تابلو تبلیغاتی سردرب

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوسردرب اصطلاحی هست که به تابلوهای تبلیغاتی گفته می‌شود که در سردرب و بالای محل کسب‌وکارها نصب می‌شود. البته تابلو سردرب به تابلوهایی که در سازمان‌ها و ادارات در بالای هر اتاق نصب می‌شود نیز اطلاق می‌گردد. ولی موضوع ما در این مطلب تابلوهای تبلیغاتی سردرب هست. کاربرد اکثر تابلوهایی تبلیغاتی به همین صورت است یعنی در سردرب محل کسب‌وکارها نصب می‌شوند. این تابلوها معمولاً تابلوهایی با اندازه‌های کوچک تا متوسط هستند. قیمت این تابلوها نیز بر اساس نوع و اندازه مشخص می‌شود.

tabloravanled14001002 121

در حال نصب تابلو سردرب کامپوزیت چلنیوم

تابلوهای تبلیغاتی سردرب معمولاً تابلوهای چلنیوم، فلکسی و تابلو ال ای دی هستند. کمتر دیده‌شده است که از تلویزیون‌های شهری برای سردرب محل کسب‌وکار استفاده شود.

نمونه کار نصب تابلو تبلیغاتی چلنیوم سردرب مغازه  عینک سازی

tabloravanled14001002 110

tabloravanled14001002 109


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.