ساعت مسجدی یا ساعت اذان گو از تجهیزاتی هست که در سال های اخیر استفاده زیادی در مساجد داشته است .استفاده از ساعت مسجدی کار را برای مدیریت مساجد بسیار ساده تر کرده است.این ساعت ها مزایای بسیاری دارند از جمله پخش اذان ،پخش فایل های صوتی و...  .شاید مهمتری خصوصیت این ساعت ها پخش اذان به صورت اتوماتیک از این ساعت ها می باشد.این ساعت ها در زمان های مختلفی اقدام به پخش اذان می کنند.در کنار ساعت مسجدی ،ساعت صرافی یا ساعت بانکی نیز تجهیزاتی شبیه  ساعت مسجدی هستند که در صرافی ها ،بانک ها و ادارات استفاده می شوند.این ساعت ها تقریبا هم اندازه ساعت مسجدی هستند و برای نمایش اعداد و ارقام ،قیمت ها و... در مراکز ذکر شده استفاده می شوند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تولید ،فروش و تعمیر ساعت مسجدی و ساعت صرافی و ساعت بانکی را انجام می دهد.این مجموعه از معتبرترین مراکز ارائه این تجهیزات در کشور می باشد.ما با سال ها سابقه در زمینه تولید ، فروش و تعمیر ساعت مسجدی و ساعت صرافی و ساعت بانکی در خدمت مشتریان عزیز می باشیم.همچنین این مجموعه در کنار فروش این تجهیزات آمادگی خریداری هر نوع تجهیزات از این دست را دارا می باشد.

مجموعه مکاترونیک پس از ارسال محصولات خود  به مشتریان ،اقدام به ارسال کارشناس به محل برای نصب و آموزش استفاده از ساعت مسجدی و ساعت صرافی و ساعت بانکی  به مشتریان می نماید.همچنین در داخل بسته این تجهیزات دفترچه مربوط به گارانتی و آموزش های مورد نیاز کوجود می باشد.

 

 

ساعت مسجد


موجودی: 1

تعیمر و راه اندازی ساعت مسجدی مسجد ستارخان


تعیمر و راه اندازی ساعت مسجدی مسجد ستارخان

موجودی: 3

فروش 3 عدد ساعت مسجدی


فروش 3 عدد ساعت مسجدی

موجودی: 15

تابلو دیجیتال صرافی


تابلو ال ای دی صرافی

موجودی: 45

ساعت مسجد بسیار زیبا


ساعت مسجد بسیار زیبا

موجودی: 8

ساعت مسجد اذان گو


ساعت مسجد اذان گو از محصولات پر فروش و ظریف و بسیار ارزشمند ...

موجودی: 9

ساعت مسجد


ساعت بانک با رنگبندی بسیار زیبا

موجودی: 1

طراحی و ساخت ساعت مسجدی اختصاصی


طراحی و ساخت ساعت مسجدی اختصاصی در ابعاد و اندازه های مختلف

موجودی: 20

تلویزیون شهری سایز کوچک مناسب مساجد


تلویزیون شهری تلویزیون شهری p4 آنلاین با کیفیت بسیار بالا ...

موجودی: 8

طراحی و تولید جدیدترین ساعت های مسجدی


طراحی و تولید جدیدترین ساعت های مسجدی

موجودی: 8

ساعت مسجد در ابعاد مختلف


تولید و فروش ساعت مسجد در ابعاد و اندازه های مختلف

آخرین مطالب تابلوسازی

جستجو محصولات

واحد پولی

تابلوسازی مکاترونیک به عنوان برندی منحصربه فرد و یکتا در زمینه تولید ، فروش و تعمیر انواع تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده می باشد.