اهمیت بتون ریزی در نصب تابلوهای تبليغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از مواردی که در استفاده از تابلوهای تبليغاتی اهمیت فراوان دارد نصب این تابلوها است که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم. در این مقاله سعی داریم کمی تخصصی‌تر در مورد یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب تابلوهای تبليغاتی بزرگ که در سطح شهر و اتوبان‌ها استفاده می‌شوند و بر روی یک یا دوپایه قرار دارند توضیحاتی ارائه دهیم.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب تابلوهای ذکرشده بتون‌ریزی این تابلوها است. قسمت پایینی تابلو و به‌صورت دقیق‌تر پی تابلو جایی هست که بیشترین فشار و وزن تابلو تبليغاتی در این قسمت وارد می‌شود. همیشه بایستی پی تابلو را به‌صورت کاملاً محکم و استوار ساخت تا تابلو به‌هیچ‌وجه تکان نخورد. غیر از وزش باد و طوفان  خطر برخورد وسایل نقلیه سنگین با تابلو و حتی دزدی تابلوهای تبليغاتی وجود دارد. در تابلوهای تبليغاتی که بر روی ستون قرار  می‌گیرند حداقل بایستی پی تابلو 2.5 برابر قدرت بیشتر از حالت معمولی داشته باشد تا بتواند تابلو را نگه دارد. ارتفاع تابلو مسئله دیگری هست و هرچقدر ارتقاء تابلو بیشتر باشد نیاز به ستون‌های ضخیم‌تر و پی‌ریزی بیشتری است. برای مثال اگر در تابلو تبليغاتی آهن 20*20 برای ستون‌ها کافی باشد هرچقدر ارتفاع تابلو بیشتر شود باید قطر  آهن 2.5 برابر بیشتر شود.

برخی مشتریان و پیمانکاران فکر می‌کنند که تنها چاله‌ای کنده و ستون‌ها را داخل آن گذاشته و بتون‌ریزی کنیم کفایت می‌کند. متأسفانه این دوستان درک صحیح و دقیقی از نصب تابلو ندارند. نصب تابلوهای تبليغاتی و مهم‌تر از آن تلویزیون‌های شهری و بیلبوردها تخصص و توانایی بالایی نیاز دارد. در نصب تابلو به‌هیچ‌وجه نباید خساست به خرج داد و در حد کافی برای ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی تابلو هزینه کرد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.