شرکت در مزایده ها و مناقصه های تابلو فلکسی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مناقصه  و مزایده  روش‌های برای فروش و خرید محصولات یا خدمات است. به صورتی که تعدادی از فعالین و علاقه‌مندان ارائه خدمات و سرویس مشخصی در یکجا حضور می‌یابند. در این گردهمایی کسی که بالاترین قیمت را برای خرید کالا یا خدمات ارائه دهد (در مزایده‌ها) یا کسی که پایین‌ترین قیمت برای فروش کالا یا خدمات را ارائه دهد (در مناقصه) برنده مزایده یا مناقصه خواهد شد.

مناقصه تابلوفلکسی

مناقصه‌های مربوط به تابلوفلکسی همه‌ساله توسط شهرداری‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی انجام می‌شود. مجموعه تابلوسازی بسیاری در این مناقصه‌ها شرکت می‌کنند. شهرداری تهران از بزرگ‌ترین برگزارکنندگان مناقصه‌های این تابلوها است. مجموعه تابلوسازی مکاترونیک در چندین مناقصه برگزارشده توسط شهرداری تهران و سازمان‌های دیگر برنده مناقصه شده و اقدام به تولید و نصب تابلو در تعداد بسیار بالا برای این مجموعه‌ها نموده است. تابلوهای نصب‌شده در منطقه پارک‌سوار آزادی ازجمله این تابلوها هستند.

مزایده‌های تابلوفلکسی نیز زمانی اتفاق می‌افتد که سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ دارای تعداد بسیار زیادی تابلو ضایعاتی و معیوب  بوده و قصد فروش این تابلوها را داشته باشند. در اینجا نیز مراکز تابلوسازی یا خریدار ضایعات در مزایده‌ها شرکت کرده و کسی که بالاترین قیمت را ارائه دهد برنده مزایده خواهد شد.


مقالات و مطالب تابلوسازی