تابلو تبلیغاتی در تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهر تهران پایتخت صنعتی و سیاسی ایران می باشد.تهران دارای  بیشترین شرکت ها و مراکز تجاری در مقایسه با سایر شهرهای کشور است.بیشترین شرکت ها و مراکز تبلیغاتی نیز در تهران فعالیت دارند.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک نیز فعالیت های ويژه ای در زمینه تابلوسازی در تهران دارد.

 

بیلبورد تبلیغاتی سه بعدی در تهران

در روزهای اخیر شاهد کلیپ‌هایی از یک بیلبورد سه‌بعدی در خیابان پاسداران بوده‌ایم. این بیلبورد مربوط به شرکت همراه اول بود. در این کلیپ شخصی دیده می‌شود که در حال باز کردن کادو و کار کردن با گوشی است. این تابلو به‌قدری جذاب و طبیعی هست که توجه و تعجب هر مشاهده‌کننده‌ای را برمی‌انگیزد.

billboar of hamrah aval

در زیر تصویر یکی دیگر از تابلوهای تبلیغاتی سه‌بعدی را در کشور دیگری مشاهده می‌کنید. این تابلو برای تبلیغات بازی‌های دیجیتال کودکان طراحی‌شده است.

3d advertising billboard

تابلوهای سه‌بعدی در سال‌های اخیر توسعه و موارد استفاده بالایی داشته‌اند. این تابلوها گزینه‌ای استراتژیک برای تبلیغات یک شرکت هستند. این تابلوها به‌قدری گران‌قیمت هستند که تنها شرکت‌های با سرمایه بالا می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

نکته دیگری که در مورد این تابلوها مسطح است این هست که به دلیل جذابیت بالای این تابلوها، کلیپ‌ها و تصاویر تابلو به‌سرعت در فضای مجاری و بین افراد دست‌به‌دست شده و این خود باعث افزایش محبوبیت و آشنایی بیشتر افراد با شرکت موردنظر می‌شود. استفاده از این تابلوها می‌تواند حتی یک شرکت ناشناس را به‌سرعت بر سر زبان‌ها انداخته و مشتریان فراوانی را به این شرکت‌ها سرازیر کند.

 در بسیاری از کشورهای پیشرفته، شرکت‌های بزرگ از این تابلوها استفاده می‌کنند. افزودن قابلیت interactive به این تابلوها می‌تواند کارایی و بازدهی آن‌ها را افزایش دهد.

شرکت همراه اول اولین شرکتی هست که از تابلوهای تبلیغاتی سه‌بعدی بزرگ در شهر تهران استفاده می‌کند.

تابلو تبلیغاتی طبقاتی

تابلوهای تبلیغاتی-طبقاتی در آپارتمان های تجاری،فروشگاه ها ،پاساژ ها و ساختمان های اداری و... استفاده می شود.تابلوهای طبقاتی مجموعه ای از چند یا چندین تابلو کوچک می باشد.هر یک از تابلوهای کوچک مربوط به کسب و کار مشخصی است.در هریک از این تابلوها نام کسب و کار به همراه موقعیت آن در ساختمان ذکر می شود.همچنین بسته به اندازه تابلو اطلاعاتی چون شماره های تماس مجموعه و سرویس و خدمات ارائه شده توسط مجموعه مورد نظر نیز ذکر می شود..هدف از استفاده از این تابلوها راهنمایی مشتریان و افراد به محل هر واحد و اطلاع رسانی درباره مجموعه ها و کسب و کارهای فعال در مراکز تجاری می باشد.

تابلوهای تبلیغاتی طبقاتی نیاز مبرم برای هر مرکز تجاری هست ؛مراکز تجاری که چندین طبقه تجاری و واحدهای تودرتو دارند.بدون تابلو طبقاتی ،مشتریان و ارباب رجوع درمیان طبقات و واحدهای مختلف سردرگم می شوند .استفاده از این تابلوها میزان تردد بی مورد در طبقات را نیز کاهش می دهند .تابلوهای طبقاتی معمولا در واحد همکف و جلوی درب ورودی محل نصب می گردد.

تمیز کردن تابلو تبلیغاتی

بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی مصارف outdoor (بیرونی) دارند.این تابلوها همواره در معرض تغییرات آب و هوای و تاثیر اشیاع مختلف هستند.تابلوهایی که در بیرون نصب می شوند ممکن است به سرعت کثیف شوند و بخشی از آنها غیرقابل دیدن شود.تمیز کردن اصولی و صحیح تابلو تبلیغاتی باعث می شود تابلو همواره زیبا و نو به نظر برسد.

در هنگام تمیز کردن تابلو تبلیغاتی باید مواردی را مد نظر قرار داد.برخی از تابلوهای تبلیغاتی با برق کار می کنند و در آنها قطعات برقی وجود دارد.تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری و برخی تابلوهای چلنیوم و فلکسی دارای قطعات برقی هستند.از این رو در هنگام تمیز کردن این تابلوها باید دقت کرد که به قطعات حساس تابلو آسیب نرسد.

مورد بعدی که در نظافت تابلو تبلیغاتی باید رعایت شود این هست که نباید از مایعات خورنده برای شتستشو استفاده کرد.استفاده از مایعاتی نظیر وایتکش نیز می تواند رنگ و ظاهر تابلو را به صورت کامل از بین ببرد.

در صورتی که تابلو تبلیغاتی که در ارتفاع بالا نصب شده باشد برای تمیز کردن آن باید تجهیزات و وسایل تخصصی و خاص استفاده کرد.افراد عادی هرگز نباید اقدام به تمیز کردن این تابلوها کنند.تمیز کردن این تابلوها نیز باید توسط افراد متخصص و مجموعه های نماشور انجام شود.

ساخت تابلو تبلیغاتی در تهران

تابلوسازی مکاترونیک تابلوسازی مکاترونیک از معتبرترین و به نام ترین سازندگان تابلو تبلیغاتی در تهران است.ما با تولید تابلوهای تبلیغاتی بسیار ارزشمند و با کیفیت و ارسال به کلیه نقاط کشور در خدمت مشتریان در سراسر کشور هستیم؛انواع تابلوهای تبلیغاتی تولیدی در این مجموعه را در ذکر می کنیم.

تابلو ال ای دی

تابلو ال ای دی ثابت

تابلو ال ای دی متحرک

تابلو ال ای دی در رنگ های مختلف

تابلو ال ای دی فول کالر

تابلو ال ای دی تک رنگ

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم استیل

تابلو چلنیوم حروف طلایی

حروف چلنیوم

لایت باکس

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی مهتابی خور

ساعت مسجدی

تابلو تبلیغاتی طبقاتی

تلویزیون شهری SMD

جواز کسب تابلوسازی

یکی از مواردی که هنگام سفارش تابلو تبلیغاتی باید در نظر بگیرید داشتن جواز کسب مجموعه تابلوسازی است.دارا بودن جواز کسب تعهدات فراوانی را برای تابلوساز ایجاد می کند.همچنین در صورت تخلف تابلوساز،مشتری می تواند به اتحادیه شکایت برده و تابلوساز را در صورت احراز تخلف پاسخگو نماید.در کنار این موارد دارا بودن جواز کسب نشان دهنده تخصص کافی تابلوساز است.

در حال حاضر صنف تابلوسازی زیر نظر دو اتحادیه مشغول کار است.تابلوهای فلکسی،چلنیوم و چاپ و تبلیغات زیر نظر اتحادیه عکاسان است.تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری نیز به دلیل سیستم برقی در آن زیر نظر اتحادیه برق کاران است.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک دارای جواز کسب معتبر تابلوسازی می باشد.

تولید تابلو تبلیغاتی در شکل های مختلف

تابلو تبلیغاتی را می توان در اشکال و شکل های مختلف تولید کرد.یکی از ترفندها و ایده های خلاقانه در تولید تابلو این هست که شکل تابلو را شبیه محصولی که تبلیغات آنرا می کند تولید کنید.برای مثال تابلو تبلیغاتی فروشگاه بستنی را می توان شبیه یک بستنی تولید کرد و یا تابلو طبقاتی را می توان شبیه یک تلفن همراه طراحی و تولید کرد.

فروش قطعات تابلو تبلیغاتی در تهران

تابلوسازی مکاترونیک مجموعه وسیعی از قطعات تولید کننده تابلوهای ال ای دی را دارد و در خدمت مشتریان عزیز قرار می دهد .قطعات مزبور عبارتند از سازه و پایه های تابلو ال ای دی ، قطعات مورد نیاز جوشکاری برای نصابهای تابلو ،بردهای تابلو ال ای دی،ماژول و سایر لوازم تابلوسازی همچنین خدمات جوشکاری و نصب تابلو ال ای دی توسط این مرکز انجام می شود.

 اجاره تابلو تبلیغاتی در تهران

دوستان عزیز تابلوسازی مکاترونیک علاوه بر فروش و تعمیر تابلو های تبليغاتی اقدام به تولید  تلويزيون های  شهری    و تابلو های  ال ای دی و چلنیوم خاص جهت اجاره به مشتریان نموده است. این مورد برای دوستان و کسب و کارهایی مفید هست که امکان خرید محصولات فوق را ندارند و یا در ابتدای راه   اندازی کسب  و کاراشان هستند و در صورت موفقیت نصبی در کسب و کارشان  می خواهند اقدام به خرید تابلوها کنند.خدمت دوستان عزیز عرض کنیم که تابلو تبليغاتی مانند شناسنامه ای برای یک کسب و کار هست و هر کسب و کاری نیاز مبرم به داشتن یک تابلو تبليغاتی در بالای مغازه یا سطح شهر می باشد .

advertising board 1400 01 28 2

تابلوسازی مکاترونیک با علم به این مطلب اقدام به اجاره دادن محصولات خود به کسب و کارهای جوان و تازه هست و امیدوار است و امیدوار است با این اقدام گامی مثبت در جه ارائه خدمات بهتر  به مشتریان عزیز بردارد. 

تعمیر تابلو چلنیوم در تهران

تابلو سازی مکاترونیک اقدام به تعمیر تابلو چلنیوم در تهران می نماید.

خدمات تعمیر تابلو چلنیوم در تهران به شرح  زیر می باشند .

انجام جوشکاری

نصب مجدد تابلو

اصلاح و عیب یابی سیم کشی

و سایر خدمات قابل انجام در محل

لازم به ذکر است انجام تعمیرات تخصصی تر تابلو چلنیوم در دفتر تابلو سازی انجام می شود.

آشنایی با روانشناسی رنگ ها

در هنگام انتخاب تابلو ال ای دی بهتر است به تاثير وروانشاسی رنگها بر افراد توجه نماييد. همانطور که احتمالا متوجه شده ايد رنگ قرمز بيشترين کاربرد را در تابلو های ال ای دی دارد خصوصيات اين رنگ اين هست که رنگ پر شور وبه اصلاح جيغي هست و خيلی جلب توجه می کند به همين دليل بيشتر در تابلو های ال ای دی استفاده می شود.

رنگ سبز رنگ سلامت و آرامش هست به همين دليل به مراکز درمانی و بيمارستانها توصيه می شود که تابلو هايي از اين رنگ يا با ترکيباتی با اين رنگ تهيه کنند .

رنگ آبي نشانه وفاداری هست و مانند رنگ قرمز باعث ايجاد شور و هيجان می شود بررسی ها نشان داده است ورزشکاران در سالنهايی با رنگ آبی بهتر عمل می کنند .اين رنگ برای تابلوهای داخل سالن توصيه می شود


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.