فروش تلویزیون شهری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تلویزیون شهری برای مجتمع‌های تجاری

یکی از روش‌های استفاده به‌صرفه از تلویزیون شهری این هست که چندین کسب‌وکار مختلف به‌صورت گروهی اقدام به خرید تلویزیون شهری نمایند. این مورد برای کاسب‌های فعال در پاساژها و مراکز تجاری بیشتر نمود پیدا می‌کند. کاسب‌های فعال در یک پاساژ یا مرکز تجاری می‌توانند به‌صورت گروهی اقدام به خرید تلویزیون شهری نمایند و به‌صورت مساوی از امکانات تبلیغاتی آن بهره‌مند شوند. هر شرکت یا مجموعه‌ای کلیپ موردنظر را خود را تهیه می‌کند. کلیه کیپ‌ها و تصاویر جمع‌آوری‌شده و از طریق فلش یا کامپیوتر به تلویزیون منتقل می‌شود. زمان‌بندی پخش هر کلیپ را نیز می‌توان مشخص کرد.

پخش کلیپ در تلویزیون شهری

یکی از کاربردهای مهم تلویزیون شهری پخش کلیپ تصویری است. تلویزیون شهری کلیپ‌های تصویری را با وضوح‌بالا نمایش می‌دهد. این قابلیت از قابلیت‌های بسیار مهمی است که نمونه‌های آن را تنها در تابلوهای ال ای دی باکیفیت می‌توان یافت. در کنار لزوم استفاده از تلویزیون شهری برای پخش کلیپ‌های تبلیغاتی، طراحی و ساخت  کلیپ‌های تبلیغاتی زیبا و تأثیرگذار نیز می‌تواند بر جذاب بودن آگهی و برانگیختن مخاطب تأثیرگذار باشد.

خرید تلویزیون شهری

خرید تلویزیون شهری باقیمت مناسب و کیفیت عالی را با ما تجربه کنید. تابلوسازی مکاترونیک در کنار تولید و تعمیر تلویزیون شهری یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان این محصول در سراسر کشور است. آوازه محصولات مکاترونیک به اکثر شهرستان‌ها و شهرهای بزرگ کشور رسید است. مکاترونیک متبحرترین و متخصص‌ترین مرکز تابلوسازی درزمینهٔ تولید تلویزیون‌های شهری است. تلویزیون‌های شهری تولیدشده در مکاترونیک از کیفیت و کارایی فراوانی برخوردارند. طول عمر بالا، زیبایی و چشم‌نوازی از خصوصیات محصولات مکاترونیک است.

نصاب تلویزیون شهری

تابلوسازی مکاترونیک یکی از متبحرترین مجموعه‌های تابلوسازی در نصب تلویزیون شهری است. تلویزیون شهری به دلایل قیمت بالا، وزن و خصوصیات خاصی که دارد نیازمند نصب توسط نصاب‌های بسیار باتجربه‌ای است. نصب تلویزیون شهری توسط افراد مبتدی می‌تواند به خسارت‌های جبران‌ناپذیری منتهی شود. بسیاری از مشکلات نصب تلویزیون شهری یا سایر تابلوهای تبلیغاتی ممکن است در هنگام نصب بروز نکند و مدت‌ها بعد از نصب نمایان شود. ازاین‌رو مکاترونیک حساسیت بسیار بالایی برای نصب این محصول دارد و نصب تلویزیون شهری به‌صورت مستقیم توسط مدیریت این مرکز کنترل می‌شود. نظارت مستقیم مدیریت و استفاده از نصاب‌های چیره‌دست و کار بلد امکان ایجاد مشکل در نصب تلویزیون شهری را به حداقل می‌رساند.

حمل‌ونقل تلویزیون شهری

یکی از نکاتی که نصاب‌های تلویزیون شهری بایستی به آن دقت کافی داشته باشند نحوه حمل‌ونقل این تابلوهای تبلِیغاتی گران‌قیمت است. تلویزیون‌های شهری از حساس‌ترین تابلوهای تبليغاتی هستند که باید تمهیدات ويژه برای حمل‌ونقل آن در نظر گرفته شود. تلویزیون‌های شهری اندازه‌های مختلفی دارند آن‌ها را می‌توان توسط ماشین‌سواری، وانت یا نیسان و ماشین‌های سنگین حمل‌ونقل کرد. تلویزیون‌های شهری کوچک در ماشین‌های سواری به‌راحتی قابل‌حمل هستند. تلویزیون‌هایی که توسط وانت، نیسان یا ماشین‌های نظیر خاور حمل‌ونقل می‌شوند بایستی به‌صورت محکم و مطمئن در پشت ماشین بسته شوند. برای جلوگیری از ضربه خوردن این تلویزیون‌ها در کنار و اطراف آن در هنگام حمل‌ونقل باید از اشیاء نرم نظیر پارچه استفاده کرد تا از وارد شدن ضربه به تلویزیون جلوگیری شود. هنگام بستن این تلویزیون‌ها دقت داشته باشید که فشار طناب نباید به تلویزیون صدمه وارد کند.

 فروش تلویزیون در شهرستان‌ها

تابلوسازی مکاترونیک یکی از مراکزی هست که بیشترین آمار ارسال تلویزیون شهری به شهرستان‌ها را دارد. بسیاری از مشتریان و یا  تابلوسازان در شهرستان‌های دور و نزدیک برای سفارش تولید و یا تعمیر تلویزیون شهری با این مرکز تماس می‌گیرند و سفارش‌ها خود را به این مرکز ارائه می‌دهند. تابلوسازی مکاترونیک به‌عنوان یک برند شناخته‌شده و صاحب سبک در سراسر کشور شناخته‌شده است.


مقالات و مطالب تابلوسازی