تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی نمایشگرهای ثابت و دیجیتالی است که در داخل و اطراف فرودگاه‌های داخلی و بین‌المللی قرار می‌گیرند و پیامی را از طرف یک تبلیغ‌کننده ارسال می‌کنند. مخاطب اصلی تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی مسافران هستند؛ از این رو شرکت ها و مجموعه هایی که انواع خدمات را به مسافران و گردشگران ارائه می دهند، بیشتر از این تابلوها استفاده می کنند.

airportadvertising billboard

 تابلوهای فرودگاه برای همه مسافران قابل مشاهده است؛ در حالی که آنها از طریق محوطه یا ترمینال به سمت دروازه برای خروج پرواز می روند، یا زمانی که برای دریافت چمدان از یک سفر برمی گردند.

 همچنین با تبلیغات در تأسیسات هواپیماهای جت خصوص که برای افراد ثروتمند است، به مشتریان ثروتمند دسترسی پیدا خواهید کرد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک قادر به تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی فرودگاهی شامل تلویزیون شهری، تابلوهای دیجیتال، تابلو ال ای دی و تابلوها فلکسی می‌باشد.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.