تابلو تبلیغاتی در مشهد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشهد به‌عنوان دومین شهر پرجمعیت کشور، شهر بزرگ و صنعتی محسوب می‌شود. این شهر همچنین میزبان مسافران و زائران بسیاری از شهرها مختلف است. زائران بسیاری نیز از کشورهای مختلف به مشهد می‌روند. این امر باعث شده است که بازار خریدوفروش و کسب‌وکارهای مختلف در این شهر رونق داشته باشد. کسب‌وکارهای فراوانی در این شهر فعالیت دارند. این کسب‌وکارهای برای تبلیغات نیاز به استفاده از روش‌های مختلف ازجمله تابلوهای تبلیغاتی هستند. استفاده از انواع تابلوهای تبلیغاتی در مشهد روزبه‌روز در حال افزایش است.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان و فروشندگان تابلو تبلیغاتی به‌صورت ويژه در شهر مشهد فعالیت دارد. ما تابه‌حال سفارش تعداد فراوانی تابلو تبلیغاتی از شهر مشهد دریافته کرده و پس از تولید تابلو به مشتری عرضه کرده‌ایم. ما تابلوهای تبلیغاتی سفارشی از مشهد را پس از تولید در تهران به مشهد برده و در محل موردنظر مشتری نصب می‌کنیم.

تعمیر و پشتیبانی از تابلو تبلیغاتی در مشهد

با توجه به بعد مسافت و مقرون‌به‌صرفه نبودن خدمات تعمیر تابلوهای تبلیغاتی کوچک، تابلوسازی مکاترونیک تنها اقدام به تعمیر تابلوهای تبلیغاتی تولیدشده توسط این مجموعه را انجام می‌دهد و خدمات تعمیرات ساخته‌شده توسط سایر تابلوسازان را انجام نمی‌دهد.

 تنظیم و برنامه‌ریزی تابلو تبلیغاتی

برخی از مشتریان تمایل به خرید تابلوهای تبلیغاتی قابل تنظیم دارند. برای مثال ممکن است بخواهند تابلو در زمان مشخصی روشن یا خاموش شود؛ یا نور تابلو به‌صورت اتوماتیک کم یا زیاد شود. این‌که را ی توان با دو روش انجام داد.

روش اول استفاده از کنتاکتور و تایمر در کنار تابلو تبلیغاتی است. با استفاده از این تجهیزات می‌توان خاموش یا روشن شدن و نور تابلو تبلیغاتی را مدیریت کرد. با کمک تایمر می‌توان زمان روشن و خاموش شدن تابلو را تنظیم کرد.

روش دوم استفاده از فوتوسل (سنسور نوری) است. درصورتی‌که در تابلویی از فوتوسل استفاده کنیم با تاریک شدن هوا تابلو تبلیغاتی توسط این سنسور تاریکی هوا را تشخیص داده و تابلو روشن می‌شود؛ همچنین با روشن شدن هوا نیز تابلو خاموش می‌شود. در تابلوهای چلنیوم و فلکسی معمولاً از فوتوسل استفاده می‌شود. درحالی‌که در تابلوهای ال ای دی از تایمر استفاده می‌شود. ما سال‌ها از فوتوسل در تابلوهای چلنیوم و فلکسی استفاده می‌کنیم.

کم‌وزیاد کردن نور تابلو ال ای دی

تابلوهای روان ال ای دی را می‌توان طوری تنظیم کرد که نور تابلو در طول روز کم‌وزیاد شود. البته این امر تنها در تابلوهای روان و البته در محیط باز است. برای انجام این کار یک سنسور نور به تابلو وصل می‌شود و بر اساس مقدار ولتاژی که به تابلو داده می‌شود، نور تابلو اتوماتیک وار در طول روز کم‌وزیاد می‌شود.

نکته مهم :البته همه موارد فوق زمانی قابل انجام و استفاده است که دارای مادربرد پیشرفته م مناسب باشید که بتواند طیف نورها را تشخیص داده و آنالیز کند و توانایی کار با سنسورها و تجهیزات جانبی را داشته باشد. مادربردهای معمولی قادر به انجام این امور نخواهند بود.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.