تابلوهای تبليغاتی با قابلیت پخش برنامه های تلویزیون

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اخیراً تلویزیون‌های شهری و تابلوهای تبليغاتی بزرگی باقابلیت پخش برنامه‌های تلویزیونی ساخته و به بازار عرضه‌شده است. این تابلوهای تبليغاتی قابلیت پخش کلیه شبکه‌های تلویزیونی را با وضوح‌بالا دارند. اکثر این تلویزیون‌های شهری دارای سیستم کانال یابی داخلی می‌باشند. استفاده از تابلوهای تبليغاتی باقابلیت پخش برنامه‌های تلویزیونی در بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه‌ها مرسوم شده است. به دلیل اینکه تماشای مسابقات فوتبال و برنامه‌های جذاب به‌صورت عمومی در جمع لذت‌بخش‌تر است افراد زیادی برای تماشای مسابقات فوتبال و سایر رویدادهای ورزشی  به این فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند که خود نوعی تبليغات بسیار خوبی برای مراکز خرید و فروشگاهی است.

گیرنده این تابلوها دقیقاً مانند تلویزیون‌های معمولی هست. همچنین تنظیمات و منوهای تنظیم کانال تلویزیون  برای این تابلوها دقیقاً مانند تلویزیون‌های معمولی ساخته‌شده است تا کاربران به‌راحتی و بدون مشکل با تابلو کار کنند. در داخل این تابلوها گیرنده دیجیتال تعبیه‌شده است که دقیقاً مانند گیرنده‌های دیجیتال تلویزیون‌های جدید عمل می‌کند و نیاز با متصل شدن به گیرنده مجزایی را ندارد. این تابلوهای تبليغاتی مانند تلویزیون دارای کنترل می‌باشند و از طریق کنترل مانند تلویزیون به‌راحتی می‌توان با تابلو کارکرد. در پشت تابلو محلی برای اتصال آنتن وجود دارد. در این تابلوها خروجی گیرنده دیجیتال یک کابل HDMI دارد که این کابل به دستگاهی به نام ویدئو پروسسور متصل می‌شود و این تصاویر توسط وسیله‌ای به نام سندر بر روی تک‌تک مادربردها لینسن فرستاده می‌شود و مادربردها طبق تنظیماتشان هرکدام یک قسمت بخصوص از تابلو را ساپورت می‌کنند.

از رو این مراکز برای جذب مشتری در زمان‌های معینی برنامه‌های موردعلاقه مردم را پخش می‌کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که این تابلوهای تبليغاتی دارند امکان اتصال فلش به درگاه usb تابلو است. چند درگاه usb باقابلیت اتصال فلش مموری بر روی این دستگاه‌ها نصب می‌شود که امکان اتصال فلش را دارد. در فروشگاه‌ها و مراکز خرید بزرگ با استفاده از این قابلیت فیلم‌ها جدید و به‌روز، صحنه‌های ورزشی و حیات‌وحش و موسیقی پخش می‌شود که مخاطبان خود را دارد و فضای زیبا و دل‌نشین در محل ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از محل‌هایی که تابلوهای تبليغاتی باقابلیت پخش برنامه‌های تلویزیون کاربرد فراوان دارد مراکز تفریحی نظیر پارک‌ها است. این تابلوها اکثراً توسط پیمانکاران شهرداری تهیه و نصب می‌شوند و در زمان برگزاری رویدادهای مهم ورزشی و فرهنگی مورداستفاده قرار می‌گیرند و برنامه‌های تلویزیونی را پخش می‌کنند.

پیشنهاد ما به خریداران تابلوهای تبليغاتی بزرگ و تلویزیون شهری این هست که حتماً تابلوهایی باقابلیت‌های ذکرشده تهیه کنند. قابلیت پخش برنامه‌های تلویزیون و قابلیت اتصال فلش امکانات مهمی هستند که حتماً به آن نیاز پیدا خواهید کرد. گرچه ممکن است مشتری در حال حاضر نیاز به این قابلیت‌ها نداشته باشند. اما باگذشت زمان نیاز به این امکانات حتماً احساس خواهد شد.

 

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.