اشتباه هایی که بیلبورد تبلیغاتی شما را کم اثر می کنند!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ما در تمام طول روز توسط تصاویر بصری بمباران می‌شویم، به‌خصوص اگر به سمت شغل خود رفت‌وآمد کنید. بیلبوردها شکل بسیار منحصربه‌فردی از تبلیغات هستند زیرا به معنای واقعی کلمه برای یک ثانیه توجه بیننده را به خود جلب می‌کنند. اما استفاده از بیلبوردها ممکن است با موفقیت همراه نباشد و پول و انرژی شما به هدر برود. در زیر 9 اشتباه که ممکن است تأثیر و اثرگذاری بیلبورد شما کمرنگ کند یا از بین ببرد را ذکر می‌کنیم.

 1: پیام نامشخص: آیا این بیلبورد در مورد رفتن به ساحل است؟ خرید چتر؟ نه! سعی دارد شمارا متقاعد کند که از خدمات بانکی آن‌ها استفاده کنید. متأسفانه نقاط فروش منحصربه‌فرد آن‌ها در طراحی این بیلبورد ثانویه است.

2: نصب بد بیلبورد: نصب کردن بیلبورد به صورت بد و نامناسب در کنار تاثیرگذاری پایین ممکن است باعث بروز خطراتی شود.

3: پیام‌رسانی نامناسب: حتی اگر فکر می‌کنیم پیام ما در اتاق کنفرانس فوق‌العاده جالب است، به این معنی نیست که پیام برای عموم جامعه مناسب است. سعی کنید راه‌های مناسبی برای جلب نظر مصرف‌کننده خود بی اندیشید

4: بیش‌ازحد به‌هم‌ریخته بودن: این بیلبوردها پیام واضحی ندارند. چیزهای زیادی در حال وقوع است که چشم نمی‌داند کجا باید تمرکز کند، بنابراین ما فقط به آن نگاه می‌کنیم و چیزی نمی‌فهمیم. حتی با جستجوی این تصویر و دانلود آن و نگاه کردن به آن، هنوز همه پیام‌های به‌هم‌ریخته روی آن را نخوانده‌ام!

5: قرار دادن بیلبورد در مکان بسیار بد: هنگام خرید فضای بیلبورد خود مطمئن شوید که دقیقاً می‌دانید بیلبورد کجاست و چه چیزی اطراف آن را احاطه کرده است. چه ناامیدکننده است که پول‌های بازاریابی گران‌بها را فقط برای پنهان کردن بیلبورد خود در پشت درختان سرمایه‌گذاری کنید!

6: فونت ناخوانا: ازآنجایی‌که فقط چند ثانیه فرصت داریم تا توجه رهگذران را به خود جلب کنیم، از فونت‌های فانتزی دوری‌کنید.

7: کنتراست ضعیف: قبل از قرار دادن تابلوی بیلبورد خود، ایده خوبی است که آن را بسیار کوچک چاپ کنید و ببینید که آیا به‌راحتی و سریع خوانده می‌شود یا خیر. مثال زیر انتخاب رنگ ضعیف فونت را نشان می‌دهد. کنتراست کافی به‌خصوص در سمت چپ بیلبورد وجود ندارد. رانندگی با سرعت 65 مایل در ساعت آسان نخواهد بود.

8: عکس محصول بد: هدف طراحی بیلبورد این است که مشتریان از خدمات شما استفاده کنند یا محصول شمارا بخرند. اگر یک شات نه‌چندان اشتهاآور از همبرگر خود قرار دهید، به‌احتمال‌زیاد علیه شما کار خواهد کرد! اگر قصد دارید روی بیلبورد سرمایه‌گذاری کنید، روی عکاسی حرفه‌ای نیز سرمایه‌گذاری کنید.

9: متن کوچک: پر کردن متن بیش‌ازحد و مجبور به کوچک کردن متن برای جا دادن همه‌چیز تابلو شمارا ناخوانا و مبهم می‌کند. برای مؤثرترین پیام، به پیام اصلی که می‌خواهید منتقل شود فکر کنید و سعی کنید آن را در 7 کلمه بگویید.

نتیجه: بسته به مکان، هزاران یا حتی میلیون‌ها نفر می‌توانند بیلبورد شمارا ببینند. به این 9 شکست دقت کنید تا بیلبورد شما به یک پست وبلاگ "شکست طراحی بیلبورد" ختم نشود! اگر می‌خواهید یک حرفه‌ای آن را بررسی کند، با ما تماس بگیرید! بهتر از این، ما می‌توانیم بیلبورد را برای شما طراحی کنیم تا بتوانید از همان ابتدا از هرگونه اتفاق ناگوار جلوگیری کنید!

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.