ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 نصب شبکه‌ای از بیلبوردهای دیجیتال فراتر از هزینه خرید تجهیزات است، نیاز به بودجه جداگانه برای به‌روزرسانی، توسعه و تولید محتوا برای بیلبورد دارد. توجه به گزینه‌ها، هزینه‌ها و دانش موردنیاز برای برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی راه‌حل دیجیتال ساینیج ضروری است. ما باید به فرآیند جهانی فکر کنیم که شامل نصب، توسعه محتوا، خدمات و به‌روزرسانی است. بااین‌حال، بادانش و تجربه PARTTEAM و OEMKIOSKS، همه‌چیز برای مشتری آسان‌تر و راحت‌تر می‌شود. بنابراین، به‌جای انتخاب ارزان‌تر، شاید بتوان به مزایای خرید محصولات باکیفیت فکر کرد. می‌توان گفت که نصب بیلبوردهای دیجیتال در فضای باز چهار مرحله را طی می‌کند که به شرح زیر است:

 تجزیه‌وتحلیل پروژه (به‌طور خاص نیازهای ذاتی آن و مکانی که تجهیزات برای نصب برنامه‌ریزی‌شده است)؛

 توسعه راه‌حل

برنامه‌ریزی استقرار

خود نصب

علاوه بر این، تجهیزات پیچیده‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند، مخصوصاً بیلبوردهای نصب‌شده در فضای خارجی، که آن‌ها در معرض شرایط شدید مانند آب‌وهوا یا اعمال انسانی هستند. بااین‌وجود، استقبال فزاینده‌ای از محصولات دیجیتال ساینیج وجود دارد. بیلبوردهای دیجیتال در فضای باز پلتفرم‌های قدرتمندی برای ساخت برند برای تعدادی از شرکت‌ها هستند و انتظار می‌رود در آینده نقش غالب‌تری در تبلیغات داشته باشند. درواقع، انتظار می‌رود ارزش بازار جهانی تبلیغات در فضای باز تا سال 2024 به 54.13 میلیارد دلار برسد. گزارش WARC در سال 2018 همچنین نشان داد که انتظار می‌رود تبلیغات DOOH هرسال بین سال‌های 2018 تا 2021 رشد 10 درصدی داشته باشد. اکنون شرکت‌ها بیش از هر زمان دیگری هستند.

اهداف یک بیلبورد دیجیتال برای فضای باز بیلبورد دیجیتال به‌عنوان هدف اصلی تبلیغات است. بااین‌حال، معلوم می‌شود که تجهیزات خدمات عمومی نیز به توسعه مفهوم شهرهای هوشمند کمک می‌کند. امروزه می‌توان بیلبوردهای دیجیتالی برای فضای باز را نیز مشاهده کرد که باعث ایجاد انگیزه در تعامل با کاربر نیز می‌شود.

وقتی از حرکت شهرهای هوشمند صحبت می‌کنیم، می‌توان گفت که هدف این تجهیزات ارائه بهترین راه‌حل‌ها برای نیازهای روزمره مردم است. تمرکز بر پایداری و تضمین آینده‌ای بهتر.

در این میان بهتر است به توضیحی درباره برنامه‌های کاربردی بیلبوردها بپردازیم. نرم‌افزار QMAGINE SIGN به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر برجسته کردن محصول درفروش، توجه مخاطبان هدف خود را با تصاویر جذاب جلب کنید و مشتریان را قادر می‌سازد تا با جزئیات بیشتر مشورت کنند. اطلاعاتی در مورد این محصول معلوم می‌شود که این روش جدیدی برای برقراری ارتباط با مشتریان (یا مشتریان بالقوه) و درعین‌حال ایجاد تجربیات خلاقانه و نوآورانه، جایگزینی مجلات، جزوات و پوسترها و ایجاد ارتباط پویاتر و فعال‌تر است. بااین‌حال، فنّاوری به‌طور مداوم در حال تکامل است و امروزه، یک بیلبورد دیجیتال اهداف متعددی دارد. برای مثال، تعامل با کاربر، سرمایه‌گذاری فزاینده‌ای توسط شرکت‌ها است. بااین‌حال، اگر این هدف برای بیلبورد دیجیتال انتخاب‌شده است، باید در نظر داشت که نیاز به توسعه نرم‌افزاری وجود دارد، چیزی که قبلاً وجود نداشته باشد. نرم‌افزار PARTTEAM & OEMKIOSKS YPortal دقیقاً به همین صورت عمل می‌کند. از طریق آن، کاربران می‌توانند از آب‌وهوا، دیدن گالری عکس، دانلود، بررسی خطوط و برنامه‌های حمل‌ونقل عمومی محلی، مکان‌یابی داروخانه‌های خدماتی و سایر ویژگی‌ها مطلع شوند. نمونه دیگری از تعامل، نرم‌افزار QMAGINE Wayfinder است که مجموعه‌ای از نشانه‌ها شامل عناصر دیداری، شنیداری، لمسی و غیره را ارائه می‌دهد که به افراد امکان می‌دهد راه خود را در سطوح بزرگ پیدا کنند. نرم‌افزار QMAGINE Wayfinder مجموعه‌ای از جهت‌ها را برای راهنمایی افراد برای یافتن مسیر خود در سطوح بزرگ ارائه می‌دهد.

به‌طور خلاصه، بیلبوردهای دیجیتال درنهایت سه هدف را دنبال می‌کنند:

 تبلیغات

اثر متقابل

ارائه اطلاعات مفید (که به توسعه مفهوم شهرهای هوشمند کمک می‌کند)

 نصب تجهیزات ابتدا و حتی قبل از نصب بیلبوردهای دیجیتالی در فضای باز باید عواملی مانند شرایط آب و هوایی، تعاملات انسانی، قرار گرفتن در معرض ماشین‌ها و خودروها را در نظر گرفت. سپس نیاز به انتخاب نوع مواد مورداستفاده، اندازه و سخت‌افزار و نرم‌افزار تجهیزات نیز وجود دارد. همچنین باید در مورد خود مکان، راه‌حل‌های حمل‌ونقل و روشنایی مکان نگرانی وجود داشته باشد. علاوه بر این، و اگرچه دسترسی به برق و اینترنت در داخل خانه مشکلی ندارد، اما در فضای باز ممکن است شمارا با چالش مواجه کند. اطمینان از دسترسی به هر دو قبل از نصب تجهیزات در فضای باز می‌تواند از عوارض بیشتر جلوگیری کند. بااین‌حال، این عوامل منحصربه‌فرد نیستند. آن‌ها مکمل یکدیگر هستند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جنگ اوکراین کلیه بازارها را تحت تأثیر قرار داده است. از بازار مواد غذایی گرفته تا بازار سوخت و فلزات و... . این مورد بر بازار تابلوهای تبلیغاتی نیز تأثیر داشته است. بسیاری از قطعات تابلو تبلیغاتی وارداتی هستند و از کشورهای جنوب شرقی آسیا وارد ایران می‌شوند. بالطبع افزایش هزینه سوخت بر هزینه نقل‌وانتقال این کالاها نیز تأثیرگذار بوده است.

بااین‌حال این مورد نمی‌تواند بر عرضه محصولات تابلو تبلیغاتی ما آسیب بزند؛ ما انبار بزرگی از قطعات تابلو تبلیغاتی داریم. و در صورت نیاز مشتریان عرضه می‌کنیم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه تبلیغات، حرف اول را در شناسایی محصولات یا ارائه خدمات بهتر می‌زند و شرکت‌ها نیاز مبرمی به استفاده از تکنیک‌های تبلیغاتی برای رشد کسب‌وکار خوددارند و محصولات خود را بهتر از رقبای خود به فروش می‌رسانند. بازاریابی و تبلیغات علاوه بر شناسایی بازار و نیازهای مصرف‌کننده، نیازمند استفاده از ابزارهای تبلیغاتی است که به دو روش سنتی و مدرن انجام می‌شود. تبلیغات مدرن شامل اینترنت، شبکه‌های اجتماعی، بنرهای متحرک در سایت و تبلیغات سنتی مانند چاپ بنر، تراکت و بیلبورد هست. این بیلبوردها به طرق و شاخه‌های مختلف ازجمله بیلبوردهای چلنیوم، کامپوزیت، بیلبورد، تابلو روان، بیلبوردهای برجسته، بیلبوردهای فولادی و... می باشند.

در این مقاله سعی داریم کامپوزیت و کاربرد آن در تابلوسازی را توضیح دهیم؛ مشخصات ورق کامپوزیت:

مقاوم در برابر شرایط جوی

 به دلیل وجود مواد پلی‌اتیلن فشرده بهترین نوع عایق حرارتی است.

ضدزنگ

 بدون تغییر رنگ

 زیبایی و درخشندگی نمای ساختمان

ماندگاری و استفاده طولانی‌مدت دارد

نصب سریع و آسان

سبک تمیز کردن خودکار

 قابل رنگ‌آمیزی

ضد حریق

 اجرا در رنگ‌های دلخواه

ورق کامپوزیت اولین بار توسط Alusingen با همکاری BASF در سال 1969 معرفی شد. و امروزه در پانل کامپوزیت از پانل‌های کامپوزیت در نمای ساختمان‌ها استفاده می‌شود. پانل‌های کامپوزیت از آلومینیوم و پلی‌اتیلن با ترکیبی از سه فناوری مختلف که شامل اکستروژن، لمینیت با نوارهای چسب از پیش‌ساخته شده و یا ترکیبی از اکستروژن و لمینیت است، ساخته می‌شود و ضخامتی در حدود 4 میلی‌متر دارد.

 از ورق‌های کامپوزیت برای پوشش دکوراسیون بیرونی و داخلی ساختمان‌ها و همچنین پارتیشن‌ها و سقف‌های کاذب استفاده می‌شود زیرا از دولایه ورق آلومینیومی در پوسته‌های بیرونی و یک‌لایه پلی‌اتیلن یا نسوزهای معدنی در وسط تشکیل‌شده است. این ورق‌ها با توجه به مواد تشکیل‌دهنده خود مقاومت بالایی در برابر تغییرات جوی و نور خورشید دارند. این ورق‌ها نوعی عایق حرارتی محسوب می‌شوند زیرا با داشتن سطحی صاف و براق از آلومینیوم، میزان نور دریافتی از خورشید در این ورق‌ها بسیار کم است. در این ورق‌ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی از ترکیب آلومینیوم و پلاستیک استفاده می‌شود.

این ورق‌ها دارای یک‌لایه مرکزی است که از پلی‌اتیلن نسوز به‌عنوان هسته مرکزی پانل تشکیل‌شده است که شامل دورنگ سیاه‌وسفید هست که علاوه بر صنعت ساختمان می‌توان از این ماده ساخت. در صنایع مختلف دیگر ازجمله پتروشیمی و حمل‌ونقل مورداستفاده قرارگرفته است. بیشترین کاربرد این ورق‌های آلومینیومی در بازسازی نمای ساختمان‌های قدیمی، تزئینات و نمای داخلی ساختمان‌ها و پارتیشن‌ها و نماهای بصری است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هوش مصنوعی می‌تواند تبلیغات هدفمندتری را برای خارج از خانه فعال کند. به‌عنوان‌مثال، وضعیت آب و هوایی به‌طور خودکار به بیلبوردها ارائه‌شده و نمایش داده می‌شود. داده‌های جمع‌آوری‌شده از حسگرهایی که در اطراف بیلبوردها نصب‌شده‌اند، تجربه مشتری را با شخصی‌سازی بیشتر افزایش می‌دهند. هوش مصنوعی (AI) نحوه عملکرد تبلیغات را به روش‌های شگفت‌انگیزی تغییر می‌دهد. در سال 2018، لکسوس تبلیغاتی را منتشر کرد که کاملاً توسط هوش مصنوعی فیلم‌نامه شده بود. این شرکت از IBM Watson، یک سیستم هوش مصنوعی، برای تجزیه‌وتحلیل 15 سال تبلیغات اتومبیل برنده جایزه استفاده کرد. واتسون مشخص کرد که کدام عناصر تبلیغات موفق بیشتر در بین مخاطبان طنین‌انداز شده است. این تازه اول کار است... امروزه هوش مصنوعی به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به آینده تبلیغات است. تبلیغ‌کنندگان در حال حاضر از هوش مصنوعی برای شناسایی و تقسیم‌بندی مخاطبان، ایجاد خلاقیت در تبلیغات، آزمایش تبلیغات، بهبود عملکرد تبلیغات و بهینه‌سازی هزینه‌ها استفاده می‌کنند.

 همه به‌صورت خودکار، در زمان واقعی و در مقیاس. درواقع، اندرو نگ، که سیستم‌های هوش مصنوعی گوگل و باید و را ساخته است، در دوره معروف هوش مصنوعی خود برای همه از هوش مصنوعی و تبلیغات به‌عنوان یک فرصت تجاری بزرگ یاد می‌کند

یک شرکت خدمات مالی از هوش مصنوعی برای شخصی‌سازی پیام‌های تبلیغاتی به مشتریان در مقیاس استفاده می‌کند. یک شرکت مسافرتی از هوش مصنوعی برای یافتن مشتریان. به‌طور خلاصه... اگر از هوش مصنوعی برای تبلیغات دیجیتال استفاده نمی‌کنید، در یک نقطه‌ضعف رقابتی قرار دارید

این مقاله به شما کمک می‌کند تا بفهمید هوش مصنوعی برای تبلیغات چیست و چرا به آن نیاز دارید. موارد استفاده برتر برای این فناوری را مشخص کنید و همچنین بهترین ابزارها را برای تبلیغات هوش مصنوعی توصیه کنید

 هوش مصنوعی برای تبلیغات چیست؟ برای استفاده از هوش مصنوعی در تبلیغات خود لازم نیست همه‌چیز را در مورد هوش مصنوعی بدانید - فقط باید این اصول را بدانید. بهترین تعریف هوش مصنوعی از دمیس حسابیس، بنیان‌گذار شرکت هوش مصنوعی DeepMind که توسط گوگل خریداری‌شده است، می‌آید. او می‌گوید: هوش مصنوعی «علم هوشمند ساختن ماشین‌ها» است.

این به معنای ساخت ماشین‌هایی است که می‌توانند کارهای فکری را انجام دهند که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند. کارهایی مانند: خواندن، نوشتن، و درک متن. دیدن و شناسایی اشیاء؛ حرکت در اطراف موانع؛ شنیدن و درک زبان؛ حس کردن دنیای بیرونی. ماشین‌ها به لطف هوش مصنوعی قادر به انجام همه این کارها هستند. دلیلش این است که هوش مصنوعی به ماشین‌ها اجازه می‌دهد یاد بگیرند. برخلاف فناوری سنتی، هوش مصنوعی می‌تواند الگوها را در داده‌ها شناسایی کند، سپس یاد بگیرد که از روی آن الگوها پیش‌بینی کند. سپس می‌تواند از نتایج خود درس بگیرد تا در طول زمان پیش‌بینی‌های بهتر و بهتری انجام دهد. پس از آموزش توسط انسان، هوش مصنوعی می‌تواند به‌تنهایی یاد بگیرد و پیشرفت کند. هرچه داده‌های بیشتری به یک سیستم هوش مصنوعی بدهید، بهتر می‌تواند یاد بگیرد و بهبود یابد. چه بدانید چه ندانید، هرروز ده‌ها یا صدها بار از هوش مصنوعی استفاده می‌کنید. Gmail و Google Docs از هوش مصنوعی برای درک آنچه تایپ می‌کنید استفاده می‌کنند، سپس پیش‌بینی می‌کنند که چه چیزی می‌خواهید تایپ کنید. هر بار که شما (و میلیون‌ها نفر دیگر) از این ویژگی استفاده می‌کنید، هوش مصنوعی را آموزش می‌دهید تا در متن پیش‌بینی بهتر و بهتر شود.

 خودروهای خودران از هوش مصنوعی برای شناسایی موانع و رانندگی ایمن استفاده می‌کنند. هر مایلی که می‌روند، داده‌های بیشتری برای بهبود توانایی‌های رانندگی‌شان به آن‌ها می‌دهد. درواقع، هوش مصنوعی تنها یک فناوری نیست. این‌یک اصطلاح کلی است که طیف وسیعی از فناوری‌های هوشمند مانند این‌ها را در برمی‌گیرد که می‌توانند به‌تنهایی یاد بگیرند و پیشرفت کنند. برخی از فناوری‌های هوش مصنوعی که ممکن است درباره آن‌ها بشنوید عبارت‌اند از: یادگیری ماشین، بینایی کامپیوتر، تولید زبان طبیعی (NLG)، پردازش زبان طبیعی (NLP)، یادگیری عمیق، شبکه‌های عصبی و تشخیص گفتار. ده‌ها مورد دیگر نیز وجود دارد. برای موفقیت در هوش مصنوعی نیازی به دانستن هر اصطلاح ندارید. فقط باید درک کنید که فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی توانایی انقلابی در یادگیری و بهبود خود را دارد. توانایی یادگیری و بهبود خودبه‌خود دلیلی است که هوش مصنوعی به شما مزیت رقابتی بزرگی در تبلیغات می‌دهد.

 چرا برای تبلیغات به هوش مصنوعی نیاز دارید؟ اگر می‌خواهید در چشم‌انداز جدید تبلیغات برنامه‌ای مدرن برنده شوید، هوش مصنوعی یک الزام مطلق است. به لطف اینترنت و تبلیغات برنامه‌ای، ما اکنون این توانایی راداریم که درصدها پلتفرم دیجیتال به مشتریان دسترسی پیدا کنیم. ما همچنین توانایی هدف قرار دادن آن‌ها را بر اساس صدها و هزاران داده جمعیتی و رفتاری داریم. ما حتی می‌توانیم صدها یا هزاران آگهی مختلف را آزمایش کنیم تا ببینیم به چه چیزی بهترین پاسخ را می‌دهند. متأسفانه، انسان‌ها در مدیریت هیچ‌یک از این‌ها خوب نیستند. اشتباه نکنید، ما در استراتژیک و خلاق بودن عالی هستیم. اما ما نمی‌توانیم تمام داده‌هایی را که اکنون در اختیارداریم به‌سرعت تجزیه‌وتحلیل کنیم تا بتوانیم برای بهبود کمپین‌ها اقدام کنیم. ما نمی‌توانیم صدها یا هزاران تنوع تبلیغات، هدف‌گذاری و بودجه را مدیریت کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. و ما مطمئناً نمی‌توانیم فرصت‌های مشتری جدیدی را در دریایی از داده‌ها پیدا کنیم.

هوش مصنوعی می‌تواند همه این کارها و بیشتر را انجام دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نرم‌افزار دیجیتال ساینیج استفاده از ساینیج دیجیتال را برای تبلیغ خدمات یا ارائه اطلاعات شما ساده و آسان می‌کند. در حالت عادی با ساینیج دیجیتال می‌توانید ویدیو، صدا، گرافیک، انیمیشن و موارد دیگر را بر روی مانیتورها، پروژکتورها و سایر دستگاه‌های چندرسانه‌ای نمایش دهید؛ اما برای استفاده واقعی از این فناوری هوشمند، به بهترین نرم‌افزار علامت دیجیتال برای همراهی دستگاه سخت‌افزاری خود نیاز دارید که به شما امکان می‌دهد چندین صفحه‌نمایش را از راه دور کنترل کنید. نرم‌افزار ساینیج دیجیتال موضوع مهمی است و این مقاله می‌تواند یکی از اولین مقالاتی باشد که در مورد این فناوری خوانده‌اید. به همین دلیل است که ما آن را تا حد امکان برای شما ساده کرده‌ایم تا با بهترین نرم‌افزار ساینیج دیجیتال موجود آشنا شوید تا بتوانید درباره محصول مناسب برای کسب‌وکار خود تصمیم بگیرید.

 1-NoviSign

NoviSign با بیش از 20000 مشتری ازجمله مشتریان سازمانی مانند دیزنی و هیلتون، یک معامله بزرگ در صنعت نرم‌افزار ساینیج دیجیتال است. NoviSign به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از قالب‌های از پیش‌ساخته شده و قابل تنظیم، نمایشگرهای سفارشی و پیشرفته تولید کنند. قالب‌ها بر اساس بخش سفارش داده می‌شوند، مانند رستوران یا خرده‌فروشی. پیمایش رابط کاربری بسیار ساده است و به سه بخش مجزا، خلاقانه، لیست پخش و صفحه تقسیم می‌شود. اطلاعات به‌راحتی از طریق فیدهای RSS، ویجت‌ها و برنامه‌ها در نمایشگرها ادغام می‌شوند، درحالی‌که تمام متن‌ها و تصاویر کاملاً قابل تنظیم هستند.

NoviSign

 

2- Yodeck

به‌عنوان یک راه‌حل نرم‌افزار ساینیج دیجیتالی به بازار عرضه می‌شود که «در فضای ابری متولد و بزرگ‌شده است». این پلتفرم دارای تمام ویژگی‌های اساسی است که انتظار دارید؛ مانند سازگاری ویدیویی و صوتی و همچنین تعدادی ویجت که به شما امکان می‌دهد محتوا را از ارائه‌دهندگان شخص ثالث، پخش‌کنید.

Yodeck

3- TV OnSign TV

یک نرم‌افزار ساینیج دیجیتال با کاربری آسان است که با چندین سیستم‌عامل ازجمله Android، Windows، Chrome OS، macOS، Phillips، Linux Samsung SSP و غیره سازگار است. OnSign TV لیست جامعی از پخش‌کننده‌های سازگار و سخت‌افزار موردنیاز برای آن‌ها را ارائه می‌دهد. توصیه ما این است که ابتدا این را مطالعه کنید یا قبل از شروع به جستجوی تجهیزات موجود خود بپردازید. این نرم‌افزار پس از راه‌اندازی، فناوری فوق‌العاده کاربرپسند است. OnSign TV با طیف گسترده‌ای از برنامه‌های رایگان ارائه می‌شود که اطلاعات زیادی از نتایج ورزشی گرفته تا پیش‌بینی آب‌وهوای محلی را نمایش می‌دهد. همچنین این گزینه وجود دارد که برنامه‌های خود را در HTML5 ایجاد کنید یا از توسعه‌دهندگان پلتفرم درخواست کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. این رابط بر اساس کشیدن و رها کردن کار می‌کند، بنابراین می‌توانید محتوای موردنظر خود را، چه یک برنامه یا رسانه‌های دیگر، وارد کنید و نمایشگر خود را برای پخش آن برنامه‌ریزی کنید.

TV OnSign TV

 

4- TelemtryTV

یک گزینه نرم‌افزار علامت‌گذاری عالی برای کاربران با بودجه‌های مختلف است که نسخه رایگان آن برای یک کاربر محدود به یک دستگاه است. طرح Essential آن برای مخاطبان متوسط طراحی‌شده است و برای حداکثر سه کاربر به ازای هر دستگاه شارژ می‌شود. طرح پیشرفته برای 5 کاربر مناسب است و یک گزینه سفارشی نیز وجود دارد. از طرف دیگر، می‌توانید از طریق مرورگر خود به رابط دسترسی داشته باشید. رابط استاندارد مرورگر چشمگیر است. این به‌خوبی طراحی‌شده، معتبر، و به‌وضوح نشانه‌گذاری شده است. صفحه اصلی مملو از آموزش‌های ویدیویی است که به شما کمک می‌کند تا شروع کنید، اما وقتی روی بخش Playlist کلیک کنید، رابط کاربری کاملاً واضح است. ایجاد نمایشگرهای اولیه با استفاده از ویرایشگر داخلی امکان‌پذیر است، اما کاربران پیشرفته‌تر می‌توانند از این فناوری برای دستیابی به نتایج بسیار حرفه‌ای استفاده کنند.

viewneo

5- Viewneo

این نرم‌افزار خود را با راه‌حل‌های سخت‌افزاری بهینه‌سازی شده، ازجمله فناوری حسگر مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می‌کند تا تعیین کند مانیتورهای شما چه زمانی پیام‌ها را نمایش می‌دهند. تبلیغات یک سیستم ماژولار با Viewneo باعث رشد سرعت کسب‌وکار شما می‌شود و بسته به‌اندازه و پیچیدگی صفحه‌نمایش‌های موردنیاز، می‌توان اجزایی را اضافه و حذف کرد. این نرم‌افزار شامل یکپارچه‌سازی Pixabay است که به شما امکان دسترسی به بیش از دو میلیون تصویر، قالب‌های طراحی، افزونه‌های متعدد برای رسانه‌های اجتماعی، آب‌وهوا، فید خبری و موارد دیگر را می‌دهد. همچنین گزارش‌ها و تحلیل‌های جامعی خواهید یافت که به شما امکان می‌دهد از این فناوری برای اندازه‌گیری تعاملات با پیام‌های خود استفاده کنید. این پلتفرم CMS بسیار واضح و آسان برای استفاده است، با حداقل برگه‌ها و زیرمجموعه‌ها، بنابراین کاربرانی که برای اولین بار می‌آیند نباید برای شروع به مشکل برسند. درنهایت، اگرچه پلتفرم سخت‌افزار خود را تحت‌فشار قرار می‌دهد، این نرم‌افزار با سایر پخش‌کننده‌ها ازجمله Amazon Fire TV Stick و Google Chromecast سازگار است.

 

آدرس اینترنتی منبع:       https://www.techradar.com/best/best-digital-signage-software     

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

روال کار تولید تابلوهای تبلیغاتی در ایران به این صورت است که مشتری تابلویی سفارش می‌دهد، سپس تولیدکننده آن را تولید کرده و نصب می‌کند. اما در مواردی می‌توان برخی از تابلوهای تبلیغاتی را بدون اینکه سفارشی برای آن وجود داشته باشد، تولید کرد. این نوع تابلوهای تبلیغاتی مصارف کلی دارند. در برخی تابلوها نام برند، شماره تلفن و آدرس قید نمی‌شود و صرفاً مطلب با تصویری خاص به نمایش درمی‌آید. برای مثال در برخی از رستوران‌ها تابلوهای "غذا آماده است" را می‌بینیم. یا در برخی آرایشگاه‌های عروس تابلوی چلنیوم از یک عروس را مشاهده می‌کنید. اما این مورد در تابلوهای دیجیتالی رواج بیشتری دارد. تابلوهای دیجیتالی در پک کامل و به‌صورت یک تیکه تولید می‌شود و در بازار عرضه می‌گردد. این تابلوها به دلیل بستر نمایشی دیجیتالی، قابلیت تولید و عرضه به‌صورت انبوه رادارند. بسیاری از شرکت‌ها در سراسر دنیا تابلوهای دیجیتالی را در اندازه‌های مختلف تولید کرده و عرضه می‌کنند. مشتریان نیز بر اساس نیاز خود اقدام به خرید تابلوی موردنیاز می‌کنند.

همچنین در کشور چین پک‌های آماده تابلوهای ال ای نیز ساخته می‌شود. هر مشتری با حداقل دانش فنی می‌تواند این پک‌ها را خریداری کرده و استفاده کند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک واردکننده انواع تابلوهای دیجیتال و تابلو ال ای دی پیش‌ساخته در کشور هست. ما تابلوهای دیجیتالی پیش‌ساخته را از کشورهای شرق آسیا وارد کرده و در بازارهای داخلی عرضه می‌کنیم.

در حال حاضر بسیاری از تابلوهای دیجیتالی پیش‌ساخته

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی علیرغم موفقیت‌های چشم‌گیری که به همراه می‌آورند، با انتقاداتی نیز مواجه هستند. هرچند برخی از این انتقادات ممکن است صحیح باشد اما باز نمی‌تواند کارفرمایان و مدیران را از استفاده از تابلوهای تبلیغاتی منصرف کند. (به دلیل مزایای فراوان این تابلوها)

انتقادات اصلی علیه تبلیغات عبارت‌اند از: (1) افزایش قیمت محصول، (2) افزایش نیازها، (3) فریبنده، (4) منجر به انحصار، (5) مضر برای جامعه، (6) هدر دادن گران‌بهای ملی. منابع!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبوردهای دیجیتال فقط مکمل تبلیغات آنلاین نیستند. آن‌ها درواقع می‌توانند نقش اصلی را در استراتژی بازاریابی کلی شما ایفا کنند. تبلیغات خارج از خانه می‌تواند با افزایش اثربخشی جستجوی دیجیتال تا بیش از 40% بازده کلی کمپین تبلیغاتی را بهبود بخشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کنترل تبلیغات توسط دولت‌ها برای تنظیم استفاده از تبلیغات در اطراف شهرها و جاده‌ها استفاده می‌شود. دولت‌های مختلف معیارهای مختلف برای استفاده از سطح شهر دارند. اما برخی از این معیارها در کشورهای مختلف شبیه هم هستند.

 کنترل تبلیغات از ارائه اطلاعات نادرست، قرار دادن بیلبوردها در مکان‌های غیرقانونی و سایر اقدامات ممنوعه توسط مشاغل جلوگیری می‌کند. اگر یک کسب‌وکار از مقررات تبلیغاتی تعیین‌شده توسط دولت پیروی نکند، ممکن است با دعوای مدنی مواجه شود.

در کشور خودمان در ایام انتخابات می‌بینیم که گروه‌های سیاسی چه بر سر شهر می‌آورند. شهر مملو از پوسترهای انتخاباتی در هر نقطه‌ای می‌شود. متأسفانه هنوز هم قوانین نصب پوستر و تبلیغات به‌درستی در ایران اجرا نمی‌شود.

 -مکان نصب بیلبورد ازجمله مواردی هست که همه کشورهای قوانینی برای آن وضع می‌کنند. مکان برای تبلیغات یک جزء مهم کنترل تبلیغات است. اگر کشورها مشخص نکند که بیلبوردها و سایر اشکال تبلیغاتی در کجا مجاز هستند، کسب‌وکارها می‌توانند به‌طور بالقوه تبلیغات را در هرکجا که بخواهند قرار دهند

-یکی دیگر از مواردی که اکثر کشورها بر روی آن حساسیت دارند و قوانینی در مورد آن وضع کرده‌اند، ارائه اطلاعات نادرست تبلیغاتی است. تابلوهای تبلیغاتی از استفاده از انواع خاصی از تبلیغات که می‌تواند امنیت عمومی را به خطر بیندازد یا به مردم در مورد محصولات یا خدمات اطلاعات نادرست ارائه دهد، منع می‌شوند. علاوه بر این، تبلیغات نباید حاوی اطلاعات گمراه‌کننده‌ای باشد که عموم را سردرگم کند. به‌عنوان‌مثال، یک تبلیغ برای یک نوشیدنی الکلی نمی‌تواند نوشیدنی را به‌عنوان یک محصول دارویی تبلیغ کند.

-ابعاد و روشنایی بیلبورد: ابعاد و روشنایی بیلبورد باید طوری باشد که مزاحمتی برای عابرین و رانندگان ایجاد نکند. این مورد نیز ازجمله مواردی هست که در برخی کشورها قوانین و دستورالعمل‌هایی در مورد آن نوشته‌شده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ورزش تناسب‌اندام در طول چند سال گذشته با سرعت چشم‌گیری رشد کرده است به‌طوری‌که یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها بین جوانان ایرانی است. میلیون‌ها ج.وان ایرانی در ورزش پرورش اندام فعالیت دارند. در قلب این موفقیت تبلیغات در فضای باز است؛ تبلیغات جوانان و نوجوانان را به‌صورت انبوه به این ورزش علاقه‌مند کرده و به باشگاه‌های ورزشی کشانده است.تابلوهای تبلیغاتی به‌راحتی می‌توانند نوجوانان و جوانا را هیجان‌زده کنند و به سمت باشگاه ورزشی شما بکشانند.

تابلو تبلیغاتی برای باشگاه ورزشی

 در پست زیر، این موضوع را با جزئیات بیشتر بررسی می‌کنیم و درعین‌حال می‌پرسیم که چگونه رسانه‌ها می‌توانند با موفقیت از این کانال استفاده کنند. چرا تبلیغات در فضای باز کانالی مؤثر برای برندهای باشگاه است؟

تحقیقات نشان داده که اگر باشگاه کمتر از چهار مایل از خانه شما فاصله داشته باشد، پنج برابر بیشتر احتمال دارد که به باشگاه بروید. این بدان معناست که مالکان باید در کانال‌های بازاریابی سرمایه‌گذاری کنند که در معرض دید مخاطبان محلی قرار بگیرند، و از این نظر تعداد کمی از رسانه‌های خارج از خانه (OOH) ارزش پول یا بازگشت سرمایه بهتری را ارائه می‌دهند. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد، اما یکی از قانع‌کننده‌ترین آن‌ها این واقعیت است که مصرف‌کننده‌های معمولی تقریباً 70 درصد از زمان خود را خارج از خانه و در حال حرکت می‌گذرانند. بنابراین، با سرمایه‌گذاری در تبلیغات استراتژیک در سراسر منطقه محلی و در مجاورت فروشگاه‌های خود، می‌توانید به تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و درعین‌حال از تماس‌ها برای اقدام (CTA) در زمان واقعی برای کمک به حداکثر رساندن سطح تعامل استفاده کنید.

 بیلبوردها احتمالاً مرتبط‌ترین شکل رسانه OOH را به صاحبان سالن‌های ورزشی ارائه می‌کنند، در درجه اول به لطف اندازه‌های متنوعی که می‌توان آن‌ها را تهیه کرد. بیلبوردهای بزرگ کنار جاده مخصوصاً در جذب رانندگان و ایجاد تعامل با برند مؤثر هستند، به‌خصوص زمانی که به‌صورت استراتژیک در نزدیکی خروجی شما قرار دارند. همچنین جالب است بدانید که درحالی‌که بیش از 70 درصد رانندگان اذعان می‌کنند که متوجه تبلیغات کنار جاده‌ای شده‌اند و با آن تعامل دارند، 73.4 درصد از بریتانیایی‌ها در حال حاضر با ماشین (چه به‌عنوان راننده یا مسافر) به محل کار خود رفت‌وآمد می‌کنند. همچنین می‌توان بیلبوردها و پوسترهای کوچک‌تری را برای هدف قرار دادن مشتریانی که با پای پیاده سفر می‌کنند، در حین خرید، غذا خوردن و انجام کارهای روزانه خود قرارداد. با ترکیب بیلبوردهای بزرگ و کوچک‌تر به‌عنوان بخشی از یک کمپین یکپارچه، مالکان می‌توانند به‌تنهایی یک پایگاه اعضای محلی ایجاد کنند و درعین‌حال با موفقیت از CTA های مرتبط و هدفمند استفاده کنند.

همانطور که احتمالاً می‌توانید بگویید، رسانه‌ها و کانال‌های OOH مانند بیلبوردها نوعی انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهند که صاحبان مشاغل محلی می‌خواهند. این قانون همچنین در مورد نوع پیام‌هایی که می‌توانند نمایش دهند اعمال می‌شود، و این امکان استفاده از داده‌های دقیق و هدف قرار دادن مؤثر مشتریان در مناطق مختلف را فراهم می‌کند. این به‌ویژه برای باشگاه‌های زنجیره‌ای در مقیاس بزرگ مفید است، که می‌توانند کمپین‌های متنوع و چندوجهی ایجاد کنند که بازاریابی خود را بهینه می‌کند.

 

فرض کنید که شما صاحب دو باشگاه ورزشی هستید، به‌عنوان‌مثال، در نقاط مختلف کشور واقع‌شده‌اند. درحالی‌که شما داده‌هایی را جمع‌آوری کرده‌اید که نشان می‌دهد علاقه‌مندان به ورزشگاه که به‌طور منظم در کلاس‌های پیشرفته شرکت می‌کنند، به یک مرکز رفت‌وآمد می‌کنند، بااین‌حال، مکان دوم در میان افراد عادی که هدف اصلی آن‌ها کاهش وزن است، محبوبیت بیشتری دارد. در این مثال، شما باید بر اساس رفتار مشتریان منطقه‌ای و انگیزه اصلی آن‌ها برای حضور در سالن‌های ورزشی، پیام‌های جایگزینی برای هر رسانه ایجاد کنید. رسانه‌های OOH و بیلبوردهای سنتی به شما امکان می‌دهند به روشی کارآمد و مقرون‌به‌صرفه به این مهم دست‌یابید، در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و سودآوری کمپین‌های فردی را در این فرآیند افزایش دهید.

 یک تحقیقات نشان داده است که حدود 78.2 درصد از بریتانیایی‌ها در زمان‌های اخیر خریدهای فوری انجام داده‌اند، که این روند در طیف وسیعی از کانال‌های مختلف رایج است. همچنین تخمین زده می‌شود که 92 درصد از خریدهای فوری باانگیزه پیشنهاد‌ها و تخفیف‌های ویژه انجام می‌شود، زیرا این امر به برندها کمک می‌کند تا مشتریان را تشویق کنند و سطح تعامل خود را افزایش دهند. اما چرا رسانه OOH این‌قدر در تبلیغ تخفیف‌ها مؤثر است؟ دلیل ساده این است که تصور می‌شود حدود 32٪ از مشتریان در همان هفته‌ای که یک تبلیغ در فضای باز را مشاهده کرده‌اند از یک موسسه بازدید می‌کنند و 24٪ دیگر در همان روز به یک فروشگاه یا فروشگاه خاص مراجعه می‌کنند! بنابراین، علاوه برافزایش تعداد تعاملات با برند به‌صورت آنلاین و از طریق کانال‌های تلفن همراه، تبلیغات در فضای باز نیز در ایجاد روابط با مشتریان و ایجاد انگیزه در زمان واقعی به آن‌ها مؤثر است. بسیاری از این موارد را می‌توان به این واقعیت نسبت داد که رسانه OOH یک کانال قابل‌اعتماد است که با موفقیت با محیط اطراف ترکیب می‌شود.

چگونه می‌توانید تبلیغات در فضای باز را برای باشگاه بدن‌سازی خود انجام دهید؟ در تئوری، این استدلال به توضیح اینکه چرا تبلیغات در فضای بازنشان دهنده چنین سرمایه‌گذاری مؤثری برای صاحبان سالن‌های ورزشی مستقل و زنجیره‌ای است کمک می‌کند. بااین‌حال، اگر می‌خواهید با موفقیت از رسانه OOH و همه کانال‌های آن استفاده کنید، باید گام‌های عملی بردارید که هم مزایای رسانه و هم نیازهای هر رسانه را در برمی‌گیرد. بنابراین، در اینجا چند توصیه برای کمک به شما در این راه وجود دارد:

- مکان بیلبوردهای خود را در اولویت قرار دهید اگر فرض کنیم که مشتریانی را در شعاع چهار مایلی خانه آن‌ها هدف قرار می‌دهید، فقط فضای نسبتاً محدودی برای ایجاد پایگاه اعضای خود و افزایش آگاهی در مورد برند خودخواهید داشت. این می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، به‌ویژه زمانی که محدودیت‌های اضافی را که ممکن است توسط بودجه بازاریابی شما اعمال شود، در نظر بگیرید. برای کمک به نفی این مسائل، به‌جای جایگزین‌های دیجیتال، از کانال‌های سنتی مانند بیلبوردهای کلاسیک استفاده کنید. این‌ها به‌طور قابل‌توجهی مقرون‌به‌صرفه تر هستند، درحالی‌که صرفه‌جویی‌هایی که انجام می‌دهید به شما امکان می‌دهد تابلوهای تبلیغاتی بیشتر و با اندازه بزرگ‌تری بسازید. این بدان معنی است که شما می‌توانید به‌طور مؤثر در مکان‌های محلی برجسته کنار جاده تبلیغ کنید.

- با توجه به ماهیت اغلب انگیزشی تبلیغات بیلبورد و توانایی آن در تأثیرگذاری بر رفتار مصرف‌کننده، همچنین ارزش دارد که تبلیغات و پوسترهای کوچک‌تر را مستقیماً در خارج یا در نزدیکی بسیار نزدیک به فروشگاه خود نصب کنید. این همچنین به اطلاع مشتریان از موقعیت مکانی دقیق شما کمک می‌کند و خریداران و ساکنان محلی را هدف قرار می‌دهد.

- مخاطبان منطقه‌ای را درک کنید و پیام‌های خود را بر اساس آن تنظیم کنید همچنین می‌توانیم فرض کنیم که دلایل بی‌شماری وجود دارد که چرا افراد در باشگاه‌های ورزشی شما شرکت می‌کنند، چه بخواهند وزن خود را کاهش دهند یا عضله کنند. از منظر تجاری، جمع‌آوری داده‌ها و درک رفتار افراد باشگاه ورزشی مهم نیست، بلکه پیام‌های خود را برای اطمینان از ایجاد کمپین‌های واقعاً مؤثر تنظیم کنید.

 - درحالی‌که ممکن است بسته به هدف اولیه کمپین بازاریابی خود، پیام‌های اولیه، ثانویه و ثالثه داشته باشید، ممکن است لازم باشد در هنگام رسیدگی به نیازهای مشتریان در مناطق مختلف، این پیام‌ها را بیشتر تطبیق دهید. اگر از بیلبوردهای سنتی استفاده می‌کنید، مهم است که قبل از راه‌اندازی کمپین، مجموعه داده‌های خود را با جزئیات تجزیه‌وتحلیل کنید. از این گذشته، سازگاری یا تغییر پوسترهای شما پس از چاپ ممکن است زمان قابل‌توجهی طول بکشد، درحالی‌که این کار هزینه‌های اضافی را نیز متحمل می‌شود که ممکن است بودجه شمارا به خطر بیندازد. همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که تصاویر و پیام‌هایی که استفاده می‌کنید همچنان دستورالعمل‌ها و ارزش‌های برند شمارا منعکس می‌کنند، حتی اگر به دنبال جذب موفقیت‌آمیز مخاطبان جایگزین هستید.

 -باید مشتریان را وادار کند که از تبلیغات یا تخفیف خاص موردنظر استفاده کنند، خواه این شامل یک انگیزه مالی باشد یا معرفی یک کلاس ورزشی جدید، هدفمند و هیجان‌انگیز در باشگاه شما. همچنین انجام تبلیغاتی بازمان محدود را با پیام‌رسانی مختصر توصیه می‌کنیم. این بدون شک احساس فوریت را در بین مشتریان شما ایجاد می‌کند و آن‌ها را وادار می‌کند که دست به اقدامی بزنند یا خطر از دست دادن آن‌ها را تهدید کنند.

 دیگر، عاقلانه است که هنگام بازاریابی چنین تبلیغاتی از بیلبوردهای سنتی (به‌جای بیلبوردهای دیجیتال) استفاده کنید، زیرا این موارد نیازی به اشتراک‌گذاری فضای تبلیغاتی با برندهای دیگر ندارند و به بهینه‌سازی نمایش خود در مدت‌زمان کوتاهی کمک می‌کنند.

 آخرین حرف امیدواریم این راهنما به شما در درک مزایای تبلیغات در فضای باز برای صاحبان باشگاه‌ها کمک کند، درحالی‌که مراحل عملی را برای استفاده از این رسانه ارائه می‌دهد. فقط به یاد داشته باشید که رسانه OOH به‌عنوان بخشی از یک کمپین بازاریابی یکپارچه بهتر عمل می‌کند، درحالی‌که انگیزه و رفتار مشتریان محلی شما باید قلب هر تصمیمی باشد که اجرا می‌کنید.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اشکال در تبلیغات

مدت‌ها قبل از وجود حروف، مردم به‌صورت نمادها باهم ارتباط برقرار می‌کردند. حتی زمانی که فنیقی‌ها اولین الفبای غیر تصویری را ایجاد کردند، نمادها درروان بشر باقی ماندند. هزار سال بعد، اشکال خاصی همچنان در زندگی ما معنا پیدا می‌کنند - به‌ویژه در تبلیغات. دایره، مربع و مارپیچ دوتایی هر یک پیام مشخصی را منتقل می‌کنند. درک زبان اشکال کلیدی برای برند سازی مناسب محصول است. از آغاز گونه ما، دایره به‌عنوان قابل‌تشخیص‌ترین شکل سلطنت کرده است. این خورشید و ماه، زمین و ستارگان است، اما مهم‌تر از آن، شکلی کاملاً بالغ و زنانه است. ازآنجایی‌که هیچ لبه‌ای ندارد، دایره بی‌پایان به مصرف‌کننده آرامش می‌دهد و درعین‌حال هاله‌ای از وحدت و قدرت را به نمایش می‌گذارد. به همین دلیل است که تبلیغ‌کنندگان اغلب از حلقه‌ها برای برند سازی ناخودآگاه محصولات با این ویژگی‌ها استفاده می‌کنند.

 ازنظر تاریخی، دایره نمایانگر تمامیت، بی‌نهایت، الهه و خورشید بود. امروزه، مردم حلقه‌های خود را با مارک‌های بین‌المللی مانند تارگت، استارباکس و تقریباً هر نوشابه (مانند کوکاکولا) مرتبط می‌کنند. فراتر از فرانشیزهای شرکتی، پیام دایره برای پرورش و قدرت حضور دائمی در سیاست است. چه تعداد از آمریکایی‌ها در طول سال‌ها دکمه مبارزاتی را با چهره، نام یا شعار نماینده موردعلاقه خود پوشیده‌اند؟ از طرف دیگر، چه تعداد از فعالان در طول سال‌ها از دایره بریده‌شده برای بیان نکته استفاده کرده‌اند؟ این دایره پیام قدرتمندی را منتقل می‌کند که کسب‌وکار یک فرد یکپارچه و قوی است و درعین‌حال به نیازهای مصرف‌کنندگان توجه می‌کند. اما مراقب باشید: مارپیچ‌ها دایره‌ای هستند اما دایره نیستند مارپیچ (تفرد) به معنای باروری، تغییر مداوم و تکامل جهان است.

گاهی اوقات تبلیغ‌کنندگان پیام را به معنای واقعی کلمه با استفاده از آن در برندهای تجاری برای کسب‌وکارهای آگاه به محیط‌زیست درک می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، "اقیانوس" یا "نجات حیوان دریایی" را در موتور جستجو تایپ کنید و احتمال زیادی وجود دارد که آرم‌های مارپیچی ظاهر شوند. مانند دایره، مارپیچ تنها پیامی از قدرت را منتقل می‌کند، اما این واقعیت که شکل بسته نیست، آن را مستعد تغییر می‌کند. این توضیح می‌دهد که چرا لوگوی مارپیچ اغلب برای کسب‌وکارهایی به کار می‌رود که در نوآوری رشد می‌کنند یا هدفشان تولید چیزی کاملاً متفاوت است. سازمان‌های غیرانتفاعی از پیام مارپیچ برای تقویت اهداف خود استفاده می‌کنند. درعین‌حال، کسب‌وکارهای انتفاعی می‌دانند که این مارپیچ به مصرف‌کنندگان اطمینان می‌دهد که گروهی نوآور هستند. برای انتقال پیام تغییر و قدرت، مارپیچ یک گزینه عالی برای برند سازی است. بااین‌حال، برخی از کسب‌وکارها به ثبات به‌عنوان وسیله‌ای برای دستیابی به مصرف‌کنندگان متکی هستند.

 گاهی اوقات کسب‌وکارها نیاز به یک مزیت دارند. خوشبختانه، مربع پرتره‌ای از ثبات است. برخلاف دایره و مارپیچ، مربع شکل بسیار سفت و سختی دارد و نماد دنیای فیزیکی است. تبلیغ‌کنندگان از میدان برای القای پیام حرفه‌ای استفاده می‌کنند. شرکت‌های حقوقی و سایر شرکت‌هایی که در یک محیط بسیار ساختاریافته وجود دارند از لوگوی مربعی بهره می‌برند. برای برند سازی مناسب محصولات، درک زبان اشکال ضروری است. هر شکل پیام مشخصی را به مصرف‌کننده منتقل می‌کند. انتخاب مناسب باعث افزایش درآمد فروش و درنهایت سود شرکت می‌شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبوردها معمولاً در مناطق پرتردد یا در کنار جاده قرار می‌گیرند تا توجه عابران پیاده و رانندگان را به حداکثر برسانند. یعنی بیلبورد باید جذاب باشد. هنگامی‌که عابران پیاده یا رانندگان متوجه تبلیغات روی بیلبورد شده و آن‌ها را مطالعه می‌کنند، سرمایه‌گذاری ارزشمند است. بااین‌حال، همان‌طور که گفته می‌شود، ابتدا ایمنی. بیلبوردهای بیش‌ازحد جذاب باعث حواس‌پرتی می‌شود و برای رانندگان و عابران پیاده خطرناک است. علاوه بر این، نورپردازی نادرست بیلبوردها باعث اختلال در دید راننده‌ها می‌شود.

بنابراین، نورپردازی صحیح بیلبورد نقش مهمی در تضمین ایمنی و همچنین جلب‌توجه دارد.

norpardazidartabloo

 طبقه‌بندی بیلبورد سنتی و دیجیتال:

دو نوع بیلبورد وجود دارد، بیلبورد سنتی و بیلبورد دیجیتال. تفاوت اصلی بین آن‌ها نحوه روشنایی است که رانندگان یا عابران پیاده را قادر می‌سازد پیام را بخوانند. بیلبورد سنتی با کاراکترها و/یا تصویر روی کاغذ یا ورق وینیل چاپ می‌شود و به نمای ساختمان یا سطح تابلو متصل می‌شود. کاغذ و ورق وینیل قطعاً قادر به تولید نور نیستند. بیلبوردهای سنتی را می‌توان در شب‌ها می با تابش نور به سطح آن‌ها یا انعکاس آن روشن کرد.

در روز نیز خورشید و آسمان بر روی بیلبورد می‌تابد و نور را از سطح در طول روز منعکس می‌کند و بیلبورد را قابل‌مشاهده می‌کند.

در تابلوهای مدرن تجهیزات نورپردازی در داخل تابلو تعبیه می‌شود. ازآنجایی‌که تابلوهای تبلیغاتی معمولاً بر روی قطب بالا نصب می‌شوند، چراغ‌های LED قدرتمند در بالا و/یا پایین تابلو مجهز شده‌اند تا نور کافی را فراهم کنند. فن‌آوری پیشرفته باعث می‌شود که تابلوهای تبلیغاتی بتوانند به‌تنهایی نورپردازی کنند. به این نوع بیلبورد، بیلبورد دیجیتال می‌گویند.

 بیلبورد دیجیتال به دلیل نور ساطع‌شده از داخل تابلو قابل‌مشاهده است. برخلاف بیلبوردهای سنتی، بیلبورد دیجیتال باید در سطح نور بالاتر تنظیم شود تا در طول روز در زیر نور شدید خورشید دیده شود. اما در شب، سطح نور بالاتر ممکن است باعث تابش خیره‌کننده شود و برای خواندن بسیار روشن خواهد بود. بسیاری از رانندگان از روشنایی بیش‌ازحد بیلبورد شکایت کرده‌اند. نور بیش‌ازحد آن‌ها را در تشخیص جهت و وضعیت ترافیک دشوار می‌کرد و آن‌ها را در معرض خطر قرار می‌داد.

 الزامات نورپردازی بیلبورد

 ازآنجایی‌که بیلبورد دیجیتال می‌تواند نور خود را ساطع کند، مایلیم در مورد نورپردازی سنتی بیلبورد و نحوه روشن کردن آن به روش صحیح صحبت کنیم. نکته اصلی برای نورپردازی صحیح بیلبورد، تأثیرات آن بر انسان و محیط است. به‌عبارت‌دیگر هنگام نورپردازی بیلبورد باید از آلودگی نوری جلوگیری کنیم. ناگفته نماند که وات بیشتر غیرضروری و سطح نور بالاتر کاملاً اتلاف انرژی است و برای محیط‌زیست و انسان مضر است. شبیه‌سازی دقیق طراحی نور نه‌تنها باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود بلکه به شما در صرفه‌جویی در هزینه نیز کمک می‌کند. اگرچه دشوار به نظر می‌رسد، مشاوره با سازنده حرفه‌ای روشنایی به شما کمک می‌کند تا در نیمی از زمان کار را انجام دهید.

 نورپردازی بیلبورد باهدف روشن کردن تبلیغات، قابل‌مشاهده و خواندن آن برای رانندگان و عابران پیاده است. نور اضافی باعث تجاوز و تابش خیره‌کننده می‌شود. وسایل، نور را از بیلبورد به آسمان تاریک، اقامتگاه‌های نزدیک، یا گیاهان پخش می‌کنند و باعث آزار انسان‌ها و حیوانات می‌شوند. علاوه بر این، تابش خیره‌کننده خطرناک است زیرا ممکن است منجر به عدم شناسایی و پاسخ موقت در ترافیک شلوغ می‌شود. کنتراست نور یکی دیگر از عوامل مهم برای روشنایی درست بیلبورد است. کنتراست تفاوت روشنایی بین شی و پس‌زمینه است. چشمان ما می‌توانند اشیاء روی پس‌زمینه را با دو شرط تشخیص دهند، رنگ پس‌زمینه و شی‌ء متفاوت باشد یا پس‌زمینه و شی‌ء دارای کنتراست روشنایی خاصی باشند. جسم روشن‌تر و پس‌زمینه کمی تیره‌تر برای دید بهتر عالی خواهد بود. برعکس، اگر پس‌زمینه روشن‌تر از اشیا باشد، دید به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد.

 در شرایط نوری نامناسب، به‌ویژه عدم تفاوت روشنایی، ممکن است باعث ایجاد پدیده‌های بصری کاذب شود، سپس جسم درک شده را مخدوش کرده و بر قضاوت تأثیر بگذارد. درنتیجه، سطح نور باید با توجه به روشنایی محیط تنظیم شود. به‌عنوان‌مثال، قرار است روشنایی بیلبورد در شب در میدان باز، مانند بزرگراه، کمتر باشد. اما برای مناطق تجاری، مقدار روشنایی بیلبورد باید کمی بیشتر از محیط اطراف باشد تا جذابیت رقابتی بیشتری داشته باشد. هر منطقه‌ای دارای استانداردها یا ضوابطی است که برای نورپردازی بیلبوردها قابل‌اجرا است و ما باید مقررات و استانداردهای مربوطه را در نظر بگیریم. ازآنجایی‌که مقررات و استانداردهای نورپردازی بیلبورد در مناطق مختلف متفاوت است، توصیه‌های رایج آن را نشان خواهیم داد

توصیه‌های نورپردازی بیلبورد به شرح زیر است:

انجمن مهندسی روشنایی IES توصیه می‌کند که سطوح روشنایی باید 20 تا 100 فوت شمع برای بیلبوردها باشد.

 یکنواختی (نسبت حداکثر به حداقل سطح نور) برای تابلوهای تبلیغاتی باید 4.0 یا کمتر باشد.

 بیلبورد نباید در فاصله 300 فوتی خانه‌ها روشن شود.

 بیلبورد نباید قبل از باز شدن و بعد از بسته شدن برای تبلیغات تجاری روشن شود.

 منابع نور نباید مستقیماً توسط رانندگان یا عابران پیاده دیده شود.

 وسایل روشنایی با CRI بالاتر از 80 بهینه خواهد بود.

 فرمول‌های رایج برای نورپردازی بیلبورد

 بیلبوردهای سنتی معمولاً بر روی تیرک یا ساختمان در بالای سطح زمین در ارتفاع معینی نصب می‌شوند. آن‌ها همچنین در اندازه‌های مختلف هستند. چند فرمول ساده برای نورپردازی بیلبورد وجود دارد که با اندازه یا ارتفاع آن‌ها مرتبط است. بااین‌حال، لطفاً توجه داشته باشید که این فرمول‌ها فقط برای مرجع هستند، طراحی نورپردازی خاص برای بیلبورد باید با توجه به شرایط بتن ساخته شود. درصورتی‌که ارتفاع بیلبورد کمتر از 8 متر باشد، می‌توان چراغ‌های روشنایی را به‌صورت تک طرفه بافاصله حدود 1 تا 2 متر نصب کرد. چراغ روشنایی زاویه باز برای این نوع بیلبورد مناسب‌تر خواهد بود.

 برای بیلبورد عریض در ارتفاع بین 8 تا 12 متر باید از دو جهت بالا و پایین نورپردازی شود. این نوع بیلبورد همچنین با وسایل روشنایی با زاویه پرتو باز مناسب است. فاصله وسایل روشنایی باید 1.5 تا 2.6 متر باشد.

 نوع دیگری از بیلبوردها بلند و نازک است که نورپردازی با زاویه پرتو باریک یا متوسط ​​روی آن اعمال می‌شود. محل قرارگیری وسایل روشنایی به ارتفاع نور بیلبورد بستگی دارد. برای بیلبوردی که ارتفاع زیادی دارد، نصب دو طرف چراغ روشنایی بهینه خواهد بود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی به دلایل مختلف ممکن است آسیب ببینند؛ در این صورت اثربخش آن‌ها کاهش خواهد یافت. عواملی ازجمله باد، باران، طوفان، گرما، تصادفات، سقوط اشیاء و درختان و حتی خرابکاری رقبا یا افراد خرابکار می‌تواند به تابلوی شما صدمه وارد کند.

 ازاین‌رو لازم است که تابلوهای تبلیغاتی خود را در بازه‌های زمانی مشخصی مورد بازدید یا بازرسی قرار دهید؛ به‌خصوص اگر تابلو تبلیغاتی شما در مکانی دور از شما و کسب‌وکارتان نصب‌شده باشد. حتی در مواردی افراد برای مشاهده تابلوهای تبلیغاتی گران‌قیمت خود دوربین‌های مداربسته در محل نصب می‌کنند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی باید در خدمت استراتژی بازاریابی شما باشد. اصلاً کسب‌وکارها بر اساس استراتژی بازاریابی خود اقدام به استفاده از تابلوهای تبلیغاتی می‌کنند. استراتژی‌های بازاریابی نیز همواره باید در خدمت کسب درآمد بیشتر باشد. اگر تابلوی تبلیغاتی شما تأثیر چندانی بر بازاریابی و فروش محصولات و خدمات شما نداشته باشد، لازم است دست نگه‌دارید و همه‌چیز را از ابتدا بررسی کنید. اینکه بفهمید چه میزان مشتری و سود از طریق تابلوهای تبلیغاتی به سمت شما سرازیر شده است، دید کلی در مورد اثربخش بودن یا نبودن استفاده از تابلو تبلیغاتی را به شما می‌دهد. برای این کار نیاز به یک سیستم نظرسنجی از مشتریان دارید.

با راه‌اندازی یک سیستم نظرسنجی کارآمد متوجه خواهید شد که چه میزان از مشتریان از طریق تابلوها تبلیغاتی به شما مراجعه کرده‌اند؛ چه میزان سود از سمت تابلو تبلیغاتی به سمت شما سرازیر شده است. و اینکه آیا استفاده از تابلو تبلیغاتی به‌صرفه بوده است یا خیر؟ آیا باید روند فعلی را دنبال کنید یا به دنبال جایگزین باشید.

survey

اگر تابه‌حال این کار را انجام نداده‌اید لازم است این کار را شروع کنید. باید بدانید که استفاده از تابلو برای شما به‌صرفه بوده است یا خیر؛ اگر به‌صرفه نبوده، دلیل و مشکل را پیدا کنید. شاید تابلوی شما در مکان مناسبی قرار نداشته است؛ شاید مخاطبیان هدف را به‌درستی انتخاب نکرده‌اید. ممکن است مشکلاتی در طراحی و رنگ‌بندی تابلو وجود داشته باشد. حتی ممکن است تابلوی شما آسیب‌دیده باشد و شما بی‌خبر باشید.

برای ایجاد یک برنامه نظرسنجی از روش‌های مختلفی می‌توانید استفاده کنید؛ اگر فروش آنلاین دارید می‌توانید صفحه‌ای برای دریافت نظرات مشتریان ایجاد کنید و از کاربران بخواهید که وقت کمی برای پر کردن نظرسنجی در مورد نحوه آشنایی با شما انجام دهند. در صورت مراجعه حضوری می‌توانید این سؤالات را. به‌صورت شفاهی از مشتریان بپرسید.

دریافت بازخود می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما در جهت هدفمند کرد تبلیغاتتان کند. البته انتخاب زمان مناسب نیز مهم است. برای مثال نباید بلافاصله پس از نصب تابلو اقدام به نظرسنجی کنید. نظرسنجی خود را می‌توانید بعد از 2 ماه پس از نصب تابلو شروع کنید. اما نباید بلافاصله پس از دریافت اولین نظرسنجی اقدام به تصمیم گری کنید. به نظر ما بهترین زمان برای بررسی و اعمال نظرسنجی 6 ماه بعد از نصب تابلو هست. اگر 6 ماه از نصب تابلو گذشته باشد و در نظرسنجی‌ها خود متوجه شوید که مشتریان چندانی از طریق تابلو به شما مراجعه نکرده باشند، در این صورت لازم است که بررسی‌های لازم را انجام دهید.

نتیجه‌گیری:

استفاده از روش‌های کارآمد برای نظرسنجی در مورد اثربخشی تابلوهای تبلیغاتی، به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را به‌صورت هدفمند و مؤثر انجام دهید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تصاویر مورداستفاده در بیلبورد باید از نوع تصاویر برجسته باشد. عکس‌های بیلبورد اغلب به‌اندازه خانه شما چاپ می‌شوند و تصاویر با وضوح‌بالای 300 DPI را ضروری می‌سازند. طراحان خوب بیلبورد از این مقیاس بزرگ برای ایجاد یک غوغای بصری بزرگ استفاده می‌کنند و یک تصویر مرکزی را با عرض 25 اینچ به‌جای پنج تصویر مبهم که فاقد تأثیر احساسی از راه دور هستند، نمایش می‌دهند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تایپوگرافی نقش مهمی در تابلوهای تبلیغاتی دارد، بنابراین نحوه استفاده از تایپوگرافی یا بهترین فونت برای بیلبورد می‌تواند چالشی مهم باشد. تایپوگرافی نقش مهمی در طراحی بیلبورد دارد. حتی اگر پیامی جذاب داشته باشید، استفاده از تایپوگرافی اشتباه توجه مخاطب را جلب نخواهد کرد.

 برای کمک به حرکت در میدان مین فونت، در اینجا چند نکته برتر تایپوگرافی تبلیغات در فضای باز آورده شده است.

متن شما باید از فاصله دور خوانا باشد و این زمان محدود است. مهم نیست که کمپین شما چقدر قانع‌کننده باشد، اگر کسانی که محتوای شما را مشاهده می‌کنند نتوانند آن را بخوانند، بدون اینکه نگاهی دوباره به آن داشته باشند، ازآنجا عبور می‌کنند. بنابراین، باید مطمئن شوید که خواندن و درک آن برای مردم در یک نگاه واضح است، زیرا شما فقط 3 تا 6 ثانیه فرصت دارید تا محتوای خود را به‌حساب بیاورید.

عوامل مهمی که باید برای تایپوگرافی تبلیغات در فضای باز مؤثر در نظر گرفت عبارت‌اند از:

 √فونت ساده و جذاب

√اندازه فونت

√رنگ چشم‌نواز

پیام شما باید در فاصله بیش از 1000 فوت خوانا باشد. فاصله کافی بین هر حرف را حفظ کنید. حروفی که خیلی فاصله‌دارند یا خیلی نزدیک هستند پیامی را به‌راحتی قابل‌درک نمی‌کنند. بنابراین، ما باید چیزی را انتخاب کنیم که از فاصله دور و نزدیک هر دو قابل‌خواندن باشد. به یاد داشته باشید که باید پیام خود را از طریق متن خود منتقل کنید، بنابراین نیازی به استفاده از فونت‌های فانتزی نیست. همچنین نباید از فونت‌های فانتزی و نازک استفاده کنیم زیرا خواندن و درک آن‌ها از مکان‌های دور در زمان کمتر دشوار است.

فونت‌های Sans Serif مانند Arial، Calibri، Verdana، Tahoma و Helvetica برای تابلوهای تبلیغاتی عالی هستند. این فونت‌ها ساده، مدرن و به‌راحتی قابل‌درک هستند، آن‌ها انتخاب مناسبی برای تایپوگرافی برای طراحی‌های مؤثر در تابلو تبلیغاتی هستند.

 نکته کلیدی این است که از اندازه فونت بزرگ استفاده کنید تا بینندگان بتوانند پیام را از فاصله دور جذب کنند. فونت‌های بزرگ اجازه خواندن در فواصل بیشتر را می‌دهد و به بیننده زمان بیشتری برای پردازش پیام شما می‌دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی های بزرگ دارای سه جزء اصلی هستند. هریک از این اجزای اصلی خود دارای چندین جزء دیگر هست. در زیر اجزای اصلی بیلبوردهای تبلیغاتی را ذکر کرده و توضیح می‌دهیم.

-اجزا برای ساخت اسکلت، پایه‌ها و قاب بیلبورد: این مواد معمولاً از آهن یا سایر فلزات هستند.

-نمایشگری که پیام تبلیغاتی را منتقل می‌کند؛ این نمایشگر در تابلوهای تبلیغاتی مختلف متفاوت است. این نمایشگرها می‌توانند از نوع ماژول‌های تابلو ال ای دی، صفحه‌نمایش ال ای دی، فلکسی یا چلنیوم باشند.

- تجهیزات الکتریکی برای نورپردازی و جلوه‌های ویژه دیگر.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسیاری از لوازم و قطعات تابلو تبلیغاتی برای ساخت لوازم دیگری نیز استفاده می‌شوند. برای مثل لوازم نورپردازی تابلو تبلیغاتی در ماشین و نورپردازی امکان نیز استفاده می‌شود. قطعات الکترونیکی تابلو نیز در بسیاری از لوازم الکترونیکی قابل‌استفاده هستند.

فروشندگان لوازم تابلو تبلیغاتی در کشور به‌صورت پراکنده هستند؛ به صورتی که منطقه شناخته‌شده‌ای که تعداد زیادی از فروشندگان تابلو در آن فعالیت داشته باشند وجود ندارد. بااین‌حال خیابان جمهوری از مکان‌هایی هست که می‌توان برخی از قطعات تابلو تبلیغاتی را ازآنجا تهیه کرد.

در صورت نیاز به خرید تابلو تبلیغاتی می‌توانید این تابلوها را از تابلوسازان خریداری کنید. ما بسیاری از لوازم و قطعات موردنیاز ساخت تابلو تبلیغاتی راداریم و در صورت نیاز مشتری ارائه می‌دهیم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیشترین آمار رشد در تابلوهای تبلیغاتی مربوط به بیلبوردهای دیجیتالی است. تابلوهای دیجیتالی به دلیل توسعه روزافزون تکنولوژی مدام در حال به‌روز شدن و تکامل هستند.

اگر هدف کمپین شما ایجاد آگاهی از برند در میان بازارهای انبوه است، بیلبوردهای دیجیتال بهترین گزینه برای شما هستند، زیرا این بیلبوردها معمولاً در مناطق اطراف شهرها قرار می‌گیرند که بیشترین میزان بازدید را دارند.

.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در روزهای اخیر شاهد وزش بادهای شدیدی در تهران بوده‌ایم. این امر باعث بروز خسارت بر تعدادی تابلو تبلیغاتی شده است. هرچند آسیب دیدن تابلو تبلیغاتی در اثر وزش باد امری اجتناب‌ناپذیر است، اما با رعایت مواردی می‌توان امکان ایجاد خسارت مادی و جانی را تا حدودی کاهش داد.

نصب صحیح و اصولی تابلو تبلیغاتی و ساختار مناسب تابلو تبلیغاتی از مواردی هستند که امکان ایجاد خسارت بر تابلو تبلیغاتی را به‌شدت کاهش می‌دهند. گزینه دیگر نصب تابلو در محل مناسب است. هنگام انتخاب محل نصب حتماً احتمال شکستن و افتادن اشیاء کنار تابلو را مدنظر داشته باشید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همه ما می‌دانیم که تبلیغات بسیار گران است. تعداد کمی از کسب‌وکارها می‌توانند برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی گران‌قیمت بودجه اختصاص دهند. در زیر فهرستی از پرهزینه‌ترین اشتباهات تبلیغاتی بیلبورد و نکاتی برای جلوگیری از این اشتباهات را مشاهده خواهید کرد.

 -تصویر ساختمان خود را روی بیلبوردهای خود قرار ندهید. تنها استثنای این نظریه این است که شما به‌تازگی یک مکان کاملاً جدید را نقل‌مکان کرده یا ساخته‌اید و مردم برای یافتن مکان جدید شما مشکل‌دارند.

- از تبلیغات مجله، آگهی روزنامه یا هر نوع تبلیغ دیگری برای تبلیغات بیلبورد خود استفاده نکنید. یک هنرمند حرفه‌ای بیلبورد را برای طراحی طرح‌های بیلبورد خود استخدام کنید. یک حرفه‌ای می‌تواند به شما بگوید که چه رنگ‌ها، فونت‌ها و گرافیک‌ها روی بیلبوردها بهتر عمل می‌کنند.

 -کلمات قرمز روی پس‌زمینه آبی یا سیاه از سرعت متوسط ​​رانندگی چندان قابل‌مشاهده نیستند. این ترکیب رنگ روی کاغذ، مجلات و روزنامه‌ها خوب به نظر می‌رسد، اما خواندن آن روی بیلبوردها بسیار سخت است. کلمات قرمز تمایل دارند با پس‌زمینه تیره تابلو ترکیب شوند و جداسازی کلمات از پس‌زمینه را دشوار می‌کنند. برای اهداف تبلیغاتی بیلبورد، قرمزرنگ تیره در نظر گرفته می‌شود و نباید بارنگ‌های تیره دیگر استفاده شود.

 -استفاده از کپی زرد روی پس‌زمینه سفید یکی دیگر از اشتباهات پرهزینه است. دلیل این امر این است که از فاصله دور، رنگ زرد و سفید تمایل به ترکیب شدن باهم دارند و شبیه یک جسم می‌شوند. ازآنجایی‌که هردوی این رنگ‌ها روشن هستند، تشخیص آن‌ها تقریباً غیرممکن می‌شود.

 -پس‌زمینه‌های آسمان آبی و سفیدروی کاغذ عالی به نظر می‌رسند. بااین‌حال، هنگامی‌که در بیلبوردها استفاده می‌شوند، تمایل دارند با آسمان واقعی ترکیب شوند. یک‌راه حل برای این کار استفاده از پس‌زمینه آسمانی است که روی آن غروب خورشید وجود دارد یا رنگ‌های صورتی و قرمز را به آسمان اضافه کنید. هدف این است که بیلبورد برجسته شود و از آسمان واقعی جدا شود. (البته این در مورد تابلوهای ساختمان صدق نمی‌کند)

 -برای بیلبوردها باید از هر نوع نوشته فانتزی اجتناب شود. فونت با حروف نازک نیز برای تبلیغات در فضای باز توصیه نمی‌شود. بیلبوردها برای خواندن باید فونت‌های ضخیم و خوانا داشته باشند. به یاد داشته باشید که مردم به‌طور متوسط ​​7 ثانیه برای خواندن یک بیلبورد فرصت دارند.

 هرگز از نوشته‌ای با ارتفاع کمتر از یک و نیم فوت استفاده نکنید زیرا احتمالاً رانندگان عبوری کلمات را نخوانند. این به این دلیل نیست که آن‌ها نمی‌خواهند پیام شمارا بخوانند، بلکه به این دلیل است که نمی‌توانند آن را به‌اندازه کافی خوب ببینند تا آن را بخوانند. لطفاً توجه داشته باشید که تابلوهای تبلیغاتی در شهر یا پشت چراغ‌قرمزها از این قاعده مستثنا نیستند.

 -در یک بیلبورد با اندازه استاندارد (10 فوت تا 14 فوت ارتفاع) از بیش از 4 خط نوشته در تبلیغات بیلبورد خود استفاده نکنید. برای تخته‌هایی با ارتفاع بین 15 تا 20 فوت، می‌توانید از 5 خط استفاده کنید، اما توصیه نمی‌شود. یک قانون کلی خوب این است که فقط از 8 تا 10 کلمه در کل بیلبورد خود استفاده کنید. سادگی مهم‌ترین جنبه برای بیلبوردها است. هر چه ساده‌تر، بهتر.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بازاریابی پارتیزانی از مؤثرترین روش‌های بازاریابی است. در این روش پیشنهاد می‌شود به‌جای پرداخت هزینه‌های مختلف برای تبلیغاتی و بازاریابی، از روش‌های خلاقانه برای تبلیغات و بازاریابی استفاده شود. هرچند این روش بازاریابی در میان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط رواج دارد، بااین‌حال شرکت‌های بزرگ و معتبری نیز از این روش بازاریابی استفاده می‌کنند.

هرچند در این روش بازاریابی استفاده حداقلی از منابع مالی توصیه می‌شود، بااین‌حال استفاده از خلاقانه از تابلوهای تبلیغاتی می‌تواند تحولی بزرگی برای این کسب‌وکارها ایجاد کند. دقت داشته باشید که در بازاریابی پارتیزانی صرف خرید و نصب تابلو تبلیغاتی ملاک نیست؛ بلکه تابلو باید حداکثر تأثیرگذاری را در افراد داشته باشد. تابلوهای خلاقانه که مخاطب را وارد به ایستادن، تفکر و نگاه طولانی‌مدت کند. با جستجوی عبارت guerrilla billboard در گوگل و کلیک بر روی تب تصاویر می‌توانید صدها تابلو تبلیغاتی خلاقانه را ببینید که می‌توان در بازاریابی پارتیزانی از آن استفاده کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوتبلیغاتی هایی که برای کارخانه‌ها نصب می‌شود جزو بزرگ‌ترین تابلوهای تبلیغاتی هستند. این تابلوها معمولاً در مقابل درب ورودی کارخانه نصب می‌گردند. کارخانه بسته به نوع تولید محصول از تابلوهای متفاوتی استفاده می‌کند. به دلیل اندازه بزرگ تابلو تبلیغاتی موردنیاز برای کارخانه، ساخت تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری برای کارخانه بسیار گران تمام خواهد شد. ازاین‌رو ما پیشنهاد می‌کنیم که کارخانه‌داران از تابلوهای فلکسی باکیفیت بالا استفاده کنند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک ساخت انواع تابلوتبلیغاتی موردنیاز برای کارخانه‌ها را انجام می‌دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کافه‌های جای دنج برای استراحت، تفریح و شادی هستند. کافه‌های انواع مختلفی دارند؛ برخی از کافه‌ها صرفاً برای استراحت و ریلکس کردن و صرف غذا و قهوه طراحی‌شده‌اند. برخی نیز برای بازی و سرگرمی و برخی نیز برای شادی و خوش‌گذرانی.

اما چیزی که در همه آن‌ها یکسان است. سرو قهوه و انواع کافه است. کافه‌های از کسب‌وکارهای فانتزی و جذاب هستند. ازاین‌رو طراحی و دکوراسیون کافه اهمیت بالایی دارد. در کنار این موارد لزوم استفاده از تابلوهای تبلیغاتی سردرب در بیرون کافه و تابلوهای نمایش قیمت در داخل کافه به‌وضوح احساس می‌شود. در طراحی تابلوهای کافه باید از نهایت هنر سلیقه استفاده کرد. در مورد رنگ تکلیف روشن است. رنگ قهوه‌ای بخش جذابی ناپذیر از تابلوهای تبلیغاتی مورداستفاده در کافه‌ها است.

ما با آشنایی کامل به طراحی و دیزاین کافه‌های، توانایی ساخت تابلوهای تبلیغاتی مناسب و باکیفیت برای انواع کافه‌ها راداریم. محصولات ما جلوه‌ای خاص به کافه شما می‌دهند.

برای دریافت مشاوره‌های بیشتر در مورد تابلوهای تبلیغاتی مناسب با کافه با ما تماس بگیرید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

صاحبان فروشگاه‌های طلا و جواهرات از مشتری‌های متمول تابلوهای تبلیغاتی هستند. این افراد همواره کیفیت را در نظر می‌گیرند و خواهان تابلوتبلیغاتی باکیفیت و جذاب هستند. در بسیاری از این فروشگاه‌ها از دو نوع مختلف تابلو تبلیغاتی استفاده می‌شود؛ تابلو تبلیغاتی outdoor و تابلو تبلیغاتی indoor.

تابلوهای تبلیغاتی indoor به‌صورت تابلوهای سردرب بر روی مغازه‌های طلا و جواهرفروشی نصب می‌شود. این تابلوها معمولاً از نوع تابلو چلنیوم هستند.

تابلوها indoor در درون مغازه و برای نمایش قیمت‌ها استفاده می‌شوند. این تابلوها معمولاً از نوع تابلو ال ای دی، تلویزیون شهری هستند.

ما نیز خدمات تولید انواع تابلو تبلیغاتی برای فروشگاهها را انجام می‌دهیم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تبلیغات بیلبورد

 بیلبوردها بزرگ‌تر از زندگی هستند. بسیاری از رسانه‌های تبلیغاتی شمارا مجبور می‌کنند که تبلیغات خود را در حاشیه قرار دهید. تبلیغ شما در نوار کناری یک صفحه وب قرار می‌گیرد که بین سه تبلیغ دیگر به‌راحتی نادیده گرفته می‌شود و فراموش می‌شود. بیلبوردها به شما این امکان را می‌دهند که صحنه مرکز تجارت خود را به نمایش بگذارید. آن‌ها به تبلیغ‌کننده این توانایی را می‌دهند که در چند کلمه کوتاه یک پیام پررنگ بزرگ ارسال کند. برخی از محبوب‌ترین بوم‌های بیلبورد عبارت‌اند از:

بیلبوردها مزایای ارزشمندی ازجمله: نمایش برتر و برندسازی مؤثر دارند. درک عمومی از محصول شما اغلب می‌تواند به‌اندازه خود محصول مهم باشد. مردم به‌راحتی طرح‌های رنگی را با مارک‌های خاص مرتبط می‌کنند. مک‌دونالد دارای قوس‌های طلایی معروف است که روی پس‌زمینه‌ای قرمز نمایش داده می‌شود. همه‌وقتی آن تابلو را از دور می‌بینند می‌دانند چه رستورانی است. اگر محصول عالی دارید و مردم در مورد آن اطلاعی ندارند، تجارت با مشکل مواجه خواهد شد. تبلیغات بیلبورد بوم عظیمی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از رنگ‌ها، تصاویر و کلمات برای برندسازی تصویر خود استفاده کنید. در دنیایی که مردم می‌توانند از طریق آگهی‌های بازرگانی به‌سرعت جلو بیایند و پاپ‌آپ‌ها را به حداقل برسانند، بیلبوردها دارای کاربرد همیشگی هستند.

 مردم بیلبوردها را می‌بینند. دنیای خارج از خانه‌های ما پیچیده است و مردم برای راهنمایی به تابلوهای غول‌پیکری نگاه می‌کنند که روی آن‌ها نوشته‌شده است. زمان بهتری از این برای ارسال پیام شما وجود ندارد. برای صاحب کسب‌وکار محلی که سعی می‌کند افراد را به درها جذب کند، یک یا دو آگهی تبلیغاتی بیلبورد که به‌درستی نصب‌شده‌اند، آگاهی فوری برای مخاطبان هدف شما ایجاد می‌کنند. در نظرسنجی اخیر، بیش از 87 درصد از پاسخ‌دهندگان به یاد می‌آورند که در شش ماه گذشته بیلبورد مک دونالد را دیده اند.

تعیین سطح مکان برای اجاره بیلبورد خوب کلیدی است. یک تبلیغ می‌تواند به‌اندازه کیفیت قرارگیری آن مؤثر باشد. خوشبختانه، ما از قبل می‌دانیم که مردم کجا خواهند بود. چند بار درحالی‌که در ترافیک نشسته‌اید به بیرون از پنجره ماشین خود نگاه کرده‌اید و یک تابلوی تبلیغاتی خوب را دیده‌اید؟ آیا تابه‌حال توسط یک بیلبورد به یک رستوران محلی هدایت‌شده‌اید؟ دانستن اینکه بیلبورد خود را کجا قرار دهید همه‌چیز است. شرکت‌های وابسته ما می‌توانند تبلیغات شمارا تقریباً در هر بیلبورد و در هر مکانی قرار دهند. تیم کارشناسان ما به شما در مورد اطلاعات جمعیتی کلیدی مشاوره می‌دهند تا به شما کمک کنند تا تبلیغات خود را در دید بهینه برای مشتریان بالقوه خود قرار دهید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 بیلبوردهای شهری ابزاری عالی برای یافتن مخاطبان بزرگ هستند. توده‌های مردم روزانه در اطراف همان ساختمان‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و مکان‌های دیدنی هیاهو می‌کنند. هیچ راهی بهتر از تبلیغات بیلبورد شهری برای جلب‌توجه این مخاطبان انبوه وجود ندارد. از تبلیغات اتوبوس گرفته تا تاکسی و مناظر دیواری، شرکت‌های وابسته ما همه ابزارهایی را که برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی مؤثر در هر شهر و در سراسر کشور نیاز دارید، در اختیاردارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو تبلیغاتی قطار/راه‌آهن نمایشگرهای تبلیغاتی هستند که در داخل و خارج قطارها و داخل ایستگاه‌های قطار و روی سکوهای قطار قرار می‌گیرند. در دسته تبلیغات حمل‌ونقل، تبلیغات قطار به‌طورکلی به چند شکل در دسترس است: تبلیغات در داخل قطار، تبلیغات بیرونی قطار (مسیر راه‌آهن تا ورودی قطار) و تبلیغات در ایستگاه قطار.

advertising billboard in train

گزینه‌های تبلیغات داخلی شامل گزینه‌های "برند" است که در آن تبلیغ‌کننده به‌طور جزئی یا کامل فضای داخلی واگن قطار را با تبلیغات پوشش می‌دهد.استفاده از بنرهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری در این روش تبلیغاتی توصیه می شود. در اغلب موارد یک یا چند شرکت تبلیغاتی بخش مشخصی از کلیه واگن‌ها را برای تبلیغات اجاره می‌کند؛ این‌گونه نیست که شرکتی تنها یک واگن از قطار را برای تبلیغات اختصاص دهد. اهمیت تبلیغاتی در داخل قطار ازاین‌جهت است که مسافران زمان زیادی در قطار هستند و قطعاً چندین بار با آگهی مربوطه روبرو خواهند شد.

 گزینه‌های تبلیغات بیرونی شامل نمایشگرهای جانبی معمولی است. این تابلوها از درب ورودی راه‌آهن تا ایستگاه قطار نصب می‌شوند.

تبلیغات ریل سبک تبلیغاتی در قطارهایی است که در بالای زمین حرکت می‌کنند. پوسترهای تبلیغاتی ریلی عموماً در داخل قطارها قرار دارند. تابلوها و تابلوهای تبلیغاتی ریلی نیز بر روی سکوها در خروجی‌ها، ورودی‌ها و قسمت‌های انتظار خطوط قطار قرار دارند.

ارائه مجلات و کارت‌های تبلیغاتی: شرکت‌های مختلف انواع مجلات، کارت‌های تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی را در قطار قرار می‌دهند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از روش‌های پربازده تبلیغات، این هست که برای دسترسی به رانندگان و عابران پیاده به روشی مقرون‌به‌صرفه، در ایستگاه‌های اتوبوس تبلیغات کنید. تبلیغات ایستگاه اتوبوس تقریباً در هر شهر در سراسر کشور در دسترس است و مکملی عالی برای هر نوع تبلیغات دیگری است. در ایستگاه‌های اتوبوس افراد وقت کافی برای دیدن و مطالعه اطلاعات تابلو شما خواهند داشت. اغلب قشرهای جامعه از اتوبوس استفاده می‌کنند، ازاین‌رو می‌توانند تبلیغات شمارا در ایستگاه‌های اتوبوس ببینند؛ دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان، کارگران و...

 با ساخت تابلوهای زیبا و خلاقانه می‌توانید همه‌روزه تعداد زیادی از مخاطبان را از این طریق جذب کنید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی نمایشگرهای ثابت و دیجیتالی است که در داخل و اطراف فرودگاه‌های داخلی و بین‌المللی قرار می‌گیرند و پیامی را از طرف یک تبلیغ‌کننده ارسال می‌کنند. مخاطب اصلی تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی مسافران هستند؛ از این رو شرکت ها و مجموعه هایی که انواع خدمات را به مسافران و گردشگران ارائه می دهند، بیشتر از این تابلوها استفاده می کنند.

airportadvertising billboard

 تابلوهای فرودگاه برای همه مسافران قابل مشاهده است؛ در حالی که آنها از طریق محوطه یا ترمینال به سمت دروازه برای خروج پرواز می روند، یا زمانی که برای دریافت چمدان از یک سفر برمی گردند.

 همچنین با تبلیغات در تأسیسات هواپیماهای جت خصوص که برای افراد ثروتمند است، به مشتریان ثروتمند دسترسی پیدا خواهید کرد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک قادر به تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی شامل تلویزیون شهری، تابلوهای دیجیتال، تابلو ال ای دی و تابلوها فلکسی می‌باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با توجه به اینکه تبلیغات دیجیتال زندگی ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، به‌راحتی می‌توان این سؤال را مطرح کرد که سایر اشکال تبلیغات چقدر دوام خواهند داشت. بیلبوردها زنده هستند و به‌طور فزاینده‌ای طرح‌های خلاقانه‌تری از بیلبورد می‌بینیم. در اینجا یک سناریو وجود دارد: شما در حال گشت‌وگذار در بزرگراه هستید، وانمود می‌کنید که روی رانندگی خود تمرکز کرده‌اید، و هرچقدر که می‌شود صدای نوستالژیک را به صدا درمی‌آورید. برای ربودن توجه شما، یک وقفه جدی لازم است. به‌طور ناگهانی اینجاست: یک پیتزای غیرقابل مقاومت و بسیار پنیری به‌اندازه ماشین شما. ناگهان *به یاد می‌آورید که از گرسنگی می‌میرید. (واقعاً هستی؟). در مرحله بعد به دنبال شماره خروج، آدرس، وب‌سایت، مختصات ... چیزی هستید! شما واقعاً نیاز دارید که آن پیتزا را در دست بگیرید. خانم‌ها و آقایان، این قدرت مغناطیسی یک آگهی بیلبورد درخشان است.

 جاده‌های باز (و بالقوه خطرناک) و سرعت ده‌ها مایل در ساعت خوانایی بیلبوردهای کنار اتوبان را کاهش می‌دهد. برای غلبه بر این چالش‌ها، طراحان انواع قوانین سرانگشتی و بهترین شیوه‌ها را ارائه کرده. تبلیغات منحصربه‌فرد واقعاً می‌تواند یک یافته نادر باشد. آن‌ها به طرز ماهرانه‌ای خوانایی، قابلیت به‌یادماندنی، و چشم‌نوازی را باهم ترکیب می‌کنند.

در زیر 20 ایده خلاقانه‌ای که در تابلوهای تبلیغاتی استفاده‌شده است را به همراه تصویر درج کرده‌ایم.

1-استفاده از لامپ همراه با سنسور:

billboard for lamp

این بیلبورد تعاملی زمانی که شخصی زیر آن راه می‌رود روشن می‌شود.

2-گاز گرفتن:

advertising billboard unique

این پیام را به شما تحمیل می‌کند که خمیردندان فرمولا واقعاً به ساختن دندان‌های قوی کمک می‌کند

3-تونل: ایجاد اختلال درصحنه می‌تواند به تبلیغات کمک کند؛

allyoucaneatoldtimer

مداخله در مکانی که بینندگان انتظار دسترسی به آن را ندارند. مناظر را با تبلیغاتی که مخاطب به معنای واقعی کلمه در آن غوطه‌ور‌می شود، مختل کنید.

4-موی بینی: اجازه دادن به تبلیغات شما در تعامل با محیط اطراف می‌تواند یک تاکتیک هوشمندانه باشد.

noseads02

از ابعاد قالب فراتر بروید و اجازه دهید عناصر معمولی (مانند تیرها و سیم‌های برق در این مورد) با آگهی تعامل داشته باشند.

5-"بیلبورد گریه": با جذاب کردن حواس، بعد جدیدی به تبلیغات خود اضافه کنید. با درمانی که باعث می‌شود احساسات از روی کاغذ بیرون بیایند، به احساسات جان ببخشید.

crying billboard

این تبلیغ اشک‌ها را با آب زنده کرد، اما می‌توانید به حواس دیگر نیز فکر کنید. برای مثال، می‌توان با افزودن صدای خنده واقعی، شادی را افزایش داد.

6-"تغییر":استفاده خلاقانه از فضای منفی، استفاده خلاقانه از فضای منفی می‌تواند به شما کمک کند از شلوغی تبلیغات عبور کنید.

change idea for advertising billboards

7-. منو تخته‌سیاه: رویکرد متفاوتی داشته باشید و از عناصر دست‌ساز استفاده کنید.

advertisingnew idea

در صنعتی که در آن تایپوگرافی فوق مدرن و چشم‌نواز حاکم است، توجه مخاطبان خود را با استفاده از عناصری با حروف دستی به خود جلب کنید.

8-"زن" به تبلیغات ظاهری سه‌بعدی بدهید. تبلیغات همیشه نیازی به صاف بودن ندارند.

Poster Outdoor Billboard Camp BBC World Corners Woman

جانبی فکر کنید و در غیر این صورت عناصر مزاحم مانند گوشه‌ها و شکاف‌ها را درگیر کنید تا پیام خود را تقویت کنید.

9-"بیلبورد غوطه‌ور" جایی که تبلیغ شما قرار می‌گیرد اهمیت دارد.

Fame Adlabs

با به اشتراک گذاشتن پیام خود در فضایی نامرتب و مرتبط با خلاقیت، اشباع رسانه را شکست دهید.

10 سالادهای تازه: مواد به‌کاررفته در یک آگهی می‌توانند حرف‌های زیادی بزنند. تایپوگرافی را یک‌قدم جلوتر بردارید و راه‌هایی برای برقراری ارتباط پیام خود در خود نامه‌ها پیدا کنید. اگر برای پیام مناسب است، بهروش‌هایی فکر کنید که تبلیغ شما می‌تواند در طول زمان تکامل یابد.

advertising billboard with salad palne

این تبلیغ دقیقاً با اجازه دادن به بینندگان در یک‌روند رشد واقعی، ایده «تازه بودن» را تقویت می‌کند.

11- دیوار قرمز» نشان دهید که نام تجاری شما در مورد چیست. منظورتان را نشان دهید. اگر برند شما تماماً در مورد ارزش‌های خیابانی و زمینی است، از یک محیط غیرمنتظره‌تر برای نمایش بیلبورد خود استفاده کنید.

 

12- یک تبلیغ تعاملی که رایگان ارائه می‌دهد ایده خوبی برای جذب مخاطب است. به کاربران اجازه دهید با تبلیغات شما بهروش‌های معناداری تعامل کنند. راه‌های خلاقانه زیادی برای مشارکت دادن مخاطبان شما وجود دارد.

13-"بیلبورد شکلاتی غول‌پیکر": دیدن تبلیغ شما در عمل می‌تواند تأثیر زیادی بگذارد. به‌جای نمایش تصویری بی‌نقص از محصول (مانند شکلات‌های مهروموم شده)، با ایده نشان دادن محصول در حال استفاده بازی کنید. حتی اگر این به معنای پاره کردن بسته‌بندی شما باشد،

. 14. تخم‌مرغ غول‌پیکر: تبلیغات می‌توانند در اشکال مختلف باشند. نیازی نیست که تبلیغات ثابت، مسطح یا حتی کاغذی باشد. گاهی اوقات آن‌ها می‌توانند جوجه‌ای باشند که از تخم بیرون می‌آیند.

15-بانام و ویژگی‌های برند خود بازی کنید و از آن برای ایده‌های تبلیغاتی بعدی خود استفاده کنید. در مورد راه‌هایی فکر کنید که به تبلیغ اجازه دهید با پیام شما تکامل یابد. آیا شمارش معکوس را نمایش می‌دهید؟ خود تخریبی بیش‌ازحد مناسب است.

16- حتی اگر مسیر سنتی را با فضای بیلبورد افقی می‌روید، همیشه می‌توانید با ابعاد بازی کنید تا توجه بیشتری را به خود جلب کنید. درجایی که کاربران انتظار تخته مسطح دیگری رادارند، یک تجربه سه‌بعدی ارائه دهید که آن‌ها را به تعجب وا می‌دارد که این برند چیست.

17- «به من نگاه کن» تبلیغات تعاملی در حال تسخیر هستند. این مثال نشان می‌دهد که درگیر کردن مخاطبان با یک تبلیغ دیجیتال می‌تواند یک استراتژی قدرتمند برای تقویت یک پیام باشد.

18- تبلیغات در فضای باز و نمونه‌برداری را در قالبی مخالف ترکیب کنید.

19-تبلیغات مؤثر در هرجایی که نیازهای ما بیشتر فعال است توجه را به خود جلب می‌کند. اگر یک طوفان برفی بزرگ وجود داشته باشد، احتمال اینکه تمایل ما برای پرواز در مکانی گرم مثل همیشه فعال باشد، زیاد است.

20- اجازه دهید تبلیغات برند شما با رویدادهای جاری ارتباط برقرار کند. اگر پدیده‌ای مانند خسوف توجه عمومی زیادی را به خود جلب کرده است، به این هجوم بپیوندید و به مخاطب خود چیز دیگری بدهید تا در مورد آن صحبت کنند. این در مورد پدیده‌های طبیعی و همچنین فعالیت‌های سطح شهر، تعطیلات و سایر رویدادهای مهم صادق است.

 

 

لینک منبع:https://www.canva.com/learn/billboard-advertising/

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تجریش از مناطق شلوغ و پر رفت‌وآمد تهران است. اصناف و مرکز فروش فراوانی در تجریش فعالیت دارند. تجریش از مناطقی است که آمار بالایی در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی دارد.

مجموعه تابلوسازی تهران ده‌ها پروژه درزمینهٔ نصب، فروش و تعمیر در تجریش و اطراف آن اجرا کرده است. ما به‌واسطه فاصله نزدیک دفتر مجموعه به تجریش آماده ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن در این منطقه راداریم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه مراکز خرید به تعدادی زیادی مغازه یا پاساژ که در داخل یک یا چند ساختمان قرار دارند گفته می‌شود. مراکز خرید جایگزین بازارهای سنتی قدیمی شده‌اند. این مراکز خرید دارای ساختار مدرن هستند. نورپردازی‌هایی مختلف، استفاده از تجهیزات و تزئینات لوکس از خصوصیات این مراکز است.

با توجه به اینکه مراکز خرید، مراکزی لوکس و مدرن هستند، استفاده از تابلوهای تبلیغاتی بر زیبایی مغازه و فروش تأثیر مستقیم دارد. بسیار مهم است که مشتری در میان انبوه مغازه‌ها و طبقات، مغازه شمارا برای بازدید و خرید انتخاب کند؛ تابلو تبلیغاتی مناسب کمک می‌کند که به این هدف برسید.

 در مراکز خرید انواع تابلوها و بیلبوردهای تبلیغات استفاده می‌شوند. تابلوهای تبلیغاتی مورداستفاده در مراکز خرید از نوع indoor هستند. مغازه‌ها و اصناف فعال در این مراکز بر اساس نیاز خود اقدام به سفارش و استفاده از تابلو تبلیغاتی می‌کنند. در برخی موارد نیز مدیریت مرکز خرید با استفاده از هزینه جمعه اقدام به نصب بیلبوردهایی در داخل یا بیرون از مراکز خرید می‌کند.

تابلو تبلیغاتی مراکز خرید

تابلوهای تبلیغاتی مراکز خرید نمایشگرهای تبلیغاتی هستند که در داخل مراکز خرید قرار می‌گیرند که شامل دیوراماهای سنتی و دیجیتالی با نور پس‌زمینه و بنرهای آویزان شده است. (دیوراماهای دارای نور پس‌زمینه به‌عنوان نمایشگر فهرست نیز شناخته می‌شوند زیرا معمولاً در پشت فهرست‌ها قرار می‌گیرند

در مراکز خرید با استفاده از نمایشگرهای ثابت/چاپی و دیجیتالی، راه بسیار خوبی برای افزایش نوردهی است. نرخ‌های تبلیغات مراکز خرید برای تابلوهای مراکز خرید آن‌قدر رقابتی است که بسیاری از شرکت‌ها برای افزایش دانش در مورد محصول یا خدمات خود، تبلیغات مراکز خرید را اجاره می‌کنند. درواقع، این شرکت‌ها از ایده‌های تبلیغاتی بزرگ در پوسترها برای اطلاع‌رسانی به مخاطبان خود در مورد پیامشان استفاده می‌کنند. تبلیغات ممکن است در مراکز خرید تحت مالکیت یا مدیریت شرکت‌های زیر موجود باشد:

چه نوع تابلو تبلیغاتی در مراکز خرید استفاده کنیم؟

با توجه به لوکس و مدرن بودن مراکز خرید باید از تابلوهای تبلیغاتی باکیفیت در این مراکز استفاده کنید؛ همچنین مغازه‌ها و دفترهای فعال در این مراکز معمولاً در اختیار افراد متمول و سرمایه‌داری هستند. این افراد رقابت زیادی در امر تبلیغات و بازاریابی باهم دارند. استفاده و نصب تابلوهای تبلیغاتی بی‌کیفیت و ارزان‌قیمت می‌تواند اعتبار کسب‌وکار شمارا زیر سؤال ببرد.

ما پیشنهاد می‌کنیم که از تابلوهای ال ای دی باکیفیت، تابلوهای دیجیتال و تلویزیون شهری در این مراکز خرید استفاده شود. تصاویر متحرک و کلیپ‌های تصویری گزینه ایده الی برای استفاده در این مراکز خرید هستند. تابلوهای ذکرشده قابلیت نمایش کلیپ‌های تصویری و تصاویر به‌صورت روان رادارند.

نصب و تعمیر تابلو تبلیغاتی در مراکز خرید تهران

در تهران نیز مراکز خرید فراوانی وجود دارند. مرکز خرید کوروش، مرکز خرید پالادیوم و ده‌ها مرکز خرید دیگر در پایتخت ایران فعالیت دارند. مرکز تابلوسازی مکاترونیک تابه‌حال ده‌ها تابلو تبلیغاتی برای مراکز خرید مختلف تولید و نصب‌کرده است. ما در کنار فروش تابلوهای تبلیغاتی به مراکز خرید خدمات تعمیر و سرویس این تابلوها را نیز انجام می‌دهیم.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

روزبه‌روز شاهدِ ظهور تابلوهای ال ای دی جدید هستیم. تابلوهای ال ای دی چه به لحاظ پیشرفت تکنولوژی و چه به لحاظ توسعه قطعات الکترونیک در وضعیت بسیار مناسب و روبه رشدی قرار دارند. تکنولوژی‌ها جدید باعث افزایش کیفیت، کاهش وزن و کارایی بالاتر تابلوهای ال ای دی می‌شود. در سال‌های اخیر در تابلوهای به‌جای LED از SMD استفاده می‌شود. برخی ماژول‌ها به‌صورت منحنی طراحی و ساخته می‌شوند. برای مکان‌های اوریب و مورب و زاویه‌دار نیز تابلوهایی با شکل‌های مناسب ساخته می‌شود. موردی که در ارتقاء کیفیت تابلوهای ال ای دی تأثیر بالایی دارد، فاصله SMD ها از هم است. هرچقدر فاصله SMD ها از هم کمتر باشد، تراکم SMD ها بیشتر و کیفیت تابلو بهتر می‌شود. در حال حاضر روزبه‌روز شاهدِ نزدیک شدن SMD ها به هم و افزایش کیفیت تابلوهای ال ای دی هستیم.

بارها گفته‌ایم که تابلوهای ال ای دی گزینه مناسبی برای استفاده outdoor نیست. شرایط محیطی نظیر باران، باد گردوخاک و نور خورشید تأثیر مخربی بر تابلوهای ال ای دی دارد. برای مصارف outdoor تابلوهای فلکسی و چلنیوم پیشنهاد می‌شود. در عوض این تابلوها گزینه مناسبی برای مصارف indoor هستند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مشهد به‌عنوان دومین شهر پرجمعیت کشور، شهر بزرگ و صنعتی محسوب می‌شود. این شهر همچنین میزبان مسافران و زائران بسیاری از شهرها مختلف است. زائران بسیاری نیز از کشورهای مختلف به مشهد می‌روند. این امر باعث شده است که بازار خریدوفروش و کسب‌وکارهای مختلف در این شهر رونق داشته باشد. کسب‌وکارهای فراوانی در این شهر فعالیت دارند. این کسب‌وکارهای برای تبلیغات نیاز به استفاده از روش‌های مختلف ازجمله تابلوهای تبلیغاتی هستند. استفاده از انواع تابلوهای تبلیغاتی در مشهد روزبه‌روز در حال افزایش است.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان و فروشندگان تابلو تبلیغاتی به‌صورت ويژه در شهر مشهد فعالیت دارد. ما تابه‌حال سفارش تعداد فراوانی تابلو تبلیغاتی از شهر مشهد دریافته کرده و پس از تولید تابلو به مشتری عرضه کرده‌ایم. ما تابلوهای تبلیغاتی سفارشی از مشهد را پس از تولید در تهران به مشهد برده و در محل موردنظر مشتری نصب می‌کنیم.

تعمیر و پشتیبانی از تابلو تبلیغاتی در مشهد

با توجه به بعد مسافت و مقرون‌به‌صرفه نبودن خدمات تعمیر تابلوهای تبلیغاتی کوچک، تابلوسازی مکاترونیک تنها اقدام به تعمیر تابلوهای تبلیغاتی تولیدشده توسط این مجموعه را انجام می‌دهد و خدمات تعمیرات ساخته‌شده توسط سایر تابلوسازان را انجام نمی‌دهد.

 تنظیم و برنامه‌ریزی تابلو تبلیغاتی

برخی از مشتریان تمایل به خرید تابلوهای تبلیغاتی قابل تنظیم دارند. برای مثال ممکن است بخواهند تابلو در زمان مشخصی روشن یا خاموش شود؛ یا نور تابلو به‌صورت اتوماتیک کم یا زیاد شود. این‌که را ی توان با دو روش انجام داد.

روش اول استفاده از کنتاکتور و تایمر در کنار تابلو تبلیغاتی است. با استفاده از این تجهیزات می‌توان خاموش یا روشن شدن و نور تابلو تبلیغاتی را مدیریت کرد. با کمک تایمر می‌توان زمان روشن و خاموش شدن تابلو را تنظیم کرد.

روش دوم استفاده از فوتوسل (سنسور نوری) است. درصورتی‌که در تابلویی از فوتوسل استفاده کنیم با تاریک شدن هوا تابلو تبلیغاتی توسط این سنسور تاریکی هوا را تشخیص داده و تابلو روشن می‌شود؛ همچنین با روشن شدن هوا نیز تابلو خاموش می‌شود. در تابلوهای چلنیوم و فلکسی معمولاً از فوتوسل استفاده می‌شود. درحالی‌که در تابلوهای ال ای دی از تایمر استفاده می‌شود. ما سال‌ها از فوتوسل در تابلوهای چلنیوم و فلکسی استفاده می‌کنیم.

کم‌وزیاد کردن نور تابلو ال ای دی

تابلوهای روان ال ای دی را می‌توان طوری تنظیم کرد که نور تابلو در طول روز کم‌وزیاد شود. البته این امر تنها در تابلوهای روان و البته در محیط باز است. برای انجام این کار یک سنسور نور به تابلو وصل می‌شود و بر اساس مقدار ولتاژی که به تابلو داده می‌شود، نور تابلو اتوماتیک وار در طول روز کم‌وزیاد می‌شود.

نکته مهم :البته همه موارد فوق زمانی قابل انجام و استفاده است که دارای مادربرد پیشرفته م مناسب باشید که بتواند طیف نورها را تشخیص داده و آنالیز کند و توانایی کار با سنسورها و تجهیزات جانبی را داشته باشد. مادربردهای معمولی قادر به انجام این امور نخواهند بود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تصاویر متحرک بیش از یک قرن است که مخاطبان را مجذوب خود کرده است. انیمیشن و ویدیو سطح خاصی از سرگرمی را به ارمغان می‌آورد که همه شخصیت‌های مخاطب را راضی می‌کند. چرا؟ تماشای یک ویدیو به حداقل تلاش نیاز دارد و اطلاعات به‌راحتی جذب و نگهداری می‌شوند. ارتباطات ویدیویی 600 درصد مؤثرتر از پست‌های چاپی و مستقیم هستند.¹ بینندگان عادت دارند روزانه ویدیو را از طریق رسانه‌های مختلف تماشا کنند: تلویزیون، رایانه، تلفن‌های هوشمند، دستگاه‌های تلفن همراه و غیره. درواقع، 60 درصد بینندگان رسانه‌ها را تماشا می‌کنند.

93 درصد از بازاریابان از ویدیو در کمپین‌های خود استفاده می‌کنند، درحالی‌که 82 درصد از آن‌ها ادعا می‌کنند که ویدیو تأثیر مثبتی بر تجارت آن‌ها دارد. خوشبختانه، پیشرفت‌های فناوری، آوردن این ابزار جادویی را به صفحه‌نمایش دیجیتالی شما آسان کرده است. البته این دلیلی بر این نیست که هر کلیپ و ویدئویی قابل ارزش تبلیغاتی داشته باشد. اگرچه برخی حرکات ظریف پیام را تقویت می‌کند، اما باید هدف داشته باشد. عکس‌ها و متن‌ها نباید بدون دلیل به اطراف بچرخند. هر چیزی که روی صفحه اتفاق می‌افتد باید عمدی و مرتبط باشد. مطمئن شوید که انیمیشن خود را ظریف و پیام خود را واضح نگه‌دارید.

 جاستین گاریتی، معاون تحقیقات و نمایش کاربر Sprinklr، خاطرنشان کرد که وقتی صفحه‌های ساینیج دیجیتال دائماً با انیمیشن حرکت می‌کنند، برای چشم و دوربین کمتر دلپذیر می‌شوند. مردم دائماً در حال گرفتن عکس هستند، و یک عکس میان انیمیشن از یک نمایشگر می‌تواند کاملاً مواد بازاریابی عالی را که میزبانی می‌کند پنهان کند. جاستین گفت: «اگر می‌توانید با صفحه‌نمایش در پس‌زمینه عکس بگیرید، و این عکس خوبی می‌سازد، می‌دانید که صفحه‌نمایش درستی دارید. او افزود که هیچ‌کس نباید بعداً توضیح دهد، "اوه، اگر آن را دیده باشید، می‌دانید که چگونه کار می‌کند." ساینیج دیجیتال باید بدون توجه به آنچه در حال حاضر روی صفحه است قابل‌درک و جذاب باشد. ایده عالی به نظر رسیدن در عکس‌ها فقط در مورد انیمیشن صدق نمی‌کند.

4 دلیل برای استفاده از محتوای ویدیویی

در تابلوهای دیجیتال ما یک‌راه حل درمان داریم: محتوای حرکتی. ساینیج دیجیتال بدون ویدئو مانند تلویزیون بدون رنگ است - فاقد ابعاد، جذابیت و شادابی لازم برای برقراری ارتباط مؤثر پیام شماست. چه بخواهید چشم مشتری را به سمت صفحه بکشید یا صرفاً اطلاعات مهمی را به تیم خود بدهید، ویدیو جذاب‌تر از متن ساده یا تصاویر ثابت است. بیایید دقیق‌تر صحبت کنیم. در اینجا برخی از قانع‌کننده‌ترین دلایل برای گنجاندن حرکت در کمپین‌های علامت دیجیتالی شما آورده شده است. روان‌شناسی پایه می‌گوید که وقتی چیزی حرکت می‌کند، ما به آن نگاه می‌کنیم.

1- فیلم‌ها جذاب هستند ساده‌ترین استدلال برای استفاده از ویدئو این است که توجه را جلب می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که 65 درصد از بینندگان ویدیو بیش از ¾ یک ویدیو را تماشا می‌کنند. هنگامی‌که در ترافیک نشسته‌اید و بیلبورد دیجیتالی در کنار جاده متن متحرک را نشان می‌دهد، احتمالاً پیام را تماشا کرده و می‌خوانید. مخاطبان ه جای نگاه کردن به بیلبورد ثابت، بیلبورد متحرک را تماشا می‌کنید. این‌یک مزیت بزرگ برای سازنده محتوای بیلبورد است. تصاویر متحرک رسانه ایده آلی برای جلب‌توجه مخاطب و نگه‌داشتن آن به‌اندازه کافی برای ارائه پیام هستند.

2-ویدیوها درک (و حفظ) را افزایش می‌دهند ویدیوها درک بیننده از پیام شما را تا 74 درصد نسبت به تصاویر ثابت افزایش می‌دهند. برای اینکه کسی از شما خرید کند، باید تصور کند که محصول یا خدمات شما او را در موقعیت راحت‌تر، سودآورتر یا لذت‌بخش‌تری قرار می‌دهد. ویدیو ساده‌ترین وسیله ممکن برای انجام این کار است. مردم با ویدیو بهتر می‌فهمند و همچنین اطلاعات را بهتر حفظ می‌کنند. 80 درصد از کاربران اینترنت تبلیغات ویدیویی را که آنلاین تماشا می‌کنند به خاطر می‌آورند و این اعداد به علامت دیجیتال نیز تبدیل می‌شوند.

3- ویدیوها با نام تجاری شما ارتباط عاطفی ایجاد می‌کنند. یک تبلیغ فکر کنید - هر تبلیغی. اولین موردی که به ذهن شما خطور می‌کند. از بین میلیون‌ها و میلیون‌ها تبلیغی که در زندگی خود دیده‌اید. من حاضرم شرط ببندم کسی که به ذهن شما خطور کرد این کار را انجام داد زیرا چیزی را در شما احساس کرد: امنیت، شادی یا حتی عصبانیت یا ترس. ویدیوها نسبت به متن یا تصاویر ثابت شانس بیشتری برای انتقال احساسات دارند زیرا حواس بیشتری مانند صدا و دید پویا را در خود جای می‌دهند. طبق مطالعه Unruly، ویدئو پتانسیل افزایش 139% تداعی برند را دارد. این دو را کنار هم بگذارید و ویدیوهایی با جذابیت احساسی قوی می‌توانند تأثیری مغناطیسی بر بینندگان تابلوهای دیجیتال شما داشته باشند.

4-فیلم‌ها باعث اقدام افراد می‌شوند. بر اساس گزارش انجمن ناشران آنلاین، 46 درصد از کاربران پس از مشاهده یک تبلیغ ویدیویی به‌نوعی اقدام می‌کنند. «اقدام» همیشه به معنای ترغیب مشتریان خرده‌فروش برای خرید یک پارک جدید، یا بازدید از مشتریان برای امضای قرارداد جدید نیست (اگرچه قطعاً می‌تواند چنین باشد). عمل می‌تواند بسیار ساده باشد. ممکن است بخواهید که دانش‌آموزان برگه‌های مجوز سفر علمی خود را تحویل دهند یا بیماران را در اتاق انتظار راهنمایی کنند تا از پنجره پذیرش وارد شوند. مهم نیست که کجا برای حدس و گمان بروید، ویدیویی را خواهید دید که به‌عنوان "آینده" و یکی از غالب‌ترین بسترها برای انتقال محتوا تبلیغ می‌باشد. طبق گفته MarketingProfs، 70 درصد از متخصصان بازاریابی، ویدیو را بهترین رسانه خود برای تبدیل گزارش می‌کنند. تعداد زیادی از مردم هستند که بهترین نتایج خود را از طریق ویدیوها پیدا می‌کنند.

 ویدئوها کار می‌کنند. آن‌ها توجه را به خود جلب می‌کنند، آن را نگه می‌دارند و بیننده را با تأثیری متمایز و به‌یادماندنی به‌جا می‌گذارند. تمام داده‌های موجود از این ادعاها پشتیبانی می‌کند. اگر روی دیجیتال ساینیج سرمایه‌گذاری کرده‌اید، به محتوای ثابت بسنده نکنید. پیام شما سزاوار بهتر از این است.

 همان‌طور که از رسانه‌های بازاریابی سنتی دور می‌شویم، مهم است که به خاطر داشته باشیم که آن عکس‌های چاپ‌شده چه‌کاری را به‌خوبی انجام داده‌اند. و در کمال تعجب، یکی از بهترین ویژگی‌های آن‌ها این است که کاملاً ثابت می‌مانند. احمقانه به نظر می‌رسد، اما درصورتی‌که همه ما به یادآوری نیاز داشته باشیم: عکس‌های چاپی حرکت نمی‌کنند. آن‌ها زیبا و صاف باقی می‌مانند، به این معنی که اگر مشتری از نگاه کردن لذت می‌برد، هیچ خطری وجود ندارد که تصویر به‌طور ناگهانی ناپدید شود. اگر مشتری در حال خواندن متن باشد، این نیز مهم است. مطمئناً، "فروش!" برای خود صحبت می‌کند، اما اطلاعات دقیق‌تر در مورد یک تبلیغ یا یک محصول جدید چطور؟ شما نمی‌خواهید خریداران وقتی متن از بین می‌رود وسط جمله باشند. درحالی‌که توانایی افزودن انیمیشن به تابلوهای دیجیتال بدون شک یک مزیت است، اشتباه کردن واقعاً بسیار آسان است.

اما کلیپ‌های تصویری می‌توانند وحشتناک عمل کنند. گرافیک متحرک می‌تواند باعث حواس‌پرتی و نفرت‌انگیزی کاربران تا گیج و سرگردان شدن آن‌ها شود. آن‌ها می‌توانند به‌طور کامل کل قصد نمایشگر را از مسیر خارج کنند

ارتباط ویدیو لوکس بودن ویدیو در ساینیج دیجیتال شبیه میزبانی کانال تلویزیونی شماست. گزینه‌های محتوا بی‌پایان هستند. اگر ویدیو را برای جلب‌توجه به صفحه‌نمایش خود پخش می‌کنید، مطمئن شوید که محتوای شما مرتبط و مناسب است. دفتر دامپزشک احتمالاً کلیپ‌های شایعه‌پراکنی افراد مشهور را در اتاق انتظار پخش نمی‌کند. در عوض، آن‌ها ممکن است ویدیویی را در مورد روش‌های صحیح مراقبت از حیوان خانگی خود انتخاب کنند. انواع ویدئوهای مورداستفاده در تابلوهای دیجیتال باید به مکان تابلو، مخاطبان و اهداف ارتباطی بستگی داشته باشد. لابی یک کسب‌وکار بزرگ ممکن است پخش یک ویدیوی "خوش‌آمد گویی" را انتخاب کند، درحالی‌که مطب‌های دندانپزشکی یا سالن‌های مو ممکن است کلیپ‌های خبری پخش کنند. تابلوهای داخلی، رو به روی کارمندان، زمان آموزش را با پخش فیلم‌های ایمنی یا ارائه‌های آموزشی به حداقل می‌رسانند، درحالی‌که فروشگاه‌های خرده‌فروشی مرسوم ممکن است محتوا یا ویدیوی ساخته‌شده توسط مشتری را پخش کنند که محصولات ویژه آتی خود را تبلیغ می‌کند. طول ویدیو ویدیوهای کوتاه‌تر تأثیر مثبتی بر بینندگان دارد. ویدیوهای کمتر از یک دقیقه تمایل دارند تا 80 درصد بیننده را تا 30 ثانیه حفظ کنند، درحالی‌که ویدیوهایی که دو تا سه دقیقه اجرا می‌شوند به 60 درصد کاهش می‌یابند.¹ بنابراین، ویدیوهای کوتاه‌تری را دنبال کنید تا تأثیر بهتری بر مخاطبان داشته باشید. اگر در حال ایجاد ویدیو هستید، حتماً ابتدا مهم‌ترین اطلاعات را نمایش دهید - به‌ویژه در مناطق پرترافیک که بینندگان ممکن است فقط اولین کلیپ ویدیو را ببینند. ویدئو یکی از مؤثرترین روش‌ها برای انتقال اطلاعات پیچیده در یک بازه زمانی کوتاه به همه مخاطبان است. گرافیک متحرک توجه بیننده را به خود جلب می‌کند، درحالی‌که محتوای ویدیویی تعامل گسترده‌ای ایجاد می‌کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اغلب افراد وقتی نام تلویزیون شهری را می‌شوند به یاد تلویزیون‌های تبلیغاتی بزرگ نصب‌شده در شهر می‌افتند؛ درحالی‌که تلویزیون شهری در اندازه‌های کوچک و برای استفاده در مکان‌های مسقف نیز تولید می‌شود.

ما انواع تلویزیون شهری داخل سالن را تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنیم. تلویزیون‌های ما کیفیت تصویر و وضوح بسیار بالایی دارند؛ این تلویزیون‌ها قابلیت پخش کلیپ‌های با فرمت‌های مختلف و کیفیت‌های بالایی رادارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اصفهان از شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور است. کسب‌وکارهای فراوانی در این شهر فعالیت دارند. با توجه به اینکه کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک در این شهر لزوم استفاده از تابلوهای تبلیغاتی را درک کرده‌اند، این شهر آمار بالایی در سفارش تابلو تبلیغاتی دارد. ماهانه مشتریان زیادی از اصفهان با ما تماس می‌گیرند و درخواست مشاوره و سفارش تابلو تبلیغاتی دارند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک پروژه‌های تابلو تبلیغاتی فراوانی را در شهر اصفهان اجرا نموده است. این مجموعه آمادگی کامل جهت تولید، نصب و تعمیر انواع تابلوهای تبلیغاتی در اصفهان را دارد.

تولید تابلو تبلیغاتی در اصفهان

هرچند اصفهان از شهرهایی هست که آمار بالایی در استفاده از تابلو تبلیغاتی دارد، بااین‌حال میزان تولید متناسبی درزمینهٔ تابلو تبلیغاتی در این شهر وجود ندارد. همچنین برخی از تجهیزات و لوازم موردنیاز ساخت تابلو تبلیغاتی تنها در تهران یافت می‌شود. ازاین‌رو برخی از مدیران کسب‌وکارها سفارش ساخت تابلو تبلیغاتی خود را به تولیدکنندگان تهرانی می‌دهند. تابلوسازی مکاترونیک  سفارش تولید انواع تابلو تبلیغاتی در اصفهان را دریافت می‌کند. ما با تولید تابلوهای تبلیغاتی خلاقانه، کارآمد و بادوام در خدمت اصفهانی‌های عزیز هستیم.

نصب تابلو تبلیغاتی در اصفهان

بالطبع شرکت‌های تولیدکننده تابلو تبلیغاتی وظیفه نصب آن را نیز بر عهده‌دارند. مجموعه مکاترونیک آریا انجام نصب کلیه تابلوهای تبلیغاتی تولیدشده توسط این مجموعه را در اصفهان انجام می‌دهد.

تعمیر تابلو تبلیغاتی در اصفهان

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک تعمیر انواع تابلوهای تبلیغاتی را انجام می‌دهد. ما خدمات تعمیر تابلو تبلیغاتی را به‌صورت ويژه در اصفهان انجام می‌دهیم. تعمیرات تابلوهای تبلیغاتی همه مشتریان حتی کسانی که تابلوی خود را از تابلوسازی مکاترونیک خریداری نکرده‌اند بدون محدودیت انجام می‌شود.

در صورت خرابی تابلو مشتری باید مشخصات تابلو تبلیغاتی خود را برای ما ارسال کند، در صورت مقرون‌به‌صرفه بودن هزینه تعمیرات و توافق درزمینهٔ بازدید کارشناسی و پرداخت ایاب و ذهاب، کارشناسان به محل رفته و اقدام به ارزیابی کارشناسی می‌کنند.

 

آیا تبلیغات تاثیرات منفی دارند؟

خوب یا بد، تبلیغات در همه‌جا وجود دارد، با جذابیت محصولات جدید، وعده‌های بزرگ و امید به چیزی جدید یا متفاوت. تلویزیون را روشن کنید، در فید رسانه‌های اجتماعی خود حرکت کنید یا به ایستگاه رادیویی موردعلاقه خود گوش دهید، متوجه خواهید شد که اجتناب از کسی که سعی دارد چیزی به شما بفروشد دشوار است. درحالی‌که تبلیغات اطلاعات را به اشتراک می‌گذارد و ما را در مورد چیزهای جدید آگاه می‌کند، این کار را به‌منظور متقاعد کردن و نه آموزش انجام می‌دهد، بنابراین تأثیر آن گاهی اوقات می‌تواند بیشتر منفی باشد تا مثبت.

 مهم است که جنبه‌های مثبت و منفی تبلیغات را در زندگی روزمره خود در نظر بگیریم. جنبه‌های منفی تبلیغات ممکن است ما را تحت تأثیر قرار دهد: اجرای کلیشه‌های منفی ایجاد حس نارضایتی، ایجاد استرس در روابط ما با خود و دیگران، تحت تأثیر قرار دادن ما برای خرج کردن پولی که نداریم، متقاعد کردن ما برای خرید چیزهایی که نیاز نداریم بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌های و... .

 بحث در مورد نکات مثبت و منفی تبلیغات کمی شبیه به سؤال بدنام مرغ یا تخم‌مرغ است. برخی افراد ادعا می‌کنند که تبلیغات باعث اثرات منفی می‌شود، درحالی‌که برخی دیگر استدلال می‌کنند که صرفاً منعکس‌کننده آنچه در حال حاضر در فرهنگ اتفاق افتاده است. حقیقت احتمالاً در ترکیبی از این نهفته است. استفانو تارتالیا و کیارا رولرو در ایتالیا و هلند تحقیقی دراین‌باره انجام دادند. دو کشور نظرات متفاوتی در مورد نقش‌های جنسیتی دارند و هلند به‌مراتب برابرتر از ایتالیا است. تارتالیا و رولرو تبلیغات چاپی از هر دو کشور را که شامل تصاویر زنان و مردان بود، مطالعه کردند. آن‌ها دریافتند که بیشتر آگهی‌ها مردان را در نقش‌های حرفه‌ای و زنان را در نقش‌های تزئینی یا خانه‌داری نشان می‌دهند، اما ایتالیا نسبت به هلندی که برابری‌خواه‌تر است، بازنمایی‌های کلیشه‌ای جنسیتی در تبلیغات دارد. این مطالعه به این نتیجه رسید که درحالی‌که تبلیغات فرهنگ را منعکس می‌کند، بر آن نیز تأثیر می‌گذارد، بنابراین عاقلانه است که تصاویری را در تبلیغات انتخاب کنیم که نشان‌دهنده جایی باشد که می‌خواهیم به‌عنوان یک فرهنگ برویم.

 اثرات منفی تبلیغات بر جامعه

 باوجود همه پتانسیل‌های مثبت در تبلیغات، واقعیت این است که اغلب بهروش‌های منفی بر جامعه تأثیر می‌گذارد. یکی از جنبه‌های منفی تبلیغات، پتانسیل آن برای تغذیه انتظارات غیرواقعی، ایجاد نارضایتی و تأثیرگذاری بر فرآیندهای فکری ما به روش‌هایی است که خارج از کنترل ما است. چیزهایی مانند مادی‌گرایی، اعتیاد به کار، عادات سبک زندگی ناسالم، اعتیاد به الکل، لجن کشی سیاسی و دیدگاه‌های غیرواقعی از تصویر بدن در تبلیغات، فرهنگ ما را شکل می‌دهد و آسیب‌پذیرترین افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. درحالی‌که دروغ‌های آشکار در تبلیغات مجاز نیستند، دروغ‌های نادیده گرفته‌شده رایج هستند، و تبلیغات اغلب احساسات ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند تا ما را وادار کنند آنچه را که به ما می‌گویند بپذیریم.

 اثرات منفی تبلیغات بر کودکان

کودکان به‌سختی می‌توانند بین تبلیغات و برنامه‌های تلویزیونی تمایز قائل شوند، و فاقد شهود توسعه‌یافته‌ای هستند که به آن‌ها هشدار دهد وقتی متقاعدسازی در جریان است. آن‌ها در برابر تبلیغات آسیب‌پذیر هستند، زیرا بدون داشتن مهارت‌های تفکر انتقادی لازم برای پرسیدن سؤالات مهم، به‌احتمال‌زیاد آن‌ها را به‌عنوان واقعیت می‌پذیرند. کودکان تمایل دارند آنچه را که به آن‌ها گفته می‌شود باور کنند. تبلیغ‌کنندگان اغلب از طریق تبلیغات در کودکان به روش‌هایی جذب می‌شوند که همچنان در بزرگ‌سالی بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد. در مطالعه‌ای در سال 2014 توسط کانل، بروکز و نیلسن، متوجه شدیم که تبلیغات دوران کودکی می‌تواند سوگیری‌هایی ایجاد کند که تا بزرگ‌سالی ادامه پیدا کند. شرکت‌کنندگان در مطالعه محصولات ناسالمی را که در دوران کودکی برای آن‌ها تبلیغ می‌شد، سالم‌تر و بی‌ضررتر ازآنچه واقعاً بودند ارزیابی کردند.

اثرات منفی تبلیغات انتخاباتی

تبلیغات انتخاباتی در برخی کشورها به‌طور فزاینده‌ای منفی شده است. افراد اغلب از این تبلیغات ناراحت می‌شوند و ممکن است کانال را تغییر دهند، اما نه زمانی که با آنچه گفته می‌شود موافق باشند. تبلیغات کمپین منفی به چرخه معیوب دامن می‌زند، جایی که هر دو طرف در تلاشی بیهوده، خودشیفته و شبیه به کج‌خلقی، تبلیغات را به جلو و عقب می‌اندازند تا مخالفان خود را بدتر و بدتر جلوه دهند و درعین‌حال خود را بهتر جلوه دهند. پرتاب گل‌ولای در تبلیغات کمپین منفی، محیطی را ایجاد می‌کند که در آن فرار از ذهنیت اتهامی دشوار است. در طول یک چرخه انتخاباتی در فید خبری رسانه‌های اجتماعی خود ورق بزنید، احتمالاً مشاجرات و توهین‌های شدیدی را در میان "دوستان" مشاهده خواهید کرد که معمولاً چنین رفتاری ندارند. هیچ تضمینی وجود ندارد که تبلیغات سیاسی منصفانه‌تر این موضوع را درمان کند، اما ازآنجایی‌که تبلیغات فرهنگ را شکل می‌دهند، مطمئناً ضرری نخواهد داشت.

تبلیغات در حوزه پزشکی و دارو

 اثرات منفی تبلیغات دارو ازاین‌جهت سودمند است که مصرف‌کنندگان را از گزینه‌های درمانی آگاه می‌کند که ممکن است در غیر این صورت از آن‌ها اطلاعی نداشته باشند. بااین‌حال، آن‌ها همچنین تمایل دارند مزایای دارو را با صدای بلندتر و خطرات آن را با صدایی ملایم‌تر یا سریع‌تر با حواس‌پرتی افراد شاد روی صفحه بیان کنند. درنتیجه، برخی از پزشکان نگران هستند که بیمارانشان به همان اندازه که از فواید آن آگاه هستند، از خطرات ناشی از یک داروی خاص آگاه نیستند. ازآنجایی‌که جایگاه‌های تبلیغاتی ممکن است گران باشد، شرکت‌های کوچک‌تر یا گزینه‌های پزشکی جایگزین معمولاً به‌اندازه موارد تولیدشده توسط شرکت‌های بزرگ دارویی تبلیغ نمی‌شوند. به همین دلیل، مصرف‌کنندگان اغلب از طیف وسیعی از گزینه‌ها برای رسیدگی به‌سلامت و تندرستی آگاه نیستند.

جستجوی مراقبت‌های پزشکی از یک متخصص که در طیف گسترده‌ای از گزینه‌های درمانی به‌خوبی آشناست، می‌تواند به پوشش نقاط کور بیمار کمک کند.

 تبلیغات و تصویر بدن در زمان‌های خاصی از سال

تقریباً به هرکجا که نگاه می‌کنید، تبلیغات در مورد رژیم غذایی، ورزش و کاهش وزن وجود دارد. تصاویر لاغری شدید و دیدگاه منفی نسبت به افرادی که جثه بزرگ‌تر دارند، و همچنین ادعاهای اغراق‌آمیز در مورد اثربخشی رژیم غذایی، می‌تواند بر تصویر بدن و احساس ارزشمندی به‌خصوص در جوانان تأثیر منفی بگذارد. عدم صداقتی که برنامه‌های رژیم غذایی و تغییرات سبک زندگی را همیشه مثبت می‌داند، افراد آسیب‌پذیر را بیشتر متقاعد می‌کند تا در انتخاب‌هایی شرکت کنند که ممکن است ازنظر فیزیکی، رشدی یا عاطفی برای آن‌ها مناسب نباشد. صنعت رژیم غذایی تنها در ایالات‌متحده 66 میلیارد دلار ارزش دارد و اغلب از افرادی که باارزش خود دست‌وپنجه نرم می‌کنند، درآمد کسب می‌کند. وقتی کودکان یا افرادی که ارزش خود را پایین می‌بینند، تبلیغاتی را مشاهده می‌کنند که لاغری افزایش‌یافته را با افزایش ارزش خود مرتبط می‌کند، اغلب می‌خواهند محصولات تبلیغ‌شده را بخرند. در پاسخ، تلاش‌های مصرف‌کننده که با محدودیت‌های جزئی در غذا یا افزایش ورزش آغاز می‌شود، می‌تواند در طول زمان شدیدتر شود و حتی به اختلالات خوردن تبدیل شود. این افراد آسیب‌پذیر اغلب از تأثیر شدید تبلیغات یا سایر تأثیرات فرهنگی بر آن‌ها آگاه نیستند، رژیم‌های غذایی اغلب مؤثر نیستند و ممکن است همیشه به‌سلامت کلی کمک نکنند.

 تبلیغات و نقش‌های جنسیتی تبلیغات اغلب نقش‌های جنسیتی را به روش‌های سنتی به تصویر می‌کشند که کلیشه‌ها را تقویت می‌کند. به این فکر کنید که چند بار محصولات نظافتی، رژیمی و زیبایی را دیده‌اید که برای زنان به فروش می‌رسد، درحالی‌که ابزار، اتومبیل و آبجو برای مردان به فروش می‌رسد. این کلیشه‌ها در تبلیغات به‌طورکلی نشان داده نمی‌شوند، اما به‌اندازه‌ای است که کودکانی که آن‌ها را تماشا می‌کنند، زمانی که به زنان و مردان تبدیل می‌شوند، تصور می‌کنند که قرار است چه کسی باشند. درست است که ما می‌توانیم تا حدی با کلیشه‌های نقش جنسیتی منفی در تبلیغات در خانه یا مدرسه مقابله کنیم، اما با توجه به اینکه نسل جوان بیشتر و بیشتر در حال تماشای صفحه‌نمایش بااحساس رفاه مثبت کمتری هستند، تبلیغات همچنان تأثیر زیادی بر زندگی روزمره و باورها تبلیغات و رسانه‌های اجتماعی می‌گذارد.

 در سطح جهان، مردم به‌طور متوسط ​​هرروز 135 دقیقه را در شبکه‌های اجتماعی صرف می‌کنند. کسب‌وکارها و بازاریابان شروع به سرمایه‌گذاری از این واقعیت از طریق تبلیغات کرده‌اند. درحالی‌که بیشتر مردم برای برقراری ارتباط با دیگران در رسانه‌های اجتماعی شرکت می‌کنند، در این فرآیند با تبلیغات حرفه‌ای و دوستانی که چیزهایی می‌فروشند بمباران می‌شوند، همه آن‌ها سعی می‌کنند آن‌ها را متقاعد کنند که پول خود را خرج کنند. افزایش فروشندگان مستقیمی که محصولات خود را در رسانه‌های اجتماعی عرضه می‌کنند به این معنی است که خطوط بین دوستان و فروشندگان محوشده است. مردم معمولاً وقتی دوستی که در طول سال‌ها از او خبری نداشتند، با آن‌ها تماس می‌گیرد تا چیزی را بفروشد یا مجبور کند به گروه فروش مستقیم آن‌ها بپیوندد، آزرده‌خاطر می‌شوند. حتی کسانی که این کار را انجام می‌دهند ممکن است در مورد مرزها گیج شوند، زیرا آن‌ها اغلب اسکریپت‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌های خود را کپی و جایگذاری می‌کنند و آن‌ها را متقاعد می‌کنند که با فروش به دوستان خود خدماتی را به آن‌ها انجام می‌دهند.

کشورهایی مانند سوئد، نروژ، برزیل، مکزیک، شیلی و انگلیس همگی تبلیغاتی را که کودکان را هدف قرار می‌دهند محدود کرده‌اند. برخی از کشورها فقط تبلیغات مواد غذایی ناسالم و آب‌نبات را محدود کرده‌اند، درحالی‌که برخی دیگر همه تبلیغات را به کودکان زیر 12 یا 16 سال محدود کرده‌اند. این تلاش‌ها به محافظت از آسیب‌پذیرترین افراد در میان ما کمک می‌کند: کودکانی که کمتر قادر به تشخیص درست از نادرست هستند یا شناسایی می‌کنند. وقتی کسی سعی می‌کند آن‌ها را در مورد چیزی متقاعد کند. علاوه بر تلاش‌های دولت برای محافظت از جمعیت‌های آسیب‌پذیر در برابر تأثیر منفی تبلیغات، افراد و خانواده‌ها نیز نقش دارند. هنگامی‌که آن‌ها آگاهی پیدا کردند، والدین می‌توانند انتخاب کنند: زمان نمایش را محدود کنید، بی‌صدا کردن تبلیغات، اشتراک‌های تلویزیونی را خریداری کنید که تبلیغات را حذف می‌کند، با فرزندان خود در مورد تبلیغات گفتگو کنید. همچنین روش‌هایی مانند نوروفیدبک در کمک به عملکرد مغز به روش‌های جدیدی که امواج آلفا و فعالیت در مراکز تصمیم‌گیری مغز را افزایش می‌دهد، نویدبخش است، که می‌تواند تکانشگری و آسیب‌پذیری در قبال متقاعدسازی را کاهش دهد.

 انتخاب‌های عمدی به سمت مرزهای سالم با رسانه‌ها و ترکیب روش‌های درمانی در صورت لزوم می‌تواند به محدود کردن تأثیر منفی تبلیغات در زندگی فرد کمک کند. گاهی اوقات می‌توان هم از جنبه‌های مثبت و هم منفی تبلیغات استفاده کرد، بدون اینکه تحت تأثیر نابجا قرار بگیرد.

 مهارت‌های زیر را برای کمک به تجربه جنبه‌های مثبت تبلیغات بدون تمام نکات منفی پرورش دهید:

 بررسی حقایق: درباره یک محصول مطالعه کنید، نظرات را بخوانید و به دنبال تحقیق باشید تا اطلاعات کامل را دریافت کنید.

 مقایسه محصول: همه گزینه‌های خود را برای حل یک مشکل یا نیاز خاص کاوش و تحقیق کنید.

 آگاهی عاطفی و ذهن آگاهی: به احساساتی که تبلیغ‌کننده می‌خواهد شما احساس کنید و چرایی آن توجه کنید.

 مهارت‌های تصمیم‌گیری: فهرست‌های موافق و مخالف، بحث سالم یا وقت گذاشتن برای فکر کردن قبل از خرید را در نظر بگیرید.

 استراحت: نادیده گرفتن تبلیغات یا تغییر کانال مشکلی ندارد. گاهی اوقات، استراحت رسانه‌ای نیز مفید است.

لینک منبع:https://bizfluent.com/info-8454153-ethical-issues-marketing-communication.html

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت ها می توانند در کنار استفاده از تابلوهای تبلیغاتی از دیجیتال مارکتینگ برای برندسازی و تبلیغات هدفمند استفاده کنند.دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی بسیار متفاوت است. دیجیتال مارکتینگ شامل استفاده از همه کانال‌های دیجیتال (مانند پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، وب‌سایت‌ها، تبلیغات آنلاین، موتورهای جستجو، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و غیره) و همچنین استقرار روش‌ها و شیوه‌های الکترونیکی تقویت‌شده توسط الگوریتم‌های برای افزایش جذابیت و دیده شدن است. یک محصول یا خدمات بازاریابی دیجیتال همچنین شامل تمام ابزارهایی برای تجزیه‌وتحلیل داده‌ها، هدف قرار دادن مشتریان، نظارت بر داده‌ها و گزارش دهی است. بنابراین مشاغل می‌توانند از بازاریابی الکترونیکی برای به حداکثر رساندن دید و درنتیجه فروش محصولات و خدمات خود با هزینه مقرون‌به‌صرفه استفاده کنند. در مقایسه با بازاریابی سنتی، افراد به‌راحتی می‌توانند بازاریابی دیجیتال را مدیریت کنند و یادگیری و تجزیه‌وتحلیل این رویکرد ساده است. دیجیتال مارکتینگ در حال تبدیل‌شدن به مؤثرترین و سریع‌ترین روش برای شرکت‌ها و فریلنسرها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود است.

 بازاریابی دیجیتال زمانی سازنده و مؤثر است که افراد آن را به اتوماسیون، هزینه، ردیابی کمپین و انعطاف‌پذیری مرتبط کنند.

 • می‌توان از آن برای انواع مشاغل استفاده کرد. ازآنجایی‌که افراد در دنیای تکنولوژی زندگی می‌کنند، همه‌چیز زمانی ممکن است که از اینترنت استفاده کنند زیرا هسته اصلی نوع بازاریابی در اینترنت یافت می‌شود. اینترنت یک رویکرد قدرتمند است که به ما کمک می‌کند اطلاعات، محصولات و خدمات را به دست آوریم. اینترنت نقشی حیاتی در کمک به فروشندگان در تبلیغ محصولاتشان ایفا می‌کند و همچنین به بازاریابی در سراسر جهان کمک می‌کند. بازاریابی دیجیتال به اشکال مختلفی انجام می‌شود، به‌عنوان‌مثال، از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، یوتیوب و سایر سایت‌ها، زیرا آن‌ها به چندین شرکت و افراد درفروش محصولات خود در سراسر جهان کمک می‌کنند. دیجیتال مارکتینگ به افراد اجازه می‌دهد تا محصولات مختلفی مانند لباس، خواربار، مواد غذایی، تجهیزات فنی، خلق آثار هنری، کتاب و سایر اقلام مختلف را بفروشند.
 • در به دست آوردن اطلاعات صحیح در مورد محصولات مناسب کمک می‌کند. بازاریابی دیجیتال خوب برای یک شرکت یا یک فریلنسر بازاریابی دیجیتال نقش مهمی در کمک به افراد در به دست آوردن اطلاعات صحیح در مورد محصولات مناسب ایفا می‌کند که باید به دست مصرف‌کننده مناسب برسد. بازاریابی داده از داده‌کاوی و الگوریتم‌های خاص استفاده می‌کند، و بازاریابان می‌توانند با استفاده از تبلیغات مناسب علایق مختلف مشتریان، مشتریان مناسب را هدف قرار دهند و درنتیجه بازاریابی دیجیتال را موفق‌تر کنند.
 • زمان زیادی را برای خریدار و فروشنده صرفه‌جویی می‌کند.
 • مقرون‌به‌صرفه و آسان برای راه‌اندازی است مقرون‌به‌صرفه بودن بازاریابی دیجیتال برای سازمان‌هایی که محصولات خود را به‌صورت آنلاین می‌فروشند بسیار راحت می‌شود. بازارهای دیجیتال زمانی بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌شوند که سازمانی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری پول خود در برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی باشد. شرکت مجبور نیست پول نقد خود را در کمپین‌های سنتی در روزنامه‌ها یا تلویزیون سرمایه‌گذاری کند، آن‌ها بیشتر بر تبلیغات آنلاین تمرکز می‌کنند. به همین ترتیب، فریلنسرها می‌توانند وب‌سایت‌های خوب، ویدیوهای سفارشی و محتوای عکس را با نرخ‌های مقرون‌به‌صرفه بسازند. به‌عنوان‌مثال، بازاریابی آنلاین در مقایسه با سرمایه‌گذاری در تلویزیون ارزان‌تر است. طیف گسترده‌ای از مخاطبان هدف جذب می‌شود و تبلیغات باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه تر انجام می‌شود. همچنین تنظیم اولین تبلیغات خود در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک یا یوتیوب یا موتورهای جستجو مانند گوگل بسیار آسان است زیرا پلتفرم‌های تبلیغاتی آن‌ها بصری است و می‌توانید با ابزارهای ساده مخاطبان مناسب برای کسب‌وکار خود را هدف قرار دهید
 • بازگشت سرمایه بهتری دارد. بازاریابی دیجیتال خوب برای یک شرکت یا یک فریلنسر بازاریابی دیجیتال بازده سرمایه‌گذاری بهتری دارد و بنابراین آن را برای شرکت‌ها و فریلنسرهایی که نیاز به استراتژی بازاریابی دارند بسیار مقرون‌به‌صرفه، کافی و راحت می‌کند. بازاریابی دیجیتال این توانایی را دارد که بازده سرمایه‌گذاری بهتری را برای مجموعه‌ها فراهم کند. ازآنجایی‌که رویکرد بازاریابی دیجیتال مقرون به‌صرفه‌تر است، سازمان را قادر می‌سازد تا به بسیاری از مشتریان هدف دسترسی داشته باشد
 • دیجیتال مارکتینگ سریع‌ترین روش برای ارتباط با مشتریان است ثابت‌شده است که دیجیتال مارکتینگ سریع‌ترین روش برای سازمان‌های مختلف برای ارتباط با مشتریان است. استراتژی‌های بازاریابی سنتی حدود ده تا بیست سال طول می‌کشد تا یک فرد یا سازمان بتواند یک برند بین‌المللی و ملی ایجاد کند. بنابراین، برقراری ارتباط با افراد موردنظر خود با استفاده از اطلاعات برند برای سازمان‌های مختلف چالش‌برانگیز شد. استفاده از اینترنت همه‌چیز را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر کرده است. سازمان‌ها از رسانه‌های اجتماعی برای کمک به آن‌ها در ارتباط با مشتریان محترم در مورد محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. همچنین دریافت بازخورد در مورد رضایت مشتریان از برند خود برای سازمان ساده است.
 • به ایجاد اعتبار برند کمک می‌کند. ساختن برند یا خدمات خود از ابتدا کار آسانی نیست. برای ساختن یک برند موفق در بازار، سالها دانش و تخصص لازم است. بازاریابی الکترونیکی بازاریابی محصولات و خدمات را برای شرکت‌ها و فریلنسرها آسان کرده است. این می‌تواند سروصدای زیادی ایجاد کند و به موفقیت بیشتر کمک کند. به‌عنوان‌مثال، یک هنرمند آزاد که آثار هنری یا موسیقی خود را به فروش می‌رساند، می‌تواند با تبلیغ و فروش محصولات خود به مخاطبان بالقوه در سراسر جهان از بازاریابی الکترونیکی سود ببرد. هنگامی‌که خریداران از محصول باکیفیت راضی هستند، این امر آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل می‌کند.
 • خلاقیت را تقویت می‌کند. بازاریابی دیجیتال دارای طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها است زیرا ویژگی‌های خاص آن را محدود می‌کند. بازاریابی دیجیتال به سازمان‌ها در گسترش خلاقیت خود کمک می‌کند.

 

لینک منبع:https://benheine.com/8-benefits-good-digital-marketing-company-freelancer/

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر می‌خواهید مشتریان خود را افزایش دهید و برند خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بسازید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای صاحبان مشاغل کوچک، تبلیغات روی بیلبوردها است. ساختن برند شما در هنگام تلاش برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید و به دست آوردن مشتریان بسیار مهم است. زمانی که کسب‌وکار کوچک شما در تلاش است تا به بازار هدف شما به‌طور مؤثر و به‌صرفه‌ترین روش دست یابد، بیلبوردها می‌توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند. با تبلیغات بیلبورد می‌توانید از تأثیر بالای بازدیدهایی که برند شما دریافت می‌کند مطمئن باشید - به دلیل تعداد ترافیک و قرار گرفتن بیلبوردهای بیلبورد، برند شما توجه موردنیاز خود را دریافت خواهد کرد. با تماشاگران زیاد و ثابتی که یک بیلبورد دریافت می‌کند، مطمئن خواهید بود که کسب‌وکار کوچک شما موردتوجه‌ی قرار خواهد گرفت که شایسته آن است. هرچه دید بیشتر، بهتر است. و تعداد بالای ترافیک در مکان‌های کلیدی، دید بالا و حداکثر نوردهی را تضمین می‌کند. برای جذب مشتریان جدید و تمرکز بر بازار خود، باید کمپینی ایجاد کنید که مؤثر و چشم‌نواز باشد.

ما به کسب‌وکار کوچک شما کمک می‌کنیم تا کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید و به سطح بعدی موفقیت در تجارت خود برساند. ایجاد تصورات در ذهن مردم چیزی است که مشتریان شمارا به کسب‌وکار شما پیوند می‌دهد. بیلبوردهای فضای باز این فرصت را برای ایجاد نام تجاری و گسترش مشتریان فراهم می‌کنند. بهار و تابستان زمان مناسبی برای شروع کمپین ساخت برند شماست، زیرا با افزایش ترافیک، تأثیر تبلیغات شما افزایش می‌یابد. اکنون با تبلیغات با بیلبوردها، پیشرفت کسب‌وکار کوچک خود را سریع‌تر و مؤثرتر از استفاده از هر وسیله دیگری برای تبلیغات در مقیاس بزرگ بیشتر خواهید کرد. با ما تماس بگیرید تا در مورد برندینگ کمک بگیرید و در راه رسیدن به یک تجارت کوچک موفق باشید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در زیر تصاویر یکی از پروژه‌های تابلو تبلیغاتی اجراشده توسط تابلوسازی مکاترونیک را مشاهده می‌کنید. این تابلو توسط مجموعه تابلوسازی مکاترونیک برای کافه‌رستوران دارواش ساخته‌شده است. در تصاویر زیر مراحل نصب این تابلوها به‌صورت گام‌به‌گام قرار داده‌شده است.

photo of tabloravanled.com14010108 21

photo of tabloravanled.com14010108 15

 

photo of tabloravanled.com14010108 12

 

photo of tabloravanled.com14010108 16

 

photo of tabloravanled.com14010108 20

 

photo of tabloravanled.com14010108 8

photo of tabloravanled.com14010108 9

 

photo of tabloravanled.com14010108 22

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همان‌طور که در مقالات قبلی ذکر شد، برای نصب تابلوهای تبلیغاتی بزرگ از جرثقیل‌های ماشینی استفاده می‌شود. کار اصلی جرثقیل در نصب تابلو، بلند کردن تابلو و قرار دادن آن در موقعیت خاصی است. بسته به‌اندازه و ارتفاع محل نصب از جرثقیل‌های مختلفی استفاده می‌شود. نکته مهمی که در استفاده از جرثقیل مطرح است این هست که ظرفیت تناژ جرثقیل حتماً باید بیش از وزن تابلو باشد تا در جابه‌جایی تابلو مشکلی پیش نیاید.

 در زیر یکی از نمونه کارهای نصب تابلو تبلیغاتی با جرثقیل را مشاهده می‌کنید. این تابلو تبلیغاتی برای یک مجموعه گردشگری در سی‌سنگان توسط تابلوسازی مکاترونیک ساخته‌شده است. پس از ساخت تابلو به‌صورت کامل و تعیین محل برای قرار دادن تابلو، تابلو تبلیغاتی توسط جرثقیل به‌صورت عمودی بلند می‌شود و پایه‌های جرثقیل در محل تعبیه‌شده انجام می‌شود. سپس برای محکم کردن جرثقیل در محل اقدام به جوشکاری و محکم‌کاری با بتون‌ریزی و ... انجام می‌شود.

در اغلب موارد تابلو تبلیغاتی ساخته‌شده به‌صورت یک‌تکه توسط جرثقیل بلند می‌شود. در برخی موارد نیز قطعات تابلو به‌صورت جداگانه توسط جرثقیل بلند شده و در محل قرار می‌گیرد؛ سپس عملیات تکمیلی توسط تابلوسازان انجام می‌شود.

استفاده از جرثقیل محدود به امور نصب نیست و در تعمیر و نگهداری و سرویس و جابه‌جایی نیز از جرثقیل استفاده می‌شود.

photo of tabloravanled.com14010108 1

photo of tabloravanled.com14010108 2

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از موارد بسیار مهم در ساخت تابلو تبلیغاتی، ساخت اسکلت تابلو تبلیغاتی است. نحوه ساخت اسکلت به‌خصوص در تابلوهای تبلیغاتی بزرگ اهمیت بسیار بالایی دارد. ساخت اسکلت تابلو تبلیغاتی معمولاً توسط آهن انجام می‌شود. تابلوسازان قوطی‌ها و میله‌های آهنی را با انجام جوشکاری در قالب اسکلت موردنیاز خود برای تابلو درمی‌آورند. نوع آهن مورداستفاده در ساخت سازه و همچنین روش ساخت سازه ازاین‌جهت حائز اهمیت است که تأثیر بسیار مستقیم بر مقاومت تابلو در برابر باد و طوفان، ضربه دارد. همچنین ساختار بهینه سازه‌های تابلو تأثیر بالایی در راحتی سرویس و تعمیر و نگهداری تابلو تبلیغاتی دارد. اسکلت تابلو باید طوری ساخته شود که رفتن به داخل تابلو و بالا رفتن از تابلو که در آینده ممکن است جهت تعمیر و نگهداری ضروری باشد، به‌راحتی انجام شود.

در زیر سازه تابلو تبلیغاتی ساخته شده توسط تابلوسازی مکاترونیک را مشاهده می کنید.

 

photo of tabloravanled.com14010108 13

photo of tabloravanled.com14010108 7

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر تعمیر و نگهداری تابلوهای حروف برجسته را انجام ندهید، ممکن است درگیر برخی مسائل رایج دچار مشکل شوند و کارایی خود را از دست بدهند. در اینجا ما درباره دو نوع حروف چلنیوم و حروف ال ای دی صحبت می‌کنیم. بیشترین موارد خرابی در حروف چلنیوم و حروف ال ای دی به شرح زیر می‌باشند.

-پنل ها ها یا شیشه‌های شکسته شوید همچنین مواردی مانند خرابکاری یا آب‌وهوای بد می‌توانند باعث شوند که عناصر حروف چلنیوم شکننده شده، ترک بخورند یا شکسته شوند و جذابیت زیبایی‌شناختی را از بین ببرند. اگرچه حروف چلنیوم زمانی که به‌درستی ساخته شوند انعطاف‌پذیر هستند، اما در برابر آسیب ضربه شکست‌ناپذیر نیستند.

 -برق: بیشتر تابلوهای نورانی به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که در یک‌زمان مشخص روشن شوند یا در تمام طول روز کار کنند. اگر متوجه شدید که عناصر روشنایی هنگام روشن کردن آن‌ها در حال تکان خوردن یا جرقه زدن یا ترقه زدن هستند، این نشانه مطمئنی است که چیزی اشتباه است.

 ساختاری: قرار گرفتن در معرض عناصر ممکن است منجر به تشکیل زنگ‌زدگی در هرجایی که درزها جوش داده‌شده است، شود. ممکن است آب و آفات وارد محفظه چراغ‌ها شوند. این می‌تواند باعث ازهم‌پاشیدگی علائم حروف چلنیوم شود.

 افت کیفیت رنگ: آفتاب، باد، باران و خرابکاری مداوم می‌تواند باعث شود که صفحه اکریلیک حروف چلنیوم رنگ خود را از دست بدهد.

 عیب‌یابی تابلو حروف برجسته:

چند کار هست که قبل از برداشتن تلفن باید انجام دهید تا باکسی برای تعمیر تابلو تماس بگیرید. ابتدا باید مشخص کنید که مشکل دقیقاً چیست؛ البته اگر توانایی‌های فنی لازم رادارید! در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای عیب‌یابی وجود دارد که در زیر ذکر می‌کنیم:

√ترانسفورماتور را بررسی کنید یکی از مظنونین معمولی مشکلات مربوط به تابلو چلنیوم (در تابلوهای چلنیوم دارای روشنایی)، ترانسفورماتور است.

 اغلب، اجزای کنترلی باگذشت زمان شروع به خوردگی می‌کنند - زمانی که تابلو 24 ساعته و 7 روز هفته کار می‌کند، بالطبع برخی قطعات برقی به‌مرور مشکل پیدا می‌کنند. علاوه بر این، ترانسفورماتورها ممکن است در اثر بارگذاری کم و اضافه‌بار آسیب ببینند، بنابراین باید تعادل را پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که با تکنسین در مورد نیازهای خود صحبت کرده‌اید، بنابراین آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین ترانسفورماتور را پیدا کنید که می‌تواند نیازهای وات را برآورده کند. در غیر این صورت، در آینده باید با تعمیرات مشابه دست‌وپنجه نرم کنید.

 نوارهای نور در داخل حرف کانال توسط چیزی به نام درایور کنترل می‌شود - مانند آنچه در رایانه یا تلفن شما وجود دارد. درایورها به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند که مقدار وات از پیش تعیین‌شده‌ای را مدیریت کنند. اکثر طراحان از درایورهایی استفاده می‌کنند که برای روشنایی LED به 60 وات نیاز دارند. هرگز نور LED خود را بیش از 80 درصد بارگذاری نکنید. به‌عبارت‌دیگر، علامت شما باید در هرلحظه فقط حدود 48 درصد انرژی وارد آن شود. اگر وات را تست کردید و متوجه شدید که علائم خود را کم یا زیاد کرده‌اید، از تکنسین بخواهید اندازه درایو را بررسی کند و آزمایش بار را انجام دهد. این‌یک اشتباه رایج است، اما خوشبختانه، یک اشتباه قابل‌رفع است. دیمر وجود دارد؟

برخی از حروف کانال LED دارای دیمرهای نصب‌شده برای کنترل عناصر روشنایی هستند. اگرچه دیمرها می‌توانند برای صرفه‌جویی در انرژی مفید باشند، اما گاهی اوقات باعث سوسوزدن می‌شوند. این به دلیل قطع شدن منبع برق است. اگر نمی‌توانید آن را بفهمید با یک متخصص تماس بگیرید گاهی اوقات، مشکلی که با علامت نامه کانال خوددارید، آشکارا واضح نیست. بسته به نوع نصب، نور - ال ای دی یا نئون - و مدار یا زمین، ممکن است مشکل برای همه به‌جز چشم حرفه‌ای‌ها پنهان بماند. هنگامی‌که این اتفاق می‌افتد، یا زمانی که مطمئن نیستید، مطمئن شوید که با شرکتی که تعمیر می‌کند تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند مواردی مانند اتصالات الکتریکی، زمین، مدارها و مواد را بررسی کنند تا مطمئن شوند همه‌چیز درست است

تابلوهای حروف ال ای دی و  تابلو چلنیوم را می‌توان به شکوه قبلی خود بازگرداند. اگر علائم شما ترک‌خورده، تغییر رنگ داده‌اند، یا چراغ‌ها به‌درستی کار نمی‌کنند، منتظر ناپدید شدن مشکل نباشید. آن نقاط مشکل را توسط یک متخصص برطرف کنید. تابلوسازی مکاترونیک سالهاست که درزمینهٔ تعمیر تابلوهای حروف برجسته چلنیوم و ال ای دی فعالیت دارد.

منبع : وب سایت https://tuppsigns.com

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اغلب وقتی در مورد چاپ سه‌بعدی در صنعت تابلو و گرافیک بحث می‌کنیم، ذهن‌ها به سمت طرح‌های کوچک‌تر مانند حروف چلنیوم و مدل‌های سه‌بعدی می‌رود. واقعیت این است که چاپگرهای سه‌بعدی می‌توانند نمایشگرهایی با فرمت بزرگ مانند بیلبوردها را نیز زنده کنند. ممکن است در حال حاضر تولید بیلبورد سه‌بعدی را به مشتریان خود پیشنهاد نکنید، اما دلایل زیادی براثر بخش بودن این کار وجود دارد.

 بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگ بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند و با سرمایه‌گذاری در چاپگر سه‌بعدی، تقریباً یک‌شبه فرصت‌های تجاری جدیدی در بخش رو به رشد ایجاد خواهد شد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که چرا امروزه بیلبوردها هنوز یک گزینه تبلیغاتی محبوب هستند و چگونه چاپگرهای سه‌بعدی می‌توانند تأثیر خود را به حداکثر برسانند. آیا بیلبوردها هنوز کارآمد هستند؟

با ظهور تبلیغات دیجیتال، ممکن است به نظر برسد که بیلبوردهای کنار جاده‌ای یک رسانه تبلیغاتی در حال مرگ هستند. اما باکمال تعجب، تبلیغات OOH نسبت به هر تابلو تبلیغاتی دیگری بازگشت سرمایه بیشتری دارند. درست است، تابلوهای OOH تابلوهای غول‌پیکری مانند تبلیغات تلویزیونی و وب را شکست می‌دهد. درواقع، میانگین بازگشت سرمایه به ازای هر دلاری که در کمپین OOH خرج می‌شود، 5.97 دلار درآمد فروش است. این بسیار بیشتر از میانگین بازده در کمپین‌های تلویزیونی یا وب است. دلایل این بازگشت سرمایه بالا حول این واقعیت است که بیلبوردهای تبلیغاتی در فضای باز توسط هر جمعیتی مشاهده می‌شود. درزمانی که تبلیغات به کانال‌های متعددی تقسیم‌شده است، نمایشگرهای OOH به مشتریان اجازه می‌دهد تا به طیف کاملی از مصرف‌کنندگان دسترسی پیدا کنند.

همه ما تبلیغات OOH را دیده‌ایم، و بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از بیلبوردها خسته‌کننده هستند علاوه بر این، بینندگان اغلب تنها چند لحظه پس از دیدن آرم‌ها یا شماره تلفن‌های بزرگ آن‌ها را به خاطر نمی‌آورند. بسیاری از مشاغل چاپی بیلبوردهایی را برای یک تابلو تبلیغاتی با تأثیرگذاری بالا ایجاد می‌کنند ولی که آن‌طور که باید مؤثر نمی‌شود.

چالش برجسته شدن آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید آسان نیست. برای ایجاد یک نصب OOH جذاب، باید کاری واقعاً منحصربه‌فرد انجام دهید. اینجاست که بیلبوردهای سه‌بعدی واقعاً می‌توانند تفاوت ایجاد کنند. عموماً مردم عادت ندارند یک بیلبورد سه‌بعدی چشم‌نواز ببینند، و وقتی می‌بینند، به‌احتمال‌زیاد آن را به خاطر خواهند آورد. این برای هر برندی که سعی در رساندن پیام خود دارد بسیار بزرگ است. یک بیلبورد سه‌بعدی می‌تواند مدت‌ها پس از مشاهده آن در ذهن بیننده باقی بماند و تقریباً هر بار OOH سنتی را شکست دهد. در طول سال‌ها، بسیاری از مشاغل تابلو و گرافیک به دلیل کاهش حاشیه سود، از چاپ بیلبوردها دور شده‌اند.

ساخت بیلبوردهای سه‌بعدی با چاپگرهای سه‌بعدی

چاپگرهای سه‌بعدی Massivit به امکان ساخت بیلبوردهای سه‌بعدی کمک می‌کنند؛ همان‌طور که به‌تازگی آموختیم، یک چاپگر سه‌بعدی با فرمت بزرگ به پیام تبلیغاتی مشتری شما کمک می‌کند. Massivit پیشرو در فناوری پرینت سه‌بعدی در مقیاس بزرگ است و اضافه شدن یک چاپگر Massivit 1800 فرصت‌های تجاری جدیدی را در یک‌شب به ارمغان می‌آورد. امکانات طراحی بیلبوردهای سه‌بعدی با راه‌حل‌های Massivit بسیار متفاوت و متنوع است. یک چاپگر سه‌بعدی Massivit 1800 می‌تواند هم‌زمان دو عنصر مجزا را چاپ کند تا بیلبوردهای سه‌بعدی خیره‌کننده ایجاد کند. جالب است بدانید زمان تکمیل هر دو این عناصر کمتر از 4 ساعت است.

 

منبع:https://www.globalimaginginc.com

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبوردها سلامت و ایمنی را به خطر می‌اندازند. در زیر سه مورد از خطراتی که بیلبوردها ایجاد می‌کنند را ذکر می‌کنیم.

 مشاهده بیش‌ازحد بیلبوردها باعث اثرات منفی ذهنی و جسمی می‌شود (در بسیاری از مکان‌ها، جاده‌های اصلی رفت‌وآمد مملو از مراکز خرید نواری، بیلبوردها و تابلوهای شیک در محل است.)

بیلبوردها خردسالان را به سوءاستفاده از الکل تشویق می‌کنند.

 بیلبوردها یک خطر ایمنی هستند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در زیر تصاویر تابلو چلنیوم دوبل سفید قرمز و دوبل سفید زرد را مشاهده می‌کنید. این تابلوها توسط مجموعه تابلوسازی مکاترونیک برای پارک جنگلی و گردشگری سی‌سنگان ساخته‌شده‌اند. این تابلوها از نوع تابلو چلنیوم دوبل و چلنیوم دور پانچ خورشیدی هستند. همان‌طور که می‌بینید در این تابلوها از رنگی‌های روشن استفاده‌شده است. این تابلوها از فواصل بسیار دور قابل‌مشاهده و تشخیص هستند.

در زیر تصاویری از پروسه‌های مختلف ساخت و نصب این تابلوها را قرار داده‌ایم.در این پروژه 4 عدد تابلو تبلیغاتی از نوع چلنیوم با ارتفاع 3 متر و عرض 9 متر هست. در این تابلوها تمهیدات لازم برای مقاومت در برابر وزش باد و طوفان اندیشیده شده است.

tabloravanled.com14001216 29

 

tabloravanled.com14001216 26

 

tabloravanled.com14001216 24

 

tabloravanled.com14001216 27

 

tabloravanled.com14001216 18

 

tabloravanled.com14001216 5

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبورد سیار که به‌عنوان "کامیون بیلبورد دیجیتال" نیز شناخته می‌شود، وسیله‌ای است که برای تبلیغات در کناره‌های کامیون یا تریلر که معمولاً متحرک است، استفاده می‌شود. بیلبوردهای سیار نوعی رسانه حمل‌ونقل هستند. در بدنه‌های کناری این کامیون‌ها بیلبوردهای LED، تلویزیون شهری یا تابلوهای فلکسی و چلنیوم نصب می‌شود.

ساختار این کامیون‌ها به صورتی است که به‌سرعت باعث جلب‌توجه افراد می‌شوند. صفحه‌های نمایشگر این تابلوها به حدی بزرگ هست که هر بیننده‌ای را تحت تأثیر قرار دهد. به بالطبع تابلوهای دیجیتالی نیاز به برق‌دارند. در کامیون بیلبوردها برق موردنیاز تابلوهای دیجیتال از برق خودرو و یا ups تعبیه‌شده تأمین می‌گردد.truck billboards

البته اغلب کامیون‌هایی که تحت مالکیت شرکت‌های مختلف هستند و برای جابه‌جایی بار به کار می‌روند، بنرها و پلاکاردهای تبلیغاتی را بر روی بدنه کامیون نصب می‌کنند. این بنرها به‌صورت استاتیک بر روی بدنه خودروها نصب می‌گردند. این چیزی متفاوت از بیلبوردهای سیار است که روی بدنه کامیون‌ها نصب می‌گردد. بیلبوردهای سیار را می‌توان به بدنه نصب و سپس از آن جدا کرد.

چرا کامیون بیلبورد؟

ما در دنیایی از لذت آنی زندگی می‌کنیم. اگر آهنگ، پادکست، یا تبلیغ دیجیتالی در دستگاه‌های هوشمند ما نشان داده شد، ما به‌سادگی گزینه‌ی انتخاب را فشار می‌دهیم یا چیزی دیگری را انتخاب می‌کنیم. برای مشتری، این یک ویژگی راحت است، اما اگر یک برند یا کسب‌وکار هستید که سعی می‌کنید محصولات خود را تبلیغ کنید، اغلب به‌راحتی در این ترکیب گم می‌شوید. یک‌راه حل ساده (و مؤثر) برای اطمینان از اینکه برند شما مشتریان جدید و تکراری را جذب می‌کند، تبلیغات بیلبورد دیجیتال بر روی کامیون‌ها است! حقیقت این است که اکثر مردم بیشتر از هر نوع تبلیغات دیگری با این نوع تبلیغات  آشنا هستند. درحالی‌که در ترافیک نشسته‌اید و منتظر سبز شدن چراغ هستید یا بیرون از خرده‌فروش موردعلاقه خود پارک کرده‌اید، احتمالاً با یک بیلبورد دیجیتال سیار در کنار خط کامیون یا اتوبوس روبرو می‌شوید که اغلب شمارا به تعامل ترغیب می‌کند.

 5 دلیل که نشان می‌دهد تبلیغات کنار کامیون‌های مؤثر است را ذکر می‌کنیم:

1- تبلیغات کامیون دیجیتال کمک می‌کند پیام برندتان را در زمان کمتری به افراد بیشتری برسانید؛ نادیده گرفتن یک بیلبورد موبایل 15 فوتی که در جهت شما با نام تجاری موردعلاقه شما که محصول جدید خود را تبلیغ می‌کند، بسیار مشکل است. بیلبوردهای سیار روی کامیون‌ها به افراد بیشتری امکان می‌دهد برند شمارا بیشتر ببینند و درنتیجه آگاهی و شناخت برند را در مکان‌های بیشتری بهبود می‌بخشند.

 2-گزینه‌های تبلیغاتی بیشتر: به لطف پیشرفت‌های جدید در فناوری، تبلیغات موبایلی به معنای بیلبوردهای ثابت موبایل نیست. اکنون، شما این امکان رادارید که بیلبوردهای LED موبایل را انتخاب کنید که می‌توانند ویدیو، تصاویر، گیف‌ها را نمایش دهند. به شما آزادی خلاقیت بیشتری می دهد تا برند خود را تبلیغ کنید و خریداران خود را جذب کنید!

 3-ترافیک بیشتر: تبلیغات دیجیتال موبایلی همه‌چیز در مورد هدف قرار دادن مشتریان شما در زمان مناسب است. در بیشتر موارد، آن‌ها در حال حاضر در مسیر مقصد بعدی خود هستند. اما اگر یکی از بیلبوردهای موبایل دیجیتالی شمارا ببینند که در خارج از ورودی فروشگاه شما پارک شده است یا در نزدیکی یک‌خرده فروش محلی که برند شمارا می‌فروشد، در حال گشت‌وگذار است، تجربه خرید به‌طور تصاعدی افزایش می‌یابد!

 4-کنترل بیشتر: یکی از بزرگ‌ترین مزایای بیلبوردهای دیجیتال موبایل این است که کنترل مکان و زمان نمایش کامیون‌های خود را داشته باشید. این به شما امکان می دهد تا از تمام آن استراتژی بازاریابی دیجیتال استفاده بهتری بکنید. اگر سن، جمعیت و موقعیت مخاطبان هدف خود را بدانید، برای تبلیغات در مکان‌های مناسب مجهزتر هستید و حتی مشتریان بیشتری را جذب می‌کنید. و اگر مکانی در طول روز پراکنده شود، می‌توانید به‌سرعت محل خود را تغییر دهید تا به مناطق متراکم‌تری برخورد کنید که مطمئن باشید مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد!

 5-صرفه‌جویی و راندمان بیشتر: تحقیقات و مطالعات بیشتر در مورد تأثیر بیلبوردهای دیجیتال موبایل نشان می دهد که این نوع استراتژی کمپین تبلیغاتی OOH یک‌راه حل مؤثر و صرفه‌جویی در هزینه برای برندها برای تبلیغ محصولات و خدمات است. با اشاره به مثال استفاده از سایر کمپین‌های تبلیغاتی، مانند تبلیغات دیجیتال برای گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌هایی که می‌توانند نادیده گرفته شوند یا به‌راحتی از بین بروند، بیلبوردهای موبایل پاداش و بازده بیشتری را در سرمایه‌گذاری شما ارائه می‌دهند. با بهترین بیلبوردهای LED موبایل شریک شوید به دنبال یک شریک قابل‌اعتماد با مجموعه‌ای قوی از راه‌حل‌های دیجیتال موفق هستید؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هک شدن مانند حمله قلبی است. احتمالاً نخواهید داشت، اما اگر داشته باشید، متعجب خواهید شد که برای جلوگیری ازآنچه کاری می‌توانستید انجام دهید. ابزارهای جدیدی برای کاهش چشمگیر احتمال نقض ساختار بیلبورد دیجیتال شما در دسترس هستند. در اینجا دستورالعمل‌های روز شده نوشته‌شده است تا امنیت را افزایش دهد.

1-بهبود قدرت رمز عبور؛ از رمزهای عبور رایج استفاده نکنید یا به‌پیش فرض‌ها اعتماد نکنید.

2-محدود کردن افرادی که اطلاعات دسترسی به رایانه دارند. از احراز هویت چندعاملی (یک توکن، جاکلیدی و یا سایر احراز هویت به‌جای تکیه‌بر رمزهای عبور) استفاده کنید.

3- از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای محدود کردن دسترسی استفاده کنید.

4- به‌روزرسانی‌های امنیتی را به‌محض در دسترس قرار دادن آن‌ها اعمال کنید تا با کشف آسیب‌پذیری‌های جدید، به‌روزرسانی شوند.

5-پورت‌های نرم‌افزاری غیرضروری دستگاه را ببندید.

6- قابل‌اعتماد بودن کارمندانی که به بیلبوردهای شما دسترسی دارند را بررسی کنید.

7- یک افسر امنیتی یا تیمی را برای به‌روزرسانی کنترل‌ها منصوب کنید

8-از سازه محافظت کنید (حصار کشی، آلارم درب، و یا دوربین‌های مداربسته

9-اگر دسترسی غیرمجاز شناسایی شد، چرخش تبلیغات باید قطع شود.

10- تنظیمات راه دور را نصب کنید تا در صورت هک شدن بیلبورد، آن را خاموش‌کنید.

 بله، برخی از این مراحل هزینه اضافه می‌کنند، اما امنیت مهم است و به‌عنوان منافع شخصی حیاتی شناخته می‌شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

و فیلترهای تلویزیون ضد تابش نور با پوشش‌های ضد تابش و ضد انعکاس صفحه تلویزیون، تابش نور صفحه را از بین ببرید و بازتاب را تا 90 درصد کاهش دهید. این فیلترها بازتاب را کاهش داده و تابش خیره‌کننده را از صفحه تلویزیون، ویترین مغازه، نمایشگرهای خرده‌فروشی، بیلبوردهای تبلیغاتی ، نمایشگرهای دیجیتال و حتی دستگاه‌های صفحه لمسی دستی کاهش می‌دهند. درصورتی‌که تابلو تبلیغاتی دیجیتال دارید می‌توانید از این فیلترهای ضد تابش برای مشاهده بهتر تابلوها استفاده کنید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تلویزیون‌های شهری انواع مختلفی دارند. برخی از تلویزیون‌های شهری برای استفاده به‌صورت 24 ساعته و برای شرایط سخت و شدید در فضای باز مناسب ساخته می‌شوند. شرایط نظیر طوفان و باران و شرایط بسیار گرم یا سرد! واضح است که این تلویزیون‌ها بایستی ضد آب باشند و همچنین دارای سیستم‌های خنک‌کننده قدرتمندی باشند. جدا از کاربرد تبلیغاتی در سطح شهر، از این تلویزیون‌های شهری می‌توان در کارخانه‌ها، تأسیسات پردازش مواد غذایی، معادن، پالایشگاه‌های نفت، سایت‌های ساخت‌وساز، فرودگاه‌ها، کشتی‌ها، بنادر کشتیرانی، سکوهای گاز و نفت در مناطق قطبی، بیابانی یا حتی مناطق گرمسیری استفاده کرد.

این تلویزیون‌ها نباید با صفحه‌نمایش تلویزیون‌های داخلی معمولی که در محفظه‌ها یا محفظه‌های محافظ جداگانه قرارگرفته‌اند اشتباه گرفته شود. تلویزیون‌های شهری تبلیغاتی کاملاً مهروموم‌شده و برای استفاده در شرایط مرطوب، گردوغبار و کثیف اگر هوا مرطوب یا مرطوب است. صفحه‌نمایش تلویزیون ما 100% ضد آب و مقاوم است و در برابر همه رطوبت ازجمله مه، باران، برف و همچنین آلودگی، گردوغبار و حشرات مقاوم است. این تلویزیون‌ها با کنترل ترموستاتیک برای استفاده در گرما و سرمای شدید می‌باشند؛ اگر هوا خیلی گرم یا خیلی سرد باشد، ترموستات تضمین می‌کند که تلویزیون در بهترین دمای کاری باقی می‌ماند، حتی اگر دمای بیرونی ممکن است از -20 تا +55 درجه سانتی‌گراد متغیر باشد.

تلویزیون‌های شهری ما دارای صفحه‌نمایش ضد تابش و انعکاس است. این صفحات برای استفاده در نور روشن و مستقیم خورشید مناسب است؛ اگر هوا خیلی روشن است، پوشش‌های ضد تابش و ضد انعکاس صفحه‌نمایش ما تضمین می‌کنند که تصاویر تلویزیون در فضای باز و در نور آفتاب روشن و در داخل در نورهای مصنوعی روشن کاملاً قابل‌خواندن هستند.

 صفحه‌نمایش تلویزیون با روشنایی بالا برای استفاده در آب‌وهوای کسل‌کننده یا مکان‌های تاریک اگر هوا کسل‌کننده یا ابری باشد، سنسورهای داخلی صفحه‌نمایش LED ما به‌طور خودکار سطح روشنایی را تنظیم می‌کنند تا بهترین تصویر ممکن را ارائه دهند و درعین‌حال به‌صرفه جویی در انرژی کمک کنند.

ما انواع تلویزیون شهری با بالاترین کیفیت را ارائه می‌کنیم. تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد محصولات ما دریافت کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آیا به تابلویی جدید برای ویترین یا فضای تجاری خود فکر می‌کنید؟ درصورتی‌که تمایل به سفارش تابلوهای حروف برجسته نورانی دارید پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید.chelenium led

 یکی از اولین چیزهایی که باید بدانید عبارت حروف چلنیوم است. حروف چلنیوم که ترجمه‌شده عبارت Channel Letter است، حروف بزرگ هستند که معمولاً به‌عنوان علائم بیرونی برای مشاغل و مراکز خرده‌فروشی استفاده می‌شوند. چهار نوع اصلی از حروف چلنیوم وجود دارد که باید به‌عنوان صاحب کسب‌وکار یا تصمیم‌گیرنده بدانید، و اینکه تفاوت اصلی در بین هرکدام در نحوه روشن شدن آن است.

1-حروف چلنیوم استاندارد: متداول‌ترین نوع حروف چلنیوم، حرف چلنیوم با نور جلو یا استاندارد است. این حرف در پشت و کناره‌ها آلومینیومی است. حروف چلنیوم استاندارد با نور جلو به‌صورت داخلی با LED یا چراغ‌های نئون روشن می‌شود و "صورت" هر حرف را روشن می‌کند. درپوش‌های تریم که برای نگه‌داشتن روی صفحه علامت پیچ می‌شوند، می‌توانند از پلاستیک یا آلومینیوم ساخته شوند، درحالی‌که خود صفحه علامت از یکی از دو نوع پلاستیک ساخته‌شده است: پلی کربنات یا اکریلیک. اکریلیک براق‌تر است درحالی‌که پلی کربنات قوی‌تر است. معمولاً عناصر رنگی لوگو با وینیل نیمه شفاف برش خورده انجام می‌شود؛ همچنین اگر رنگ صورت یکدست باشد، خود اکریلیک می‌تواند به رنگ خاص خود باشد، البته تا زمانی که رنگ بارنگ‌های استاندارد موجود مطابقت داشته باشد. به دلیل مواد مورداستفاده، حروف چلنیوم استاندارد با نور جلو بسیار قابل تنظیم هستند.front led lit

2- حروف چلنیوم با نور حاله ای، که حروف با نور کانال معکوس نیز گفته می‌شود. آن‌ها از صفحات آلومینیومی و برگردان تشکیل‌شده‌اند. این به نورهای نئون یا LED داخل آن‌ها اجازه می‌دهد تا از کناره‌ها بدرخشند و در اطراف هر حرف درخششی ایجاد کنند و درنتیجه یک جلوه هاله ایجاد کنند. برخلاف حروف چلنیوم استاندارد که فقط چهره هر حرف را روشن می‌کند. حروف با نور هاله اغلب برای پروژه‌های نشانه‌ای استفاده می‌شوند که به‌ظاهر یا تصویر برند منحصربه‌فرد، درجه‌یک یا متمایز نیاز دارند.

halo lit led

3-حروف چلنیوم جلو/پشت نور: آیا می‌خواهید واقعاً فانتزی شوید؟ شاید به تابلویی با چهره‌های زرد روشن و افکت هاله آبی فکر می‌کنید؟ اینجاست که یک حروف کانال با نور جلو/پشت می‌درخشد. این نوع نامه حروف چلنیوم، حرف استاندارد جلویی را با حرف هاله روشن ترکیب می‌کند. کناره‌های حروف آلومینیومی، وجه‌های آن پلی کربنات و پشت علامت باز است تا نور LED یا نئون را از دیوار منعکس کند.

 front back lit channel

4- حروف چلنیوم Face Lit پشت و کناره‌های کانال این تابلوها با نور باز هر دو آلومینیومی هستند، درست مانند کانال استاندارد با نور جلو. بااین‌حال، در این سناریو، حروف معمولاً با چراغ‌های نئون روشن می‌شود نه LED. تنها انحراف عمده دیگر از حرف چلنیوم استاندارد با نور جلو در اینجا این است که صفحه علامت یا واضح است یا اصلاً صفحه علامت ندارد به‌طوری‌که نئون در معرض دید داخلی قابل‌مشاهده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای حروف چلنیوم آلومینیومی در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارند. این تابلوها معمولاً روی سقف ساختمان‌ها و یا در مکان‌های صعب‌العبور و مکان‌هایی که در معرض باید شدید است نصب می‌شوند. آلومینیوم زنگ نمی‌زند و زمان آن را تغییر نمی‌دهد. تنها اشکال این است که نمی‌توان زوایای تیز و اشکال نامنظم ایجاد کرد. این تابلوها بادوام هستند زیرا آلومینیوم خورده نمی‌شود و حتی پس از سال‌ها عالی به نظر می‌رسد. در این حروف می‌توان از چراغ‌های LED استفاده کرد. چراغ‌های led با بازدهی نوربالا باقیمت‌های مقرون به‌صرفه‌تر و تقریباً به‌طور کامل جایگزین لامپ‌های فلورسنت شده‌اند.

tabloravanled.com14001216 25

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رسانه‌های تبلیغاتی داخلی و خارجی هر دو روش‌های تبلیغاتی موفق خود را به خود اختصاص می‌دهند، اما چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟ و آیا در صورت استفاده باهم مؤثر هستند؟ چگونه کمپین تبلیغاتی داخلی و خارجی خود را مدیریت کنیم؟ تعاریف و تفاوت تبلیغات داخلی را می‌توان این‌گونه تعریف کرد - نوعی از تبلیغات که در آن پیام‌ها و اعلانات مربوط به کالاها، رویدادها یا خدمات در یک منطقه بسته که شما کنترل می‌کنید منتشر می‌شود. بنابراین، در اصطلاح روزمره، تبلیغاتی که در سوپرمارکت‌ها، کافی‌شاپ‌ها، توالت‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و باشگاه‌های ورزشی مشاهده می‌کنید، همگی نمونه‌هایی از تبلیغات داخلی خواهند بود.indoor and outdoor billboards

 انواع تبلیغات داخلی عبارت‌اند از: پوسترهای تبلیغاتی، تراکت، گرافیک کف، پنجره‌های مغازه، غرفه‌های تبلیغاتی، جدول اطلاعات، جعبه‌های نور، بنرها و انواع بیلبوردهای تبلیغاتی

 تبلیغات در فضای باز هر چیزی است که کسب‌وکار، رویداد یا محصول شمارا در فضای باز تبلیغ می‌کند، می‌تواند به‌عنوان تبلیغات در فضای باز طبقه‌بندی شود. انواع تبلیغات در فضای باز عبارت‌اند از: بیلبوردها تبلیغات ایستگاه اتوبوس بنرها، روکش‌های ساختمانی، پرچم‌ها نمای داخلی و خارجی اتوبوس، تاکسی و وسایل نقلیه تجاری علائم در فضای باز تبلیغات داخلی با عمق بیشتر.

 تبلیغات داخلی این قدرت را دارد که بینندگان را وادار کند و در تجارت تفاوت ایجاد کند. این راهی برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان، درحالی‌که در محل شما حضور دارید، برای فروش بیشتر و افزایش هزینه آن‌ها است. مخاطبان شما باید حداقل نیمه فعال باشند، نه مانند تبلیغات در فضای باز که شرکت‌های مختلف را به‌طور هم‌زمان برای جلب‌توجه رقابت می‌کنند.

 مزایای تبلیغات داخلی چیست؟ تبلیغات داخلی مزایای زیادی دارد. آن‌ها عبارت‌اند از:

 به‌راحتی با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار می‌کنند.

 با انتخاب مکان مناسب برای نمایش تبلیغات خود می‌توانید کمپین‌های داخلی خود را به کسانی که واقعاً مهم هستند نزدیک کنید. به‌عنوان‌مثال، یک سوپرمارکت می‌تواند پیشنهاد‌ها لاگر خود را در کنار گوشت آماده برای BBQ تبلیغ کند.

 سطوح نگهداری قوی - کمپین های تبلیغاتی داخلی سطوح نگهداری قوی‌تری نسبت به کمپین های بازاریابی سنتی ایجاد می‌کنند، با میانگین زمان مشاهده بین یک تا سه دقیقه. آن‌ها برای مدت طولانی‌تری دیده می‌شوند.

 گزینه‌های خلاقیت نامحدود – آژانس‌های بازاریابی بیش از هر زمان دیگری خارج از چارچوب فکر می‌کنند. کمپین‌های تبلیغاتی درخشان و استراتژیک ایجاد می‌کنند که نوآورانه، خلاقانه و هوشمندانه هستند. استراتژی‌هایی مانند نقشه‌برداری طرح‌ریزی یا گرافیک کف، راه بسیار خوبی برای جلب‌توجه مخاطب هستند و زمانی که به‌خوبی انجام شوند به‌یادماندنی هستند.

 به‌طور باورنکردنی مقرون‌به‌صرفه - در مقایسه با روش‌های سنتی مانند مواد چاپ استاندارد (بروشورها و غیره) یا خدمات پستی هدفمند، تبلیغات داخلی ارزش بالایی برای پول دارد که وقتی در مکان مناسب قرار می‌گیرد، تمام راه‌حل‌های رسانه چاپی دیگر را کاملاً کاهش می‌دهد. تبلیغات در فضای باز با عمق بیشتر در یک روز عادی، شما بدون اینکه متوجه شده باشید یا پیامی را دریافت کنید، از جلوی چند نمونه از تبلیغات بیرون می‌گذرید.

 با پیشرفت زمان، رقابت در اکثر صنایع در حال افزایش است و جلب‌توجه مشتری معمولی سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.. تبلیغات در فضای باز یک رسانه بازار انبوه است و به همین دلیل زمانی که برای پیام‌های گسترده، برندسازی و کمپین‌های پشتیبانی استفاده می‌شود، مؤثرتر است. پیام‌های درهم‌وبرهم و گیج‌کننده فقط درک پیامی را که می‌خواهید به آن منتقل کنید و زمان کمی برای دریافت تبلیغات شما برای مخاطب سخت‌تر می‌کند؛ پول شمارا هدر خواهد داد.

نکاتی برای تبلیغات موفق در فضای باز: تبلیغات در فضای باز یک‌راه عالی برای جلب‌توجه کسب‌وکار یا رویداد شماست، اما اشتباه گرفتن آن می‌تواند بسیار آسان باشد. در اینجا چند نکته ارزشمند وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که کمپین تبلیغاتی مهم در فضای باز خود را میخکوب می‌کنید: برنامه‌ریزی دقیق و دقت - در دنیایی که ماتحت کنترل تلفن‌های هوشمند و فناوری پیشرفته هستیم، توجه افراد عادی به صفحه‌نمایش کوچک جلویی جلب می‌شود و نه تبلیغات اطرافشان. شما باید به‌دقت برنامه‌ریزی کنید و ایده‌ای تولید کنید که باعث شود آن‌ها بخواهند نگاه خود را از تلفن خود دور کنند و به آن محدوده توجه ارزشمند نفوذ کنند.

 تاکتیک‌های خود را در فضای باز قابل اشتراک‌گذاری کنید - تبلیغات فضای باز شما به عامل شگفت‌انگیزی نیاز دارد. کاری کنید افرادی که تبلیغات شمارا در خیابان می‌بینند بخواهند توقف کنند، عکس بگیرند و آن را در صفحات رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. پول خود را در مکان‌های کم ترافیک هدر ندهید – برای اینکه کمپین تبلیغاتی خود تا آنجا که می‌تواند موفق باشد، باید تا حد امکان به کمپین تبلیغاتی خود توجه کنید. بیلبوردهای ارزان در مکان‌های خلوت و غیر مرتبط معمولاً هدر دادن پول هستند زیرا ترافیک زیادی دریافت نمی‌کنند. یک بیلبورد که یک‌میلیون بازدید داشته باشد بهتر از پنج جایگزین ارزان‌تر است که هرکدام 200000 بازدید می‌کنند. اما مکان برنده واقعی جایی است که ترافیک بسیار مرتبط تبلیغات شمارا می‌بیند.

 تکنیک پیام‌رسانی – وقتی نوبت به پیام‌رسانی می‌شود، باید در نظر داشته باشید که مقدار کمی به شما کمک می‌کند. علاقه بیننده حداکثر یک یا دو ثانیه است، بنابراین بیلبورد را ساده نگه‌دارید و اجازه دهید تصاویر خیره‌کننده شما کار را انجام دهند.

تبلیغات داخلی و خارجی یک مشارکت خوب ایجاد می‌کند مردم اغلب در هنگام طراحی و برنامه‌ریزی کمپین تبلیغاتی خود تحت این تصور قرار می‌گیرند که فقط می‌توانند از یکی یا دیگری استفاده کنند. درست نیست. درواقع، هنگامی‌که آن‌ها در پشت سر هم استفاده می‌شوند، کاملاً نیرومند هستند. با استفاده از هر دو رسانه تبلیغاتی، تجربه بازاریابی مفیدتری را برای مخاطبان هدف خود ایجاد می‌کنید. تبلیغات در فضای باز شما باید فقط برای اهداف جذاب استفاده شود. تصاویری خیره‌کننده و پیام‌های ساده اما جذاب باید کافی باشد تا خواننده را به خود جذب کند و او را وادار به کسب اطلاعات بیشتر کند. سپس از روش‌های تبلیغات داخلی خود به‌عنوان یک نقطه اطلاعاتی استفاده کنید که در آن مصرف‌کننده می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد کسب‌وکار، رویداد یا محصول شما پیدا کند.

 شرکت چاپ خود را با دقت انتخاب کنید این کاملاً حیاتی است که با کسب‌وکار چاپ مناسبی که مطابق با نیازهای کمپین و تجارت شما باشد کارکنید. در غیر این صورت کل چیز می‌تواند یک شکست کامل باشد.

 در اینجا چند نکته سریع وجود دارد که چگونه می‌توانید مطمئن شوید که با افراد مناسب کار می‌کنید:

 نمونه کارها آن‌ها را بررسی کنید - آن‌ها ممکن است درگذشته روی کمپین های مشابهی کارکرده باشند که می‌توانند به شما کمک کنند که آیا آن‌ها برای شما مناسب هستند یا نه.

 بررسی‌ها و توصیفات را بخوانید - به شما کمک می‌کند تا میزان موفقیت گذشته آن‌ها را در کمپین های مشابه شما مشاهده کنید.

 صرفاً بر اساس قیمت قضاوت نکنید - بدیهی است که همه دوست دارند هزینه‌ها و درآمدهای دریافتی را تا حد امکان بالا نگه‌دارند. اما، قیمت ارزان‌تر اغلب می‌تواند به معنای بی‌تجربه بودن یا کیفیت یا محصول و خدمات پایین‌تر باشد.

 تحت تأثیر قیمت ارزان جذاب قرار نگیرید. دورهم جمع شوید و ایده‌ها را بنویسید - این به شما ایده بیشتری می‌دهد که آیا شرکت می‌تواند انتظارات شمارا برآورده کند

چگونه کمپین تبلیغاتی داخلی و خارجی خود را مدیریت کنیم؟

در اینجا چند نکته سریع وجود دارد که چگونه می‌توانید پروژه خود را به‌راحتی مدیریت کنید: محصولات قابل تحویل را در تیم خود اختصاص دهید تا بتوانید به‌وضوح ببینید چه کسی مسئول کدام کار و همچنین پیشرفت آن است. این به تیم شما و آژانس تبلیغاتی موردعلاقه شما حس مسئولیت‌پذیری می‌دهد.

 پیش‌بینی منابع خود را دست بالا نگیرید. صادق باشید. اگر می‌دانید که ظرفیت مناسب برای رسیدن به آن‌ها را ندارید، پیش‌بینی ضرب‌الاجل‌های تعیین‌شده فایده‌ای ندارد.

 از زنجیره‌های ایمیل پیچیده اجتناب کنید. این امر احتمال سردرگمی را در همه طرف‌ها به حداقل می‌رساند.

 علائم و برنامه‌ریزی در فضای باز خود را کامل کنید بنابراین، اکنون تفاوت بین تبلیغات داخلی و خارجی را می‌دانید، وقت آن است که کمپین خود را کامل کنید.

 طراحی شما باید در نقطه موردنظر باشد، پیام شما باید سریع و جذاب باشد و تصاویر شما باید جذاب باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اشکال سنتی تبلیغات، مانند تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات مجلات، اینترنت و بیلبوردهای معمولی کارایی خود را ازدست‌داده‌اند. برای مصرف‌کنندگان بسیار آسان است که این رسانه‌ها را بی‌صدا کنند، ازآنجا دور شوند، کلیک کنند، سریع به جلو بروند یا به‌سادگی نادیده بگیرند. بااین‌حال، یک نوع تبلیغات وجود دارد که می‌تواند در صورت عدم حواس‌پرتی و دریافت پیام به دست مصرف‌کنندگان برسد - بیلبوردهای داخلی.

 بیلبوردهای داخلی، مزایای زیادی نسبت به تابلوهای تبلیغاتی سنتی دارند: نادیده گرفتن آن‌ها سخت است. بیلبوردهای داخلی به‌صورت استراتژیک در داخل غرفه‌ها، بالای آینه‌ها، در امتداد دیوارهایی که مردم در صف انتظار هستند، و در مکان‌های دیگری که به‌سختی نمی‌توان آن‌ها را از دست داد، قرار می‌گیرد. در یک سرویس بهداشتی که در آن چیز دیگری برای نگاه کردن به چشمان افراد وجود ندارد، به‌طور طبیعی به سمت این علائم جذب می‌شوند.

 تبلیغات سرویس بهداشتی توانایی منحصربه‌فردی برای دسترسی به مصرف‌کنندگان درزمانی که آن‌ها با هیچ مزاحمت یا وقفه دیگری مواجه نیستند، دارند. مردم معمولاً یک تا چهار دقیقه را در دستشویی می‌گذرانند و بیشتر آن زمان را می‌توان صرف مشاهده آگهی شما کرد. این‌یک مزیت بزرگ نسبت به سایر تبلیغات است که ممکن است شخصی قبل از اینکه مشغول انجام کار دیگری باشد، چند ثانیه به آن‌ها نگاه کند. نگهداری بهتر ازآنجایی‌که مصرف‌کنندگان برای مدت نسبتاً طولانی به بیلبوردهای داخلی توجه می‌کنند، در مقایسه با تبلیغات سنتی، پیام را بیشتر و برای مدت طولانی‌تری به خاطر می‌آورند. بر اساس نظرسنجی Barbour & Monroe، 92٪ از مردم مشاغلی را که در تبلیغات سرویس بهداشتی دیده‌اند به یاد می‌آورند.

 جمعیت‌شناسی خاص را به‌راحتی هدف قرار دهید چیزی که در مورد این نوع تبلیغات بسیار عالی است این است که هدف قرار دادن اطلاعات جمعیتی خاص بسیار آسان است - به‌سادگی تبلیغ خود را در مؤسساتی قرار دهید که مخاطبان هدف شما تمایل به معاشرت دارند. به‌عنوان‌مثال، اگر برای جمعیت 18 تا 35 ساله بازاریابی می‌کنید، می‌توانید تبلیغات خود را در رستوران‌ها، کافه‌ها، کلوپ‌ها و دیگر مکان‌های تفریحی قرار دهید. یا اگر می‌خواهید با افرادی که درآمد بالاتری دارند ارتباط برقرار کنید، می‌توانید تبلیغات خود را در بخش‌های مرفه‌تر شهر قرار دهید. همچنین، اگر می‌خواهید فقط برای یک جنسیت تبلیغ کنید یا برای هرکدام پیام‌های متفاوتی ارائه دهید، می‌توانید آگهی‌های جداگانه‌ای را در سرویس‌های بهداشتی مردانه و زنانه قرار دهید.

 با جمعیتی که دسترسی به آن دشوار است ارتباط برقرار کنید. با استفاده از این روش تبلیغات در هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید و پیام شما می‌تواند در مدت‌زمان کوتاهی برای هزاران مصرف‌کننده بسیار هدفمند و جمعیت شناختی ظاهر شود.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد اغلب از مؤسسات بازدید می‌کنند و به‌طور مکرر از سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند، این احتمال وجود دارد که یک فرد چندین برداشت از برند شما داشته باشد. این به این معنی است که درازای پول خود بازدیدهای بیشتری دریافت می‌کنید. رقابت کمتر اگرچه ممکن است آگهی شما فضا را با چند کسب‌وکار دیگر به اشتراک بگذارد، اما در مقایسه با بمباران تبلیغات و آگهی‌های بازرگانی که مردم در مکان‌های دیگر دریافت می‌کنند، چیزی نیست. این امر باعث می‌شود که برند شما بسیار راحت‌تر برجسته شود. مردم آن‌ها را دوست دارند. مسلماً، سرویس‌های بهداشتی یک فضای شخصی برای درج آگهی هستند، اما مصرف‌کنندگان اهمیتی نمی‌دهند. بر اساس همین نظرسنجی باربور و مونرو، 98 درصد از مردم به دیدن تبلیغات در سرویس‌های بهداشتی واکنش مثبت یا خنثی نشان می‌دهند، زیرا بسیاری از داشتن چیزی برای مشغول نگه‌داشتن ذهن خود در شرایطی خسته‌کننده خوشحال هستند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبوردهای بزرگراهی می‌توانند یکی از مؤثرترین شکل‌های تبلیغاتی باشند. همه یک بیلبورد بزرگراه را دیده‌اند. مردم به پنجره‌های ماشین خود نگاه می‌کنند و پیام‌های تابلوها را به‌صورت روزانه دریافت می‌کنند. در بسیاری از بزرگراه‌های پرترافیک، تابلوهای تبلیغاتی اجتناب‌ناپذیر هستند. دقیقاً به همین دلیل است که بیلبوردهای بزرگراهی کار می‌کنند. آن‌ها پیام شمارا روی یک بوم پررنگ بزرگ ارائه می‌دهند. شرکت‌هایی که امیدوارند در مقیاس بزرگ در معرض دید قرار بگیرند، نیازی به نگاهی فراتر از بیلبوردهای بزرگراهی ندارند. شما دقیقاً می‌دانید که مخاطب قرار است کجا باشد و نمی‌تواند تبلیغات شمارا از دست بدهد.

بهترین وضوح برای بیلبوردهای بزرگراه: در طول سال‌ها، بازاریابی دیجیتال به بخشی جدایی‌ناپذیر از هر کمپین تبلیغاتی مؤثر و فعال تبدیل‌شده است. روندهای بازاریابی دیجیتال به‌آرامی بر کل صنعت بازاریابی غالب می‌شود. آن‌ها می‌خواهند از روش‌های سنتی تبلیغات ثابت و ایستا پیشی بگیرند. موفقیت بازاریابی دیجیتال عمدتاً به توانایی آن در جذب مشتریان بالقوه و حفظ توجه آن‌ها بستگی دارد. شکی نیست که تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ هم تبلیغات در فضای باز و هم در فضای داخلی را به سطح اساسی جدیدی رسانده است. در میان نمایشگرهای LED مختلف در فضای باز، ما معتقدیم که بیلبورد دیجیتال بهترین نتایج را ارائه می‌دهد. بااین‌حال، انتخاب بهترین وضوح برای بیلبوردهای بزرگراهی مستلزم در نظر گرفتن چندین فاکتور ازجمله فاصله پیکسل، اندازه بیلبورد، حداقل فاصله دید و غیره است. انتخاب رزولوشن اشتباه برای بیلبوردهای دیجیتالی شما نتایج مطلوبی را به همراه نخواهد داشت. برعکس، تأثیر بدی بر مخاطب خواهد گذاشت.

high way billboards

 بیلبوردهای LED می‌توانند توجه مصرف‌کنندگان بالقوه را به شیوه‌ای مؤثر و کارآمد در مقایسه با بیلبوردهای استاتیک سنتی جلب کنند. بیلبوردهای دیجیتالی که امروزه می‌بینیم بسیار متفاوت از اجداد خود هستند. بیلبوردهای اولیه 100% LED یا کاملاً دیجیتالی نبودند، برعکس، تصاویر ثابت با پیام‌های دیجیتال بودند. آن‌ها ترکیبی با نسبت 1/3 یا 2/3 بین فرمت سنتی و فرمت دیجیتال بودند. علاوه بر این، وضوح و کیفیت پیکسل بسیار پایین بود. بیلبوردهای فول ال‌ای‌دی بسیار گران بودند، بنابراین خریداران نمی‌توانستند هزینه را توجیه کنند. بیلبورد led ایده استفاده از دیجیتال ساینیج برای بازار جدید بود، بنابراین نوید نتایج اثربخشی را می‌داد.

 علاوه بر این، پیشرفت در فناوری منجر به بیلبوردهای دیجیتال بهتر و پیشرفته‌تر شد. بیلبوردهای دیجیتالی که امروزه می‌بینیم کیفیت عالی دارند، قابل‌برنامه‌ریزی هستند و هزینه کمتری دارند. این بیلبوردها نوید نتایج را می‌دهند و نقش مهمی در بهبود آگاهی از برند و ارتقای تصویر شرکت دارند. بهترین وضوح را برای بیلبوردهای بزرگراه انتخاب کنید

همان‌طور که در بالا ذکر کردیم، برای مؤثر بودن یک بیلبورد دیجیتال، مهم است که بیلبورد قابل‌مشاهده و خوانایی برای مصرف‌کنندگان بالقوه باشد. سؤال مهم در اینجا این است که چگونه می‌توان وضوح و دید را به دست آورد. پاسخ ساده است؛ بهترین وضوح را برای بیلبوردهای بزرگراه خود انتخاب کنید. رزولوشن نقش مهمی در تعریف کیفیت تابلوهای LED دارد.

برای درک مفهوم رزولوشن و تأثیر آن بر کیفیت بیلبورد LED باید هر موردی در مورد رزولوشن را درک کنید.

-Pixel Pitch چیست؟ صفحه‌نمایش LED دیودهای ساطع کننده نور، از دسته‌هایی از دیودها یا پیکسل‌ها تشکیل‌شده است. فاصله از مرکز یک پیکسل تا مرکز پیکسل دیگر است. هنگام تصمیم‌گیری برای بهترین وضوح برای بیلبوردهای بزرگراه، گام پیکسل نقش مهمی ایفا می‌کند. فقط گام پیکسلی مناسب می‌تواند تأثیر بگذارد. یک گام کوچک منجر به‌وضوح بالاتر ترجمه می‌شود. برای وضوح بالاتر، باید زیروبمی کوچکی داشته باشید. یک گام کوچک اجازه می‌دهد تا LED های بیشتری روی نمایشگر قرار گیرند، بنابراین تصاویر واضح‌تر و واضح‌تر ارائه می‌شود.

 اگر ساینیج دیجیتال شما در نزدیکی مخاطب قرار دارد، باید یک پیکسل کوچک داشته باشید. در فاصله کم، اگر تصویر واضح نباشد، مخاطب می‌تواند فاصله بین هر پیکسل را ببیند.

 -حداکثر و حداقل فاصله دید:: حداکثر و حداقل فاصله دید دو عامل اصلی هستند که بر اندازه و فاصله پیکسلی بیلبورد تأثیر می‌گذارند. شما باید تعریف حداکثر فاصله دید همراه با حداقل فاصله دید را درک کنید. حداکثر و حداقل فاصله مشاهده را تعریف کنید: برای اندازه‌گیری حداقل و حداکثر فاصله دید، دو ویژگی اساسی صفحه‌نمایش، ابعاد صفحه و گام پیکسل را در نظر بگیرید. برای محاسبه حداقل فاصله باید گام پیکسل را به متر تبدیل کنید. به‌عنوان‌مثال، اگر صفحه‌نمایش گام پیکسلی 10 میلی‌متری داشته باشد، حداقل فاصله مشاهده 10 متر خواهد بود. به همین ترتیب، برای گام پیکسلی 20 میلی‌متری، فاصله 20 متر خواهد بود. برای محاسبه حداکثر فاصله دید، باید ابعاد صفحه را بدانید. ابعاد را با 10 ضرب کنید، نتیجه را به متر و سپس به مترمربع صفحه تبدیل کنید. به‌عنوان‌مثال، 4 x 3 = 12 مربع. این اندازه صفحه به‌راحتی از فاصله 120 متری قابل‌مشاهده است. خوانایی و دیده شدن هنگام صحبت از حداکثر فاصله، ذکر مفاهیم خوانایی و دید مهم است. فاکتور خوانایی فاصله‌ای است که مخاطبان به‌وضوح می‌توانند پیام‌های نمایش داده‌شده در بیلبورد LED را بخوانند. از سوی دیگر، دید، فاصله درون تصویر نشان داده‌شده را شناسایی می‌کند تا توجه چشم انسان را به خود جلب کند.. دید بیلبوردهای دیجیتال معمولاً دو برابر ضریب خوانایی آن است. به‌عنوان‌مثال، اگر صفحه‌نمایشی 120 متر خوانایی داشته باشد، دید آن باید 240 متر باشد. اکنون‌که حداکثر و حداقل فاصله دید را درک می‌کنیم، باید به مفهوم صفحه‌نمایش‌هایی با اندازه یکسان و وضوح‌های متفاوت توجه کنیم

یک بیلبورد LED که وضوح بالاتری دارد، تصاویری باکیفیت بالا تولید می‌کند. اگر فاصله مشاهده کمتر باشد این تصاویر ایدئال هستند. بااین‌حال، در مورد علائم LED با وضوح پایین‌تر، کیفیت تصویر نیز پایین است. این نوع تابلوهای LED برای فاصله دید بیشتر مناسب است. توجه: گام پیکسل کوچک به معنای تعداد بیشتر LED در هر مترمربع و گام پیکسل بزرگ‌تر به معنای تعداد کمتر LED در هر مترمربع است. نمایشگر ال ای دی محل قرارگیری علائم LED نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. در این مورد، بیلبوردها بسیار دور از مصرف‌کنندگان بالقوه هستند، بنابراین استفاده از پیکسل‌های کوچک‌تر تکنیک مؤثری نیست. بله، آن‌ها تصاویر واضح‌تری ارائه می‌دهند، اما در فاصله دید بیشتر، حتی پیکسل‌های بزرگ‌تر، صفحه‌نمایش مؤثر است. دلیل آن این است که؛ چشم انسان قادر به تشخیص جزئیات کوچک از فاصله دور نیست. به‌عنوان‌مثال، اگر بیلبورد حدود 300 متر از چشم انسان فاصله داشته باشد، در مقایسه با علائم LED در فاصله 30 متری از مخاطب، از پیکسل بالاتری استفاده می‌کنیم.

 -سطوح رنگ: سطوح رنگ برای نمایش یک تصویر با پتانسیل کامل آن ضروری است. فیلد تجسم LED از سه رنگ اصلی برای تولید رنگ‌های بیشتر استفاده می‌کند. سطح رنگ پیکسل با مقدار انرژی تأمین‌شده به دیودها تعریف می‌شود. اگر تعداد لمس بیشتری داشته باشند، کیفیت صفحه‌نمایش بهتر و تصاویر بهبودیافته و بهتر می‌شوند. دمای رنگ بیلبوردها کنترل دقیق دمای رنگ مهم است. کمیسیون بین‌المللی روشنایی کنوانسیون بین‌المللی را تعریف می‌کند. طبق این کنوانسیون، محتوای رنگی نور منبع باید هنگام ارزیابی خواص آن در نظر گرفته شود. معیار مرجعی که ما استفاده می‌کنیم «دمای رنگ» است و برحسب درجه کلوین بیان می‌شود. درجه حرارت پایین رنگ‌ها مربوط بهرنگ‌های قرمز است درحالی‌که سطوح بالا مربوط به تن‌های آبی است. اندازه‌گیری دمای رنگ در بسیاری از بیلبوردها ثابت نگه‌داشته می‌شود. علاوه بر این، بیلبوردهای مدرن با سیستم‌های الکترونیکی رنگ‌ها عرضه می‌شوند که قادر به مدیریت خودکار این پارامترها هستند.

-سطح کنتراست بیلبورد LED: سطح کنتراست بیلبورد LED تفاوت بین نور محیطی منعکس‌شده توسط صفحه و نور ساطع‌شده از صفحه‌نمایش است. اگر کنتراست بالا باشد، انعکاس جزئی نور وجود خواهد داشت و درنتیجه تصاویر بهتر و واضح ارائه می‌شود. برای اطمینان از وضوح تصاویر و افزایش سطح کنتراست، بیلبوردهای LED مدرن با بروشورهای ضد رفلکس ارائه می‌شوند که نور را تقسیم کرده و آن را در جهات مختلف منعکس می‌کنند. بنابراین، دید صفحه‌نمایش حتی در زیر نور مستقیم خورشید افزایش می‌یابد.

فناوری 8 بیتی بر کیفیت تصویر تولیدشده توسط نمایشگرهای دیجیتال تأثیر منفی دارد. با توجه به فناوری 8 بیتی، بیلبوردها قادر به تجسم 266 رنگ برای هر رنگ اصلی هستند. به‌عبارت‌دیگر، این بیلبوردها درمجموع قادر به تولید 16.8 میلیون رنگ هستند. ما فناوری 16 بیتی داریم و این امکان مدیریت ویدیو را بدون کاهش کیفیت آن فراهم می‌کند. با فناوری 16 بیتی، امکان تجسم 65000 سطح رنگ برای هر رنگ اصلی وجود دارد. اکنون می‌توانید درمجموع 280 تریلیون رنگ را تجسم کنید.

 نحوه محاسبه وضوح صفحه‌نمایش

 پس از درک نقش هر یک از عوامل در انتخاب بهترین وضوح برای بیلبورد بزرگراه، قصد داریم روشی ساده و کارآمد برای محاسبه وضوح صفحه‌نمایش را به شما معرفی کنیم. برای محاسبه رزولوشن صفحه‌نمایش بیلبورد از اندازه نمایشگر به همراه گام پیکسل استفاده می‌کنیم. برای یافتن وضوح صفحه‌نمایش، ارتفاع و عرض صفحه را اندازه بگیرید. حالا ارتفاع و عرض را بر گام پیکسل تقسیم کنید. به‌عنوان‌مثال، صفحه‌نمایش 6096 میلی‌متر عرض و 3048 میلی‌متر ارتفاع را در نظر بگیرید. صفحه‌نمایش دارای گام پیکسلی 7.62 است. در زیر رزولوشن بهینه صفحه‌نمایش آمده است 6095mm/7.62mm = 800 پیکسل 3048mm/7.62mm = 400 پیکسل ازآنجایی‌که رزولوشن، اگر عرض شکل x ارتفاع نوشته شود، پس رزولوشن برای نمایشگر فعلی 800 پیکسل در 400 پیکسل است.

 هزینه وضوح خوب بیلبورد

ما درک می‌کنیم که یک بیلبورد با وضوح خوب گران است. بااین‌حال، این‌یک خرید یک‌بار است و بنابراین باید روی آن سرمایه‌گذاری کنید. علاوه بر این، یک بیلبورد دیجیتال نیازی به HD ندارد زیرا چشم انسان قادر به دیدن فضای بین پیکسل‌ها از فاصله دورتر نیست. بنابراین، با یک بیلبورد دیجیتال، می‌توانید با وضوح کمی از آن دور شوید. روی رزولوشن درست سرمایه‌گذاری کنید هدف اصلی بیلبوردهای LED دیجیتال ایجاد آگاهی از برند و بهبود تصویر برند است. حال، اگر بیلبورد شما کیفیت پایینی داشته باشد، مطمئناً تأثیر بدی روی مصرف‌کنندگان خواهد گذاشت. بنابراین، به‌شدت توصیه می‌شود که روی رزولوشن مناسب برای صفحه‌نمایش خود سرمایه‌گذاری کنید. برعکس، می‌توانید با سرمایه‌گذاری در رزولوشن‌های بزرگ در پول خود صرفه‌جویی کنید. بااین‌حال، این تنها در صورتی قابل‌اجرا است که بیلبورد حداکثر فاصله دید بیشتری داشته باشد. یک پیکسل بزرگ این امکان را فراهم می‌کند که متن خود را به‌وضوح از فاصله دور بخوانید.

هزینه بیلبورد LED

هزینه یک بیلبورد LED به تعداد کل LED های موجود در هر مترمربع و اندازه صفحه‌نمایش بستگی دارد. ازآنجایی‌که هردوی این فاکتورها قابل تنظیم هستند و مصرف‌کننده در مورد آن‌ها تصمیم می‌گیرد، بنابراین محاسبه هزینه دقیق یک بیلبورد LED غیرممکن است. بااین‌وجود، می‌توانید با ضرب هزینه یک مترمربع در اندازه کل صفحه‌نمایش، یک تخمین تقریبی به دست آورید. یک تخمین تقریبی به شما ارائه می‌دهد.

 خلاصه

وجود بیلبورد در کمپین تبلیغاتی شما مسلماً نتایج ایجاد می‌کند، بااین‌حال، ضروری است که بهترین وضوح را برای بیلبوردهای بزرگراه خود انتخاب کنید. رزولوشن نقشی حیاتی در تعیین موفقیت یک بیلبورد دارد. بیلبوردهای بزرگراهی با بهترین رزولوشن با جلب‌توجه مخاطبان بالقوه، نتایجی را ایجاد می‌کنند که مؤثرتر هستند. برای انتخاب رزولوشن مناسب، باید حقایق مختلفی ازجمله حداکثر فاصله دید، حداقل فاصله دید، گام پیکسل و کنتراست رنگ را در نظر بگیرید. عوامل دیگری که برای انتخاب رزولوشن مناسب مهم هستند عبارت‌اند از سطح کنتراست بیلبورد، دمای رنگ سرد و آخرین اما نه کم‌اهمیت‌ترین، فنّاوری مدرن. به‌جای استفاده از فناوری 8 بیتی، از فناوری 16 بیتی استفاده کنید تا از کیفیت فوق‌العاده ویدیو و تصویر در بیلبورد دیجیتال لذت ببرید. همه این ویژگی‌ها این امکان را برای شما فراهم می‌کند که رزولوشن مناسب را انتخاب کنید و درنتیجه نتایج مؤثر و کارآمدی را ایجاد کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای حروف برجسته یک ابزار تبلیغاتی بسیار محبوب برای انواع مشاغل است. برخی از بزرگ‌ترین برندها در سراسر جهان مانند مک‌دونالد، سامسونگ و گوگل از حروف برجسته برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنند. در ساده‌ترین حالت، علائم حروف برجسته، حروفی هستند که از آلومینیوم بریده‌شده (حروف چلنیوم) یا از پلاستیک ساخته‌شده‌اند و روی یک صفحه پشتی بدون نور نصب‌شده‌اند. در تابلوهای حروف برجسته مدرن استفاده ویژه‌ای از نورپردازی می‌شود. در این تابلوها با نوارهای ال ای دی یا سایر تجهیزات روشنایی اقدام به روشن کردن حروف برجسته می‌کنند. گاهی اوقات، هر حرف بسته به‌اندازه و جایی که باید قرار گیرد، یک نصب جداگانه دارد. علائم حروف LED نیز بسیار محبوب هستند. تابلوهای حروف برجسته در کسب‌وکار در فضای باز بسیار متنوع هستند و می‌توانند مطابق با نیازهای تجاری شما سفارشی شوند.

tabloravanled.com14001216 19

تابلوهای حروف برجسته را می‌توان به هر شکل یا اندازه‌ای سفارشی کرد. تابلوهای حروف اگر به‌درستی طراحی شوند این توانایی رادارند که کسب‌وکار شمارا به یک نقطه عطف تبدیل کنند.

 √مزایای حروف برجسته تبلیغاتی: به‌طورکلی حروف برجسته نسبت به سایر علائم دوبعدی با ارتفاع و عرض یکسان بزرگ‌تر هستند و دلیل آن ساده است، عمق فیزیکی بیشتری دارند. این باعث می‌شود که آن‌ها به‌شدت در معرض دید عابران قرار گیرند. چه نورانی باشند چه نباشند، شکل آن‌ها متضمن برجسته شدن آن‌هاست.

 √متمایز بودن - علائم حروف برجسته بسیار قابل تنظیم هستند، آن‌ها می‌توانند صدای کلی برند شما را کاملاً منعکس کنند. استفاده از رنگ‌های متمایز و لوگوی برند شما آن‌ها را منحصربه‌فرد می‌کند. √درخشان - با گزینه‌های مختلف برای روشنایی مانند، نور جلو، نور پس، ترکیبی از جلو و نور پشت، علائم کانال به‌شدت می‌درخشند. اگر به‌درستی طراحی شوند، می‌توانند تأثیری به‌یادماندنی در بینندگان بگذارند.

tabloravanled.com14001216 16

سرمایه‌گذاری در تابلوهای تبلیغاتی سفارشی یک تصمیم بسیار مهم برای هر سازمانی است. یک تابلوساز باتجربه نه‌تنها تابلوهای باکیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد، بلکه به شما در انتخاب ارتباط تصویری مناسب کمک می‌کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای نصب تابلو تبلیغاتی ابتدا باید بستر مناسب برای قرارگیری تابلو تبلیغاتی مهیا شود. برای این امر نیاز به آهن‌کشی و گاهی بتون‌ریزی، قرار دادن ستون‌های فلزی یا بتونی و ... هست. به این امر اصطلاحاً سازه تابلو تبلیغاتی گفته می‌شود. برخی از تابلوسازان به دلیل نداشتن نیرو یا تجهیزات یا تجربه کافی توانایی ایجاد سازه را ندارند. و نیاز دارند که مجموعه یا شخص دیگری این امور را انجام دهد؛ کسانی که هم با تابلو تبلیغاتی آشنایی داشته باشند و هم توانایی ایجاد سازه‌های مقاوم و قدرتمند داشته باشند.

نکته دیگری که در ساخت سازه‌های تابلو تبلیغاتی مهم است این هست که قسمت‌های مختلف تابلو تبلیغاتی برای عملیات تعمیر و نگهداری و سرویس قابل‌دسترسی باشد. همچنین در برخی از موارد ممکن است نیاز شود تا آنتن یا رادیو جهت دریافت اینترنت بر روی تابلو نصب گردد. این مورد درباره تابلوهای تبلیغاتی برگ صدق می‌کند. تعمیرکار تابلو باید بتواند در صورت نیاز به‌راحتی از تابلو بالا رفته و آن را تعمیر کند. برای این مورد پله‌هایی در قسمت بدنه تابلو تعبیه می‌شود تا تعمیرکاران به‌راحتی بتوانند از تابلو بالا روند.

همان‌طور که در تصاویر زیر می‌بینید بخشی که در بخشی از بدنه تابلو آهن‌هایی به‌صورت پله جوشکاری شده است تا نصاب و تعمیرکارها بتواند از آن بالا رود.

photo of tabloravanled.com14010108 3

photo of tabloravanled.com14010108 5

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک با توانایی ایجاد سازه‌های موردنیاز تابلو تبلیغاتی از ابعاد کوچک تا بسیار بزرگ، توانایی ساخت سازه برای همه انواع تابلو تبلیغاتی را دارد. سازه‌های ما کاملاً مقاوم در برابر حوادث طبیعی هستند و به‌راحتی تا سال‌ها وزن تابلو تبلیغاتی را تحمل می‌کنند.

برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با افزایش محبوبیت محتوای دیجیتال پویا، دنیای تجارت از تابلوهای دیجیتال تعاملی و در مقیاس بزرگ استقبال می‌کند. اما ماهیت این تابلوها چیست و چگونه می‌توان از آن به نفع خود استفاده کرد؟ در این مطلب توضیحاتی در مورد اینکه ساینیج دیجیتال چیست، و اینکه چگونه می‌تواند راه‌حل مناسب برای کسب‌وکار باشد توضیح داده‌شده است.

 ساینیج دیجیتال، که گاهی علامت الکترونیکی نیز نامیده می‌شود، به فناوری‌های نمایشی مانند تابلوهای ال ای دی و تلویزیون‌های شهری گفته می‌شود. نمایشگرهای ساینیج دیجیتال برای نمایش واضح صفحات وب، ویدیوها، مسیرها، منوهای رستوران، پیام‌های بازاریابی یا تصاویر دیجیتال اشاره دارد. تابلوهای دیجیتال در تنظیمات مختلف - فضاهای عمومی، موزه‌ها، عرصه‌های ورزشی، کلیساها، ساختمان‌های دانشگاهی، فروشگاه‌های خرده‌فروشی، فضاهای شرکتی و رستوران‌ها - برای ارائه مسیریابی، پیام‌رسانی، بازاریابی و تبلیغات در فضای باز کار می‌کنند. نمونه‌هایی از تابلوهای دیجیتال ساینیج دیجیتال می‌تواند برای ارائه اطلاعات عمومی، انتقال ارتباطات داخلی یا به اشتراک‌گذاری اطلاعات محصول برای افزایش خدمات مشتری، تبلیغات و شناخت برند استفاده شود. این‌یک راه قدرتمند برای تأثیرگذاری بر رفتار و تصمیم‌گیری مشتری است، درحالی‌که تجارب مصرف‌کننده را از طریق صفحه‌نمایش‌های تعاملی افزایش می‌دهد.

digital signage

 اکنون‌که می‌دانید علامت دیجیتال چیست، به چند روش موردعلاقه ما که می‌توان از آن استفاده کرد نگاهی بیندازید: تبلیغات نمایشگرهای علامت دیجیتال مکانی عالی برای ارائه تبلیغات برای محصولات، خدمات، رویدادها و فروش هستند. ازآنجایی‌که صفحه‌های چندرسانه‌ای علاوه بر گرافیک‌های چرخشی، از ویدئو و انیمیشن استفاده می‌کنند، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند محتوای تابلوهای دیجیتالی حاوی تبلیغات ثابت، نمایش محصول یا توصیفات ویدیویی را در خود جای دهند.

خرده‌فروشی ها یکی از رایج‌ترین مکان‌هایی است که در آن تابلوهای دیجیتال را می‌بینید. ارائه خدمات درحالی‌که منوهای کاغذی یا نمایشگرهای ثابت هنوز رایج هستند! کسب‌وکارها می‌توانند خدمات ارائه‌شده خود را هنرمندانه در نمایشگرهای دیجیتال فهرست کنند. با تابلوهای دیجیتال، رستوران‌ها، سالن ها، تعمیرگاه‌های خودرو و استودیوهای تناسب‌اندام می‌توانند محتوا و اطلاعات چرخشی را روی دیوارها، پنجره‌ها یا یک صفحه دیجیتال خیره‌کننده ارائه دهند.

ساینیج دیجیتال صرفاً یک روش تبلیغاتی نیست. شما می‌توانید با محتوای حاوی نقل‌قول‌های معروف به مشتریان بالقوه خودآگاهی و بین دهید. همچنین سرگرم و الهام‌بخش باشید. با نقل‌قول‌های الهام‌بخش، می‌توانید ساینیج دیجیتال خود را جذاب‌تر کنید - که فوراً روحیه بازدیدکنندگان شمارا بالا می‌برد. سازمان‌هایی مانند سالن‌های ورزشی، موسسات سلامت و تندرستی و دفاتر باز می‌توانند از نقل‌قول‌های الهام‌بخش برای افزایش بهره‌وری و ایجاد محیطی دلپذیر استفاده کنند.

فرم ها و بازی‌های تعاملی: چه کسی گفته است که صفحه‌نمایش‌های دیجیتال فقط برای نمایش اطلاعات خاص باید به دیوار محدود شود؟ به کاربران اجازه کنترل و تعامل با آن‌ها را بدهید. با تابلوهای دیجیتال تعاملی، کاربران می‌توانند محتوا را انتخاب کنند، بازی کنند و حتی در خبرنامه‌های ایمیل مشترک شوند. به‌این‌ترتیب، می‌توانید اطلاعات کلیدی (که می‌توانید برای بازاریابی خود از آن‌ها استفاده کنید) از مهمانان جمع‌آوری کنید.sample of digitalsignage photo 1

جریان‌ها و اخبار رسانه‌های اجتماعی با تابلوهای دیجیتال یکپارچه رسانه‌های اجتماعی، دنیای آنلاین را وارد دفتر کنید. صفحه‌ها را با فیدهای فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام خود همگام‌سازی کنید و اشاره‌های هشتگ‌ها را هنرمندانه تنظیم کنید تا برند خود را به دنیای واقعی سوق دهید. طرفداران فرصتی برای مشاهده مشارکت آن‌ها در زمان واقعی پیدا می‌کنند و محتوای شما به منبع اطلاعاتی مورد استقبال تبدیل می‌شود.

به‌جای ارسال ایمیل یا یادداشت‌های کاغذی، می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را از طریق صفحه‌نمایش‌های دیجیتال نصب‌شده در محل‌های کارمندان ازجمله سالن‌ها و اتاق‌های استراحت به اشتراک بگذارید. این نه‌تنها سریع و کارآمد است، بلکه ارتباطات و روحیه محل کار را بهبود می‌بخشد. در مقایسه با اسناد پرمتن، افراد تمایل بیشتری به محتوای جذاب و مبتنی بر بصری دارند.

از محتوای دیجیتال می‌توان برای ایجاد تقویم‌هایی استفاده کرد که برنامه‌های رویداد یا کاری و همچنین زمان‌های قرارهای آینده را به اشتراک بگذارند. این باعث می‌شود بازدیدکنندگان در مورد فعالیت‌های روزانه مطلع شوند و درعین‌حال در زمان کارکنان شما که قبلاً صرف سؤالات فیلدینگ کرده‌اند صرفه‌جویی می‌کند.

نقشه‌ها: بسیاری از سازمان‌های بزرگ نقشه‌های ثابتی دارند که افراد را به مقصد هدایت می‌کند. با این حال، این نقشه‌ها انعطاف‌پذیری مطلوبی را ارائه نمی‌دهند. آن‌ها باید هر زمان که تغییرات ایجاد می‌شود به‌روز شوند و دوباره منتشر شوند و فقط اطلاعات ثابت و استانداردشده را به بازدیدکنندگان ارائه دهند. نقشه‌های دیجیتال راهیابی قابل اعتماد، همه کاره و مقرون‌به‌صرفه هستند. می‌توانید نقشه‌های خود را در زمان واقعی به‌روزرسانی کنید و از ابزارهای تعاملی استفاده کنید که دستورالعمل‌های سفارشی‌شده را بر اساس ورودی مشتری ارائه می‌دهند.

 دایرکتوری ها محتوای دیجیتال ساینیج یک منبع ضروری برای هر سازمان مدرن است. علاوه بر کمک به مردم برای یافتن راه خود، دایرکتوری ها همچنین دسترسی به آنچه را که نیاز دارند را برای آنها آسان می‌کند. گنجاندن دایرکتوری در صفحه‌نمایش راهی باورنکردنی برای متراکم کردن دایرکتوری های دیواری بزرگ است و این امکان را برای مهمانان فراهم می‌کند که هر آنچه را که نیاز دارند به سرعت و با حداقل استرس دریافت کنند. با دایرکتوری های دیجیتال، کاربران برای یافتن پزشک یا مطب نیازی به تلاش ندارند. تنها چیزی که آن‌ها نیاز دارند این است که یک نام وارد کنند، گزینه‌های خود را فیلتر کنند و فقط اطلاعات خاصی را که می‌خواهند دریافت کنند.

با این حال، اگر استراتژی ارتباطی قابل اعتمادی ندارید، این می تواند بسیار دشوار باشد. با کمک محتوای دیجیتال ساینیج، می‌توانید یک طرح جامع ارتباطی اضطراری ایجاد کنید و اطلاعات را بر روی صفحه‌های مختلف در سرتاسر مرکز خود به‌روزرسانی کنید. پیام های ایمنی و اضطراری مهم به‌سادگی و به طور موثر توزیع می‌شوند.

 چگونه یک راه حل دیجیتال ساینیج پیدا کنیم؟ اگر علاقه‌مند به پیاده‌سازی دیجیتال ساینیج هستید، ابتدا باید چند سوال را در نظر بگیرید: چند صفحه‌نمایش می‌خواهید نصب کنید؟ چه نوع محتوایی را نمایش خواهید داد؟ بودجه شما چقدر است؟ هنگامی که برای شروع آماده هستید، چندین زمینه وجود دارد که باید برای شروع پروژه خود کاوش کنید: نصب: شریک نصب شما یک بررسی سایت انجام می‌دهد و تا مرحله نهایی با شما خواهد بود. سخت افزار: این شامل صفحه‌نمایش، پایه ها، سیم‌کشی و سایر موارد پشتیبانی می‌شود. نرم افزار: برای پخش‌کننده رسانه، سیستم مدیریت محتوا (CMS) و مدیریت دستگاه شما. شبکه: چگونه ساینیج دیجیتال شما به سیستم های دیگر شما متصل می‌شود، از جمله از طریق Wi-Fi یا خطوط سخت. محتوای دیجیتال: این شامل مواردی است که واقعاً روی صفحه‌نمایش شما نمایش داده می شود.

 

پروژه‌های دیجیتال ساینیج باید توسط افراد حرفه‌ای برنامه‌ریزی و اجرا شوند، به خصوص اگر پروژه شما دارای دامنه پیچیده‌ای باشد. یک نصاب یا همکار حرفه‌ای می‌تواند امکان‌سنجی اهداف شما را شناسایی کند، فناوری مناسب را پیشنهاد کند و از راه‌اندازی مناسب اطمینان حاصل کند.

فراتر از انتخاب سخت‌افزار مناسب، مانند صفحه‌نمایش عالی و سیستم‌های نصب، به ابزارهای نرم‌افزاری برای نشان دادن محتوای خود نیاز دارید. سیستم مدیریت محتوا (CMS) یکی از ساده ترین ابزارهایی است که می‌توانید برای سازماندهی و ارائه محتوای خود از آن استفاده کنید. WordPress، Squarespace و Wix سی ام اس معروفی هستند؛ برای ارائه محتوا می‌توان از این سی ام اس ها استفاده کرد. همچنین محدوده شبکه نمایش خود را در نظر بگیرید. برای پروژه‌هایی که دارای نمایشگرهای متعدد در چندین مکان هستند، یک سیستم نرم افزاری مدیریت دستگاه به شما امکان کنترل شبکه خود را از راه دور می‌دهد.

 نکته‌ای در مورد هزینه‌ها بسیاری از کسب‌وکارها با فرض گران‌قیمت بودن، از استفاده از ساینیج دیجیتال اجتناب می‌کنند، اما پیشرفت‌های فناوری هزینه‌های راه‌حل‌هایی مانند دیوارهای ویدئویی LED بزرگ را کاهش داده است و آن‌ها را برای بسیاری از مشاغل قابل دسترس کرده است.

علامت دیجیتال: خط پایین ساینیج دیجیتال کاربردهای متعددی برای مشاغل دارد، از بازاریابی گرفته تا روحیه و نقشه‌ها. با ساینیج دیجیتال، شما این قدرت رادارید که پیام خود را به شیوه ای زنده، سرگرم‌کننده و فریبنده منتقل کنید. اگر به دنبال راه‌هایی برای شروع پیام های بازاریابی خود، انرژی بخشیدن به تیم خود یا برجسته شدن در هر فضایی بوده اید، به تابلوهای دیجیتال از اولین گزینه هایتان است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

صفحه‌نمایش دیجیتال در فضای باز برند marvel با طراحی ساده اما مدرن ارائه می‌شود، روشنایی بالا و وضوح FHD عملکرد جذابی را برای این تابلو تبلیغاتی به ارمغان می‌آورد. این تابلوها در پروژه‌های مختلف مانند ایستگاه اتوبوس، پروژه شهرداری، گردشگری و غیره استفاده می‌شوند. این تابلوهای دیجیتال در فضای باز دارای سیستم OMC است که برای نظارت بر وضعیت دما، رطوبت، وضعیت روشن/خاموش صفحه‌نمایش، سرعت کار فن، بررسی اینکه آیا درب به‌خوبی بسته‌شده است و غیره استفاده می‌شوند. در مقایسه با روش تعمیر و نگهداری سنتی سایر تابلوهای تبلیغاتی، سرویس ابری رایگان را برای این سیستم OMC ارائه‌شده است و همچنین سیستم CMS که برای مدیریت محتوا از راه دور استفاده می‌شود، می‌تواند به شما کمک کند تا بااتصال به شبکه، تمام تابلوهای تبلیغاتی نصب‌شده خود را در سراسر شهر یا حتی در سراسر جهان مدیریت کنید و منتظر درخواست شما باشید.

نمایشگرهای علامت دیجیتال فضای باز Marvel توسط تیم مهندسی حرفه‌ای مارول ساخته‌شده است. این نمایشگرها دارای پوشش تمام فلزی باکیفیت بالا با پاشش پودر حرفه‌ای در فضای باز، کابینت سخت و محکم هستند. تیم طراحی مارول ساخت تابلوهای دیجیتال LCD در فضای باز خود را توسعه داده‌اند به‌طوری‌که محدوده روشنایی از 1500 نیت به رسیده است. همچنین در این تابلوها روشنایی نور پس‌زمینه را می‌توان به‌طور خودکار تنظیم کرد و به‌صورت دستی از راه دور تنظیم کرد. همچنین این تابلوها با تغییرات آب‌وهوای سخت محیطی مختلف، مانند ایستگاه‌های اتوبوس، مترو، مناطق توریستی، تابلوهای دیجیتال ناوبری خیابان، سازگار هستند.

تحت اسکورت هوشمند OMC مارول، تابلوهای دیجیتال ال سی دی در فضای باز می‌تواند به‌راحتی به تغییرات آب‌وهوای محیطی مختلف پاسخ دهند و کاربران می‌توانند به‌راحتی وضعیت کارکرد زمان واقعی دستگاه را در هرزمانی درک کنند، حتی اگر دستگاه از کار بیفتد. تشخیص عیب از راه دور و تعمیر و نگهداری از راه دور از طریق پلت فرم هوشمند نگهداری ابری نیز انجام می‌شود. از سوی دیگر، این محصول دارای عملکرد بسیار عالی در هزینه است. هر دستگاه فضای باز را می‌توان با پلت فرم هوشمند نگهداری ابر و سیستم مدیریت محتوای انتشار ابری ما به‌صورت رایگان پیکربندی کرد. تابلوها marvel نه‌تنها مزایای فنی بلکه مزایای هزینه‌ای نیز دارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر تصمیمتان برای خرید تابلو تبلیغاتی قطعی شده است، اولین تصمیمی که باید بگیرید این است که بیلبورد شما ساده باشد یا دیجیتال. هر دو گزینه می‌توانند کسب‌وکار شمارا با قرار گرفتن در معرض عالی قرار دهند - پس چگونه انتخاب می‌کنید؟

بیلبوردهای دیجیتال، درحالی‌که با نورها و حرکت تبلیغات شما چشم‌نوازتر هستند، برای تبلیغات کوتاه‌مدت مناسب‌ترند، درحالی‌که بیلبوردهای ثابت به این معنی است که شما فضای تبلیغاتی را به اشتراک نمی‌گذارید و از نمایش تبلیغات خود سود می‌برید. 24/7. زمانی که این تصمیم گرفته شد، زمان طراحی فرارسیده است! برای کشف برخی از نکات ما برای بیلبوردهای تبلیغاتی مؤثر، ادامه مطلب را بخوانید.

1- یکی از نکات کلیدی طراحی بیلبورد ساده نگه‌داشتن آن تا حد امکان است. مخاطبان شما در حال حرکت خواهند بود، بنابراین زمانی برای خواندن جزئیات نخواهند داشت. تصاویر و فونت‌های پررنگ بزرگ دریافت پیام را برای شخصی که در حال رانندگی یا قدم زدن از کنارش می‌گذرد آسان‌تر می‌کند. هنگامی‌که بیلبورد خود را ایجاد می‌کنید، باید محل قرارگیری بیلبورد را در نظر بگیرید و آن را به‌طور مناسب برای مخاطبان خود طراحی کنید، اعم از ترافیک عابر پیاده یا وسایل نقلیه. به‌عنوان‌مثال، شخصی که در یک بزرگراه سفر می‌کند، زمان بیشتری برای مشاهده بیلبورد شما خواهد داشت. هرچه تبلیغات شما بزرگ‌تر و واضح‌تر باشد، مدت بیشتری باید تبلیغ شمارا جذب کند. در مقابل، عابران پیاده می‌توانند با سرعت آرام‌تری حرکت کنند. یک بیلبورد کوچک‌تر در کنار مسیر پیاده‌روی می‌تواند جزئیات کمی بیشتر داشته باشد. اما به یاد داشته باشید، اکثر مردم نمی‌ایستند تا بیلبورد شمارا ببینند. بیلبورد باید تا حد امکان ساده نگه‌داشته شود.

2 متمایز شدن از جمعیت: اغلب بیلبوردها در مناطق مشخصی گروه‌بندی می‌شوند. این بدان معناست که تعدادی از تبلیغات وجود دارد که می‌تواند توجه مشتری بالقوه شمارا به خود جلب کند - بنابراین شما نیاز به طرحی دارید که ظاهر شود. چگونه می‌توانید با کمترین اطلاعات بیشترین تأثیر را داشته باشید و درعین‌حال آن را به‌یادماندنی نگه‌دارید؟ ما طراحان باتجربه‌ای داریم که می‌توانند به شما در ایده‌های طراحی تبلیغات بیلبورد کمک کنند، اما ابتدا چند سؤال کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: آیا یک پیام ساده دارید؟ آیا چیزی را تبلیغ می‌کنید که نیاز به توضیح دارد؟ آیا گرافیک می‌تواند مؤثرتر از کلمات باشد؟ بیلبوردهای دیجیتال با نور و حرکت خودنمایی می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کمتر، بیشتر است، چشمک زدن و حرکت زیاد، خواندن بیلبورد را دشوار می‌کند. یکی از بهترین نکات طراحی بیلبورد دیجیتالی ما این است که متمایز بودن از بین جمعیت به معنای بزرگ‌ترین یا پر سر و صداترین نیست. این به معنای داشتن طرحی است که بیلبورد شمارا موردعلاقه یک شخص قرار می‌دهد.

3-طراحی به‌یادماندنی: افراد مؤثر در ذهن شما باقی می‌مانند. در مورد بیلبوردها هم همین‌طور است. اگر بیلبورد شما چیزی جذاب یا منحصربه‌فرد دارد، مخاطبان شما می‌توانند جزئیات را بعداً به خاطر بیاورند. وقتی رانندگی می‌کنید یا از کنار یک بیلبورد عبور می‌کنید، بعداً پیام را به خاطر می‌آورید زیرا این پیام توجه شمارا برانگیخته است - و دفعه بعد که رانندگی می‌کنید یا از کنار آن عبور می‌کنید، توجه بیشتری خواهید داشت. این‌گونه است که بیلبوردها می‌توانند روش‌های بسیار مؤثری برای تبلیغات باشند. آن شخص درواقع به دنبال تبلیغ شماست، برخلاف اینکه به‌طور مکرر در چهره او قرار بگیرید، همان‌طور که در سایر اشکال تبلیغات، مانند رسانه‌های دیجیتال وجود دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر نیاز دارید که یک پیام کتبی را به مشتریان یا همکاران خود ارسال کنید، یک علامت می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. شما مجبور نیستید پول زیادی را برای تابلوها خرج کنید. ایده‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای نمایش خلاقانه پیام‌های خود استفاده کنید.

advertising billboard making0

 

اگر کسب‌وکار شما حالتی روستایی دارد یا فقط می‌خواهید یک تابلوی کلاسیک در اطراف کسب‌وکارتان داشته باشید، می‌توانید چند پالت چوبی را به هم بچسبانید و سپس پیام خود را در قسمت جلویی آن نقاشی کنید.

-تابلوی تخته‌سیاه: تخته‌های سیاه نشانه‌های تجاری عالی را ایجاد می‌کنند، زیرا می‌توانید پیام را مرتباً تغییر دهید و حتی برخی از عناصر هنری را اضافه کنید. این چیزی است که می‌توانید بخرید و سپس سفارشی کنید، یا با استفاده از رنگ تخته گچی خودتان آن را بسازید.

 -بنر پارچه‌ای: پیامی را روی پارچه نقاشی یا بدوزید و آن را در محل موردنظر خود آویزان کنید. شما حتی می‌توانید با ایجاد یک‌شکل پرچم برای نشانه خود، حال و هوای کلاسیک یا قدیمی را تبلیغ کنید. برای پیام‌های کوتاهی که می‌خواهید واقعاً متمایز شوند، حروف مقوایی یا چوبی را بارنگ یا حتی چراغ‌های رشته‌ای سفارشی کنید.

 -تابلو روی تجهیزات: آیا می‌خواهید علامت شما واقعاً با جو کسب‌وکار شما مطابقت داشته باشد؟ آن را روی چیزی که هرروز استفاده می‌کنید نمایش دهید. برای رستوران‌ها، می‌توانید پیام‌ها را روی بشقاب‌ها یا بشقاب‌ها نقاشی کنید.

-می‌توانید از طناب برای املای یک کلمه یا عبارت کوتاه استفاده کنید و سپس آن طناب را به تخته یا دیوار وصل کنید. این می‌تواند به‌ویژه برای مشاغلی با فضای روستایی یا دریایی مفید باشد.

 -تابلوهای نئون برای ظاهری چشم‌نوازتر: می‌توانید سیم نئون را بارنگ خاصی خریداری کنید، سپس آن را طوری تنظیم کنید که یک کلمه یا عبارت را بنویسد تا پیام شما روشن شود.

 -پنجره نقاشی شده: اگر می‌خواهید پیام شما از چندین زاویه قابل‌مشاهده باشد، می‌توانید از مقداری رنگ قابل شستشو استفاده کنید و آن را مستقیماً روی ویترین فروشگاه خود اضافه کنید یا از مقداری شیشه بازیافتی برای ایجاد تابلوهای داخلی استفاده کنید.

 -تابلو قاب شده: یک گزینه کلاسیک‌تر، می‌توانید به‌سادگی تابلویی را روی کاغذ بکشید یا نقاشی کنید و سپس آن را به قاب متناسب با سبک کسب‌وکار خود اضافه کنید و آن را مانند یک قطعه هنری آویزان کنید.

 -تابلوی درگاه آویزان برای نشانه‌های کوچکی که می‌خواهید برجسته شوند، یک براکت به دیوار بیرون درب وصل کنید و سپس یک تابلوی کوچک نقاشی شده با دست که زیر آن آویزان است، اضافه کنید. علامت پروژکتور نور برای نشانه‌ای که واقعاً کسب‌وکار شما را روشن می‌کند، یک استنسیل کوچک از پیام خود ایجاد کنید که می‌توانید آن را در اطراف یک آباژور قرار دهید. سپس هنگامی‌که نور را روشن می‌کنید، سایه‌های ایجادشده توسط آن شابلون باید پیام شما را بر روی دیوار مجاور پخش کند.

 -برای املای یک عبارت کوتاه، می‌توانید یک بنر با پارچه و روبان ایجاد کنید، سپس روی هر بنر یک حرف‌اضافه کنید.

 -تابلو کاشی دستمالی: همچنین می‌توانید کاشی‌های Scrabble را که پیام شما را هجی می‌کنند، روی تخته‌ای که می‌توانید در نمایش قرار دهید، وصل کنید. اگر می‌خواهید نمایشگر بزرگ‌تری ایجاد کنید، از چوب برای بازسازی ظاهر کاشی‌ها استفاده کنید، اما روی حروف خود نقاشی کنید.

 -تابلوی بوم: بوم یک ماده محبوب برای نقاشی و هنر است. بنابراین اگر می‌خواهید با استفاده از آن تابلویی ایجاد کنید که شامل عناصر هنری زیادی باشد و سپس آن را همان‌طور که با آثار هنری انجام می‌دهید آویزان کنید.

-تابلوی عتیقه: برای مشاغلی که حال و هوای قدیمی یا عتیقه دارند، به یک فروشگاه عتیقه‌فروشی بروید تا تابلوهای قدیمی، بشقاب‌ها یا سطوح صاف دیگر را پیدا کنید. سپس می‌توانید روی سطح را بکشید یا رنگ کنید و پیام خود را به آن اضافه کنید.

 -تابلو علامت: اگر می‌خواهید علامتی در خارج از کسب‌وکارتان نمایش داده شود، می‌توانید با چسباندن دوتخته به یکدیگر و قرار دادن آن‌ها در مقابل یکدیگر، علامت قاب خود را بسازید.

-تابلو حروف مقوایی: می‌خواهید یک حس بسیار تزئینی یا زنانه برای علامت خود داشته باشید، از حروف مقوایی یا چوبی استفاده کنید و مقداری فوم به داخل آن اضافه کنید تا بتوانید گل‌ها را در مرکز هر حرف محکم کنید.

- تابلو گیاهان زنده: برای ظاهری طبیعی‌تر، یک تابلو گیاهان زنده ایجاد کنید که شامل گیاهان کم نگهداری مانند ساکولنت ها در داخل حروف سه‌بعدی باشد.

 -تابلوی مواد بازیافتی برای کسب‌وکارهای دوستدار محیط‌زیست: به زباله‌دانی یا بازار دست‌فروشی بروید تا موادی پیدا کنید که بتوانید به آن‌ها جان تازه‌ای بدهید. آن موارد را در امتداد دیوار خود بچینید تا یک کلمه یا عبارت کوتاه را ایجاد کنند و آن‌ها را با براکت یا قلاب دیواری وصل کنید.

advertising billboard making

 -حروف بادکنکی اگر می‌خواهید یک تابلو موقت برای یک رویداد یا تبلیغات ایجاد کنید، یک دسته بادکنک تهیه کنید و آن‌ها را به شکل کتانی مرتب کنید.

-تابلو تاج گل: برای نمایش علائم کوتاه روی در یا ورودی، می‌توانید یک تاج گل تزئینی برای فصل ایجاد کنید و سپس یک بنر کوچک در جلوی آن قرار دهید که حاوی پیام شما است.

 -تابلو فرش درب: حتی می‌توانید یک تشک ساده برای درب بخرید و از شابلون‌ها و اسپری رنگ استفاده کنید تا پیام‌های مرتبطی را برای افراد ارسال کنید تا در هنگام ورود آن‌ها را بخوانند.

 -نقاشی دیواری درنهایت: حتی می‌توانید تابلوها را مستقیماً روی دیوارهای کسب‌وکار خود نقاشی کنید. البته، این باید چیزی باشد که برای مدت طولانی قصد نمایش آن رادارید. همچنین ایده خوبی است که ابتدا تابلو را ترسیم کنید تا بدانید که قبل از انجام کار از ظاهر آن خوشتان می‌آید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اثربخشی بیلوردهای تبلیغاتی هرگز مورد سؤال قرار نگرفته است. این یکی از دلایل اصلی است که ما هنوز هم پس از مدت‌ها وجود بیلبوردهای تبلیغاتی را امروز می‌بینیم. با ظهور تبلیغات رسانه‌های اجتماعی و سایر گرایش‌های بازاریابی دیجیتال، برخی ممکن است فکر کنند که تبلیغات در فضای باز از روزگار خود گذشته است. اما این تصور اشتباه تا حد زیادی بی‌اساس است. درواقع، با ظهور عصر دیجیتال، بازاریابی بیلبوردی ممکن است حتی امروز مرتبط‌تر و مؤثرتر باشد.

با جلوه‌های همیشه درحال‌توسعه، مانند صفحه‌نمایش‌های دیجیتال، فیگورهای سه‌بعدی، یا ساختارهای مختلف، اثر بیلبوردهای تبلیغاتی وارد دوره جدیدی شده است. شرکت‌ها باید بیلبورد را به‌عنوان یک روش کلیدی تبلیغات و یک عنصر اصلی در تمام صنایع در نظر بگیرند. از هر نظر که به آن نگاه کنید، تبلیغات بیلبورد کار می‌کند و اثربخشی آن برای چندین دهه ثابت‌شده است.

advertising billboards 1

 در اینجا برخی از مهم‌ترین دلایل مؤثر بودن تبلیغات بیلبوردها آورده شده است: جهان درحرکت است و باگذشت زمان، کشورهای سراسر جهان متحرک‌تر شده‌اند. مردم زمان کمتری را در خانه می‌گذرانند. چه از یک سفر جاده‌ای لذت ببرید یا، رفت‌وآمد به محل کار، یا صرفاً به دنبال یک تجربه جدید، شهروندان جهان در حال حرکت هستند. همیشه جایی برای رفتن وجود دارد. هر جا که حرکت کنید چه در اتوبان‌ها و جاده‌ها، چه در شهرها و چه در داخل متر و هواپیما، بیلبوردها انتظار شما را می‌کشند.

رانندگان یک مخاطب اسیر هستند چشم رانندگان به جاده است، اما چشم آن‌ها می‌تواند به بیلبوردهای بزرگ و جذاب کنار جاده هم بیفتد. درحالی‌که رانندگان می‌توانند رادیو را خاموش کنند یا در یک کانال کاملاً بدون آگهی مشترک شوند، با برداشتن چشم از جاده، ایمنی خود را به خطر می‌اندازند. باوجود چیزهای بسیار کمی برای پرت کردن حواس آن‌ها، این احتمال وجود دارد که آن‌ها چند لحظه را صرف تماشای آن بیلبورد کنند. و برخلاف سایر رسانه‌های تبلیغاتی، تبلیغات در فضای باز را نمی‌توان خاموش، پنهان یا دور انداخت.

advertising billboards 11

 بیلبوردها الهام‌بخش ایده‌های جدید هستند یک بیلبورد مؤثر برای یک رستوران، جاذبه، یا حتی یک فروشگاه منحصربه‌فرد می‌تواند فروش فوری را برای مسافرانی که به دنبال کشف یک منطقه جدید هستند، ایجاد کند. برخی از بیلبوردهای برخی از محصولات را می‌توان درواقع درست بیرون ویترین فروشگاه مشاهده کرد! بافرهنگ رو به رشد کاوش در مسیرهای غیرعادی و جستجوی تجربیات منحصربه‌فرد، یک بیلبورد با قرارگیری مناسب که مسیرهای یک نقطه غیرمعمول را ارائه می‌دهد، می‌تواند فروش فوری ایجاد کند. این امر یک بیلبورد را به روشی شگفت‌انگیز و مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغات تبدیل می‌کند. اگرچه طراحی و نصب بیلبورد اصلی می‌تواند بسیار پرهزینه باشد، اما اگر به‌طور مؤثر قرار گیرد، بیش از هزینه فروش آن را جبران می‌کند.

پیشرفت‌ها در فناوری بیلبورد، باقابلیت نمایش چندین آگهی در طول روز، بعد جدیدی به اثربخشی تبلیغات بیلبورد اضافه کرده است.

درحالی‌که یک استراتژی بازاریابی آزموده و واقعی، ممکن است به تلاش‌های آگاهی از نام تجاری شما کمک کند، انجام این کار نه‌تنها گران است، بلکه جلب‌توجه به‌طور فزاینده‌ای دشوار است (مگر اینکه مقدار زیادی پول نقد در پلتفرم‌های تبلیغاتی به دست آورید). تبلیغات بیلبورد تنها رسانه بازاریابی است که تبلیغ‌کننده کنترل کامل فضای تبلیغات را در اختیار دارد. تبلیغ دائماً در معرض نمایش است - هیچ رسانه دیگری اجازه نمی‌دهد پیام شما در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته نمایش داده شود. این‌یک ابزار بازاریابی قدرتمند است.

اگر آنچه مخاطبان در بیلبورد شما می‌بینند آن‌ها را به خنده می‌اندازد، الهام می‌بخشد، خاطره مثبت یا هر مسیر دیگری از ارتباط عاطفی را به آن‌ها یادآوری می‌کند، احتمالاً یک مشتری وفادار به دست آورده‌اید. بیایید با آن روبرو شویم – مصرف‌کنندگان امروزی دائماً با تبلیغات چاپی (شاید نه به‌اندازه این روزها)، آنلاین، از طریق رادیو (دوباره، کم‌تر این موارد را مشاهده می‌کنند)، آگهی‌های تبلیغاتی در تلویزیون، و حتی در رسانه‌های اجتماعی به رگبار بسته می‌شوند. این موارد به‌صورت ناخودآگاه می‌تواند باعث حس منفی در مخاطب شود؛ در حالی بیلبوردهای خلاقانه و زیبا در سطح شهر می‌توانند مخاطب را جذب کنند.

advertising billboards 2

فکر کنید اگر یک تبلیغ بتواند شما را مجذوب خود کند یا در چند ثانیه که برای مشاهده آن طول می‌کشد شما را بخنداند، آیا در مورد آن شرکت مثبت‌تر فکر نمی‌کنید؟ همین مفهوم در مورد بیلبوردها صدق می‌کند و در تبلیغات خارج از خانه (OOH) بهتر از بسیاری از راه‌های تبلیغاتی دیگر کار می‌کند. شما یک مخاطب اسیر دارید که مطمئناً حداقل برای چند ثانیه به بیلبورد شما نگاه می‌کند، در حین رانندگی به آن فکر می‌کند، تصاویر بصری را به خاطر می‌آورد و ذهن خود را درگیر می‌کند.

چرا روش استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی جواب می‌دهد؟ تأثیر و خلاقیت بازاریابی بیلبوردی بزرگ، جسورانه، رنگارنگ و خلاقانه است. با همه پیشرفت‌های فنّاورانه و چرخش‌های تبلیغ‌کنندگان در سطح جهانی، شرکت‌ها تشویق می‌شوند تا در خلاقیت و تفکر خارج از چارچوب بر یکدیگر برتری داشته باشند. مصرف‌کنندگان این انتظار رادارند و از آن خشنود می‌شوند.

 

منبع مطلب : وب سایت https://www.bmediagroup.com/

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در زیر مواردی را قرار داده‌ایم که رعایت آن باعث اثرگذاری بیشتر بیلبوردهای تبلیغاتی می‌شود.

 مخاطبان خود را هدف قرار دهید

از تبلیغات خسته‌کننده خودداری کنید

اطلاعات موجود در بیلبورد را قابل‌مشاهده کنید

پیام‌های کوتاه بنویسید

فونت‌های قابل‌خواندن را انتخاب کنید

مسئولانه طراحی کنید

تصاویر مرتبط در بیلبوردها استفاده کنید

از تصاویر با وضوح‌بالا استفاده کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در حال حاضر علاقه زیادی به مشکل حواس‌پرتی راننده وجود دارد. بیشتر تحقیقات بر روی عوامل حواس‌پرتی از داخل وسیله نقلیه تمرکز می‌کنند، اما رانندگان همچنین می‌توانند توسط اشیاء خارج از وسیله نقلیه منحرف شوند. جاده‌های اصلی به‌طور فزاینده‌ای به سراچه‌هایی برای بیلبوردهای تبلیغاتی تبدیل می‌شوند و تحقیقات کمی در مورد تأثیرات بالقوه این تبلیغات بر عملکرد رانندگی انجام‌شده است. بیلبوردهای تبلیغاتی بر رانندگان، ازجمله رانندگان مسن‌تر و بی‌تجربه‌ای که ممکن است در برابر حواس‌پرتی آسیب‌پذیرتر باشند، تأثیر بیشتری دارد. وجود بیلبوردها الگوهای توجه بصری رانندگان را تغییر داد، مدت‌زمان موردنیاز برای پاسخگویی رانندگان به علائم جاده را افزایش داد و تعداد خطاها در این وظیفه رانندگی را افزایش داد.

مطالعه‌ای که در مجله Traffic Injury Prevention منتشرشده است، نتیجه می‌گیرد که بیلبوردهای دیجیتالی نگاه رانندگان را برای مدت بسیار طولانی‌تر از آستانه‌ای که مطالعات قبلی خطرناک بودن آن را نشان داده است، جذب کرده و نگه می‌دارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

وقتی نوبت به خرج کردن بودجه تبلیغاتی می‌رسد، باید مطمئن باشید که بیشترین سود را به دست می‌آورید. همچنین می‌خواهید مطمئن باشید که سرمایه‌گذاری شما دوام خواهد داشت، بنابراین می‌توانید بهترین بازده سرمایه‌گذاری را داشته باشید. این امر به‌ویژه در مورد مواد تبلیغاتی در فضای باز مانند تابلوهای بنر صادق است.

چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که روی محصول مناسب برای نیازهای کسب‌وکار خود سرمایه‌گذاری می‌کنید؟ اول، شما باید بررسی‌های لازم را انجام دهید و در مورد گزینه‌های مختلفی که برای تبلیغات در فضای بازدارید تحقیق کنید. در اینجا یک لیست سریع از برخی از بادوام‌ترین گزینه‌ها آورده شده است:

اکریلیک: این ماده بادوام انتخاب خوبی برای تبلیغات در فضای باز است. بااین‌حال، این‌ها به‌اندازه سایر منسوجات انعطاف‌پذیر نیستند و ممکن است توانایی چاپ شما را محدود کنند.

پلی‌استر: انتخاب خوبی است زیرا ازنظر الگوها، طرح‌ها و رنگ‌ها انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهد. بااین‌حال، بدون راهکارهای خاص، پارچه می‌تواند در طول زمان کم‌رنگ شود و ظاهر جذاب تبلیغات شما را به‌طورجدی به خطر بیندازد.

پلی وینیل: این ترکیب عالی از پلی‌استر و وینیل است و بهترین‌ها را ارائه می‌دهد. این دوپارچه باهم استفاده می‌شوند تا یک انتخاب عالی برای تابلوهای بنر در فضای باز ایجاد کنند که بسیار بادوام است و انعطاف‌پذیری زیادی در طراحی ارائه می‌دهد. فکر کردن در مورد موادی که بنر شما از آن ساخته‌شده است شامل در نظر گرفتن توانایی پارچه برای مقاومت در برابر عناصر و سایر خطرات محیطی است. برخی از ویژگی‌هایی که باید در تابلوهای بنر در فضای باز به دنبال آن باشید چیست؟ در اینجا یک چک‌لیست سریع وجود دارد:

دوام: شما می‌خواهید از موادی استفاده کنید که بتواند در برابر باران، آفتاب و باد مقاومت کند برای بنر تبلیغاتی خود در فضای باز.

بدون پیچ‌خوردگی: برخی از مواد به‌طور ویژه برای مقاومت در برابر پیچ‌خوردگی یا چروک شدن لبه‌ها طراحی‌شده‌اند، به این معنی که پیام علامت شما کاملاً قابل‌مشاهده خواهد بود.

کیفیت رنگ: استفاده از پارچه‌ای که می‌توانید حروف و تصاویر باکیفیت عکاسی را روی آن چاپ کنید، برای انعطاف‌پذیری در طراحی مهم است.

بازدارنده شعله: به دلایل ایمنی مهم است که مطمئن شوید که مواد بنر شما ضد شعله است. یک بنر بسیار قابل اشتعال می‌تواند یک موقعیت امن را به خطر بیندازد.

قابلیت چاپ ثابت: شما می‌خواهید علامت شما ازنظر رنگ و تصویر یکنواخت به نظر برسد، اما اگر روی پارچه‌ای چاپ می‌کنید که جوهر را به‌طور ثابت در کل قطعه نگه نمی‌دارد، بنر شما ممکن است عجیب‌وغریب و غیرحرفه‌ای به نظر برسد.

یک بنر با بافت میکرو از افزایش نقطه جلوگیری می‌کند و می‌تواند با وضوح بسیار بیشتری روی آن چاپ شود. این بدان معناست که تصویر یا حروف شما واضح و واضح خواهد بود.

 سختی مهندسی‌شده: برای دوام طولانی‌مدت یک بنر تبلیغاتی در فضای باز بسیار مهم است. شما نمی‌خواهید تبلیغات بیرونی شما - مانند یک بیلبورد - یا سایر تابلوهای بنر پیچیده یا چروک شود. سفتی مهندسی‌شده علامت شما را صاف و درنتیجه قابل‌مشاهده نگه می‌دارد. برای اطمینان از اینکه در طول فرآیند طراحی و خرید بنر تا حد امکان مطلع هستید، می‌توانید با پیشرفت‌های موجود در تابلوهای بنر همراه باشید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ما در این سایت به‌اندازه کافی بر روی تابلوهای تبلیغاتی تمرکز کردیم. اما جدا از نوع و کیفیت تابلوهای تبلیغاتی، فاکتور بسیار مهم دیگری نیز وجود دارد که مشتری باید به صورت ويژه به ان توجه کن! بله. تولید کننده تابلو تبلیغاتی

بسیار مهم است که بتوانید یک تولیدکننده باتجربه، منصف و پیگیر را پیدا کنید. کسی که در عین تجربه ، محصولات خود باقیمت مناسب ارائه دهد و همچنین خدمات پشتیبانی و تعمیرات تابلو در آینده را نیز انجام دهد. متأسفانه بسیاری از فروشندگان تابلو صرفاً فروشنده هستند و خدمات تعمیرات را انجام نمی‌دهند. در زیر برخی از گزینه‌ها که به شما در امکان یافتن بهترین تولیدکننده تابلو تبلیغاتی کمک می‌کند را ذکر می‌کنیم.

-مشاهده نمونه کارها: مشاهده نمونه کار بهترین گزینه برای درک مهارت تولیدکننده است. دقت داشته باشید که تولیدکنندگان بیلبوردهای تبلیغاتی معمولاً شماره تلفن‌های خود را در قسمتی از بیلبورد ساخته‌شده درج می‌کنند. با این روش می‌توانید به اصالت تولیدکننده تابلو پی ببرید.

-بررسی مجوز: هنگام خرید تابلو حتماً توجه کنید که فروشنده مجوز داشته باشد؛ اگر  تابلوساز مجوز داشته باشد ،در صورت بروز مشکل می‌توانید به اتحادیه‌های اصناف شکایت برده و تابلوساز را پاسخگو کنید.

-گارانتی: گارانتی همیشه مهم است . همیشه محصولی بخرید که گارانتی داشته باشد. حتماً در برگه گارانتی، شرایط گارانتی را نیز مطالعه کنید.    

-دریافت فاکتور رسمی : تولیدکنندگانی که فاکتورهای رسمی ارائه می‌دهند معمولاً مراکزی باکلاس کاری بالا هستند.

-مشورت با مشتریان: یکی از بهترین کارها هنگام خرید محصول از تولیدکننده این هست که از مشتریان دیگر این تولیدکننده در مورد رضایت از محصولات و خدمات مربوطه سؤال کنید.  

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر بازاریاب هستید به‌احتمال‌زیاد قانون بازاریابی هفت را می‌دانید - یک مصرف‌کننده باید هفت بار در معرض یک پیام قرار گیرد قبل از اینکه برای خرید متقاعد شود و تصمیم بگیرد. بدترین کاری که می‌توان در سناریوی تبلیغات در فضای باز انجام داد، افزایش تعداد صفحه‌ها یا نقاط صرفاً برای اجبار بیشتر در معرض دید قرار گرفتن است. سؤالی که در اینجا پرسیده می‌شود این است که چگونه می‌توان درنهایت اثربخشی و تعامل، ارتباط با مخاطب را افزایش داد بدون اینکه مخاطبان هدف شما بیش‌ازحد در معرض پیام‌های مشابه قرار گیرند. اول‌ازهمه، توجه به این نکته مهم است که بیلبوردهای تبلیغاتی دیجیتال و بیلبوردهای تعاملی دیجیتال یکسان نیستند. هنگام در نظر گرفتن تفاوت‌های بین این دو، اصطلاحات استاندارد رسانه OOH، بیلبوردهای تعاملی دیجیتال را به‌عنوان جایگزین‌های تبلیغاتی تعریف می‌کند که روابط پویا، صمیمی و طولانی‌مدت برند را با مصرف‌کننده ایجاد می‌کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به دلیل کمبود فضا در شهرها، این بیلبوردها در کناره‌های ساختمان‌ها قرار می‌گیرند و گاهی اوقات تابلوهای تبلیغاتی مستقل بالای ساختمان‌ها آویزان می‌شوند. تابلوهای تبلیغاتی در کناره‌های ساختمان‌ها فرصت‌ها و سبکی متفاوتی را ایجاد می‌کنند. با آثار هنری که ویژگی‌های ساختمان را در طراحی گنجانده است، مانند استفاده از پنجره‌ها به‌عنوان چشم، یا برای نقاشی‌های دیواری غول‌پیکر که کل ساختمان را تزئین می‌کنند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 بیلبوردها ممکن است چندمنظوره باشند. یک تابلو تبلیغاتی می‌تواند هدف اصلی خود را با آنتن مخابراتی یا پشتیبانی از نور عمومی ادغام کند. برای مثال یک‌قطب فولادی با فلنج اتصال بر روی سازه بیلبورد می‌تواند حاوی آنتن‌های مخابراتی باشد. روشنایی، سیم‌کشی و هر آنتنی در داخل سازه قرار می‌گیرد.

نمونه دیگری از بیلبوردهای چندمنظوره بیلبوردی هست که شامل یک‌پایه است، و یک پنل تبلیغاتی که به‌طور ثابت روی پایه قرار دارد، است. درروی این پنل تبلیغاتی تصویر تبلیغاتی و پشت آن دارای لنز است. این پایه دارای ماشین‌حساب، ساعت، دماسنج و شیار برای قرار دادن کارت اسم و خودکار است. بیلبورد چندمنظوره جدید روی پیشخوان مغازه قرار می‌گیرد و تبلیغات پشتی آن برای مردم تبلیغ می‌کند و همچنین می‌تواند راحتی را برای فروشنده فراهم کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 بیلبوردهای تبلیغاتی بخشی یکپارچه از محیط ما هستند که در دنیای امروز به‌ندرت موردتوجه یا اظهارنظر قرار می‌گیرند. بنابراین، اکنون نقش تابلوسازان و تبلیغ‌کنندگان برای بهبود تأثیر این نمایشگرها در بین جمعیت عمومی بسیار مهم است. این است که توجه به استفاده از بیلبوردهای تعاملی افزایش پیداکرده است. بسیاری در حال حاضر از بیلبوردهای تعاملی برای درگیر کردن جمعیت هدف خود و ایجاد علاقه به برند خود در صنعت استفاده می‌کنند. در این پست، بیلبوردهای تعاملی و مزایای فراوان آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سازندگان تابلوهای تبلیغاتی به‌سختی تلاش می‌کنند تا با نزدیک شدن به عصر تبلیغات هدفمند تابلوهای تبلیغاتی مؤثرتر و کارآمدتری بسازند. تجربه نشان داده است که ایده‌های خلاقانه و کاربردی در نحوه انجام تبلیغات می‌تواند یک برند را به‌سرعت به قله محبوبیت و شهرت برساند. ازاین‌رو تابلوسازان همواره به دنبال ایجاد آپشن ها و گزینه‌های جدیدی به تابلوهای تبلیغاتی هستند.

آخرین اقدام آن‌ها اضافه کردن رایحه است. اولین "بیلبورد معطر"، تابلویی در فضای باز که بوی  کباب را منتشر می‌کند. درواقع این بو ترکیبی از بوی فلفل سیاه و زغال چوب است  و نشان از یک استیک کبابی دارد. این تابلو دریکی از فروشگاه‌های مواد غذایی در آمریکا نصب‌شده است. این علامت یک مکعب غول‌پیکر از گوشت گاو را نشان می‌داد که توسط یک چنگال بزرگ که تا زمین امتداد داشت سوراخ می‌شد. این عطرها بین ساعت ۷ تا ۱۰ صبح و ۴ تا ۷ منتشر می‌شد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بزرگ‌ترین دلیلی که کسب‌وکارها با بیلبوردها شکست می‌خورند این است که انتظار دارند بیلبورد به‌تنهایی محصول یا خدمات آن‌ها را بفروشد. آنها هیچ فعالیت تبلیغاتی و مناسبی را برای جذب مشتری انجام ندارند و منتظر هستند بیلبورد برای آنها بفروشد.لازم به ذکر است که عابرین چند ثانیه نمی‌بینند که زمان کمی برای دادن اطلاعات کافی به آن‌ها است.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ما در تمام طول روز توسط تصاویر بصری بمباران می‌شویم، به‌خصوص اگر به سمت شغل خود رفت‌وآمد کنید. بیلبوردها شکل بسیار منحصربه‌فردی از تبلیغات هستند زیرا به معنای واقعی کلمه برای یک ثانیه توجه بیننده را به خود جلب می‌کنند. اما استفاده از بیلبوردها ممکن است با موفقیت همراه نباشد و پول و انرژی شما به هدر برود. در زیر 9 اشتباه که ممکن است تأثیر و اثرگذاری بیلبورد شما کمرنگ کند یا از بین ببرد را ذکر می‌کنیم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

زمانی که از اجاره بیلبورد صحبت می‌کنیم دو گزینه مدنظر است.1 اجاره تابلو تبلیغاتی 2- اجاره محل نصب تابلو

اجاره تابلو تبلیغاتی توسط مالکان تابلو تبلیغاتی انجام می‌شود. به این صورت که تابلوی موردنظر خود را می‌توانید برای یک یا چند روز اجاره کنید.

 اما اجاره محل قرار دادن تابلو تبلیغاتی مورد دیگری است. می‌دانیم که افراد نمی‌توانند به‌صورت دلخواه در مکان‌های عمومی تابلو و بیلبورد نصب کنند. مکان‌های عمومی که در آن امکان نصب بیلبورد وجود دارد به پیمانکاران و شرکت‌های تبلیغاتی واگذار می‌شود و شرکت‌های تبلیغاتی اقدام به واگذاری این مکان‌ها به‌صورت تکی یا تعدادی به مشتریان خود می‌کنند. فرد باید مکان موردنیاز خود را یافته و از مجموعه مربوطه اجاره کند.

مکان‌هایی نظیر خیابان‌های پرتردد، میدان‌های اصلی شهر، فرودگاه‌ها، مترو و ایستگاه‌های اتوبوس بهترین مکان‌های برای نصب بیلبورد هستند. معمولاً شهرداری‌ها محل‌هایی را در این مکان‌ها برای نصب بیلبورد در نظر می‌گیرند.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اینکه چه مواردی را در بیلبوردهای تبلیغاتی نباید قرار دهیم بسته به فرهنگ و قوانین کشورها متغیر است. بااین‌حال قرار دادن برخی از موارد در بیلبوردها در اکثریت کشورها و قوانین قابل‌پذیرش نیست. ازجمله برخی از حوزه‌های شامل سیاست افراطی، محتوای بیش‌ازحد جنسی یا برهنگی، تأیید فعالیت‌های غیرقانونی، کلمات نفرین و اسلحه جزو این موارد هستند. به خاطر داشته باشید که درحالی‌که شما حق آزادی بیان دارید، حق ندارید این‌گونه پیام‌ها را در بیلبورد قرار دهید.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هر کارشناس بازاریابی و تبلیغاتی باید اهمیت استفاده از رنگ‌ها و تأثیر آن را بداند. اما محبوب‌ترین رنگ برای بازاریابی و تبلیغات کدام است؟ پاسخ این است: قرمز. قرمزرنگ قدرت است. توجه مردم را به خود جلب می‌کند و آن را حفظ می‌کند، به همین دلیل است که محبوب‌ترین رنگ برای بازاریابی است. ازاین‌رو در تابلوهای تبلیغاتی نیز از رنگ قرمز بسیار استفاده می‌شود و این رنگ جایگاه ثابت و ویژه‌ای در این تابلوها دارد.

نکته مهم این هست که در تابلوهای تبلیغاتی از رنگ‌های متضاد بالا استفاده کنید؛ رنگ‌های تند و بسیار متضاد به شما کمک می‌کند که موردتوجه قرار بگیرید. رنگ‌های نرم و ملایم ممکن است در مجلات شیک به‌خوبی کار کنند، اما در تبلیغات در فضای باز خوب عمل نمی‌کنند. وقتی صحبت از رنگ و طراحی بیلبورد به میان می‌آید، پررنگ قطعاً زیباست.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برندسازی یک بازی تمام‌عیار است که حول محور انتقال پیام، ایجاد تجربه و ایجاد رابطه با مخاطبان ساخته‌شده است. شخصیت برند توسط عوامل مختلفی درک می‌شود - و من می‌گویم درک می‌شود زیرا جلوه‌های بصری بیش از همیشه مهم هستند. ترکیب رنگ‌هایی که برند شما را می‌پوشاند نقش مهمی در حمایت از شخصیتی که شما می‌خواهید به تصویر بکشید، ایفا می‌کند. مبانی روانشناسی رنگ می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف عالی در تبلیغات کمک کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جناب آقای جعفر پناهی از کارگردانان بسیار موفق و خوب کشورمان است. ایشان یکی از مشتری های خوب مجموعه تابلوسازی مکاترونیک می باشد. ما تا به حال بیش از 3 تابلو تبلیغاتی برای مجموعه های زیر نظر ایشان طراحی و تولید کرده ایم.

tabloravanled14001002 20

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهرک‌های صنعتی از مشتری‌های همیشگی تابلوهای تبلیغاتی هستند. مدیران شهرک‌های صنعتی ترجیح می‌دهند تابلوهای تبلیغاتی خود را در داخل یا اطراف شهرک صنعتی نصب کنند. همچنین کارگاه‌ها و کارخانه‌های بسیاری از شرکت‌های فعال در مرکز شهر، در داخل شهرک صنعتی قرار دارد. این امر اهمیت فعالیت تابلوسازان در شهرک‌های صنعتی را دوچندان می‌کند. ما نیز همواره سعی در ایجاد تعامل با کارگاه‌ها و کارخانه‌های فعال در شهرک‌های صنعتی داریم. بیلبوردها اغلب روش اصلی رانندگان برای یافتن مسکن، غذا و سوخت در بزرگراه‌های ناآشنا هستند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازان در ایران برای طراحی تابلوهای تبلیغاتی با محدودیت‌هایی روبرو هستند. این محدودیت‌ها در بیشتر درزمینهٔ های فرهنگی و سیاسی است. برای درج تصاویر زنان در بیلبوردهای تبلیغاتی در ایران باید با رعایت کامل موازین حجاب باشد. همچنین به دلیل وجود محدودیت‌هایی در ارائه برخی کالاها عملاً نمی‌توان آن کالاها و خدمات را در بیلبوردها ارائه کرد.

البته این محدودیت‌ها تنها در ایران نیست و برخی از کشورها محدودیت‌هایی در این زمینه وجود دارد. بااین‌وجود تابلوسازان می‌توانند با طراحی خلاقانه این خلع را برطرف کرده و تابلوهایی جذاب عرضه کنند.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بر اساس مطالعه آربیترون، تبلیغات بیلبورد مؤثر است. بر اساس این مطالعه که در آمریکا انجام‌شده است، 71 درصد از آمریکایی‌ها «اغلب به پیام‌های موجود در بیلبوردهای کنار جاده‌ای نگاه می‌کنند». احتمالاً در کشورهای دیگر نیز همین آماد باکمی تغییر وجود دارد. همچنین بیلبوردها نقش مهمی در تصمیم‌گیری افراد برای خرید دارند؛ به‌خصوص که اگر افراد به خدمات و محصولات ارائه‌شده در بیلبورد نیاز فوری داشته باشند.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تلویزیون‌های شهری مدرن قابلیت منحصربه‌فرد دیگری نیز دارند. این تلویزیون‌ها می‌توانند وقایع و رویدادها را به‌صورت زنده در این تلویزیون‌ها نمایش داد. درواقع به‌راحتی می‌توان پیام‌ها و اطلاعاتی بر اساس محرک‌هایی مانند روز، آب‌وهوا زمان، روز، آب‌وهوا یا امتیازات ورزشی نمایش داد.

تلویزیون‌های شهری مدرن تبلیغاتی با خلاقیت و تأثیرگذاری بالا ارائه می‌دهند که مطمئناً باعث شگفتی، هیجان، لذت و ارتباط با مخاطبان هدف شما می‌شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ساعت‌های مسجدی مانند سایر لوازم برقی با برق‌کار می‌کنند. حال ممکن است در زمان‌هایی برق مسجد قطع شود. ممکن است این قطعی با مراسم مهمی در مسجد همراه شود. ازاین‌رو ساعت‌های مسجدی‌های مورداستفاده در مساجد باید دارای باطری بکاپ باشند. در این صورت اگر برق مسجد برود باطری بکاپ می‌تواند تا چند دقیقه یا ساعت، ساعت مسجدی را روشن نگه دارد. در برخی از مساجد که مراسم‌های مهمی برگزار می‌شود ساعت مسجدی با باطری بکاپ بسیار ضروری است.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تلویزیون از چند قطعه اصلی ساخته شده است. اندازه و نوع این قطعات در انواع تلویزیون های شهری متفاوت هستند. مهمترین قطعات تلویزیون شهری عبارتند از ماژول، برد کنترل، کابینت و منبع تغزیه؛ در این میان به ترتیب منبع تغذیه، ماژول و برد کنترل قطعاتی هستند که بیشتردر معرض خراب شدن و آسیب قرار دارند. البته روش نصب و نگهداری اصول تاثیر زیادی بر طول عمر و کیفیت این قطعات دارد.

ما خدمات تامین قطعات تلویزیون شهری را انجام می دهیم. ما فروش این قطعات را به صورت عمده و تکی انجام می دهیم.

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ساعت مسجدی از قطعات مختلفی ساخته شده است. سازندگان و تعمیرکاران ساعت مسجدی برای ساخت ساعت به این لوازم نیاز دارند. ما از مهمترین تامین کنندگان قطعات و لوازم ساعت مسجدی در کشور هستیم. ما کلیه قطعات ساعت مسجدی را در انبارهای خود موجود داریم. فروش و ارسال قطعات به صورت تکی و عمده انجام می شود.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ساعت مسجدی قابلیت‌های زیادی دارد. درواقع این قابلیت‌ها بسیاری از امور مربوط به مساجد را انجام می‌دهد و امر مدیریت مسجد را بسیار ساده‌تر می‌کند. در زیر برخی از قابلیت‌های ساعت مسجدی را ذکر می‌کنیم.

پخش اتوماتیک اذان

نمایش ساعت

نمایش اوقات شرعی

نمایش مناسبت‌های مختلف

شمارش گر صفحات قرآن

نمایش تاریخ شمسی و تاریخ شمسی قمری

قابلیت اتصال usb و پخش فایل صوتی دلخواه

امکان خاموش شدن و روشن شدن اتوماتیک

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعمیر مادربرد تابلو ال ای دی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مواردی هست که در تعمیرات تابلو ال ای دی انجام می‌شود. تابلوسازی مکاترونیک تعمیرات تخصصی مادربردهای تابلو ال ای را انجام می‌دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تغییر اندازه‌های نوشته‌های تابلوهای ال ای دی را انجام می‌دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبوردهای تبلیغاتی سه‌بعدی فناوری جدید و در حال رشدی است که تاثیر قوی و فوق‌العاده‌ای بر نحوه جان بخشیدن به کمپین‌های شرکت‌های تبلیغاتی دارد.. بیلبوردهای سه‌بعدی بیش‌ازحد واقع‌گرایانه هستند. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای مدرن از این بیلبوردها استفاده می‌شود. در کشورهایی نظیر چین، کره جنوبی، ایالات‌متحده، ژاپن و بریتانیا این بیلبوردها رهگذران را به خود خیره می‌کنند. این تابلوهای تبلیغاتی خطوط بین فناوری و واقعیت را محو می‌کند و درعین‌حال نشان می‌دهد که خلاقیت در تبلیغات واقعاً بی‌حدوحصر است.

یکی از این نمونه طراحی بیلبوردهای سه‌بعدی ساخت حیوانات غول‌پیکر و متحرک یا شخصیت‌های سینمایی با این بیلبوردها است. چیزی که ما تنها در سینما و تلویزیون می‌توانیم ببینیم؛ اما حال در خیابان‌ها مشاهده می‌کنیم. این تجربه‌ای بسیار جذاب و حیرات انگیز برای مخاطبین است. این به ما امکان می‌دهد که دیوارهای تخیل را بشکنند و با محیط‌های واقعی ما تعامل داشته باشند.

نمونه دیگری از این تابلوهای تبلیغاتی سه‌بعدی، بیلبورد تبلیغاتی همراه اول است که اخیراً در خیابان پاسداران تهران نصب‌شده است. در این بیلبورد تماشاگران تصویری سه‌بعدی شخصی را می‌بینند که در بالکن آپارتمانی در حال تبلیغت برای شرکت همراه اول است.

3d billboar in tehran1

این تابلو هر چند در ابعاد بزرگ است اما به‌قدری واقعی به نظر می رسد که توجه و حیرت مخاطبان را برمی‌انگیزد.

برای مطالعه بیشتر در مورد بیلبوردهای سه بعدی کلیک کنید.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هدف قرار دادن یک بازار خاص دشوار است

صرفاً می‌توان یک محله خاصی را با یک بیلبورد هدف قرار دهید.

اطلاعات محدودی در اختیار مردم قرار می‌دهد.

قیمت برخی از بیلبوردها بالاست.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خوب و بد صفحه‌نمایش‌های LED

بحث‌های زیادی در مورد اینکه آیا تابلوهای LED بیش از سایر بیلبوردها بر محیط تأثیر منفی می‌گذارد یا نه وجود دارد و مطالعات مداومی در این زمینه انجام می شود. موادی که صفحه‌های LED از آن ساخته‌شده‌اند می‌توانند پس از پایان عمر بیلبورد به زباله‌های الکترونیکی تبدیل شوند. همچنین واضح است که این دستگاه به دلیل نورپردازی، انرژی زیادی مصرف می‌کند. آقای گریگوری یانگ، طراح معماری و برنامه‌ریز شهری در فیلادلفیا و نویسنده کتاب Driven to Distraction خطر بیلبوردهای دیجیتالی را بررسی می‌کند. ایشان می گویند که یک بیلبورد دیجیتال ممکن است تا 30 برابر انرژی مصرفی یک‌خانه متوسط ​​آمریکایی مصرف کند. او اشاره می‌کند که بیلبوردهای سنتی و ثابت ممکن است فقط توسط چند لامپ در طول شب روشن شوند، درحالی‌که تابلوهای دیجیتال از هزاران LED تشکیل‌شده است که باعث مصرف انرژی بالایی می شوند. یانگ در گزارش می‌گوید که "مصرف بیشتر برق، افزایش آلودگی نوری و مسائل مربوط به قابلیت بازیافت باید ما را وادار به مکث کند و محبوبیت روزافزون تابلوهای دیجیتال را زیر سؤال ببرد".

در مقاله‌ای دیگر برخلاف استدلال مطرح‌شده توسط یانگ، مقاله‌ای توسط Now Signage اشاره می‌کند که تابلوهای دیجیتال با پیشرفت روزافزون، می‌توانند تأثیرات محیط زیستی را به حداقل برسانند. با پیشرفت تکنولوژی در بیلبوردهای دیجیتال، صفحه‌نمایش‌های LED کارآمدی وجود دارند که به‌عنوان جایگزینی سازگار با محیط‌زیست برای گزینه LCD به بازار عرضه می‌شوند. نمایشگرهای گفته‌شده برق کمتری مصرف می‌کنند و عمر طولانی‌تری دارند، که طول عمر بالاتر و قابلیت بازیافت بهتری دارند. امروزه، برخی از تابلوهای LED دارای کنترل خودکار روشنایی هستند که با توجه به سطح نور محیط اطراف ، روشنایی را یکنواخت می‌کند. این باعث صرفه‌جویی در انرژی می‌شود و طول عمر صفحه‌نمایش را طولانی‌تر نگه می‌دارد.

تابلوهای دیجیتال در مقابل بیلبوردهای کاغذی

 تفاوت اصلی بین بیلبوردهای استاتیک مبتنی بر کاغذ و فلکسی و بیلبوردهای دیجیتالی این است که تابلوهای دیجیتال توانایی تغییر تصاویر و نمایش کلیپ های تصویری را دارد اما برای این کار نیز به نورپردازی با عملکرد بالا نیاز دارد. تفاوت دیگر بین بیلبوردهای دیجیتال و کاغذی، ازنظر محیطی، این است که تابلوهای دیجیتال به یک سیستم خنک‌کننده نیاز دارند، زیرا چراغ‌های LED در دماهای بالا عملکرد ضعیفی دارند. این عملکرد اضافه‌شده بدون شک از منابع انرژی بیشتری استفاده می‌کند. بحثی وجود دارد که بیلبوردهای دیجیتالی آلودگی نوری را افزایش می‌دهند و به‌طور بالقوه با مشکلات وخیم بازیافت مواجه می‌شوند، این مورد در مورد بیلبوردهای کاغذی صدق نمی‌کند.

بیلبوردهای کاغذی راهی برای ترویج پیام‌های سازگاربامحیط‌زیست در فضای باز هستند. استفاده آن‌ها از وینیل های چسب مبتنی بر آب و کاغذ 100٪ قابل بازیافت آن را کاهش داده و درعین‌حال ردپای کربن آن‌ها را کاهش می‌دهد. آن‌ها همچنین از جوهرهای مبتنی بر آب برای ماشین‌های چاپ خود استفاده می‌کنند که جایگزینی پایدار برای تکنیک‌های چاپ برای تبلیغات است. اما، چه تعداد از ارائه‌دهندگان بیلبورد خارج از خانه از این روش‌های پایدار پیروی می‌کنند؟

 به‌عنوان یک ادعای متقابل برخی ادعا می کنند که بیلبوردهای دیجیتالی جایگزین سبزتری برای تبلیغات بیلبورد کاغذی هستند. آن‌ها پیشنهاد می‌کنند که اگر بعد از انجام کار چاپ کاغذ، اشتباهاتی در تبلیغات مشاهده شود، تمام آن کاغذ دور ریخته می‌شود، و هدر می‌رود. تابلوهای دیجیتال اجازه می‌دهد تا بدون آسیب رساندن به محیط، تغییرات ایجاد شود، زیرا می‌توان محتوا را به میل آزادانه تبلیغ‌کننده/مشتری ویرایش کرد. ماندگاری بیلبوردهای کاغذی بسیار کوتاه‌تر از بیلبوردهای دیجیتالی است .یک مثال در دنیای واقعی از تغییر منو در یک رستوران که دارای مواد غذایی اضافی است می باشد. در صورتی عدم استفاده از تابلو دیجیتال منو، آن‌ها باید فرمت منوی خود را تغییر دهند و درنتیجه کاغذ زیادی را از دست بدهند. همچنین طرفداران تابلوهای دیجیتال می‌گویند که کامیون‌های بازیافتی که مسئول حمل‌ونقل کاغذ هستند انرژی مصرف می‌کنند و محیط‌زیست را آلوده می‌کنند. استفاده بیش‌ازحد از کاغذ باعث ضایعات محیطی و مصرف بیش‌ازحد غیرضروری مواد می‌شود. علاوه بر این، مواد شیمیایی، جوهرها، حلال‌ها و چسب‌های روی بیلبوردهای کاغذی به انتشار گازهای گلخانه‌ای در حین تجزیه دفن زباله کمک می‌کنند. گاز متان در مراحل پایانی چرخه عمر کاغذ به محیط‌زیست آزاد می‌شود. درنهایت طرفداران تابلوهای دیجیتالی ادعا می‌کنند که سرمایه‌گذاری‌های آینده در ساینیج دیجیتال یک تصمیم سازگار با محیط‌زیست خواهد بود.

سایر اثرات بیلبوردها بر محیط‌زیست

به دور از تمرکز اصلی بیلبوردهای دیجیتالی که بر طبیعت تأثیر می‌گذارند، بیلبوردها به‌طورکلی به استدلال‌های منطقی دیگری که فعالان محیط‌زیست ممکن است در مورد تأثیر آن‌ها بر سیاره ما داشته باشند کمک می‌کند. یک انتقاد آشنا در مورد بیلبوردها این است که آن‌ها چشم‌نواز هستند. برخی ممکن است بگویند موقعیت طبیعی زمین را از بین می‌برند، و ظاهر نمای طبیعی زمین و جاده‌ها را به هم می‌زنند. یکی دیگر از انتقادات به بیلبورده که این انتقاد به‌طور خاص به بیلبوردهای کاغذی مربوط می‌شود، این است که آن‌ها باعث تخریب محیط‌زیست می‌شوند. بیلبوردهای سنتی کنار جاده با تخته‌های چوبی بلند ساخته می‌شوند. درنهایت، اگر بیلبوردها در مناطقی قرار گیرند که زندگی گیاهان را حذف کرده‌اند تا جایی برای تبلیغات ایجاد شود، می‌توانند برای طبیعت مخرب تلقی شوند. به‌این‌ترتیب می‌توان بیلبوردها را به دلیل تأثیرات بلندمدتشان موردانتقاد قرارداد.

پس از بررسی مزایا و معایب بیلبوردهای دیجیتال و تأثیرات طولانی‌مدت آن‌ها بر محیط‌زیست، نمی‌توان با قاطعیت گفت که بیلبوردهای دیجیتالی تأثیر مخرب‌تری بر محیط‌زیست دارند یا بیلبوردهای کاغذی؟ هیچ پاسخ نهایی در مورد اینکه آیا بیلبوردهای دیجیتال باقدرت تبلیغاتی خود به ما کمک می‌کنند یا به ما آسیب می‌رسانند، وجود ندارد. با این اوصاف، آن‌ها کاملاً به آلودگی نوری کمک می‌کنند که بیلبوردهای کاغذی این نوع آلودگی را تولید نمی‌کنند. اما درعین‌حال، آن‌ها می‌توانند تغییرات پیام را بپذیرند و تبلیغات را تغییر دهند، کاری که تابلوهای کاغذی نمی‌توانند انجام دهند. درنهایت می‌توانیم بگوییم که بیلبوردهای دیجیتال بهترین دوست زمین نیستند، اما دشمن شماره 1 زمین نیز نیستند.

 

لینک منبع:https://movia.media/moving-billboard-blog/are-digital-billboards-bad-for-the-environment/

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تبلیغات در فضای باز چیست و انواع آن چیست؟ تبلیغات در فضای که تبلیغات محیطی نیز نامیده می‌شوند شکلی از استراتژی تبلیغاتی هستند که شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا کسب‌وکار خود را از طریق ابزارهای فضای باز تبلیغ کنند.

روش‌های مختلفی برای تبلیغات در فضای باز وجود دارد. با دانستن این روش‌های تبلیغاتی می‌توانید استراتژی تبلیغات موردنظر خود را متناسب با بودجه و ترجیحات خود انتخاب کنند. در زیر انواع روش‌های تبلیغات فضای باز را نام‌برده و توضیح می‌دهیم.

1-تابلوهای تبلیغاتی: هنگام فکر کردن به تبلیغات در فضای باز، بیلبوردها بلافاصله به ذهن خطور می‌کنند و دلیل خوبی هم دارد. حدود 71 درصد از مصرف‌کنندگان با این تبلیغات کنار جاده‌ای درگیر هستند.

در اینجا رایج‌ترین انواع بیلبوردها آورده شده است:

بیلبوردهای استاتیک: با توجه به اینکه حدود 68 درصد از مصرف‌کنندگان تصمیمات خرید خود را در حین خودرو می‌گیرند، یک تابلوی تبلیغاتی کنار جاده با طراحی خوب می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای فروش هر برندی باشد. این شکل از بازاریابی به معنای تهاجمی و مستقیم نیست. این ظریف است و بیشتر مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

بیلبوردها و تبلیغات سیار: بیلبوردهای سیار این مزیت رادارند که می‌توانند به‌جایی که جمعیت هستند بروند. اگر کنسرت یا رویداد مهمی در حال رخ دادن است، می‌توانید بیلبوردهای سیار خود را هماهنگ کنید تا بیشتر در آن مناطق ظاهر شوند

تابلوهای دیجیتال: تابلوهای دیجیتال دارای مزیت نمایش فیلم‌ها و انیمیشن‌ها هستند و به‌طور قابل‌توجهی چشم‌نوازتر هستند. می‌توانید با طراحی بیلبورد و پیام‌رسانی خود خلاق باشید. بااین‌وجود آن‌ها حدود 3 تا 4 برابر گران‌تر از بیلبوردهای ثابت هستند.

بیلبوردهای تعاملی: تعاملی کردن یک بیلبورد، بعد کاملاً جدیدی از تعامل را برای برندها ایجاد می‌کند. نگاه کردن به تبلیغات بیلبورد یک‌چیز است، اما توانایی درگیر شدن با آن چیز دیگری است. در

بیلبوردهای واقعیت افزوده: یک نمونه عالی از بیلبوردهای واقعیت افزوده، تبلیغ پپسی است که در یک ایستگاه اتوبوس در لندن نصب‌شده است. روی این «پنجره قلابی» بشقاب‌پرنده، یک ببر روی دست، روبات‌ها، یک اختاپوس غول‌پیکر و غیره وجود دارد.

2-بیلبوردهای تیر چراغ‌برق (لمپوست بنر): همان‌طور که از نام این تابلوها مشخص است این تابلوها بر روی تیرهای چراغ‌برق نصب می‌شوند. این تابلوها نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی بسیار ساده‌تر هستند و قیمت پایین‌تری دارند.

3- تبلیغات بر روی پل‌ها: این سبک از تبلیغات در فضای باز در صورتی بهترین است که مشتری هدف شما یک مسافر مکرر باشد

4-تبلیغات چریکی: تبلیغات چریکی باید یک عامل شوک وجود داشته باشد. برای مشارکت در این تکنیک بازاریابی، شما به‌سادگی یک آیتم موجود را در معرض دید عموم قرار می‌دهید و سپس به محیط اضافه می‌کنید. مراقب نحوه انجام کمپین باشید زیرا می‌تواند به‌عنوان تخریب اموال عمومی تلقی شود.

5-نمایش نقاط فروش: این تابلوها به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که خریداران عجول را جذب کنند. محصولات موجود در صندوق فروشی‌ها اغلب باعث می‌شوند مشتریان احساس کنند که در لحظه آخر خریدی بی‌ضرر انجام می‌دهند.

6-تبلیغات در قطار و اتوبوس‌ها: این نوع تبلیغات در فضای باز معمولاً در قطارها و اتوبوس‌ها دیده می‌شود.

7-تبلیغات خرده‌فروشی: مصرف‌کنندگان در مراکز خرید در ذهنیت خرید هستند، بنابراین از موقعیت استفاده کنید.

مراکز خرید مکان‌های خوبی برای تبلیغات هستند، به‌خصوص اگر فروشگاه خود را فقط چند قدم دورتر دارید.

8-تبلیغات شیرین‌کاری و طنز: این روش تبلیغات ممکن است تأثیرات غیرقابل‌پیش‌بینی بر مخاطب داشته باشد. درصورتی‌که برنامه و طراحی دقیق داشته باشید به این روش می‌توانید یک تبلیغات منحصربه‌فرد و زیبا ارائه دهید.

9- استفاده از فضای فروشگاه برای تبلیغات: به‌جای استفاده از تابلوهای ساده و خسته‌کننده، می‌توانید پنجره فروشگاه خود را برای برجسته کردن خدمات خود به حداکثر برسانید. اطلاعات دیگری مانند آدرس، ایمیل و شماره تماس خود را اضافه کنید تا افراد بتوانند در مواقع اضطراری با شما تماس بگیرند.

 

لینک منبع:https://penji.co/types-of-outdoor-advertising/

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در سال 2020 همه‌گیری covid همه‌چیز را دگرگون کرد. بااین‌حال، اگرچه همه‌چیز تا حد زیادی عجیب‌وغریب و ناخوشایند بود، خلاقیت صنعت تبلیغات محیطی در سراسر جهان درخشید. ما بیلبوردها و تبلیغات را دیدیم که ما را تحت تأثیر قراردادند، ما را به خنده انداختند، و به ما یادآوری کردند که همه ما در این دوران دیوانه کننده باهم بودیم و باهم از پس آن بر خواهیم آمد

در اوایل شروع همه‌گیری covid بسیاری از اعضای صنایع تبلیغاتی خیلی سریع ضربه خوردند. اما حتی در مواجهه با مشکلات، فعالین این صنعت دست‌به‌دست هم داد و کمپین‌های شگفت‌انگیزی را برای ارتقای روحیه جهان به راه انداخت.

در زیر نام سه بیلبورد و کمپین تبلیغاتی معروف در سال 2020 را ذکر می‌کنیم.

-کمپین Total Recovered تعداد افرادی که از COVID-19 بهبودیافته‌اند را در سراسر جهان نشان می‌دهد. در این بیلبورد از داده‌های بی‌درنگ از منابع اصلی، همراه باقدرت جذب خلاقانه هوشمندانه از برخی از ترسناک‌ترین کلمات مرتبط با کووید استفاده می‌شد تا پیامی امیدوارکننده را ارائه دهد.

-ارسال عشق: تصاویری از ارسال قلب با دست که نشان از فرستادن عشق است ازجمله زیباترین تصاویری هست که در تابلوهای تبلیغاتی درج شد. این تصاویر در سال 2020 بر صفحه‌نمایش‌های فراوانی در سراسر جهان نمایش داده شد. در کمپین #SendingLove مردم می‌توانند عکس‌هایی از خودشان بفرستند که در حال انجام دست‌های قلبی هستند، سپس کمک مالی خود را به صندوق جهانی واکنش همبستگی COVID-19 ارسال کنند تا عکسی از عکس خود را که در یک صفحه‌نمایش دیجیتال درجایی از جهان نمایش داده می‌شود، دریافت کنند. این کمپین چیز بامزه‌ای بود و ما خوشحالیم که به همان اندازه محبوب شد.

-کمپین متشکرم: هزاران کمپین بزرگ باهدف تجلیل از کارگران اساسی که جامعه را در طول سال جاری نگه داشتند، به راه افتاد و همه آن‌ها نیز شایسته قدردانی و تشکر بودند. مجموعه Outfront Media Canada این کمپین را با پیام‌های ویژه انجام داد و از افرادی که در انواع مشاغل مختلف کار می‌کردند به خاطر انجام تمام‌کارهایی مهمی که هرگز به آن‌ها فکر نمی‌کردیم تشکر می‌کرد. هم‌زمان کمپین‌های بسیار زیادی در سراسر کشورها و جهان برای تشکر از کاردهای درمانی به راه افتاد.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 پیشنهاد می‌شود که مجموعه‌های مختلف در کنار استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی از ظرفیت‌های شبکه‌های مجازی نیز برای تبلیغات استفاده کنند.بالطبع هرچقدر تعداد کاربران یک شبکه اجتماعی بیشتر باشد، تبلیغات در آن شبکه نیز مؤثرتر خواهد بود.در زیر نام تعدادی از شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب را ذکر می‌کنیم.

√فیس‌بوک. فیس‌بوک یکی از محبوب‌ترین ابزارهای رسانه‌های اجتماعی است.

√اینستاگرام: سرمایه‌گذاری در تبلیغات در اینستاگرام چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد.

√لینکدین

√یوتیوب

√اسنپ چت

√توییتر

√واتس اپ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیلبورد دیجیتال بیلبوردی است که تصاویر دیجیتالی را که هرچند ثانیه یک‌بار توسط کامپیوتر تغییر می‌کند را نمایش می‌دهد. بیلبوردهای دیجیتال عمدتاً برای تبلیغات استفاده می‌شوند، اما می‌توانند برای اهداف خدمات عمومی نیز به کار گرفته شوند. تابلوهای ال ای دی، منوهای دیجیتال قیمت و تلویزیون شهری جزو شناخته‌شده‌ترین بیلبوردهای دیجیتالی هستند. آمار استفاده از تابلوهای دیجیتال روزبه‌روز در حال افزایش است. بااین‌حال هنوز هم بیشتری تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای غیر دیجیتال و استاتیک هستند.

مزایای تابلوهای دیجیتال:

√بیلبوردهای دیجیتال می‌توانند در هرلحظه بدون هیچ هزینه‌ای به‌روزرسانی کرد.

√بیلبوردهای دیجیتال می‌توانند پیام‌های حساس را در لحظه نمایش دهند.

√بیلبورد دیجیتالی می‌تواند دو آگهی کاملاً متفاوت را بافاصله چند دقیقه از یکدیگر نمایش دهد.

√بیلبوردهای دیجیتال می‌توانند حس فوریت را به شما منتقل کنند.

√بیلبوردهای دیجیتالی توجه بیشتر مخاطب را جلب می‌کنند.

√برقراری ارتباط مؤثر با مخاطب

معایب تابلو دیجیتال نسبت به تابلوهای معمولی

√قیمت بالاتر نسبت به تابلوهای معمولی

√هزینه تعمیر و نگهداری بالا

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ این قدرت رادارند که به‌صورت گسترده از تابلوهای تبلیغاتی استفاده کنند. ما انجام این امور را تحت عنوان کمپین‌های تبلیغاتی انجام می‌دهیم. در کمپین‌های تبلیغاتی، ما شبکه‌ای از  تابلو تبلیغاتی را در مکان‌های عمومی مختلف از داخل قطارهای مترو گرفته تا ورزشگاه‌ها و اتوبان‌ها نصب می‌کنیم. این نوع تبلیغات محصول شمارا به‌عنوان محصولی شناخته‌شده و فراگیر مشخص می‌کند؛ همچنین در این روش تبلیغاتی برند شما به‌عنوان برندی معتبر شناخته‌شده قابل‌اعتماد شناخته می‌شود.

یکی از نمونه‌های کمپین‌های تبلیغاتی موفق، کمپین تبلیغاتی شرکت مینو است. شرکت مینو از همه ابزار تبلیغاتی ممکن استفاده می‌کند. از نصب تابلوهای تبلیغاتی شبکه‌ای گرفته تا ارائه کالاهایی با برند بستنی میهن. برای مثال شرکت بستنی میهن یخچال‌هایی را با آگهی‌هایی که بر روی آن درج‌شده است به‌صورت رایگان به مغازه‌داران می‌دهد. و مغازه‌داران در مغازه‌های خود از این یخچال‌ها استفاده می‌کنند.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای داشتن تابلوهای تبلیغاتی مؤثر تنها ساخت و نصب آن کافی نیست. تابلو تبلیغاتی باید در زمان‌های مشخص بازرسی و در صورت نیاز تعمیر و به‌روزرسانی شوند. تابلوهای تبلیغاتی باید همیشه در شرایط ساختاری ایمن، قابل‌ارائه و خوب نگهداری شوند، ازجمله تعویض موارد معیوب قطعات، رنگ‌آمیزی، رنگ‌آمیزی مجدد، تمیز کردن، بررسی نکات امنیتی و سایر اقدامات موردنیاز.

به مجموعه اقدامات ذکرشده در بالا تعمیر و نگهداری گفته می‌شود. مسئول تعمیر و نگهداری تابلو باید کلیه موارد ذکرشده را رعایت کند.

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی بهترین راه برای برقراری ارتباط در مورد خود با طیف گسترده‌ای از مشتریان است، اما تنها زمانی موفقیت‌آمیز است که ساختار تبلیغاتی در تمام طول مدت به‌درستی عمل کند: بدون نقص، بدون لامپ‌های سوخته، بدون پارگی و... . چه بسی تابلوهای تبلیغاتی زیبا به دلیل خراب شدن قطعات در بلندمدت تأثیر تبلیغاتی خود را از دست می‌دهند.

ما اقلام مصرفی، اقلام جعبه نور، تابلوها، بنرهای تقاطع خیابان، چراغ‌های نئون، به‌طور خلاصه هر آنچه برای تعمیر سریع و باکیفیت سازه‌های تبلیغاتی نیاز دارید را در انبارهایمان داشته و در صورت نیاز در تعمیر و نگهداری استفاده می‌کنیم. بازرسی و تعویض عناصر ساختاری فرسوده یا آسیب‌دیده، سرویس و تعمیر سیم‌کشی، تعویض لامپ، ماژول و مهتابی‌ها، تعویض سیم‌های فشارقوی، ترانسفورماتورهای فشارقوی، و ... ازجمله مواردی هست که ما در تعمیر و نگهداری تابلو انجام می‌دهیم.

تعمیر و نگهداری سازه‌های تابلو تبلیغاتی: سازه‌های تابلو تبلیغاتی از بخش‌های مهم تابلو تبلیغاتی هستند. ما تعویض جزئی و کامل سازه‌های قدیمی را با جایگزینی با سازه‌های جدید مشابه انجام می‌دهیم.

عقد قرارداد پشتیبانی

 هنگامی‌که قرارداد پشتیبانی مشتری را منعقد می‌کنید، ما به‌طور مستقل اطمینان می‌دهیم که تمام ساختارهای تبلیغاتی، چه در بیرون و چه در داخل ساختمان در شرایط خوبی هستند و جذاب به نظر می‌رسند.

ما برای مشتریان خود در صورت لزوم، بازدید سریع متخصصان و تعمیرات یا نصب سازه‌های تبلیغاتی فوری همراه با خرید کلیه مواد موردنیاز را تضمین می‌کنیم.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف گرافیکی می‌توان طرح‌های مختلف بیلبورد را طراحی کرد. بااین‌حال همین نرم‌افزارهای بهتر و تخصصی‌تری برای هر کاری وجود دارد. درزمینهٔ طراحی بیلبورد نیز نرم‌افزارهایی هستند که به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می‌دهند. طراحی بیلبورد با این نرم‌افزارها جذابیت بیشتری خواهد داشت.

در کل  در طراحی بنرها و بیلبوردها بهتر است از برنامه‌های مبتنی بر برداری مانند Adobe Illustrator و Vectr استفاده کنید. اگر به دنبال ابزارهای رایگان هستید، Inskape یک انتخاب عالی است. اگر نمی‌دانید چه برنامه‌ای را برای طراحی بیلبورد انتخاب کنید می‌توانید به فهرستی که ما ارائه می‌کنیم اطمینان کنید.

بیلبوردها شکل کارآمدی از تبلیغات هستند، بنابراین برای جذب مشتری باید ظاهر خوبی داشته باشند. شما نمی‌توانید با نرم‌افزارهای معمولی اقدام به طراحی بیلبوردهای درجه 1 کنید. ابزارهایی که استفاده می‌کنید باید به‌اندازه کافی قدرتمند باشند تا بتوانند طیف وسیعی از ویژگی‌ها را مدیریت کنند، اما درعین‌حال، آن‌ها همچنین باید بنرها و بیلبوردهایی را تولید کنند که وقتی هر دو به‌اندازه کافی کوچک شدند که در یک بروشور جا شوند، خوب به نظر می‌رسند. اینترنت مملو از محصولاتی است که چنین قابلیت‌هایی را ارائه می‌دهند، اما ما به دنبال برخی از آن‌ها خواهیم بود که ازنظر ما بهترین‌ها هستند.. ما در این مقاله 5 تا از بهترین نرم‌افزارهای طراحی بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی را ذکر می‌کنیم. همچنین در این مقاله به مواردی نظیر این‌که این نرم‌افزارها چقدر توانایی دارند و کاربردهای مختلف آن‌ها ذکر می‌شود.

1- Adobe Illustrator در صدر فهرست ما یک ابزار نرم‌افزاری است که می‌تواند ابزار طراحی گرافیکی پیش فرضی باشد که همیشه باید به آن فکر کنید. ازآنجایی‌که گاهی اوقات قرار است بنرها و بیلبوردها ازنظر اندازه بسیار بزرگ باشند، باید از ابزاری استفاده کنید که مبتنی بر برداری است، مانند Adobe Illustrator، و نه مبتنی بر پیکسل، مانند Adobe Photoshop.  

به زبان ساده، فایل‌های مبتنی بر برداری بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر آن‌ها را کشیده‌اید، هرگز کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. ازآنجایی‌که بنرها کل نمای ساختمان‌ها را می‌پوشانند، اطمینان از پیکسلی نبودن آن‌ها کار آسانی نیست. البته این تنها دلیلی نیست که باید به سراغ Adobe Illustrator بروید. این نرم‌افزار قادر است انواع دیگر پروژه‌ها را نیز انجام دهد، از طرح‌های لوگو در مقیاس کوچک گرفته تا هنرهای دیجیتال زیبا. بنابراین، اگر قصد خرید مجوز و یادگرفتن یک نرم‌افزار گرافیکی دارید، بهتر است به سراغ محصولی بروید که بتوانید برای بیش از یک کار از آن استفاده کنید.

۲-Core Draw دومین گزینه در لیست ما است که مبتنی بر برداری است و بنابراین برای کار طراحی بنر و بیلبورد مناسب است. بااین‌حال، یک تفاوت بزرگ بین CorelDRAW و Adobe Illustrator  سطح مهارت موردنیاز برای تسلط بر آن است. رابط کاربری CorelDRAW را می‌توان کاربرپسند تر توصیف کرد، اگرچه قابلیت‌های کلی تا حدودی محدودتر است. بااین‌حال، اگر روی یک پروژه شخصی کار می‌کنید و در روش‌های طراحی دیجیتال آن‌قدرها مهارت ندارید، قطعاً CorelDRAW ابزاری مناسب برای شماست. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی CorelDRAW آورده شده است: رابط بصری یادگیری ، تسلط آسان و همه‌کاره بودن از خصوصیات این نرم‌افزار است.همچنین این نرم‌افزار تعادل بین کنترل‌های دستی و خودکار ایجاد می‌کند .

۳-Affinity Designer ابتدا به‌عنوان یک ابزار طراحی گرافیکی اختصاصی برای کاربران مک ایجاد شد اما به‌آرامی به ویندوز نیز منتقل شد. تا آنجا که به رابط مربوط می‌شود، Affinity Designer یک رابط کاربری مدرن و بصری ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد تقریباً به‌طور یکپارچه بین آن و Illustrator جابجا شوند. کسانی که در طراحی گرافیک تازه‌کار هستند مشکلی دریافتن تمام ابزارهای اساسی موردنیاز خود نخواهند داشت، بااین‌حال کاربران باسابقه Illustrator راه خود را به تنظیمات و ابزارهای پیشرفته‌تر به‌راحتی خواهند دانست. درواقع، آن‌هایی که به Illustrator و Photoshop عادت کرده‌اند، تقریباً متوجه خواهند شد که منحنی یادگیری برای Affinity Designer تقریباً وجود ندارد. بااین‌حال، Affinity در مقایسه با Illustrator در مورد ویژگی‌ها، ابزارها و میانبرها قدرت کمتری دارد.

 در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی Affinity Designer آورده شده است: رابط بصری برای مبتدیان، رابط آشنا برای کاربران فتوشاپ و ایلاستریتور، طراحی مبتنی بر وکتور و هم بر اساس شطرنجی ،برچسب قیمت پایین ،عالی برای کاربران مک عالی است

 ۴-Inkscape گزینه بعدی لیست ما محصولی است که احتمالاً در نگاه اول وقتی متوجه می‌شوید کاملاً رایگان و منبع باز است شمارا فریب می‌دهد. بااین‌حال، هیچ‌چیز در بخش کیفیت در هنگام ایجاد این محصول قربانی نشده است. این نرم‌افزار قادر به مدیریت محصولات مبتنی بر برداری مانند طراحی بنرها و بیلبوردهای بزرگ است. البته، این نرم‌افزار قدرت کمتری نسبت به محصولات ذکرشده در صدر فهرست ما دارد. این نرم‌افزار به‌طور مداوم به‌روز می‌شود، و شما حتی می‌توانید با کمک‌های مالی کمک کنید تا برنامه را بسیار بهتر کنید. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی Inkscape آورده شده است: کاملاً رایگان منبع باز است و به‌طور مداوم به‌روز می‌شود. دارای ویژگی‌هایی قابل‌توجه،رایگان است، مبتنی بر برداری است.

۵-vectr آخرین گزینه در لیست ما یکی دیگر از ابزارهای طراحی گرافیکی رایگان مبتنی بر برداری است. این یک ابزار ساده و درعین‌حال قدرتمند است و می‌تواند طرح‌های شمارا به واقعیت تبدیل کند. چیزی که آن را در مقایسه با سایر گزینه‌های لیست ما متمایز می‌کند این است که می‌توان از آن به‌صورت آنلاین استفاده کرد، بنابراین نیازی به اشغال فضای دیسک خود با آن نیست. به‌سادگی مرورگر خود را مرور کنید، به وب‌سایت Vectr مراجعه کنید، وارد حساب کاربری خود شوید و ویرایش را شروع کنید. البته، کسانی که فاقد اتصال اینترنتی قوی هستند، همچنان می‌توانند نرم‌افزار vector  را انتخاب کنند. علاوه بر این، می‌توانید طرح خود را فوراً برای سایر کاربران ارسال کنید و حتی می‌توانید آن را طوری بسازید که آن‌ها بتوانند ویرایش شمارا به‌صورت زنده تماشا کنند. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی Vectr آمده است: کاملاً رایگان است. می‌تواند هم به‌عنوان یک مشتری آنلاین مبتنی بر وب و هم به‌عنوان مشتری دسکتاپ استفاده شود. حجم بسیار کمی دارد. طراحی مبتنی بر وکتور باکیفیت بالا به اشتراک‌گذاری کار شمارا بسیار آسان می‌کند

طراحی بنر و بیلبورد کار ساده‌ای نیست. حتی اگر دقیقاً بدانید که می‌خواهید آن‌ها چه شکلی به نظر برسند، استفاده از ابزار مناسب برای کار بسیار مهم است اگر می‌خواهید کار را انجام دهید. همیشه هنگام انتخاب ابزار طراحی برای پروژه‌هایی مانند این‌ها به یاد داشته باشید که همیشه از ابزارهای طراحی مبتنی بر برداری استفاده کنید و نه مبتنی بر شطرنجی، زیرا با افزایش اندازه تصویر کیفیت تصویر کاهش می‌یابد.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

درصد بالایی از تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار تابلوهای ال ای دی هستند. تابلوهای ال ای دی هرچند جذابیت فراوانی دارند آمار خرابی بالایی نیز دارند. در زیر چند راهکار کاربردی برای تعمیرات اولیه تابلو ال ای دی ذکرشده است.

1-برق را در همه‌جا چک کنید: چک کنید که آیا برق به‌درستی به تابلو می‌رسد یا خیر. ایرادت و قطعی‌های مربوط به سیم و دوشاخه و پریز بسیار اتفاق می‌افتد. اگر آشنایی با سیستم داخلی تابلو دارید یک ولت‌متر بگیرید و بررسی کنید که آیا برق 5 ولت، 12 ولت و 110 ولت وجود دارد (این کارها بایستی توسط تکنسین و متخصصین برق انجام شود.)

 2-عکس گرفتن قبل از شروع: قبل از تغییر یا آزمایش از همه‌چیز از هر زاویه‌ای عکس بگیرید... وقتی سعی کنیم قطعات را دوباره کنار هم قرار دهیم، این بسیار مفید خواهد بود.

3- به داخل یا پشت تابلوی LED نگاه کنید، آیا منبع تغذیه‌ها به‌درستی به قطعات موردنظر متصل هستند؟ آیا منبع تغذیه‌ها سالم هستند؟ اگر ایرادی در این زمینه باشد منبع تغذیه باید تعمیر یا تعویض شود.

 6- آیا نرم‌افزار خود را بررسی کرده‌اید؟ شاید شما دستور SLEEP یا OFF فرستادید و هیچی مشکلی ندارد شاید برخی از دکمه‌های شما درست‌کار نکند. ایرادات کنترل از راه دور تابلو آمار بالایی دارند.

7-تماس با پشتیبانی: با نصاب و فروشنده تابلو تماس بگیرید.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تبلیغات یک صنعت بسیار سودآور است و بسیاری از کارآفرینان آن را زود درک کردند. همه‌چیز با چاپ اولیه شروع شد، اما اکنون بسیار گسترش‌یافته است. می‌توان آن را به چند دسته تقسیم کرد، ازجمله تلویزیون، دیجیتال، رادیو و فضای باز. امروز، ما بر روی تبلیغات در فضای باز تمرکز خواهیم کرد، به‌ویژه بزرگ‌ترین شرکت‌هایی که آن را کسب‌وکار اصلی خودکرده‌اند. در اینجا لیست 9 شرکت برتر تبلیغات در فضای باز بر اساس درآمد، در رتبه‌بندی سال 2018 آمده است

1- JCDecaux. این شرکت یک شرکت فرانسوی تبلیغاتی، بازاریابی برند و تبلیغات در فضای باز است که در سال 1964 تأسیس شد. دفتر مرکزی آن‌ها در Plaisir، Ile-de-France، فرانسه واقع‌شده است. این‌یک شرکت خانوادگی است که توسط Jean-Claude Decaux تأسیس‌شده است، و اکنون، آن‌ها در بیش از 80 کشور در سراسر جهان با بیش از 1 میلیون پانل تبلیغاتی حضور دارند. آن‌ها تبلیغات مبلمان خیابانی را در سال 1964 اختراع کردند و اکنون رهبر جهانی در این زمینه هستند. JCDecaux همچنین تنها شرکت بین‌المللی است که فقط بر روی مبلمان خیابانی، حمل‌ونقل و تبلیغات بیلبورد در فضای باز و توسعه آن تمرکز دارد. مجموعه آن‌ها بسیار چشمگیر و پر از کارهای دیجیتال، سنتی و حتی محیطی است. آن‌ها سال گذشته یک رژ لب تعاملی غول‌پیکر برای Avon در ویلنیوس، لیتوانی نصب کردند. رژ لب غول‌پیکر دارای یک دکمه قرمز بزرگ بود که مخاطبان می‌توانستند آن را فشار دهند و سپس رژلب‌های رایگان دریافت کنند.

نمونه دیگری از کارهای بزرگ آن‌ها در شانگای است، جایی که آن‌ها یکی از شلوغ‌ترین ایستگاه‌های مترو را به یک موزه هنری تبدیل کردند.

درآمد تخمینی آن‌ها 4.273 میلیارد دلار در سال 2018 بود.

2- شرکت Clear Channel Outdoor این شرکت قدیمی‌ترین شرکت تبلیغاتی در فضای باز در ایالات‌متحده است. اولین بار در سال 1901 بانام فاستر و کلیزر در اورگان ایجاد شد، سپس فروخته شد و در سال 1986 به پاتریک مدیا تغییر یافت. دوباره فروخته شد و در سال 1995 به Eller Media Company تبدیل شد، سپس در سال 2001 به Clean Channel Outdoor تبدیل شد. فعالیت این شرکت تولید و نصب هر چیزی است که بتوان آن را تبلیغات در فضای باز در نظر گرفت؛ شامل بیلبوردها، پناهگاه‌های اتوبوس، مترو، وسایل نقلیه حمل‌ونقل، مبلمان خیابانی، پوسترها و فرودگاه‌ها. این شرکت فقط در بازار ایالات‌متحده فعالیت می‌کنند و در سراسر کشور، دقیقاً در 44 ایالت پراکنده‌شده‌اند. این شرکت پیشروترین شرکت تبلیغاتی در فضای باز در ایالات‌متحده است که دارای سریع‌ترین رشد شبکه دیجیتال در فضای باز به ارزش 1200 نمایشگر در حال حاضر است. آن‌ها در سال 2018، 2.722 میلیارد دلار درآمد داشتند. آن‌ها در کارنامه کاری خود تبلیغات برای برندهایی مانند نایک، آئودی و اوبر و غیره دارند. کار آن‌ها برای نایک در نیویورک بود، جایی که از چندین بیلبورد با تصاویر زنان تیم فوتبال زنان ایالات‌متحده استفاده کردند.

3- شرکت Focus Media یک شرکت چینی تبلیغاتی در فضای باز است که بزرگ‌ترین شبکه تبلیغات OOH را در کشور خود اداره می‌کند. این شرکت بیشتر از صفحه‌نمایش دیجیتال و تبلیغات اینترنتی استفاده می‌کنند. این شرکت در سال 2003 توسط جیسون جیانگ نانچون تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در شانگای چین است. در سال 2005 عمومی شد و تجارت خود را در بازار ایالات‌متحده آغاز کرد، اما در سال 2013 به خصوصی بازگشت. آن‌ها در سال 2018، 2.201 میلیارد دلار درآمد داشتند. آن‌ها فقط در چین فعالیت می‌کنند و لیست مشتریان آن‌ها شامل مارک‌های معروفی مانند Canon، Procter & Gamble، Uni است.

4- Ströer Ströer. یک ارائه‌دهنده پیشرو آلمانی رسانه‌های خارج از خانه است که در سال 1990 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر کلن آلمان قرار دارد. آن‌ها خدماتی مانند تبلیغات فردی و راه‌حل‌های کاملاً یکپارچه و یکپارچه را همراه با کل زنجیره ارزش بازاریابی و فروش ارائه می‌دهند. استروئر استراتژی را اتخاذ کرد که آن را "OOH plus" می‌نامند، که بر نقاط قوت کسب‌وکار OOH تمرکز دارد که زیربنای بخش‌های محتوا و رسانه مستقیم است. آن‌ها همچنین کارهای دیجیتالی زیادی انجام می‌دهند. آن‌ها فقط در آلمان کار می‌کنند و برای نایک، اسپریت، کوکا کولا، آدیداس و نتفلیکس کار می کنند. آن‌ها در سال 2018 معادل 1.869 میلیارد دلار درآمد داشتند.

5- شرکت Lamar. لامار با بیش از 340000 نمایشگر در سراسر ایالات‌متحده و کانادا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تبلیغات در فضای باز در جهان است. این شرکت در سال 1902 با مشارکت چارلز ام. لامار و جی. ام. کو تأسیس شد و از آن زمان تاکنون رشد خود را متوقف نکرده است. آن‌ها دارای موجودی بزرگی از بیلبوردهای سنتی و همچنین بزرگ‌ترین شبکه بیلبورد دیجیتال در ایالات‌متحده با 3300 نمایشگر هستند. آن‌ها با پاندورا، شورولت و نیسان و دیگران کارکردند. آن‌ها در سال 2018 معادل 1.627 میلیارد دلار درآمد داشتند. نیسان برای جلب‌توجه به فروشگاه جدید خود، با لامار همکاری کرد تا بازار را با کمپین OOH چشم‌نواز اشباع کند. آن‌ها بر روی مناطق خاصی تمرکز کردند که در آن HHI محصول Grand Blanc نیسان را فراهم می‌کند.

6- شرکت Outfront Media. این شرکت در سال 1938 ایجاد شد و دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک، ایالات‌متحده است. آن‌ها در تبلیغات در فضای باز تخصص دارند و صاحب بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر ایالات‌متحده و کانادا هستند. آن‌ها کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی را نیز انجام می‌دهند. لیست مشتریان آن‌ها شامل Essentia Water، Honest tea، Ben and Jerry's، Rockland Trust، Amazon، JetBlue و غیره است. آن‌ها در سال 2018 معادل 1.602 میلیارد دلار درآمد داشتند.

آن‌ها محل زندگی مشتریان معمولی و مشتریان بالقوه خود را شناسایی کردند و تبلیغات خود را در آن مکان‌ها قراردادند.

آن‌ها همچنین ساختمان‌های فدرال را با تبلیغات موبایلی هدف قراردادند، زیرا آن‌ها همچنین می‌خواستند شرکت‌کنندگان جمعیت هدف خاص خود را افزایش دهند.

7- شرکت Global. گلوبال یک شرکت چندرسانه‌ای است که در سال 2007 توسط اشلی تابور در انگلستان تأسیس شد. دفتر مرکزی آن در لندن، انگلستان است. آن‌ها تا آنجا که به رسانه‌ها مربوط می‌شود در چندین جبهه فعالیت دارند: رادیو، برنامه موسیقی و تبلیغات در فضای باز.

آن‌ها همچنین یک شرکت پیشرو در تبلیغات در فضای باز هستند و به تبلیغ‌کنندگان خدمات حمل‌ونقل، مراکز خرید و تبلیغات تئاتر ارائه می‌دهند. آن‌ها صاحب 235000 سایت تبلیغاتی در سراسر بریتانیا و اروپا هستند. کل درآمد آن‌ها در سال 2018 حدود 621 میلیون دلار برآورد شده است. گلوبال فضای باز را با رادیوها، مارک‌های دیجیتال و پلت فرم تبلیغات دیجیتال پیشرو خود در جهان ترکیب می‌کند تا راه‌حل‌های قانع‌کننده‌ای را برای برندها، آژانس‌ها و تبلیغ‌کنندگان ارائه دهد. مجموعه آن‌ها شامل کار برای یونیورسال استودیو، مک دونالد، کوکا کولا، پژو، مترو، رنو، آمازون، آئودی، وودافون، فولکس واگن و بسیاری دیگر است.

8-شرکت oOh! Media. اوه مدیا یک شرکت رسانه‌ای استرالیایی است که در سال 1989 توسط برندون کوک تأسیس شد. آن‌ها یک شرکت تبلیغاتی پیشرو در استرالیا و نیوزلند هستند و بیش از 30000 مکان در کنار جاده، خرده‌فروشی، فرودگاه‌ها، برج‌های اداری، کافه‌ها، دانشگاه‌ها و حتی آنلاین دارند. آن‌ها همچنین برخی از کارهای اجتماعی را با همکاری با Two Good Co که از بازماندگان خشونت خانگی حمایت می‌کند، انجام می‌دهند. مجموعه آن‌ها شامل کار برای برندهایی مانند Porshe، The Body Shop، Dyson و غیره است. آن‌ها در سال 2018 حدود 361 میلیون دلار درآمد داشتند.

9- APG | SGA یک شرکت تبلیغاتی در فضای باز است که در سال 1900 در ژنو، سوئیس ایجاد شد. آن‌ها خدماتی ازجمله، نصب و نگهداری پانل‌های پوستر را ارائه می‌دهند. آن‌ها در سال 2018 تقریباً 309 میلیون دلار درآمد داشتند.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوی تبلیغاتی نئون یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به‌طور گسترده توسط شرکت‌های صنعتی و تجاری برای رواج محصولات خود در بین عموم استفاده می‌شود. تابلوهای نئون گزینه بسیار مناسب برای ساخت لوگو در ابعاد بزرگ است.

کسب‌وکار شما برای جلب‌توجه رهگذران و مشتریان بالقوه چه می‌کند؟ تابلوهای نئونی با عبارات رنگارنگ، دید مشتری و فروش را افزایش می‌دهند. تابلوهای نئون سفارشی به کسب‌وکار شما کمک می‌کنند، چه در روز و چه در شب.

تابلوهای نئون LED مدرن با تابلوهای نئون یکپارچه‌سازی قدیمی تفاوت بسیاری دارند؟ به‌طور سنتی، تابلوهای نئون با استفاده از لوله‌های شیشه‌ای برق‌دار و درخشان با نئون، آرگون و سایر گازها برای دستیابی به رنگ (های) دلخواه تولید می‌شوند. این روش ساخت تابلو نئون نسبت به تابلوهای مدرن معایب فراوانی دارد

ما تابلوهای نئون مدرنی را ارائه می‌کنیم که با استفاده از چراغ‌های نئون LED ساخته‌شده‌اند؛ این تابلوها در عین کم‌مصرف بودن، جلوه زیبایی دارند. این تابلوها برای بسیاری از مشاغلی که به دنبال تابلو نئون هستند مناسب هستند.

تابلوهای LED نئون به‌اندازه تابلوهای نئون یکپارچه‌سازی قابل‌مشاهده هستند، بنابراین هیچ نگرانی در مورد از دست دادن دید کسب‌وکار شما وجود ندارد. این نسخه جدیدتر و مدرن‌تر از تابلوی نئونی همیشه محبوب، عمر طولانی‌تری دارد، نور و روشنایی یکنواخت‌تری دارد، برای استفاده در فضای باز و داخل خانه بی‌خطر است، و هیچ نقطه تاریکی ندارد و درعین‌حال باعث صرفه‌جویی در هزینه قبض برق و ایمن‌تر شدن شما می‌شود. درصورتی‌که این تابلو را لمس کنید می‌بینید که خنک است؛ این تابلوها حاوی شیشه و جیوه نیست.

 تابلوهای LED جدید نئون همچنین قابلیت تغییر رنگ یا چشمک زدن عمدی رادارند که آن‌ها را بیشتر برجسته می‌کند. چرا تابلوهای نئون یک انتخاب عالی هستند؟ صرف‌نظر از صنعت شما، تابلوهای نئون می‌توانند با جلب‌توجه مشتریان بالقوه بر فروش شما تأثیر مثبت بگذارند. آن‌ها در شب یا در نور شدید خورشید، از فواصل دور یا نزدیک، و در داخل یا خارج از خانه بسیار قابل‌مشاهده هستند، به معنی دید و افزایش فروش.

 تابلوهای نئون راه‌حلی هوشمند برای بسیاری از صنایع هستند دید برای هر کسب‌وکاری ضروری است و بسیاری علائم نئون را راه‌حلی عالی برای این کار می‌دانند


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آرایشگاه‌های زنانه همانند سایر مشاغل برای تبلیغ و معرفی کسب‌وکار خود نیاز به استفاده از ابزاری دارند. استفاده از تابلو تبلیغاتی برای آرایشگاه‌های زنانه به‌شدت توصیه می‌شود. تابلوهای تبلیغاتی در آرایشگاه‌های زنانه از این نظر اهمیت دوچندانی دارد که خود شغل آرایشگاهی، شغل زیباسازی هست و استفاده از تابلوهای تبلیغاتی زیبا می‌تواند نماینده‌ای برای سلیقه و زیبایی کار شما باشد. این تابلوها می‌توانند مشتریانی گذری را با سالن آرایشگاه شما آشنا کرده و مشتریانی فراوانی برای شما جذب کنند. اغلب تابلوهای مورداستفاده در آرایشگاه‌های زنانه، تابلو چلنیوم هستند.

بااین‌حال تابلوهای تبلیغاتی جدا از مصرف تبلیغاتی مصارف دیگری در آرایشگاه‌های زنانه نیز دارند. برای مثال تصویر زیر را در نظر بگیرید.

neonpanel

تصویر بالا یکی پروانه هست که با تابلو نئون کارشده است. این تابلو در داخل سالن‌های آرایشگاه قرار می‌گیرد و خانم‌های با قرار گرفتن در میان بال‌های این پروانه عکس‌های آتلیه‌ای از خود می‌اندازند. درواقع استفاده از این تابلوها در این شرایط بیشتر جنبه زیبایی دارد. همچنین می‌توان از تلویزیون‌های شهری و تلویزیون‌های ساده نیز برای انجام این کار استفاده کرد. به صورتی که تصویر را در تلویزیون پخش نمایند و با قرار گرفتن مشتری در کنار تصویر، از مشتری عکس‌های دلخواه گرفته شود. استفاده این‌چنینی از تابلوهای تبلیغاتی در کسب‌وکارهایی نظیر عکاسی و مدلینگ نیز انجام می‌شود.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک اقدام به تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی با مصارف دکوری و مدلینگ دارد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

چاپ فلکسی به دلیل دوام و قیمت پایین، مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای تبلیغات داخلی و خارجی می‌باشد. فلکس ورقه‌های نازک ساخته شده از پلاستیک می‌باشد. با استفاده از چاپگرهای بزرگ طرح‌ها و نوشتارهای مختلفی را می‌توان بر روی، این ورق‌ها چاپ کرد. چاپ فلکسی با هزینه کم و کیفیت بالا انجام می‌شود. برای چاپ بر روی فلکسی از تکنیک چاپ CMYX استفاده می‌شود که رنگ‌های باکیفیت و روشن را ارائه می‌دهد. مواد چاپی که با استفاده از این روش ایجاد شده است در کنار کیفیت بالا، مقاوم در برابر محو شدن در شرایط آب‌وهوایی شدید هستند؛ بنابراین، تابلوهای ایجاد شده توسط چاپ فلکس را می‌توان به‌راحتی در بازه زمانی طولانی در فضای باز قرارداد یا برای اهداف تبلیغاتی در داخل فضاهای سربسته استفاده کرد.

 شما می‌توانید کسب‌وکار خود را برای مشتریان بالقوه با انواع رسانه‌ها و تکنیک‌های تبلیغاتی آماده کنید تا پیام خود را به مخاطبان خاص منتقل کنید. چاپ فلکس مزایای بی‌شماری در مقایسه با روش‌های چاپ سنتی دارد.

 • · می توان آن را به صورت عمده و با هزینه کم چاپ کرد.
 • · محصول نهایی دارای رنگ‌های باکیفیت و ماندگار است.
 • · مقاومت بالایی دارد.
 • · مواد اولیه چاپ به‌راحتی در دسترس است و گران نیست.
 • · استفاده از دستگاه‌ها آسان است و بنابراین، یافتن خدمات چاپ انعطاف‌پذیر در اطراف شما آسان است.

در زیر هر یک از خصوصیات تابلوهای فلکسی را تشریح می‌کنیم.

ارزان بودن

در جایی که هزینه‌های تولید برای رسانه‌های تبلیغاتی پیشرفته ممکن است مشاغل کوچک را متوقف کند، تابلوهای فلکسی گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات مشاغل کوچک می‌باشند. با وجود چاپخانه‌های دیجیتالی که خدمات چاپ بنر را در اکثر شهرها ارائه می‌دهند، بسیاری از صاحبان مشاغل می‌توانند بنرهای خود را با استفاده از ویرایشگرهای تصویر رومیزی و مجموعه‌های نشر رومیزی طراحی کنند و بنری با هزینه کمتر از روش‌های تبلیغاتی تهیه کنند.

هدفگذاری شده

استفاده از تابلو فلکسی یا سایر تابلوها این مزیت را دارد که می‌توان آنها را در مسیر دید مشتریان هدف قرارداد.

تکراری

 بنرها هر بار که دیده می‌شوند نام شرکت شما را تقویت می‌کنند. اگر بنری در یک منطقه پر رفت‌وآمد قرار گیرد، ممکن است چندین بار در روز به همان مشتری برسد. یکی که به‌صورت نیمه دائمی در پنجره یا مکان بیرونی نصب شده است ممکن است نام شرکت شما را تقویت کرده یا بر مشتریان بالقوه مشابه تأثیر بگذارد.

قابل استفاده مجدد

تابلوها و بنرهای فلکسی را می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد. این تابلوها را می‌توان به‌راحتی با تغییر و تعویض روکش برای کسب‌وکارهای دیگر استفاده کرد.

تاثیرگذار

یک طراحی خوب و خلاقانه می‌تواند تأثیر فراوانی بر مخاطبان داشته باشد. بسیاری از مردم به علائم توجه می‌کنند. هنگامی که با اصول طراحی که توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند - مانند گرافیک، لوگو یا رنگ‌آمیزی قابل تشخیص و کپی مختصر - بنرهای فلکسی یک وسیله تبلیغاتی بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.  

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آیا استفاده از تابلو تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه است؟

این سؤالی هست که ذهن بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را به خود مشغول کرده است. اما چرا می‌گوییم صاحبان کسب‌وکارهای کوچک؟ زیرا صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ لزوم انجام تبلیغات را درک می‌کنند. کسب‌وکارهای بزرگ می‌دانند که هزینه تبلیغات به‌صورت سود تصاعدی به سمت آنها باز خواهد گشت. این مدیران در بیشتر موارد بدون درنظرگرفتن مسائل مالی اقدام به خرید و استفاده از تابلو تبلیغاتی می‌کنند.

اما برخی از کسب‌وکارهای کوچک در مورد مقرون‌به‌صرفه بودن استفاده از تابلوهای تبلیغاتی مردد هستند. البته تردید این کسب‌وکارها شاید امر درستی باشد. برای مثال شخصی را در نظر بگیرید که کسب و کاره تازه‌ای را راه‌اندازی کرده است. در نظر بگیرید که این شخص برای کار خود مغازه‌ای را نیز اجاره کرده باشد. این شخصی ممکن است در ابتدای کار نسبت به موفقیت کسب‌وکار خود مردد باشد و یا هزینه کافی برای خرید تابلو تبلیغاتی نداشته باشد. همچنین مغازه شخص به‌صورت اجاره‌ای هست و در صورت خرید تابلو برای مغازه این تابلو را باید بازکرده و در مغازه جدید نصب کند.

و یا شخصی را در نظر بگیرد که در آمد کافی از محل کسب‌وکار خود نداشته باشد. حتی ممکن است به دلیل شرایط محیطی خرید و نصب تابلوهای تبلیغاتی تغییر خاص و محسوسی در شرایط کسب‌وکار و فروش محصولات و خدمات نداشته باشد. اینها همه دغدغه‌هایی هست که ممکن است کسب‌وکارهای نوپا و کوچک داشته باشند.

پیشنهاد ما به کسب‌وکارهای کوچک و اجاره‌ای این هست که از تابلوهای تبلیغاتی ارزان‌قیمت و متحرک استفاده کنند. البته این مورد را هم صادقانه بگوییم که برخی از روش‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای کوچک و با در آمد کم ممکن است مؤثرتر از استفاده از تابلوهای تبلیغاتی باشد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همان‌طور که می‌دانید برخی از تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی هستند و برخی روشنایی ندارند. در تابلوهایی که قابلیت روشنایی ندارند، برای دید مناسب در شب بایستی روشنایی موردنیاز تابلو تبلیغاتی فراهم گردد. فراهم کردن روشنایی و نورپردازی محیط از امور مهمی هست که باید دقت کافی در انجام آنش شود. این روشنایی را می‌توان توسط وسایل مختلفی ایجاد کرد. یکی از مهم‌ترین تجهیزات برای ایجاد روشنایی و نورپردازی محیط، استفاده از پرژکتور است.

roshanayee

پرژکتورها قابلیت ایجاد نور در محیط‌های بزرگ رادارند. پرژکتورها می‌توانند ابعاد محیط را به‌صورت یکنواخت پوشش دهند. بالطبع در صورت روشن بودن محیط تابلو تبلیغاتی نیز قابل‌رؤیت خواهد بود. بااین‌حال برای ایجاد روشنایی در تابلو تبلیغاتی صرفاً روشن بودن محدوده نصب تابلو کفایت می‌کند. ازاین‌رو استفاده از پرژکتورهای کوچک و یا لامپ‌های ال ای دی کوچک می‌تواند روشنایی محیط را تأمین کند.

اما در استفاده از روشنایی بایستی ملاحظاتی را در نظر گرفت. در زیر این ملاحظات را ذکر می‌کنیم.

-کم‌مصرف بودن روشنایی: روشنایی مورداستفاده در زمان‌های طولانی از شبانه‌روز روشن خواهد بود. این امر می‌تواند هزینه هنگفتی برای مشتریان به بار بیاورد. ازاین‌رو استفاده از روشنایی هم کم‌مصرف برای نورپردازی توصیه می‌گردد. استفاده از روشنایی‌هایی باقابلیت کار باانرژی خورشیدی می‌تواند هزینه انرژی را به صفر برساند. این تجهیزات روشنایی می‌توانند روزها انرژی موردنیاز خود را از خورشید دریافت و ذخیره کنند و در طول شب از آن استفاده کنند.

-مقرون به‌صرف بودن: مشتریان تابلو هزینه زیادی بابت ساخت تابلو پرداخت می‌کنند. هزینه‌های بالا برای روشنایی می‌تواند مشتری را از نصب روشنایی و یا حتی ساخت تابلو منصرف کند. ازاین‌رو بایستی روشنایی باقیمت مناسب و با بهترین کیفیت نصب گردد.

-عدم ایجاد مزاحمت برای سایرین: روشنایی تابلو و ایجاد نور در شب نبایستی باعث ایجاد مزاحمت برای سایرین شود.

 نتیجه:

استفاده از روشنایی می‌تواند باعث افزایش باز خود تابلو تبلیغاتی شما گردد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای تولید تابلو تبلیغاتی نیاز به تجهیزات مدرن و پیشرفته است. تجهیزاتی نظیر دستگاه جوش، دستگاه برش، دستگاه لیزر، دستگاه‌های cnc و دستگاه‌های وکیوم ازجمله تجهیزات موردنیاز برای تابلوسازی هستند. همچنین صدها دستگاه کوچک و بزرگ دیگر برای تولید تابلو چلنیوم نیاز است. این دستگاه‌ها نیاز به محل بزرگی برای نگهداری و استفاده دارند.

امروزه بسیاری از دستگاه‌های مورداستفاده در تابلوسازی، تجهیزات تمام‌خودکار هستند. تجهیزات تمام‌خودکار نسبت به دستگاه‌های دستی دقت و سرعت بسیار بالاتری دارند. تجهیزات تمام‌خودکار CNC و برش و ... تحول عظیمی در صنعت تابلوسازی ایجاد کرده‌اند.

تابلوسازی مکاترونیک مجهز به جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌های تابلوسازی است. ما با دارا بودن انواع دستگاه‌ها برش و لیزر مدرن قادر به تولید هر نوع تابلو تبلیغاتی هستیم.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

همه‌ساله در ماه محرم و ماه رمضان تقاضا برای نصب تابلو تبلیغاتی توسط مساجد و هیئت‌های مذهبی افزایش می‌یابد. در حال حاضر نیز که در ماه محرم سال 1400 قرار داریم مشتریان زیادی تقاضای تولید و نصب تابلو تبلیغاتی داشته‌اند. اغلب تابلوهای تبلیغاتی سفارشی مساجد و هیئت‌ها، تابلوهای فلکسی و در موارد کمتری تابلو چلنیوم هست. در موارد زیادی نیز این مجموعه‌ها تقاضای ساخت بنرهای تبلیغاتی می‌دهند.

تابلوهای تبلیغاتی مساجد و هیئت‌ها باید ظاهر مذهبی داشته باشند. استفاده از شکل‌ها و نمادهای مذهبی، فونت‌ها و رنگ‌های مناسب از خصوصیات این تابلوها است. نصب تابلوهای تبلیغاتی در این مکان‌ها نیز حساسیت بالایی دارد. به دلیل شلوغ بودن و ازدحام افراد در این مکان‌ها در صورت افتادن این تابلوها یا وجود نقص‌های ایمنی تابلو، این امر می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی پشت‌بامی در بالای پشت‌بام نصب می‌شوند. این تابلوها در بالای پشت‌بام فروشگاه‌ها، مراکز تجاری وموسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی نصب می‌شوند. این تابلوها اغلب در ارتفاعات بالا نصب می‌شوند. این تابلوها برای اینکه  دید بهتری داشته باشند در اندازه‌های بزرگ ساخته می‌شوند.

ساختار تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی

تابلوهای تبلیغاتی پشت‌بامی جدا از اینکه اندازه و ابعاد بزرگ‌تری نسبت به تابلوهای معمولی دارند ساختاری متفاوتی نیز دارند. بالطبع هرچقدر ارتفاع محل نصب تابلو بیشتر باشد تابلو بیشتر در معرض شرایط آب و هوایی نظیر باد و باران قرار خواهد داشت. همچنین افتادن این تابلوها بر روی زمین می‌تواند خطرات جانی و مالی فراوانی ایجاد کند. ازاین‌رو این تابلوهای تبلیغاتی بایستی به‌صورت کاملاً مقاوم ساخته و نصب شوند. نصب این تابلوها باید به‌صورت کاملاً ایمن و مستحکم در محل انجام شود.

نکته مهم دیگری که در ساختار این تابلوها وجود دار این هست که به دلیل امکان وزش بادهای شدید و فشار به تابلو، در بسیاری از موارد این تابلوها را به‌صورت حروف برجسته بدون پس‌زمینه تولید می‌کنند. در این تابلوها به‌جای ساخت پس‌زمینه تابلو، در پشت تابلو نرده‌کشی انجام می‌شود. انجام نرده‌کشی باعث می‌شود که باد فشار چندانی به تابلو وارد نکند.

نصب تابلو تبلیغاتی در پشت‌بام

همان‌طور که گفته شد برای نصب تابلو تبلیغاتی در پشت‌بام باید تمهیدات خاصی در نظر گرفته. تابلوهای تبلیغاتی در پشت‌بام به دو صورت انجام جوشکاری و انجام فونداسیون نصب می‌شوند.

طراحی تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی

در طراحی تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی موارد بسیار مهمی را باید در نظر گرفت. یکی از مهم‌ترین این موارد، ارتفاع محل نصب تابلو و دید آن توسط افراد است. هرچقدر محل نصب تابلو در ارتفاع بالاتری باشد محدوده دید تابلو وسیع‌تر می‌شود و افراد بیشتری می‌توانند تابلو را ببینند. بااین‌حال تابلو کوچک‌تر به نظر می‌رسد و شکل و شمایل تابلو ممکن است به‌صورت کامل دیده نشوند. ازاین‌رو استفاده از نور در تابلوهای پشت‌بامی امری لازم و ضروری است. در تابلوهای فلکسی یا چلنیوم پشت‌بامی  در کنار استفاده از نور باید از متریالی استفاده شود که نور بیشتری را منعکس کنند؛ در این حالت تابلو درخشان‌تر و واضح‌تر دیده می‌شوند.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ال ای دی ‌های نواری به‌صورت ریسه‌های led به هم متصل می‌باشند. از این نوع ال ای دی ها دور شیشه مغازه‌ها و جاهای مختلف استفاده می‌شود. ال ای دی های نواری در رنگ‌های مختلف موجود هستند. ال ای دی های نواری بیشتر در رنگ‌های روشن تولید می‌شوند. این محصولات به‌صورت تک‌رنگ و چندرنگ تولید می‌شوند.

ال ای دی های نواری گزینه مناسبی به‌جای استفاده از تابلوهای ال ای دی گران‌قیمت هستند. این ال ای دی ها را می‌توان بر روی شیشه و یا دیوار مغازه‌ها نصب کرد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک آریا فروش انواع ال ای دی نواری را انجام می‌دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای ال ای دی را می‌توان به دو نوع کلی تقسیم کرد. تابلوهای ال ای دی oval و تابلوهای ال ای دی کلاهی. ال ای دی های oval بیضی‌شکل هستند و زاویه دید آن‌ها بیشتر است (تا 130 درجه)؛ این تابلوها شدت نور بیشتری نسبت به تابلوهای کلاهی دارند. تابلوهای ال ای دی کلاهی مانند کلاه گرد هستند و زاویه دید آن‌ها مقداری کمتر از oval است؛ بااین‌حال تابلوهای کلاهی دید بهتری از تابلوهای oval دارند. یکی از برندهای معتبر  تابلوهای کلاهی و تابلوهای oval، برند hg است. تابلوهای کلاهی و oval برند hg بسیار پرنور هستند و ماندگاری بالایی دارند. قیمت تابلو تبلیغاتی با این برند نیز از سایر برندهای تابلو ال ای دی بالاتر است.

هرکدام از این نوع تابلوها برای مکان‌های خاصی مناسب هستند. تابلوهای oval بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند. تابلوهای کلاهی نیز به دلیل قشنگ‌تر دیده شدن بیشتر جنبه تزئیناتی دارد؛ برای مثال در بسیاری از کافه‌ها از تابلوهای ال ای دی کلاهی استفاده می‌شود. در کل تابلوهای oval موارد مصرف بیشتری دارند.

البته تابلوهای ال ای دی انواع دیگری نیز دارند. تابلوهای ال ای دی ترافیکی از دیگر انواع تابلوهای ال ای دی هستند که کاربردهای متفاوت و خاص‌تری دارند. تابلوهای ال ای دی دیگر نیز هستند که یا منسوخ‌شده‌اند و یا مورداستفاده بسیاری کمی دارند. در حال حاضر بیش از 95 درصد تابلوهای ال ای دی مورداستفاده مدهای ل کلاهی و oval است.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ال ای دی فیروزه‌ای در تابلوهای ال ای دی استفاده می‌شوند. این ال ای دی ها وظیفه ایجاد روشنایی در تابلوهای تبلیغاتی را بر عهده‌دارند. مجموعه تابلوسازی مکاترونیک اخیراً تعداد زیادی ال ای دی فیروزه‌ای قابل‌نصب در تابلوهای ال ای دی ثابت جهت فروش تهیه‌کرده است.

همکاران محترم در صورت نیاز به خرید این ال ای دی و دریافت قیمت با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

حتماً در مسابقات ورزشی فوتبال دیده‌اید که تابلوهای تبلیغاتی دورتادور زمین فوتبال نصب‌شده‌اند. در سالن‌های بسکتبال، والیبال و... نیز این تابلوها در مسابقات حرفه‌ای در محل‌های مختلفی از سالن‌ها نصب می‌شوند. نصب و استفاده از این تابلوها به دلیل اینکه از طریق تلویزیون در معرض دید مخاطبان میلیونی و حتی میلیاردی (در مسابقات ورزشی مهم بین‌المللی) قرار دارد می‌تواند بسیار پرسود و پربازده باشد. مشتریان این تابلوها علاوه بر پرداخت هزینه برای تابلو بایستی هزینه‌ای جهت اجاره محل نصب تابلو نیز پرداخت کنند.

تابلوهای کنار زمین فوتبال از نوع تابلوهای ال ای دی رنگی هستند. این تابلوها دارای مادربردهای آنلاین هستند و از طریق ارتباط wifi یا کابل شبکه با  کامپیوتر مدیریت می‌شوند. در کنار زمین‌های فوتبال از بهترین نوع تابلوهای ال ای دی استفاده می‌شود.

در صورت برخورد محکم بازیکنان با تابلوهای کنار زمین، این تابلوها می‌توانند خطرآفرین باشند.

تابلوسازی مکاترونیک تولید و فروش تابلوهای دور زمین فوتبال و سایر سالن‌های ورزشی را انجام می‌دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نمایشگرهای غول‌پیکر شهری معمولاً به‌صورت تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری ساخته می‌شوند. از این نمایشگرها برای نمایش تصویر، افکت و ویدئو استفاده می‌شود. از نمایشگرهای غول‌پیکر شهری جهت امور تبلیغاتی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی و سرگرمی استفاده می‌شود. قیمت این نمایشگرها بسیار بالاست و معمولاً توسط مراکز و سازمان‌های دولتی خریداری و نصب می‌شود. این نمایشگرها توسط تجهیزات و دستگاه‌های قدرتمند خودکار و دستی ساخته می‌شوند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک تولیدکننده انواع نمایشگرهای غول‌پیکر شهری هست.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی که در ارتفاع نصب می‌شوند خصوصیات خاصی دارند. ابعاد این تابلوها باید بزرگ باشد تا به‌راحتی قابل دید باشد. استفاده از این نور  روشنایی در این تابلوها امری لازم و ضروری است. همچنین می‌دانیم که در ارتفاعات بلند، جریان هوا و باد قوی‌تر است و ممکن است تابلو در اثر جریان باد کنده‌شده یا خم شود. ازاین‌رو هم در تولید و هم در نصب این تابلوها با تمهیدات خاصی اندیشیده شود.

در تابلوهایی که در ارتفاع پایین نصب می‌شوند لایه‌ای به‌عنوان کامپوزیت به‌صورت سرتاسری در زیر تابلو قرار می‌گیرد. در تابلوهای تبلیغاتی که در ارتفاعات بلند نصب می‌شوند به دلیل جریان هوا و وزش باد تابلو باید بر روی شاسی‌های آهن نصب شوند. این شاسی‌های یکسره نیستند و در چند ردیف بافاصله جوشکاری می‌شوند. شاسی‌های آهن به در چند ردیف جوش می‌خورند و تابلو بر روی این شاسی نصب می‌شوند. این روش ساخت و نصب تابلو باعث می‌شود که باد به‌راحتی از لابه‌لای آهن عبور می‌کند و فشاری به تابلو وارد نمی‌کند. این روش شاسی کشی آهن هرچند از نمای نزدیک تأثیر بدی روی ظاهر سایت دارد ولی از فاصله بالا ردیف‌های شاسی کشی دیده نمی‌شود و نگرانی از تأثیر بد آن بر ظاهر تابلو وجود نخواهد داشت.

این روش نصب تابلو دو مزیت اصلی دارد. مورد اول همان‌طور که در بالا ذکر شد در این روش  باد به‌راحتی از لابه‌لای تابلو عبور می‌کند و وزش باد باعث کنده شدن و پرت شدن تابلو نمی‌شود. مورد بعدی صرفه‌جویی بالا در هزینه تمام‌شده ساخت تابلو هست. همان‌طور که در بالا گفته‌شده تابلوهایی که در ارتفاع نصب می‌شوند سایز و اندازه‌های بزرگی دارند و استفاده از موادی نظیر کامپوزیت به‌صورت یکسره در پشت این تابلوها، هزینه تمام‌شده تابلو را به‌شدت افزایش می‌دهد. انجام آهن‌کشی در این تابلوها هزینه‌های تمام‌شده را به‌شدت کاهش می‌دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

متأسفانه برخی از افراد که نمی‌توان آن‌ها را همکار نامید اقدام به فروش تابلوهای تبلیغاتی دست‌دوم و کارکرده به‌جای تابلوهای نو می‌کنند. این افراد تابلوهای استوک و دست‌دوم را باقیمت‌های بسیار پایین خریداری کرده و با تغییرات ظاهری و تعویض برخی قطعات آن‌ها را تابلوهای نو معرفی می‌کنند و به مشتریان ناآگاه می‌فروشند. اما چطور می‌توان این مورد را تشخیص داد و مشتری چطور می‌تواند تفاوت تابلو نو و دست‌دوم را متوجه شود؟

واقعیت این هست که مشتریان تابلو تبلیغاتی نمی‌توانند تابلوهای نو و دست‌دوم را تشخیص دهند. به‌خصوص که برخی افراد با روش‌های حرفه‌ای طوری تابلو کارکرده را بازسازی می‌کنند که خریدار ناشی توان تشخیص دست‌دوم بودن آن را نداشته باشد. اما تشخیص این امر توسط تابلوسازان حرفه‌ای و باتجربه امکان‌پذیر است. ازاین‌رو مشتریان همواره باید سعی کنند که از فروشندگان معتبر خریداری کنند و یا هنگام خرید از تابلوسازان حرفه‌ای مشورت بگیرند. همچنین تابلو را حداقل با گارانتی یک‌ساله خریداری نمایید.

 

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی ویترینی همان‌طور که از نام آن پیداست در داخل ویترین‌های فروشگاه‌ها و مغازه‌ها استفاده می‌شوند. تابلوهای تبلیغاتی ویترینی صرفاً جنبه زیبایی سازی و تبلیغاتی در ویترین دارند. تابلوهای تبلیغاتی ویترینی معمولاً به‌صورت تابلوهای روان ال ای دی و تابلو چلنیوم می‌باشند.

طرح این تابلوها هر چیزی می‌تواند باشد. لوگوی مجموعه، تصاویری از محصولات و خدمات و هر چیز دیگری را می‌توان در قالب تابلو تبلیغاتی ویترینی طراحی و استفاده کرد. این تابلوها در اندازه‌های کوچک و مینیاتوری ساخته می‌شوند. این تابلوها خصوصیاتی دارند که در زیر به ذکر برخی از این خصوصیات می‌پردازیم.

-قابلیت جابه‌جایی

-قیمت مناسب

-زیبایی و چشم‌نوازی بالا

-نصب ساده

 تابلوهای تبلیغاتی ویترینی ایده‌ای نو و خلاقانه

درحالی‌که سطح شهر پر است از تابلوهای تبلیغاتی ریزودرشت ازاین‌رو در صورت استفاده از تابلوهای تبلیغاتی بیرونی، تبلیغات شما در میان سایرین گم می‌شود. درحالی‌که استفاده از تابلوهای تبلیغاتی ویترینی شمارا متمایزتر از دیگران می‌کند.

هر چیزی که بر روی این تابلوها قرار گیرد قطعاً موردتوجه قرار می‌گیرد. این امر همچنین باعث افزایش آگاهی از نام تجاری در مورد بسیاری از محصولات شما برای خرید می‌شود.

استفاده از رنگ‌های شاد در این تابلوها، می‌تواند علاقه مشتریان را برانگیزد و مشتریان بیشتری را برای حمایت از فروشگاه جذب کند. این تابلوهای تبلیغاتی سبک جدیدی از تبلیغات است که به‌شدت باعث جلب نظر مشتریان شما می‌شود.

رنگ‌ها به حفظ نام تجاری کمک می‌کنند زیرا مردم قطعاً مارک را به یکرنگ خاص در طول زمان مرتبط می‌کنند. این تاکتیک بازاریابی دیجیتال پایدار مطمئناً راهی هوشمند برای تشخیص خود از رقبا در مقایسه با بازاریابی سنتی است! افزایش فروش - استفاده از تخته‌های و تابلوهای تبلیغاتی داخلی هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

منابع

تیم تحریریه تابلوسازی مکاترونیک

سایت https://www.theodmgroup.com

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پخش موسیقی در هنگام کار کردن تابلوهای تبلیغاتی می‌تواند جوی بسیار جالب و جذاب به محیط بدهد. یکی از نمونه‌های استفاده از تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری استفاده از آن‌ها در دی جی بود. تابلوها قابلیت بالا در ایجاد رقص نور و امکان طراحی‌های پیچیده نور دارند. استفاده از موسیقی در کنار رقص نور باعث ایجاد محیط بسیار شاد و جذابی می‌کند. بسیاری از فروشگاه‌ها از این روش برای جلب‌توجه مشتریان در ایام خاص استفاده می‌کنند.

البته این تابلوها به‌خودی‌خود قابلیت پخش موسیقی ندارند و در کنار این تابلوها از دستگاه پخش موسیقی استفاده می‌شود.

مطالب مرتبط

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

منو دیجیتال  قیمت جهت نمایش قیمت‌ها به‌صورت لحظه‌ای وزنده استفاده می‌شود. این منوها تابلوهایی هستند که در آن نام محصولات به همراه قیمت آن  در تابلو نمایش داده می‌شود. اطلاعات نمایش داده‌شده توسط این تابلوها به‌صورت دیجیتالی هست. منو دیجیتال زیرمجموعه از تابلوهای تبلیغاتی هستند. منوهای دیجیتال استفاده indoor (داخلی) دارند و در داخل سالن‌ها، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها استفاده می‌شوند.

منوهای دیجیتال را می‌توان در هر کسب‌وکاری استفاده کرد. بیشترین مورداستفاده از این منوها در کسب‌وکارهای لوکس نظیر طلافروشی، صرافی و... است.

انجام به‌روزرسانی اطلاعات در این منوها توسط فلش، اتصال وای فای گوشی همراه و یا توسط ارتباط شبکه بین کامپیوتر و منو دیجیتال انجام می‌شود.

نمونه کار جدید منو دیجیتال قیمت 4 رقمی 1400/10/02

در زیر چند تصویر از جدیدترین نمونه کارهای منو دیجیتال قیمت ما را مشاهده می‌کنید.این منوهای دیجیتال چهاررقمی هستند و قابلیت تغییر برنامه با اپلیکیشن موبایل رادارند. آپشن دیگر این منوها قابلیت اتصال از طریق وای فای و بلوتوث است.

tabloravanled14001002 126

tabloravanled14001002 123

tabloravanled14001002 127

tabloravanled14001002 128

tabloravanled14001002 124

نمونه کار جدید منو دیجیتال قیمت 2 رقمی 1400/10/02

نمونه کار جدید منو دیجیتال قیمت 2 با صفحه نمایش ال ای دی و دورپانچ چلنیوم

tabloravanled14001002 125

در زیر تصویر تعدادی از منوهای دیجیتال قیمت که توسط تابلوسازی مکاترونیک تولیدشده است را مشاهده می‌کنید.

tabloravanled.com14000415 17

tabloravanled.com14000415 13

tabloravanled.com14000415 14

 

 

مطالب مرتبط

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای بیلبورد به ما کمک می‌کنند تصمیم بگیریم چه‌کار کنیم و کجا برویم، به‌عنوان راهنما عمل می‌کنند، به ما دریافتن مشاغل و خدمات کمک می‌کنند، و به کسب‌وکارها کمک می‌کنند مشتری پیدا کنند. بیلبوردها به‌تنهایی یا در کنار تلویزیون، رادیو، آنلاین، اجتماعی و موبایل به‌خوبی کار می‌کنند! تابلوهای بیلبورد ارزش سرمایه‌گذاری رادارند و می توانند در کنار افزایش مشتری برند شما را تقویت کنند.

تلفیق مدرنیته و نوستالژیک می‌تواند به ایجاد محصولاتی خیره‌کننده و عالی بیانجامد. یکی از روش‌ها برای تولید تابلوهای بسیار شیک و جذاب، طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی مدرن در کنار استفاده از طرح‌های نوستالژیک و قدیمی است. تابلوهای تبلیغاتی در کلیت آن محصولی وارداتی است. در کنار واردات فناوری تابلو، طرح‌های تابلو نیز از کشورهای غربی الگوبرداری شده است. این طرح‌ها ممکن است برای بسیاری از مخاطبان و مشتریان ایرانی چندان ملموس نباشد.

 استفاده از طراحی‌های ایرانی و هنر شرقی در تولید تابلو، در کنار خلق تابلوهایی جذاب و خیره‌کننده می‌تواند به حفظ و نمایش فرهنگی غنی ایرانی و شرقی کمک کرده و تحسین مخاطبین و مشتریان را برانگیزد. این کار خود به‌نوعی خلاقیت و نوآوری بسیار خوبی نیز است.

مطالب مرتبط

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از کارهای جالبی که می‌توان با تلویزیون شهری انجام داد پخش مسابقات ورزشی ازجمله مسابقات فوتبال توسط تلویزیون‌های شهری است. این کار معمولاً توسط تلویزیون‌هایی که در پارک‌ها و سالن‌های عموم نصب‌شده‌اند انجام می‌شود. این کار معمولاً توسط شهرداری‌ها و سازمان‌های دولتی انجام می‌شود؛ شرکت‌های خصوصی نیز هرازگاهی اقدام به انجام کارهای این‌چنینی می‌نمایند. برای مثال در مراکز خصوصی نظیر کافی‌شاپ‌ها نیز این کار به‌کرات اتفاق می‌افتد. پخش مسابقات ورزشی از طریق این تلویزیون‌ها می‌تواند سرگرمی جالبی برای مردم داشته باشد و ذهنیت مثبتی در مردم به تبلیغاتی آتی که در این تلویزیون‌ها به نمایش درمی‌آید ایجاد می‌کند.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی از آپشن هایی که می‌توان به تابلو ال ای دی اضافه کرد، مدیریت روشنایی و عملکرد تابلو است. برای مثال برخی از تابلوهای ال ای دی خصوصیت چشمک‌زن دارند. با استفاده از راهکارهایی می‌توان خصوصیت چشمک‌زن این تابلوها را سریع‌تر یا کندتر کرد. همچنین می‌توان نور تابلو را کم‌وزیاد کرد. در تابلوهای روان با قرار دادن حس‌گر نور در داخل تابلو می‌توان تنظیم کرد که در روز نور تابلو زیاد شود تا قابل‌دیدن باشد و در شب‌ها نور تابلو کمتر شود. همچنین ممکن است در برخی موارد روشن بودن تابلویی در ساعات مشخص لزومی نداشته باشد. در این صورت تابلو می‌تواند در زمان‌های مشخصی خاموش شود و مجدداً در زمان تعیین‌شده روشن گردد.

البته راهکارها و امکانات ذکرشده به‌صورت پیش‌فرض روی تابلو وجود ندارد و در صورت نیاز مشتری آپشن ها قابل اضافه شدن می‌باشند.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه به لطف وجود وب‌سایت‌های آنلاین طراحی، به‌راحتی می‌توان هر نوع طرحی را با انواع فرمت‌ها طراحی و تولید کرد. با تایپ طراحی آنلاین می‌توانید وب‌سایت‌های فراوانی درزمینهٔ طراحی آنلاین مشاهده نمایید. همچنین وب‌سایت‌های فراوانی درزمینهٔ تولید لوگوها و برندهای تبلیغاتی وجود دارد.

استفاده از این وب‌سایت‌ها ازاین‌جهت اهمیت دارد که ممکن است کاربر سیستم سخت‌افزاری لازم برای اجرای نرم‌افزارهای سنگین گرافیکی را نداشته باشد. ازاین‌رو این امور را می‌تواند با وب‌سایت‌های آنلاین انجام دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای لایت برد که بانام تابلوهای نوشتاری نیز شناخته می‌شوند از جدیدترین نوع تابلوهای تبلیغاتی به شمار می‌روند. بسیاری از تابلوسازان هنوز با این تابلوها آشنایی ندارند. در این تابلوها که معمولاً در اندازه‌های کوچک تولید می‌شوند از شیوه جدیدی استفاده‌شده است. در تابلوهای لایت برد اپراتور تابلو می‌تواند با قلم خاصی بر روی تابلو عبارت‌های را بنویسد یا تصاویری را طراحی کند؛ دقیقه مانند تخته وایت برد با این تفاوت که در این تابلوها این کار به‌صورت دیجیتالی انجام می‌شود. همچنین برای پاک کردن عبارت‌ها از روی تابلو دستمال‌های مخصوص نیز وجود دارد. درواقع هر آنچه کاربر بخواهد می‌تواند بر روی تابلو بنویسد یا بکشد. این تابلوها در کافه‌ها، مراکز مشاور املاک، صرافی‌ها و طلافروشی‌ها بسیار استفاده می‌شوند.

lightboard

در این تابلوها بخشی از زیبایی تابلو به دست خط یا تسلط کاربر درکشیدن شکل‌های مختلف بستگی دارد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اس ام دی بلوکی از زیباترین انواع اس ام دی های تابلو تبلیغاتی است. این اس ام دی ها انواع بسیار مختلف و متنوعی دارند. نور این اس ام دی ها بسیار عالی  و باکیفیت است. در زیر برخی از انواع این تابلوها را ذکر می‌کنیم.

تابلو اس ام دی بلوکی قرمز

تابلو اس ام دی بلوکی انبه‌ای کوانتوم

اس ام دی بلوکی آفتابی

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

وزن تابلو تبلیغاتی از فاکتورهای بسیار مهم برای استفاده از تابلو تبلیغاتی است. تابلوهای تبلیغاتی با وزن کم چندین مزیت دارند. اول اینکه در تولید این تابلوها از مواد اولیه نسبتاً کمتری استفاده می‌شود؛ ازاین‌رو قیمت تمام‌شده این تابلوها ارزان‌تر خواهد بود. دوم اینکه نصب این تابلوها ساده‌تر و راحت‌تر است و درنهایت از این تابلوها می‌توان به‌عنوان تابلوهای پرتابل استفاده کرد. در مواردی حتی بازاریاب‌ها می‌توانند این تابلوها را در دست گرفته و در مقابل عابرین نمایش دهند.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک تابلوهای بسیار متنوع و متفاوتی تولید می‌کند. خلاقیت و توانایی طراحی ازجمله مواردی است که ما را در تولید تابلوهای تبلیغاتی متنوع و متفاوت یاری می‌کند. در این میان نرم‌افزارهای کاربردی وجود دارد که کار را برای طراح ساده‌تر کرده است. یکی از این نرم‌افزارها، نرم‌افزار Ronyasoft poster disigner  است. بسیاری از تولیدکنندگان و طراحان تابلو تبلیغاتی از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. این نرم‌افزار با دارا بودن تعداد زیادی تمپلیت های سفارشی و آماده دست طراح را برای انواع مدل‌های طراحی باز گذاشته است.

 

photo of tabloravanled.com14010108 10

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در زیر یکی از نمونه کارهای تابلو چلنیوم ساخته‌شده توسط مکاترونیک آریا را از زوایای مختلف مشاهده می‌کنید.

tabloravanledcom14000320 7

tabloravanledcom14000320 6

tabloravanledcom14000320 5

 tabloravanledcom14000320 4

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نصب تلویزیون شهری از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است. قیمت بالای این تلویزیون‌ها سبب شده است که همه امور مربوط به این تلویزیون‌ها با حساسیت ویژه‌ای دنبال شود. برای نصب تلویزیون‌های شهری بزرگ نیاز به استفاده از جرثقیل و ایجاد سازه‌های بتنی است.

مکاترونیک آریا خدمات نصب تلویزیون شهری را انجام می‌دهد. ما با انجام روش‌های نوین و بسیار حرفه‌ای در نصب تلویزیون شهری بازدهی تبلیغات شمارا به حداکثر می‌رسانیم. نصب تلویزیون شهری با در نظر گرفتن زوایای مختلف که بتواند تصاویر شمارا به‌صورت سه‌بعدی نمایش دهد از هنر نصاب‌های تابلوسازی مکاترونیک است.

 

nasabtabloo

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک اخیراً تعدادی تلویزیون شهری باکیفیت بسیار بالا را تهیه و خریداری کرده است. این تلویزیون‌ها باکیفیت p1 و p2 می‌باشند.

جهت خرید و دریافت مشاوره با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برخی از تابلوهای تبلیغاتی توانایی پخش نورپردازی‌های خاصی رادارند. این قابلیت به‌وسیله تجهیزات خاصی که درون این تابلوها نصب‌شده است انجام می‌شود. برای ساخت این تابلوها از اس ام دی‌های (smd) مخصوص نقطه‌ای استفاده می‌شود. نوع هفت‌رنگ این اس ام دی‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند. پیکسل این تابلوها از نوع پیکسل انگشتی است. هرچقدر تعداد پیکسل‌های انگشتی بیشتر باشد تابلو کیفیت بهتری خواهد داشت. در این تابلوها از سیم‌کشی مخصوص سه رنگ و مادربرد مخصوص استفاده می‌شود. تابلوهایی با این سخت‌افزار علاوه بر نمایش تصاویر باکیفیت، توانایی پخش فیلم‌های باکیفیت را نیز دارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاه جوش تابلوسازی در تولید تابلو استفاده می‌شود. این دستگاه در صنایع و تولیدات دیگری نیز کاربرد دارد. از این دستگاه برای جوشکاری ورق‌های نازک فلزی استفاده می‌شود. به این دلیل که ورق‌های تابلوسازی نازک هست از این دستگاه در تابلوسازی بسیار استفاده می‌شود و بانام دستگاه جوش تابلوسازی شناخته‌شده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای نئون شیشه‌ای جزو اولین تابلوهای تبلیغاتی بودند که دارای نور بودند. این تابلوها تقریباً هم‌زمان با تابلوای led به بازار آمدند. نئون شیشه‌ای در تابلوهای چلنیوم قدیمی و برای تولید نور در تابلوها استفاده می‌شد. کارکرد نئون شیشه‌ای به این صورت است که داخل لوله‌های شیشه‌ای نئون گاز فشرده وارد می‌کنند و زمانی که نئون را به برق وصل می‌کنند نور ایجاد می‌شود. یکی از ایرادات نئون شیشه‌ای این هست که به‌سرعت دچار آسیب می‌شد. همچنین این نئون‌ها به‌سختی قابل‌حمل و نقل بودند. از دیگر ایراداتی که نئون‌های شیشه‌ای داشت این بود که برخی مواقع دچار شوک برقی می‌شد.

اخیراً مدل جدیدی از نئون‌ها به نام نئون پلاستیکی نیز وارد بازار شده است. این نئون‌ها نیز همانند تابلوهای ال ای ی بودند و به نام نئون‌های فلکسی نیز معروف بودند. در حال حاضر استفاده از نئون‌های شیشه‌ای بسیار کاهش داشته است و خریدار آن‌چنانی ندارد. تابلو ال ای دی بهترین گزینه به‌جای نئون شیشه‌ای و نئون‌های پلاستیکی است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای کالاهایی هستند که به‌صورت یکدست دیده می‌شوند. ازاین‌رو برای بسیاری از افراد تابلوهای تبلیغاتی کالاهایی با دو یا سه قطعه مختلف به نظر می‌رسند. درحالی‌که تابلوها از قطعات زیادی تشکیل‌شده‌اند. سازه‌ها و تابلوهایی بزرگی که می‌بینید از کنار هم قرار دادن قطعات کوچک و بزرگ فراوانی ساخته می‌شوند. هر یک از این قطعات نقش مهم و کلیدی در کارکرد تابلو ایفا می‌کنند. یک تابلوساز باید ریزبینی و ظرافت خاصی داشته باشد. دقت در طراحی، ساخت و رنگ‌آمیزی باید به‌صورت حداکثری باشد. همچنین تابلوساز ابزار کار و تجهیزات بسیار مختلف باید داشته باشد. ا

نوع چسب‌ها، انواع تجهیزات و ابزار برقی، تجهیزات موردنیاز برای نصب ازجمله دستگاه برش، سنگ فرز و... همه لوازمی هست که یک تابلوساز باید به آن مجهز باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در تابلوهای تبلیغاتی که در آن از تصاویر و کلیپ‌های ویدئویی استفاده می‌شود می‌توان از افکت‌های زیبا و جذاب استفاده کرد. استفاده صحیح و درست از افکت‌های جذاب به‌اندازه کلیپ و تصویر شما ارزشمند و تأثیرگذار است. این افکت‌ها توسط نرم‌افزارهای ویرایش کلیپ و تصاویر ایجاد می‌شود.

استفاده از افکت در کلیپ‌ها و تصاویر فانتزی تبلیغات شمارا افزایش می‌دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی به‌مرورزمان، کیفیت و کارایی خود را از دست می‌دهند. برخی از این تابلوها ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند. برخی نیز کارکرد صحیح خود را حفظ می‌کنند. همچنین باگذشت زمان فنّاوری‌هایی پدید می‌آید که می‌توان آن را در تابلوهای قدیمی استفاده کرد. به‌روزرسانی و سرویس تابلو تبلیغاتی راهکاری برای موارد ذکرشده است.

پروسه به‌روزرسانی تابلو تبلیغاتی برای تابلوهای قدیمی انجام می‌شود. برخی از ویژگی‌های و امکانات جدید ازجمله ایجاد روشنایی در تابلوهای چلنیوم و نصب لامپ‌های جدید در تابلوهای فلکسی ازجمله مواردی هست که درزمینهٔ به‌روزرسانی تابلو انجام می‌شود. به‌روزرسانی تابلو تبلیغاتی امکان استفاده طولانی‌مدت و بهبود کیفیت تابلو تبلیغاتی قدیمی شمارا فراهم می‌کند.

به‌روزرسانی تابلو تبلیغاتی تنها مختص سخت افزا آن نیست. نرم‌افزارهای تابلوهای تبلیغاتی را نیز می‌توان به نسخه‌های جدید به‌روزرسانی کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلو چلنیوم پولکی از انواع جدید تابلوهای چلنیوم است. تابلوهای چلنیوم پولکی به دلیل استفاده از نوعی پلاستیک درخشان (پولک) در آن، نور را به‌صورت زیبا و درخشانی انعکاس می‌دهند. همین باعث زیبایی و درخشان بودن تابلو می‌شود. استفاده از پولک‌های فراوانی که برای خلق تصویر زمینه و یا تصویر خاص استفاده می‌شود، زیبایی کار را دوچندان می‌کند. این تابلو به دلیل انعکاس‌های خاص نور، به‌صورت سه‌بعدی دیده می‌شود.

تابلوهای چلنیوم پولکی در سالن‌های زیبایی، آرایشگاه زنانه، قنادی‌ها و تالارها استفاده فراوان دارد.

 

tabloravanledpolaki

tablo

tabloravanled.com14000316

تابلوهای پولکی ظاهری فانتزی دارند و برای انواع کسب‌وکارها مناسب هستند.

 

مطالب مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدت‌زمان تحویل تابلو تبلیغاتی به‌اندازه و نوع تابلو بستگی دارد. در زیر مدت‌زمان تقریبی تولید تابلو تبلیغاتی بر اساس نوع و اندازه را ذکر می‌کنیم.

تابلو ال ای دی تا ۳ متر: مدت‌زمان آماده‌سازی ۲ تا ۴ روز

تابلو ال ای دی بزرگ‌تر از ۳ متر:۲ روز تا ۱۰ روز

تلویزیون شهری تا ۳ متر:۲ تا ۴ روز

تلویزیون شهری بزرگ‌تر از ۳ متر:۳ تا ۱۵ روز

تابلوفلکسی تا ۳ متر:۳ تا ۷ روز

تابلوفلکسی بزرگ‌تر از ۳ متر ۳ تا ۲۰ روز

تابلو چلنیوم تا ۳ متر:۴ تا ۱۲ روز

تابلو چلنیوم بزرگ‌تر از ۳ متر:۵ تا ۲۵ روز

ساعت مسجدی: ۱ تا ۵ روز

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها نام‌های خاصی برای کسب‌وکار خود انتخاب می‌کنند. در تابلوهای تبلیغاتی نیز می‌توانند این نام‌ها را در تابلو درج نمایند. برای مثال شخصی با نام محمد مغازه کتاب‌فروشی باز می‌کند و بر روی تابلو تبلیغاتی خود عبارت کتاب‌سرای محمد را درج می‌کند. اما برخی مشتریان تمایل به درج نام‌های عمومی مربوط به کسب‌وکار خود دارند. همین آقای محمد می‌تواند نام کتاب‌سرا را بر روی تابلو تبلیغاتی خود درج کند و یا تصور کنید یک فروشگاه میوه و تره‌بار نام میوه سرا را بر روی تابلو تبلیغاتی خود ثبت کند.

استفاده از این روش نام‌گذاری تابلوهای چلنیوم و تابلوفلکسی مزایایی برای صاحبان کسب‌وکار دارد. اول اینکه استفاده از نام عمومی بر روی تابلو مشتری را سریع‌تر با محصول و خدمات شما متصل می‌کند. دوما استفاده از نام‌ها عمومی‌تر اعتبار کسب‌وکار شمارا در ذهن مشتری افزایش می‌دهد. و نکته سوم اینکه تابلوهایی این‌چنینی  را می‌توان به‌راحتی و بدون ایجاد تغییرات خاصی به کسب‌وکارهای مشابه فروخت.

 

 

مطالب مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در تابلوهای تبلیغاتی بسته به نوع تابلو از لامپ‌های و مهتابی‌های  مخصوصی استفاده می‌شود. تابلوهای فلکسی شناخته‌شده‌ترین تابلوهایی هستند که در آن از لامپ استفاده می‌شود. این لامپ‌ها انواع و کیفیت‌های مختلف و متنوعی دارند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک فروش انواع لامپ‌های تابلوفلکسی را انجام می‌دهد.

 

مطالب مرتبط

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی مهتابی خور

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

قابلیت تعویض رویه تابلو یکی از مزایای منحصربه‌فرد تابلوفلکسی است. در تعویض رویه تابلو، نیاز نیست به ساختار تابلو دست بزنید. صرفاً رویه جدید تولیدشده و بر روی رویه قبلی نصب می‌گردد. ازاین‌رو تابلوفلکسی را می‌توان در زمان‌های مختلف برای کسب‌وکارهای مختلف استفاده کرد. زحمت این کار تنها تعویض رویه تابلو هست که با هزینه کمی قابل انجام است.

تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعویض رویه تابلوفلکسی را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در برخی از تابلوهای تبلیغاتی نصاب باید تسلط کامل به همه قسمت‌های تابلو داشته باشد. بستن و استفاده از داربست یکی از موارد ضروری در نصب بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی است. استفاده از داربست باعث ایجاد تسلط کامل به تابلو می‌شود. در مواردی نظیر زیبا کردن دورتادور تابلو و یا زمانی که نیاز به تعویض فلکسی های بزرگ است نیاز مبرم به داربست وجود دارد. برای نصب تابلو چلنیوم نیز نیاز به استفاده از داربست است.

در تصاویر زیر می‌بینیم که برای نصب تابلو از داربست استفاده‌شده است.

 

tablocheleniumnokmedadi 10

tabloravanled14001002 119

tabloravanled14001002 120

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر کسب‌وکاری مسئولیت‌پذیری و انجام صحیح و کامل امور است. در تابلوسازی نیز مسئولیت‌پذیری از اهمیت بالایی برخوردار است. تابلوساز باید توجه داشته باشد که مشتری با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور و سختی‌های کسب‌وکار اقدام به پرداخت هزینه و سفارش تابلو تبلیغاتی می‌کند. ازاین‌رو باید رعایت کامل انصاف و جیب مشتری را در نظر داشته باشد. تولید تابلوی استاندارد و باکیفیت دیگر گزینه‌ای هست که تابلوساز باید آن را به‌صورت درست و کاملاً صحیح انجام دهد.

استفاده از مواد اولیه فیک و نامرغوب نیز امری هست که تابلوساز هرگز نباید به انجام آن روی بیاورد. حتی اگر تولید تابلو استاندار به‌صرفه نباشد. گاهی مشتری تقاضای سفارش قیمت تابلو با مبلغ بسیار کم را دارد. در این موارد استفاده از مواد اولیه استاندارد و نامرغوب به‌صرفه نیست. در این شرایط بهترین کار این هست که سفارش مشتری را نپذیرید. برخی تابلوسازها در این شرایط سفارش مشتری را قبول می‌کنند ولی تابلو را با مواد اولیه نامرغوب و بی‌کیفیت تولید می‌کنند. تابلوساز باید یک چهارچوب برای خود تعریف کند به این صورت که تابلوی باکیفیت  تولید کند به صورتی که تابلو برای خودش به‌صرفه باشد.

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف تابلوساز پشتیبانی شامل تعمیرات و خدمات پس از فروش است. به نظر ما درصورتی‌که کالای پشتیبانی و خدمات پس از فروش نداشته باشد اصلاً تولید آن اشتباه است. خدمات پشتیبانی شامل گارانتی و تأمین قطعات جزو لاینفک از پروسه تولید و فروش محصولات است که باید به‌صورت کاملاً اصولی و استاندارد انجام شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لحیم‌کاری یکی از پروسه‌های تولید تابلو ال ای دی است. در زیر تصاویری از تابلو ال ای دی های لحیم‌کاری شده را مشاهده می‌کنید. در تعمیر تابلوهای ال ای دی نیز بعضاً لحیم‌کاری انجام می‌شود.

ltabloo 1

ltabloo 3

ltabloo 2

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برخی از مجموعه‌های تبلیغاتی بزرگ که تابلوهای فراوانی در سطح شهر دارند هرازگاهی اقدام به مزایده اجاره تابلو تبلیغاتی خود می‌نمایند. سایر شرکت‌ها و مجموعه‌ها می‌توانند با و برنده شدن در این مزایده‌ها، تابلوهای تبلیغاتی را اجاره کرد و از راه اجاره تک‌تک تابلوها سود فراوانی کسب کنند. این مطلب ازاین‌جهت عنوان شد که برخی از مشتریان سؤالاتی در این مورد داشته‌اند. با جستجوی روزانه در مورد مزایده تابلو تبلیغاتی در وب‌سایت نیازمندی‌های همشهری و سایر وب سایت‌ها می‌توانید از زمان و شرایط این‌گونه مزایده‌ها آگاه شوید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شاید تابه‌حال عبارت تابلو ال ای دی ضد آب را شنیده باشید. در این تابلوها بر روی ماژول‌های تابلو، ماده‌ای مانند چسب آکواریوم ریخته می‌شود تا از نفوذ آب به ماژول جلوگیری کند. درواقع تابلو به‌خودی‌خود خصوصیت ضد آب ندارد و در اینجا چسب آکواریوم کار عایق را انجام می‌دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای لایت باکس دقیقا شبیه تابلوهای فلکسی smd خور هستند.با این تفاوت که چاپ لایت باکس به صورت طلق است .این تابلو ها کیفیت بسیار بالایی دارند.فریم این تابلوها به گونه ای ساخته می شود که مصرف کننده به راحتی می تواند چاپ ها را عوض کند.یکی از موارد پراستفاده این تابلوها در ایستگاهها و قطارهای مترو می باشد.

 در حال حاضر قیمت این تابلوها بسیار بالاست از این رو بسیاری از علاقه مندان به این تابلو به استفاده از تابلو فلکسی روی آورده اند.به دلیل گرانی این تابلو اغلب شرکت ها و سازمان هایی نظیر شهرداری و.. که توانایی مالی بالایی دارند از این تابلوها استفاده می کنند.لایت باکس ها جزو تابلوهای لوکس هستند.به دلیل چاپ بسیار با کیفیت لایت باکس ،از این تابلو به عنوان قاب عکس نیز استفاده می شود.البته این تابلوها پیچیدگی های خاصی دارند و به راحتی نمی توان در اموری نظیر عکاسی از آن استفاده کرد و نیاز به مهارت بالایی دارد.

به دلیل محدود بودن اندازه چاپ ،در چاپ های بزرگ باید از دو یا چند تیکه استفاده کرد که این کار کیفیت تابلو را به طرز چشم گیری کاهش می دهد؛از این رو این تابلوها در سایزهای بزرگ ساخته نمی شوند.بزرگترین اندازه ای تابلو لایت باکس یک تیکه  در سایز 180 در 120 سانتیمتری می باشد که یک ورق کامل می باشد.

lightbox

لایت باکس کنترل دار با 16 رنگ

لایت باکس های کنترل دار 16 رنگه از از محصولات جدید تابلوسازی مکاترونیک در زمینه لایت باکس است.این لایت باکس ها 16 رنگ مختلف را پشتیبانی می کنند. به این صورت که کاربر می تواند با استفاده از کنترل رنگ لایت باکس را به رنگ دلخواه تغییر دهد.بر روی کنترل لایت باکس هر 16 رنگ مختلف وجود دارد و کاربر با فشار دادن دکمه مربوط به هر رنگ تابلو را به رنگ دلخواه در می آورد.لایت باکس با رسیوری که بر روی آن نصب است دستورات را کنترل دریافت کرده و اجرا می کند.

خصوصیت جذاب دیگری که این لایت باکس ها دارند این هست که این لاست باکس ها می توانند به صورت فلشر روشن و خاموش شوند و در هربار روش و خاموش شدن رنگی جدیدی را نمایش دهند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پیکسل کوچکترین واحد تشکیل دهنده تصاویرگرافیکی است.همه تجهیزات نمایشگر گرافیک دیجیتالی با پیکسل سروکار دارند.گوشی های همراه،تلویزیون های خانگی ،مانیتور و .... .ساختار گرافیکی-دیجیتالی تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری نیز از پیکسل تشکیل شده است.پیکسل ها در تابلوهای ال ای دی بر روی برد الکترونیکی  به نام PCB قرار می گیرند.

فاصه پیکسل ها در تابلو تبلیغاتی تاثیر مستقیم بر وضوح و کیفیت تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری دارد.هرچه فاصه پیکسل ها با هم نزدیک تر باشد به الطبع تعداد پیکسل ها بیشتر شده و کیفیت بهتری خواهیم داشت.تابلوهای ال ای دی به لحاظ فاصله پیکسل از p1 تا p20 رتبه بندی می شوند. در حال حاضر تابلوهای p1 که مصرف indoor دارند دارای بالاترین کیفیت در میان تابلوهای ال ای دی هستند.اینجا p نماد پیکسل می باشد و عدد 1 نشان دهنده این هست که در این تابلو پیکسل های رنگی RGB   یک میلیمتر از هم فاصله دارند.در تابلوهای p2 فاصله پیکسل ها با هم 2 میلیمتر است و همینطور تا تابلوهای p20.

برای انتخاب تابلو مناسب با محل باید به دو مورد کلیدی توجه شود.1-محلی که تابلو استفاده می شود. 2- انتظاری که از تابلو وجود دارد.دقت داشته باشید در صورتی که فاصله بیننده تا تابلو بیش از 6 متر باشد تفاوت رزولوشن ها چندان به چشم نمی آید.در کل برای تابلوهای outdoor بیرونی تابلوهای  p6 گزینه عالی می باشد .در فضاهای داخل سالن و indoor نیز تابلوهای p4 گزینه مناسبی هستند.برای مثال در تالارهای پذیرایی معمولا از تابلوهای p4 استفاده می شود.این تابلوها کیفیت مناسب و خرابی کمی دارند.همچنین مصرف برق و گرمای کمتری نیز تولید می کنند.

طیف رنگ های قابل نمایش در تابلو تبلیغاتی

گستردگی نمایش رنگ تاثیر فراوانی در زیبایی و وضوح تابلو دارد.هرچقدر مادربرد تابلو قوی تر باشد و همچنین تعداد پیکسل های تابلو  بیشتر باشد ،تابلو طیف وسیعتری از رنگ را ایجاد می کند.طیف وسیع رنگ برای طبیعی و زیبا جلوکردن تابلو تاثیر زیادی دارد.

برای مثال تابلوهای p1 تصویر خیلی با کیفیت تری دارد و همچنین رنگ های بیشتری تولید می کند.

نگهداری و طول عمر تابلو

هرچقدر فاصله پیکسل ها با هم کمتر باشد نگهداری تابلو سخت تر و آسیب پذیری آن بیشتر است.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

منظور از بازسازی تابلو تبلیغاتی تعمیرات و نوسازی اساسی تابلو تبلیغاتی است.گرچه کلمه بازسازی در لغت به معنی تعمیر نیز هست ولی در اینجا منظور نه تعمیر تنها یک بخش تابلو ،بلکه تعمیر اساسی و بنیادی تابلو است.بازسازی تابلو معمولا در تابلوهای تبلیغاتی گران قیمت انجام می شود.

تابلوسازی مکاترونیک بازسازی تابلوهای ال ای دی ،چلنیوم ،فلکسی و سایر تابلوهای تبلیغاتی را انجام می دهد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی ابزاری موثر در انتشار اطلاعات سازمانی هستند.انتشار و نمایش اطلاعات در تابلوهای تبلیغاتی معمولا در راستای اهداف مراکز و مجموعه های مالک تابلو انجام می شود.برای مثال اطلاعات پروازهای فرودگاهها ،در تابلوهای تبلیغاتی درج می شود .اطلاعات حرکت قطارها به صورت مرتب در تابلوهای درج شده در ایستگاه قطار درج می شوند و مثال های فراوانی از این دست.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی را می توان به دو نوع عمده indoor و outdoor تقسیم کرد.تابلوهای Indoor در داخل سالن ها وسفضاهای سرپوشیده و تابلوهای outdoor در فضای بیرونی و آزاد استفاده می شوند.به الطبع تابلوهای outdoor به دلیل اینکه در معرض نور خورشید و برف و باران هستند باید خصوصیات ويژه ای داشته باشند.یکی از مهمترین این قطعات ماژول می باشد (در تابلو های ال ای دی و تلویزیون شهری).ماژول های تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری به دو صورت معمولی و ضد آب و آفتاب می باشند.

ماژول های داخل سالن ضد آب و آفتاب نیستند.این ماژول ها با قرار گرفتن در زیر آفتاب حتی برای یک روز ، ظاهرشان به راحتی خمیده و تغییر می کند.از ماژول های داخل سالن به هیچ وجه نباید در بیرون از سالن استفاده کرد.تابلوهایی با ماژول ضد آب ،برای استفاده  در فضاهای بیرونی و  outdoor استفاده می شوند.این ماژول ها ضد گرد و غبار ،ضد آب و مقاوم در برابر خوردگی هستند و از درجه حفاظت بالایی برخوردارند.در مازول های ضد آب تنها قسمت روبر (فسمتی از ماژول  که دید دارد)ضد آب است.اما قسمتی پشتی همه ماژول ها (چه ضد آب و چه معمولی)در مقابل نور و رطوبت آسیب پذیر هستند.برای رفع این مشکل باید از فریم های مناسب  استاندارد برای ماژول استفاده کرد.

در کل بهتر است تابلوها حتی اگر دارای ماژول ها ضد آفتاب و آب باشند ،در زیر نور آفتاب و بارش باران قرار نگیرند زیرا به راحتی عمر آنها به نصف می رسد.در کل تابلوهای تبلیغاتی محصولات آسیب پذیری هستند و حتی بهترین تابلوسازان نیز نمی توانند ادعا کنند که تابلوهایی با عمر خیلی بالا تولید کنند.حداکثر طول عمری که تابلوساز می تواند تضمین کند  بین 6 تا 7 سال است و نه بیشتر.البته استفاده از قطعات با کیفیت و هزینه های اضافی دیگر نظیر دستگاه تهویه و استفاده از کولرگازی نیز تا حدودی می تواند بر عمر تابلو تاثیرگذار باشد.با رعایت موارد ذکر شده عمر تابلو ممکن است به 10 سال برسد(بدون خرابی و مشکل).

عوامل تاثیرگذار بر عمر تابلو ال ای دی

عوامل تاثیرگذار بر عمر تابلو های ال ای دی و تلویزیون شهری به شرح زیر می باشند.

- تهیه مناسب هوا:تهویه هوا توسط فن های بی صدا و بزرگ و یا با کولرگازی انجام می شود.

- آب بندی خوب و مناسب

- سیم کشی درست و منطقی

- پاورهای مناسب

- نصب اوصلی و خوب

- شرایط آب و هوای محیطی

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تولید هدایا و تندیس های هنری توسط تابلو تبلیغاتی از دیگر خدمات تابلوسازی مکاترونیک است.خدمات ما در این زمینه شامل شامل طراحی و ساخت لوگوی شرکت ها ،تابلوهای یاد بود ،تندیس های افراد ،لوح های تقدیر بر روی تابلو و... می باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعویض متن تابلو تبلیغاتی از اموری هست که شخص باید حداقل توانایی کار با کامپیوتر را داشته باشد.تعویض متن تابلو و انتقال اطلاعات به تابلو از طریق کامپیوتر انجام شود.درتابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری پورتهای usb وپورت lan شبکه و ارتباط وایرلس برای انتقال متن و سایر اطلاعات از کامپیوتر به تابلو استفاده می شود.البته استفاده از پورت های usb و lan ساده تر از ارتباط وایرلس است.اما در برخی مکان ها که امکان ارتباط کابلی و استفاده از usb وجود ندارد قابلیت وایرلس می تواند بسیار کارگشا باشد.در چند سال اخیر نیز با اضافه شدن قابلیت وایرلس ب.هر چند در تابلوهای قدیمی تر پورت های com و parallel نیز مورد استفاده قرار می گرفت.

برای انتقال متن و اطلاعات به تابلو ابتدا باید نرم افزار مربوط به تابلو را یافته و در کامپیوتر نصب کنید.نرم افزارهای تابلو تبلیغاتی تحت سیست عامل  ویندوز هستند.در صورتیکه نرم افزار مورد نظر را نصب کنید خواهید دید که نرم افزار امکانات مختلفی دارد.از انتخاب فونت و نوع تابلو گرفته تا انتخاب نوع رنگ متن و تصویر و.... .حال باید نوع متن ،فونت ،ابعاد تابلو و سایر پارامترها را انتخاب کنید.در صورتیکه همه چیز مرتب انجام شود نوبت به انتقال اطلاعات به تابلو می رسد.

انتقال اطلاعات به تابلو به دو صورت گرفتن خروجی از نرم افزار و یا انتقال مستقیم اطلاعات انجام می شود.در روش اول از تنظیمات را از نرم افزار خروجی گرفته و در تابلو آپلود می کنیم.در روش دوم در نرم افزار گزینه ای به عنوان انتقال وجود دارد که با کلیک بر روی آن اطلاعات جدید به تابلو منتقل می شود.فایل آپلود شده پس از انتقال به تابلو به حافظه eeprom برد اصلی تابلو منتقل می شود.زمانی که تابلو روشن می شود ،برنامه ها از حافظه eeprom به حافظه رم منتقل می شوند.دلیل انتقال و سپس اجرای برنامه ها به حافظه رم این است که حافظه رم سریعتر است و همچنین برای دفعات بی نهایت می توان اطلاعات را روی حافظه رم قرار داده و حذف کرد.

نرخ تازه سازی صفحه نمایش

نرخ تازه سازی یکی از پارامترهای کیفیت تابلو ال ای دی می باشد.نرخ تازه سازی به زبان ساده ،سرعت نمایش کدهای برنامه بر روی تابلو ال ای دی است.هر چقدر نرخ تازه سازی بیشتر باشد کیفیت و شفافیت تصویر، بهتر خواهد بود.نرخ تازه سازی بر روی کیفیت نور نیز تاثیرگذار است؛هرچقدر نرخ تازه سازی بیشتر باشد نور براق تری خواهیم داشت.هرچند بالا بودن نرخ تازه سازی یکی از فاکتورهای مهم تابلو است اما نباید بیش از حد بالا باشد و باید تحت کنترل باشد.سرعت پردزاش اطلاعات در تابلوهای بزرگ تر اهمیت بیشتری دارد و اطلاعات را در تابلوهای بزرگ تر با کیفیت و سرعت بیشتری نمایش می دهد.

تعویض متن تابلو روان با گوشی

تابلوهای روان جدید این قابلیت را دارند که می توان آنها را از طریق پورت usb به گوشی همراه متصل کرد.پس از انجام اتصال با نصب نرم افزار مربوطه بر روی گوشی تابلو را به صورت کامل کنترل کرد.در این نرم افزار به راحتی می توان متن و رنگ نوشتار تابلو را نیز تغییر داد.

برخی دیگر از تابلوهای تبلیغاتی مدرن قابلیت اتصال به وای فای را دارند.این تابلوها اصطلاحا managable (قابل مدیریت)هستند.این تابلوهای دارای نرم افزارهای مختص گوشی می باشند.با نصب نرم افزار بر روی گوشی و ایجاد ارتباط گوشی با تابلو از طریق وای فای یا بلوتوث امکان مدیریت و تغییر متن تابلو وجود خواهد داشت.

تذکر:مدیریت تابلو روان از طریق گوشی معمولا برای تابلوهای تبلیغاتی کوچک کاربرد دارد.این تابلوها برنامه ساده ای دارند  و مدیریت آن با نرم افزارهای گوشی به راحتی امکان پذیر است.اما در تابلوهای تبلیغاتی بزرگ مدیریت تابلو باید با کامپیوتر انجام شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

انتخاب متن مناسب برای درج در تابلو نیاز به درک کامل و دقیق از کسب و کار و فعالیت مجموعه دارد.در تابلوهای ال ای دی یا تلویزیون شهری به دلیل روان بودن نوشته ها به راحتی می توان متن نمایش داده شده در تابلو را تغییر داد.در این تابلوها به صورت نامحدود می توان متن و تصویر تابلو را تغییر داد .در تابلوهای فلکسی و چلنیوم و سایر تابلوها که به صورت الکترونیکی کار نمی کنند این امر فقط یک بار امکان پذیر است در این تابلوها باید در انتخاب متن برای درج در تابلو کاملا دقت شود زیرا پس از ساخت تابلو امکان تغییر متن و اطلاعات درج شده به راحتی امکان پذیر نیست و مستلزم صرف وقت و هزینه است.برای مثال در صورتی که قصد تعویض متن تابلو چلنیوم و تابلو فلکسی را داشته باشید باید تابلو یا بخشی از آن را محل نصب باز کرده و سپس اقدام به تغییر و در بیشتر موارد تعویض متریال مورد نظر نمایید.

متن درج شده در تابلو به صورت کامل نمایانگر کسب و کار و فعالیت شما باشد.تابلو تبلیغاتی جایی برای توضیحات اضافی ندارد.در تابلو تبلیغاتی باید به صورت کاملا مستقیم خدمات و محصولات شما نمایش داده شود.ممکن است در آینده نیز بخواهید محصولات و خدمات جدیدی نیز ارائه کنید ؛پس می توانید خدماتی که در آینده قصد ارائه دارید را نیز در تابلو درج کنید تا در آینده نیاز به دوباره کاری نداشته باشید.در انتخاب متن از کلمات اصلی و کلیدی کسب و کار خود را استفاده کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوهای تبلیغاتی کامپوزیتی از دیگر انواع تابلوهای تبلیغاتی هستند.البته کامپوزیت تنها در نما  و یا زمینه تابلو استفاده می شود با این حال تابلوهایی که در آن از کامپوزیت استفاده شود تابلو کامپوزیتی می نماییم.این تابلوها از ورق های آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته می شوند.از کامپوزیت در نمای ساختمان ها بسیار استفاده می شود.تابلوهای تبلیغاتی کامپوزیتی دوام و کیفیت بالایی دارند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در چند روز اخیر و در پی احتمال رفع برخی از تحریم های اقتصادی شاهد کاهش قیمت محسوس در برخی تابلوهای تبلیغاتی و قطعات مربوط به آن بوده ایم.لوازمی نظیر لوله و آهن مورد استفاده در تابلو ،انواع ماژول ها و سایر قطعات با کاهش قیمت روبرو شده اند.در حال حاضر به لحاظقی قیمت ،بهترین زمان برای خرید تابلو تبلیغاتی است.

 

تاریخ مطالب 1400/02/19

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تابلوسازی مکاترونیک قصد دارد برای امر بازاریابی اقدام به جذب و استخدام  تعداد ویزیتور تابلو تبلیغاتی نماید.ویزیتورهای مربوطه باید آشنایی کلی با تابلوهای تبلیغاتی داشته باشند و دارای روابط عموبی بالایی باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.