تابلو تبلیغاتی در شهرک صنعتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهرک‌های صنعتی از مشتری‌های همیشگی تابلوهای تبلیغاتی هستند. مدیران شهرک‌های صنعتی ترجیح می‌دهند تابلوهای تبلیغاتی خود را در داخل یا اطراف شهرک صنعتی نصب کنند. همچنین کارگاه‌ها و کارخانه‌های بسیاری از شرکت‌های فعال در مرکز شهر، در داخل شهرک صنعتی قرار دارد. این امر اهمیت فعالیت تابلوسازان در شهرک‌های صنعتی را دوچندان می‌کند. ما نیز همواره سعی در ایجاد تعامل با کارگاه‌ها و کارخانه‌های فعال در شهرک‌های صنعتی داریم. بیلبوردها اغلب روش اصلی رانندگان برای یافتن مسکن، غذا و سوخت در بزرگراه‌های ناآشنا هستند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک به‌صورت ويژه در شهرک‌های صنعتی فعالیت دارد. ما با انجام نمونه کارهای تابلو تبلیغاتی در بسیاری از شهرک‌های صنعتی واقع در تهران، سمنان، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر شهر یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات تابلو تبلیغاتی برای شهرک‌های صنعتی هستیم.

خدمات ما درزمینهٔ تابلوهای تبلیغاتی برای شهرک/ های صنعتی عبارت‌اند از:

√تولید

√فروش

√نصب

√اجاره تابلو تبلیغاتی

√شرکت در مزایده‌های تابلو تبلیغاتی

√ مشاوره در امور تبلیغات

√مشاوره برای یافتن بهترین مکان برای نصب تابلو تبلیغاتی

محبوب‌ترین تابلوهای تبلیغاتی در شهرک‌های صنعتی

تابلوهای فلکسی محبوب‌ترین تابلوهای تبلیغاتی مورداستفاده در شهرک‌های صنعتی هستند. دلیل این امر کیفیت بالا ، ثابت بودن تابلو و قیمت پایین‌تر این تابلو نسبت به سایر تابلوها است.

گزینه دوم تابلو چلنیوم هست. تابلو چلنیوم نیز ظاهری زیبا و ماندگاری بالایی دارد اما به لحاظ قیمت کمی از تابلوفلکسی گران‌تر است.

اما چرا تابلوهای دیجیتالی و تابلوهای روان  مشتریان زیادی در شهرک‌های صنعتی ندارند. تابلوهای تبلیغاتی معمولاً در جاده‌های و اتوبان‌های شهرک صنعتی نصب می‌شوند. این جاده‌ها نسبت به جاده‌های موجود در مرکز شهرها خلوت‌تر است و رانندگان با سرعت زیاد از کنار این تابلوها عبور می‌کنند؛ در این شرایط رانندگان تمایلی به دنبال کردن تصاویر متحرک یا کیپ‌های تصویری ندارند. ازاین‌رو تابلوهای ثابت همواره به این مشتریان پیشنهاد می‌شود.

تابلو تبلیغاتی در شهرک صنعتی شمس‌آباد

شهرک صنعتی شمس‌آباد بزرگ‌ترین شهرک صنعتی کشور است. این شهرک با وسعتی در حدود 3000 هکتار و با دار بودن حدود 1400 واحد صنعتی مهم‌ترین شهرک صنعتی فعال در کشور است. ازاین‌رو ما برای جذب مشتریان و صاحبان کسب‌وکارها در این شهر صنعتی فعالیت داریم.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.