بیلبوردهای تبلیغاتی سه‌بعدی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیلبوردهای تبلیغاتی سه‌بعدی فناوری جدید و در حال رشدی است که تاثیر قوی و فوق‌العاده‌ای بر نحوه جان بخشیدن به کمپین‌های شرکت‌های تبلیغاتی دارد.. بیلبوردهای سه‌بعدی بیش‌ازحد واقع‌گرایانه هستند. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای مدرن از این بیلبوردها استفاده می‌شود. در کشورهایی نظیر چین، کره جنوبی، ایالات‌متحده، ژاپن و بریتانیا این بیلبوردها رهگذران را به خود خیره می‌کنند. این تابلوهای تبلیغاتی خطوط بین فناوری و واقعیت را محو می‌کند و درعین‌حال نشان می‌دهد که خلاقیت در تبلیغات واقعاً بی‌حدوحصر است.

advertising billboard

یکی از این نمونه طراحی بیلبوردهای سه‌بعدی ساخت حیوانات غول‌پیکر و متحرک یا شخصیت‌های سینمایی با این بیلبوردها است. چیزی که ما تنها در سینما و تلویزیون می‌توانیم ببینیم؛ اما حال در خیابان‌ها مشاهده می‌کنیم. این تجربه‌ای بسیار جذاب و حیرات انگیز برای مخاطبین است. این به ما امکان می‌دهد که دیوارهای تخیل را بشکنند و با محیط‌های واقعی ما تعامل داشته باشند.

نمونه دیگری از این تابلوهای تبلیغاتی سه‌بعدی، بیلبورد تبلیغاتی همراه اول است که اخیراً در خیابان پاسداران تهران نصب‌شده است. در این بیلبورد تماشاگران تصویری سه‌بعدی شخصی را می‌بینند که در بالکن آپارتمانی در حال تبلیغت برای شرکت همراه اول است.

3d billboar in tehran1

این تابلو هر چند در ابعاد بزرگ است اما به‌قدری واقعی به نظر می رسد که توجه و حیرت مخاطبان را برمی‌انگیزد.

برای مطالعه بیشتر در مورد بیلبوردهای سه بعدی کلیک کنید.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.