تابلو ال ای دی دو طرفه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلو ال ای دی دوطرفه راهکاری هوشمندانه برای استفاده بهینه از این نوع تابلوها هست.ساختار تابلو های ال ای دی معمولی به گونه ای هست که این تابلوها تنها قادر هستند که در یک سمت تبلیغات پخش کنند.در تابلوهای ال ای دی دو طرفه امکان پخش تبلیغات در دوطرف تابلو تعبیه شده است.به الطبع قیمت تابلوال ای دی دوطرفه بیشتر از تابلوهای ال ای دی یک طرفه هست.

تابلوهای تبلیغاتی ارائه شده توسط مکاترونیک، تابلوهایی با شکل مربع و مستطیل هستند. این تابلوی تبلیغاتی یک چارچوب محکم دارند که برای نمایش  محصولات و خدمات مختلف استفاده می‌شود. این تابلوها که نوعی تابلو تبلیغاتی پرتابل هستند برای تبلیغ محصولات مشتریان و به شکلی چشم‌نواز استفاده می‌شوند. این تابلوها مطمئناً توجه رهگذران را به خود جلب خواهند کرد!

این تابلوهای تبلیغاتی مانند تابلوهای دیواری، از چهارچوب فلزی ساخته‌شده‌اند. صفحات این تابلوها می تواند از نوع ال ای دی ،فلکسی یا بنر باشد. این تابلوها می‌تواند در مناطق مورد تردد بالا مورداستفاده قرار گیرند. رنگ مشکی چهارچوب جلوه‌ای شیک ارائه می‌دهد که در هر دکوراسیون به‌خوبی کار می‌کند و درعین‌حال ظاهر حرفه‌ای را به تابلو می‌دهد. صفحه‌نمایش این تابلوها مقاوم در برابر شرایط آب‌وهوایی دارند، ازاین‌رو از این تابلوها می‌توان در هر نوع شرایط آب و هوایی استفاده کرد!برخی از این تابلوها دارای فریم‌های کشویی هستند که امکان تغییر گرافیک و تصویر را ایجاد می‌کند.

نمایشگر دوطرفه به شما امکان می‌دهد هم‌زمان چندین جهت را تبلیغ کنید، بدون اینکه فضای اضافی را اشغال کنید؛ همچنین درعین‌حال تبلیغات شیک داشته باشید. این صفحه‌نمایش همه‌کاره می‌تواند در هر دو مکان داخلی و خارجی بدون مشکل استفاده شود. این تابلوها مناسب برای استفاده در فروشگاه خرده‌فروشی، رستوران، رستوران، مرکز اطلاعات، موزه، سالن نمایشگاه و مکان‌های دیگر هستند.

 تابلوهای پیاده‌رو شامل نسخه‌های زیادی است که می‌تواند برای تبلیغ در مقابل مشاغل مختلف مورداستفاده قرار گیرد، و از رهگذران استفاده می‌کند تا از رویدادها، موارد منو و موارد ویژه مطلع شوند. این تابلوهای تبلیغاتی گزینه‌ای عالی برای جلب‌توجه در خارج از کسب‌وکار شما با صفحه‌نمایش‌های ضد آب هستند

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.