ایجاد کمپین های تابلو تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ این قدرت رادارند که به‌صورت گسترده از تابلوهای تبلیغاتی استفاده کنند. ما انجام این امور را تحت عنوان کمپین‌های تبلیغاتی انجام می‌دهیم. در کمپین‌های تبلیغاتی، ما شبکه‌ای از  تابلو تبلیغاتی را در مکان‌های عمومی مختلف از داخل قطارهای مترو گرفته تا ورزشگاه‌ها و اتوبان‌ها نصب می‌کنیم. این نوع تبلیغات محصول شمارا به‌عنوان محصولی شناخته‌شده و فراگیر مشخص می‌کند؛ همچنین در این روش تبلیغاتی برند شما به‌عنوان برندی معتبر شناخته‌شده قابل‌اعتماد شناخته می‌شود.

یکی از نمونه‌های کمپین‌های تبلیغاتی موفق، کمپین تبلیغاتی شرکت مینو است. شرکت مینو از همه ابزار تبلیغاتی ممکن استفاده می‌کند. از نصب تابلوهای تبلیغاتی شبکه‌ای گرفته تا ارائه کالاهایی با برند بستنی میهن. برای مثال شرکت بستنی میهن یخچال‌هایی را با آگهی‌هایی که بر روی آن درج‌شده است به‌صورت رایگان به مغازه‌داران می‌دهد. و مغازه‌داران در مغازه‌های خود از این یخچال‌ها استفاده می‌کنند.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.