اشتباهات گران‌قیمت تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همه ما می‌دانیم که تبلیغات بسیار گران است. تعداد کمی از کسب‌وکارها می‌توانند برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی گران‌قیمت بودجه اختصاص دهند. در زیر فهرستی از پرهزینه‌ترین اشتباهات تبلیغاتی بیلبورد و نکاتی برای جلوگیری از این اشتباهات را مشاهده خواهید کرد.

 -تصویر ساختمان خود را روی بیلبوردهای خود قرار ندهید. تنها استثنای این نظریه این است که شما به‌تازگی یک مکان کاملاً جدید را نقل‌مکان کرده یا ساخته‌اید و مردم برای یافتن مکان جدید شما مشکل‌دارند.

- از تبلیغات مجله، آگهی روزنامه یا هر نوع تبلیغ دیگری برای تبلیغات بیلبورد خود استفاده نکنید. یک هنرمند حرفه‌ای بیلبورد را برای طراحی طرح‌های بیلبورد خود استخدام کنید. یک حرفه‌ای می‌تواند به شما بگوید که چه رنگ‌ها، فونت‌ها و گرافیک‌ها روی بیلبوردها بهتر عمل می‌کنند.

 -کلمات قرمز روی پس‌زمینه آبی یا سیاه از سرعت متوسط ​​رانندگی چندان قابل‌مشاهده نیستند. این ترکیب رنگ روی کاغذ، مجلات و روزنامه‌ها خوب به نظر می‌رسد، اما خواندن آن روی بیلبوردها بسیار سخت است. کلمات قرمز تمایل دارند با پس‌زمینه تیره تابلو ترکیب شوند و جداسازی کلمات از پس‌زمینه را دشوار می‌کنند. برای اهداف تبلیغاتی بیلبورد، قرمزرنگ تیره در نظر گرفته می‌شود و نباید بارنگ‌های تیره دیگر استفاده شود.

 -استفاده از کپی زرد روی پس‌زمینه سفید یکی دیگر از اشتباهات پرهزینه است. دلیل این امر این است که از فاصله دور، رنگ زرد و سفید تمایل به ترکیب شدن باهم دارند و شبیه یک جسم می‌شوند. ازآنجایی‌که هردوی این رنگ‌ها روشن هستند، تشخیص آن‌ها تقریباً غیرممکن می‌شود.

 -پس‌زمینه‌های آسمان آبی و سفیدروی کاغذ عالی به نظر می‌رسند. بااین‌حال، هنگامی‌که در بیلبوردها استفاده می‌شوند، تمایل دارند با آسمان واقعی ترکیب شوند. یک‌راه حل برای این کار استفاده از پس‌زمینه آسمانی است که روی آن غروب خورشید وجود دارد یا رنگ‌های صورتی و قرمز را به آسمان اضافه کنید. هدف این است که بیلبورد برجسته شود و از آسمان واقعی جدا شود. (البته این در مورد تابلوهای ساختمان صدق نمی‌کند)

 -برای بیلبوردها باید از هر نوع نوشته فانتزی اجتناب شود. فونت با حروف نازک نیز برای تبلیغات در فضای باز توصیه نمی‌شود. بیلبوردها برای خواندن باید فونت‌های ضخیم و خوانا داشته باشند. به یاد داشته باشید که مردم به‌طور متوسط ​​7 ثانیه برای خواندن یک بیلبورد فرصت دارند.

 هرگز از نوشته‌ای با ارتفاع کمتر از یک و نیم فوت استفاده نکنید زیرا احتمالاً رانندگان عبوری کلمات را نخوانند. این به این دلیل نیست که آن‌ها نمی‌خواهند پیام شمارا بخوانند، بلکه به این دلیل است که نمی‌توانند آن را به‌اندازه کافی خوب ببینند تا آن را بخوانند. لطفاً توجه داشته باشید که تابلوهای تبلیغاتی در شهر یا پشت چراغ‌قرمزها از این قاعده مستثنا نیستند.

 -در یک بیلبورد با اندازه استاندارد (10 فوت تا 14 فوت ارتفاع) از بیش از 4 خط نوشته در تبلیغات بیلبورد خود استفاده نکنید. برای تخته‌هایی با ارتفاع بین 15 تا 20 فوت، می‌توانید از 5 خط استفاده کنید، اما توصیه نمی‌شود. یک قانون کلی خوب این است که فقط از 8 تا 10 کلمه در کل بیلبورد خود استفاده کنید. سادگی مهم‌ترین جنبه برای بیلبوردها است. هر چه ساده‌تر، بهتر.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.