بیلبوردهای چندمنظوره

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 بیلبوردها ممکن است چندمنظوره باشند. یک تابلو تبلیغاتی می‌تواند هدف اصلی خود را با آنتن مخابراتی یا پشتیبانی از نور عمومی ادغام کند. برای مثال یک‌قطب فولادی با فلنج اتصال بر روی سازه بیلبورد می‌تواند حاوی آنتن‌های مخابراتی باشد. روشنایی، سیم‌کشی و هر آنتنی در داخل سازه قرار می‌گیرد.

نمونه دیگری از بیلبوردهای چندمنظوره بیلبوردی هست که شامل یک‌پایه است، و یک پنل تبلیغاتی که به‌طور ثابت روی پایه قرار دارد، است. درروی این پنل تبلیغاتی تصویر تبلیغاتی و پشت آن دارای لنز است. این پایه دارای ماشین‌حساب، ساعت، دماسنج و شیار برای قرار دادن کارت اسم و خودکار است. بیلبورد چندمنظوره جدید روی پیشخوان مغازه قرار می‌گیرد و تبلیغات پشتی آن برای مردم تبلیغ می‌کند و همچنین می‌تواند راحتی را برای فروشنده فراهم کند.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.