با افزایش قیمت تابلو تبلیغاتی بسیاری از کسب و کارها به اجاره کردن تابلو تبلیغاتی روی آورده اند.همچنین بسیاری از کسب و کارها به صورت فصلی یا مقطعی فعالیت دارند وبرای تبلیغاتی ترجیح می دهند به جای خرید تابلو تبلیغاتی از تابلوهای تبلیغاتی اجاره ای استفاده کنند.شرکت های بسیاری نیز در نمایشگاههای بین المللی فعالیت دارند و صرفا برای چند روز نیاز به تابلو تبلیغاتی دارند. راهکار مناسب برای همه موارد ذکر شده استفاده از تابلوهای تبلیغاتی اجاره ای می باشد.تابلوهای تبلیغاتی اجاره ای که در میان تابلوسازان با نام تابلو تبلیغاتی رنتال نیز شناخته شده می باشد ،شرایط و خصویات خاصی دارند .نصب سریع و راحت ،قابلیت جابه جایی و وزن کم از جمله خصوصیات این نوع تابلوهای تبلیغاتی می باشد.

در این میان اجاره تابلوهای تبلیغاتی indoor (داخلی)بیش از اجاره تابلوهای outdoor(بیرونی)است.دلیل این امر این هست که تابلوها indoor در داخل سالن و فضاهای سربسته نصب می شوند و امکان خرابی کمتری دارند.به الطبع در صورت خراب شدن تابلو در طول زمان اجاره ،اجاره کننده باید ضررو زیان بپردازد به هیمن دلیل است که  اجاره کنندگان اغلب تمایل به اجاره تابلوهای indoor دارند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات اجاره انواع تابلوهای تبلیغاتی از جمله تابلو ال ای دی ،تابلو چلنیوم و تلویزیون شهری را انجام می دهد.

اجاره تابلو تبليغاتی


موجودی: 30

اجاره تابلو ال ای دی


اجاره تابلو ال ای دی

موجودی: 14

اجاره تابلو ال ای دی در سایزها کوچک


اجاره تابلو ال ای دی در سایزها کوچک

موجودی: 18

اجاره تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری برای نمایشگاههای بین المللی


اجاره تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری برای نمایشگاههای بین ...

موجودی: 58

انواع تابلوled


انواع تابلو تبليغاتی برای کسب و کارهای مختلف

موجودی: 16

تابلوهای ال ای دی با قابلیت جابه جایی


تابلوهای ال ای دی با قابلیت جابه جایی

موجودی: 20

تلویزیون شهری سایز کوچک مناسب مساجد


تلویزیون شهری تلویزیون شهری p4 آنلاین با کیفیت بسیار بالا ...

مقالات و مطالب تابلوسازی