اجاره بیلبورد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زمانی که از اجاره بیلبورد صحبت می‌کنیم دو گزینه مدنظر است.1 اجاره تابلو تبلیغاتی 2- اجاره محل نصب تابلو

اجاره تابلو تبلیغاتی توسط مالکان تابلو تبلیغاتی انجام می‌شود. به این صورت که تابلوی موردنظر خود را می‌توانید برای یک یا چند روز اجاره کنید.

 اما اجاره محل قرار دادن تابلو تبلیغاتی مورد دیگری است. می‌دانیم که افراد نمی‌توانند به‌صورت دلخواه در مکان‌های عمومی تابلو و بیلبورد نصب کنند. مکان‌های عمومی که در آن امکان نصب بیلبورد وجود دارد به پیمانکاران و شرکت‌های تبلیغاتی واگذار می‌شود و شرکت‌های تبلیغاتی اقدام به واگذاری این مکان‌ها به‌صورت تکی یا تعدادی به مشتریان خود می‌کنند. فرد باید مکان موردنیاز خود را یافته و از مجموعه مربوطه اجاره کند.

مکان‌هایی نظیر خیابان‌های پرتردد، میدان‌های اصلی شهر، فرودگاه‌ها، مترو و ایستگاه‌های اتوبوس بهترین مکان‌های برای نصب بیلبورد هستند. معمولاً شهرداری‌ها محل‌هایی را در این مکان‌ها برای نصب بیلبورد در نظر می‌گیرند.

 

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.