استفاده از هوش مصنوعی در تبلیغات

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هوش مصنوعی می‌تواند تبلیغات هدفمندتری را برای خارج از خانه فعال کند. به‌عنوان‌مثال، وضعیت آب و هوایی به‌طور خودکار به بیلبوردها ارائه‌شده و نمایش داده می‌شود. داده‌های جمع‌آوری‌شده از حسگرهایی که در اطراف بیلبوردها نصب‌شده‌اند، تجربه مشتری را با شخصی‌سازی بیشتر افزایش می‌دهند. هوش مصنوعی (AI) نحوه عملکرد تبلیغات را به روش‌های شگفت‌انگیزی تغییر می‌دهد. در سال 2018، لکسوس تبلیغاتی را منتشر کرد که کاملاً توسط هوش مصنوعی فیلم‌نامه شده بود. این شرکت از IBM Watson، یک سیستم هوش مصنوعی، برای تجزیه‌وتحلیل 15 سال تبلیغات اتومبیل برنده جایزه استفاده کرد. واتسون مشخص کرد که کدام عناصر تبلیغات موفق بیشتر در بین مخاطبان طنین‌انداز شده است. این تازه اول کار است... امروزه هوش مصنوعی به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به آینده تبلیغات است. تبلیغ‌کنندگان در حال حاضر از هوش مصنوعی برای شناسایی و تقسیم‌بندی مخاطبان، ایجاد خلاقیت در تبلیغات، آزمایش تبلیغات، بهبود عملکرد تبلیغات و بهینه‌سازی هزینه‌ها استفاده می‌کنند.

 همه به‌صورت خودکار، در زمان واقعی و در مقیاس. درواقع، اندرو نگ، که سیستم‌های هوش مصنوعی گوگل و باید و را ساخته است، در دوره معروف هوش مصنوعی خود برای همه از هوش مصنوعی و تبلیغات به‌عنوان یک فرصت تجاری بزرگ یاد می‌کند

یک شرکت خدمات مالی از هوش مصنوعی برای شخصی‌سازی پیام‌های تبلیغاتی به مشتریان در مقیاس استفاده می‌کند. یک شرکت مسافرتی از هوش مصنوعی برای یافتن مشتریان. به‌طور خلاصه... اگر از هوش مصنوعی برای تبلیغات دیجیتال استفاده نمی‌کنید، در یک نقطه‌ضعف رقابتی قرار دارید

این مقاله به شما کمک می‌کند تا بفهمید هوش مصنوعی برای تبلیغات چیست و چرا به آن نیاز دارید. موارد استفاده برتر برای این فناوری را مشخص کنید و همچنین بهترین ابزارها را برای تبلیغات هوش مصنوعی توصیه کنید

 هوش مصنوعی برای تبلیغات چیست؟ برای استفاده از هوش مصنوعی در تبلیغات خود لازم نیست همه‌چیز را در مورد هوش مصنوعی بدانید - فقط باید این اصول را بدانید. بهترین تعریف هوش مصنوعی از دمیس حسابیس، بنیان‌گذار شرکت هوش مصنوعی DeepMind که توسط گوگل خریداری‌شده است، می‌آید. او می‌گوید: هوش مصنوعی «علم هوشمند ساختن ماشین‌ها» است.

این به معنای ساخت ماشین‌هایی است که می‌توانند کارهای فکری را انجام دهند که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند. کارهایی مانند: خواندن، نوشتن، و درک متن. دیدن و شناسایی اشیاء؛ حرکت در اطراف موانع؛ شنیدن و درک زبان؛ حس کردن دنیای بیرونی. ماشین‌ها به لطف هوش مصنوعی قادر به انجام همه این کارها هستند. دلیلش این است که هوش مصنوعی به ماشین‌ها اجازه می‌دهد یاد بگیرند. برخلاف فناوری سنتی، هوش مصنوعی می‌تواند الگوها را در داده‌ها شناسایی کند، سپس یاد بگیرد که از روی آن الگوها پیش‌بینی کند. سپس می‌تواند از نتایج خود درس بگیرد تا در طول زمان پیش‌بینی‌های بهتر و بهتری انجام دهد. پس از آموزش توسط انسان، هوش مصنوعی می‌تواند به‌تنهایی یاد بگیرد و پیشرفت کند. هرچه داده‌های بیشتری به یک سیستم هوش مصنوعی بدهید، بهتر می‌تواند یاد بگیرد و بهبود یابد. چه بدانید چه ندانید، هرروز ده‌ها یا صدها بار از هوش مصنوعی استفاده می‌کنید. Gmail و Google Docs از هوش مصنوعی برای درک آنچه تایپ می‌کنید استفاده می‌کنند، سپس پیش‌بینی می‌کنند که چه چیزی می‌خواهید تایپ کنید. هر بار که شما (و میلیون‌ها نفر دیگر) از این ویژگی استفاده می‌کنید، هوش مصنوعی را آموزش می‌دهید تا در متن پیش‌بینی بهتر و بهتر شود.

 خودروهای خودران از هوش مصنوعی برای شناسایی موانع و رانندگی ایمن استفاده می‌کنند. هر مایلی که می‌روند، داده‌های بیشتری برای بهبود توانایی‌های رانندگی‌شان به آن‌ها می‌دهد. درواقع، هوش مصنوعی تنها یک فناوری نیست. این‌یک اصطلاح کلی است که طیف وسیعی از فناوری‌های هوشمند مانند این‌ها را در برمی‌گیرد که می‌توانند به‌تنهایی یاد بگیرند و پیشرفت کنند. برخی از فناوری‌های هوش مصنوعی که ممکن است درباره آن‌ها بشنوید عبارت‌اند از: یادگیری ماشین، بینایی کامپیوتر، تولید زبان طبیعی (NLG)، پردازش زبان طبیعی (NLP)، یادگیری عمیق، شبکه‌های عصبی و تشخیص گفتار. ده‌ها مورد دیگر نیز وجود دارد. برای موفقیت در هوش مصنوعی نیازی به دانستن هر اصطلاح ندارید. فقط باید درک کنید که فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی توانایی انقلابی در یادگیری و بهبود خود را دارد. توانایی یادگیری و بهبود خودبه‌خود دلیلی است که هوش مصنوعی به شما مزیت رقابتی بزرگی در تبلیغات می‌دهد.

 چرا برای تبلیغات به هوش مصنوعی نیاز دارید؟ اگر می‌خواهید در چشم‌انداز جدید تبلیغات برنامه‌ای مدرن برنده شوید، هوش مصنوعی یک الزام مطلق است. به لطف اینترنت و تبلیغات برنامه‌ای، ما اکنون این توانایی راداریم که درصدها پلتفرم دیجیتال به مشتریان دسترسی پیدا کنیم. ما همچنین توانایی هدف قرار دادن آن‌ها را بر اساس صدها و هزاران داده جمعیتی و رفتاری داریم. ما حتی می‌توانیم صدها یا هزاران آگهی مختلف را آزمایش کنیم تا ببینیم به چه چیزی بهترین پاسخ را می‌دهند. متأسفانه، انسان‌ها در مدیریت هیچ‌یک از این‌ها خوب نیستند. اشتباه نکنید، ما در استراتژیک و خلاق بودن عالی هستیم. اما ما نمی‌توانیم تمام داده‌هایی را که اکنون در اختیارداریم به‌سرعت تجزیه‌وتحلیل کنیم تا بتوانیم برای بهبود کمپین‌ها اقدام کنیم. ما نمی‌توانیم صدها یا هزاران تنوع تبلیغات، هدف‌گذاری و بودجه را مدیریت کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. و ما مطمئناً نمی‌توانیم فرصت‌های مشتری جدیدی را در دریایی از داده‌ها پیدا کنیم.

هوش مصنوعی می‌تواند همه این کارها و بیشتر را انجام دهد.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.