چرا اجاره تابلو تبلیغاتی؟

با افزایش قیمت تابلو تبلیغاتی بسیاری از کسب‌وکارها به اجاره کردن تابلو تبلیغاتی روی آورده‌اند. همچنین بسیاری از کسب‌وکارها به‌صورت فصلی یا مقطعی فعالیت دارند و برای تبلیغاتی ترجیح می‌دهند به‌جای خرید تابلو تبلیغاتی از تابلوهای تبلیغاتی اجاره‌ای استفاده کنند. شرکت‌های بسیاری نیز در نمایشگاه‌های بین‌المللی فعالیت دارند و صرفاً برای چند روز نیاز به تابلو تبلیغاتی دارند. راهکار مناسب برای همه موارد ذکرشده استفاده از تابلوهای تبلیغاتی اجاره‌ای است. تابلوهای تبلیغاتی اجاره‌ای که در میان تابلوسازان بانام تابلو تبلیغاتی رنتال نیز شناخته‌شده است، شرایط و خصوصیات خاصی دارند. نصب سریع و راحت، قابلیت جابه‌جایی و وزن کم ازجمله خصوصیات این نوع تابلوهای تبلیغاتی است.

در این میان اجاره تابلوهای تبلیغاتی indoor (داخلی) بیش از اجاره تابلوهای outdoor(بیرونی) است. دلیل این امر این هست که تابلوها indoor در داخل سالن و فضاهای سربسته نصب می‌شوند و امکان خرابی کمتری دارند. بالطبع در صورت خراب شدن تابلو در طول زمان اجاره، اجاره‌کننده باید ضرر و زیان بپردازد به همین دلیل است که  اجاره‌کنندگان اغلب تمایل به اجاره تابلوهای indoor دارند.

تابلوهای LED اجاره ای

تابلوهای LED اجاره‌ای برای غرفه‌ها و کنفرانس‌ها، پنل های LED هستند که قادر به نمایش تصاویر و فیلم‌های با وضوح‌بالا و درخشندگی بالاتر از دستگاه‌های دیگر هستند. درگذشته برای این موارد از مانیتورها و پروژکتورهای سنتی استفاده می‌شد. این تابلوها ممکن است در محیط‌هایی با نوربالا استفاده شوند؛ ازاین‌رو بایستی طوری طراحی شوند که روشنایی بالایی داشته باشند. این تابلوها به‌راحتی مونتاژ می‌شوند و وزن کمی دارند.

صفحه‌نمایش‌ها رنتال به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که متخصصانی که محصولات و خدمات خود را در نمایشگاه‌ها و کنگره‌ها به نمایش می‌گذارند می‌توانند همه محصولات خود را در قالب بزرگ و به طرز چشمگیری به نمایش بگذارند.

 تأمین‌کنندگان تجهیزات سمعی و بصری که کنسرت، ارائه یا رویدادهای تبلیغاتی را سازمان‌دهی می‌کنند نیز مشتریان صفحه‌نمایش LED اجاره‌ای معمولی هستند.

در صفحه‌نمایش‌های LED اجاره‌ای امکان تنظیم و تغییر اندازه صفحه وجود دارد. بنابراین، این‌یک جایگزین بسیار متنوع برای متخصصان بخش سمعی و بصری است.

سیستم مونتاژ ماژولار و تجهیزات الکترونیکی هوشمند به شما امکان می‌دهد اندازه را مطابق با نیاز خودتنظیم کنید. همچنین می‌توان یک صفحه‌نمایش بزرگ را برای اجاره به چند صفحه کوچک‌تر تقسیم کرد.

به لطف ویژگی‌های فنی پیشرفته، صفحه‌نمایش LED اجاره‌ای، تجسم محتوای ویدئویی کامل را حتی در خارج از منزل و در زیر نور کامل خورشید ارائه می‌دهد.

تجهیزات سبک‌وزن تابلوها تبلیغاتی رنتال یک عامل مهم برای انجام سریع، اقتصادی و ایمن امور مربوط به آن است. صفحه‌نمایش LED اجاره‌ای ارائه‌شده توسط تابلوسازی مکاترونیک شامل دو ماده سبک اصلی هستند: آلومینیوم و رزین اپوکسی با فیبر. استفاده از این اجزا به ما امکان طراحی و تولید صفحه‌های بسیار سبک و مقاوم را می‌دهد.

قطعات تابلو تبلیغاتی رنتال باید قابلیت مونتاژ سریع و آسان داشته باشند. همچنین این تابلوها باید بارها مونتاژ و جدا شوند. مهم است که مکانیزم های آن قابل‌اطمینان باشند و بعد از چندین جلسه مونتاژ خراب نشوند. تابلوهای رنتال در تابلوسازی مکاترونیک به گونه ساخته می‌شود که هزاران جلسه مونتاژ و جداسازی مداوم را بدون ساییدگی و پارگی قابل‌توجهی تحمل می‌کنند.

حمل‌ونقل آسان

برای تسهیل حمل‌ونقل صفحه‌نمایش‌های اجاره‌ای، می‌توانید یک قاب مخصوص با ظرفیت‌های مختلف خریداری کنید.

این جعبه‌های حمل‌ونقل حرفه‌ای، از صفحه LED اجاره‌ای شما در حین حمل‌ونقل و نگهداری محافظت می‌کند. داخل این جعبه‌ها فوم‌های با چگالی بالا ساخته‌شده و با قاب خریداری‌شده سازگار است. علاوه بر این، موارد دارای قسمت‌هایی برای ذخیره سیم‌کشی و لوازم جانبی مختلف است. آن‌ها حتی می‌توانند چرخ داشته باشند و به دلیل مکانیزم های ایمنی فوق‌العاده، روی‌هم قرار می‌گیرند.

چگونه صفحه‌های بزرگ برای اجاره مونتاژ می‌شوند؟ برای نصب صفحه‌نمایش LED اجاره‌ای تولیدشده توسط تابلوسازی مکاترونیک، نیازی به دانش فنی قبلی ندارید و می‌توانید بدون هیچ کمکی این کار را انجام دهید. کتابچه‌های راهنمای ما اطلاعات سیستماتیک مفصلی در مورد سیستم‌های مونتاژ-جداسازی ارائه می‌دهد. درنهایت، می‌توانید با انتخاب منوی LCD صفحه‌نمایش را به پردازنده ویدئو متصل کرده و ورودی‌های ویدئویی را که می‌خواهید فعال کنید انتخاب کنید و روی صفحه LED نمایش داده شوند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات اجاره انواع تابلوهای تبلیغاتی ازجمله تابلو ال ای دی، تابلو چلنیوم و تلویزیون شهری را انجام می‌دهد.

نویسنده :تیم تحریریه تابلوسازی مکاترونیک

منابع:برخی از بخش های این مطلب از سایت منبع visualled.com ترجمه و بارگذاری شده است.

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری در تهران و شهرستان ها

tabloravanled14001002 16

اجاره ساعت مسجدی

اجاره ساعت مسجدی

tabloravanled14001002 45

اجاره تابلو چلنیوم در تهران و شهرستان ها

اجاره تابلو چلنیوم در تهران و شهرستان ها

tabloravanled14001002 80

اجاره تابلو فلکسی

اجاره تابلو فلکسی در تهران و شهرستان

tabloravanled14001002 14

اجاره تابلو تبليغاتی


موجودی: 30

اجاره تابلو ال ای دی


اجاره تابلو ال ای دی

موجودی: 14

اجاره تابلو ال ای دی در سایزها کوچک


اجاره تابلو ال ای دی در سایزها کوچک

موجودی: 18

اجاره تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری برای نمایشگاههای بین المللی


اجاره تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری برای نمایشگاههای بین ...

موجودی: 58

انواع تابلوled


انواع تابلو تبليغاتی برای کسب و کارهای مختلف

موجودی: 16

تابلوهای ال ای دی با قابلیت جابه جایی


تابلوهای ال ای دی با قابلیت جابه جایی

موجودی: 20

تلویزیون شهری سایز کوچک مناسب مساجد


تلویزیون شهری تلویزیون شهری p4 آنلاین با کیفیت بسیار بالا ...

مقالات و مطالب تابلوسازی