تابلو تبلیغاتی خورشیدی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استفاده از انرژی خورشیدی بهترین روش تامین برق برای وسایل الکترونیکی است.این تکنولوژی در کشورهای پیشرفته جایگاه بسیار خاص و ويژه ای دارد.به طوری که کشورهای صنعتی بخش عمده ای از انرژی مورد نیاز در این کشورها از نور خورشید تامین می شود.در کشور ما نیز استفاده از انرژی خورشیدی روند روز افزونی دارد.

در تابلوهای تبلیغاتی دارای نور نیز می توان از انرژی خورشیدی استفاده کرد.معمولا در مکان هایی که سیستم برق کشی وجود ندارد،از پنل های خورشیدی برای تامین برق تابلو استفاده می شود. برای تامین برق تابلوتبلیغاتی از پنل های خورشیدی استفاده می شود.

در کنار تامین برق با انرژی خورشیدی از انرژی های بادی ،بخار یا سایر روش های دیگر نیز می توان اقدام به تامین برق نمود.

سنسورهای تشخیص سرعت باد در تابلوهای تبلیغاتی

به‌منظور حل مشکل طوفان یا باد شدید که می‌تواند منجر به آسیب و تخریب بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی شود نوع جدیدی از بیلبوردهای انرژی خورشیدی ارائه‌شده‌اند که قابلیت ایستادن دارند. در این بیلبوردها هنگامی‌که باد به‌اندازه کافی قوی شود، صفحه‌نمایش یا صفحه‌نمایش به‌طور خودکار جمع می‌شود. صفحه‌نمایش یا برد صفحه‌نمایش توسط موتور الکتریکی باانرژی خورشیدی کنترل می‌شود. در این تابلوها یک سنسور باد وجود دارد که سرعت باد را تشخیص می‌دهد، سیگنال شناسایی‌شده به میکرو کامپیوتر تک تراشه MSP430 SCM ساخته و تعبیه‌شده در تابلو ارسال می‌شود. هنگامی‌که تشخیص داده شد که سرعت باد فراتر از حد مجاز است، میکروکامپیوتر سیگنالی را به موتور می‌فرستد تا صفحه‌نمایش را بچرخاند، بیلبورد می‌تواند در هر باد شدیدی بدون تخریب محکم بایستد. نیروی کار این سیستم‌های کنترلی توسط سیستم جمع‌آوری انرژی خورشیدی نصب‌شده در زیر تابلوهای تبلیغاتی تأمین می‌شود. بیلبورد هم ساده و هم زیبا است، صرفه‌جویی در هزینه، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و علاوه بر این، می‌تواند هر باد شدیدی را بدون آسیب رساندن به مردم تحمل کند.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.