بیمه تابلو تبلیغاتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تابلوهای تبلیغاتی به دلیل اینکه در معابر و مکان‌های پرتردد و در ارتفاع نصب می‌شوند، فی‌نفسه می‌توانند خطرناک باشند. بارها دیده‌شده است که تابلوهای تبلیغاتی شکسته شده یا سقوط کرده‌اند. شکسته شدن یا سقوط تابلو می‌تواند خطرات زیادی برای عابران و اشخاص ثالث داشته باشند. همچنین نصاب‌ها و تعمیرکاران تابلو تبلیغاتی نیز در معرض خطر سقوط از ارتفاع، سقوط اجسام بر روی بدن یا برق‌گرفتگی هستند. بارها دیده شده است که تابلوهای تبلیغاتی به دلایل مختلفی حادثه ایجاد کرده است.افتادن تابلو بر اثر وزش باد،برخورد اشیاء با تابلو ،برق گرفتگی و سایر موارد می توانند برای اشخاص ثالث خطرساز باشند و دارندگان تابلو تبلیغاتی را با مشکلاتی جدی روبرو کند.این موارد لزوم استفاده از بیمه برای مالکان و شرکت‌های نصاب تابلو تبلیغاتی را نشان می‌دهد.

در حال حاضر بر خی از شرکت‌های بیمه‌ای اقدام به بیمه شرکت‌های نصاب تابلو تبلیغاتی می‌نمایند. در این صورت اگر در حین نصب یا تعمیر تابلو حادثه‌ای برای نصاب یا تعمیرکار اتفاق بیافتد، مجموعه بیمه‌شده می‌تواند از مزایای بیمه تا سقف مشخص‌شده استفاده کند؛ البته این منوط به بررسی کارشناسی بیمه یا دادگاه هست. همچنین در حال حاضر امکاناتی فراهم‌شده است که مالکان تابلو تبلیغاتی نیز می‌توانند تابلو خود را بیمه کنند؛ البته همانند مورد بالا بیمه تنها هزینه ضرر و زیان مربوط به سقوط تابلو بر روی افراد یا اشیاء را پرداخت می‌کند و هزینه‌ای برای آسیب به تابلو تبلیغاتی پرداخت نخواهد شد.

دو مورد از بهترین شرکت‌های بیمه‌ای که اقدام به بیمه کردن شرکت‌های نصاب و مالکان تابلو تبلیغاتی می‌کند، شرکت بیمه ایران و بیمه مسئولیت است. 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.