تابلو تبلیغاتی کنار زمین فوتبال

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حتماً در مسابقات ورزشی فوتبال دیده‌اید که تابلوهای تبلیغاتی دورتادور زمین فوتبال نصب‌شده‌اند. در سالن‌های بسکتبال، والیبال و... نیز این تابلوها در مسابقات حرفه‌ای در محل‌های مختلفی از سالن‌ها نصب می‌شوند. نصب و استفاده از این تابلوها به دلیل اینکه از طریق تلویزیون در معرض دید مخاطبان میلیونی و حتی میلیاردی (در مسابقات ورزشی مهم بین‌المللی) قرار دارد می‌تواند بسیار پرسود و پربازده باشد. مشتریان این تابلوها علاوه بر پرداخت هزینه برای تابلو بایستی هزینه‌ای جهت اجاره محل نصب تابلو نیز پرداخت کنند.

تابلوهای کنار زمین فوتبال از نوع تابلوهای ال ای دی رنگی هستند. این تابلوها دارای مادربردهای آنلاین هستند و از طریق ارتباط wifi یا کابل شبکه با  کامپیوتر مدیریت می‌شوند. در کنار زمین‌های فوتبال از بهترین نوع تابلوهای ال ای دی استفاده می‌شود.

در صورت برخورد محکم بازیکنان با تابلوهای کنار زمین، این تابلوها می‌توانند خطرآفرین باشند.

تابلوسازی مکاترونیک تولید و فروش تابلوهای دور زمین فوتبال و سایر سالن‌های ورزشی را انجام می‌دهد.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.