره تک‌تک تابلوها سود فراوانی کسب کنند. این مطلب ازاین‌جهت عنوان شد که برخی از مشتریان سؤالاتی در این مورد داشته‌اند. با جستجوی روزانه در مورد مزایده تابلو تبلیغاتی در وب‌سایت نیازمندی‌های همشهری و سایر وب سایت‌ها می‌توانید از زمان و شرایط این‌گونه مزایده‌ها آگاه شوید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شاید تابه‌حال عبارت تابلو ال ای دی ضد آب را شنیده باشید. در این تابلوها بر روی ماژول‌های تابلو، ماده‌ای مانند چسب آکواریوم ریخته می‌شود تا از نفوذ آب به ماژول جلوگیری کند. درواقع تابلو به‌خودی‌خود خصوصیت ضد آب ندارد و در اینجا چسب آکواریوم کار عایق را انجام می‌دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای لایت باکس دقیقا شبیه تابلوهای فلکسی smd خور هستند.با این تفاوت که چاپ لایت باکس به صورت طلق است .این تابلو ها کیفیت بسیار بالایی دارند.فریم این تابلوها به گونه ای ساخته می شود که مصرف کننده به راحتی می تواند چاپ ها را عوض کند.یکی از موارد پراستفاده این تابلوها در ایستگاهها و قطارهای مترو می باشد.

 در حال حاضر قیمت این تابلوها بسیار بالاست از این رو بسیاری از علاقه مندان به این تابلو به استفاده از تابلو فلکسی روی آورده اند.به دلیل گرانی این تابلو اغلب شرکت ها و سازمان هایی نظیر شهرداری و.. که توانایی مالی بالایی دارند از این تابلوها استفاده می کنند.لایت باکس ها جزو تابلوهای لوکس هستند.به دلیل چاپ بسیار با کیفیت لایت باکس ،از این تابلو به عنوان قاب عکس نیز استفاده می شود.البته این تابلوها پیچیدگی های خاصی دارند و به راحتی نمی توان در اموری نظیر عکاسی از آن استفاده کرد و نیاز به مهارت بالایی دارد.

به دلیل محدود بودن اندازه چاپ ،در چاپ های بزرگ باید از دو یا چند تیکه استفاده کرد که این کار کیفیت تابلو را به طرز چشم گیری کاهش می دهد؛از این رو این تابلوها در سایزهای بزرگ ساخته نمی شوند.بزرگترین اندازه ای تابلو لایت باکس یک تیکه  در سایز 180 در 120 سانتیمتری می باشد که یک ورق کامل می باشد.

lightbox

لایت باکس کنترل دار با 16 رنگ

لایت باکس های کنترل دار 16 رنگه از از محصولات جدید تابلوسازی مکاترونیک در زمینه لایت باکس است.این لایت باکس ها 16 رنگ مختلف را پشتیبانی می کنند. به این صورت که کاربر می تواند با استفاده از کنترل رنگ لایت باکس را به رنگ دلخواه تغییر دهد.بر روی کنترل لایت باکس هر 16 رنگ مختلف وجود دارد و کاربر با فشار دادن دکمه مربوط به هر رنگ تابلو را به رنگ دلخواه در می آورد.لایت باکس با رسیوری که بر روی آن نصب است دستورات را کنترل دریافت کرده و اجرا می کند.

خصوصیت جذاب دیگری که این لایت باکس ها دارند این هست که این لاست باکس ها می توانند به صورت فلشر روشن و خاموش شوند و در هربار روش و خاموش شدن رنگی جدیدی را نمایش دهند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پیکسل کوچکترین واحد تشکیل دهنده تصاویرگرافیکی است.همه تجهیزات نمایشگر گرافیک دیجیتالی با پیکسل سروکار دارند.گوشی های همراه،تلویزیون های خانگی ،مانیتور و .... .ساختار گرافیکی-دیجیتالی تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری نیز از پیکسل تشکیل شده است.پیکسل ها در تابلوهای ال ای دی بر روی برد الکترونیکی  به نام PCB قرار می گیرند.

فاصه پیکسل ها در تابلو تبلیغاتی تاثیر مستقیم بر وضوح و کیفیت تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری دارد.هرچه فاصه پیکسل ها با هم نزدیک تر باشد به الطبع تعداد پیکسل ها بیشتر شده و کیفیت بهتری خواهیم داشت.تابلوهای ال ای دی به لحاظ فاصله پیکسل از p1 تا p20 رتبه بندی می شوند. در حال حاضر تابلوهای p1 که مصرف indoor دارند دارای بالاترین کیفیت در میان تابلوهای ال ای دی هستند.اینجا p نماد پیکسل می باشد و عدد 1 نشان دهنده این هست که در این تابلو پیکسل های رنگی RGB   یک میلیمتر از هم فاصله دارند.در تابلوهای p2 فاصله پیکسل ها با هم 2 میلیمتر است و همینطور تا تابلوهای p20.

برای انتخاب تابلو مناسب با محل باید به دو مورد کلیدی توجه شود.1-محلی که تابلو استفاده می شود. 2- انتظاری که از تابلو وجود دارد.دقت داشته باشید در صورتی که فاصله بیننده تا تابلو بیش از 6 متر باشد تفاوت رزولوشن ها چندان به چشم نمی آید.در کل برای تابلوهای outdoor بیرونی تابلوهای  p6 گزینه عالی می باشد .در فضاهای داخل سالن و indoor نیز تابلوهای p4 گزینه مناسبی هستند.برای مثال در تالارهای پذیرایی معمولا از تابلوهای p4 استفاده می شود.این تابلوها کیفیت مناسب و خرابی کمی دارند.همچنین مصرف برق و گرمای کمتری نیز تولید می کنند.

طیف رنگ های قابل نمایش در تابلو تبلیغاتی

گستردگی نمایش رنگ تاثیر فراوانی در زیبایی و وضوح تابلو دارد.هرچقدر مادربرد تابلو قوی تر باشد و همچنین تعداد پیکسل های تابلو  بیشتر باشد ،تابلو طیف وسیعتری از رنگ را ایجاد می کند.طیف وسیع رنگ برای طبیعی و زیبا جلوکردن تابلو تاثیر زیادی دارد.

برای مثال تابلوهای p1 تصویر خیلی با کیفیت تری دارد و همچنین رنگ های بیشتری تولید می کند.

نگهداری و طول عمر تابلو

هرچقدر فاصله پیکسل ها با هم کمتر باشد نگهداری تابلو سخت تر و آسیب پذیری آن بیشتر است.

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

منظور از بازسازی تابلو تبلیغاتی تعمیرات و نوسازی اساسی تابلو تبلیغاتی است.گرچه کلمه بازسازی در لغت به معنی تعمیر نیز هست ولی در اینجا منظور نه تعمیر تنها یک بخش تابلو ،بلکه تعمیر اساسی و بنیادی تابلو است.بازسازی تابلو معمولا در تابلوهای تبلیغاتی گران قیمت انجام می شود.

تابلوسازی مکاترونیک بازسازی تابلوهای ال ای دی ،چلنیوم ،فلکسی و سایر تابلوهای تبلیغاتی را انجام می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی ابزاری موثر در انتشار اطلاعات سازمانی هستند.انتشار و نمایش اطلاعات در تابلوهای تبلیغاتی معمولا در راستای اهداف مراکز و مجموعه های مالک تابلو انجام می شود.برای مثال اطلاعات پروازهای فرودگاهها ،در تابلوهای تبلیغاتی درج می شود .اطلاعات حرکت قطارها به صورت مرتب در تابلوهای درج شده در ایستگاه قطار درج می شوند و مثال های فراوانی از این دست.

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی را می توان به دو نوع عمده indoor و outdoor تقسیم کرد.تابلوهای Indoor در داخل سالن ها وسفضاهای سرپوشیده و تابلوهای outdoor در فضای بیرونی و آزاد استفاده می شوند.به الطبع تابلوهای outdoor به دلیل اینکه در معرض نور خورشید و برف و باران هستند باید خصوصیات ويژه ای داشته باشند.یکی از مهمترین این قطعات ماژول می باشد (در تابلو های ال ای دی و تلویزیون شهری).ماژول های تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری به دو صورت معمولی و ضد آب و آفتاب می باشند.

ماژول های داخل سالن ضد آب و آفتاب نیستند.این ماژول ها با قرار گرفتن در زیر آفتاب حتی برای یک روز ، ظاهرشان به راحتی خمیده و تغییر می کند.از ماژول های داخل سالن به هیچ وجه نباید در بیرون از سالن استفاده کرد.تابلوهایی با ماژول ضد آب ،برای استفاده  در فضاهای بیرونی و  outdoor استفاده می شوند.این ماژول ها ضد گرد و غبار ،ضد آب و مقاوم در برابر خوردگی هستند و از درجه حفاظت بالایی برخوردارند.در مازول های ضد آب تنها قسمت روبر (فسمتی از ماژول  که دید دارد)ضد آب است.اما قسمتی پشتی همه ماژول ها (چه ضد آب و چه معمولی)در مقابل نور و رطوبت آسیب پذیر هستند.برای رفع این مشکل باید از فریم های مناسب  استاندارد برای ماژول استفاده کرد.

در کل بهتر است تابلوها حتی اگر دارای ماژول ها ضد آفتاب و آب باشند ،در زیر نور آفتاب و بارش باران قرار نگیرند زیرا به راحتی عمر آنها به نصف می رسد.در کل تابلوهای تبلیغاتی محصولات آسیب پذیری هستند و حتی بهترین تابلوسازان نیز نمی توانند ادعا کنند که تابلوهایی با عمر خیلی بالا تولید کنند.حداکثر طول عمری که تابلوساز می تواند تضمین کند  بین 6 تا 7 سال است و نه بیشتر.البته استفاده از قطعات با کیفیت و هزینه های اضافی دیگر نظیر دستگاه تهویه و استفاده از کولرگازی نیز تا حدودی می تواند بر عمر تابلو تاثیرگذار باشد.با رعایت موارد ذکر شده عمر تابلو ممکن است به 10 سال برسد(بدون خرابی و مشکل).

عوامل تاثیرگذار بر عمر تابلو ال ای دی

عوامل تاثیرگذار بر عمر تابلو های ال ای دی و تلویزیون شهری به شرح زیر می باشند.

- تهیه مناسب هوا:تهویه هوا توسط فن های بی صدا و بزرگ و یا با کولرگازی انجام می شود.

- آب بندی خوب و مناسب

- سیم کشی درست و منطقی

- پاورهای مناسب

- نصب اوصلی و خوب

- شرایط آب و هوای محیطی

 

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تولید هدایا و تندیس های هنری توسط تابلو تبلیغاتی از دیگر خدمات تابلوسازی مکاترونیک است.خدمات ما در این زمینه شامل شامل طراحی و ساخت لوگوی شرکت ها ،تابلوهای یاد بود ،تندیس های افراد ،لوح های تقدیر بر روی تابلو و... می باشد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعویض متن تابلو تبلیغاتی از اموری هست که شخص باید حداقل توانایی کار با کامپیوتر را داشته باشد.تعویض متن تابلو و انتقال اطلاعات به تابلو از طریق کامپیوتر انجام شود.درتابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری پورتهای usb وپورت lan شبکه و ارتباط وایرلس برای انتقال متن و سایر اطلاعات از کامپیوتر به تابلو استفاده می شود.البته استفاده از پورت های usb و lan ساده تر از ارتباط وایرلس است.اما در برخی مکان ها که امکان ارتباط کابلی و استفاده از usb وجود ندارد قابلیت وایرلس می تواند بسیار کارگشا باشد.در چند سال اخیر نیز با اضافه شدن قابلیت وایرلس ب.هر چند در تابلوهای قدیمی تر پورت های com و parallel نیز مورد استفاده قرار می گرفت.

برای انتقال متن و اطلاعات به تابلو ابتدا باید نرم افزار مربوط به تابلو را یافته و در کامپیوتر نصب کنید.نرم افزارهای تابلو تبلیغاتی تحت سیست عامل  ویندوز هستند.در صورتیکه نرم افزار مورد نظر را نصب کنید خواهید دید که نرم افزار امکانات مختلفی دارد.از انتخاب فونت و نوع تابلو گرفته تا انتخاب نوع رنگ متن و تصویر و.... .حال باید نوع متن ،فونت ،ابعاد تابلو و سایر پارامترها را انتخاب کنید.در صورتیکه همه چیز مرتب انجام شود نوبت به انتقال اطلاعات به تابلو می رسد.

انتقال اطلاعات به تابلو به دو صورت گرفتن خروجی از نرم افزار و یا انتقال مستقیم اطلاعات انجام می شود.در روش اول از تنظیمات را از نرم افزار خروجی گرفته و در تابلو آپلود می کنیم.در روش دوم در نرم افزار گزینه ای به عنوان انتقال وجود دارد که با کلیک بر روی آن اطلاعات جدید به تابلو منتقل می شود.فایل آپلود شده پس از انتقال به تابلو به حافظه eeprom برد اصلی تابلو منتقل می شود.زمانی که تابلو روشن می شود ،برنامه ها از حافظه eeprom به حافظه رم منتقل می شوند.دلیل انتقال و سپس اجرای برنامه ها به حافظه رم این است که حافظه رم سریعتر است و همچنین برای دفعات بی نهایت می توان اطلاعات را روی حافظه رم قرار داده و حذف کرد.

نرخ تازه سازی صفحه نمایش

نرخ تازه سازی یکی از پارامترهای کیفیت تابلو ال ای دی می باشد.نرخ تازه سازی به زبان ساده ،سرعت نمایش کدهای برنامه بر روی تابلو ال ای دی است.هر چقدر نرخ تازه سازی بیشتر باشد کیفیت و شفافیت تصویر، بهتر خواهد بود.نرخ تازه سازی بر روی کیفیت نور نیز تاثیرگذار است؛هرچقدر نرخ تازه سازی بیشتر باشد نور براق تری خواهیم داشت.هرچند بالا بودن نرخ تازه سازی یکی از فاکتورهای مهم تابلو است اما نباید بیش از حد بالا باشد و باید تحت کنترل باشد.سرعت پردزاش اطلاعات در تابلوهای بزرگ تر اهمیت بیشتری دارد و اطلاعات را در تابلوهای بزرگ تر با کیفیت و سرعت بیشتری نمایش می دهد.

تعویض متن تابلو روان با گوشی

تابلوهای روان جدید این قابلیت را دارند که می توان آنها را از طریق پورت usb به گوشی همراه متصل کرد.پس از انجام اتصال با نصب نرم افزار مربوطه بر روی گوشی تابلو را به صورت کامل کنترل کرد.در این نرم افزار به راحتی می توان متن و رنگ نوشتار تابلو را نیز تغییر داد.

برخی دیگر از تابلوهای تبلیغاتی مدرن قابلیت اتصال به وای فای را دارند.این تابلوها اصطلاحا managable (قابل مدیریت)هستند.این تابلوهای دارای نرم افزارهای مختص گوشی می باشند.با نصب نرم افزار بر روی گوشی و ایجاد ارتباط گوشی با تابلو از طریق وای فای یا بلوتوث امکان مدیریت و تغییر متن تابلو وجود خواهد داشت.

تذکر:مدیریت تابلو روان از طریق گوشی معمولا برای تابلوهای تبلیغاتی کوچک کاربرد دارد.این تابلوها برنامه ساده ای دارند  و مدیریت آن با نرم افزارهای گوشی به راحتی امکان پذیر است.اما در تابلوهای تبلیغاتی بزرگ مدیریت تابلو باید با کامپیوتر انجام شود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

انتخاب متن مناسب برای درج در تابلو نیاز به درک کامل و دقیق از کسب و کار و فعالیت مجموعه دارد.در تابلوهای ال ای دی یا تلویزیون شهری به دلیل روان بودن نوشته ها به راحتی می توان متن نمایش داده شده در تابلو را تغییر داد.در این تابلوها به صورت نامحدود می توان متن و تصویر تابلو را تغییر داد .در تابلوهای فلکسی و چلنیوم و سایر تابلوها که به صورت الکترونیکی کار نمی کنند این امر فقط یک بار امکان پذیر است در این تابلوها باید در انتخاب متن برای درج در تابلو کاملا دقت شود زیرا پس از ساخت تابلو امکان تغییر متن و اطلاعات درج شده به راحتی امکان پذیر نیست و مستلزم صرف وقت و هزینه است.برای مثال در صورتی که قصد تعویض متن تابلو چلنیوم و تابلو فلکسی را داشته باشید باید تابلو یا بخشی از آن را محل نصب باز کرده و سپس اقدام به تغییر و در بیشتر موارد تعویض متریال مورد نظر نمایید.

متن درج شده در تابلو به صورت کامل نمایانگر کسب و کار و فعالیت شما باشد.تابلو تبلیغاتی جایی برای توضیحات اضافی ندارد.در تابلو تبلیغاتی باید به صورت کاملا مستقیم خدمات و محصولات شما نمایش داده شود.ممکن است در آینده نیز بخواهید محصولات و خدمات جدیدی نیز ارائه کنید ؛پس می توانید خدماتی که در آینده قصد ارائه دارید را نیز در تابلو درج کنید تا در آینده نیاز به دوباره کاری نداشته باشید.در انتخاب متن از کلمات اصلی و کلیدی کسب و کار خود را استفاده کنید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی کامپوزیتی از دیگر انواع تابلوهای تبلیغاتی هستند.البته کامپوزیت تنها در نما  و یا زمینه تابلو استفاده می شود با این حال تابلوهایی که در آن از کامپوزیت استفاده شود تابلو کامپوزیتی می نماییم.این تابلوها از ورق های آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته می شوند.از کامپوزیت در نمای ساختمان ها بسیار استفاده می شود.تابلوهای تبلیغاتی کامپوزیتی دوام و کیفیت بالایی دارند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در چند روز اخیر و در پی احتمال رفع برخی از تحریم های اقتصادی شاهد کاهش قیمت محسوس در برخی تابلوهای تبلیغاتی و قطعات مربوط به آن بوده ایم.لوازمی نظیر لوله و آهن مورد استفاده در تابلو ،انواع ماژول ها و سایر قطعات با کاهش قیمت روبرو شده اند.در حال حاضر به لحاظقی قیمت ،بهترین زمان برای خرید تابلو تبلیغاتی است.

 

تاریخ مطالب 1400/02/19


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک قصد دارد برای امر بازاریابی اقدام به جذب و استخدام  تعداد ویزیتور تابلو تبلیغاتی نماید.ویزیتورهای مربوطه باید آشنایی کلی با تابلوهای تبلیغاتی داشته باشند و دارای روابط عموبی بالایی باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی از قطعات مختلفی تشکیل شده اند.برخی از این قطعات خود از چند قطعه مجزای دیگر تولید شده اند.استفاده از قطعات با کیفیت در تولید تابلوتبلیغاتی امری لازم و ضروری است.جالب است بدانید بسیاری از فعالین در زمینه تابلو تبلیغاتی صرفا مونتاز کار هستند .این افراد صرفا قطعات مورد نیاز ساخت تابلو را از فروشندگان و تولیدکنندگان قطعات تابلو تبلیغاتی خریداری کرده و در تابلو استفاده می کنند.

یکی از خدمات مهم تابلوسازی مکاترونیک در زمینه تابلو تبلیغاتی ،فروش قطعات تابلو تبلیغاتی است.تابلوسازی مکاترونیک با خرید عمده لوازم تابلوسازی و تولید قطعات تابلو تبلیغاتی اقدام به فروش این قطعات به تابلوسازان و همکارن نصاب می کند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

استفاده از انرژی خورشیدی بهترین روش تامین برق برای وسایل الکترونیکی است.این تکنولوژی در کشورهای پیشرفته جایگاه بسیار خاص و ويژه ای دارد.به طوری که کشورهای صنعتی بخش عمده ای از انرژی مورد نیاز در این کشورها از نور خورشید تامین می شود.در کشور ما نیز استفاده از انرژی خورشیدی روند روز افزونی دارد.

در تابلوهای تبلیغاتی دارای نور نیز می توان از انرژی خورشیدی استفاده کرد.معمولا در مکان هایی که سیستم برق کشی وجود ندارد،از پنل های خورشیدی برای تامین برق تابلو استفاده می شود. برای تامین برق تابلوتبلیغاتی از پنل های خورشیدی استفاده می شود.

در کنار تامین برق با انرژی خورشیدی از انرژی های بادی ،بخار یا سایر روش های دیگر نیز می توان اقدام به تامین برق نمود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو ال ای دی روزدید یکی از اصطلاحات تابلوسازی است.این اصطلاح در حدود سال 1390 وارد بازار تابلوسازی شد.در سال 90 و قبل تر از آن تابلوهای ال ای دی نور کمی داشتند .در آن زمانی برخی از همکاران تابلوساز توانستند تابلوهایی با نور بالا تولید کنند .تابلوهایی که در نور بالا و حتی نورخورشید نیز قابل دیدن بودند..در حال حاضر تکنولوژی تابلوهای کم نور منسوخ شده است و همه تابلوها ال ای دی تولیدی جدید نور بالایی دارند؛روزدید هستند.

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قاب های تابلو تبلیغاتی غالبا آهن هستند.اما قاب تابلو می تواند از چوب و طلق نیز ساخته شود .برای استحکام وزیبایی بیشتر تابلو می توان ازآهن ، چوب و طلق در ساخت قاب استفاده کرد.استفاده از چوب و طلق در قاب تابلو باعث زیبایی و شکیل تر شدن قاب می شود.هرچند در صورتیکه تابلو تا حد مشخصی بزرگ شود دیگر باید حتما قاب تابلو از آهن ساخته شود.

مکاترونیک خرید و فروش قاب های تابلو تبلیغاتی را انجام می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در میان تابلوهای تبلیغاتی ،تابلو ال ای دی و برخی تلویزیون های شهری دارای ماژول هستند.ماژول ها در اندازه های مختلف و متنوعی موجود می باشند.اما اغلب ماژول ها در اندازه های 32 سانتیمتر طول و ارتفاع 16 سانتیمتری هستند.ماژول ها در انواع تک رنگ و رنگی می باشند.ماژول های داخل سالن تنوع بیشتری نسبت به ماژول های بیرونی دارند.در زیر برخی اندازه های ماژول ها تابلوتبلیغاتی را ذکر می کنیم.

سایز 25/6 در 12/8

سایز 25/6 در 25/6

اکثر ماژول ها در اندازه های تابلوسازی مکاترونیک خدمات فروش ،تعمیر و ساخت ماژول تابلوهای تبلیغاتی را انجام می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی از قطعات مختلفی تشکیل شده اند.هر یک از این قطعات کار به خصوصی انجام می دهد.برخی از این قطعات باید به صورت جداگانه توسط تابلوساز ساخته شوند.برای مثال مدار فلشر مورد استفاده در تابلوهای چلنیوم از این دست قطعات هستند.ساخت قطعات اینچنینی به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد و تعداد معدودی از تابلوسازان در کشور اقدام به تولید این قطعات می کنند.مابقی تابلوسازان قطعات تولید شده را از تولید کننده ها خریداری کرده و در تابلو استفاده می کنند.

تابلوسازی مکاترونیک به صورت اختصاصی اقدام به تولید قطعات تابلو تبلیغاتی برای همکاران تابلوساز می نماید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سیم کشی تابلو تبلیغاتی از پروسه های مهم در ساخت تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی است.تابلوهای تبلیغاتی که در آنها از برق استفاده می شود به الطبع نیاز به سیم کشی دارند.سیم کشی تابلو تبلیغاتی نیاز به دقت و مهارت دارد.هر تابلوسازی که تابلوهای ال ای دی ،تلویزیون شهری و تابلوهای برقی درست می کند باید توانایی و مهارت سیم کشی صحیح و اصولی را داشته باشد.حتی اگر بهترین متریال و لوازم برقی در تابلو استفاده شده باشد ،سیم کشی غیراصولی و غیر استاندار عمر این قطعات و عمر تابلو تبلیغاتی را کاهش می دهد.گاها دیده شده است که سیم کشی غیراصولی باعث آتش سوزی تابلو تبلیغاتی شده است.

tablocheleniumnokmedadi 8

تابلوسازی مکاترونیک خدمات سیم پیچی تابلو تبلیغاتی در محل برای مشتریان را انجام می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهر تهران پایتخت صنعتی و سیاسی ایران می باشد.تهران دارای  بیشترین شرکت ها و مراکز تجاری در مقایسه با سایر شهرهای کشور است.بیشترین شرکت ها و مراکز تبلیغاتی نیز در تهران فعالیت دارند.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک نیز فعالیت های ويژه ای در زمینه تابلوسازی در تهران دارد.

تابلو تبلیغاتی طبقاتی

تابلوهای تبلیغاتی-طبقاتی در آپارتمان های تجاری،فروشگاه ها ،پاساژ ها و ساختمان های اداری و... استفاده می شود.تابلوهای طبقاتی مجموعه ای از چند یا چندین تابلو کوچک می باشد.هر یک از تابلوهای کوچک مربوط به کسب و کار مشخصی است.در هریک از این تابلوها نام کسب و کار به همراه موقعیت آن در ساختمان ذکر می شود.همچنین بسته به اندازه تابلو اطلاعاتی چون شماره های تماس مجموعه و سرویس و خدمات ارائه شده توسط مجموعه مورد نظر نیز ذکر می شود..هدف از استفاده از این تابلوها راهنمایی مشتریان و افراد به محل هر واحد و اطلاع رسانی درباره مجموعه ها و کسب و کارهای فعال در مراکز تجاری می باشد.

تابلوهای تبلیغاتی طبقاتی نیاز مبرم برای هر مرکز تجاری هست ؛مراکز تجاری که چندین طبقه تجاری و واحدهای تودرتو دارند.بدون تابلو طبقاتی ،مشتریان و ارباب رجوع درمیان طبقات و واحدهای مختلف سردرگم می شوند .استفاده از این تابلوها میزان تردد بی مورد در طبقات را نیز کاهش می دهند .تابلوهای طبقاتی معمولا در واحد همکف و جلوی درب ورودی محل نصب می گردد.

تمیز کردن تابلو تبلیغاتی

بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی مصارف outdoor (بیرونی) دارند.این تابلوها همواره در معرض تغییرات آب و هوای و تاثیر اشیاع مختلف هستند.تابلوهایی که در بیرون نصب می شوند ممکن است به سرعت کثیف شوند و بخشی از آنها غیرقابل دیدن شود.تمیز کردن اصولی و صحیح تابلو تبلیغاتی باعث می شود تابلو همواره زیبا و نو به نظر برسد.

در هنگام تمیز کردن تابلو تبلیغاتی باید مواردی را مد نظر قرار داد.برخی از تابلوهای تبلیغاتی با برق کار می کنند و در آنها قطعات برقی وجود دارد.تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری و برخی تابلوهای چلنیوم و فلکسی دارای قطعات برقی هستند.از این رو در هنگام تمیز کردن این تابلوها باید دقت کرد که به قطعات حساس تابلو آسیب نرسد.

مورد بعدی که در نظافت تابلو تبلیغاتی باید رعایت شود این هست که نباید از مایعات خورنده برای شتستشو استفاده کرد.استفاده از مایعاتی نظیر وایتکش نیز می تواند رنگ و ظاهر تابلو را به صورت کامل از بین ببرد.

در صورتی که تابلو تبلیغاتی که در ارتفاع بالا نصب شده باشد برای تمیز کردن آن باید تجهیزات و وسایل تخصصی و خاص استفاده کرد.افراد عادی هرگز نباید اقدام به تمیز کردن این تابلوها کنند.تمیز کردن این تابلوها نیز باید توسط افراد متخصص و مجموعه های نماشور انجام شود.

ساخت تابلو تبلیغاتی در تهران

تابلوسازی مکاترونیک تابلوسازی مکاترونیک از معتبرترین و به نام ترین سازندگان تابلو تبلیغاتی در تهران است.ما با تولید تابلوهای تبلیغاتی بسیار ارزشمند و با کیفیت و ارسال به کلیه نقاط کشور در خدمت مشتریان در سراسر کشور هستیم؛انواع تابلوهای تبلیغاتی تولیدی در این مجموعه را در ذکر می کنیم.

تابلو ال ای دی

تابلو ال ای دی ثابت

تابلو ال ای دی متحرک

تابلو ال ای دی در رنگ های مختلف

تابلو ال ای دی فول کالر

تابلو ال ای دی تک رنگ

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم استیل

تابلو چلنیوم حروف طلایی

حروف چلنیوم

لایت باکس

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی مهتابی خور

ساعت مسجدی

تابلو تبلیغاتی طبقاتی

تلویزیون شهری SMD

جواز کسب تابلوسازی

یکی از مواردی که هنگام سفارش تابلو تبلیغاتی باید در نظر بگیرید داشتن جواز کسب مجموعه تابلوسازی است.دارا بودن جواز کسب تعهدات فراوانی را برای تابلوساز ایجاد می کند.همچنین در صورت تخلف تابلوساز،مشتری می تواند به اتحادیه شکایت برده و تابلوساز را در صورت احراز تخلف پاسخگو نماید.در کنار این موارد دارا بودن جواز کسب نشان دهنده تخصص کافی تابلوساز است.

در حال حاضر صنف تابلوسازی زیر نظر دو اتحادیه مشغول کار است.تابلوهای فلکسی،چلنیوم و چاپ و تبلیغات زیر نظر اتحادیه عکاسان است.تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری نیز به دلیل سیستم برقی در آن زیر نظر اتحادیه برق کاران است.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک دارای جواز کسب معتبر تابلوسازی می باشد.

تولید تابلو تبلیغاتی در شکل های مختلف

تابلو تبلیغاتی را می توان در اشکال و شکل های مختلف تولید کرد.یکی از ترفندها و ایده های خلاقانه در تولید تابلو این هست که شکل تابلو را شبیه محصولی که تبلیغات آنرا می کند تولید کنید.برای مثال تابلو تبلیغاتی فروشگاه بستنی را می توان شبیه یک بستنی تولید کرد و یا تابلو طبقاتی را می توان شبیه یک تلفن همراه طراحی و تولید کرد.

فروش قطعات تابلو تبلیغاتی در تهران

تابلوسازی مکاترونیک مجموعه وسیعی از قطعات تولید کننده تابلوهای ال ای دی را دارد و در خدمت مشتریان عزیز قرار می دهد .قطعات مزبور عبارتند از سازه و پایه های تابلو ال ای دی ، قطعات مورد نیاز جوشکاری برای نصابهای تابلو ،بردهای تابلو ال ای دی،ماژول و سایر لوازم تابلوسازی همچنین خدمات جوشکاری و نصب تابلو ال ای دی توسط این مرکز انجام می شود.

 اجاره تابلو تبلیغاتی در تهران

دوستان عزیز تابلوسازی مکاترونیک علاوه بر فروش و تعمیر تابلو های تبليغاتی اقدام به تولید  تلويزيون های  شهری    و تابلو های  ال ای دی و چلنیوم خاص جهت اجاره به مشتریان نموده است. این مورد برای دوستان و کسب و کارهایی مفید هست که امکان خرید محصولات فوق را ندارند و یا در ابتدای راه   اندازی کسب  و کاراشان هستند و در صورت موفقیت نصبی در کسب و کارشان  می خواهند اقدام به خرید تابلوها کنند.خدمت دوستان عزیز عرض کنیم که تابلو تبليغاتی مانند شناسنامه ای برای یک کسب و کار هست و هر کسب و کاری نیاز مبرم به داشتن یک تابلو تبليغاتی در بالای مغازه یا سطح شهر می باشد .

advertising board 1400 01 28 2

تابلوسازی مکاترونیک با علم به این مطلب اقدام به اجاره دادن محصولات خود به کسب و کارهای جوان و تازه هست و امیدوار است و امیدوار است با این اقدام گامی مثبت در جه ارائه خدمات بهتر  به مشتریان عزیز بردارد. 

تعمیر تابلو چلنیوم در تهران

تابلو سازی مکاترونیک اقدام به تعمیر تابلو چلنیوم در تهران می نماید.

خدمات تعمیر تابلو چلنیوم در تهران به شرح  زیر می باشند .

انجام جوشکاری

نصب مجدد تابلو

اصلاح و عیب یابی سیم کشی

و سایر خدمات قابل انجام در محل

لازم به ذکر است انجام تعمیرات تخصصی تر تابلو چلنیوم در دفتر تابلو سازی انجام می شود.

آشنایی با روانشناسی رنگ ها

در هنگام انتخاب تابلو ال ای دی بهتر است به تاثير وروانشاسی رنگها بر افراد توجه نماييد. همانطور که احتمالا متوجه شده ايد رنگ قرمز بيشترين کاربرد را در تابلو های ال ای دی دارد خصوصيات اين رنگ اين هست که رنگ پر شور وبه اصلاح جيغي هست و خيلی جلب توجه می کند به همين دليل بيشتر در تابلو های ال ای دی استفاده می شود.

رنگ سبز رنگ سلامت و آرامش هست به همين دليل به مراکز درمانی و بيمارستانها توصيه می شود که تابلو هايي از اين رنگ يا با ترکيباتی با اين رنگ تهيه کنند .

رنگ آبي نشانه وفاداری هست و مانند رنگ قرمز باعث ايجاد شور و هيجان می شود بررسی ها نشان داده است ورزشکاران در سالنهايی با رنگ آبی بهتر عمل می کنند .اين رنگ برای تابلوهای داخل سالن توصيه می شود


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو ال ای دی دوطرفه راهکاری هوشمندانه برای استفاده بهینه از این نوع تابلوها هست.ساختار تابلو های ال ای دی معمولی به گونه ای هست که این تابلوها تنها قادر هستند که در یک سمت تبلیغات پخش کنند.در تابلوهای ال ای دی دو طرفه امکان پخش تبلیغات در دوطرف تابلو تعبیه شده است.به الطبع قیمت تابلوال ای دی دوطرفه بیشتر از تابلوهای ال ای دی یک طرفه هست.

تابلوهای تبلیغاتی ارائه شده توسط مکاترونیک، تابلوهایی با شکل مربع و مستطیل هستند. این تابلوی تبلیغاتی یک چارچوب محکم دارند که برای نمایش  محصولات و خدمات مختلف استفاده می‌شود. این تابلوها که نوعی تابلو تبلیغاتی پرتابل هستند برای تبلیغ محصولات مشتریان و به شکلی چشم‌نواز استفاده می‌شوند. این تابلوها مطمئناً توجه رهگذران را به خود جلب خواهند کرد!

این تابلوهای تبلیغاتی مانند تابلوهای دیواری، از چهارچوب فلزی ساخته‌شده‌اند. صفحات این تابلوها می تواند از نوع ال ای دی ،فلکسی یا بنر باشد. این تابلوها می‌تواند در مناطق مورد تردد بالا مورداستفاده قرار گیرند. رنگ مشکی چهارچوب جلوه‌ای شیک ارائه می‌دهد که در هر دکوراسیون به‌خوبی کار می‌کند و درعین‌حال ظاهر حرفه‌ای را به تابلو می‌دهد. صفحه‌نمایش این تابلوها مقاوم در برابر شرایط آب‌وهوایی دارند، ازاین‌رو از این تابلوها می‌توان در هر نوع شرایط آب و هوایی استفاده کرد!برخی از این تابلوها دارای فریم‌های کشویی هستند که امکان تغییر گرافیک و تصویر را ایجاد می‌کند.

نمایشگر دوطرفه به شما امکان می‌دهد هم‌زمان چندین جهت را تبلیغ کنید، بدون اینکه فضای اضافی را اشغال کنید؛ همچنین درعین‌حال تبلیغات شیک داشته باشید. این صفحه‌نمایش همه‌کاره می‌تواند در هر دو مکان داخلی و خارجی بدون مشکل استفاده شود. این تابلوها مناسب برای استفاده در فروشگاه خرده‌فروشی، رستوران، رستوران، مرکز اطلاعات، موزه، سالن نمایشگاه و مکان‌های دیگر هستند.

 تابلوهای پیاده‌رو شامل نسخه‌های زیادی است که می‌تواند برای تبلیغ در مقابل مشاغل مختلف مورداستفاده قرار گیرد، و از رهگذران استفاده می‌کند تا از رویدادها، موارد منو و موارد ویژه مطلع شوند. این تابلوهای تبلیغاتی گزینه‌ای عالی برای جلب‌توجه در خارج از کسب‌وکار شما با صفحه‌نمایش‌های ضد آب هستند

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاههای لیزر و برش از جمله مهترین دستگاهها در تولید تابلو تبلیغاتی هستند.با استفاده از دستگاه برش  می توان تابلو های فلکسی و چلنیوم را در اندازه های مشخصی برش زده و استفاده کرد.دستگاه چاپ نیز برای چاپ بر روی فلکسی و بنر استفاده می شود.

تابلواسزی مکاترونیک خرید وفروش تجهیزات و دستگاههای تابلوسازی را انجام می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

استندهای تبلیغاتی از جمله تابلوهای تبلیغاتیتاثیرگذار و محبوب هستند. این استندها مزایای فراوانی برای مشتریان دارند.مهمترین قابلیت و مزیت این تابلوها پرتابل بودن آن است.این تابلوها را به راحتی می توان از جایی به جای دگیر انتقال داد.این تابلوها در انواع مختلف فلکسی،ال ای دی ،چلنیوم و تلویزیون شهری وجود دارند.برخی از این تابلوها قابلیت تاچ و لمسی دارند.تابلوهای تاچی بیشتر مصرف indoor دارند و در داخل سالن ها،فروشگاه ،فرودگاهها و .. استفاده می شوند.در زیر برخی از مزایای استند تبلیغات را ذکر می کنیم.

قابلیت جابه جایی

وزن کم

قبلیت لمسی و تاپی(در برخی مدل ها)

مقرون به صرفه بود

مناسب برای استفاده در نمایشگاه ها


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای فلکسی جزو به صرفه ترین تابلوهای تبلیغاتی است.با این حال ممکن است پس از مدتی از کارکرد تابلو ،به دلیایل مختلف شکل ظاهری تابلو بی کیفیت شود.در صورتی که تابلو به هردلیلی کیفیت خود را از دست بدهد به راحتی می توان رویه فلکسی چاپی تابلو را تغییر داد .در صورت انجام این کار تابلو به شکل کاملا نو در می آید.

تابلو سازی مکاترونیک خدمات تعویض رویه فلکسی را با قیمت مناسب انجام می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مزایا و معایب تبلیغات بیلبورد

یکی از شکل‌های مؤثر تبلیغات سنتی که کسب‌وکارها برای ایجاد تصویر برند از آن استفاده می‌کنند، تبلیغات بیلبورد است. علیرغم وجود رسانه‌های اجتماعی و ابزارهای بازاریابی آنلاین، ترکیب این روش‌ها با روش‌های دیگر برای ایجاد آگاهی مصرف‌کننده نتایجی را به همراه دارد. بااین‌حال، مانند هر رسانه بازاریابی دیگری، این گزینه دارای مزایا و معایبی است. لیست مزایای تبلیغات بیلبورد را در زیر ذکر می‌کنیم.

 1. دید بیلبوردهای تبلیغاتی به‌صورت استراتژیک در امتداد معابر و بزرگراه‌های اصلی قرار می‌گیرند، بنابراین، امکان دیده شدن توسط تعداد زیادی از مصرف‌کنندگان در طول روز را افزایش می‌دهند. با توجه به تعداد مسافران و رانندگان در جاده‌ها، این رسانه تبلیغاتی در جلب‌توجه مخاطبان هدف مؤثر است. علاوه بر این، این افراد معمولاً هرروز مسیرهای مشابهی را طی می‌کنند. بااین‌حال، دیدن یک بیلبورد به‌طور مکرر به یادآوری مصرف‌کننده کمک می‌کند.
 2. . دسترسی به مخاطبان هدف ازآنجایی‌که بیلبوردها را می‌توان در مناطقی که توسط تبلیغ‌کنندگان یا شرکت‌ها انتخاب می‌شود قرار داد، دسترسی این شرکت‌ها به گروه مصرف‌کننده خاص یا خاصی که خدمات و محصولات خود را به آن می‌فروشند آسان‌تر خواهد بود. مثلاً یک محصول برای کشاورزان یا افرادی که در روستا زندگی می‌کنند هدف قرار می‌گیرد. بیلبوردها را می‌توان در امتداد مسیری قرار داد که مصرف‌کنندگان بالقوه به‌طور منظم از کنار آن عبور می‌کنند، مانند بزرگراه‌ها..
 3. تأثیر روی مخاطب: موقعیت استراتژیک و طراحی منحصربه‌فرد بیلبوردها برای فروش و تبدیل مخاطب به مشتری فوری بسیار مفید است. اگر شخصی که در حال رانندگی است تابلوی تبلیغاتی را ببیند و به‌طور ناگهانی متوجه شود که نیاز به خرید محصول تبلیغ‌شده دارد، رانندگی به نزدیک‌ترین موسسه ارائه‌دهنده آن محصول برای او آسان‌تر خواهد بود. همچنین، این می‌تواند فروش را افزایش دهد زیرا هرکسی می‌تواند پس از دیدن وب‌سایت در بیلبورد، به وب‌سایت مراجعه کرده و به‌صورت آنلاین خرید نماید.

لیست معایب تبلیغات بیلبورد

 • هزینه‌ها یکی از معایب استفاده از تبلیغات بیلبورداست. یک شرکت باید از زمان نصب بیلبورد تا زمان حذف آن هزینه کند. به‌غیراز عقد قرارداد با مالک فضا، سایر هزینه‌ها شامل تولید و نگهداری و تعمیرات است. اگر بلایای طبیعی مانند طوفان وجود داشته باشد که سازه را از بین ببرد، این کار کم‌هزینه نخواهد بود. و اگر تخریب اموال یا جراحت مربوط به بیلبورد آسیب‌دیده وجود داشته باشد، ممکن است مالک با مشکلات قانونی و همچنین هزینه‌های اضافی روبرو شود.
 • . ایجاد حواس‌پرتی: یکی دیگر از ایرادات این رسانه سنتی تبلیغاتی این است که می‌تواند عامل بروز حوادث ناگوار جاده‌ای باشد. ازآنجایی‌که هدف بیلبوردها جلب‌توجه افرادی است که در حال رانندگی یا عبور هستند، اندازه آن‌ها بزرگ است و اغلب افراد مشهور را به‌عنوان تأییدکننده دارند. ازاین‌رو این موارد می‌تواند باعث حواس‌پرتی عابرین و رانندگان شود که می‌تواند منجر به‌تصادف شود.
 • . جهت حرکت به سمت ترافیک: ازآنجایی‌که مخاطب هدف در حال حرکت است، بیلبوردها باید به‌جای متن، به گرافیک یا تصاویر تکیه کنند. معایبی وجود دارد که می‌توان به این موضوع نسبت داد. اولاً، مصرف‌کنندگان بالقوه نمی‌توانند واقعاً پیامی را که تبلیغ‌کننده می‌خواهد منتقل کند، درک کنند، مگر اینکه در ترافیک گرفتار شوند. ثانیاً، متون محدودی که می‌توان در آن گنجانده شد، می‌تواند منجر به اطلاعات محدود شود. سوم، ازآنجایی‌که مخاطب هدف مدام در حال حرکت است، نمایش محدودی از بیلبورد وجود دارد.

قبل از سرمایه‌گذاری در تبلیغات بیلبورد، برای صاحبان مشاغل مهم است که مزایا و معایب آن را بدانند تا بتوانند تصمیم بگیرند که آیا این مسیر درستی است یا خیر.

بیلبورد چیست؟

بیلبورد یک ساختار تبلیغاتی در فضای باز است که معمولاً در مناطق پر رفت‌وآمد مانند جاده‌های شلوغ نصب می‌شود. بیلبوردها، تبلیغاتی بزرگی را به عابران پیاده و رانندگان ارائه می‌دهند.

بیلبورد یک اصطلاح رایج است که برای توصیف نوعی تبلیغات در فضای باز که در بزرگراه‌های اصلی یافت می‌شود، استفاده می‌شود. این نام بیشتر به تابلوهای بزرگ با قاب فولادی اطلاق می‌شود که روی تیرهای 20-100 فوت (6.1-30.5 متر) بالای سطح زمین نصب‌شده‌اند. بیشتر اوقات، علائم و اطلاعات تبلیغاتی و تجاری شرکت‌ها بر روی پوسترهای بزرگ پوستر چاپ می‌شود و روی این بیلبوردها چسبانده می‌شود. این علائم همچنین ممکن است مجهز به انواع جلوه‌های ویژه نورپردازی و نمایشگر باشند. این نوع تابلو یکی از اجزای یک رسانه تبلیغاتی منحصربه‌فرد است که مخاطبان در حال حرکت با آن ارتباط برقرار می‌کنند. چنین تبلیغاتی به‌عنوان تبلیغات "خارج از خانه" نیز نامیده می‌شود زیرا مخاطبان موردنظر معمولاً در حال رفت‌وآمد هستند و همیشه از خانه خود دور هستند. تا 25 سال پیش، 90 درصد تبلیغات در فضای باز شامل تابلوهای تبلیغاتی بود. امروزه این صنعت گسترش‌یافته است و علائم کوچک‌تری در ایستگاه‌های اتوبوس‌ها، کیوسک‌ها و مراکز خرید دیده می‌شوند.

هزاران بیلبورد در سراسر کشور نصب‌شده است. تبلیغاتی در این بیلبوردها شامل موارد سرگرمی و سرگرمی، خرده‌فروشی، تجارت و خدمات مصرف‌کننده؛ خودرو؛ سفر، هتل‌ها، رستوران و استراحتگاه‌ها؛ انتشارات و رسانه؛ بیمه و املاک؛ و داروها و درمان‌ها و... هست. برخی بیلبوردهای تبلیغاتی از سر ناچاری متولدشده‌اند، احتمالاً برای انتقال پیامی به اکثر افراد بی‌سواد استفاده‌شده‌اند.

قدیمی‌ترین آگهی تبلیغاتی شناخته‌شده بیش از 3000 سال پیش در شهر تبس مصر ارسال‌شده بود و پاداشی برای یک برده فراری ارائه می‌داد. قبل از اواخر دهه 1700، پیشین بیلبورد امروزی - ارسال بیلبورد - در سراسر اروپا رایج بود، اما تنها به‌عنوان یک منبع اطلاعاتی غیررسمی. تا زمان اختراع سنگ‌نگاری در اواخر قرن هجدهم، تابلوهای تبلیغاتی به‌عنوان یک رسانه به شکل هنری گسترش یافت. اولین پوستر هنری در سال 1871 توسط فردریک واکر انگلیسی تهیه شد که مأمور ایجاد نمایشنامه نمایش "بانوی سفیدپوش" در لندن بود. در اوایل دهه 1900، مدارس مربوط به هنر پوستر در حال شکل‌گیری بود و هنرمندانی مانند تالوز لوترک برای خود نامی می‌ساختند.

. اولین استفاده گسترده از بیلبورد به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی، پوسترهای سیرک چاپ‌شده یا روی کامیون‌های اسب‌سواری بود که قبل از نمایش در شهر به‌منظور افزایش علاقه و حضور، چاپ می‌شد. در آن زمان، تابلوهای تبلیغاتی استاندارد یا تحت هیچ قانونی کنترل نمی‌شدند. در طول سال‌های 1872-1912، سازمان‌هایی در ایالات‌متحده برای ایجاد استانداردهای بیلبورد گرد هم آمدند. در اصل، مجموعه استاندارد پانل های پوستری 24 صفحه‌ای با اندازه کلی 19.5 8. 8.7 فوت (6 2. 2.6 متر) بود. امروزه، این اندازه ثابت است، درحالی‌که فناوری 24 ورق را به 10 برگ کاهش داده است. همچنین در اوایل دهه 1900 بود که از تابلوهای تبلیغاتی برقی برای روشنایی شهرها استفاده می‌شد. قبل از بیلبورد برقی جاده‌های شهرها تاریک بودند.

چراغ‌های برق و تابلو تبلیغاتی دارای روشنایی شهرها را در شب زنده می‌کند و فضایی مهمان‌نوازتر ایجاد می‌کند که باعث می‌شود مردم در خیابان‌ها بمانند. ازاین‌رو، تولد شب‌زنده‌داری. در اواخر دهه 1920 بود. در این سال‌ها افراد بیشتری خودرو می‌خریدند و به خارج از شهر سفر می‌کردند. تبلیغات بیلبورد نیز گسترش یافت و برای اولین بار تبلیغات بیلبورد طیف وسیعی از مخاطبان جمعیت شناختی را در نظر گرفت. هنر و طراحی بیلبورد باگذشت زمان تغییر کرد و فناوری‌های جدید و حال و هوای یک نسل را منعکس کرد. بیلبوردها با استفاده از عکاسی و کمیک، جهانی را بدون مشکل در دوران افسردگی دهه 1930 به تصویر کشیدند. دهه 1950 باعث ایجاد بیلبورد نقاشی شده با دست و استفاده از القائات جنسی در مبارزات انتخاباتی شد. تابلوهای تبلیغاتی در چین به‌طور گسترده برای ترویج سیاست ارتش سرخ استفاده شد. همچنین در این زمان بود که شرکت‌های بیلبورد از کامیون بوم با جرثقیل برای انتقال تابلوهای تبلیغاتی و قرار دادن آن‌ها در موقعیت‌های برجسته‌تر استفاده کردند. در طول دهه 1960، تائید افراد مشهور ضروری شد و ظهور این فوق ستاره متولد شد. تمرکز از خانواده به سبک زندگی مجردها تغییر کرد.

با افزایش علاقه به محیط‌زیست در اواخر دهه 1960 و اوایل 1970، تبلیغات بیلبورد تصاویر را از طبیعت الهام گرفت. در دهه‌های 1970 و 1980، کمپین‌ها بیشتر از موضوعات ضمنی جنسی استفاده می‌کردند. طرح طراحی بیلبورد به عواملی مانند مکان تابلو، بودجه تبلیغات و نوع محصول در حال تبلیغ بستگی دارد. این صنعت از شرکت‌های تحقیقاتی بازار برای کمک به فرایند طراحی استفاده می‌کند. این شرکت‌ها اطلاعات مفصلی در مورد تعداد افراد سوار بر وسایل نقلیه در کلان‌شهرهای مختلف ارائه می‌دهند، حتی در مورد ترافیک

 سیستم‌های الکتریکی اکثر تابلوهای تبلیغاتی به‌صورت برقی روشن می‌شوند و بنابراین به روشنایی و سیستم‌های تغذیه مناسب به همراه تعداد قابل‌توجهی لامپ با توان بالا نیاز دارند. فعال‌سازی این سیستم‌های روشنایی کار ساده‌ای نیست. درحالی‌که بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی در کلان‌شهرهای اصلی واقع‌شده‌اند، سایر تابلوهای تبلیغاتی را می‌توان در مناطق دورافتاده در کنار اتوبان‌ها و جاده‌های خارج شهر مشاهده کرد. در هر دو مورد، بسیار غیرعملی است که مجبور باشید هر شب برای روشن کردن چراغ به هر تابلو سفر کنید. بنابراین، سوئیچ‌های خودکار برای روشن کردن چراغ‌ها در زمان‌های مشخص توسعه‌یافته‌اند. سایر سیستم‌ها از سلول‌های حساس به نور برای روشن کردن چراغ‌ها هنگام غروب استفاده می‌کنند. برخی دیگر از سیستم‌های پیشرفته چراغ‌ها را با سیگنال سیستم ماهواره‌ای به‌صورت الکترونیکی خاموش و روشن می‌کنند.

تابلوسازی مکاترونیک سازنده انواع بیلبوردهای کنار اتوبان و خیابان می باشد.ما با تولید انواع بیلبوردهای کوچک و بزرگ اتوبانی در انواع  فلکسی ،چلنیومی و تلویزیون شهری در خدمت مشتریان هستیم.خدمات تعمیر و پشتیبانی بیلبوردهای اتوبانی به صورت ان کال و در کمترین زمان ممکن در کلیه نقاط کشور انجام می شود.

تابلوسازی مکاترونیک از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات تابلوها و بیلبوردهای معابر شهری،روستایی و اتوبانی می باشد.

چرا به بیلبورد تبلیغاتی نیاز داریم؟

بیلبوردها برای قرن‌ها وجود داشته‌اند. درواقع، باستان شناسان حتی شواهدی ازآنچه که به باور آن‌ها «بیلبوردهای تبلیغاتی باستانی» هستند، به هزاران سال قبل پیداکرده‌اند. صرف‌نظر از سن یا جایی که زندگی می‌کنید، بیلبوردها احتمالاً تا زمانی که به یاد دارید بخشی از زندگی شما بوده‌اند. آن‌ها به‌قدری عادی شده‌اند که احتمالاً وقتی آن‌ها را می‌بینیم، خیلی به آن‌ها فکر نمی‌کنیم. بااین‌حال، برای تبلیغ‌کنندگان، بیلبوردها می‌توانند بخشی جدایی‌ناپذیر از هر کمپین یا استراتژی تبلیغاتی باشند. امروزه از بیلبوردها فقط به این دلیل که برای همیشه وجود داشته‌اند استفاده نمی‌شود. امروزه نیز تبلیغ‌کنندگان از آن‌ها استفاده می‌کنند زیرا نتیجه می‌گیرند.

why use billboards to advertise

اثربخشی یک بیلبورد با بازگشت سرمایه آن، تعداد افرادی که به‌طور منظم آن را بر اساس موقعیت مکانی می‌بینند، به‌یادماندنی بودن آن و میزان احتمال ایجاد تبدیل یا فروش اندازه‌گیری می‌شود. اگرچه بیلبوردها برای مدت بسیار طولانی وجود داشته‌اند، اما مطمئناً در طول سال‌ها تغییر کرده‌اند. امروزه بسیاری از شرکت‌ها استفاده از بیلبوردهای دیجیتال را انتخاب می‌کنند. بسیاری از بیلبوردهای امروزی بیلبوردهای دیجیتالی هستند.

آیا هنوز در این فکر هستید که "چرا از بیلبوردها برای تبلیغات استفاده کنیم؟" بیشتر بخوانید تا دریابید که چرا این رسانه آزمایش‌شده و واقعی تبلیغات هنوز هم مثل همیشه رایج است! تبلیغات بیلبورد برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص، قرار گرفتن در معرض دید مکرر، جلب‌توجه افرادی که ممکن است مایل به تبلیغ برای آن‌ها نباشند و موارد دیگر عالی است. بیلبوردها امکان بازاریابی هدفمند جغرافیایی را فراهم می‌کنند. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام تدوین استراتژی بازاریابی در نظر بگیرید، مخاطبان هدف شما هستند. شما می‌خواهید مطمئن شوید که پیام خود را در مقابل افراد مناسب دریافت می‌کنید. ممکن است شما موقعیت مکانی نسبتاً محدودی داشته باشید و نخواهید پول خود را برای تبلیغاتی که افراد خارج از منطقه شمارا هدف قرار می‌دهند هدر دهید. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که افرادی که در منطقه خدمات شما هستند پیام شمارا می‌شنوند. بیلبوردها به شما این امکان را می‌دهند که در هر دو زمینه موفق شوید. می‌توانید به جاده‌ای که بیلبورد در آن است نگاه کنید و با دیدن پیام شما ایده خوبی از اینکه مردم از کجا می‌آیند و می‌روند، بیابید. جنبه موقعیت مکانی بیلبوردها همچنین به شما این امکان را می‌دهد که در مورد بودجه خود استراتژیک باشید.

why billboard advertising

 بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطق روستایی بیشتر بدیهی است که قیمت کمتری نسبت به تابلوهای تبلیغاتی در مناطق شهری و پرترافیک دارند. بااین‌حال، همچنان می‌توانید با هزینه کمتر به مخاطبان نسبتاً زیادی دست پیدا کنید. نحوه و نوع نمایش پیام نیز بسیار مهم است. پیام‌هایی که به‌راحتی قابل‌هضم و عملی هستند بسیار مؤثر هستند. طی یک مطالعه‌ای از مردم خواسته‌شده است تا در موردتعامل خود با بیلبوردها صحبت کنند. طبق این مطالعه و نظرسنجی مشخص‌شده است که اطلاعات ساده، واضح و قابل‌اجرا بیشترین تأثیر را بر روی مخاطبین داشته است.

بیلبوردها تقریباً در سطح ناخودآگاه کار می‌کنند، پیام آن‌ها درحالی‌که مردم روزبه‌روز از کنار آن‌ها عبور می‌کنند منتقل می‌شود. پیام‌هایی که شوخی‌آمیز، حساس به زمان یا مربوط به نیازهای فوری هستند، همگی تأثیر زیادی بر رانندگان دارند. بیلبوردها یکی از معدود مخاطبان اسیر باقی‌مانده را جذب می‌کنند. امروزه مردم از لحظه‌ای که بیدار می‌شوند تا زمانی که سرشان در شب به بالش می‌رسد غرق تبلیغات هستند. اما مردم همچنین راه‌های بیشتری برای جلوگیری از درگیر شدن با تبلیغات دارند، وقتی تبلیغات روی تلویزیون می‌آید به گوشی خود نگاه می‌کنند و می‌توانند از برنامه‌هایی برای مسدود کردن تبلیغات از تلفن خود استفاده کنند. در این نوع محیط، چگونه مطمئن می‌شوید که مردم واقعاً به تبلیغات شما توجه می‌کنند؟ جایی وجود دارد که مردم باید چشمان خود را به دنیای اطراف خود نگاه کنند، و آن زمانی است که در ماشین خود هستند. اگر واقعاً می‌خواهید مردم به تبلیغ شما توجه کنند، باید وقتی در ترافیک هستند آن‌ها را جذب کنید. بیلبوردهای استراتژیک با ایده‌های تبلیغاتی مناسب در فضای باز به شما این امکان را می‌دهد که این کار را انجام دهید.

importance of billboards

 بیلبوردهای دیجیتال راه‌های جدیدی را بازکرده‌اند. بسیاری از مردم قدرت بیلبوردها را دست‌کم می‌گیرند، زیرا ازنظر برداشت خود از بیلبوردها، ادراکات قدیمی دارند.

برای دیدن منبع انگلیسی مطلب و مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

ایده و نکات طراحی بیلبورد که باید مشاهده کنید

همه ما تعداد بی‌شماری از تابلوهای تبلیغاتی را دیده‌ایم که اکثر آن‌ها را خاطر نمی‌آوریم. درحالی‌که بیلبوردهایی هستند که شاید تا مدت‌ها شکل آن در ذهنمان باقی بماند. طراحی یک بیلبورد استراتژیک که در ذهن افراد باقی بماند کار ساده‌ای نیست به‌خصوص وقتی مخاطب فقط چند ثانیه فرصت دارد تا بیلبورد را ببیند و پیام آن را درک کند. برای اینکه بتوانیم یک تابلو تبلیغاتی طراحی کنیم که مدت‌ها در ذهن افراد باقی بماند باید به سراغ ایده‌های جدید و کاربردی برویم.

 بیایید نگاهی به بهترین طرح‌های بیلبورد در سال ۲۰۲۱ بیندازیم:

۱-پیام خود را واضح بیان کنید

 مطمئن شوید که طرح بیلبورد شما شامل یک پیام واضح است. در ابتدا بیلبورد شما باید خوانا باشد. اگر مردم نمی‌توانند آن را به‌راحتی بخوانند، احتمالاً آن را نخواهند خواند. دوم، پیام بازاریابی شما باید منطقی باشد و به‌راحتی قابل‌درک باشد. درحالی‌که یک پیام مرموز هرچند می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، اما اگر مردم ندانند منظور شما چیست، ممکن است گیج‌کننده و نامفهوم به نظر برسد.

۲-نشان دهید، نگویید

 هرچه کمتر بگویید، بهتر است. تا آنجا که در برخی موارد، بهترین طرح‌های بیلبورد اصلاً چیزی نمی‌گویند. یک تصویر می‌تواند خیلی بیشتر از کلمات بگوید، بنابراین اجازه دهید تابلو تبلیغاتی شما به‌تنهایی ارتباط برقرار کند. این تابلوها در مدت‌زمان کوتاهی منظور و هدف تبلیغاتی را به عابران انتقال می‌دهند؛ درحالی‌که تابلوهای شلوغ و پر از نوشته عابران را گیج می‌کند.

۳-نیازهای مخاطبان خود را برآورده کنید

آگهی‌های خود را در مکان‌هایی قرار دهید که مخاطبان محصول شما حضورداشته باشد به‌عنوان‌مثال شما آگهی فروش پورشه را در مترو نمی‌بینید. یا آگهی‌های محصولات لوکس را در مناطق مرفه نشین قرار دهید.

۴- از بیلبوردهای پخش زنده استفاده کنید

 این بیلبوردها مفیدتر و جذاب‌تر هستند. استفاده از داده‌های آماری به‌صورت زنده در تابلو نیز بسیار جذاب و منحصربه‌فرد است. برای مثال در بیلبوردهای فروش ماشین‌های برقی می‌توان نمودار آماری زنده در مورد میزان آلودگی‌ها قرار دارد.

۵-از بیلبورد فراتر بروید از بیلبورد فراتر بروید

 طراحی بیلبورد خود را به خود فضای بیلبورد محدود نکنید. خارج از خطوط و ترکیب عناصر اضافی را در نظر بگیرید.

۶. با بیلبوردها به عابران پیاده برسید

می‌توانید از تبلیغات در فضای باز در تعدادی از مکان‌ها، از ایستگاه‌های اتوبوس و ایستگاه‌های مترو گرفته تا کناره دیوارها یا چراغ‌های خیابان استفاده کنید. در نظر بگیرید که سعی دارید به چه کسانی برسید و چقدر وقت خود را در تبلیغ شما صرف می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، شخصی در مترو زمان بیشتری برای نشستن و خواندن آگهی شما خواهد داشت، درحالی‌که اتومبیل‌هایی که با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت در بزرگراه حرکت می‌کنند فقط چند ثانیه زمان خواهند داشت.

۸- طراحی برای زوایای مختلف

مهم نیست که چه نوع بیلبورد یا آگهی در فضای باز را انتخاب می‌کنید، مردم آن را از زوایای مختلف می‌بینند؛ این به شما، به‌عنوان تبلیغ‌کننده، این فرصت را می‌دهد که طرح‌های متفاوتی را از هر نقطه‌ای بسازید. این می‌تواند بیلبورد را قادر سازد تا همان‌طور که مردم آن را از زوایای مختلف می‌بینند تکامل یابد و پیام تبلیغاتی را دریافت کند.

۱۰ در کنار تبلیغات کارایی مفیدی داشته باشد

می‌توانید در کنار ارائه تبلیغات، خدماتی را نیز ارائه بدهید. برای مثال شرکتی در آمریکا بیلبوردهایی طراحی کرده بود که افراد می‌توانستد از آن به‌عنوان نیمکت نیز استفاده کنند.

۱۱. آن را سرگرم‌کننده کنید

ساخت بیلبوردهایی با ظاهر فانتزی و سرگرم‌کننده قطعاً توجه بیشتری را جلب خواهد کرد.

۱۲-خود را محدود به طرح‌های چاپی و دیجیتالی نکنید

 بیلبورد هنری لازم نیست طرح‌های بیلبورد فقط به تبلیغات چاپی یا دیجیتالی محدود شود. یکی از راه‌هایی که رواج بیشتری پیداکرده است ایجاد نقاشی‌های دیواری در شهر به‌عنوان نوعی تبلیغات است. این نوع بیلبوردها در کنار تبلیغات جذاب به درخشش یک شهر نیز کمک می‌کنند.

 ۱۳-با تکنیک‌های دیجیتالی، طراحی بیلبورد را بهینه کنید

بسیاری از مشاغل از بیلبوردهای دیجیتالی به‌عنوان نوعی آگاهی از برند مدرن و با نگهداری کم استفاده می‌کنند. بااین‌حال، تابلوهای تبلیغاتی به‌طور سنتی دارای نقص (عمده) عدم توانایی در بهینه‌سازی آسان هستند. با طراحی بیلبورد دیجیتالی، تبلیغات شما می‌تواند کم‌هزینه، و به‌راحتی قابل‌تغییر و بهینه‌سازی باشد. به‌این‌ترتیب، پیام و طرح شما می‌تواند در طول زمان بهینه شود تا بهتر به مخاطبان شما برسد.

 ۱۴. با مردم محلی ارتباط برقرار کنید

 ارتباط با طراحی بیلبورد محلی یک نکته عالی در طراحی بیلبورد که باید در نظر داشته باشید این است که تابلوهای تبلیغاتی خود را بر اساس مکان آن‌ها سفارشی کنید. ممکن است شرکت‌های ملی تمایل به ایجاد یک یا دو طرح بیلبورد در سراسر کشور داشته باشند. بااین‌حال، اگر طرح‌های خود را متناسب با مناطق محلی تنظیم کنید، پیام شما بیشتر دریافت خواهد شد. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید به‌طور مؤثرتری با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، که در عوض، جذابیت آن را بیشتر می‌کند، درنتیجه به تبلیغات شما دررسیدن به هدف کمک می‌کند.

۱۵. یک فراخوان مفید برای اقدام ارائه دهید

 ارائه یک فراخوان مفید برای اقدام که یک‌راه حل واقعی ارائه می‌دهد.

۱۶. شوخی کنید

استفاده از شوخی یا روانشناسی معکوس می‌تواند راه خوبی برای اندیشیدن مردم باشد و این باعث می‌شود بیلبورد شما مدت‌زمان بیشتری در ذهن مخاطب بماند. یک شوخی جالب می‌تواند خستگی یک‌روزه را از تن مخاطب بیرون کند و بیلبورد شمارا در ذهن افراد ماندگار کند.

۱۷. محل بیلبورد خود را عاقلانه انتخاب کنید

انتخاب محل مناسب برای بیلبورد از مهم‌ترین فاکتورهایی هست که باید در نظر بگیرید.

 ۱۸. برای جلوگیری از نقص‌های طراحی، از تمام زوایا به طرح خود نگاه کنید

 فقط به طراحی بیلبورد خود نگاه نکنید، بلکه عناصر پیرامون آن را در نظر بگیرید و اینکه چگونه این عناصر می‌توانند بر طراحی آن تأثیر بگذارند.

انتخاب مکان مناسب برای نصب بیلبورد

تابلوسازی مکاترونیک متخصص ارائه خدمات تبلیغات بیلبورد در ایران است. ما در هر بازار در شهر تهران و سراسر کشور کار می‌کنیم. ما می‌توانیم به‌سرعت بهترین مکان‌های بیلبورد موجود در مناطقی را که در نظر گرفته‌اید به شما ارائه می‌دهیم. مکان‌های تبلیغاتی بیلبورد مناسب را از طریق ما بیابید: هوشمند، اما ساده. ما می‌دانیم که شما می‌خواهید تبلیغات بیلبورد شما در بهترین و شلوغ‌ترین مکان‌ها باشد. این همان چیزی است که شما را به جستجوی امروز در اینترنت کشاند. جستجوی خود را با کارشناسان بیلبورد مکاترونیک تکمیل کنید. ما به مدت بیش از ۱۲ سال سابقه، در یافتن مکان‌های بیلبوردهای استراتژیک تخصص‌یافته‌ایم. هر نوع بیلبورد تبلیغاتی موجود در بازارهای مدنظر شما از طریق تابلوسازی مکاترونیک در دسترس است.

ما همه مواردی را که بر اساس بودجه شما در دسترس است به شما نشان می‌دهیم. ما همچنین کمپین شما را تولید و مدیریت می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات بیلبورد شما به مخاطبان هدف شما می‌رسد. از جستجو و پیشنهاد، تا تولید و نصب، تا نمایش مدیریت زمان، ما همه این کارها را انجام می‌دهیم.

حضور ما در صنعت تبلیغات در فضای باز ما را در تماس دائمی با ارائه‌دهندگان مکان‌های مناسب برای نصب بیلبورد در همه مکان‌های مهم و حساس شهر قرار داده است.

تبلیغات بیلبورد چقدر مؤثر است؟ با انتخاب بیلبوردی با طرح عالی و نصب در مکانی مناسب و ایده آل، دسترسی بازار و ارتباط شما با مخاطبان هدف به میزان قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت.

استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در کنار تبلیغاتی اینترنتی بسیار مؤثر و کارآمد است. شما با بیلبورد خود مشتریان بصری و گذری در شهر را هدف توجه قرار می‌دهید و با تبلیغات فضای مجازی فعالین و کاربران فضای مجازی را.

منابع مطلب

-تیم تحریریه تابلوسازی مکاترونیک

-وب سایت www.emcoutdoor.com

-وب سایت https://fitsmallbusiness.com/


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسیاری از افرادی که به صورت گذری تابلوتبلیغاتی را مشاهده می کنند فرصت یاد داشت و مراجعه حضوری به محل کسب و کار را ندارند.بسیاری از افراد به سرعت از محل عبور می کنند و بسیاری نیز در تاکسی و خودرو تابلو را مشاهده می کنند.در این شرایط در صورتی که شخصی به تبلیغات درج شده در تابلو علاقه مند باشد و قصد تماس داشته باشد باید فرصت کافی برای یادداشت شماره را داشته باشد. بسیار مهم هست که شخص علاقه مند بتواند به سرعت و قبل از گذشتن از دید تابلو،شماره را حفظ یا یادداشت کند.از این رو استفاده از شماره های رند در تابلوهای تبلیغاتی اهمیت و ارزش فوق العاده ای دارد.استفاده از شماره های رند و شماره هایی که در ذهن افراد بماند می تواند باعث افزایش تماس ها و مراجعات به کسب و کار شما شود.

نوشتن شماره تلفن ها با رنگ های روشن و متفاوت از سایر متن ها،نوشتن شماره تلفن به صورت بولد،و یا نوشتن با فونتی متفاوت از جمله موارد دیگری است که می تواند به حفظ و یادداشت شماره توسط رهگذران کمک کند.رعایت این موارد نشان از دقت و هوش بالای تابلوسازان دارد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اجرای تابلو تبلیغاتی به پروسه تولید و نصب تابلو تبلیغاتی گفته می شود.تابلوسازی مکاترونیک پروژه های فراوانی در زمینه تابلوسازی و تولید تابلو تبلیغاتی اجرا کرده است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسردرب اصطلاحی هست که به تابلوهای تبلیغاتی گفته می شود که در سردرب و بالای محل کسب و کارها نصب می شود.البته تابلو سردرب به تابلوهایی که در سازمان ها و ادارات در بالای هر اتاق نصب می شود نیز اطلاق می گردد.ولی موضوع ما در این مطلب تابلوهای تبلیغاتی سردرب می باشد.کاربرد اکثر تابلوهایی تبلیغاتی به همین صورت است یعنی در سردرب محل کسب و کارها نصب می شوند.این تابلوها معمولا تابلوهایی با اندازه های کوچک تا متوسط هستند.قیمت این تابلوها نیز براساس نوع و اندازه مشخص می شود.

تابلوهای تبلیغاتی سردرب معمولا تابلوهای چلنیوم،فلکسی و تابلو ال ای دی هستند.کمتر دیده شده است که از تلویزیون های شهری برای سردرب محل کسب و کار استفاده شود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برخی مشاغل از تاریخ 1400/01/21 به مدت 10 روز تا دو هفته در تهران و سراسر کشور تعطیل شده است.به اطلاع مشتریان عزیز تابلو تبلیغاتی می رسانیم که فعالیت های مجموعه تابلوسازی مکاترونیک جزو محدودیت های ذکر شده نمی باشد.از این رو تابلوسازی مکاترونیک بدون هیچگونه تعطیلی و محدودیتی به فعالیت خود ادامه می دهد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شبرنگ ها ابزار تبلیغاتی ارزان قیمت هستند که موارد استفاده فراوانی دارد.یکی از موارد عمده استفاده از شبرنگ نصب آن  بر روی شیشه مغازه ها می باشد .شبرنگ در واقع ورق  نازک رنگی است که از داخل مغازه بر روی شیشه نصب می شود به صورتی که از بیرون قابل مشاهده باشد.شب رنگ به دلیل خاصیت خاصی که دارد نو را به صورت زیبا و با درصد بالایی منعکس می کند.شبرنگ در انواع و رنگ برندهای مختلفی وجود دارند.

از دیگر موارد استفاده تبلیغاتی از شبرنگ نصب آن بر روی ماشین ،نصب در ادارات و تجهیزات است .شبرنگ ها جدا از خصوصیت تبلیغاتی جهت علائم هشداردهنده نیز استفاده می شوند.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک اقدام به فروش و نصب شبرنگ با قیمت مناسب می نماید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یافتن محل مناسب برای نصب تابلو تبلیغاتی امر بسیار مهمی هست که باید به صورت دقیق و کارشناسی انجام شود.یافتن محلی مناسب برای نصب تابلو به صورتی که بالاترین بازدهی را به لحاظ جلب توجه افراد داشته باشد امری بسیار مهم و ارزشمند است.با این حال نصب تابلو تبلیغاتی در شهر باید ضوابط و قوانین مشخصی داشته باشد زیرا در غیر اینصورت نوعی بی نظمی و ناهماهنگی در شهر حاکم می شود.همچنین نصب غیر اصولی و غیرقانونی تابلو تبلیغاتی می تواند باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان شود .در حال حاضر شهرداری ها قوانینی جهت نصب تابلو تبلیغاتی در سطح شهر وضع کرده اند و این قوانین سالهاست که در حال اجرا می باشد.با این حال شهرداری ها صرفا قوانین و مقرارات مربوط به نصب تابلو تبلیغاتی را پیگری می کنند .و این وظیفه نصاب های تابلو هست که باید بهترین مکان ها را برای نصب تابلو تبلیغاتی به مشتری پیشنهاد دهند .نصابهاب تابلو تبلیغاتی برای یافتن محل مناسب نصب تابلو باید خود دست به کار شوند و با استفاده از تجربه و دانش خود اقدام به یافتن مکانی مناسب با بالاترین بهره وری برای نصب تابلو تبلیغاتی بیابند.

در بسیاری از موارد تابلو تبلیغاتی در سردر مغاره ها و فروشگاهها نصب می شود که این خود نیز باید به صورت اصولی و قانونی انجام شود.اما در موارد بی شماری ما تابلوهای تبلیغاتی را در خیابان ها ،میادین و جاده های می بینیم.در صورتی که قانونی جهت نصب و تابلوهای تبلیغاتی در این مکان ها وجود نداشته باشد باعث ایجاد آلودگی های بصری و برهم خوردن شکل و زیبایی شهر می شود.یک نصاب تابلو باید ضمن آشنایی و رعایت قوانین مربوط به نصب تابلو های تبلیغاتی ،حتی المکان سعی نماید پیشنهاد نصب تابلو تبلیغاتی را در بهترین مکان ممکن به مشتری بدهد.

فراموش نکنید که تابلوهای تبلغاتی جدا از اینکه وسیله ای برای تبلیغات و کسب درآمد شما هستند امکاناتی جهت راهنمایی و یا حتی آموزش به افراد نیز می باشند .در واقع تابلو تبلیغاتی مکان ارائه خدمات و محصولات مورد نیاز مشتریان را به انها نمایش می دهد و مشتریان را به فروشگاههای و مکان هایی که نیازهای آنها را مرتفع می کند هدایت می نماید.یک تابلو تبلیغاتی خوب به فعالیتهای اقتصادی سرعت می بخشد و باعث رشد روابط احتماعی می شود.جلوه ای زیبا به شهر می دهد و به رفن نیازهای مرد از طریق ارتباط کمک می کند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فعالیت های تابلوسازی مکاترونیک تنها مختص تهران نیست و این مجموعه پروژه های تولید و نصب تابلو تبلیغاتی را در کلیه شهرستان های کشور انجام می دهد.ما در استانهای اصفهان ،شیراز ،کرمان ،یزد و مشهد پروژه های متعدد تابلو تبلیغاتی را اجاره نموده ایم.همچنین در سایر استان ها نیز پروژهای مهمی در زمینه تابلوسازی اجرا نموده ایم.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از مواردی که می تواند برای خریداران تابلو تبلیغاتی مشکل ساز باشد خرید تابلو از واسطه ها می باشد.صنعت تابلو سازی به واسطه اینکه تلفیقی از علوم و صنایع مختلف است بازار کار وسیعی دارد.بسیاری از کسب و کارها در تولید و فروش این صنعت نقش دارند.کسب و کارهای مربوط به IT ،تجهیزات الکترونیکی ،مجموعه های تبلیغاتی و... همه به نوعی با امر تولید و استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در ارتباط هستند.این امر هر چند مزایای بسیاری دارد اما معایبی نیز دارد.یکی از معایب اصلی این امر ایجاد شغل های کاذب و افزایش واسطه ها می باشد.برای مثال بسیاری از  مجموعه تبلیغاتی  که صرفا امور چاپی و تبلیغاتی انجام  می دهند اقدام به دریافت سفارش تابلو تبلیغاتی می کند و سفارش را تحویل تولید کننده می دهند و پس از تولید سفارش را تحویل مشتری می دهند.در واقع مشتری گامن می کند که مجموعه تبلیغاتی تولید کننده تابلو بوده است در حالیکه مجموعه تبلیغاتی مذکور صرفا واسطه است .می دانیم که هرچثدر تعداد واسطه ها بیشتر شود قیمت کالا گران تر می شود.

مشکل دیگر این است که واسطه ها اطلاعات کافی از تابلو ندارند و ممکن است مشاوره اشتباه به خریدار بدهند و یا قول هایی به خریدار بدهند که قابل تحقق نباشد.مشکلات دیگری در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ممکن است اتفاق بیافتد.البته امروزه شکل و ظاهر واسطه ها نیز تغییر کرده است.وب سایت های واسطه ای بسیاری در زمینه فروش تابلو تبلیغاتی در حال فعالیت هستند .این شرکت ها هر چند اسم و رسم دار نیز باشند اما قطعا نخواهند توانست بسیاری از نیاز های کاربران را تامین کرده و با حتی مشاوره صحیحی به مشتری بدهند.

نتیجه گیری:

خرید تابلو تبلیغاتی مستلزم تحقیق و جستجو جهت یافتن تولید کننده گان معتبر تابلو می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در سال ها و ماههای اخیر بسیاری از صاحبان کسب و کارها به تبلیغاتی اینترنتی روی آورده اند.طراحی سایت ،تبلیغات در سایت های تبلیغاتی و تبلیغات اینستاگرامی ازجمله مهمترین روش های تبلیغاتی هستند که افراد در فضای مجازی انجام می دهند.در این میان سوالی که مطرح می شود این هست که آیا هنوز نیاز به تبلیغاتی محیطی هست یا خیر،آیا تبلیغات اینترنتی می تواند به صورت کامل نیازهای کارفرمایان و صاحیان کسب و کارها را برطرف کند یا خیر؟با توجه به قیمت بالای تبلیغات محیطی آیا هنوز این تبلیغات به صرفه هست یا خیر؟

نمی توان انکار کرد که در دنیای امروز تبلیغاتی اینترنتی امری لازم و ضروری است که شرکت ها با هر ابعاد و اندازه و سرمایه ای باید به نحوی در این فضا حضور داشته باشند و تبلیغات کنند.اما درست است که تبلیغات اینترنتی روز به روز در حال رشد است ولی هنوز هم بسیاری از افراد از سایر روش های برای خرید محصلات خود استفاده می کنند.در صورتی که صاحبان کسب و کارها تنها بر تبلیغاتی اینترنتی تمرکز کنند احتمالا مشتریان بالقوه ای که از این روش برای یافتن محصولات خود استفاده نمی کنند را از دست خواهند داد.

تبلیغاتی اینترنتی به صورت کامل نمی تواند جایگزین تبلیغاتی محیطی شود.تابلو های تبلیغاتی که به نوعی سردمدار تبلیغاتی محیطی بوده و هستند از دیرباز مورد توجه صاحبان کسب و کارها بوده اند.استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در کنار اینکه روش بسیار خوب و موثری  جهت تبلیغات است به نوعی برای کسب و کار شما ایجاد اعتبار و پرستیژ می کند.بسیاری از افراد به صورت ناخودآگاه این تابلوها را مشاهده می کنند.در واقع برای اینکه مشتری تبلیغات شما را ببینید نیاز نیست کاری انجام دهد و در صورتی که تابلو در محل مناسبی باشد همه افراد به صورت ناخوداگاه تابلو راخواهند دید.شاید از هر 20 نفری که تابلو شما را ببیند 1 نفر مشتری شما شود که این خود می تواند موفقیت بزرگی درنوع خود باشد .در صورتی که در تابلوهای تبلیغاتی از طرح های مناسب و عصربخش استفاده شود تا مدت ها کسب و ار شما را در ذهن مشتری حک خواهد کرد.

در واقع استفاده از تبلیغاتی اینترنتی در کنار تبلیغات محیطی و تابلوهای  تبلیغاتی می تواند به نوعی به صورت مکمل عمل نماید. با استفاده از این دو روش در کنار هم می توانید امید داشته باشید که درصد بیشتری از مشتریان را جذب خواهید کرد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همانطور که می دانیم تابلوهای تبلیغاتی  اغلب در مکان های پر رفت و آمد و در ارتفاع تا چند متری نصب می شوند.همچنین در برخی از تابلوهای تبلیغاتی از سیم کشی برق و روشنایی استفاده می شود.به دلایل مختلفی ممکن است این تابلوها از ارتفاع سقوط کنند و یا خطراتی نظیر برق گرفتگی ایجاد نمایند.بارها دیده شده است که تابلوهای تبلیغاتی به دلایل مختلفی حادثه ایجاد کرده است.افتادن تابلو بر اثر وزش باد،برخورد اشیاء با تابلو ،برق گرفتگی و سایر موارد می توانند برای اشخاص ثالث خطرساز باشند و دارندگان تابلو تبلیغاتی را با مشکلاتی جدی روبرو کند.

دارندگان تابلو تبلیغاتی می توانند تابلوهای خود را بیمه نمایند.در این صورت اگر حادثه مالی یا جانی برای دارندگان تابلو تبلیغاتی روی دهد شرکت بیمه پس از انجام کارشناسی های لازم موظف به پرداخت خسارت می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعمیر و نگهداری تابلو تبلیغاتی

 این امری اجتناب‌ناپذیر است که تابلوهای تبلیغاتی شما پس از استفاده برای مدت طولانی به تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشند. حتی بیلبوردهای ساخته‌شده با مواد باکیفیت می‌توانند توسط تأثیرات محیطی و نیروهای خارجی خارج از کنترل شما آسیب ببینند. تابلوهایی که مصارف outdoor دارند بیشتر از تابلوهایی با مصارف indoor در معرض آسیب دیدن هستند. هیچ شرکتی نمی‌خواهد بیلبورد آسیب‌دیده را بالا بگذارد، زیرا ممکن است خطرات ایمنی و مالی ایجاد کند.

ما استراتژی‌های منحصربه‌فرد و جامع خود را به کار می‌گیریم تا بیلبوردهای شما چشم‌نواز، ایمن و به آخرین استانداردها ارتقاء یابند.

متخصصان تعمیر بیلبوردهای ما با بررسی تابلوی تبلیغاتی شما تعیین می‌کنند که چه نوع تعمیر و نگهداری باید انجام شود تا آن را به شکوه قبلی بازگرداند، آن‌ها می‌دانند که چگونه مشکلات مربوط به روشنایی بیرونی، ساختار، شکل ظاهری، کارهای برقی و موارد دیگر را برطرف کنند.

 ما تعمیر و نگهداری بیلبوردها را برای سازه‌های موجود ارائه می‌کنیم تا تابلوی شمارا همیشه با ظاهری نو و جذاب نگه‌داریم. خدمات نگهداری و تعمیر بیلبورد ما شامل جوشکاری، رنگ‌آمیزی، ایمن‌سازی، حذف و تعویض هرگونه اجزای بصری یا ساختاری، تعمیر و تعویض قطعات الکتریکی می‌شود.

آسیب دیدن تابلوهای تبلیغاتی براثر طوفان

تابلوهای تبلیغاتی براثر طوفان می‌توانند آسیب ببینند. آسیب‌های تابلوها براثر طوفان ممکن است بسیار جدی و مخرب باشد. ازاین‌رو تعمیر و بازسازی این تابلوها باید در اولویت باشد.

تعمیر ال ای دی و برد تابلو تبلیغاتی

ما از تعمیر، سرویس و نگهداری انواع تابلوهای LED، نمایشگرها و تابلو تبلیغاتی‌های مختلف اطمینان داریم. ما خدمات تعمیر تابلوهای LED مقرون‌به‌صرفه خود را در سراسر ایران ارائه می‌دهیم و هدف ما این است که چراغ LED شما هر زمان که اراده کنید روشن باشد. کارکنان مجرب ما تعمیرات تمام نمایشگرها و علائم LED را انجام می‌دهند.

 ما خدمات تعمیر هر تابلو ال ای دی با هر ساختاری را انجام می‌دهیم؛ چه توسط ما ساخته‌شده باشد، چه توسط سایر تابلوسازان. در 95 درصد موارد ما می‌توانیم تابلو تبلیغاتی را در محل نصب انجام دهیم.

 قراردادهای بلندمدت خدمات تعمیر ما ازنظر قیمت بسیار عالی هستند و در صورت خرابی LED شمارا در اسرع وقت تعمیر می‌کنیم.. در صورت درخواست مشتری کلیه مدارک و مجوزهای تابلوسازی توسط کارشناسان ما ارائه می‌شود.

همانطور که احتمالا می دانید تابلو های ال ای دی از جمله تابلو های تبلیغاتی هستند که آمار خرابی بالایی دارند.یکی از مهم ترین موارد تاثیرگذار بر کارکرد و طول عمر تابلو تبلیغاتی نحوه تولید تابلو تبلیغاتی و در کل کیفیت تولید تابلو تبلیغاتی می باشد.در صورتی که پروسه تولید تابلو با دقت ،ظرافت و احساس مسئولیت انجام شود و از متریال و مواد اولیه مناسب در تولید استفاده شود قطعا احتمال خرابی تابلو بسیار کم و طول عمر تابلو بسیار زیاد خواهد بود.

در میان مشکلاتی که برای تابلوهای تبلیغاتی ایجاد می شود سوختن ال ای دی یا برد تابلو از مشکلات رایج این محصولات است.در بسیاری از مواقع نیز دیده می شود که تابلو های ال ای دی نصب شده دچار سوختگی پیکسل شده اند .در صورتی که به سرعت اقدام به تعمیر این مشکلات نشود ممکن است سایر قیمت های تابلو نیز با مشکل مواجه شوند .از این رو در صورت بروز مشکل برای تابلو ،رفع سریع مشکل بهترین گزینه می باشد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعمیر انواع برد و ال ای دی تابلو های روان ال ای دی را انجام می دهد.

رفع خاموشی تابلو تبلیغاتی

یکی از مشکلاتی که تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی با آن مواجه می شوند ،ایجاد خاموشی در تابلو هست.ایجاد خاموشی ممکن است به صورت کلی و یا در بخش هایی از تابلو ایجاد شود.سوختن ال ای دی،مشکلات سیم کشی و سوختن برد تابلو از عوامل ایجاد خاموشی در تابلو است.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک با حضور در محل خدمات تعمیر و رفع خاموشی تابلو تبلیغاتی را در محل نصب انجام می دهد.

تعمیر پاور تابلو تبلیغاتی

پاور یا ترانس تابلو تبلیغاتی وظیفه انتقال برق به تابلو را انجام می دهد.این قطعه از قطعاتی هست که آمار خرابی بالایی دارد.پاور تابلو تبلیغاتی قطعه بسیار حساسی هست و تعمیر این قطعه باید به صورت کاملا دقیق انجام شود .تابلوهایی که در آن از روشنایی استفاده می شود از پاور استفاده می کنند. تابلوهایی نظیر تابلو ال ای دی،تلویزیون شهری و برخی از تابلو های فلکسی و چلنیوم از این تابلوها استفاده می کنند.

در این مجموعه تعمیرات پاور تابلو به صورت کاملا دقیق و حرفه ای انجام می شود.

تعمیر تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو تبلیغاتی از مهم ترین خدمات مجموعه تابلوسازی مکاترونیک است .کلیه تابلو های تبلیغاتی از جمله تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری،تابلو چلنیوم،تابلو فلکسی و حتی ساعت مسجدی در صورت خراب شدن قابلیت تعمیر شدن دارند.مشتریان ماهانه صدها مراجعه برای تعمیر تابلو تبلیغاتی انجام می دهند که در بسیاری از این موارد این تابلوها قابل تعمیر می باشد.

در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت های تابلو های تبلیغاتی بسیاری از دارندگان تابلو در صورت بروز مشکل برای تابلو ترجیح می دهند اقدام به تعمیر تابلو تبلیغاتی خود کنند.مجموعه تابلو سازی مکاترونیک تعمیرات تخصصی تابلو تبلیغاتی را به بهترین شکل انجام می دهد.

 

تعمیر چراغ های ال ای دی

امروزه ما در هر گوشه و کنار سقف چراغ های LED می‌بینیم. این پنل های LED معمولاً عمر طولانی دارند. بااین‌حال، آن‌ها گاهی اوقات خراب می شوند. در زیر روشی سریع و کاربردی برای تعمیر چراغ های ال ای دی ذکر می کنیم.

1-نور پنل LED شکسته 2. مولتی متر 3. ست آهن لحیم‌کاری 4. کیت ابزار- شامل انبردست، پیچ‌گوشتی، سیم چین 5. نوار عایق 6. نیم ساعت زمان

مرحله 1: مشکل را بیابید. یک صفحه LED در 2 جزء ساخته‌شده است. 1. مداراها 2. برد تراشه LED (MCPCB) برای بررسی درایور LED، کافی است مولتی متر خود را روی 200 ولت DC وصل کنید و خروجی درایور را اندازه‌گیری کنید. یک درایور سالم اغلب از 12 تا 60 ولت خروجی می‌دهد.

مرحله 2: تراشه‌های مرده را بشناسید

همه LED ها دارای ولتاژ در حدود 3.2V هستند و به‌صورت سری وصل می‌شوند. خرابی برد تراشه به این معنی است که فقط یک یا دو LED آن خراب‌شده است و باعث می‌شود که کل صفحه روشن نباشد. برای آزمایش تراشه معیوب، شما به‌سادگی پنل LED خود را وصل کرده و هر تراشه LED را جدا کنید. جدا شدن یک تراشه LED خراب باعث می‌شود که تخته بدون تراشه معیوب شروع به درخشش کند. روش ایمن دیگر استفاده از منبع تغذیه کوچک 3 ولت است.

 سپس می‌توانید هر LED را با استفاده از قدرت 3 ولت آزمایش کنید. هر تراشه LED Dead را برجسته کنید. من برای آن از نشانگر قرمز استفاده کرده‌ام.

مرحله 3: تراشه‌های معیوب را جایگزین کنید. اما این امر به مهارت لحیم‌کاری بسیار دقیق نیاز دارد.

من از انبردست بینی سوزنی برای خرد کردن تراشه معیوب استفاده می‌کنم، سپس به‌سادگی آهنگ‌ها را با یک قطعه لحیم پل می‌کنم. اکنون می‌توانید عملکرد پانل LED را بعد از وصل مجدد تأیید کنید. اگر همه تراشه‌های جایگزین شده باشند، بقیه صفحه باید درست روشن شود.ازآنجاکه پنل LED به‌صورت سری سیم‌کشی می‌شود، جریان را در همه تراشه‌ها یکسان نگه می‌دارد.

مرحله 4: تست کنید، نصب کنید و لذت ببرید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی که در شهر نصب می شوند نیاز به دریافت مجوز از شهرداری دارند.همچنین برای برخی از این تابلوها بایستی مبالغی به عنوان عوارض به شهرداری پرداخت شود.در میان تابلوهای دریافت مجوز برای  تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری از همه تابلوها دشوارتر است .

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شیوع بیماری کرونا که تقریبا از بهمن ماه 98 در کشورمان ایجاد شده و به سرعت به یک بیماری همه گیر تبدیل شد تاثیر بسیار زیادی بر کسب و کارهای تبلیغاتی داشته است.مشاغل تبلیغاتی از مشاغلی هستند که به صورت مستقیم با سایر کسب و کارها ارتباط دارند.در صورتی که بازار رونق داشته باشد اکثر کارفرمایان با فراغ بال برای تبلیغاتی هزینه می کنند و در صورتی که رونق نباشد و کسب و کارها تعطیل باشند به الطبع بسیاری از کسب و کارها از تبلیغات صرفه نظر می کنند.البته میدانیم که در صورت عدم رونق کسب و کارها ،کارفرمایان نباید امر تبلیغات را معلق کنند زیر این امر در دراز مدت به سود آنها نخواهد بود اما بحث ما در این مقاله چیز دیگریست و آن تاثیر شیوع کرونا بر سفارش تابلو تبلیغاتی است.

به دلیل تعطیلی اکثر کسب و کارها امر سفارش و خرید تابلو تبلیغاتی توسط بسیاری از کسب و کارها  تعلیق شد .جدا از مسئله تعطیلی کسب و کارها ،بسیاری از کارفرمایان برای در امان ماندن و دچار نشدن به بیماری کرونا سعی می کنند از ارتباط غیرضروری کاری صرف نظر کنند و اموری نظیر سفارش تابلو را به زمانی دیگر بسپارند .البته در برهه ای نیز عملا فعالیت نصاب های تابلو تبلیغاتی به دلیل بیماری کرونا  ممنوع شده بود.در حدود این 5 ماه که از شیوع بیماری کرونا می گذرد سفارش خرید تابلو بسیار کاهش داشته است .در زیر میزان کاهش سفارش برخی از تابلوهای تبلیغاتی را ذکر می کنیم.

تابلو ال ای دی:سفارش خرید و نصب تابلو ال ای دی تا 100 درصد کاهش داشته است در این میان تابلو های ال ای دی ثابت فروش بیشتری داشته اند و تابلوled فول کالر کمترین میزان سفارش را داشته اند.

تابلو چلنیوم:سفارش خرید تابلو چلنیوم در این چهارماه به صورت میانگین تا 80 درصد کاهش داشته است.

تلویزیون شهری:در این چهارماه هیچ سفارش خرید و نصب تلویزیون شهری نداشته ایم و تنها چند مورد تعمیر و سرویس تلویزیون شهری انجام شده است.

تابلو فلکسی:سفارش خرید تابلو فلکسی تا 70 درصد کاهش داشته است .

ساعت مسجدی:در این چهارماه تنها 3 مورد فروش ساعت مسجدی و 2 مورد فروش تابلو بورس داشته ایم.

 علارغم کاهش سفارش و فروش تابلو تبلیغاتی درخوسات خدمات تعمیر و سرویس تابلو کاهش نسبتا کمتری داشته است .آمارهای ارائه شده در بالای تقریبا در میان همه تابلوسازان به صورت کم و بیش به این شکل است .البته فروش تابلو در 50 روز اخیر آمار بیشتری از اسفند ماه و فروردین ماه داشته است .با باز شدن بازار و مراکز صنعتی انتظار می رود سفارش خرید و فروش تابلوهای تبلغاتی نیز افزایش یاید.تابلوسازان که از جمله کسب و کارهایی بودند که در این ایام به شدت متضرر شده اند حالا چشم به راه بازار تابستان هستند تا ببینید وضعیت کسب و کار به چه صورت خواهد بود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

صفحه اصلی


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تاثیر قطعی ناگهانی برق درتابلوهای روان

امروزه خاموشی و قطعی برق در کشور یکی ازاصلی ترین  معضلات صنعت شده است و روزانه

شاهد چند نوبت قطعی برق در هر منطقه و شهر می باشیم.اما قطعی برق چه مشکلاتی برای

دستگاهها و قطعات برقی از جمله تابلوهای روان و سایر تابلوهای تبليغاتی ایجاد می کند؟

میدانیم که حساس ترین قطعات در تابلوهای ال ای دی و تلويزیون های شهری ماژول ها 

هستند .این ماژول ها از هم به پیوستند قطعات کوچک ال ای دی ساخته می شوند .

همچنین برد تابلوهای ال ای دی و تلویزیون های شهری نیز قطعات حساسی هستند .این

قطعات حتی به نوسانات بسیار ریز هم می توانند واکنش نشان دهنده و به بیان  ساده تر

نوسانات برق بسیار کم می تواند به قطعات الکترونیکی تابلو آسیب برساند  .  اولین و

مهمترین کاری که  می توان در این زمینه انجام داد استفاده از برق  ups   برای   تابلو

هست .با اتصال برق ups  به تابلو هم خیالمان از بابت نوسان جریان برق راحت می شود

و هم در صورت بروز قطعی برق تابلو به صورت ناگهانی خاموش نمی شود.البته استفاده از

ups به دلیل هزینه و قیمت بالا ممکن است برای بعضی از مشتریان مقرون به صرفه نباشد.

دستگاه دیگری که می تواند گزینه مناسبی  جهت در امان ماندن تابلو از نوسانات برق باشد؛

استاپلایزر است.این دستگاه نوعی تثبیت  کننده ولتاژ برق شهری می باشد.این دستگاه

قیمت کمتری نسبت به دستگاه Ups دارد.

در صورتی که توان مالی خرید این دستگاه را نداشته باشید استفاده از محافظ های برق با

کیفیت بالا حداقل کاری هست که باید برای حفاظت از تابلو انجا دهید.

خلاقیت در طراحی تابلو

یکی از مهمترین موارد در تولید تابلوهای تبلیغاتی ،طراحی خلاقانه  تابلو می باشد.

پیش از این بیشتر خصوصیات   فیزیکی تابلو را     مدنظر قرار دادیم و   کمتر   در مورد

طراحی تابلو سخن گفتیم  .  طراحی تابلو تبليغاتی نقش بسیار موثری   در جنبه تبليغاتی

تابلو دارد .در صورتیکه ما در سایر   موارد و خصوصیات نصب تابلوهای تبليغاتی همه   موارد

را به درستی انجام دهیم اما   در طراحی   تابلو ضعیف عمل کنیم منجر به  نتیجه نامطلوب

خواهد شد.

همانطور که می دانید لازمه طراحی ،داشتن خلاقیت هست .حتما بارها دیده اید تابلوهایی

که در خیابان نظر شما را به خود جلب کرده و بر شما گذاشته است؛تابلوهایی که نمی توانید به

آنها بی توجه باشید .طراحان زیرک تابلوهای تبليغاتی، موارد بی شماری را در هنگام

طراحی مد نظر  قرار می دهند از جمله روانشناسی رنگها ،  اصل غافلگیر کردن  مخاطب

، زبان ساده و قابل فهم و... .

اما به لحاظ فیزیکی در میان تابلوهای تبليغاتی ، تابلوهای چلنیوم امکان اعمال خلافیت

بیشتری در تولید دارد .این تابلوها به نوعی دست تابلوساز را برای انجام طرح های مختلف

باز می گذارد .در تابلوهای چلنیوم از چند تکنیک ،نور ،قابلیت سه بعدی و حروف 

زیبای برجسته برای ایجاد طرح های زیبا و رویایی استفاده می شود.

توصیه به دوستان نصاب تابلو

دوستان نصاب عزیز نصب تابلو در ماههای تیر و مرداد به دلیل دمای

بالای هوا بسیار سخت و مشکل هست. دوستان دقت داشته باشند کار

نصب تابلو در زیر آفتاب و در ارتفاع بلند به دليل تعریق زیاد که می تواند

باعث ضعف يا سرگيجه شود ، می تواند بسیار خطرناک باشد لذا حتما

هنگام کار در این شرایط دقت لازم را داشته باشید.

 ___________________________________________________________________

طرح توجیهی اقتصادی نصب تابلو ال ای دی و سایر تابلو های تبليغاتی   

با توجه به اینکه خرید و نصب تلويزيون شهری و تابلو ال ای دی و

تابلو چلنیوم مستلزم صرف هزینه های نسبتا بالایی می باشد؛ شرکتها 

،موسسات و سایرنهادهای دولتی و غیر دولتی نیاز به داشتتن یک طرح

توجیهی اقتصادی برای خرید و نصب این ابزار مهم تبليغاتی می باشند.

تابلوسازی مکاترونیک با توجه به همکاری با صدها شرکت در زمینه

فروش و نصب تابلوهای تبليغاتی ،طرح پیشنهادی مورد نظر خود مبنی

بر طرح توجیح اقتصادی برای خرید ونصب تلويزيون شهری و سایر

تابلوهای تبليغاتی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.طرح مورد نظر

در قالب دو فایل پی دی اف و ورد برای دانلود بارگذاری شده است

برای دانلود برای لینکها زیر کلیک کنید.

فایل word

فایل pdf

_____________________________________________________________________________

دوستان عزیز دقت داشته باشند در فصل تابستان به دلیل دمای بالای

هوا  سیم های برقی که متصل به پایه های تابلواتی تبليغ هستند  ممکن

است در اثر گرما عایق سیم برق آب شده و باعث انتقال جریان برق 

به بدنه تابلو شود حتما از سیم های با عایق قوی استفاده شود و حتی المکان

سعی شود که تماس مستقیم بین سیم و سازه فلزی وجود نداشته باشد.

این شرایط در شهرستانهایی که دمای هوا بالاست  هست نیازمند توجه

بیشتری می باشد.همچنین تابلوهای چلنیوم و تابلو ال ای دی بیشتری سیم

کشی و قطعات و قطعات الکترونیکی را دارند که از این نظر هم باید جوانب

ایمنی را  در مورد این تابلو ها بیشتر رعایت کرد.

__________________________________________________________________

دوستان نصاب تابلو این نکته را حتما در نظر داشته باشند در صورت

افتادن تابلو تبليغاتی از محل نصب شده و ایجاد خسارت جانی و مالی

به دیگران و شکایت شاکی می تواند  عواقبی برای نصاب تابلو داشته باشد .

_____________________________________________________

دوستان عزیز امروز به تاریخ 97/09/01 شاهد بارش شدید باران و تند باد بودیم 

به همه نصاب های تابلو عزیز برای چندمین بار سفارش می کنیم که

حتما تابلوهای تبليغاتی چه چلنیوم و چه ال ای دی یا تلويزيون شهری

را هنگام نصب در محل به خوبی محکم کرده و از محکم بودن تابلو

در هنگام وزش باد شدید اطمینان حاصل فرمایید .در قطعات الکترونیکی

تابلو و سیم کشی به صورتی قرار بگیرند که در معرض ریخته شده آب

باران و برف نباشند.

_____________________________________________________________________

نحوه کارکرد و تنظیات اولیه تابلو ال ای دی و تلويزيون شهری

دوستان نصاب عزیز گاها  هنگام نصب تابلو با مشکلاتی برخورد می کنند

و سوال می کنند که آیا می شود نرم افزار تابلو ال ای دی یا تلويزيون شهری

را ریست کرد و تنظیمات را به حالت کارخانه برگرداند .باید خدمت دوستان

عرض کنیم که تابلو چلنیوم و تلويزيون شهری و همین طور تابلو ال ای دی

سیستم عامل جداگا نه ای ندارند در واقع در ابتدای کار هیچ سیستم عامل و

چیز نرم افزاری روی تابلو نداریم .عملکرد این تابلو ها به این صورت است

که نرم افزار تابلو را از روی کامپیوتر بر روی فلش کپی کرده و فلش رو به

تابلو متصل می کنیم پس از چند لحضه تابلو به صورت اتوماتیکبرنامه را از فلش

خوانده و در حافظه eeprom مادربرد خود save می کند.

حافظه eeprom حافظه غیر فرار است و با خاموش شدن تابلو ازاطلاعاتاز حافظه

پاک نمی شود و تابلو با همین برنامه ای که در حافظه مادربرد لود شده است

کار می کند .در نهایت فلش را از دستگاه جدا می کنیم.

دوستان توجه داشته باشند در صورتی که به هردلیل تابلو چیزی نشان داد

برنامه را با يد مجدد طبق دستورالعملی که گفته شده به تابلو منتقل نمایند.

___________________________________________________________

تاثیر آب و هوا بر روی تابلو

باتوجه به تغییراتی آب و هوایی دو سه روز اخیر لازم است چند نکته

را مجددا به دوستان نصاب تابلو يادآوری کنیم.

در حال حاضر اکثر تابلوهای تبليغاتی موجود در بازار تابلوهایی هستند

که ضد آب و ایمن در مقابل تغییراتی دمایی هستند اما قطعا تغییرات

آب وهوایی اگر نتواند مشکلی برای تابلو ایجاد کند می تواند در دراز

مدت بر روی عمر تابلو تاثیر بگذارد .گرمای سوزان تابستان می تواند

قطعات الکترونیکی تابلو ها رو تحت تاثیر قرار دهد و همچنین سرما

و برف و بوران نیز می تواند به تابلو آسیب بزند .پس چه باید کرد؟

همانطور که بارها گفتیم یکی از مهمترین کارها در فرایند تولید ، فروش

و نصب تابلو های تبليغاتی کار نصب تابلو های تبليغاتی هست .

نصاب تابلو تبليغاتی بايد حتما تابلو را درمکان مناسب نصب کند تا هم

view و نمای خوبی داشته باشد مخصوصا تابلوهای چلنیوم که وزن نسبتا

بیشتری از تابلو ال ای دی دارند باید بسیار محکم و اصولی بسته شوند.

در جاهایی که می تواند تابلو را طوری نصب کنید که کمتر در معرض نور خورشید

و باد و باران قرار دادشته باشد حتما تابلو را در آن محل نصب کنید به شرط

اینکه بر نما و دید تابلو تاثیر منفی نداشته باشد.

________________________________________________________

دوستان عزیز تولید کننده تابلوساز دقت داشته باشید که از تابلو چلنیوم و

تابلو ال ای دی هم می توان برای ساخت آرم و لوگوی شرکت هم استفاده

کرد.بسیاری از شرکتها آرم و لوگوی شرکت رو در سردر شرکت يا بالای

ساختمان شرکت قرار می دهند .دوستان تابلوساز با کمی دقت و خلاقیت

می توانند آرم شرکت ها را با استفاده از تابلو چلنیوم و تابلو ال ای دی شاخته

و نصب کنند .انجام این کار جلوه بسیار زیبایی به آرم می ده قطعا مورد

پسند مشتری خواهد بود.

در زیر کلیپ ويدئویی از آرم شرکت رامک خودرو قرار داده شده است که

توسط شرکت مکاترونیک تولید و نصب شده است.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبليغاتی اهم از تابلوروانled ،تلویزیون شهری و مدارهای چشمک زن از میکروکنترلر برای اجرای برنامه های خود استفاده می کنند.در تابلوهای رقص نورچلنیوم (پیکسل انگشتی و مربعی یا نئون های مختلف )برنامه های میکروکنترلر ساده تر هستند. در مقابل در تابلوهای روان و تلویزیون شهری از مدل های تک رنگ تا تمام رنگ این تابلوها، برنامه های به مراتب پیچیده تر می باشند.با همه این اوصاف برای کلیه تابلوهای تبليغاتی  تنها یک برنامه در میکروکنترلر وجود دارد که شما با نرم افزار می توانید به آن برنامه دهید تا برنامه های دلخواهتان اجرا شوند.

در میکروکنترلر به این صورت نیست که شما حتما نیاز به دانستن زبان های برنامه نویسی نظیر پاسکال وc داشته باشید بلکه قبلا شرکت سازنده سوئیچ یا مادربردها راه ارتباطی از طریق سخت افزار یا نرم افزار و کامپیوتر را در اختیار شما قرار می دهند که راحت تر بتوانید هر چیزی را که بخواهید نمایش دهید.مثلا در سوئیچ ها چند کلمه سخت افزاری هست که با جابه جا کردن آن ها برنامه ها متغیر می شوند و یا با یک ولوم سرعت و با ولوم دیگر نور تابلو کم و زیاد می شود .در واقع کار با میکروکنترلرها مانند سابق به صورت کدنویسی های سخت و دشوار نیست و میکروکنترلر ها بیشتر حالت ویزاردی و گرافیکی دارند .البته تابلوهای led و تلویزیون شهری بسته به نوع مادربرد هر کدام نرم افزار خاص خود را دارند که به کاربر اجازه می دهند هر نوشته با هر فونت و شکلی را طریق کابل شبکه و usb یا پورت های سریال به تابلو تبليغاتی انتقال بدهند.درتابلوهای قدیمی این انتقال از طریق رم انجام می شد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدل های قدیمی تابلوled و تلویزیون شهری به صورت بسیار مبتدی و ساده برنامه ریزی می شدند.کیبورد کامپیوتر جزو اولین تجهیزاتی بود که به مدل های قدیمی این تابلوها متصل می شد. پس از اتصال کیبورد به این تابلوها همانطور که در نرم افزارهایی نظیر word تایپ می کنیم ،کلمات مورد نظر در روی صفحه تابلوled یا تلویزیون های شهری اولیه تایپ می شدند و به نمایش در می آمدند.این تابلوها غالبا دست ساز بودند و برنامه های و کلمات داده شده به تابلو به صورت روان روی تابلوپخش می شد و شاید کلمه تابلو روان از همان زمان برای نامگذاری این تابلوها استفاده شد.در واقع تابلوهای اولیه تنها می توانستند متن را به صورت روان نمایش دهند که البته در آن زمان برای مردم امری بسیار عجیب و جالب بود .کم کم انتظارات استفاده کنندگان از تابلوهای تبليغاتی بالا رفت و با توسعه علم الکترونیک وسایل و تجهیزات پیشرفته تری وارد این صنعت شد.اولین وسیله ای که می توانست برنامه را از کامپیوتر دریافت کرده و به تابلو انتقال دهد رم های sd ram بودند .این رم ها سرعت بسیار بالایی دارند و به بهترین نحوه نیاز کاربران را برآورده می کنند.این رم ها هم می توانستد به کامپیوتر وصل شوند و هم با تابلو تبليغاتی .

با توسعه تکنولوژی و تولید میکروکنترلرها برای کارکردهای مختلف میکروکنترلرهایی با مارک ARM واره عرصه تابلوهای تبليغاتی شدند و چون این میکروکنترلرها حافظه داخلی eeprom و ram بالایی داشتند دیگر نیاز به رم های sd برطرف شد و میکروکنترلرها در کنار وظایف دیگر خود به دلیل حافظه بالا جای رم ها را نیز در تابلوهای تبليغاتی پر کردند.

توسعه و اتصال شبکه و usb به تابلوهای تبليغاتی از دیگر پیشرفتهایی بود که در زمینه تابلو تبليغاتی اتفاق افتاد و برنامه ها و فایل های مختلف پس از ذخیره شدن در usb و یا انتقال با شبکه بر روی رم تابلو ذخیره می شدند و به ويژه اینکه نیاز به اتصال دائم فلش و کابل شبکه به دستگاه نبود و در چند دقیقه برنامه و فایل از طریق راههای گفته شده به تابلو منتقل می شد.

 در حال حاضر در کلیه تابلوهای حرفه ای از طریق برنامه های جذاب میکروکنترلر ،در واقع تنها میکروپروسسور وجود دارد و رم ها بر روی برد تابلو نصب می شوند و اطلاعات به جای ذخیره بر روی رم ها بر روی میکروکنترلر ذخیره می شود.

صنعت تابلوهای تبليغاتی با ایجاد و رشد تکنولوژی تولید led پیشرفت شگرفی داشته است.آغاز ساخت تابلوهای led و تلویزیون های رنگی تقریبا با ساخت تلویزیون های خانگی یکسان بود .در واقع تابلوهای led برادر کوچکتر تلویزیون های خانگی می باشند.البته استفاده از این تابلوها نسبت به تلویزیون های خانگی روند کندتری داشته است و مدت زمان بیشتری طول کشید تا استفاده از این تابلوها جایگاه خود را در صنعت و تجارت پیدا کنند.در کشورهای پیشرفته از تابلوهای led و تلویزیون های شهری استفاده بیشتری دارد و در شهرها و خیابان ها این تابلوها به صورت خاصی خودنمایی می کنند.

صنعت  تابلوهای تبليغاتی در کشورمان نیز چند دهه قدمت دارد و فراز و نشیب بسیار داشته است.حدود پانزده الی بیست سال قبل کلیه قطعات تابلوهای led و تابلوچلنیوم در داخل کشور ساخته می شد.قطعاتی نظیر ماژول ها ،مادربرد، پاور و ... تماما توسط شرکتهای داخلی طراحی و تولید می شد .از این رو هر شخص و شرکتی توانایی ورود به این بازار را نداشت و تنها متخصصین این رشته در این صنعت مشغول به کار بودند و البته درآمد بالایی نیز داشتند.کاری که درآن زمان انجام می شد واقعا کار مهندسی و تکنیکی بود.تعمیر و گارانتی محصولات نیز امری دشوار بود .

درچند سال اخیر با ورود تابلوها و قطعات چینی به بازار ایران تولید این صنعت نیز در داخل کشور از بین رفت.دلیل از بین رفتن تولید تابلو در داخل قیمت های بسیار پایین محصولاتی چینی بود .درحال حاضر کار تابلوهای تبليغاتی امری مهندسی و چندان با پرستیژ محسوب نمی شود .در حال حاضر تولید تابلوهای تبليغاتی تماما به صورت مونتاژ قطعات تابلو در داخل انجام می شود.البته ساخت و راه اندازی تابلوهای غول پیکر و بزرگ مسئله دیگری است.طراحی ،پیاده سازی و نصب این تابلوها هنوز هم امری بسیار پیچیده و فنی محسوب می شود و هر تابلوسازی از عهده انجام آن بر نمی آید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در تلویزیون های شهری بر اساس ذوق و سلیقه مشتریان تصاویر و کلیپ های مختلفی استفاده می شود.در طراحی کلیپ یا تصویر برای تلویزیون های شهری بیش از سایر تابلوهای تبليغاتی وقت صرف می شود.تلویزیون های شهری تابلوهای تبليغاتی بزرگتر و گران تری هستند از این رو حساسیت کار با آنها نیز بیشتر است.در طراحی کلیپ وتصویر برای تابلوهای تبليغاتی  بایستی محصول و خدماتی ارائه شده توسط شما به صورت شاخص و برجسته معرفی شوند به طوری که مشتری تنها بایک نگاه به تابلو با حیطه کاری شما و محصول و خدمات شما آشنا شود .همچنین در تابلوهای تبليغاتی بایستی اطلاعاتی نظیر شماره تلفن به صورت کاملا واضح برای ارتباط با کسب و کار شما نوشته شود.اکثر تابلوسازان در کنار تابلوهای تبليغاتی که طراحی می کنند آدرس و شماره تلفن خود را درج می کنند.این اطلاعات که مربوط به کسب و کار مشتری نیست نبایستی به صورتی باشد که تبليغات مشتری را تحت تاثیر قرار دهد و باید به صورت کوچک و ریز در بدنه بیرونی تابلو تبليغاتی ثبت شود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تصویری که در زیر مشاده می کنید پک led های مورد استفاده در تابلو های led هستند.روی هر بسته اطلاعاتی نوشته که ولتاژ کاری هر led را نشان می دهد.مثلاled های موجود در پک قرمز رنگ 2تا 2.2 ولت و در پک آبی 3تا 3.2 ولت هستند .اطلاعات دیگری که در روی پک ها نوشته شده است مربوط به شدت نور هربسته از led هاست که مثلا 800تا 1000 مقادیر و اطلاعات دیگری نیز بر روی پک ها نوشته شده است  که در قیمتهای تابلوled تاثیردارند.همچنین اطلاعاتی تعداد led هایی که در هر بسته وجود دارد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کلیپ هایی که در تابلوهای تبليغاتی استفاده می شوند اهمیت بسیاری در تاثیرگذاری تابلو دارند.این کلیپ ها می تواند در جلب توجه متشریان تاثیر بسزایی داشته باشند.تاثیر گذاری تابلوهای تبليغاتی بخصوص تابلوهایled و تلویزیون شهری به دو موئلفه اصلی شکل تابلو و کلیپ یا تصویری که در تابلو پخش می شود بستگی دارد.کلیپهای تابلوهای روانled و تلویزیون شهری باید به صورت کاملا حرفه ای ،تاثیرگذار و زیبا طراحی شود.

طراحی کلیپ های تابلو تبليغاتی مختص شرکت و محل خاصی نیست و هرکسی می تواند این توانایی را کسب کند و اقدام به تولید کلیپ نماید.بسیاری از افراد کلیپهای تبليغاتی برای مصارف مختلف طراحی می کنند.همین کلیپها را می توان در صورت نیاز با تغییر فرمت در تابلوهای روانled و تلویزیون شهری استفاده کرد.البته طراحی کلیپ های حرفه ای کاری تخصصی و اصولی می باشد که بایستی توسط متخصصین این امر انجام شود.در تابلوهای چلنیوم از کلیپها تبليغاتی به ندرت استفاده می شود .در این تابلوها شکل و ظاهر تابلو بایستی بسیار گویا و کاملا مشخص باشد زیرا در اکثر این تابلوها از کلیپ استفاده نمی شود.

مرکز تابلوسازی مکاترونیک با تجربه سالها فعالیت در زمینه تولید و نصب و البته طراحی کلیپ و تیزرهای تبليغاتی یکی از معتبرترین مراکز تولید کلیپ های تبليغاتی می باشد.طراحی کلیپ برای مشتریان عزیز با قیمت بسیار مناسب انجام می شود.همچنین این مرکز برای سایر مراکز تابلوسازی اقدام به طراحی و تولید کلیپ های تبليغاتی می نماید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گاهی مشتریان در مورد تابلوهای تبليغاتی آماده سوالاتی مطرح می کنند.بسیاری از مشتریان دوست دارند تابلو تبليغاتی مورد نظر خود را انتخاب کرده ،هزینه آن را پرداخت وتابلو خود را سریعا تحویل بگیرند.در صورتی که تابلوهای تبليغاتی به خصوص تلویزیون ها شهری ،تابلوچلنیوم و تابلوروان معمولا در کشور ایران به صورت آماده تولید نمی شوند.تابلوهای تبليغاتی طرح ها ،رنگ ها و ریزه کاری های بسیار زیادی دارند .تنواع رنگ و شکل در تابلوها به قدری بالاست که کمتر می توان دو مشتری پیدا کرد پیدا کرد که در انتخاب یک تابلو تبليغاتی با کلیه جزئیاتش هم نظر باشند.پارامترهایی دیگری که در انتخاب تابلو دخیل هستند میزان نور تابلو،سایزتابلو،داخل یا بیرون بودن تابلو و یا حتی ضخامت تابلو می باشد.بنابراین تقریبا تمامی تابلوهای چلنیوم و فلکسی سفارشی هستند .

اما درمورد تابلوهای تبلیغاتی وضع کمی متفاوت است.در این تابلوها صرفا متن نمایش داده شده در ال ای دی ،جنبه تبلیغاتی دارد.به الطبع این متن و تصاویر در تابلو های ال ای دی به راحتی قابل تغییر هستند.از این رو شرکت های تولید کننده می توانند تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری را به صورت آماده تولید کرده و عرضه کنند.تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری آماده در پک های مشخصی عرضه می شوند.در این پک ها تابلوهای تبلیغاتی با کلیه ملزومات آن وجود دارد و تابلوساز صرفا با خرید پک آماده می تواند تابلو را نصب کند. شرکتها و سازمان های بزرگ نظیر مترو نیز تابلوهای تبليغاتی در ابعاد مختلف را به صورت سری و در تعداد بالا سفارش می دهند.برای مثال این شرکت های تعداد زیادی تلویزیون شهری یا تابلوروان را در اندازه های یک در یک متری سفارش می دهند.

تابلوسازی مکاترونیک فروشنده تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری در پک کامل می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در گذشته تابلوهای روان بسیار ساده و مبتدی بودند.تابلوهای روان قدیمی تنها توانایی نمایش متن و تصاویر ساده داشتند.این تابلوها تنها  جنبه های تبلیغاتی داشتند.با رشد و پیشرفت تکنولوژی تابلوهای روان امروزی با تکنولوژی های مدرن ایجاد شد.تابلوهای روان امروزی پیچیدگی ها و قابلیت های بالایی دارند. این تابلوها را می توان در طیف وسیعی از فعالیت های تبلیغات،آموزشی و اطلاع رسانی استفاده کرد.تابلوهای روان امروزی قابلیت پخش فیلم،انیمیشن و تصاویر سه بعدی و با کیفیت را دارند.قطعات تابلو روان نیز نسبت به گذشته بسیار ارتقاع یافته اند.بسیاری از قطعات تابلوهای روان امروزی نسبت به تابلوهای قدیمی ارتقاع چشم گیری داشته اند.برخی از این قطعات در عین اینکه بسیار کوچک تر شده اند اما قابلیت های آن چند برابر شده است.

برای خرید تابلو روان هرگز عجولانه عمل نکنید و سعی کنید از مراکز و فروشگاههای معتبر قیمت تابلو مورد نیاز خود را استعلام کنید.با توجه به افزایش قیمت های تابلو led در سالهای اخیر ،خرید تابلوهای روان led کارکرده و دست دوم به شرط کیفیت بالا و سالم بودن به مشتریان عزیزی که قصد انجام هزینه کمتری دارند توصیه می شود.

 

 

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تهران یکی از شهرهایی هست که آمار بسیار بالایی در استفاده از تابلوهای تبليغاتی دارد.در همه جای شهر تابلوهای تبليغاتی خود نمایی می کنند.استفاده از تابلوهای تبليغاتی یکی از مهم ترین و پردرآمدترین روش های تبلیغاتی می باشد.مرکز تابلوسازی مکاترونیک یکی از معتبرترین شرکتها در زمینه تولید و فروش تابلو تبليغاتی در تهران هست.در گذشته تابلو های ال ای دی و تابلو فلکسی پر استفاده ترین تابلوهای تبلیغاتی در تهران بودند.در این میان به دلایل افزایش قیمت های تابلو ال ای دی ، خرابی زیاد این تابلوها و البته تولید تابلوهای تبلیغاتی ارزان تر ،تابلو های ال ای دی کم کم از دور رقابت با سایر تابلوها تبلیغاتی خارج شدند.شاید تابلوهای چلنیوم به نوعی جای تابلوهای ال ای دی را در بازار پر کرده اند.

tabloravanled.com 1399 projects 53

تابلو فلکسی از تابلوهایی قدیمی است که نه تنها از دور رقابت خارج نشده بلکه جاپای خود را درمیان تابلوهای تبلیغاتی محبوب تثبیت کرده است.قیمت پایین ،دوام و کیفیت بالا ،خرابی کم و راحتی حمل و نقل و نصب از جمله دلایل محبوبیت بالای تابلوهای فلکسی هستند.تابلو فلکسی به احتمال زیاد پرفروش ترین تابلو تبلیغاتی در تهران است .

نسل جدید این تابلوها که در آنها از نور و روشنایی استفاده شده است باعث محبوبیت بیش از پیش این تابلوها شده است.

خدمات تابلوسازی مکاترونیک در شهر تهران به شرح زیر می باشد.

فروش تابلوهای تبليغاتی

فروش تابلوروانled در تهران

فروش تابلو چلنیوم در تهران

فروش تابلو فلکسی در تهران

فروش تلویزیون شهری در تهران

فروش ساعت مساجد درتهران

نصب تابلوهای تبليغاتی

نصب تابلوled در تهران

نصب تلویزیون شهری در تهران

نصب تابلو چلنیوم در تهران

نصب تابلو فلکسی در تهران

نصب ساعت مساجد در تهران

تعمیر تابلو تبليغاتی

تعمیر تابلوled

تعمیر تلویزیون شهری

تعمیر تابلو چلنیوم

تعمیر تابلو فلکسی


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

چرا برخی عکس ها و فیلم ها در تابلو های تبليغاتی پخش نمی شود؟

در استفاده از تابلوهای تبليغاتی گاها با محدودیت هایی روبرو می شویم .برخی تابلوهای ال ای دی یا تلویزیون های شهری ممکن است فرمت های خاصی از تصاویر را پخش نکنند و این بستگی به نوع مادربرد و نوع نرم افزار مورد استفاده دارد.برای مثال در مادربردهای C10 و C30 که با نرم افزاhdplayer برنامه ریزی می شوند تقریبا هیچ محدودیتی در استفاده از عکس و فیلم وجود ندارد.تابلوهایی که با این مادربردها ساخته می شوند هر نوع فایل تصویری و با هر پسوندی را می توانند پخش کنند.

تابلوهای led و تلویزیون های شهری مدرن تر به دلیل سطح کیفیت بالا در نمایش فیلم و عکس محدودیت هایی داشتند .برای مثال در مادربردهایی مانند لینسن فقط فایل ها با کیفیت بالا با پسوندهای خاص قابل پخش هستند .فایل هایی که پسوند ناسازگاری داشته باشند ابتدا باید توسط نرم افزاری پسوند این فایل ها را به پسوند مورد نظر تغییر داد و سپس اقدام به پخش فایل نمود.این مشکل با ورود ویدئوپروسسورها به دنیای تابلوهای تبليغاتی رفع شد .با ورود ویدئوپروسسورها کار تبدیل فرمت ها به صورت اتوماتیک توسط این دستگاه انجام می شود و تابلوهای جدید از جمله تابلوهایی که دارای مادربردهای لینسن هستند.

به کمک ویدئو پروسسورها محدودیتی در پخش فیلم وتصویر ندارند .حتی در برخی موارد دیده شده است که فایلی را که نرم افزارهای کامپیوتری امکان بازکردن و پخش آن را ندارند توسط این تکنولوژی به راحتی در تابلو یا تلویزیون پخش می شود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برخی تابلوهای تبليغاتی دارای کنترل هایی هستند که از طریق این کنترل ها می توان روشن و خاموش کردن تابلو ،رقص نور تابلو،تغییر وضعیت چشمک زدن تابلو ،شدت نور و بسیاری از موراد دیگر در تابلوهای تبليغاتی را مدیریت کرد.تابلوهایی که از کنترل استفاده می کنند معمولا تابلوهایی هستند که برنامه ساده ای دارند .در تابلوهای چلنیوم برای تنظیم میزان نور ،رقص نور و یا چشمک زدن تابلو از کنترل استفاده می شود.تابلوهای led ثابت نیز غالبا کنترلی دارند که شما می توانید موارد ذکر شده را در آنها مدیریت کنید.در این میان تنها تابلوهای روان هستند که هیچ کنترلی ندارند و فقط برنامه از طریق usb یا کابل شبکه به دستگاه منتقل می شود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تحریم هایی که در سال اخیر بر کشورمان اعمال شد تاثیر مستقیم بر قیمت تابلوهای تبليغاتی داشته است و در مواردی قیمت برخی از تابلوها تا سه برابر افزایش یافت.از این رو بازار خرید و فروش تابلوهای چلنیوم نیز با رکود مواجه شد .تعداد مشتریان خریدار تابلو تبلیغاتی درسال اخیر کاهش چشم گیری داشته است.تاثیر مخرب دیگری تحریم ها بر نوسازی و تعمیر تابلوهای تبليغاتی به خصوص تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری بوده است.ماژول های تابلوهای تبليغاتی طول عمر مفیدی دارند و پس از سپری شدن طول مفید عمر این ماژول ها ،دیگر چشم نوازی و روشنایی سابق را نخواهند داشت .نور این ماژول ها پس از مدتی بسیار کم می شود و ممکن است این ماژول ها خراب نباشند ولی دیگر کیفیت قابل قبولی نخواهند داشت.این مسئله چیزی هست که نا در سال های اخیر در زمینه تابلوهای تبلیغاتی مشاهده می کنیم.بسیاری از تابلوهای مورد استفاده دیگر کیفیت و کارایی قابل قبولی ندارند ولی به دلایل مالی امکان نوسازی و تعمیر و یا از رده خارج کردن آن وجود ندارد و این تابلوها  هم چنان با کیفیت بسیار کم در حال کار کردن هستند.

البته تحریم ها اثرات مثبتی هم داشته است و بسیاری از تابلوسازان با روبرو شدن با محدودیت ها در ورود قطعات تابلو به ناچار رو به تولید تابلو با قطعات و محصولات داخلی شدند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو سازی مکاترونیک سالها قبل با رویکرد تحول و توسعه در زمینه بازاریابی مبتنی بر تابلو های تبليغاتی وارد صنعت تولید این تابلوها شده است.این مرکز تابلوسازی با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان و در نظر گرفتن  پیشرفت و توسعه این صنعت توانسته است مسیری رو به رشد در جهت تولید تابلوهایی زیباتر و جذاب تر داشته باشد.تابلوسازی مکاترونیک با بهره مندی از بهترین مهندسین الکترونیک و طراحان خلاق تابلو تبليغاتی و همچنین ساخت تابلوهایی منحصر به فرد توانسته است تاثیر بسیاری بر همکارن و شرکت های تابلوساز بگذارد.تکنیک و طراحی و ساخت تابلوهای تابلوسازی مکاترونیک امروزه به عنوان یک کلاس کاری و الگو برای همکاران و فعالان این صنعت می باشد.یکی از مواردی که تابلوسازی مکاترونیک به جد و پیوسته مورد نظر قرار می دهد آپدیت و به روز کردن دانش و تجهیزات این مرکز تابلوسازی با دانش و صنعت روز است.

ما با فعالیت در زمینه تولید انواع تابلوهای تبليغاتی اهم از تابلو چلنیوم ،تابلوروان،تابلوled و تلویزیون شهری محصولاتی کم نظیر و کیفیتی ماندگار به مشتریان عزیز خود ارائه می دهیم.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد تابلوهای حروف برجسته انواع و شکل های بسیار متفاوتی دارند برخی از آنها را در مقالات قبلی توضیح دادیم و در مورد نحوه کارکردشان بحث کردیم در این مقاله به ذکر انواع دیگر تابلو حروف برجسته می پردازیم.

tablocheleniumnokmedadi 9

tablocheleniumnokmedadi 5

تابلوهای حروف برجسته فلزات

تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی

تابلو حروف برجسته چلنیوم

تابلو حروف برجسته استیل طلایی

تابلو حروف برجسته براق و خش دار

تابلو حروف برجسته نقره ای

تابلو حروف برجسته مسی

تابلو حروف برجسته مشکی

تابلو حروف برجسته رینگی

تابلو حروف برجسته لاس وگاسی

تابلو حروف برجسته لایت باکس کریستال

تابلو حروف وکیوم

تابلو پلاستیک لبه معمولی و لبه هندی

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از مواردی که در هنگام ساخت و نصب تابلوهای تبليغاتی بایستی حتما به آن دقت داشت این هست که تابلو بایستی طوری طراحی و ساخته شود که در هنگام شب نیز دید کافی و و اضح داشته باشد.این امر در مکان هایی که تردد زیادی در هنگام شب وجود دارد اهمیت بیتشری دارد.در این تابلوها از تجهیزات و روشنایی های خاصی جهت ایجاد نور در تابلو در شب هنگام استفاده می شود. با استفاده از این تکنولوژی نمای تابلو تبليغاتی در شب حتی چذاب تر و زیباتر از نمای آن در روز می شود .

تابلو تبليغاتی فوق در منطقه کهریزک برای یک مجموعه فعال در زمینه واردات و پخش قطعات ماشین نصب شده است .در این تابلوتبليغاتی از دو رنگ قرمز و آبی استفاده شده است.در لبه ها و دور تابلو باکس هایی از کامپوزیت ساخته شده است و با قرار دادن smd های رنگ آبی باعث بوجود آمدن حاشیه آبی رنگ دورتادور تابلو شده است .این امر به زیبایی و وضوح و چشم نوازی تابلو در شب کمک فراوانی می کند .ابن تابلو تقریبا 50 متر می باشد و هزینه ساخت و نصب آن بدون کامپوزیت استفاده شده تقریبا 9 میلیون تومان می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تلویزیون شهری و تابلوled از چندین قطعه مجزا تشکیل شده اند که برخی از این قطعات در هر دو مشترک می باشد.قطعاتی نظیر فریم،ماژول(ماژول در حال حاضر تنها در تلویزیون های شهری خارجی استفاده می شود)پاور یا منبع تغذیه و مادربرد قطعاتی هستند که در هر دو اینها یکسان می باشند .تفاوت ويزه و اساسی این دو در نوع ماژول ها ،نحوه سیم کشی و مادربردها می باشد که در این موارد کاملا با هم متفاوت هستند.در تلویزیون های شهری بزرگ اکثرا از برق سه فاز و راه انداز پله ای استفاده می شود ا به کنتور برق و برق داخلی آسیب وارد نشود.

تلویزیون های شهری قطعاتی مانند مادربردهای با قابلیت آن لاین  و ویدئو پروسسور برای پخش انواع ورودی سیگنال به تلویزیون شهری و پخش روی صفحه را دارند.امکان پخش همزمان از روی صفحه کامپیوتر را دارند درحالیکه تابلوهای روان led این قابلیت را ندارند.

تلویزیون شهری و تابلو led به لحاظ ساختاری و ظاهری شباهت های بسیاری دارند به طوری که تشخیص این دو شاید برای بسیاریی از افراد عامی دشوار باشد.اما این دو تفاوت های بسیاری در قطعات الکترونیکی دارند .یکی از تفاوت های بسیار مهم این دو در ماژول ها می باشد .تمامی ماژول های تلویزیون های شهری داخل

سالن ازنوع smd می باشند .در تلویزیون های شهری خارج سالن نیز در بسیاری از موارد از ماژول های smd استفاده می شود اما در تابلوهای led بخصوص تابلوهای led تک رنگ هنوز از ماژول های led سابق استفاده می شود.

به دلیل محافظت و ماندگاری بالا پاور یا همان منابع تغذیه شبیه هم هستند و ازنوع بسیار قوی و با کیفیت برای هردو استفاده می شود.تعداد بستن ماژول ها به پاورها در تابلوهای مختلفی که ماژول های متعددی دارند فرق دارد.بایستی مقدار جریان محاسبه و به آمپری که منبع تغذیه می دهد و آمپری که ماژول استفاده می کند محاسبه و تعداد پاورها مورد نیاز محاسبه گردد.

یکی دیگر از تفاوتهای عمده تلویزیون شهری و تابلو led تفاوت در شکل و نوع مادربردها می باشد.دربرخی  تابلوهای led تک از مادربردهای معمولی و طیف نور استفاده می شود ولی مادربردهای تابلوهای رنگی و تلویزیون شهری کاملا متفاوت و پیشرفته تر هستند.مادربردهای تلویزیون های شهری قدرت و قابلیت بیشتری دارند و همچنین سرعت بسیاری بالاتری نسبت به مادربردهای تابلو led دارند.مادربردهای تلویزیون شهری قابلیت شبکه شدن دارند ،می توانند به صورت مستقیم به کامپیوتر متصل شوند و به صورت آن لاین تصاویر را پخش کنند ولی در تابلو led این طور نیست و فقط یک برنامه مدام پخش می شود.

در کل به لحاظ سیستمی کار هر دو یکی هست ولی به لحاظ تکنولوژی و کیفیت تصاویر تلویزیون شهری بسیار بالاتر از تابلوهای led هست.همچنین راه اندازی تلویزیون های شهری نیز نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد زیرا ممکن است در صورت کوچکترین اشتباه ممکن است کلیه مادربردها بسوزند.

یکی دیگر از عومل مهم در بررسی تابلوهای روان led و تلویزیون شهری برق مصرفی می باشد.مقدار برق مصرفی در همه تابلوهای تبليغاتی بسته به سایز و ماژول مورد استفاده  متغییر می باشد.طبیعتا هرقدر تابلو بزرگتر باشد مصرف برق بیشتری دارد.همچنین ماژول ها رنگی به دلیل دارا بودن تعداد led بیشتر به مراتب برق بیشتری مصرف می کنند.یعنی تابلوهای روان led تک رنگ برق بسیار کمتری نسبت به تابلوهای روان led رنگی مصرف می کنند.ماژول های smd که در تلویزیون های شهری داخل سالن استفاده می شود به مراتب برق کمتری نسبت به ماژول های قدیمی مصرف می کند.والبته هرچقدر تابلو نور بیشتری داشته باشد مصرف برق بیشتری نیز خواهد داشت و دلیل مصرف بالای برق تلویزیون های شهری نیز همین می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لیست مطالب

مطالب مرتبط به صورت عناوین در زیر آمده است و با استفاده از لینک سازی هر یک از عناوین به مطلب مربوطه متصل شده است .در صورتی که به هریک ازعناوین علاقه مند بودید بر روی عنوان مربوطه کلیک کنید تا مطلب مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

محاسبه قیمت تابلو چلنیوم

 تابلو چلنیوم روز دید

تابلو تبلیغاتی دست دوم
فروش تابلو چلنیوم دست دوم توسط کسب و کارها

رول چلنیوم

بلوک چلنیوم 12 ولتی

 سوئیچ تابلو تبلیغاتی

تعمیر و بازسازی تابلو چلنیوم دوغی

تابلو چلنیوم دور طلق

تابلو چلنیوم پلاستیکی

قیمت های متفاوت تابلو چلنیوم

طراحی رایگان تابلو تبلیغاتی
تابلوتبلیغاتی دست دوم

تولید تابلو چلنیوم

مادربردهای جدید تلویزیون شهری

فروش تابلو چلنیوم در تهران

ساخت تابلو چلنیوم راهنمای اتاق

نصب تابلو حروف برجسته

 تابلو چلنیوم استیل طلایی

 تلویزیون شهری دست دوم

ساخت تابلو چلنیوم با طرح کارت ویزیت

 اجاره تابلو چلنیوم

رنگ های مورد استفاده در تابلو چلنیوم

ساخت تابلو چلنیوم در ابعاد بزرگ

نسل جدید تابلو تبلیغاتی

ساخت تابلو برای همکاران

پیش نمایش نرم افزاری تابلو تبلیغاتی

قیمت گذاری تابلو تبلیغاتی

فروش تابلو چلنیوم دست دوم

تابلو حروف برجسته

ایده های نو در تابلو چلنیوم

ساخت لوگو با چلنیوم

                                                                                                                                                                                                                           

 

 محاسبه قیمت تابلو چلنیوم

تابلوهای چلنیوم انواع مختلفی دارند. ازاین‌رو بالطبع تنوع قیمت در این تابلوها نیز بسیار زیاد است. در این تابلوها عوامل بسیار زیاد هستند که می‌توانند در قیمت نهایی تابلو تأثیرگذار باشند. در زیر برخی از این موارد را ذکر می‌کنیم.

√اندازه و ابعاد تابلو

√نوع تابلو

√مقدار و کیفیت مواد اولیه مورداستفاده

√روشنایی

√محل و ارتفاع نصب

√نوع پانچ تابلو

√میزان پیچیدگی طرح

cheleniumbarjeste

متأسفانه به دلیل شرایط بازار ما قادر به ارائه قیمت مشخصی برای تابلوهای چلنیوم نیستیم. بااین‌حال عوامل ذکرشده در بالا مهم‌ترین عواملی هستند که بر قیمت تابلوهای چلنیوم تأثیرگذار هستند.

درصورتی‌که مشتری نیاز و درخواست خود را به‌صورت دقیق مطرح کند و مشخص کند که از موارد ذکرشده در بالا چه میزان و در چه حدی نیاز دارد ما قادر خواهیم بود قیمت نهایی را محاسب و اعلام نماییم.

تابلو چلنیوم روز دید

 

 

امروزه در بسیاری از تابلوهای چلنیوم از نور و روشنایی استفاده می‌شود. نور این تابلوها صرفاً مختص استفاده در شب نیست و در روز نیز این نورها در ظاهر تابلو دیده می‌شود.ازاین‌رو این تابلوها را روز دید می‌نامند. ما در این تابلوها از لامپ‌ها و سیستم‌های روشنایی با شدت نوربالا استفاده می‌کنیم. درصورتی‌که تمایل به سفارش تابلوهای چلنیوم باقابلیت روشنایی بالا در روز دارید، این تابلوها بهترین گزینه برای شماست.

 

 

فروش تابلو تبلیغاتی دست دوم

 

 

ما  در کنار خرید و فروش عمده تابلو چلنیوم و تلویزیون شهری دست دوم اقدام به خرید و فروش انواع تابلو تبلیغاتی دست دوم می نمائیم.جهت مشاهده تابلوهای تبلیغاتی دست دوم و استوک با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا جدیدترین قیمت ها و محصولات را دریافت نمایید.

فروش تابلو چلنیوم دست دوم توسط کسب و کارها

این روزها بازار خرید و فروش تابلوهای چلنیوم دست دوم بسیار داغ است.به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها تصمیم به تغییر حرفه و کسب و کار خود گرفته و اقدام به فروش تجهیزات خود از جمله تابلوهای تبلیغاتی می نماید.در صورتی که سری به وب سایتهایی نظیر دیوار و شیپور بزنید آگهی های فراوانی در زمینه فروش تابلو چلنیوم دست دوم و سایر تابلوهای تبلیغاتی خواهید دید.در صورتی که کمی خوش شانس باشید احتمالا تابلو تبلیغاتی مورد نیاز خود را می توانید در این آگهی ها پیدا کنید.اما در خرید این تابلوها باید کمی تخصص نیز داشته باشید تا بتوانید تابلویی سالم وبدون مشکلی خریداری کنید.در زیر برخی از موارد مهمی را که هنگام خرید تابلو چلنیوم دست دوم باید رعایت کنید را ذکر می کنیم.

-چک کردن سیستم برق تابلو چلنیوم:در صورتی که تابلو چلنیوم دارای سیستم برق باشد باید سیستم برق تابلو به دقت بررسی شود.

-چک کردن احتمال شکستگی و زدگی در تابلو

-کیفیت تابلو:به دلیل اینکه تابلو چلنیوم در معرض تابش نور خورشید و عوامل محیطی قرار دارد احتمال دارد این عوامل بر کیفیت و ظاهر تابلو تاثیر نامطلوبی داشته باشد.

در نهایت دقت داشته باشید که جنس دست دوم را هرچقدر هم مقرون به صرفه و مناسب خریداری کنید باز هم کالای دست دوم است و قطعا کیفیت و کارای کالای نو را نخواهد داشت.

رول چلنیوم  

از رول چلنیوم برای لبه زنی استفاده تابلو چلنیوم استفاده می شود.این رول ها در سه نوع 7 ،9 و 11 سانتیمتری می باشند.رنگ بندی این رول ها نیز به صورت طلایی ،سیاه ،سفید و نقره ای می باشد.

cheleniumrools

rool

 بلوک 12 ولتی smd

در زیر تصاویر بلوک های 12 ولتی smd را مشاهده می کنید.این بلوکها در زیر تابلو چلنیوم و روی pvc قرار می گیرند و با سیم به منبع تغذیه 12 ولت وصل می شوند.همین امر باعث ایجاد نور در smd می شود.این smd ها در شب بسیار زیبا و چشم نواز می شوند.

smd 1

smd 2

استفاده از منگنه بادی برای منگنه زنیsmd

در تصویر زیر یک عدد منگنه بادی را مشاهده می کنید .از این منگنه بادی برای منگنه زنی smd تابلو چلنیوم استفاده می شود.ممکن است این سوال پیش بیاید که smd ها را با چسب به تابلو چلنیوم وصل می شود و چه نیازی به استفاده منگنه است.باید عرض کنیم که smd به مرور زمان حرارت چسب را از بین می برد و از جا کنده می شود.از این رو نیاز هست که در کنار چسب زنی از منگنه های بادی برای محکم کردن smd استفاده کرد.

 

 سوئیچر تابلو چلنیوم

 

 

 در زیر تصویر یک عدد سوئیچر تابلو چلنیوم را مشاهده می کنید.این سوئیچر ها در تابلوهای ال ای دی و تابلو چلنیوم استفاده می شوند.وظیفه این سوئیچ ها ایجاد حالت چشمک زن در تابلو می باشد.

switch

در زیر یک کلیپ از نحوه کارکردن چشمک زدن قرار داده شده است.تابلویی که در تصویر زیر می بینید تابلو چلنیوم استیل با نور آندرانیک آفتابی و مهتابی است.این تابلو با پس زمینه ورق کامپوزیت ساخته شده است.

برای دیدن تصویر کلیک کنید.

 نمونه کار تعمیر و بازسازی حروف استیل

 

در تصویر زیر نمونه کار تعمیر و بازسازی تابلو چلنیوم دوغی را مشاهده می کنید.این تابلو دارای نور اندارنیک است.به دلیل اینکه در نصب تابلو از سازه های ضعیف استفاده شده بود بخش هایی از این تابلو به دلیل وزش باد کنده و خراب شده بود.تابلوسازی مکاتورنیک با کار کارشناسی و اصولی اقدام به تعمیر این تابلو نمود.

تابلو تبلیغاتی که در زیر مشاهده می کنید جزو شیک ترین و گران قیمت ترین تابلوهای تبلیغاتی است.

repairng tabloo

 تابلو چلنیوم دور طلق

 

 

در صورتیکه طلق دور تابلو با دستگاه cnc به صورت منظم سوراخ کاری شود آن را تابلو چلنیوم پانچ می نامیم.مدل پانچ می تواند سوراخ معمولی یا ستاره ای یا هر شکل دیگری باشد.شاید تا به حال نام پانچ ستاره ای را شنیده باشید.در صورتیکه شکل پانچ ستاره ای باشد آن را تابلو پانچ ستاره ای می نامیم.مدل پانچ ستاره ای و پانچ معمولی دایره از پراستفاده ترین انواع پانچ هاست.تابلو چلنیوم پانچ این قابلیت را دارد که نور را به صورت چشمک زن نمایش می دهند.زمانی که نور از داخل پانچ ها می گذرد به شکل مورد نظر پانچ خارج شده و به حالت چشمک زن در می آید.

 

تابلو چلنیوم پلاستیکی

 

 

در تابلوهای چلنیوم پلاستیکی از طلق پلاستکی در تابلو استفاده می شود.در این تابلوها به جای چلنیوم آلومینیومی دور طلق ،از خود طلق پلاستیکی در تابلو استفاده می شود.در این تابلوها هم دور تابلو و هم روی آن با طلق پلاستکی ساخته می شود.در این تابلوها همه قسمت های تابلو از پلاستیک است از این رور این تابلوها به نام تابلو چلنیوم پلاستیکی شناخته می شوند.در صورت نورپرداری در این تابلوها ،نور از روبرو و کنار تابلو انتاشر می یابد.

 

قیمت های متفاوت تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم از جمله تابلوهای تبلیغاتی بسیار متنوع است .تنوع فراوان در متریال،نوع و کیفیت تابلو چلنیوم این تابلو را به تابلویی خاص و ويژه تبدیل کرده است. تابلو چلنیوم بسته به نوع و متریال مورد استفاده قیمت های بسیار متنوع و مختلفی دارند.تنوع تابلو چلنیوم به حدی هست که هر سلیقه ای را راضی می کند.

 

 طراحی رایگان تابلو تبلیغاتی

 

 

بارها گفته ایم که طراحی تابلو از جمله مهم ترین پروسه های تولید تابلو تبلیغاتی است.ما برای طراحی تابلو تبلیغاتی داده های بسیار زیادی از کسب و کار مورد نظر جمع اوری کرده و با اولیت بندی و طراحی متناسب اقدام به ایجاد طرحی جامع و کامل برای کسب و کار مورد نظر می کنیم.طراحی نهایی با تایید مدیر کسب و کار برای تولید به بخش تولید ارسال می شود.با این حال مه هیچ هزینه ای برای طراحی تابلو تبلیغاتی از مشتری دریافت نمی کنیم و طراحی به صورت کامل رایگان می باشد.

نکاتی که هنگام خرید تابلوتبلیغاتی دست دوم باید در نظر گرفت.

 

 

در هنگام خرید تابلو تبلیغاتی نکات مختلفی را باید در نظر گرفته .از قیمت تابلو تا سالم بودن و کارکرد صحیح تابلو تبلیغاتی و مدت زمان کارکرد تابلو از مواردی هستند که حائز اهمیت می باشند.در زیر برخی موارد که هنگام خرید تابلو تبلیغاتی دست دوم باید در نظر بگیرید را شرح می دهیم.

قیمت مناسب:قیمت تابلو تبلیغاتی بر اساس نوع تابلو و قطعات و وضعیت سالم بودن تابلو تعیین می شود.حتما سعی کنید قیمت های انواع نو تابلو مورد نظر خود را استعلام کنید و هنگام خرید تابلو دست دوم تفاوت قیمت را ارزیابی کنید.

کارکرد صحیح تابلو:کارکرد صحیح تابلو مهمترین موردی هست که باید مورد تست و ارزیابی قرار گیرد.تابلوهای تبلیغاتی مختلف ساختار و کارکرد مختلفی دارند و در صورتی که از کارکرد و امکاناتی این تابلوها آگاهی ندارید حتما قبل از خرید با افراد آگاه در این زمینه مشورت بگیرید.

مهلت تست:حتما سعی کنید هنگام خرید تابلو تبلیغاتی دست دوم حداقل 48 ساعت تا یک هفته مهلت تست بگرید تا در صورت مشکل دار بودن یا نامناسب بودن بتوانید تابلو را پس دهید.

advertising board 1400 01 28 4

خرید و فروش تابلو تبلیغاتی دست دوم

این روزها خرید و فروش تابلو تبلیغاتی دست دوم بسیار باب شده است.افزایش قیمت تابلو تبلیغاتی مهم ترین ترین عاملی هست که مشتریان تابلو تبلیغاتی را به سمت خرید تابلوهای تبلیغاتی دست دوم و کارکرده کشانده است.تابلوهای تبلیغاتی انواع بسیار متفاوتی دارند .برخی از انواع تابلو تبلیغاتی را به راحتی می توان در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار داد.تابلو ال ای دی ،ساعت مسجدی و تلویزیون شهری از این نوع تابلوها هستند.به دلیل اینکه نمایش تبلیغات در این تابلوها به صورت دیجیتالی هست به راحتی می توان هر تصویر و کلیپی را در این تابلوها به نمایش گذاشت.

تابلوهای تبلیغاتی دیگری هستند که هر چند ارزش فراوانی دارند اما در صورتی که بخواهید این تابلوها را تغییر کاربری دهید باید تغییراتی به صورت فیزیکی بر روی تابلو انجام دهید.تصویر بر روی این تابلوها به صورت چاپی یا پرسی انجام می شود.تابلو چلنیوم و تابلو فلکسی از این نوع تابلوها هستند.در صورتی که تابلو چلنیوم و تابلو فلکسی دست دوم خریداری کنید ابتدا باید تکلیف خود را با طرح قبلی روی تابلو مشخص کنید.در صورتی که شغل شما و مالک قبلی این تابلوها در یک دسته باشد و با طرح تابلو مشکلی نداشته باشید به راحتی می توانید با ایجاد تغییرات اندک در تابلوتبلیغاتی از آن استفاده کنید.در غیر اینصورت باید تغییرات کلی در تابلو انجام دهید.

 جدا از اینکه می توان از تابلوتبلیغاتی های دست دوم برای امور تبلیغاتی استفاده کرد ،این تابلوها دارای سازه های آهنی ارزشمندی هستند.از این سازه ها می توان در تولید تابلوهای تبلیغاتی نو نیز به کار گرفته شوند.(البته به شرط اعلام این موضوع به مشتری و ارائه قیمت پایین تر)

 

 تولید تابلو چلنیوم

 

 

ساخت و تولید تابلو چلنیوم تفاوت عمده با تولید تابلو ال ای دی دارد.تابلوهای ال ای دی به راحتی و با سرهم کردن چندین قطعه آماده می شوند.افراد با دریافت آموزش کافی  توانایی تولید تابلو ال ای را خواهند داشت.در واقع پروسه تولید تابلو ال ای دی مونتاژ تعدادی قطعه است.اما این قضیه در مورد تابلو چلنیوم متفاوت است .در تولید تابلو چلنیوم ،تولید کننده هر بار باید طرح و شکل جدیدی از تابلو را تولید کند.

تابلو چلنیوم ساختار پیچیده و خاصی دارد.ساخت تابلو چلنیوم در گذشته به صورت دستی  انجام می شده است.اما در حال حاضر با ارتقاع سطح کیفیت تابلوچلنیوم و ایجاد رقابت و وجود تجهیزات پیشرفته در تولید این تابلوها ،تولید صفرتاصدی تابلو چلنیوم به صورت دستی مقرون به صرفه نیست و کیفیت لازم را نیز نخواهد داشت.به دلیل ساختار پیچیده و تجهیزات گران قیمت مورد نیاز در تولید تابلو چلنیوم ،افراد و مجموعه های معدودی قادر به تولید تابلو چلنیوم هستند.از این رو تولیدکنندگان تابلو چلنیوم در کشور به تعداد انگشتان دست می باشند.فروشندگان تابلو چلنیوم ،سفارش را از مشتریان دریافت کرده و به تولید کننده تابلو چلنیوم ارائه می دهند.در نهایت پس از تولید تابلو چلینیوم ،تابلو را از تولیدکننده دریافت کرده و به مشتری می فروشند.

tablocheleniumnokmedadi 13

با جستجوی کلمه تابلو چلنیوم تعداد زیادی وب سایت خواهد دید که در زمینه تابلو چلنیوم فعالیت دارند؛در حقیقت تعدادی معدودی از این وب سایتها تولید کننده واقعی تابلو چلنیوم است.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک نیز یکی از این تولید کنندگان می باشد.ما خدمات تولید تابلوچلنیوم به صورت تکی و عمده وبرای همکاران و مشتریان را انجام می دهیم.

مادربردهای سری جديد لينسن

مادربردهای لينسن یا A8  ازسری  مادربردهای تلويزيون شهری آن لاین می باشند. در واقع اگر شما می خواهید که تلويزيون شهری شما قابلیت پخش آن لاین فیلم را داشته باشد حتما مادربرد تلويزيونتان باید از نوع لينسن يا A8 باشد در غیر اينصورت قابليت پخش آن لاین را نخواهید داشت.مرکز توليد و پخش مکاترونیک سری جدیدی از مادربردهای A8  با قابلیت های جدید را به بازار عرضه کرده است جهت دریافت جزئيات محصول با شماره های ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

دوستان نصاب جهت دريافت قیمت همکاری با مدیریت مرکز آقای مهندس احمدی به صورت مستقیم تماس حاصل نمايند.

_________________________________________________________________

 فروش تابلو چلنیوم در تهران

فروش تابلو چلنیوم در تهران ،با تحویل رایگان در محل و قیمت مناسب توسط تابلوسازی مکاترونیک .ما با طراحی تابلوهایی بی نظیر و با کیفیت جذب مشتریان شما را تضمین می کنیم.تابلوهای چلنیوم با کیفیت های بی نظیر و با دوام را از تابلوسازی مکاترونیک بخواهید.تابلوهای چلنیوم تابلوسازی مکاترونیک در طرح های مختلف ،مقاومت بالا و زیبایی چشم نواز تولید می شوند.شما می توانید صدها نمونه کار تابلوچلنیوم را در سایت و یا صفحه اینستاگرام ما مشاهده نمایید.تهران به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای تابلوهای چلنیوم می باشد .ما با درک این امر و توجه به ذوق و سلیقه مخاطبین خود در این کلانشهر اقدام به تولید بهترین تابلوهای چلنیوم موجود در کشور نموده و در شهر تهران ارائه می دهیم.تابلوسازی مکاترونیک معتبرترین مرکز تابلوسازی در تهران می باشد که نمونه کارهای بسیاری برای بزرگترین شرکتها و سازمان ها در تهران انجام داده است.

مشتریان عزیز در تهران به دلیل نزدیکی به محل تابلوسازی مکاترونیک می توانند به راحتی طور مستقیم و حضوری از محل این مرکز تابلوسازی دیدن کرده و محصولات خود را انتخاب کنند.تابلوسازی مکاترونیک شرایط ويژه ای را برای مشتریان خود در تهران در نظر گرفته است .در این میان تابلوهای چلنیوم بیشترین تخفیف و بهترین شرایط فروش را دارند.

بهترین طرح و کیفیت را از ما بخواهید.

تابلوهای چلنیوم برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

تابلو چلنیوم در گذشته  بیشتر برای کسب و کارهایی فانتزی و تزئینی نظیر تالارهای عروسی ،سالن های زیبایی و .. مورد استفاده قرار می گرفت.با گذشت و زمان استفاده از نور در تابلوهای چلنیوم این تابلوهای در طیف وسیعتری از کسب و کارها مورد استفاده قرار گرفتند.

ساخت تابلو چلنیوم راهنمای اتاق

وقتی سخن از تابلو های چلنیوم به میان می آید بسیاری از افراد تابلوهای بزرگ تبلیغاتی را به یاد می آروند .اما تابلوهای چلنیوم استفاده های دیگری نیز دارند .یکی از موارد استفاده از تابلو چلنیوم در ابعاد کوچک تر ،ساخت تابلوهای راهنمایی برای ادارات و سازمان ها می باشد.این تابلوهای راهنما بر روی سردر بیرونی اتاق ها و واحدها در ادارت نصب می شوند و کارکرد اتاق را معرفی می کنند.اندازه این تابلوها معمولا 20*30  سانتیمیتر یا اندکی کوچک تر و بزرگتر هستند.البته در این مورد می توان تابلوهای فلزی و چاپ فلزی نیز استفاده کرد.اما استفاده از تابلو چلنیوم در این موارد می تواند زیبایی تابلو راهنما را دو چندان کند.

استفاده از تابلو چلنیوم به عنوان راهنمای طبقات و اتاق ها معمولا در مکان ها و ادارت و شرکت های لوکس استفاده می شود.مکان هایی نظیر دفاتر سیاسی و دولتی،شرکت های مطرح و بزرگ ،سازمان هایی نظیر صدا و سیما و... به کرات از این تابلوها استفاده می کنند.

در این مجموعه طراحی و تولید وفروش تابلو چلنیوم راهنمای ادارات،تابلو راهنمای مسیر،تابلو های آوی و تابلوهای راهنمای ساختمان انجام می شود.

 نصب تابلو حروف برجسته

حروف برجسته به دلیل وزن زیادی که دارند باید با پیچ و مهره به دیوار ،یا کامپوزیت یا چوب وصل شوند.استفاده از چسب برای نگهداری حروف برجسته بر روی سطوح ذکر شده اصلا توصیه نمی شود و استفاده از چسب هرگز اطمینان بخش نخواهد بود.البته در موارد خاص و تنها اگر سطح مورد نظر شیشه باشد میتوان با چسب دوقلو حروف  را بر روی شیشه نصب کرد.درلایه زیرین تابلوهای حروف برجسته pvc وجود دارد که ابتدا باید آن را با پیچ به کامپوزیت یا چوب وصل کرد و پس از آن باید روی دیوار رول پلاک شود .پس از این کار طلق و چلنیوم روی pvc بسته می شود.در صورتی که در تابلو چلنیوم از روشنایی استفاده شده باشد اگر تابلو چوب و یا کامپوزیت داشته باشد و پشت تابلو خالی باشد ،pvc توسط مته سوراخ کرده و با عبور دادن سیم برق و متصل کردن سیم ها به هم و در نهایت متصل کردن رشته سیم های به منبع تغذیه 12 ولت تمام smd ها روشن می شوند.

tablocheleniumnokmedadi 7

در تصویر زیر حروف چلنیوم تولید شده توسط تابلوسازی مکاترونیک برای یک فروشگاه لپ تاپ  را مشاهده می کنید.

در مورد حروف فلزی کار کمی راحت تر است.در کنار هر حرف فلزی جای کوچکی برای پیچ تعبیه شده است .در صورتی که محل نصب بر روی دیوار باشد از رول پلاک برای بستن حروف بر روی دیوار استفاده می شود.در صورتی که لازم باشد حروف بر روی چوب یا کامپوزیت نصب شود از پیچ چوب یا نوک مته ای استفاده می شود.

هنگام نصب حروف برجسته باید بسیار دقت کرد.حروف باید به صورت کاملا محکم و مطمئن نصب شود تا هم امکان افتادن وجود نداشته باشد و هم کج نشود.تعداد پیچ های به کار رفته در نصب حروف نیز مهم است.بسته به سایز و اندازه حروف از سه به بالا پیچ استفاده می شود.

 تابلو چلنیوم استیل طلایی

 cheleniumandledadvertisingpanel

تابلوهای چلنیوم استیل طلایی از جمله تابلوهایی هست که علاقه مندان و طرفداران بسیاری دارد.در این نوع تابلوها از رنگ طلایی به عنوان رنگ اصلی در نوشتار و اشکال استفاده می شود.رنگ زمینه تابلوهای چلنیوم طلایی معمولا سفید مات ،نقره ای یا قهوه ای کم رنگ می باشد.این تابلوها به دلیل استفاده از رنگ روشن طلایی در آن ،وضوح بالایی دارند .زیبایی رنگ طلایی این تابلوها در برابر تابش نور دو چندان می شود.استفاده از تکنیک های نورپردازی در این تابلوها باعث زیبایی خیره کننده و جذابیت بسیار بالای این تابلوها می شود.

از تابلوهای چلنیوم استیل برای نامگذاری ساختمان های مسکونی و اداری نیز بسیار استفاده می شود.

استفاده از سایر رنگ ها در تابلوهای چلنیوم طلایی

ما همواره به مشتریانی که سفارش خرید تابلوچلنیوم طلایی می دهند سفارش می کنیم که در میان نوشتار طلایی این تابلوها از رنگ های روشن دیگری نظیر رنگ قرمز روشن نیز استفاده شود.استفاده از رنگ های روشن نظیر قرمز در ساختار طلایی این تابلو ها زیبایی حیرت انگیز به این تابلوها می دهد.

تابلوهای چلنیوم استیل طلایی برای کسب و کارهایی نظیر طلا فروشی ،آرایشگاه ،گالری ،فروشگاه لوازم آنتیک و دکوری و... بسیار مناسب می باشند.ما با فروش تابلو چلنیوم استیل در خدمت مشتریان خاص خود هستیم.

تابلو لاس وگاسی

تابلو لاس وگاس یا تابلو لاس وگاسی تابلو تبلیغاتی شناخته شده و آشنا در میان تابلوسازان است.این تابلوها با حروف استیل ساخته می شوند.در وسط حروف این نوع تابلوها حفره هایی ساخته می شود که درون این حفره ها لامپ های 120 ولتی قرار می گیرند.با استفاده از سیم بندی مخصوص این لامپ ها به صورت چشمک زن در می آیند و با زمان بندی های مختلف روشن و خاموش می شوند.ساخت و پیدایش این تابلوها از شهر لاس وگاس آمریکا بوده است.در حال حاضر نیز در شهر لاس وگاس آمریکا تعداد بسیار زیادی از این تابلوها می توان دید.از این رو این تابلوها را با نام تابلوهای لاس وگاسی می شنایند.

 تلویزیون شهری دست دوم

تلویزیون شهری را شاید بتوان گران قیمت ترین نوع تابلو تبلیغاتی دانست.تلویزیون های شهری از اندازه 1 متر یا کوچک تر ،تا دهها متر موجود هستند.از تلویزیون شهری در زمینه های تبلیغاتی و آموزشی استفاده می شود.هر چند اغلب کاربرد تلویزیون های شهری کاربرد تبلیغاتی و تجاری است ولی در تلویزیون های شهری کوچک استفاده آموزشی نیز بسیار به چشم می خورد.

تلویزیون شهری از جمله تابلوهایی هست که بیشترین افزایش قیمت را در سالهای اخیر را داشته است.افزایش سرسام آور قیمت دلار در سال های اخیر و محدود شدن واردات برخی قطعات الکترونیکی از مهم ترین دلایل افزایش قیمت تلویزیون های شهری بوده است.در این شرایط بسیاری از مجموعه ها به خرید تابلوهای تبلیغاتی دیگر نظیر تابلو فلکسی روی آورده اند.ولی اهمیت و قابلیتهای تلویزیون شهری و تاثیر آن بر مخاطب را هرگز نمی توان  کتمان کرد.تلویزیون های شهری با قابلیت پخش فیلم ها و تصاویر با وضوح و کیفیت بالا و با افکت های خاص تاثیر بی نظیری بر روی مخاطب می گذارد که شاید در هیچ یک از تابلوهای تبلیغاتی مانندی نداشته باشد.

با وجود قیمت بالا تلویزیون های شهری هنوزهم طرفداران و علاقه مندان خود را دارد.بسیاری از افرادی که تا به حال از تلویزیون شهری استفاده می کرده اند و اهمیت و ارزش آن را می دانند حاضر نیستند به راحتی آن را با تابلوی دیگر جایگزین کنند.در این میان استفاده کنندگان از تلویزیون شهری نیاز به سرویس و گاها تعمیر تلویزیون شهری دارند؟پس با شرایط فعلی چه باید کرد؟

بهترین و به صرفه ترین گزینه برای بسیاری از استفاده کنندگان تلویزیون شهری این هست که در صورت بروز مشکل برای تلویزیون شهری و نیاز به قطعات جدید ،از قطعات کارکرده و دست دوم سالم درتلویزیون شهری استفاده کنند.همچنین شرکت ها می توانند به صورت اشتراکی از تلویزیون های شهری استفاده کنند.به این صورت که چند شرکت اقدام به خریدو نصب یک تلویزیون شهری نموده و تبلیغات خود را به صورت نوبتی در سطح شهر در تلویزیون به نمایش بگذارند.

ارتباط با مجموعه ای که در زمینه تلویزیون شهری خدمات مناسب و خوبی ارائه دهد برای استفاده کنندگان از تلویزوین شهری بسیار مهم است .مجموعه مکاترونیک سالهاست که در زمینه تلویزیون شهری فعالیت دارد.این مجموعه توانایی ساخت صفرتاصدی تلویزیون شهری را دارا می باشد.مجموعه مکاترونیک تعداد بسیار زیادی قطعات استوک و در حد نو تلویزیون شهری را در انبارهای خود دارد و در صورت نیاز مشتریان حاضر است این قطعات را همراه گارانتی یک سال به عرضه و نصب نماید.

 ساخت تابلو چلنیوم با طرح کارت ویزیت

یکی از مدل های زیبایی که می توان در تولید تابلو چلنیوم استفاده کرد ساخت تابلو با طرح کارت ویزیت است.به این صورت که شما تابلو چلنیوم سفارشی خود را دقیقا شبیه کارت ویزیت خود طراحی کنید.شما می توانید کلیه علائم و وسایل تبلیغاتی خود را با هم ست کنید و مجموعه ای هماهنگ و بسیار جذاب ایجاد کنید.در نظر داشته باشید که طراحی دقیق تر و جذاب احترام به سلیقه و نظر مشتری است و قطعا مشتری این موضوع را درخواهد یافت.تولید و فروش تابلو چلنیوم با طرح کارت ویزیت در این مجموعه انجام می شود.

اجاره تابلو چلنیوم

 cheleniumadvertisingpanels

برخی کسب و کارهای موقت که تنها برای چند روز فعالیت دارند می توانند اقدام به اجاره تابلو تبلیغاتی از جمله تابلو چلنیوم نمایند.البته به شرطی که بر روی تابلو چلنیوم تنها مشخصات عمومی کسب و کار ذکر شده باشد و مشخصاتی نظیر آدرس و شماره تلفن کسب و کار قبلی درج نشده باشد.اجاره تابلو تبلیغاتی معمولا در نمایشگاههای مختلف که به صورت چند روزه برگزار می شود انجم می گیرد.

 رنگ های مورد استفاده در تابلوهای چلنیوم

استفاده از رنگ های مناسب در تابلوهای چلنیوم و دیگر تابلوهای تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد.تلفیق رنگ های مناسب و طراحی زیبا می تواند توجه مخاطبان شما را جمع کند و تصویری به یاد ماندنی از کسب و کار شما در ذهن مخاطب ایجاد کنند.

استفاده از نورپردازی در تابلوهای چلنیومی دست طراحان را برای استفاده بیشتر از رنگ ها بازتر گذاشته است.طراحان تابلو چلنیوم به راحتی می توانند با استفاده از رنگ ها در طراحی و نورپردازی بر روی ذهن و تصمیم مخاطب تاثیرگذار باشند.رنگ ها باید با هم متناسب باشند و کلیتی زیبا و با مفهوم را منتقل کنند.به یاد داشته باشید که هدف نهایی جلب مخاطب است. این مخاطب است که نسبت به تابلو شما واکنس نشان خواهد داد.پس باید در انتخاب طرح و رنگ های تابلو حتما با چند نفر در این مورد مشورت کنید و نظرات آنها را جویا شوید.همچنین برخی تابلوها در مکان هایی نصب می شوند که تنها در معرض دید افراد و صنوف خاصی هستند.از این رو تابلوها را باید با سلیقه این افراد طراحی کنید.در انتخاب رنگ مناسب برای تابلو چلنیوم شناخت سبک و نوع حرفه مورد نظر نیز اهمیت زیادی دارد.

ساخت تابلو چلنیوم در ابعاد بسیار بزرگ

تولید تابلوهای چلنیوم بسیار بزرگ کاری بسیار پیچیده ،زمان بر و مهم است که هر مجموعه تابلوسازی قادر به انجام آن نمی باشد.در زمینه تابلوسازی هرچقدر تابلو گران قیمت تر و بزرگ تر باشد نیاز هست که انجام آن به مجموعه قدرتمندتر و قوی تر سپرده شود.مجموعه تابلوسازی مکاتروینک قادر به تولید تابلو چلنیوم در ابعاد بسیار بزرگ و عظیم می باشد.تولید تابلو های چلنیوم عظیم نیاز به دارا بودن مکان بزرگ،تجهیزات کافی و مناسب و سرمایه زیادی دارد.این تابلوها وزن نسبتا زیادی نیز دارند و باید توسط جرثقیل حمل و نقل شوند.به دلیل قیمت بالای این تابلوها ،تابلوسازی در تولید و نصب این تابلوها باید دقت بیشتری به خرج دهد.به خصوص زمانی که در این تابلوها از روشنایی و برق استفاده شود حساسیت امر بیشتر می شود.

____________________________________________________________

نسل جدید تابلوهای چلنیوم

در نسل جدید تابلو چلنیوم از امکانات نوپردازی به صورت حرفه ای استفاده شده است.در این تابلو ها از بردها و چیپ های جدید و پیشرفته استفاده می شود.این تابلو ها قادر به نمایش تصاویر بسیار با کیفیت می باشند.

____________________________________________________________

ساخت تابلو تبلیغاتی  برای همکاران

صنعت تابلوسازی صنعت شناخته شده و بزرگی است.هزاران نفر در این صنعت مشغول فعالیت هستند.این صنعت نیز مانند سایر صنایع عامل و بخش های بسیار مختلفی دارد.افراد بنا بر توانایی و  نحوه کارخود در هریک از بخش های مختلف این صنعت فعالیت دارند.مهم ترین فعالین صنعت تابلوسازی تولید کنندگان تابلو هستند.در صورتی که تولید کننده ای نباشد چیزی برای فروش و عرضه نیز نخواهد بود.با این حال افراد بسیاری نیز درحوزه بازاریابی و فروش تابلو فعالیت دارند.بسیاری از فروشندگان تابلو خود را به عنوان تولید کننده تابلو به مشتری معرفی می کنند.این افراد سفارش و درخواست مشتری را دریافت کرده و به مجموعه های تابلوساز ارجاع می دهند.مجموعه های تابلوسازی نیز سفارش تابلو را انجام داده و تحویل می دهند.

tabloravanled.com 1399 projects 70

تابلو چلنیومی که مشاهده می کنید با سفارش یکی از همکاران نصاب تابلو تولید شده است.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک همکاری بسیار خوبی با همکاران و بازاریابان عرصه تابلو تبلیغاتی دارد.ارائه قیمت های همکاری مهم ترین گزینه ای هست که برای همکاران فروشنده و بازاریاب در نظر گرفته می شود.

____________________________________________________________

پیش نمایش نرم افزاری تابلو تبلیغاتی در محل شما

گاهی مشتری نیاز دارد که پیش نمایشی از نحوه قرار گرفتن تابلو تبلیغاتی در محل خود را مشاهده کند.این امر توسط نرم افزارهای مختلف قابل انجام است.به این صورت که از محل قدیمی تصویری گرفته می شود .این تصویر توسط نرم افزارهایی از جمله 3dmax ،autocat یا  مایا ویرایش شده و تابلو تبلیغاتی مورد نظر مشتری به تصویر اضافه می شود.در این روش می توان انواع مختلف تابلو تبلیغاتی ،رنگ های مختلف و نحوه قرار گرفتن تابلو در محل را به صورت های مختلف به مشتری نمایش داد.مشتری به راحتی می تواند انوع تابلو ها را در تصویر محل خود مشاهده کند و بهترین تابلو از لحاظ طرح و رنگ را برای خود انتخاب کند.در این میان استفاده از طرح های سه بعدی می تواند بهترین راهنما برای انتخاب مناسب مشتری باشد.

مجموعه تابلو سازی مکاترونیک از این روش برای راهنمایی مشتریان و انتخاب طرح و شکل مناسب تابلو برای مشتری استفاده می کند.

____________________________________________________________

قیمت گزاری تابلو تبلیغاتی

برخی مواقع مشتریان تقاضای قیمت گزاری برای تابلو تبلیغاتی خاصی دارند .این شرایط اغلب زمانی اتفاق می افتد که اشخاص یا شرکت ها قصد تحویل محل شرکت یا مغازه و فروشگاه را به شخص جدید را دارند.برای مثال شخصی یا شرکتی برای مدتی در محل حضور داشته و اقدام به ساخت تابلوتبلیغاتی نموده است و حال قصد جابه جایی دارد و ترجیح می دهد که تابلو تبلیغاتی را به مشتری جدید بفروشید.در این شرایط نیاز به قیمت گذاری تابلو می باشد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک در صورت نیاز این قبیل مشتریان در محل حضور یافته و در قبال دریافت حق الزحمه اقدام به ارائه قیمت کارشناسی می نماید.

____________________________________________________________

فروش تابلو چلنیوم دست دوم

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک فروش تابلوهای تبلیغاتی دست دوم را انجام  می دهد.در میان تابلوهای دست دوم خرید و فروش  تابلوهای روان ال ای دی و تلویزیون شهری به مراتب ساده تر از سایر تابلوهای تبلیغاتی است.زیرا در این تابلوها متن و تصاویر اختصاصی بر روی تابلو حک نشده است و همه چیز به صورت برنامه نرم افزاری است.

طرح تابلوهای چلنیوم به صورت حروف برجسته و حکاکی می باشد .از این رو تابلوساز برای استفاده مجدد از تابلو چلنیوم بایستی حروف و تصاویر حک شده قبلی را از روی تابلو برداشته و حروف و تصاویر جدید را بر روی تابلو قرار دهد.در واقع در مورد تابلوهای چلنیوم ابتدا تابلو دست دوم خریداری می شود .سپس اصلاحات مورد نیاز بر روی تابلو انجام می شود و درنهایت تابلو فروخته می شود.در امر فروش تابلو های روان ال ای دی و تلویزیون شهری دست دوم در صورت درخواست مشتری تابلو به سرعت تحویل مشتری می گردد ولی در تابلو چلنیوم ابتدا مشتری باید طرح و متن مورد نیاز خود را مشخص کند سپس بعد از اعمال تغییرات تابلو به مشتری تحویل می گردد.

____________________________________________________________

تابلو حروف برجسته

طراحی و ساخت حروف و جملات برجسته از زیر مجموعه های تابلوسازی چلنیومی می باشد.عبارتها و حروف برجسته غالبا توسط چلنیوم ساخته و پیاده سازی می شوند.در ساخت و نوشتن حروف برجسته عبارتهایی مانند نام فروشگاه یا مجموعه،برند،جملات مختلف و... با حروف چلنیوم ساخته شده و در مکان مشحصی نصب می شود.حروف برجسته معمولا بر روی سطح چلنیومی یا فلزی که توسط تابلوساز آماده و در محل نصب شده است نصب می شود.در مواردی نیز که استفاده از حروف برجسته جنبه اطلاع رسانی دارد حروف بدون سطح پشت زمینه فلزی ،به صورت مستقیم بر روی دیوار یا محل مورد نظر نصب می شود.

طراح حروف چلنیومی می تواند با طراحی ها خلاقانه زیبایی و تاثیرگذار کار خود را دو چندان کنند.برای مثال حروف چلنیومی می توانند به صورت خط نستعلیق تولید شوند و یا به جای اینکه حروف به صورت افقی پشت سر هم باشند به صورت عمودی و از بالا به پایین قرار داشته باشند.استفاده از روشنایی و نور زیبایی و جذابیت حروف برجسته را بیشتری می کند.برای مثال برخی تابلوسازان در دورتادور حروف برجسته با نورپردازی کادری زیبا و جذاب ایجاد می کنند.همچنین می توان دورتادور حروف از نوارهای نورانی جهت روشنایی استفاده کرد که با انجام این کار تابلویی منحصربه فرد و زیبا خواهید داشت.

در واقع حروف برجسته در کنار اینکه کاربرد تبلیغاتی دارند می توانند کاربرد اطلاع رسانی نیز داشته باشند.برای مثال بسیار دیده شده است که در سازمان ها ،ادارات و ساختمان های برای نامگذاری و نوشتن شماره اتاق ها از حروف برجسته استفاده می کنند.در زیر حروف چلنیوم نصب شده بر روی درب ورودی یک ساختمان را می بینید که نام ساختمان در آن درج شده است.

برخی از حروف چلنیوم پرفروش را در زیر ذکر می کنیم.

حروف استیل

حرفو استیل طلایی

حروف نئون پلاستیک

chelenium talaei

در زیر یک عبارت حروف برجسته چلنیومی را مشاهده می کنید که برای یکی از مشتری های خوبمان نصب شده است.همانطور که ملاحظه می کنید در این کار از حروف برجسته بدون پشت زمینه استفاده شده است.

یکی از عبارتهایی در این روش تابلوسازی مانند سایر انواع تابلوسازی از روشنایی می توان استفاده کرد. که این امر موجب جلوه و زیبایی دوچندان تابلو می شود.

مشتریان این نوع تابلو ها معمولا آموزشگاها ،مساجد،فروشگاههای بزرگ و کوچک ،آرایشگاهها،نمایشگاهها،مراکز هنری ،مراکز درمانی و .... می باشند.البته هیچ محدودیتی برای کسب و کارها در زمینه استفاده از این تابلوها وجود ندارد.

برای ایجاد روشنایی جذاب تر در تابلوهای حروف برجسته می توان بخش هایی از تابلو حروف برجسته مثلا لبه بیرونی تابلو را با تکنیک های خاصی روشن کرد .

____________________________________________________________

ایده های نو در تولید تابلو چلنیوم

یکی از موارد یکه در خلق یک تابلو چلنیوم زیبا و جذاب بسیار مهم است استفاده و کمک گرفتن از ایده های نو و خلاقانه است.ایده های نو در کنار تجهیزات مناسب و تجربه بالا می توان کاری بسیار چشم گیر و جذاب خلق کند.در واقع تابلو فلکسی به دلیل ساختار خاصی خود قابلیت به کارگیری ایده ها و اشکال مختلف تابلو را دارد.تابلو ساز با تجربه می داند که یک ایده خوب در خلق تابلو می تواند به خلق یک شاهکار تبلیغاتی منجر شود.از این رو تولید کنندگان تابلو چلنیوم هرگز نباید در ساخت تابلو های تبلیغاتی به خصوص تابلو چلنیوم شتاب زده و بدون تفکر عمل نمایند و با صرف دقت و وقت کافی سعی در تولید کاری ارزشمد نمایند.طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی جدا از اینکه صنعتی مهم محسوب می شود می تواند هنری جذاب و زیبا باشد.

استفاده از دستگاهها و تجهیزات مدرن در تولید تابلو نیز می تواند به نوعی در سرعت و کیفیت تابلو موثر باشد.استفاده از این تجهیزات به دلیل اینکه سرعت انجام کار را افزایش می دهند راه را برای تفکر بیشتر و انجام روش های خلاقانه در تولید تابلو هموارتر می کنند.یکی از مواردی که در زمینه تولید و ساخت تابلو چلنیومی باب شده است استفاده از دستگاه جهت خم کاری و ایجاد اشکال در چلنیوم است.استفاده از این روش سرعت ساخت تابلو را افزایش می دهد و باعثصرفه جویی در زمان و انرژی می شود.البته هنوز هم بسیاری از تابلوسازان به صورت دستی اقدام به تولید تابلو می کنند.

دقت داشته باشید که در زمینه تبلیغات تنها دیده شدن کافی نیست.مهم این هست که شما تصویری به یاد ماندی و ماندگار از خود در ذهن مخاطب ایجاد کنید.ممکن است شما روزانه تبلیغات بسیار زیادی از افراد و شرکت های مختلف ببینید ولی به دلایلی ذهنیت خوبی نسبت به این شرکت ها و افراد نداشته باشید.درست است که شرکت ها و مجموعه ها ممکن است به دلایل مختلف به نوعی ذهنیت بدی برای مخاطبان ایجاد کنند.اما جدا از رفع این موانع که توسط مجموعه باید انجام شود  از تبلیغات نیز می توان برای پوشش این حفره و بهبود وجهه شرکت استفاده کرد.یکی از مواردی که در کنار تبلیغات می توان انجام داد این هست که شما می توانید در کنار امر تبلیغات خدمات و سرویس نیز به مشتری ارائه دهید.برای مثال در تابلوهای تبلیغاتی می توانید در کنار تبلیغات محصولاتتان ساعت و تاریخ روز را نیز در تابلو به نمایش بگذارید.

____________________________________________________________

ساخت لوگو با چلنیوم

لولگو یکی از مهمترین نمادهای یک شرکت و کسب و کار محسوب می شود .اکثر شرکت ها در بدو تاسیس اقدام به طراحی لوگوی برای خود می نمایند.لوگوها معمولا بر روی کارت ویزیت و تراکت های شرکت و همچنین بر روی وب سایت و کلیه روش های ارتباطی یک شرکت درج می شوند.یکی از کارهایی که اخیرا مورد توجه شرکت ها قرار گرفته است این هست که توسط تجهیزاتی نظیر چلنیوم اقدام به ساخت لوگو در ابعاد بزرگ می کنند و در داخل شرکت نصب می کنند.این امر به شرکت رنگ و بوی تجاری تر می دهد و تبلیغاتی هوشمندانه و جذاب می باشد.ساخت لوگو برجسته با استیل نیز رواج بسیار زیادی دارد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک به صورت ويژه اقدام به طراحی لوگوی کسب و کار شما توسط چلنیوم می نماید.

________________________________________________________________________

تابلوسازی مکاترونیک تولید کننده و فروشنده تابلوچلنیوم می باشد.تابلوهای چلنیوم تولید شده در این مرکز تابلوسازی، از بهترین کیفیت ممکن برخوردارند.طراحی های انجام شده بر روی این تابلو به صورت بسیار زیبا و دقیق و با کوچکترین جزئیات انجام می شود.کلیه طرح ها تابلو چلنیوم به وسیله نرم افزارهای پیشرفته طراحی تابلو چلنیوم طراحی می شود.این مرکز در کنار فروش تابلو چلنیوم خدمات تعمیر تابلوچلنیوم را نیز انجام  می دهد.برای خرید تابلو چلنیوم مورد علاقه خود می

توانید طرح های مورد نظر خود را به ما بدهید و در کمترین زمان ممکن تابلو چلنیوم خود را دریافت کنید و یا از بین هزاران  تصویر نمونه کار تابلو چلنیوم ما طرح تابلوی خود را انتخاب نمایید و در کمترین زمان ممکن تابلو خود را دریافت نمایید.

تابلوسازی مکاترونیک تابلوهای چلنیوم را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.لازم است بدانید کلیه مراحل تولید تابلوهای چلنیوم تابلوسازی مکاترونیک در همین مرکز انجام می شود از این رو این مرکز تابلوهای چلنیوم را با قیمت کف بازار و با قیمت تولید به فروش می رساند.همچنین سایر خدمات نظیرنصب و تعمیر تابلو چلنیوم در کمترین زمان ممکن انجام  می شود.با خرید تابلو چلنیوم از تابلوسازی مکاترونیک می توانید از قیمت های مناسب ،خدمات نصب و تعمیر رایگان ما بهره مند شوید .قیمت های تابلو چلنیوم این مرکز را حتما با سایر مراکز تابلوسای مقایسه کنید.این مرکز قبل از تحویل تابلو چلنیوم کلیه نکات مربوط به حفظ و نگهداری و کار با تابلو چلنیوم و همچنین مدیدریت و تنظیمات تابلو را به مشتریان عزیز آموزش می دهد.

مرکز تابلوسازی تهران مشتری های بسیاری از سراسر کشور برای خرید تابلو چلنیوم دارد و در بیشتر شهرهای بزرگ و کوچک پروژه های نصب تابلو چلنیوم انجام داده است.با توجه به این که مشتریان از سایر شهرها برای خرید تابلو مراجعه می کنند و با درنظر گرفتن بعد مسافت و سختی کار برای انجام پروژه ها در شهرهای مختلف ،مشتریان بایستی بهترین محصول و بابهترین کیفیت ممکن را خریداری کنند.

ما با در نظر گرفتن همه موارد و جنبه های فنی و اقتصادی تابلویی با بهترین کیفیت و کارایی را برای شما عزیزان طراحی می کنیم.با خرید از این مرکز هیچ گونه نگرانی در زمینه کارایی تابلو نخواهید داشت.

مطالب مرتبط

تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تابلو تبلیغاتی

ساعت مسجدی

تابلو ال ای دی

تعمیر تابلو

تعمیر تابلو

نصاب تابلو

 

 

 

کلمات کلیدی

-انواع تابلو چلنیوم

-تابلو چلنیوم با روشنایی

-تابلو چلنیوم دست‌دوم

-فروش تابلو چلنیوم

-قیمت تابلو چلنیوم

-خرید تابلو چلنیوم

فروش تابلو چلنیوم

-ساخت تابلو چلنیوم

-تابلو چلنیوم استیل

-تابلوسازی چلنیوم

-تابلو تبلیغاتی چلنیوم


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تصویری که مشاهده می کنید مربوط به سئویچ تابلو led هست که دارای 8 خروجی می باشد.همانطورکه از نام این سئویچ خا پیداست انجام عملیات کلید زنی برعهده این سئویچ است .مواردی را حتما دیده اید که تابلو روشن خاموش می شود و یا تابو رنگهای متنوع پخش می کند.در همه این موارد از  همین سئویچ ها استفاده می شود.سوییچ های قدیمی به صورت رله ای بود و قیمت بالایی داشت اما در سئویچ های امروزی تماما ترانزیسوتر می باشند و دارای وزن کمی هستند و همچنین بسیار ارزان می باشند.

microswich

برای هر تابلوروانled و تابلوچلنیوم که نیاز به روشن و خاموش کردن (حالت چشمک زن)داشته باشند نیاز به استفاده از این سوئیچ ها می باشد.برنامه این سئویچ ها ازطریق میکروکنترلر داده می شود .این قابلی می تواند به صورت رقص نور، کم وزیاد شدن نور و همچنین افکت های مختلف نوری به نمایش دربیاید.

این سوئیچ ها دارای کنترل مرکزی هستند.سوئیچ توسط میکرو avr که دارای برنامه هست به ترانزیستور فرمان روشن و خاموش شدن می دهند.ترانزیستورها که به led و smd متصل هستند روشن و خاموش می شوند و باعث روشن و خاموش شدن ال ای دی و یا smd می شوند  و عملا تابلو به صورت چشمک زن در می آید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای چلنیوم مانند تابلوهای led و تلویزیون شهری دارای روشنایی باشند.روشنایی تابلو چلنیوم از بلوک های smd تعبیه شده در آن ایجاد می شود . به این صورت که بدنه تابلو چلنیوم از طلق و چلنیوم ساخته می شود و بلوکها smd بر روی pvc قرار میگیرند .و در نهایت با انجام سیم کشی و اتصال به پاور 12 ولت نور یک دست خواهسم داشت .سیم کشی تابلو چلنیوم از مهمترین بخش های ساخت تابلو می باشد.سیم کشی اصولی و صحیح  در یک نواختی نور و طول عمر تابلو بسیار تاثیر گذار است . البته استفاده از نور در تابلوهای چلنیوم مورد الزامی نیست و بسیار از تابلوهای چلنیومی و حروف برجسته بدون روشنایی کار می کنند.

 tablocheleniumnokmedadi 3

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبليغاتی مانند بسیاری از تجهیزات اطراف ما مدام در حال نو شدن و به روزرسانی هستند .قطعات الکترونیکی و نرم افزارهای این تابلوها مدام در حال تغییر و به روزرسانی هستند و در کنار این موارد جنبه های طراحی تابلو تبليغاتی یکی از موارد مهم در تولید تابلوهست که بایستی به صورت ويژه به آن توجه داشت.یکی از مواردی که در طراحی وساخت تابلوهای led بسیار حائز اهمیت است این هست که تابلو بتواند توجه مخاطب را جلب کند.پیشرفت وخلاقیت درتولید و طراحی تابلوهای تبليغاتی به همان اندازه  مهم است که جنبه های فنی و الکترونیکی تابلو . برای دست یافتن به این اصل جنبه های طراحی و مهندسی طراحی بیشترباید مد نظر قرار گیرد.یکی طراح با تجربه و خلاق  می تواند تابلویی را طراحی کند که مشتری هرکز نتواند بدون توجه به آن از کنارش عبور کند .

برای مثال اخیرا  تابلوی تبليغاتی در فضای مجازی دیده ام که توجه ام را بسیار جلب کرده و همه رهگذران به آن واکنش نشان می دادند و با کنجکاوی از کنار آن عبور می کردند.تابلوتبليغاتی مزبور برای یک شرکت تولید کننده رنگ بود.یک قوطی رنگ بزرگ در پیاده رو در ارتفاع 1 متری بود که مقداری رنگ از داخل آن به بیرون ریخته شده بود به صورتی که رنگی که به اصطلاح از قوطی به روی زمین در حال ریختن بود، پایه نگهدارنده قوطی بود.در این تابلو تبليغاتی هیچگونه تکنیک الکترونیک استفاده نشده بود و تنها یک تابلوی بصری و مکانیکی بود که با طراحی بسیار هوشمندانه ساخته شده بود .تاثیرگذاری که این تابلو بر روی مخاطبان داشت شاید بزرگترین بیلبوردها و تلویزیون های شهری نمی توانست آن تاثیر را داشته باشند.استفاده از نمادهای طنز و شوخی در طراحی تابلو می تواند تاثیر تابلو بر مخاطبان را دوچندان کند.شاید موارد ذکر شده در آینده تولید تابلوهایی تبليغاتی بیش از پیش تکرار شوند و در کنار پیشرفتی فنی و الکترونیکی و البته خشک محصولات ذوق و سلیقه طراحان نیز با توجه تولیدکنندگان عمده مواجه شود و شاهد تولید تابلوهایی جذاب تر و مفهمومی تر در آینده باشیم.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاتروینک تابلو چلنیوم های دست دوم و کارکرده شما را با قیمت مناسب خریداری می نماید.در صورت داشتن تابلوچلنیوم دست دوم و تصمیم به فروش آن با شماره های موجود در این سایت تماس حاصل فرمایید.ما تابلوهای شما را با قیمت مناسب و به روز خریداری می کنیم.

تابلوسازی مکاترونیک تابلوهای چلنیوم کارکرده و دست دوم مشتریان را خریداری کرده و در صورتی که این تابلوها قابل استفاده باشند با انجام تغییراتی این تابلوها را بازسازی کرده و به عنوان تابلو چلنیوم دست دوم بهفروش می رساند.در صورتی که تابلو دست دوم مشتری قابل استفاده نباشد تابلو به عنوان ضایعات استفاده می شود.

خرید تابلو چلنیوم دست دوم ولی با کیفیت می تواند برای هرکسب و کاری امری جذاب و سودمند باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پاور تابلو led تامین برق تابلو led را بر عهده دارد .این پاورها برق 220 ولت را دریافت می کنند و آن را تبدیل به برق با ولتاژهای پایین می کنند و برق را به تلویزیون شهری یا تابلوled می رسانند.ولتاز خروجی این پاورها 12 می باشد.همچنین این پاورها در انواع 5 آمپر، 10 آمپر،15 آمپر،20 ،30 آمپر و 33 آمپر موجود می باشند.در زیر تصویر 1 عدد پاور تابلو را مشاهده می کنید.

tabloravanled power

پاورهای تابلو تبلیغاتی تنها قطعه ای از تابلو هست که به صورت مستقیم با جریان برق 220 ولت در ارتباط است.پاور هر چند قیمت پایین تری نسبت به سایر قطعات دارد اما یکی از مهم ترین قطعات تابلو تبلیغاتی است.کارکرد نادرست پاور ممکن است باعث ایجاد مشکل در قطعات برقی تابلو و حتی سوختن این قطعات شود.این پاورها به طور متوسط هر 2 تا 3 سال یکبار خراب می شوند و نیاز به تعویض دارند .تعمیر این پاورها هم به لحاظ هزینه ای و هم به لحاظ کارکرد مقرون به صرفه نیست.

این پاورها برند خاصی ندارند .مهم ترین فاکتور در قیمت این پاورها میزان آمپر می باشد.هم اکنون در تاریخ 1400/02/11 قیمت این پاورها از 70 تا 200 هزار تومان می باشد.

این پاورها در کارهای دیگری نظیر نصب دوربین مداربسته نیز استفاده می شود واستفاده از آن  تنها مختص تابلو های تبليغاتی نیست .از این نوع  پاور می توان  برای تامین برق بسیاری از لوازم الکترونیکی استفاده کرد.

 تعویض پاور تابلو ال ای دی در محل

پاور از قطعاتی هست که در صورت خرابی نیاز به تعویض دارد.تعویض پاور تابلو تبلیغاتی در محل نصب تابلو انجام می شود.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعویض پاور تابلو ال ای دی را در محل انجام می دهد.

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خرابی تابلوهای روان led وتلویزیون شهری یکی از مواردی هست که شاید به وفور در خیابان ها و سرچهارراه هها دیده باشید.بیشترین مشکلاتی که برای این تابلوها ایجاد می شود سوختن led روی آن می باشد که در این صورت لکه سیاهی بر روی تابلوظاهر می شود.در صورتی که چنین اتفاقی برای تابلوled یا تلویزیون شهری بیافتد بایستی تابلو را سریعا خاموش کرده و تحویل متخصصان مربوطه جهت تعمیرتابلو نمایند.درغیر اینصورت احتمال خرابی بیشتر  تابلو ledیا تلویزیون شهری وجود دارد.در صورت وجود هر مشکلی برای تابلو تبليغاتی تان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از خدمات سریع و ارزان ما بهره مند شوید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قیمت مناسب یکی از فاکتورهای مهم برای خرید تابلو تبلیغاتی است.مشتری ها معمولا اقدام به استعلام قیمت از تابلوسازی های مختلف می کنند.در این میان فاکتور مهم در تعیین قیمت توسط مراکز تابلوسازی ،کیفیت و نوع مواد به کار رفته در تابلو تبلیغاتی می باشد.فروشندگانی هم هستند که قیمت های نامتعارف و بالایی برای محصولات خود ارائه  می دهند.در این میان مشتری بایستی درکنار توجه و در نظر گرفتن قیمت تابلو ارائه شده توسط تابلوساز ضمانت های لازم برای کیفیت محصول را نیز دریافت کند.خرید از مراکز تابلوسازی قدیمی و با تجربه انتخاب هوشمندانه ایی است که مشتریان می توانند داشته باشند .با توجه به اینکه تابلوهای تبليغاتی محصولاتی نسبتا گران قیمت می باشند .توصیه دیگری است که برای مشتریان عزیز داریم آشنایی کلی با تابلوهای تبلیغاتی قبل از خرید تابلو می باشد.

ضایعات تابلوهای تبليغاتی

تابلوهای تبليغاتی مانند سایز تجهیزات روزی غیرقابل استفاده می شود و کارایی اولیه را نخواهد داشت و دیگر تعمیر این تابلوها نیز پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و لاجرم مجبور به کنار گذاشتن آن هستید.اما همین تابلو غیرقابل استفاده نیز می تواند ارزشمند باشد .خریداران ضایعات مشتریان پروپاقرص این تابلوها هستند.تابلوهای تبليغاتی مقادیر زیادی آلومینیم و آهن دارند که خریداران ضایعات ،آهن و آلومینیم را از تابلو جدا کرده و استفاده می کنند.در تابلوهای چلنیوم دورتادور تابلو از آلومینیم می باشد .در تابلوهای روان ال ای دی نیز مقادیر بسیار زیادی به نسبت اندازه تابلو آهن وجود دارد که در پروسه بازیافت می تواند ارزشمند باشد.در تلویزیون های شهری نیز مقادیر بسیار زیادی آهن در سازه نگهدارنده تلویزیون شهری و قاب بدنه وجود دارد .ماژول ها و کامپوزیت های تابلوهای تبليغاتی نیز ارزشمند هست و در پروسه بازیافت آن را خرده کرده و از پلاستیک ان استفاده می کنند.برخی لوازم در تابلو تبليغتی ها نیز وجود دارد که اصلا ارزش بازیافت ندارد مانند چوب و پارچه در تابلوهای فلکسی .وسایلی نظیر ترانس مهتابی و ترانسی که چندین بار استفاده و تعمیر شده دیگر ارزش استفاده ندارند.

در کل ارزشمند ترین ضایعات تابلوهای تبليغاتی ،آلومینیم و آهن می باشد.

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در برخی موارد دیده شده است که افراد بدخواه یا رقیب های کسب و کاری اقدام به تخریب تابلو تبلیغاتی شخص یا شرکتی می کنند .در صورتی که از تابوتبلیغاتی گران قیمتی نظیر تلویزیون شهری یا تابلوهای led و تابلو چلنیوم بزرگ استفاده می کنید می توانید برای حفظ امنیت آن دوربین هایی در اطراف آن نصب کنید یا لااقل ماکت های دوربین مدرابسته را برای ایجاد حس ناامنی برای تخریبگران در کنار تابلوتبلیغاتی نصب کنید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی همیشه  جنبه  اقتصادی  و کسب و کار ندارند و در

بسیاری از مواقع از این تابلوها برای آموزش و فرهنگ سازی استفاده می شود.

با توجه به اینکه آموزش های و توصیه های سمعی بصری تاثیر بسیار عمیق تری

بر روی افراد دارد و افراد عکس العمل مناسب تری به اینگونه آموزش ها نشان

می دهند این روش آموزش توسط بسیاری از سازمان ها و نهادها در همه جای

دنیا بويژه کشور عزیزمان مورد استفاده قرار می گیرد.یکی از مکان ها یی که از

تلویزیون های شهری کوچک در امر آموزشی  و فرهنگی استفاده می شود مترو،

اتوبوس های شهری و بین شهری می باشد .افرادی که در این مکان ها هستند

همواره دنبال چیزی برای سرگرم شدن هستند.تلویزیون های شهری کوچک مناسب

ترین وسیله برای سرگرمی مسافران هستند .در متروها ،اتوبوس ها ،فرودگاهها

،استودیوم ها ،ترمینال ها و... این تلویزیون های شهری هستند که فرمانروایی

می کنند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند . تهیه تیزرهای مناسب

و جذاب و با کیفیت امر دیگری است که باید حتما مورد توجه قرار گیرد ونیاز

به کار فنی ،روانشناسی و اجتماعی دارد .

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

چندی پیش شاهد هک شدن تلویزیون های فرودگاه ها در شهر مشهد و تبریز بودیم .در این فرودگاهها تلویزیون های شهری و تبلیغاتی که برای اطلاع رسانی قرار داده شده بود هک شدن و عباراتی با مضمون های سیاسی بر روی این تلویزیون ها درج شد .این تلویزیون ها همگی متصل به کامپیوترها و کیس هایی بدوند و درواقع کامپیوترها هک شده و از طریق کامپیوترها ها تصاویر و عبارتها روی تلویزیون ها پخش شده است .افزایش امنیت کامپیوترها و کیس های متصل به تلویزیون های شهری و تابلوهای تبلیغاتی امری بسیار مهم و لازم وضروری می باشد .

تابلوهای led و تلویزیون های شهری که در مراکز حساس قرار دارند نیاز به اعمال امنیت بسیار بالایی دارند.بسیار توصیه می شود که کیس های متصل به این تابلوها به اینترنت وصل نباشند.در سیستم های تحت شبکه نیز بهتری است این سیستم ها داخل شبکه نباشند و یا در صورت متصل بودن به شبکه با استفاده از فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری و ایجاد دسترسی های مطمئن امنیت این سیستم ها تضمین شود.بسیاری از مراکز مهم و حساس این امر را رعایت می کنند.همچنین این کیس ها بایستی از دسترسی افراد مختلف دور باشد و تنها کاربران آن بتوانند به این کیس ها دسترسی داشته باشند .قرار دادن پسورد بر روی سیستم عامل ،استفاده از فایروال ها ،آپدیت و به روز بدون آنتی ویروس ها و استفاده از اپراتورهای مطئن برای کار با دستگاه از جمله سایر موارد امنیتی مهمی هست که در ارتباط با این تابلوها بایستی رعایت شود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همانطور که می دانید صفحات led تلویزیون های خانگی و مانیتورها بسیار حساس می باشند و در صورت سوختن پیکس یا شکستگی صفحات led ،صفحه تلویزیون یا مانیتور دیگر قابل تعمیر نمی باشد و شما باید تلویزیون یا مانیتور را در همان حالت استفاده کنید و یا تلویزیون دیگری تهیه کنید.تعویض پنل نیز در تلویزیون های خانگی در اغلب موارد کارساز نبوده و دستگاه مشکل پیدا می کند.اما در مورد تلویزیون های شهری ساخته شده در تابلوسازی مکاترونیک شرایط کاملا متفاوت است.در صورتی که تلویزیون های شهری یا تابلوهای led خریداری شده از این مرکز با مشکلات بالا مواجه شوند به راحتی قابل تعمیر می باشند.در این شرایط ما پیسکل های تلویزیون شهری را مانند روز اول احیا می کنیم و در صورت تعمیر نشدن دستگاه به این روش پنل شکسته یا خراب قابل تعویض می باشد.

دیگری تفاوت هایی که بین تلویزیون های شهری و تلویزیون های معمولی هست این است که نور تلویزیون های شهری چهار یا پنج برابر نور تلویزیون های معمولی می باشد .همچنین تلویزیون های معمولی محدودیت سایز دارند ولی تلویزیون های شهری هیچ محدودیتی در سایز و اندازه ندارند.

تابلوسازی مکاترونیک کلیه موارد مربوط به تعمیر تلویزیون شهری را به صورت کامل و اصولی انجام می دهد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای چلنیوم اولیه غالبا تابلوهایی بودند که نوری از خود نداشتند ولی با گذر زمان و آمدن چراغ های نئون و استفاده از این چراغ ها در داخل تابلوهای چلنیوم زیبایی تابلوهای چلنیوم نسبت به تابلوهای قبلی چند برابر شد .استفاده از نئون نقطه عطفی در توسعه تابلوهای چلنیوم بود .اما نئون نیز مشکلات خود را داشت. اصلی ترین مشکل نئون این بود که بسیار آسیب پذیر بود و سریع خراب می شد.

با پیشرفت تکنولوژی smd ها و led ها جای استفاده از نئون را گرفتند .استفاده از smd وled در تابلوهای چلنیوم باعث بروز تحول اساسی در این تابلوها شد و به اصطلاح نسل جدید از این تابلوها را رقم زد.اخیرا دوستان و همکارانی با استفاده از خلاقیت و ابتکارخود طلق های مختلفی در تابلوهای چلنیومی استفاده می کنند که این طلق ها باعث ایجاد انواع و اقسام رنگها می شود.

tablocheleniumnokmedadi 3

نحوه استفاده از smd و led در تابلو چلنیوم

برق تابلو چلنیوم در واقع همان روشنایی تابلو چلنیوم در شب هست .بدین صورت که در سیستم های جدید از smd هایی استفاده می شود که از 3 عدد led که هر کدام دارای 1 عدد مقاومت محافظ هست تشکیل شده است. این smd ها به صورت بلوک پلاستیکی هستند که هر 20 تا به هم وصل هستند و همچنین سیم ها نیز به هم متصل هستند .این تجهیزات ضد آب هستند و اگر سیم را به برق 12 ولت وصل کنید smd ها روشن می شوند .بسته به تعداد smd ها استفاده شده در یک تابلو چلنیوم مقدار آمپر منبع منبع تغذیه بیشتر می شود.هر smd تقریبا 60 میلی آمپر جریان مصرف می کند که مثلا تعداد 100 تا smd می شود 6000میلی آمپر یا 6 آمپر  که برای آین مقدار یک منبع تغذیه 12 ولت 12آمپر خیل خوب و مناسب می باشد .

 در تابلوهای چلنیوم قدیمی تر از نئون برای نور استفاده می شد که خیلی آسیب پذیر و پردردسر بودند و در صورت خرابی هزینه زیادی برای تعمیرات این تابلوها نیاز بود. در مدل های جدید smd نسبت خرابی ها بسیار کمتر می باشد و در صورت خرابی نیز این تابلوها با هزینه اندک به راحتی قابل تعمیر می باشند.در واقع استفاده از smd در تابلوهای چلنیوم تاثیر بسیاری در پیشرفت و استفاده از تابلوهای چلنیوم داشته است.استفاده از تکنولوژی smd به دلیل افزایش کیفیت و کارای تابلوهای چلنیوم و کم کردن هزینه های تولید و تعمیر تابلو با استقبال مشتریان روبرو شده است و یکی از دلایل اصلی افزایش استقبال از این تابلوها در چند سال اخیر می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مهارت و تحصیلات موردنیاز برای نصاب تابلو

مهارت‌های خاصی وجود دارد که بسیاری از نصب کنندگان بیلبورد برای انجام مسئولیت‌های خود باید داشته باشند. جالب است بدانید که مهارت‌هایی نظیر عدم ترس از ارتفاع، تعادل و قدرت بدنی، مهم‌ترین ویژگی‌های جسمی و روحی هست که نصاب تابلو باید داشته باشد

اگر شما علاقه‌مند به تبدیل‌شدن به یک نصب کننده بیلبورد هستید، در کنار داشتن خصوصیات ذکرشده در بالا یکی از اولین مواردی که باید در نظر بگیرید این است که تحصیلات و تخصص موردنیاز برای این شغل را در نظر بگیرید.

در حال حاضر کمتر از 15 درصد نصاب‌های تابلو در ایران دارای تحصیلات لیسانس و کاردانی مرتبط هستند. درواقع اغلب افراد، نصب تابلو را به‌صورت تجربی فراگرفته‌اند. البته می‌توان تنها با مدرک دبیرستان یا حتی شرکت در مهارت‌های فنی به یکی از نصاب‌های تابلو تبدیل شد. هنگام تحقیق در مورد چگونگی تبدیل‌شدن به یک نصب کننده بیلبورد، انتخاب رشته مناسب همیشه یک مرحله مهم است.

همچنین بسیاری از نصب کنندگان بیلبورد نیز تجربه شغلی قبلی در نقش‌هایی مانند کارآموز یا تکنسین برق‌دارند.

خطرات تابلو تبلیغاتی بربای نصاب ها

نصب تابلو تبلیغاتی کاری فنی و حرفه ای هست و در مواقعی ممکن اتس خطرناک باشد.در زیر برخی از خطراتی که ممکن است نصاب ها را تحدید کند ذکر می کنیم.

- سقوط از ارتفاع:در صورتی که نصاب قصد نصب تابلو در ارتفاع بیش از 2متر داشته باشد باید حتما از وسایل و تجهیزات ایمنی استفاده کند.ترس از ارتفاع از دیگر مواردی هست که می تواند در شرایط کار در ارتفاع برای نصاب خطر آفرین باشد.

- برق گرفتگی :در تابلوهای دارای روشنایی در صورت بی احتیاطی امکان برق گرفتگی وجود دارد.

-افتادن اجسام بر روی سر:استفاده از کلاه ایمنی گزینه بسیار مناسب برای جلوگیری از افتادن اجسام بر روی سر می باشد.

موارد ذکر شده از شایع ترین و خطرناک ترین مواردی هستند که ممکن است در حسن نصب تابلو برای تابلوساز پیش بیاید.استفاده از تجهیزات ایمنی می تواند خطرات و صدمات احتمالی برای نصاب های تابلو را به حداقل برساند.

استخدام نصاب تابلو تبلیغاتی

تابلوسازی مکاترونیک اقدام به استخدام دو نفر نصاب ماهر تابلو تبلیغاتی می نماید.افراد آشنا به سیم کشی و برق و افرادی که تجربه نصب دارند در اولیت می باشند.

تاریخ آگهی 1400/02/12

نصب تابلوهای تبلیغاتی مختلف

تابلوهای تبلیغاتی مختلف ،روش ها و پروسه های متفاوتی در نصب دارند.برخی از تابلوها به راحتی به محل مورد نظر برده و نصب می شود.برخی تابلو ها نیز به دلیل اندازه و وزن بالا باید با ماشین های سنگین نظیر نیسان و کامیون و حتی جرثقیل به محل نصب برده و نصب شوند.در هنگام نصب نیز چگونگی و مدت زمان نصب تابلوها متفاوت است.برخی تابلوها که درآنها از نور و روشنایی استفاده می شود به الطبع زمانی جهت سیم کشی و روشنایی نیاز دارند.اما تابلوهایی که در آنها از  روشنایی استفاده نمی شود روند نصب ساده تری دارند.مورد دیگری که بر روند نصب تابلو تبلیغاتی تاثیر گذار است شرایط جوی و آب و هوا هست .به الطبع در شرایط هوایی بسیار و سرد و بسیار گرم روند نصب تابلو تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.برخی تابلوها تبلیغاتی نیز پورتابل هستند و در مکان مشخصی قرار می گیرند و نیاز به پروسه نصب خاص ندارند.

در حال نصب تابلو چلنیوم

نصاب های تابلوسازی مکاترونیک در حال نصب تابلو چلنیوم

نصب چه تابلوهایی ساده تر هستند

در میان تابلوهای تبلیغاتی ساعت مسجدی به دلیل پرتابل بودن پس از خرید به راحتی در محل قرار می گیرد.

تابلو های فلکسی نیز به دلیل وزن سبک راحت تر از سایر تابلوها نصب می شوند.پس از تابلوهای فلکسی تابلوهای چلنیومی ساده راحت تر از سایر تابلوها نصب می شوند.نصب تابلوهای ال ای دی و تلویزیون های شهری نسبت به نصب سایر تابلوها زمان بر تر است وبالطبع دستمزد نصب بالاتری دارد.

همانطورکه احتمالا از موارد ذکر شده متوجه شده اید تابلوهایی که نیاز به سیم کشی و برق دارند نسبت به سایر تابلوهای معمولی روند نصب طولانی تری دارند.

نصب تابلو تبلیغاتی با کمک جرثقیل

در برخی موارد نصب تابلو تبلیغاتی ،به دلیل اندازه و وزن تابلو و یا موقعیت مکانی تابلو تبلیغاتی از جرثقیل جهت نصب تابلو استفاده می شود.برای مثال در برخی موارد که وزن یا اندازه تابلو زیاد باشد تابلو توسط جرثقیل به مکان نصب منتقل شده و در آنجا توسط نصاب ها در موقعیت مورد نظر قرار گرفته و نصب می شود.در مواردی نیز ممکن است به دلیل ارتفاع بالای محل نصب و یا بد قلق بودن محل نصب ، نصاب تابلو باید بر روی جرثقیل برود تا در انجام کار خود مسلط باشد.برای نصب هرگونه تابلو تبلیغاتی ممکن است نیاز به استفاده از جرثقیل باشد اما معمولا در نصب تلویزیون شهری ،تابلوهای چلنیوم بزرگ ،تابلو فلکسی بزرگ و تابلو ال ای دی بزرگ از جرثقیل استفاده می شود.تابلوهای تبلیغاتی که اندازه های کوچکی داشته باشند معمولا برای بردن به محل نصب نیاز به جرثقیل ندارند.

در هر صورت هزینه ایاب و ذهاب و انجام کار جرثقیل بر عهده مشتری می باشد.

نصب تابلو تبلیغاتی در دوران کرونا

بیماری کرونا جهان پیرامون ما را به کلی دگرگون کرده است و تاثیر بسیاری بر کسب و کارها داشته است.صنعت تابلو تبلغاتی نیز از این امر مستثنی نبوده است .در این بخش قصد داریم در مورد نحوه نصب تابلو تبلیغاتی و رعایت نکات ایمنی نصب تابلو در دوران کرونا صحبت کنیم.

نصاب های تابلو تبلیغاتی موظف به رعایت کلیه نکات ایمنی در هنگام نصب تابلو هستند.جدا از رعایت نکات ایمنی که برای مصون ماندن از خطرات و حادثه بایستی رعایت شود برای جلوگیری از گرفتن ویروس کرونا و یا انتقال آن ،نصاب تابلو تبلیغاتی بایستی نکات زیر را به دقت رعایت کند.

-در صورتی که علائم بیماری دارید و یا بیمار هستید هرگز برای نصب تابلو مراجعه نکنید و در منزل استراحت کنید.

-در هنگام نصب تابلو از کارفرما یا سایر افرادی که در محل حضور دارند درخواست کنید تا فاصله اجتماعی را در محل نصب شما رعایت کنند.

-قبل از شروع کار محوطه خود را تا شعاع دو متر با استفاده از محلول های ضد عفونی کننده ضد عفونی کنید.

-تجهیزات و لوازم نصب را قبل و بعد از شروع کار ضد عفونی کنید.

مختصری در مورد تابلوسازی و اهمیت نصب تابلو

تابلوسازی و تولید تابلوهای تبلیغاتی یکی از مهم ترین و پردرآمدترین حرفه های تبلیغاتی است و افراد زیادی  به دنبال یاد گرفتن این صنعت می باشند.شغل تابلو سازی در کنار داشتن درآمد بالا نیاز به تخصص فراوان و البته تجربه بالا دارد.تابلوهای تبلیغاتی بخصوص تابلوهایی که دارای روشنایی و سیم کشی هستند نظیر تابلوled و تلویزیون شهری و برخی تابلو های چلنیوم حساسیت بالایی دارند و هنگام تولید این تابلو ها کوچک ترین بی دقتی منجر به سوختن قطعات الکترونیکی و برد تابلو می شود .همچنین نصب این تابلوها نیز سختی و مشقات خود را دارد و نصاب بایستی آمدگی نصب تابلو در سرما و گرما و مکان های دور و نزدیک را داشته باشد . همچنین مجهز بودن نصاب به کلیه تجهیزات مورد نیاز برای نصب از دیگر خصوصیات نصاب تابلو می باشد.

نصب تابلو تبلیغاتی آخرین مرحله از پروسه تابلوسازی است که باید به صورت کاملا اصولی و صحیح انجام پذیرد.کیفیت نصب تابلو تبلیغاتی  در محل تاثیر مستقیم بر کارایی و ماندگاری تابلو و همچنین تاثیر تابلو بر مخاطبین دارد.نصب اشتباه و ناصیح تابلو در محل از کارایی و اثربخشی تابلو می کاهد و حتی ممکن است خطرات و عواقب جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک دارای نصاب های تابلو بسیار با تجربه و حرفه ای می باشد.

نکته دیگری که نصاب های تابلو باید در نظر بگیرند امکان دوری از خانه می باشد .یک پروژه نصب تابلو ممکن است چند روز زمان ببرد و نصب تابلو بایستی تا تکمیل کار و تحویل تابلو در محل حضور داشته باشد.

مرکز تابلوسازی مکاترونیک برای خدمات دهی و سرویس دهی به مشتریان عزیز اقدام به ارسال نصاب تابلو برای انجام نصب تابلو در کمتر از یک روز می نماید.کلیه نصاب های این مرکز دوره های مختلف نصب تابلوهای تبليغاتی را با موفقیت گذرانده اند.

خطرات که نصاب های تابلو تبلیغاتی با آن مواجه هستند :

نصب تابلو تبلغیاتی کاری فنی ودشوار است .نصاب های تابلو بایستی مهارت های مختلفی داشته باشند تا بتوانند از عهده کار نصب تابلو برآیند.همچنین خطرات زیادی نصاب های تابلو تبلغیاتی را تهدید می کند که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی ممکن است عواقب جبران ناپذیری و سنگینی را برای نصاب ها به وجود آورد.

یکی از موارد خطرناک در نصب تابلو خطر برق گرفتگی می باشد ،سیم کشی غیراصولی ،عدم رعایت نکات ایمنی و سهل انگاری از مهم ترین موارد در برق گرفتگی هستند .

سقوط از ارتفاع : تابلوهای تبلغیاتی اکثرا در ارتفاع چند متری نصب می شوند .سقوط از ارتفاع یکی دیگر از خطراتی است که نصاب های تابلو را تهدید می کند .

افتادن اجسام :افتادن اجسام بر روی نصاب یا افراد دیگر حین نصب تابلو نیز یکی دیگری از مواردی هست که گاها هنگام نصب تابلو پیش می آید .

همه مواردی که در بالا ذکر شده بیشترین موارد  پیش آمدهای ناگواری است که تا به حال برای نصاب های تابلو پیش آمده است .استفاده از وسایل و تجهیزات ایمنی امکان بروز این مشکلات را بسیار کاهش می دهد.نصب های تابلو دقت داشته باشند هرگز به ایمنی و امنیت در کار بی توجهی نکنند و انجام هزینه برای خرید تجهیزات ایمنی و نوسازی تجهیزات خود را همواره مدنظر داشته باشند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از کاربردهای خلاقانه ای در حوزه تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی ،نصب تابلو تبلغیاتی بر روی بدنه بیرونی ماشین هایی نظیر وانت می باشد.انجام این کار صاحبان کسب و کارها را قادر می سازد که به راحتی تابلو تبلیغاتی خود را در معرض مشتریان هدف قرار دهند و با شناسایی مکان های شلوغ و قرار دادن ماشین در این مکان ها تبلیغاتشان را در معرض دید عموم بگذارند.این روش تبلیغات به دلیل خاص بودن حتی می تواند بسیار تاثیر گذارتر از نصب تابلو به صورت ثابت باشد .یکی از مسائل اساسی در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به این روش فراهم نمودن برق مورد نیاز تابلو می باشد.در صورتی که تابلو تبلیغاتی نصب شده از نوع تلویزیون شهری یا تابلو روانled باشد بایستی برق این تابلو توسط ژنراتوری که در محل مناسب در ماشین قرار داده می شود تامین گردد.البته برخی تابلوهای چلنیوم و فلکسی که نیاز به برق ندارند یک گزینه مناسب برای استفاده به این صورت می باشند .استفاده از این روش دید بسیار خوبی دارد و حتی می توان تابلوهای تبلیغاتی را در کلیه بدنه های بیرونی ماشین نصب کرد تا از هر طرف دید داشته باشد.

نکته ای که در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به این صورت وجود دارد حساسیت و ظرافت تابلوهای تبلیغاتی می باشد که رانندگان این ماشین ها در هنگام رانندگی بایستی با درک این موضع با احتیاط کافی هنگام رانندکی داشته باشند.صاحبان کسب و کارها با خرید یا اجاره این ماشین ها می توانند به صورت متمرکز و فعال اقدام به انجام تبلیغات نمایند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسیاری از مشتریان تابلو تبلیغاتی ویا دوستانی که در حوزه تابلوهای تبليغاتی کارمی کنند شاید اطلاع نداشته باشند که در تابلوهای تبليغاتی نظیر تابلوروان،تابلوled و تلویزیون شهری مانند کامپیوتر از سی پی یو و رم استفاده می شود .در واقع کلیه سیستم های الکترونیکی که با میکروکنترلر کار می کنند حتما دارای رم و سی پی یو هستند.قدرت و اندازه سی پی یو و رم در این سیستم ها بستگی به کارکرد دستگاه و منابع مورد نیاز آن دارد.برای مثال در کامپیوترها به دلیل اینکه نیاز به محاسبات و پردازش بسیار زیادی هست نقش سی پی یو بسیار بارز است و بالا بودن سی پی یو در کامپیوترها ها برترین نقطه مثبت هر سیستمی است .در تابلوهای تبليغاتی بسته به کارکرد تابلو به سی پی یو هایی با قدرت های مختلف نیاز است.همچنین در کامپیوترها کلیه قطعات نظیر رم ،سی پی یو و ... از هم جدا هستند اما در تابلوهای led معمولی چون سیستم ها نسبت به کامپیوتر ضعیف تر هستند تقریبا تمامی این قطعات بر روی میکروکنترلر جمع می شوند.در این تابلوها ساختار و کارکرد تابلو به صورتی نیست که نیاز به وجود پردازنده جداگانه باشد .

در تابلوهای led تک رنگ که فیلم و عکش پخش می کنند نیاز به استفاده از رم بالا وجود دارد. از این رو در این تابلوها از رم های جداگانه ای در کنار میکروکنترلر استفاده می شود.در این تابلوها مقدار اطلاعات ارسالی برای پخش بسیار بالاست از این روز نیاز به استفاده از رم به عنوان حافظه جانبی وجود دارد.در زمان پخش فیلم و عکس نیاز به سرعت بالایی می باشد از این رو اطلاعات ابتدا از حافظه موجود درمیکروکنترلر (eeprom) برداشته می شود ودر رم قرار داده می شود تا تابلو دچار کندی سرعت نشود.

در تابلوهای رنگی بزرگتر نظیر برخی ازتابلوهای led که از مادربردهای غیر آن لاین استفاده می شود نیز مکانیزم کارکرد تابلو نظیر آنچه که در بالا گفته شد می باشد.در این تابلوها نیز از رم جداگانه ای استفاده می شود .

در تلویزیون شهری  و تابلوهایی بزرگ در حد تلویزیون شهری این کار بر عهده کامپیوتر می باشد.در این سیستم ها برای پردازش و ارسال تصاویر از وسیله ای به نام ویدئو پروسسور استفاده می شود .ویدئوپروسسورها در واقع کامپیوترهای مخصوص تلویزیون شهری می باشند .در این تابلوها عملا مادربردها رم ندارند و تنها  سیستم های پردازنده بر روی مادربرد ،اطلاعات که از ویدئو پروسسور یا کامپیوتر ارسال می شود را پخش می کنند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 برخی دوستان و علاقه مندان حوزه تابلوهای تبلیغاتی سوالاتی در مورد وجود محلی جهت آموزش ساخت ،تعمیر و نصب تابلوهای تبلیغاتی دارند و اینکه آیا علوم مربوط به ساخت و تولید تابلوهای تبلیغاتی در دانشگاهها و مراکز عالی تدریس می شود یا خیر.

بایستی خدمت این دست از دوستان عرض کنیم که رشته تحصیلی خاصی در دانشگاه ها در این زمینه وجود ندارد.درواقع بسیاری از فنون نظیر تابلوهای تبلیغاتی هستند که اگر چه تحصیلات مربوطه به آنها در دانشگاه ها وجود ندارد و به صورت مستقیم تدریس نمی شود ولی این فنون با رشته های مختلف دانشگاهی مربوط هستند و در واقع تحصیل و فراگرفتن رشته های خاص دانشگاهی پیش زمینه و پیش نیاز فرا گرفتن این فنون می باشد.صنعت تابلو تبلیغاتی یکی از این فنون می باشد.

قبل از توضیح رشته های مربوط به تابلوهای تبلیغاتی باید ذکر کنیم که تابلوهای تبلیغاتی را از دو جنبه می توان تحلیل و بررسی کرد.1-امر طراحی و گرافیک تابلو و 2 امور فنی و تکنیکی ساخت تابلو. رشته های دانشگاهی نظیر الکترونیک ،برق قدرت وحتی کامپیوتر در زمینه سخت افزاری و فنی و رشته های مربوط به بازاریابی و گرافیک در زمینه طراحی و توسعه این کسب و کار بسیار مهم و تاثیر گذار هستند.حرفه های بسیاری نظیر سیم کشی ساختمان نیز در مراکز فنی و حرفه ای تدریس می شوند که به نوعی با کسب و کار تابلوهای تبلیغاتی در ارتباط هستند.

البته فراگیری علوم و فنون ذکر شده تضمینی برای فراگرفتن علم طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی نیست و این علوم صرفا پیش نیاز و مکمل صنعت تابلوهای تبلیغاتی هستند .پس از فراگرفتن علوم ذکر شده کارآموز بایستی اصول و مبانی طراحی تابلوهای تبلیغاتی را نزد اساتید این رشته فرا گیرد.

 در تابلوهای تبلیغاتی مختلف تکنیک ها و فنون مختلفی استفاده می شود.برای مثال در طراحی وساخت تابلوهای روان led سیم کشی،الکترونیک و امور مربوط به برق بسیار مهم هستند .در تابلوهای چلنیوم طراحی و نحوه کار با چلنیوم و حروف برجسته اهمیت دارد .یک تابلوساز حرفه ای بایستی به طراحی ،ساخت و تعمیر کلیه تابلوهای تبلیغاتی موجود اشراف داشته باشد و بتواند بر اساس نیاز مشتری تابلوی مورد نظر و درخواستی او را طراحی کند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تولید تابلوهای تبلیغاتی با اشکال محصولات یکی از جدیدترین روش های تبلیغاتی می باشد .استفاده از این روش تبلیغاتی با استقبال مشتریان و کارفرمایان همراه بوده است.تولید تابلوهای تبلیغاتی دقیلقا شبیه محصولات تولید شده یک شرکت به صورت بسیار واضح و گویا حیطه کاری شرکت و محصولات تولید شده توسط شرکت را نمایش می دهد.برای مثال اخیرا تابلوتبلیغاتی دیدم که  در وسط یکی از شهرهای اروپایی نصب شده بود .شکل منحصر به فرد این تابلو توجه ام را به خود جلب کرد.تابلو تبلیغاتی مزبور یک تابلو با پهنای حدود 150 سانتیمتر و عرض 60 سامنتیمتر بود.شرکت صاحب تابلو تولید کننده یکی از برندهای معروف تیغ ریش تراشی بود.شکل تابلو تبلیغاتی دقیقا مانند یک تیغ ریش تراش بود.

شرکتهای تولید کننده تابلوهایی به این شکل دارای تجهیزات cnc پیشرفته ای هستند.استفاده از رنگ محیطی که تابلو در آنجا نصب می شود در رنگ آمیزی اینگونه تابلوها به همراه استفاده از روشنایی، زیبایی دوچندان و منحصربه فردی به این تابلوها می دهد.استفاده از این روش بیشتر در تابلوهای چلنیوم و تابلو فلکسی رواج دارد.در تولید این تابلوها حتی از وسایل و تجهیزات غیرمعمول تولید تابلو نیز استفاده می شود به صورتی که نمی توان گفت تابلو چلنیوم هست یا فلکسی و یا .... .از موارد مهم در تولید این تابلوها دقت توجه بسیار دقیق به جزئیات شکل محصول می باشد.جزئیات محصول بایستی به طور کاملا دقیق در تابلو تبلیغاتی آورده شود تا مشاهده تابلو برای بیینده باور پذیر و نوعی سوپرایز باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی حرفه‌ای هست که در تمام فصول سال به‌صورت کم‌وبیش فعالیت دارد و جزو فنون و مشاغل فصلی نیست. ولی بیشترین استقبال از تابلوهای تبلیغاتی در فصول پاییز و زمستان است. درخواست خرید کلیه تابلوهای تبلیغاتی در این فصل بسیار بیشتر از فصل بهار و تابستان است. برخی از افرادی که درزمینهٔ تابلوسازی فعالیت دارند در فصول بهار و تابستان به حرفه دیگری می‌پردازند و در فصل پاییز و زمستان سراغ این رشته می‌روند. تابلوسازی حرفه‌ای هست که فعالان رشته‌های مختلف نیز می‌توانند به آن ورود کنند. کسانی که درزمینهٔ چاپ و تبلیغات کار می‌کنند، فعالین حوزه الکترونیک و برق و حتی کامپیوتر به دلیل نزدیکی با این شغل می‌توانند وارد این حرفه شوند و در این زمینه فعالیت داشته باشند.

 به‌سختی می‌توان مراکز تابلوسازی یافت که به‌صورت اختصاصی و تنها درزمینهٔ تابلوسازی فعالیت داشته باشد. به دلیل وجود واسطه‌ها و افراد مختلف و با تخصص‌های مختلف  در این صنعت، کسب‌وکار در این صنعت با چالش‌های بسیاری در ایران روبرو بوده است. چک‌های برگشتی و کارهای نامرغوب انجام‌شده  برای مشتری ازجمله چالش‌های اصلی این صنعت محسوب می‌شوند.

متأسفانه بسیاری از افراد تازه وارد در این حرفه برای گرفتن کار از مشتری  قیمت‌های غیراصولی و غیر کارشناسی و پایینی  به مشتریان ارائه می‌دهند. ازاین‌رو برای به‌صرفه بودن تابلو از قطعات نامرغوب و ارزان‌تری  استفاده می‌کنند و بعد از نصب تابلو خدمات پشتیبانی مناسبی به مشتری ارائه نمی‌دهند. تابلوسازی مکاترونیک مرکز تابلوسازی هست که در کلیه فصول سازی به‌صورت تمام‌وقت و حرفه‌ای در خدمت مشتریان عزیز است.

خرید تابلو تبلیغاتی از مراکز تخصصی و معتبر می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای برای خرید این محصول پرزرق‌وبرق باشد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک نیاز به تعدادی کارآموز در زمینه تولید و نصب تابلو تبلیغاتی دارد.کارآموزان در حوزه تولید ونصب تابلو ال ای دی،تابلوچلنیوم،تابلوفلکسی و تلویزیون شهری فعالیت خواهند داشت.در صورت راضی بودن مدیریت از فعالیت کارآموزان امکان ادامه همکاری حرفه ای  به صورت پروژه ای و دورکاری وجود دارد.درخواست کنندگان کارآموزی بایستی با اصول و مبانی سیم کشی و برق آشنا باشند.همچنین دانشجویان رشته های الکترونیک و برق قدرت و سیم کشی دراولویت می باشند.درخواست کنندگان می توانند رزومه کاری و درخواست خود را به شماره های موجود در سایت تلگرام نمایند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

حتما تا به حال تابلوهای تبلیغاتی گردان و متحرک را مشاهده کرده اید.تابلوهای چلنیوم ،تابلو led و تلویزیون شهری  را می توان به صورت گردان تولید و استفاده کرد.معمولا این تابلوها در ابعاد مکعب مربع و مکعب مستطیل تولید و استفاده می شوند .در این تابلوها موتور و وسیله ای برای به حرکت درآوردن و گرداندن این تابلوها تعبیه شده است.استفاده از این تابلوها در مناطق پر رفت و آمد و شلوغ و همچنین در ارتفاعات بلند بسیار چشم گیر و جذاب است.درکنار خصوصیات گردان تابلو، روشنایی و استفاده از رقص نور در تابلو می تواند شما را منحصر به فرد و یکتا جلوه دهد. در واقع این تابلوها ترکیب تابلوهای تبلیغاتی معمولی بعلاوه موتور و تجهیزات محرک تابلو می باشند.قیمت این تابلوها به دلیل استفاده از تجهیزات اضافه بالاتر از تابلوهای معمولی می باشد.این تابلوها به دلیل خاصیت چرخشی ،برق نسبتا بالاتری نیز مصرف می کنند.

تابلوسازی مکاترونیک با استفاده از علم روز و تجهیزات مدرن خود قادر به تولید هرنوع تابلو تبلیغاتی  با هر تکنولوژی و ساختاری می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در شهرهای مدرن و پایتخت های بزرگ دنیا جنبه های بسیار متنوعی دارد.سراسر این شهرها مملو از تبلیغات مختلف و نورافشانی و تابلوهای تبلیغاتی می باشد .شهرهای نظیر پکن و لاس وگاس آمریکا از جمله این شهرها هستند.تابلوهای تبلیغاتی حرف اول و آخر در این شهرها را می زنند.تابلوهای بسیار بزرگ و گران تبلیغاتی را می توانید در سراسر شهر و بر روی ساختمان های بلند مشاهده کنید.به دلیل وجود تابلوهای تبلیغاتی بی شمار در این شهرها لزوم طراحی های خلاقانه و استفاده از تکنولوژی های جدید در طراحی تابلو ،برای امر جلب توجه کردن تابلو در میان مخاطبان امری لازم و ضروری است .

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبليغاتی قطعات بسیار متنوع و زیادی دارند و ازجزاء ریز و درشدی تشکیل شده اند .شاید برای برخی سوال پیش بیاید که کدام یک از این قطعات مهم تر از سایر قطعات می باشند .باید عرض کنیم در تلویزیون های شهری ویدئو پروسسور و سندر جزو گران ترین و مهم ترین قطعات این تابلو تبليغاتی گران قیمت می باشند.در تابلوهای روان led پاور و منبع تغیه مهم ترین قطعات هستند و در تابلوهای چلنیوم پاور جزو گران ترین قطعات این تابلو می باشد.البته نقش و اهمیت سایر قطعات  در این تابلوها را نمی توان به هیچ وجه نادیده گرفت و حتی ریزترین و ارزان ترین قطعه این تابلوها در کاکرد و کیفیت تابلو تاثیر گذار است.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همانطور که گفته شد تابلوهای تبلیغاتی در طرح های بسیار متنوع و مختلفی تولید می شوند و طراح های زبده با کمک نرم افزارها و علم و هنر خود می توانند تابلوهایی بسیار جذاب و تاثیرگذار طراحی کنند.یکی از طرح هایی که اخیرا در طراحی تابلو به کار می رود ،طراحی تابلو تبلیغاتی شبیه گوشی های موبا یل هست.این تابلوها شبیه گوشی های موبایل ولی با اندازه ها و ابعاد بزرگ تولید می شوند و در معابر نصب می شوند.برخی از این تابلوها همانند تلفن های همراه قابلیت لمسی دارند و از طریق این قابلیت امکاناتی برای رهگذرانی که تابلو را مشاهده می کنند فراهم می شود.

نصب و استفاده از تابلوهای تبلیغاتی مجهز به اینترنت پرسرعت و هات اسپات نیز طرح و ایده جدید و جالبی است که در آینده  قطعا مورد توجه ويژه قرار خواهد گرفت .تابلوسازان با الهام گرفتن از اشیاع پیرامون انسان ها می توانند تابلوهای تبلیغاتی  تاثیرگذار و جذاب تولید کنند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تلویزیون های خانگی تجهیزاتی هستند که از آنها  می توان به عنوان تابلو تبلیغاتی در امر تبلیغات استفاده کرد.البته انجام این امر بیشتر در مکان های سربسته و داخل ویترین فروشگاهها  میسر است.قیمت های تلویزیون های خانگی نو از برخی تابلوهای تبلیغاتی بیشتر است و ممکن است استفاده تبلیغاتی از تلویزیون های خانگی مقرون به صرفه نباشد.فروشندگان  کالاهای خانگی به خصوص تلویزیون های خانگی ،تلویزیون های خود را به سمت ویترین فروشگاه قرار می هند و برنامه های مختلف از تلویزیون پخش می کنند و از این طریق مشتریان با وضوح و کیفیت تلویزیون خانگی آشنا می شوند .همچنین این امر باعث جلب توجه رهگذران و عابرین نیز می شود.حتی فروشندگان می توانند با استفاده از این تلویزیون های سایر محصولات خود را نیز تبلیغ کنند .

استفاده از تلویزیون های خانگی ال سی دی قدیمی و کارکرده می تواند بهترین جایگزین به جای تابلوهای ال ای دی یا تلویزیون های شهری می باشد البته به شرط اینکه در فضای داخلی و زیر سقف استفاده شود و همچنین تلویزیون قابلیت اتصال usb را داشته باشد .تلویزیون های خانگی به دلیل حساسیت نسبت به شرایط آب و هوایی برای استفاده outdoor مناسب نیستند.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با توجه به بروز اعتراضات و اغتشاشات اخیر که از تاریخ 24 8 98 در کشورآغاز شد  شاهد بروز خسارتهای بسیاری به شرکتها مختلف دولتی و خصوصی بودیم.با توجه به ارائه گزارش های رسمی تعداد بسیار زیادی از بانکها ،پمپ بنزین ها ومراکز بسیار دیگری در آتش سوخت و این امر تبعات بسیار زیادی داشته است . بسیاری از بانکها ،دفاتر دولتی و خصوصی در آتش سوخت و خسارت های سنگینی به آنها وارد شد.در این میان  تابلوهای تبلیغاتی فراوانی  نظیر تابلوهای ال ای دی ،تابلو چلنیوم و تلویزیون های شهری نیز آسیب دید.تعداد زیادی از این تابلو ها در آتش سوزی سوخت یا در حین درگیری های دچار شکستگی و آسیب شدند.مرکز تابلوسازی مکاترونیک انجام تعمیرات کلیه تابلوهای تبلیغاتی را انجام می دهد.همچنین در صورت قابل تعمیر نبودن تابلوهای آسیب دیده مشتریان  تابلوسازی مکاترونیک در صورت سفارش مشتریان  با هزینه مناسب و به صورت شرایطی تابلوهای تبلیغاتی درخوری برای این مراکز تولید خواهد کرد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کمتر از دو ماه برای استفاده از تخفیفات ویژه تابلوسازی مکاترونیک باقیمانده است .با ثبت سفارش و خرید تابلو تبلیغاتی از تابلوسازی مکاترونیک می توانید از آفرها و تخفیفات این مرکز استفاده کنید.

تابلوسازی مکاترونیک تخفیفات ويژه ای برای انواع تابلوهای تبلیغاتی خود در نظر گرفته است.تخفیفات مزبور از تاریخ 10 8  98 تا آخر سال 98 می باشد .برای خرید تابلو تبلیغاتی و استفاده از تخفیفات ويژه با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.لازم به ذکر است که کلیه تابلوهای تبلیغاتی ارائه شده در این مرکز با یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سرویس و عیب یابی تابلو های تبلیغاتی از دیگر خدمات مرکز تابلوسازی مکاترونیک می باشد .تابلوهای تبلیغاتی به مرور زمان ممکن است با مشکلات و اشکالاتی روبرو شوند.مخصوصا تابلوهای تبلیغاتی خارج سالنی نظیر تلویزیون های شهری و تابلو های روانoutdoor .این تابلوها  بیشتر در معرض صدمات و آسیب دیدن قرار دارند .صدماتی نظیر شکستن تابلو،سوختن ال ای دی ها ،سوختن تجهیزات جانبی تابلو و ... از مواردی هستند که یشترین آمار خرابی در تابلوهای تبلیغاتی را دارند.سرویس تابلوها باید در زمان های خاصی انجام شود.در زیر برخی از مواردی که در سرویس تابلو تبلیغاتی انجام می شود را ذکر می کنیم.

- تعویض روکش فلکسی

- تعویض چراغ های سوخته

- تعویض اس ام دی های چلنیوم

- تعمیر و سرویس سیم کشی

-انجام جوشکاری در صورت نیاز

در این میان تابلوهای چلنیوم تابلوهایی هستند که کمترین میزان خرابی در میان تابلوها را دارند .با انجام نصب اصولی تابلو تبلیغاتی و رفع اشکالات کوچک بوجود آمده در تابلو های تبلیغاتی می توانید موجب افزایش طول عمر تابلو و حفظ کیفیت و زیبایی تابلو تبلیغاتی شوید.

تمیز کردن تابلو های تبلیغاتی :

تمیز کردن تابلوهای تبلیغاتی در شرایط خاص و فواصل زمانی معین می تواند به وضوح و زیبایی تابلو کمک کند.آب و هوای آلوده و نشستن گرد وغبار

بر روی تابلو می تواند از کیفیت وضوح تابلو تبلیغاتی بکاهد و سیمایی نازیبا به تابلو بدهد.سعی کنید همواره به تابلو تبلیغاتی مانند تجهیزات منزل و محل کارتان

نگاه کنید و در فواصل زمانی معین اقدام به تمیز کردن و سرویس تابلو کنید.

مرکز تابلوسازی مکاترونیک با انجام سرویس به موقع و تعمیرات تخصصی انواع تابلوهای تبلیغاتی در خدمت عموم مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشد.

مطالب مرتبط

آسیب های وارد شده به تابلوهای تبلیغاتی در اعتراضات اخیر

سوختن پیکسل های تلویزیون شهری

فروش تابلوهای تبلیغاتی با قیمت مناسب

استفاده از تابلو تبلیغاتی برای آموزش

تابلو فلکسی

فروش تابلو چلنیوم

ساعت مسجدی

تعمیر تابلو تبلیغاتی

تابلوسازی


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو تبلیغاتی به کلیه تابلوهایی گفته می شود که جهت نمایش مطالب و تصاویر تبلیغاتی ،سرگرمی و اطلاع رسانی استفاده می شوند .البته در بیشتر موارد مورد استفاده این تابلوها صرفا تبلیغاتی می باشد.

تابلوهای تبلیغاتی مشتریان بسیار زیادی در بین گروه ها و اصناف مختلف دارد.کسب و کارهای کوچک و بزرگ،شرکتهای مختلف ،مراکز و سازمان های دولتی نظیر شهرداری ها و... مشتریان این کالاهای تبلیغاتی می باشند.تابلو تبلیغاتی جذاب و موثر می تواند به صورت قابل ملاحظه ای موجب رشد جذب مشتری و افزایش اعتبار کسب و کار شما شود.در صورتی که توانایی و بودجه لازم برای خرید تابلو تبلیغاتی دارد حتما در اسرع اقدام به سفارش تابلو نمایید .این روش تبلیغاتی به سرعت می تواند باعث افزایش مشتریان شما شود و به سرعت هزینه هایی که صرف کرده اید برگشت خواهد شد.

صدا و صوت در تابلوهای تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی از تجهیزات تبلیغاتی بصری می باشند که در مکان ها مختلف و به اشکال گوناگون استفاده می شوند.در اکثر موارد استفاده از این تابلو ،تابلوها صرفا جهت نمایش تصویر و فیلم مورد استفاده قرار می گیرند.اما این تابلوها را می توان به آپشن های دیگری نیز مجهز کرد.صدا یکی از فاکتورهای مهمی هست که می توان در تابلوهای تبلیغاتی از آن استفاده کرد.برای مثال در رستوران ها و کافی شاپ ها از تابلوهای تبلیغاتی با صوت استفاده می شود.مورد استفاده دیگر از تابلوهای تبلیغاتی با صدا ،اسکوربرد ورزشگاهها می باشد .این اسکوربردها به باندهای بسیار بزرگی متصل هستند و می توانند هنگام پخش تصویر از طریق باندها صوت را نیز پخش کنند.

استفاده از صوت در تابلوهای تبلیغاتی بیشتر در فضاهای آزاد انجام می شود زیرا صوت در مکان های سربسته ممکن است موجب ناراحتی و اذیت شدن افراد حاضر در محل شود.

مورد دیگر استفاده از تابلوهای تبلیغاتی با صوت ،استفاده در تلویزیون های شهری بزرگ و کوچک می باشد.تلویزیون ها شهری کوچک در متروها،اتوبوس ها و سایر مکان ها نصب شده اند و می توانند با پخش تصویر صدا را نیز منتشر کنند.همچنین تلویزیون های شهری بزرگ در مکان های عمومی و سالن ها برای پخش برنامه های مختلف استفاده می شوند.یکی از استفاده جالب از تلویزیون های شهری بزرگ که جدیدا باب شده است پخش فیلم و سریال های مهم و مهیج می باشد.نمایش سریال بازی تاج و تخت در تلویزیون شهری در آمریکا یکی از اینگونه اقدامات جالب و کاربردی بوده است.

مقالات مرتبط

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی برای آموزش

تلویزیون خانگی به عنوان تابلو تبلیغاتی

بتون ریزی در نصب تابلو تبلیغاتی

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از کاربردهای تابلوهای led که اخرین باب شده است طراحی رقص نور و Dj با این تابلوها می باشد.با استفاده از این تابلوها و نصب نرم م افزارها و افکت های رقص نور بر روی این تابلو ها می توان محیطی شاد و بسیار جذاب برای اجرای مراسم های مختلف ایجاد کرد .یکی از مواردی که مشتری هنگام سفارش این تابلوها باید مدنظر داشته باشد این هست که تابلو مربوطه حتما قابلیت های مدنظر مشتری را داشته باشد .تابلوهای led که برای اموری نظیر Dj استفاده می شوند بایستی کیفیت مناسبی داشته باشند.در زیر کلیپی قرار داده ایم که یکی از نمونه کارهای استفاده از تابلو led به عنوان Dj می باشد.این تابلو که برای تالار ملودی واقع در احمدآباد موستوفی طراحی شده است جزو یکی از بهترین تابلوهای led درزمینه Dj می باشد.

طراحی دی جی با تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری بسیار سخت هست و باید به صورت کاملا اصولی انجام شود.کوچکتری اشتباهی در طراحی باعث شکست پروژه می شود .در موارد بسیار دیده شده است که طراحی اشتباده دی جی باعث شده است که تصاویر به صورت به هم ریخته و نامربوط ظاهر شوند.در ساخت دی جی بایستی از چندین مادربرد که به صورت شبکه به هم وصل هستند استفاده شود .هرچقدر تعداد مادربردها بیشتر باشد تصاویر واقعی تر و دقیق تری خواهیم داشت.البته تجربه و تسلط اپراتور درآوردن تصاویر و کار با دی جی بسیار مهم هست.در مکان هایی نظیر همایش ها و برنامه های تلویزیون همیشه بایستی اپراتورهای کاملا مسلط با این تجهیزات کار کنند و در هنگام انجام اجراهای زنده بهتر است یک متخصص تعمیرکار یا طراح در کنار این دی جی ها باشد.در جاهای نظیر مراسم های عروسی و جشن ها و ... تنها تصاویر رنگی و زیبا کفایت می کند و حساسیت کار به اندازه مواردی که ذکر شد نیست.

برای مشاهده کلیپ کلیلک کنید    حجم2.72

توضیحات تکمیلی در مورد کلیپ

طبق همین فیلمی که مشاهده می کنید دو تا دی جی هست یکی پشت خواننده و یکی روی میز .تلویزیون پشتی به کامپیوتر وصل هست و خود تلویزیون مدل p4 و p5 هست و از نوع ماژول indoor می باشد که درواقع تلویزیون شهری داخل سالنی هست .کیفیت این تلویزیون شهری بسیار خوب هست .نور مناسب این تلویزیون باعث می شود که چشم مخاطب اذیت نشود .این تلویزیون  با کامپیوتر و توسط اپراتور کنترل می شود .اپراتور روی تلویزیون هر فیلم و زمینه رنگی که بخواهد می گذارد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دزدی تابلوهای تبليغاتی یکی از مواردی هست که همیشه چالشی برای نصاب های تابلو و مشتریان بوده است .اخیرا به دلیل بالارفتن قیمت تابلوهای تبليغاتی دزدی این تابلوها بیشتر از پیش مورد توجه بزهکاران قرار گرفته است و نگرانی هایی را در بین مشتریان تابلوهای تبليغاتی ایجاد کرده است.

یکی از مهمترین عواملی که از دزدی تابلو های تبليغاتی جلوگیری می کند این هست که تا حد ممکن تابلو در محلی دور از دسترس نصب شود و به راحتی امکان دسترسی نداشته باشد.

یکی دیگر از عوامل مهمی که  در جلوگیری از دزدی تابلوهای تبليغاتی نقش موثر دارد آهن کشی بیشتر تابلو می باشد که در این صورت کار برای دزد بسیار مشکل می شود و باید وقت زیادی را صرف کندن آهن ها کند که معمولا اینگونه افراد به دنبال دزدی های بی دردسر هستند.

در اکثر موارد دزدان تابلوهای تبليغاتی مخصوصا تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری و حتی تابلو چلنیوم به دام می افتند زیرا توانایی برنامه دادن و تغییر مطالب و تصاویر تابلو را ندارند و ناچار به تابلوسازها مراجعه می کنند .البته برخی از دزدان ممکن است با تابلوسازی آشنایی داشته باشند و خود بتوانند تغییرات مورد نیاز را در تابلو انجام دهند و یا برخی از دزدان قطعات تابلو را اوراق می کنند.

در صورتی که تابلو تبليغاتی شما دزدیده شده است می توانید با مراجعه به تابلوسازی های معتبر در محل دزدی تابلو و دادن مشخصات تابلو ،امبد داشته باشید که دزد تابلو در مراجع به تابلوسازی ها پیدا شود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از مواردی که در استفاده از تابلوهای تبليغاتی اهیمت فراوان دارد نصب این تابلو ها می باشد که در مقالات قبلی به ان اشاره کردیم.در این مقاله سعی داریم کمی تخصصی تر در مورد یکی از مهمترین بخش های نصب تابلوهای تبليغاتی بزرگ که در سطح شهر و اتوبان ها استفاده می شوند و بر روی یک یا دو پایه قرار دارند توضیحاتی ارائه دهیم.

یکی از مهمترین بخش های نصب تابلوهای ذکر شده بتون ریزی این تابلو ها می باشد .قسمت پایینی تابلو و به صورت دقیق تر پی تابلو جایی هست که بیشترین فشار و وزن تابلو تبليغاتی در این قسمت وارد می شود .همیشه بایستی پی تابلو را به صورت کاملا محکم و استوار ساخت تا تابلو به هیچ وجه تکان نخورد .غیر از وزش باد و طوفان  خطر برخورد وسایل نقلیه سنگین با تابلو و حتی دزدی تابلوهای تبليغاتی وجود دارد .در تابلو های تبليغاتی که بر روی ستون قرار  می گیرند حداقل بایستی پی تابلو 2.5 برابر قدرت بیشتر از حالت معمولی داشته باشد تا بتواند تابلو را نگه دارد.ارتفاع تابلو مسئله دیگری هست و هرچقدر ارتفاء تابلو بیشتر باشد نیاز به ستون های ذخیم تر و پی ریزی بیشتری است .برای مثال اگر در تابلو تبليغاتی آهن 20*20 برای ستون ها کافی باشد هر چقدر ارتفاع تابلو بیشتر شود باید قطر  آهن 2.5 برابر بیشتر شود.

برخی مشتریان و پیمانکاران فکر می کنند که تنها چاله ای کنده و ستون ها را داخل آن گذاشته و بتون ریزی کنیم کفایت می کند.متاسفانه این دوستان درک صحیح و دقیقی از نصب تابلو ندارند .نصب تابلوهای تبليغاتی و مهمتر از آن تلویزیون های شهری و بیلبوردها تخصص و توانایی بالایی نیاز دارد .در نصب تابلو به هیچ وجه نباید خصاصت به خرج داد و در حد کافی برای ایمن سازی و مقاوم سازی تابلو هزینه کرد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبليغاتی که بر روی دیوار نصب می شوند غالبا کوچکتر از تابلوهایی هستند که بر روی پایه  و سازه نصب می شوند .اکثر این تابلوها ،تابلوهای led،تابلوچلنیوم و تابلوهای فلکسی کوچ و متوسط هستند .گاها دیده شده است که تلویزیون های شهری متوسط و کوچک نیز بر روی دیوارهای محکم نصب شده است .در نصب تابلو تبليغاتی بر روی دیوار ،بایستی به صورت کاملا اصولی و دقیق بررسی شود که دیوار چه مقدار بر روی پی و ستون ها قرار دارد و چقدر می تواند محکم باشد .در این امر حتی می توانید از معمار و مهندس ساختمان نیز مشورت بگیرید.در برخی دیوارها سفت کاری و اصول ساخت دیوار رعایت نشده است و به الطبع در این مکان ها به هیچ وجه نباید تابلو را برای دیوار نصب کرد و در صورت نیاز باید آهن کشی اساسی انجام شود.در کل دیوارها گاها تا 50 کیلیوگرم وزن تابلو را تحمل می کنند و تابلوهای ال ای دی و چلنیوم و حتی فلکسی کوچک را نگه می دارند.برای نصب تلویزیون شهری و بیلبورد بر روی دیوارها به دلیل وزن بالای این تابلوها بایستی حتما آهن کشی اساسی از ستون ها و پی انجام شود و در این تابلوها هرگز نمی توان به نصب تابلو بر روی دیوار اتکا کرد.

در کل یک مطلب مهم در کارهای بزرگ وجود دارد و آن مطلب این هست که در کارهای بزرگ و اساسی باید جنس ،لوازم و ابزار اساسی و درجه و حتما روش اصولی استفاده شود.

نصب تابلوهای تبلیغاتی بزرگ در پشت بام ساختمان ها

نصب تابلوهای تبلیغاتی بزرگ ، پیچیدگی ها و شرایط خاص خود را دارد.نصاب تابلو تبلیغاتی هنگام نصب تابلو بایستی احتمال بروز کلیه شرایط را در نظر بگیرند و سپس اقدام به نصب تابلو نمایند.برای مثال ممکن است صاحب تابلو قصد داشته باشد در بالای تابلو تبلیغاتی آنتن یا فرستنده ای نصب کند و یا ممکن است درآینده تابلو نیاز به تعمیر داشته باشد .از این رو قسمت های مختلف تابلو تبلیغاتی باید به راحتی در دسترس باشد .در برخی مواقع به دلیل بزرگی بیش از حد تابلوهای مکعبی و مستطیلی بایستی درب هایی در قسمت های مختلف تابلو تعبیه شود تا تعمیرکار یا نصب در بتواند به راحتی درون تابلو وارد شود .

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک اخیرا پروژه های بزرگی با همکاری شهرداری و سایر نهادهای دولتی در شهر تهران انجام داده است که در زیر به معرفی و توضیح برخی از این پروژه ها می پردازیم.

-کلیه تابلوهای تبليغاتی پارک سوار آزادی بعلاوه بوفه ها و سوپرمارکت ها و سایر مراکز در این منطقه توسط تابلوسازی مکاترونیک انجام شده است و مشتریان عزیز در صورت نیاز می توانند این مورد را از شهرداری و مدیریت منطقه استعلام نمایند.در این پروژه بیش از 50 مترمربع تابلو ال ای دی و تابلو چلنیوم  نصب شده است .فیلم ها و عکسهای مربوطه را می توانید در اینستاگرام شرکت مشاهده نمایید.

-فروشگاه ایده ال سنتر یکی از فروشگاههای معتبر در سراسر کشور می باشد که تابلوسازی مکاترونیک اخیرا تلویزیون شهری تمام رنگی و بسیار پیشرفته ای برای این شرکت طراحی و نصب کرده است .آدرس محل برای مشاهده حضوری تلویزیون در شهرک صنعتی چهاردانگه و روبروی بانک انصار می باشد.

-مرکز خرید پرواز یکی از مراکز خرید بسیار معتبر در منطقه