تابلو تبلیغاتی پیش‌ساخته

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روال کار تولید تابلوهای تبلیغاتی در ایران به این صورت است که مشتری تابلویی سفارش می‌دهد، سپس تولیدکننده آن را تولید کرده و نصب می‌کند. اما در مواردی می‌توان برخی از تابلوهای تبلیغاتی را بدون اینکه سفارشی برای آن وجود داشته باشد، تولید کرد. این نوع تابلوهای تبلیغاتی مصارف کلی دارند. در برخی تابلوها نام برند، شماره تلفن و آدرس قید نمی‌شود و صرفاً مطلب با تصویری خاص به نمایش درمی‌آید. برای مثال در برخی از رستوران‌ها تابلوهای "غذا آماده است" را می‌بینیم. یا در برخی آرایشگاه‌های عروس تابلوی چلنیوم از یک عروس را مشاهده می‌کنید. اما این مورد در تابلوهای دیجیتالی رواج بیشتری دارد. تابلوهای دیجیتالی در پک کامل و به‌صورت یک تیکه تولید می‌شود و در بازار عرضه می‌گردد. این تابلوها به دلیل بستر نمایشی دیجیتالی، قابلیت تولید و عرضه به‌صورت انبوه رادارند. بسیاری از شرکت‌ها در سراسر دنیا تابلوهای دیجیتالی را در اندازه‌های مختلف تولید کرده و عرضه می‌کنند. مشتریان نیز بر اساس نیاز خود اقدام به خرید تابلوی موردنیاز می‌کنند.

advertising billboard

همچنین در کشور چین پک‌های آماده تابلوهای ال ای نیز ساخته می‌شود. هر مشتری با حداقل دانش فنی می‌تواند این پک‌ها را خریداری کرده و استفاده کند.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک واردکننده انواع تابلوهای دیجیتال و تابلو ال ای دی پیش‌ساخته در کشور هست. ما تابلوهای دیجیتالی پیش‌ساخته را از کشورهای شرق آسیا وارد کرده و در بازارهای داخلی عرضه می‌کنیم.

در حال حاضر بسیاری از تابلوهای دیجیتالی پیش‌ساخته


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.