تابلو تبلیغاتی مساجد و هیئت های مذهبی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همه‌ساله در ماه محرم و ماه رمضان تقاضا برای نصب تابلو تبلیغاتی توسط مساجد و هیئت‌های مذهبی افزایش می‌یابد. در حال حاضر نیز که در ماه محرم سال 1400 قرار داریم مشتریان زیادی تقاضای تولید و نصب تابلو تبلیغاتی داشته‌اند. اغلب تابلوهای تبلیغاتی سفارشی مساجد و هیئت‌ها، تابلوهای فلکسی و در موارد کمتری تابلو چلنیوم هست. در موارد زیادی نیز این مجموعه‌ها تقاضای ساخت بنرهای تبلیغاتی می‌دهند.

تابلوهای تبلیغاتی مساجد و هیئت‌ها باید ظاهر مذهبی داشته باشند. استفاده از شکل‌ها و نمادهای مذهبی، فونت‌ها و رنگ‌های مناسب از خصوصیات این تابلوها است. نصب تابلوهای تبلیغاتی در این مکان‌ها نیز حساسیت بالایی دارد. به دلیل شلوغ بودن و ازدحام افراد در این مکان‌ها در صورت افتادن این تابلوها یا وجود نقص‌های ایمنی تابلو، این امر می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

 

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.