تعمیر تلویزیون شهری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 تلویزیون شهری از تابلوهای تبليغاتی گران‌قیمت است که به‌صورت استراتژیک برای کسب‌وکارها و شرکت‌های قدرتمند به لحاظ مالی، مورداستفاده قرار می‌گیرد. تلویزیون‌های شهری بعد از نصب در محل نیاز به سرویس‌های مداوم و مکرر دارند و در بازه‌های زمانی مختلف باید کارکرد و کیفیت آن مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد. تلویزیون‌هایی که در فضاهای باز قرار دارند نیاز به مراقبت بیشتری دارند. موارد بسیاری وجود دارد که توسط کارشناسان و تکنسین‌های این محصول طی دوره‌های زمانی مشخص تست و کنترل می‌شود و در صورت وجود مشکل،  عیب‌یابی و رفع می‌شود.

یکی از خدمات که تابلوسازی مکاترونیک ارائه می‌دهد تعمیر تلویزیون شهری شهری در محل است. به دلیل حجم و وزن بالای تلویزیون‌های شهری نقل‌وانتقال آن‌ها به تعمیرگاه در صورت خرابی با دشواری‌های بسیاری همراه هست. همچنین در بسیاری موارد بایستی برای نقل‌وانتقال آن مجوزهای مختلفی گرفته شود. تعمیر تلویزیون شهری در محل می‌تواند گزینه ایده آلی برای استفاده‌کنندگان از این محصولات باشد. البته تابلوسازی مکاترونیک تمام سعی خود بر تعمیر تلویزیون شهری در محل را می‌نماید ولی در صورت مقدور نبودن تعمیر در محل و نیاز به انجام کارهای تخصصی‌تر و تجهیزات بیشتر برای تعمیر تلویزیون، نیاز به انتقال تلویزیون شهری به تعمیرگاه است. نقل‌وانتقال تلویزیون‌های شهری معمولاً به نسبت اندازه با نیسان، خاور و در بعضی مواقع با جرثقیل انجام می‌شود.

مشتریان عزیزی که محصولات تلویزیون شهری را از تابلوسازی مکاترونیک خریداری می‌نمایند حتماً توجه داشته باشند که در صورت خرابی محصول و داشتن گارانتی هرگز تعمیرات تلویزیون شهری را به شرکت و شخص خاصی محول نکنند زیرا در صورت باز شدن دستگاه  توسط شرکت یا شخص دیگری، دستگاه فاقد گارانتی خواهد بود. همچنین این مرکز تابلوسازی توانایی تعمیر انواع برندهای تلویزیون شهری در هراندازه و کیفیتی را دارد.


مقالات و مطالب تابلوسازی