تابلو تبلیغاتی نئون

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوی تبلیغاتی نئون یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به‌طور گسترده توسط شرکت‌های صنعتی و تجاری برای رواج محصولات خود در بین عموم استفاده می‌شود. تابلوهای نئون گزینه بسیار مناسب برای ساخت لوگو در ابعاد بزرگ است.

کسب‌وکار شما برای جلب‌توجه رهگذران و مشتریان بالقوه چه می‌کند؟ تابلوهای نئونی با عبارات رنگارنگ، دید مشتری و فروش را افزایش می‌دهند. تابلوهای نئون سفارشی به کسب‌وکار شما کمک می‌کنند، چه در روز و چه در شب.

تابلوهای نئون LED مدرن با تابلوهای نئون یکپارچه‌سازی قدیمی تفاوت بسیاری دارند؟ به‌طور سنتی، تابلوهای نئون با استفاده از لوله‌های شیشه‌ای برق‌دار و درخشان با نئون، آرگون و سایر گازها برای دستیابی به رنگ (های) دلخواه تولید می‌شوند. این روش ساخت تابلو نئون نسبت به تابلوهای مدرن معایب فراوانی دارد

ما تابلوهای نئون مدرنی را ارائه می‌کنیم که با استفاده از چراغ‌های نئون LED ساخته‌شده‌اند؛ این تابلوها در عین کم‌مصرف بودن، جلوه زیبایی دارند. این تابلوها برای بسیاری از مشاغلی که به دنبال تابلو نئون هستند مناسب هستند.

تابلوهای LED نئون به‌اندازه تابلوهای نئون یکپارچه‌سازی قابل‌مشاهده هستند، بنابراین هیچ نگرانی در مورد از دست دادن دید کسب‌وکار شما وجود ندارد. این نسخه جدیدتر و مدرن‌تر از تابلوی نئونی همیشه محبوب، عمر طولانی‌تری دارد، نور و روشنایی یکنواخت‌تری دارد، برای استفاده در فضای باز و داخل خانه بی‌خطر است، و هیچ نقطه تاریکی ندارد و درعین‌حال باعث صرفه‌جویی در هزینه قبض برق و ایمن‌تر شدن شما می‌شود. درصورتی‌که این تابلو را لمس کنید می‌بینید که خنک است؛ این تابلوها حاوی شیشه و جیوه نیست.

 تابلوهای LED جدید نئون همچنین قابلیت تغییر رنگ یا چشمک زدن عمدی رادارند که آن‌ها را بیشتر برجسته می‌کند. چرا تابلوهای نئون یک انتخاب عالی هستند؟ صرف‌نظر از صنعت شما، تابلوهای نئون می‌توانند با جلب‌توجه مشتریان بالقوه بر فروش شما تأثیر مثبت بگذارند. آن‌ها در شب یا در نور شدید خورشید، از فواصل دور یا نزدیک، و در داخل یا خارج از خانه بسیار قابل‌مشاهده هستند، به معنی دید و افزایش فروش.

 تابلوهای نئون راه‌حلی هوشمند برای بسیاری از صنایع هستند دید برای هر کسب‌وکاری ضروری است و بسیاری علائم نئون را راه‌حلی عالی برای این کار می‌دانندمقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.