تابلو ال ای دی کلاهی و oval

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای ال ای دی را می‌توان به دو نوع کلی تقسیم کرد. تابلوهای ال ای دی oval و تابلوهای ال ای دی کلاهی. ال ای دی های oval بیضی‌شکل هستند و زاویه دید آن‌ها بیشتر است (تا 130 درجه)؛ این تابلوها شدت نور بیشتری نسبت به تابلوهای کلاهی دارند. تابلوهای ال ای دی کلاهی مانند کلاه گرد هستند و زاویه دید آن‌ها مقداری کمتر از oval است؛ بااین‌حال تابلوهای کلاهی دید بهتری از تابلوهای oval دارند. یکی از برندهای معتبر  تابلوهای کلاهی و تابلوهای oval، برند hg است. تابلوهای کلاهی و oval برند hg بسیار پرنور هستند و ماندگاری بالایی دارند. قیمت تابلو تبلیغاتی با این برند نیز از سایر برندهای تابلو ال ای دی بالاتر است.

هرکدام از این نوع تابلوها برای مکان‌های خاصی مناسب هستند. تابلوهای oval بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند. تابلوهای کلاهی نیز به دلیل قشنگ‌تر دیده شدن بیشتر جنبه تزئیناتی دارد؛ برای مثال در بسیاری از کافه‌ها از تابلوهای ال ای دی کلاهی استفاده می‌شود. در کل تابلوهای oval موارد مصرف بیشتری دارند.

البته تابلوهای ال ای دی انواع دیگری نیز دارند. تابلوهای ال ای دی ترافیکی از دیگر انواع تابلوهای ال ای دی هستند که کاربردهای متفاوت و خاص‌تری دارند. تابلوهای ال ای دی دیگر نیز هستند که یا منسوخ‌شده‌اند و یا مورداستفاده بسیاری کمی دارند. در حال حاضر بیش از 95 درصد تابلوهای ال ای دی مورداستفاده مدهای ل کلاهی و oval است.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.