تابلوهای تبلیغاتی و حواس‌پرتی رانندگان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حال حاضر علاقه زیادی به مشکل حواس‌پرتی راننده وجود دارد. بیشتر تحقیقات بر روی عوامل حواس‌پرتی از داخل وسیله نقلیه تمرکز می‌کنند، اما رانندگان همچنین می‌توانند توسط اشیاء خارج از وسیله نقلیه منحرف شوند. جاده‌های اصلی به‌طور فزاینده‌ای به سراچه‌هایی برای بیلبوردهای تبلیغاتی تبدیل می‌شوند و تحقیقات کمی در مورد تأثیرات بالقوه این تبلیغات بر عملکرد رانندگی انجام‌شده است. بیلبوردهای تبلیغاتی بر رانندگان، ازجمله رانندگان مسن‌تر و بی‌تجربه‌ای که ممکن است در برابر حواس‌پرتی آسیب‌پذیرتر باشند، تأثیر بیشتری دارد. وجود بیلبوردها الگوهای توجه بصری رانندگان را تغییر داد، مدت‌زمان موردنیاز برای پاسخگویی رانندگان به علائم جاده را افزایش داد و تعداد خطاها در این وظیفه رانندگی را افزایش داد.

مطالعه‌ای که در مجله Traffic Injury Prevention منتشرشده است، نتیجه می‌گیرد که بیلبوردهای دیجیتالی نگاه رانندگان را برای مدت بسیار طولانی‌تر از آستانه‌ای که مطالعات قبلی خطرناک بودن آن را نشان داده است، جذب کرده و نگه می‌دارند.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.