استفاده از نام های عمومی در تابلو چلنیوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها نام‌های خاصی برای کسب‌وکار خود انتخاب می‌کنند. در تابلوهای تبلیغاتی نیز می‌توانند این نام‌ها را در تابلو درج نمایند. برای مثال شخصی با نام محمد مغازه کتاب‌فروشی باز می‌کند و بر روی تابلو تبلیغاتی خود عبارت کتاب‌سرای محمد را درج می‌کند. اما برخی مشتریان تمایل به درج نام‌های عمومی مربوط به کسب‌وکار خود دارند. همین آقای محمد می‌تواند نام کتاب‌سرا را بر روی تابلو تبلیغاتی خود درج کند و یا تصور کنید یک فروشگاه میوه و تره‌بار نام میوه سرا را بر روی تابلو تبلیغاتی خود ثبت کند.

استفاده از این روش نام‌گذاری تابلوهای چلنیوم و تابلوفلکسی مزایایی برای صاحبان کسب‌وکار دارد. اول اینکه استفاده از نام عمومی بر روی تابلو مشتری را سریع‌تر با محصول و خدمات شما متصل می‌کند. دوما استفاده از نام‌ها عمومی‌تر اعتبار کسب‌وکار شمارا در ذهن مشتری افزایش می‌دهد. و نکته سوم اینکه تابلوهایی این‌چنینی  را می‌توان به‌راحتی و بدون ایجاد تغییرات خاصی به کسب‌وکارهای مشابه فروخت.

 

 

مطالب مرتبط

فروش تابلو چلنیوم


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.