استفاده از جرثقیل در نصب تابلوتبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همان‌طور که در مقالات قبلی ذکر شد، برای نصب تابلوهای تبلیغاتی بزرگ از جرثقیل‌های ماشینی استفاده می‌شود. کار اصلی جرثقیل در نصب تابلو، بلند کردن تابلو و قرار دادن آن در موقعیت خاصی است. بسته به‌اندازه و ارتفاع محل نصب از جرثقیل‌های مختلفی استفاده می‌شود. نکته مهمی که در استفاده از جرثقیل مطرح است این هست که ظرفیت تناژ جرثقیل حتماً باید بیش از وزن تابلو باشد تا در جابه‌جایی تابلو مشکلی پیش نیاید.

 در زیر یکی از نمونه کارهای نصب تابلو تبلیغاتی با جرثقیل را مشاهده می‌کنید. این تابلو تبلیغاتی برای یک مجموعه گردشگری در سی‌سنگان توسط تابلوسازی مکاترونیک ساخته‌شده است. پس از ساخت تابلو به‌صورت کامل و تعیین محل برای قرار دادن تابلو، تابلو تبلیغاتی توسط جرثقیل به‌صورت عمودی بلند می‌شود و پایه‌های جرثقیل در محل تعبیه‌شده انجام می‌شود. سپس برای محکم کردن جرثقیل در محل اقدام به جوشکاری و محکم‌کاری با بتون‌ریزی و ... انجام می‌شود.

در اغلب موارد تابلو تبلیغاتی ساخته‌شده به‌صورت یک‌تکه توسط جرثقیل بلند می‌شود. در برخی موارد نیز قطعات تابلو به‌صورت جداگانه توسط جرثقیل بلند شده و در محل قرار می‌گیرد؛ سپس عملیات تکمیلی توسط تابلوسازان انجام می‌شود.

استفاده از جرثقیل محدود به امور نصب نیست و در تعمیر و نگهداری و سرویس و جابه‌جایی نیز از جرثقیل استفاده می‌شود.

photo of tabloravanled.com14010108 1

photo of tabloravanled.com14010108 2


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.