تابلو فلکسی ،تابلو تبلیغاتی محبوب با مزایایی متفاوت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

         

تابلو تبلیغاتی فلکسی که با زبان انگلیسی با نام Flex advertsing board شناخته می شود درسایر کشورها نیز محبوبیت بالایی دارد.از این تابلوها معمولا برای تبلیغات outodoor و بیرونی استفاده می شود.تابلو فلکسی مناسب برای نمایش اطلاعاتی همچون نام شرکت یا نام مجموعه تجاری ،لوگو،اطلاعات تماس و تصاویری از خدمات و محصولات می باشد.

همانطور که می دانیم در تابلوهای فلکسی از مکانیزم چاپ استفاده می شود .به دلیل نرم و قابل انعطاف بودن متریال فلکسی ،تجهیزاتی چاپی دیجیتالی و مدرن امروزی ،به راحتی قادرند هر نوع تصویری را با کیفیت و وضوح بالا بر روی آن چاپ نمایند.وضوح و کیفیت بالا مهمترین رکن در جلب توجه مخاطبان و مشتریان است.

چاپگرهای تابلو فلکسی را به صورت کلی می توان به دو نوع جوهرافشان و لیزری تقسیم کرد.این تجهیزات قادرند هر نوع تصویری را با وضح بالا چاپ نمایند.از این چاپگرها برای چاپ بر روی مواد دیگر نظیر چوب ،لباس و فلزات نیز استفاده کرد. قابلیت چاپ تمام رنگ و کیفیت بالا هر کارفرمایی  را وسوسه می کند تا از این نوع تابلوهای تبلیغاتی استفاده کند.از این رو جدا از قیمت پایین تر این تابلو در میان سایر تابلوهای تبلیغاتی به دلیل کیفیت بالای این تابلوها ،بسیاری ترجیح می دهند که از تابلو فلکسی جهت امور تبلیغاتی خود استفاده کنند.

tabloravanled.com 1399 projects 7

تابلو فلکسی مزیت دیگری نیز دارد که شاید چندان مورد توجه قرار نگرفته است.وزن کم این تابلوها و عدم نیاز به برق و روشنایی در این تابلوها ،ایده تولید تابلو فلکسی پرتابل را در ذهن تابلوسازان ایجاد کرد.تابلو سازان با تعبیه پایه های مخصوص برای تابلوفلکسی و شکل دهی مناسب به آن می توانند این تابلوها را به صورت پرتابل و قابل جابه جایی تولید کنند.تابلوهای فلکسی پرتابل معمولا در مقابل مغازه ها و یا در دو طرف کوچه هایی که مغازه یا فروشگاه در آن کوچه هست قرار می گیرد.در مواردی نیز تابلوهای فلکسی در ابعاد کوچک توسط بازاریاب ها و به صورت دستی استفاده می شود.به صورتی که بازاریاب تابلو را در دست گرفته و توضیحات لازم را برای عابرین ارائه می دهد.

تابلوسازی مکاترونیک در کنار تولید و نصب تابلو فلکسی برای مشتریان اقدام به ارائه خدمات چاپ فلکسی به همکاران و نصایهای تابلو فلکسی می نماید.                          همچنین ما اقدام به تولید استند بنر(بنرهای ایستاده )در هر ابعاد و اندازه ای می نماییم.