مزایای تلویزیون شهری نسبت به تابلو ال ای دی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مزایای تلویزیون شهری نسبت به تابلو ال ای دی

از کاربردهای جدید تلویزیون شهری استفاده از این تلویزیون ها در داخل سالن ها  نظیر تالارها ،نمایشگاه ها می باشد.با توجه به قیمت بالای تلویزیون های شهری نسبت به تلویزیون معمولی و تابلوled شاید این سوال مطرح شود که چرا از این تابلوها به جای تلویزیون شهری استفاده نمی شود.

تلویزیون های شهری مزایای فراوانی نسبت به تلویزیون های معمولی و تابلو ال ای دی دارند که در زیر به تشریح برخی از این مزایا می پردازیم.

tabloravanled.com 74

1-تلویزیون شهری دستگاهی صنعتی می باشد و مخصوص کارهای تبلیغاتی ساخته شده است .نور زیادی دارد و باعث می شود که تصویر بسیار واضح پخش شود.و همچنین جذابیت بیشتری دارد.

2-تعمیر و نگهداری تلویزیون شهری نسبت به تلویزیون های معمولی بسیار راحت تر هست .برای مثال در تلویزیون های معمولی در صورتی که صفحه تلویزیون آسیب ببیند صفحه  تلویزیون باید به صورت کلی تعویض شود که هزینه بسیاری دارد و یا بایستی تلویزیون را تعویض کرد ولی در تلویزیون های شهری فقط قسمت آسیب دیده تعویض یا تعمیر می شود.

3-تلویزیون شهری قابلیت کوچک شدن به ابعاد مختلف را دارند که همین امر حمل و نقل و نصب آن را راحت تر می کند اما چنین چیزی در تلویزیون های معمولی وجود ندارد.

4-تلویزیون شهری قابلیت تغییر برنامه و آن لاین و آف لاین کار کردن با کامپیوتر را دارد.

5-ابعاد تلویزیون شهری به هر ابعادی که بخواهیم قابل بزرگ شدن است.

6-تلویزیون شهری در مقابل ضربه ،صدمات ،آفتاب ،باران و آب بسیار مقاوم تر از تلویزیون معمولی می باشد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران