تابلو فلکسی مهتابی خور

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکنواختی نور در تابلو فلکسی مهتابی خور

یکی از مواردی که تولیدکنندگان تابلو فلکسی مهتابی خور باید رعایت کنند ،یکنواختی نور و عدم وجود سیاهی در این تابلوها می باشد.برای انجام این موارد تابلوساز باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشد.تابلوساز برای ایجاد روشنایی یکنواخت و ممناسب مواردی را باید رعایت کند که در زیر این موارد را ذکر می کنیم.

-فاصله بین زمینه و پارچه:فاصله بین زمینه و پارچه بایستی از 16 تا 20 سانت باشد(در تابلوهای فلکسی با نورSMD این اندازه بایستی 9 سانتیمتر باشد).

-تعداد مهتابی ها:تعداد مهتابی ها مورد استفاده دراین تابلوها 4 مهتابی در هر متر می باشد.

-انجام چیدمان دقیق

اگر موارد ذکر شده در بالا رعایت نشود و تعداد مهتابی ها کم باشد ،باعث ایجاد سیاهی در تابلو فلکسی می شود.

 

تابلو فلکسی مهتابی خور

یکی از بهترین و زیباترین تابلوهای تبليغاتی ،تابلوهای فلکسی مهتابی خور(smd خور) می باشد . در این تابلو های از فلکسی با جنس بسیارخوب و مرغوبی استفاده شده است .در پشت این تابلوها از آهن و ورق گالوانیزه استفاده می شود .به الطبع هر تابلویی که نور داشته باشد زیباتر و جذاب تر دیده می شود.تابلوهای فلکسی مهتابی خور نیز همانطور که از نام آنها پیداست دارای نور می باشند.مهتابی ها به ترتیب با فواصل 30 سانتیمتیری از هم قرار داده می شوند .ترانس های مخصوص مهتابی تابلو می باشند که نور متعادل می دهند .این ترانس ها و مهتابی ها به ضربه حساس نیستند از این رو طول عمر بالایی دارند .شکل زیبا و منحصر به فرد این تابلوها سبب شده که مشتریان بسیاری جذب این محصولات شوند.

newworksample 14000121 2

تابلوهای فلکسی به دلیل جلوه خاص و منحصر به فرد ،کیفیت بالا قیمت مناسب  همیشه مشتریان و طرفداران خود را داشته است.با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از طرح ها و قطعات جدید در طراحی و ساخت تابلوهای فلکسی ،این تابلوها به شکل و فرم گذشته خود فاصله زیادی گرفته اند و روز به روز بر کیفیت ،زیبایی و کارایی آن افزوده شده است.

برای مشاهده نمونه کار تابلو فلکسی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.