مطالب و مقالات تابلو فلکسی

برای مشاهده مقالات و مطالب مرتبط تابلو فلکسی در لینک زیر کلیک کنید.

مطالب مرتبط تابلو فلکسی

تابلو فلکسی


نتایج 1 تا 36 از کل 36 نتیجه
موجودی: 3

برد فلکسی با طرح دقتر روزنامه


تابلوتبلیغاتی با طرح دقتر روزنامه

موجودی: 4

تابلو با طرح تولید مواد غذایی


تابلو با طرح تولید مواد غذایی

موجودی: 10

تابلو شرکت های تجاری


تولید انواع تابلو شرکت های تجاری

موجودی: 10

تابلو طرح شیرینی فروشی


تابلو طرح شیرینی فروشی

موجودی: 15

تابلو فلکسی طرح سلف سرویس ساندویجی


تابلو طرح سلف سرویس ساندویجی

موجودی: 4

تابلو فلکسی مهتابی خور برای شرکت نیک پوش


طراحی زیبا مواد اولیه با کیفیت رنگ بندی عالی

تمام شده

تابلوهای فلکسی در طرح های جدید


تولید تابلو در طرح های جدید

موجودی: 15

تولید تابلو با طرح فروشگاه پوشاک


تولید تابلو با طرح فروشگاه پوشاک در انواع و اشکال مختلف

موجودی: 2000

فروش قطعات و لوازم تابلو فلکسی


فروش قطعات تابلوهای تبلیغاتی

موجودی: 50

فلکسی طرح آتلیه عکاسی و فست فود


تابلو آتلیه عکاسی و فست فود تابلو فلکسی استفاده از رنگ ...

موجودی: 50

فلکسی طرح بیمارستان


تولید بهترین تابلوهای تبلیغاتی با طرح بیمارستان

موجودی: 50

نصاب تابلو فلکسی


نصاب تابلو با جدیدترین متدهای روز

موجودی: 4

نمونه کار تابلو فلکسی برای دفتر پیشخوان دولت


نمونه کار ساخت و نصب تابلو فلکسی

موجودی: 50

تابلو طرح لوازم یدکی ماشین


تابلو طرح لوازم یدکی ماشین

موجودی: 30

تابلو تبلیغاتی طرح فروشگاه پارچه


تابلو طرح فروشگاه پارچه

موجودی: 2

تابلو طرح کافه رستوران


تابلو طرح کافه رستوران برای مجموعه رستوران سعد اباد در تهران

موجودی: 15

تابلوسازی فلکسی


تولید بهترین نوع تابلو در ایران توسط مجموعه صنعتی مکاترونیک

موجودی: 10

تابلو فلکسی


نصب تابلو فلکسی

موجودی: 1

تابلو فلکسی طرح آموزشگاه


تابلو فلکسی طرح آموزشگاه با زیبایی خاص و منحصربه فرد

موجودی: 50

طراحی تابلو فلکسی برای کتاب فروشی


طراحی تابلو فلکسی برای کتاب فروشی

موجودی: 5

تابلو تبلیغاتی با طرح درمانگاه


ساخت تابلو با کیفیت برای درمانگاهها

موجودی: 1000

قطعات تابلو فلکسی


فروش قطعات تابلو فلکسی

موجودی: 50

تابلو فلکسی طلا فروشی


تابلو فلکسی طلا فروشی

موجودی: 10

تابلو فلکسی مشاور املاک


تابلو فلکسی مشاور املاک

موجودی: 100

تابلو فلکسی فروشگاه کامپیوتر


تابلو فلکسی برای فروشگاه کامپیوتر

موجودی: 50

تابلو تبلیغاتی طرح فروشگاه زنجیره ای


تابلو تبلیغاتی طرح فروشگاه زنجیره ای

موجودی: 10

تابلو فلکسی طرح رستوران


تابلو فلکسی طرح رستوران

موجودی: 20

تابلو فلکسی مدل دفتر وکیل


تابلو فلکسی مدل دفتر وکیل

موجودی: 30

تابلو تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم خانگی


تابلو تبلیغاتی نصب شده برای فروشگاه لوازم خانگی

موجودی: 30

تابلو فلکسی طرح باشگاه ورزشی


تابلو فلکسی طرح باشگاه ورزشی

موجودی: 5

طراحی تابلو فلکسی با طرح آرایشگاه عروس


طراحی تابلو فلکسی با طرح آرایشگاه عروس

موجودی: 30

فلکسی طرح فروشگاه موبایل


تابلو فلکسی طرح فروشگاه موبایل

موجودی: 13

تابلو طرح مرکز تعویض روغن


تابلو فلکسی با طرحی منحصربه فرد

طراحی تابلو فلکسی خاص

برخی تابلوها به لحلظ شکلی ساختار کاملا متفاوت از سایر تابلوها هستند.طراحی این تابلوها معمولا توسط افراد خوش ذوق ،خلاق و متفاوت انجام می شود.این تابلوها در صورتی که به خوبی تولید و نصب شوند می توانند بسیار تاثیرگذار و ارزشمند باشند.در تولید برخی از اشکال خاص از این تابلوها باید رعایت قوانین و الزامات اجتماعی را نیز در نظر گرفت.برای مثال تابلوها فلکسی مورد نیاز کسب و کارهای آرایشی یا پوشاک  بانوان  از این جمله موارد هستند.در کشور محدودیت هایی برای طراحی این نوع تابلوها وجود دارد.تابلوساز بایستی با درک محدودیت ها اقدام به تولید تابلویی ارزشمند و تاثیرگذار نماید.

طراحی و ساخت تابلوهای فلکسی خاص و ويژه از جمله خدمات تابلوسازی مکاترونیک است.

استفاده از تابلو فلکسی در آموزش

استفاده از تابلو فلکسی در آموزش نیز کاربرد فراوان دارد.از تابلوهای فلکسی در مدارس و دانشگاهها استفاده کرد.تابلوهای فلکسی کوچک را می توان در ابعاد طول و عرض حدود 1 متر یا کوچک تر تولید کرد و برای اهداف آموزشی در مدارس استفاده کرد.بر روی این فلکسی ها اشکال و جملات درخواستی از طرف مدارس حک و ثبت می شود.معلم ها از این تابلوها برای نمایش تصویری مفاهیم مورد نظر خود استفاده می کنند.استفاده از تابلو فلکسی جهت آموزش در رشته های تجربی و پزشکی کاربرد بیشتری دارد.

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی صنعتی در امر آموزش ،در کشور ما در حال جا افتادن است و هنوز به شکل وسیع استفاده نمی شود. اما می بینیم که در بسیاری از کشورهای پیشرفته به دلیل کیفیت بالا و سرعت در انتقال مفاهیم، از این تابلوها در مدارس و دانشگاهها استفاده می شود.

اندازه تابلو فلکسی

تابلوهای فلکسی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود.انتخاب اندازه این تابلوها به شرایط و نحوه استفاده از آن بستگی دارد.تابلو فلکسی می تواند در سردر و بالای محل کسب و کار شما نصب شود و یا در مکانی دیگر نظیر خیابان ،میدان و... نصب گردد.در صورتی که مشتری بخواهد تابلو را به صورت اول نصب کند(نصب بر روی سردر محل کسب و کار) باید اندازه تابلو با اندازه محیط متناسب باشد.در این صورت کارشناسان تابلوسازی در محل حضور یافته و محل نصب تابلو را اندازه گیری کرده و تابلویی با اندازه مورد نیاز تولید می کنند.اما در مورد دوم و در صورتی که مشتری قصد استفاده از تابلو فلکسی در خیابان را داشته باشد دیگر محدودیتی در ابعاد و اندازه وجود ندارد و می توان تابلویی با هر ابعاد و اندازه ای تولید کرد.

 تابلوهای بزرگ در مقابل وزش باد و طوفان بسیار آسیب پذیرتر هستند.وظیفه تابلوساز تنها تولید تابلو نیست و تابلوسازی وظیفه نصب و پشتیبانی تابلو را نیز برعهده دارد.هر قدر اندازه و ابعاد تابلو فلکسی بزرگتر باشد سازه های مورد استفاده در تابلو نیز باید بزرگتر و قوی تر باشد.

شرکت در مزایده ها و مناقصه های تابلو فلکسی

مناقصه  و مزایده  روش های برای فروش و خرید محصولات یا خدمات می باشد.به صورتی که تعدادی از فعالین و علاقه مندان ارائه خدمات و سرویس مشخصی در یک جا حضور می یابند .در این گردهمایی کسی که بالاترین قیمت را برای خرید کالا یا خدمات ارائه دهد(در مزیده ها)یا کسی که پایین ترقیمت برای فروش کالا یا خدمات را ارائه دهد (در مناقصه) برنده مزایده یا مناقصه خواهد شد.

مناقصه تابلو فلکسی

مناقصه های مربوط به تابلو فلکسی همه ساله توسط شهرداری ها ،سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی انجام می شود.مجموعه تابلوسازی بسیاری در این مناقصه ها شرکت می کنند .شهرداری تهران از بزرگترین برگزار کننده گان مناقصه های این تابلوها می باشد.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک در چندین مناقصه برگزار شده توسط شهرداری تهران وسازمان های دیگر برنده مناقصه شده و اقدام به تولید و نصب تابلو در تعداد بسیار بالا برای این مجموعه ها نموده است.تابلوهای نصب شده در منطقه پارک سوار آزادی از جمله این تابلوها هستند.

مزایده های تابلو فلکسی نیز زمانی اتفاق می افتد که سازمان ها و مجموعه های بزرگ دارای تعداد بسیار زیادی تابلو ضایعاتی و معیوب  بوده و قصد فروش این تابلوها را داشته باشند.در این جا نیز مراکز تابلوسازی یا خریدار ضایعات در مزایده ها شرکت کرده و کسی که بالاترین قیمت را ارائه دهد برنده مزایده خواهد شد.

تابلو فلکسی ،تابلو تبلیغاتی محبوب با مزایایی متفاوت

 

         

تابلو تبلیغاتی فلکسی که با زبان انگلیسی با نام Flex advertsing board شناخته می شود درسایر کشورها نیز محبوبیت بالایی دارد.از این تابلوها معمولا برای تبلیغات outodoor و بیرونی استفاده می شود.تابلو فلکسی مناسب برای نمایش اطلاعاتی همچون نام شرکت یا نام مجموعه تجاری ،لوگو،اطلاعات تماس و تصاویری از خدمات و محصولات می باشد.

همانطور که می دانیم در تابلوهای فلکسی از مکانیزم چاپ استفاده می شود .به دلیل نرم و قابل انعطاف بودن متریال فلکسی ،تجهیزاتی چاپی دیجیتالی و مدرن امروزی ،به راحتی قادرند هر نوع تصویری را با کیفیت و وضوح بالا بر روی آن چاپ نمایند.وضوح و کیفیت بالا مهمترین رکن در جلب توجه مخاطبان و مشتریان است.

چاپگرهای تابلو فلکسی را به صورت کلی می توان به دو نوع جوهرافشان و لیزری تقسیم کرد.این تجهیزات قادرند هر نوع تصویری را با وضح بالا چاپ نمایند.از این چاپگرها برای چاپ بر روی مواد دیگر نظیر چوب ،لباس و فلزات نیز استفاده کرد. قابلیت چاپ تمام رنگ و کیفیت بالا هر کارفرمایی  را وسوسه می کند تا از این نوع تابلوهای تبلیغاتی استفاده کند.از این رو جدا از قیمت پایین تر این تابلو در میان سایر تابلوهای تبلیغاتی به دلیل کیفیت بالای این تابلوها ،بسیاری ترجیح می دهند که از تابلو فلکسی جهت امور تبلیغاتی خود استفاده کنند.

tabloravanled.com 1399 projects 7

تابلو فلکسی مزیت دیگری نیز دارد که شاید چندان مورد توجه قرار نگرفته است.وزن کم این تابلوها و عدم نیاز به برق و روشنایی در این تابلوها ،ایده تولید تابلو فلکسی پرتابل را در ذهن تابلوسازان ایجاد کرد.تابلو سازان با تعبیه پایه های مخصوص برای تابلوفلکسی و شکل دهی مناسب به آن می توانند این تابلوها را به صورت پرتابل و قابل جابه جایی تولید کنند.تابلوهای فلکسی پرتابل معمولا در مقابل مغازه ها و یا در دو طرف کوچه هایی که مغازه یا فروشگاه در آن کوچه هست قرار می گیرد.در مواردی نیز تابلوهای فلکسی در ابعاد کوچک توسط بازاریاب ها و به صورت دستی استفاده می شود.به صورتی که بازاریاب تابلو را در دست گرفته و توضیحات لازم را برای عابرین ارائه می دهد.

تابلوسازی مکاترونیک در کنار تولید و نصب تابلو فلکسی برای مشتریان اقدام به ارائه خدمات چاپ فلکسی به همکاران و نصایهای تابلو فلکسی می نماید.                          همچنین ما اقدام به تولید استند بنر(بنرهای ایستاده )در هر ابعاد و اندازه ای می نماییم.

 

                

 

 

ويژگی های مهم تابلو فلکسی

 

 ويژگی های مهم تابلو فلکسی

تابلوهای فلکسی از تابلوهایی هست که تابلوسازان بیشتری در تولید این نوع تابلوها فعالیت دارند .روکش این تابلوهای از جنس پارچه هست. پارچه مورد استفاده در تولید تابلو فلکسی از جنس پارچه های معمولی نیست بلکه از نوع پارچه های پلاستیکی هست.این پارچه ها انعطاف و مقاومت بالایی در برابر باران و آفتاب دارند و بسیار محکم هستند .پارچه های تابلو فلکسی موارد استفاده دیگری نیز دارند.این پارچه ها به دلیل مقاومت و انعطاف بالا برای اموری نظیر آب بندی و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرند.در واقع اسم نوع پارچه فلکسی است و به همین دلیل این تابلوها با نام فلکسی شناخته می شوند.

انجام چاپ شکل های مختلف بر روی این تابلوها نیز توسط تابلو کاران حرفه ای به راحتی قابل انجام است.تابلو کاران با چاپگرهای ويژه و صنعتی که در بازار موجود است می توانند هرگونه شکل و تصویری بر وی تابلو فلکسی چاپ کنند.

مهم ترین ويژگی های تابلو فلکسی کیفیت بالای چاپ،قیمت پایین و ماندگاری بالا است.تابلو های فلکسی نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی  ماندگاری بسیار بالاتری دارند.همچنین قیمت این تابلو ها از همه تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده و مهم  کمتر است.برای مثال قیمت یک تابلوفلکسی با اندازه بیست و پنج متر مربع که  به صورت متوسط  سال نیز عمر می کند در حدود20 میلیون تومان است.قیمت یک تابلو ال ای دی با همین اندازه در حدود 80 میلیون تومان است که البته به طور متوسط عمر بسیار کمتر نیز خواهد داشت(به طور متوسط حدود 3 تا 5 سال).تابلو های فلکسی  به دلیل قیمت پایین و عمر بالا در میان مشتریان و تابلو سازان به عنوان یک تابلو وفادار و ماندگار شناخته شده است.این تابلوها همواره مشتریان خاص خود را در هر شرایطی داشته اند .همانطور که قبلا نیز گفته شد استفاده از نور مهتابی یا smd باعث جذابیت و چشم نوازی بیشتر تابلو فلکسی می شود  که البته این مورد موجب افزایش قیمت تابلو نیز می شود.

نصب تابلو فلکسی

خصوصیت دیگر این تابلو ها سبک بودن آنهاست.سبک بودن این تابلو ها موجب راحتی حمل و نقل و نصب این تابلوها  شده است.می دانیم بسیاری از کسبه محل کسب خود را اجاره می کنند.برای این قشر از کسبه راحتی جابه جایی و سبک بودن تابلو بسیار مهم است.در صورتی که تابلو سبک باشد و پیچیدگی های نصب زیادی نداشته باشد به راحتی می توان محل نصب باز کرده و در جای دیگری نصب کرد.خوشبختانه تابلوهای فلکسی این خصوصیت را دارا هستند.این تابلوها نه پیچیدگی های نصب تابلو های ال ای دی و تلویزیون شهری را دارند و نه وزن سنگین آنها را .مصرف کنندگان به راحتی می توانند این تابلوها را باز کرده و به محل دیگری برده و نصب کنند.البته سبک بودن و راحتی نصب تابلو فلکسی سبب نمی شود که افراد غیر متخصص جهت نصب و جابه جایی این تابلوها اقدام کنند.امور نصب هرگونه تابلو منجمله تابلو فلکسی را حتما به نصاب های تابلو محل نمایید.

در صورتی که نسبت هزینه و زیبایی و کارایی تابلو را در نظر بگیریم متوجه می شویم که تابلو فلکسی بهترین و به صرفه ترین تابلو تبلیغاتی است.

تعمیرات تابلو فلکسی

همانطور که گفته شد تابلو فلکسی نسبت به تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری عمر بالاتری دارند .اما این تابلوهای نیز ممکن است به دلیل مختلف دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند .مشکلاتی نظیر وزش بادهای شدید ،برخورد اجسام و... می تواند تابلوهای فلکسی را دچار آسیب نماید.بیشترین موارد خرابی در تابلو فلکسی پاره شدن تابلو و یا کج شدن تابلو به دلیل بخورد اشیاع می باشد.این تابلوها به دلایل ذکر شده و همچنین نور آفتاب ممکن است کیفیت ظاهر خود را تا حدودی از دست دهند.از این رو معمولا هرچند سال یکبار روی تابلو فلکسی را عوض می کنند .تعویض روی تابلو فلکسی کار بسیار ساده هست و هر بار که می خواهید این کار را انجام دهید این کار قابل راحت تر از مورد قبلی قابل  انجام است.

تعمیرات تابلو فلکسی به دو صورت در محل نصب تابلو و یا در محل تابلوسازی انجام می شود.

تابلوسازی مکاترونیک در صورتی که رفع مشکل تابلو در محل نصب مقدور باشد اقدام به تعمیر تابلو در محل می نماید و این روش البته هزینه کمتری را برای مشتری به همراه دارد.در صورتی که تعمیر تابلو در محل میسر نباشد بایستی تابلو فلکسی را از جای خود باز کرده به تابلوسازی برده و پس از تعمیر در تابلوسازی به محل برده و مجددا نصب شود.در این روش به دلیل انجام فعالیت بیشتر هزینه بیشتری نیز برای مشتری خواهد داشت.

مصارف غیرتبلیغاتی تابلو فلکسی

تابلو فلکسی به غیر از مصارف تبلیغاتی مصارف دیگری نیز دارد.بسیار دیده شده است که در شهرها ،خیابان ها وحتی داخل اداره ها وسازمان ها از تابلوهای فلکسی برای نمایش علائم هشداردهنده،راهنمایی افراد و موارد آموزشی استفاده می شود.تابلو فلکسی به دلیل قیمت پایین و وضوح بالا گزینه مناسبی برای استفاده های از این دست می باشد.

استفاده از ورق های گالوانیزه در تابلو فلکسی

در تابلوهای فلکسی سایز بزرگ که پشت آنها خالی باشد(پشت آنها به دیوار یا جایی وصل نباشد)، ترجیحا از ورق های گالوانیزه استفاده می شود.استفاده از ورق گالوانیزه در این تابلوها به این دلیل است که فشار باد باعث پاره کردن تابلو فلکسی نشود.در کل تابلوهای فلکسی با سایزهای بزرگ باید دارای پروفیل و آهن کشی قوی باشند.در غیر اینصورت تابلو خم شده و یا تاب برمی دارد.رعایت موارد ذکر شده باعث می شود که تابلو فلکسی خیلی قشنگ و صاف و کشیده دیده می شود.

تولید تابلو فلکسی در تابلو سازی مکاترونیک

تابلوسازی مکاترونیک از بزرگترین تولید کنندگان تابلوفلکسی می باشد این مرکز در کمترین زمان ممکن تابلوهای فلکسی مدرن و مقاوم و با کیفیت بالا تولید می کند.

با خرید تابلو فلکسی از تابلو سازی مکاترونیک کیفیت و هزینه مناسب را تجربه کنید.

استفاده از پرژکتور در تابلو فلکسی

در تابلوهای فلکسی مهتابی خور تقریبا پس از گذشت دو تا سه سال از عمر تابلو ،غالبا تمام مهتابی ها و ترانس های تابلو بلا استفاده می شوند و باید تعویض شوند.در حال حاضر به دلیل تحریم ها ،ترانس های تابلو فلکسی کمیاب و گران قیمت شده اند از این رو در بسیاری از موارد برای نور این تابلوها از پروژکتور استفاده می شود.استفاده از پروژکتور نسبت به ترانس هم ارزان تر است و هم طول عمر بیشتری دارد.تعمیرات پروژکتور نیز عمری نسبتا ساده تر است.در حال حاضر در اغلب بیلبوردهایی که در خیابان ها و اتوبان ها نصب شده اند از پروژکتور استفاده شده است.

استفاده از پروژکتور در تابلو فلکسی راهکار مناسبی برای نورانی کردن تابلو و دیده شدن تابلوفلکسی در شب است .با این حال  درفلکسی با نور مهتابی به این دلیل که نور از داخل تابلو خارج می شود ،تابلو زیباتر و جذاب تر به نظر می رسد.در واقع پروژکتورها تا حدود 60 درصد کار فلکسی مهتابی خور را انجام می دهد .فلکسی با cmd و مهتابی زیباترین تابلوها ی تبلیغاتی هستند.در صورتی که محدودیت و قیمت بالای برخی قطعات نبود استفاده از تابلو مهتابی خور گزینه بسیار بهتری از استفاده از پروژکتور بود.برخلاف فلکسی های معمولی که غالبا کاربرد outdoor دارند  از تابلو فلکسی مهتابی خور در داخل سالن جهت تزئینات نیز استفاده می شود.

 

 

قیمت تابلو تبلیغاتی

یکی از مهم ترین سوالاتی که مشتریان در مورد تابلوهای تبلیغاتی دارند سوال در مورد قیمت تابلوهای تبلیغاتی می باشد.محاسبه قیمت تابلوهای تبلیغاتی بسته به نوع تابلو،اندازه و تکنولوژی مورد استفاده در تابلو متغیر است.برای محاسبه قیمت تابلوهای تبلیغاتی مشتری ابتدا بایستی جنس و اندازه تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت اقدام به برآورد هزینه وقیمت نماید.

 

 

تابلو فلکسی

 
                                         

تولید تابلو فلکسی فوری

در سالهای اخیر درخواست برای خرید تابلو فلکسی افزایش داشته است.از سوی دیگر مشتریان همواره تقاضا دارند که تابلوهای سفارشی را در اسرع وقت دریافت نمایند.این دو عامل باعث شده که تولید کنندگان به فکر یافتن روش های برای تولید و تحویل سریعتر این تابلوها باشند.تولید کنندگان بایستی سازوکاری طراحی کنند تا تابلو فلکسی را به صورت فوری تولید کرده و تحویل مشتری دهند.

تولید تابلو فلکسی فوری مستلزم سه چیز است.

1-دارا بودن تجهیزات و دستگاههای چاپ پیشرفته

2-استفاده از تابلوسازان چیره دست و با تجربه

3-استفاده از نرم افزارهای پیشرفته طراحی

این سه عامل به صورت مکمل در کنار یکدیگر عمل می کنند .فاکتورهای ذکر شده باعث خواهد شد که تابلو در اسرع وقت و با کیفیت بالا ساخته شده و تحویل مشتری گردد.همچنین در تابلوهای ساخته شده با این روش ،می توان طرح دلخواه مشتری را در تابلو ایجاد کرد . البته این سرعت عمل در چاپ تابلو نبایستی بر کیفیت تابلو های طراحی شده تاثیر منفی داشته باشد.

مجموعه تابلو سازی مکاترونیک امکان تولید تابلو فلکسی به صورت فوری را مهیا کرده است و تابلوهای سفارشی خود را در کمترین زمان ممکن تولید کرده و تحویل مشتری می دهد.

           

انواع تابلو فلکسی

تابلو فلکسی

تعداد بازدید

نمایش تعداد مطالب
28441

مقالات و مطالب تابلوسازی