تابلوسازی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوسازی یکی از فنون و مشاغل بسیار حساس و ظریف است. این صنعت از دیرباز موردتوجه بشریت بوده است. طراحی تابلوهای نقاشی، کنده‌کاری بر روی دیوارها و صخره‌ها و ... نمونه کارهایی هست که انسان‌های قدیمی برای برقراری ارتباط و رساندن پیام به دیگران انجام می‌دادند. تابلوسازی در عصر حاضر پیشرفت بسیار چشم‌گیری داشته است. این صنعت در حال حاضر شاخه‌های بسیار زیادی دارد و صنعت تولید تابلوهای تبليغاتی یکی از مهم‌ترین این شاخه‌ها است.

advertising panelsnew

تلفیق علم و هنر طراح با فنّاوری روز محصولات بسیار زیبا و جذابی روانه بازار کرده است. تابلوسازی ازجمله مشاغلی هست که مدام در حال به‌روزرسانی و نو شدن است و دلیل آن را در دو چیز می‌توان یافت. اول اینکه طراحی شغلی خلاقانه است و طراح باید مدام در حال ایجاد طرحی نو وجدید باشد همچنین طراح برای ایجاد طرح جدید هیچ‌گونه محدودیتی ندارد ازاین‌رو در این صنعت مدام در حال مشاهده طرح‌های نو و جدیدی هستیم. از طرف دیگر پیشرفت‌های شگرف در علوم کامپیوتر و الکترونیک هرروز محصولات جدید و مدرنی را راهی بازار کرده است. این دو عامل عوامل اصلی در پویایی و رشد صنعت تابلوسازی محسوب می‌شوند.

تابلوسازی مجموعه بسیار وسیعی را در برمی‌گیرد که ما در این مقاله به تابلوسازی تبليغاتی خواهیم پرداخت. تابلوسازی تبليغاتی روشی از تابلوسازی هست که به طراحی و تولید تابلوهای تبليغاتی اهم از تابلو ال ای دی، تلویزیون شهری، تابلو چلنیوم و تابلوفلکسی و سایر تابلوهای تبليغاتی می‌پردازد.

امروزه اهمیت داشتن یک تابلو تبليغاتی خوب و مناسب برای همه کسب‌وکارها امری ضروری به شمار می‌رود. تابلو تبليغاتی  مشتریان شمارا به سمت محل کسب‌وکارتان راهنمایی می‌کند و مشتریان جدید را جذب فروشگاه و دفتر شما می‌نماید. وقتی تابلویی جذاب و درخور طراحی کرده باشید افرادی که در حال عبور و مرور هستند توقف کرده و تابلو شمارا مشاهده می‌کنند. این تابلوها از مهم‌ترین لوازم و ابزاری هستند که می‌توانید از طریق آن به ذهن و فکر مشتری وارد شوید. بدون داشتن تابلو تبليغاتی خوب چیزی برای جلب‌توجه برای مشتریان گذری ندارید.

لزوم داشتن تابلو تبليغاتی برای کسب‌وکارهای نوپا بیش‌تر از کسب‌وکارهای جاافتاده و مطرح احساس می‌شود. وقتی کسب‌وکاری را به‌تازگی شروع کرده‌اید برای رشد و دوام آوردن در بازار رقابت بیش از دیگران نیاز به تبليغات دارید. البته کسب‌وکارهای نوپا نبایستی تنها به این روش تبليغاتی اکتفا کنند و بایستی مجموعه‌ای از روش‌های تبليغاتی هدفمند را دنبال نمایند.

مشتریان تابلو تبلیغاتی

مشتریان تابلو تبلیغاتی را از صنف‌های مختلفی هستند. برخی از مشتریان هستند که درزمینهٔ تأمین بودجه تابلو تبلیغاتی دچار مشکل هستند. بااین‌حال لزوم استفاده از تابلو تبلیغاتی را درک کرده‌اند. این افراد بهتر است به سراغ خرید تابلوهای ارزان‌قیمت‌تر نظیر تابلوفلکسی یا استفاده از شبرنگ بروند. برخی از مشتریان نیز دغدغه مالی ندارند و تنها کیفیت و کارایی برای این مشتریان مهم است. تابلوسازی بایستی نیازها و درخواست کاربر را بداند. درنهایت با در نظر گرفتن این موارد و بودجه مشتری اقدام به مشاوره راهنمایی مناسب برای خرید تابلو تبلیغاتی مناسب نماید.

نتیجه‌گیری

انجام تبلیغات لازمه هر کسب‌وکاری است. تابلوهای تبلیغاتی به‌عنوان تجهیزات تبلیغاتی مدرن یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام تبلیغات می‌باشند.

 

نکته ها و مطالب

تابلوسازی

تابلو تبلیغاتی

ساعت مسجدی

فروش تابلو چلنیوم

تلویزیون شهری

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو فلکسی


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.