تابلو تبلیغاتی پشت بامی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای تبلیغاتی پشت‌بامی در بالای پشت‌بام نصب می‌شوند. این تابلوها در بالای پشت‌بام فروشگاه‌ها، مراکز تجاری وموسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی نصب می‌شوند. این تابلوها اغلب در ارتفاعات بالا نصب می‌شوند. این تابلوها برای اینکه  دید بهتری داشته باشند در اندازه‌های بزرگ ساخته می‌شوند.

ساختار تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی

تابلوهای تبلیغاتی پشت‌بامی جدا از اینکه اندازه و ابعاد بزرگ‌تری نسبت به تابلوهای معمولی دارند ساختاری متفاوتی نیز دارند. بالطبع هرچقدر ارتفاع محل نصب تابلو بیشتر باشد تابلو بیشتر در معرض شرایط آب و هوایی نظیر باد و باران قرار خواهد داشت. همچنین افتادن این تابلوها بر روی زمین می‌تواند خطرات جانی و مالی فراوانی ایجاد کند. ازاین‌رو این تابلوهای تبلیغاتی بایستی به‌صورت کاملاً مقاوم ساخته و نصب شوند. نصب این تابلوها باید به‌صورت کاملاً ایمن و مستحکم در محل انجام شود.

نکته مهم دیگری که در ساختار این تابلوها وجود دار این هست که به دلیل امکان وزش بادهای شدید و فشار به تابلو، در بسیاری از موارد این تابلوها را به‌صورت حروف برجسته بدون پس‌زمینه تولید می‌کنند. در این تابلوها به‌جای ساخت پس‌زمینه تابلو، در پشت تابلو نرده‌کشی انجام می‌شود. انجام نرده‌کشی باعث می‌شود که باد فشار چندانی به تابلو وارد نکند.

نصب تابلو تبلیغاتی در پشت‌بام

همان‌طور که گفته شد برای نصب تابلو تبلیغاتی در پشت‌بام باید تمهیدات خاصی در نظر گرفته. تابلوهای تبلیغاتی در پشت‌بام به دو صورت انجام جوشکاری و انجام فونداسیون نصب می‌شوند.

طراحی تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی

در طراحی تابلو تبلیغاتی پشت‌بامی موارد بسیار مهمی را باید در نظر گرفت. یکی از مهم‌ترین این موارد، ارتفاع محل نصب تابلو و دید آن توسط افراد است. هرچقدر محل نصب تابلو در ارتفاع بالاتری باشد محدوده دید تابلو وسیع‌تر می‌شود و افراد بیشتری می‌توانند تابلو را ببینند. بااین‌حال تابلو کوچک‌تر به نظر می‌رسد و شکل و شمایل تابلو ممکن است به‌صورت کامل دیده نشوند. ازاین‌رو استفاده از نور در تابلوهای پشت‌بامی امری لازم و ضروری است. در تابلوهای فلکسی یا چلنیوم پشت‌بامی  در کنار استفاده از نور باید از متریالی استفاده شود که نور بیشتری را منعکس کنند؛ در این حالت تابلو درخشان‌تر و واضح‌تر دیده می‌شوند.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.