تابلوتبلیغاتی معطر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سازندگان تابلوهای تبلیغاتی به‌سختی تلاش می‌کنند تا با نزدیک شدن به عصر تبلیغات هدفمند تابلوهای تبلیغاتی مؤثرتر و کارآمدتری بسازند. تجربه نشان داده است که ایده‌های خلاقانه و کاربردی در نحوه انجام تبلیغات می‌تواند یک برند را به‌سرعت به قله محبوبیت و شهرت برساند. ازاین‌رو تابلوسازان همواره به دنبال ایجاد آپشن ها و گزینه‌های جدیدی به تابلوهای تبلیغاتی هستند.

آخرین اقدام آن‌ها اضافه کردن رایحه است. اولین "بیلبورد معطر"، تابلویی در فضای باز که بوی  کباب را منتشر می‌کند. درواقع این بو ترکیبی از بوی فلفل سیاه و زغال چوب است  و نشان از یک استیک کبابی دارد. این تابلو دریکی از فروشگاه‌های مواد غذایی در آمریکا نصب‌شده است. این علامت یک مکعب غول‌پیکر از گوشت گاو را نشان می‌داد که توسط یک چنگال بزرگ که تا زمین امتداد داشت سوراخ می‌شد. این عطرها بین ساعت ۷ تا ۱۰ صبح و ۴ تا ۷ منتشر می‌شد.

 

در نگاه اول، بیلبورد یک رسانه بعید برای بازاریابی بویایی به نظر می‌رسد. نزدیکی باید یک مشکل باشد - ترفندهای بازاریابی عطر معمولی یا از یک مکان داخلی استفاده می‌کنند یا مصرف‌کنندگان را در چند فوت دورتر هدف قرار می‌دهند. این واقعیت که بسیاری از اهداف بالقوه در خودروهای مهروموم‌شده و دارای تهویه مطبوع هستند احتمالاً تأثیر بو را نیز کاهش می‌دهد. من حدس می‌زنم بزرگ‌ترین مسئله این است که پمپ کردن مقادیر نسبتاً انبوه بوی استیک ersatz به محیط، حداقل چند نفر را آزار می‌دهد، و اقلیت کوچکی احتمالاً ناراضی خواهند بود.

حال، اگر به بیلبوردهای ناطق رایحه اضافه کنیم و آن‌ها را تعاملی کنیم ممکن است واقعاً یک رسانه فروش جدید و قدرتمند در فضای بازداشته باشیم!


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.