تابلو نئون شیشه ای

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای نئون شیشه‌ای جزو اولین تابلوهای تبلیغاتی بودند که دارای نور بودند. این تابلوها تقریباً هم‌زمان با تابلوای led به بازار آمدند. نئون شیشه‌ای در تابلوهای چلنیوم قدیمی و برای تولید نور در تابلوها استفاده می‌شد. کارکرد نئون شیشه‌ای به این صورت است که داخل لوله‌های شیشه‌ای نئون گاز فشرده وارد می‌کنند و زمانی که نئون را به برق وصل می‌کنند نور ایجاد می‌شود. یکی از ایرادات نئون شیشه‌ای این هست که به‌سرعت دچار آسیب می‌شد. همچنین این نئون‌ها به‌سختی قابل‌حمل و نقل بودند. از دیگر ایراداتی که نئون‌های شیشه‌ای داشت این بود که برخی مواقع دچار شوک برقی می‌شد.

اخیراً مدل جدیدی از نئون‌ها به نام نئون پلاستیکی نیز وارد بازار شده است. این نئون‌ها نیز همانند تابلوهای ال ای ی بودند و به نام نئون‌های فلکسی نیز معروف بودند. در حال حاضر استفاده از نئون‌های شیشه‌ای بسیار کاهش داشته است و خریدار آن‌چنانی ندارد. تابلو ال ای دی بهترین گزینه به‌جای نئون شیشه‌ای و نئون‌های پلاستیکی است.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.