تبلیغات قطار/راه‌آهن چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلو تبلیغاتی قطار/راه‌آهن نمایشگرهای تبلیغاتی هستند که در داخل و خارج قطارها و داخل ایستگاه‌های قطار و روی سکوهای قطار قرار می‌گیرند. در دسته تبلیغات حمل‌ونقل، تبلیغات قطار به‌طورکلی به چند شکل در دسترس است: تبلیغات در داخل قطار، تبلیغات بیرونی قطار (مسیر راه‌آهن تا ورودی قطار) و تبلیغات در ایستگاه قطار.

advertising billboard in train

گزینه‌های تبلیغات داخلی شامل گزینه‌های "برند" است که در آن تبلیغ‌کننده به‌طور جزئی یا کامل فضای داخلی واگن قطار را با تبلیغات پوشش می‌دهد.استفاده از بنرهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری در این روش تبلیغاتی توصیه می شود. در اغلب موارد یک یا چند شرکت تبلیغاتی بخش مشخصی از کلیه واگن‌ها را برای تبلیغات اجاره می‌کند؛ این‌گونه نیست که شرکتی تنها یک واگن از قطار را برای تبلیغات اختصاص دهد. اهمیت تبلیغاتی در داخل قطار ازاین‌جهت است که مسافران زمان زیادی در قطار هستند و قطعاً چندین بار با آگهی مربوطه روبرو خواهند شد.

 گزینه‌های تبلیغات بیرونی شامل نمایشگرهای جانبی معمولی است. این تابلوها از درب ورودی راه‌آهن تا ایستگاه قطار نصب می‌شوند.

تبلیغات ریل سبک تبلیغاتی در قطارهایی است که در بالای زمین حرکت می‌کنند. پوسترهای تبلیغاتی ریلی عموماً در داخل قطارها قرار دارند. تابلوها و تابلوهای تبلیغاتی ریلی نیز بر روی سکوها در خروجی‌ها، ورودی‌ها و قسمت‌های انتظار خطوط قطار قرار دارند.

ارائه مجلات و کارت‌های تبلیغاتی: شرکت‌های مختلف انواع مجلات، کارت‌های تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی را در قطار قرار می‌دهند.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.