تعمیر تابلو تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیر ال ای دی و برد تابلو تبلیغاتی

همانطور که احتمالا می دانید تابلو های ال ای دی از جمله تابلو های تبلیغاتی هستند که آمار خرابی بالایی دارند.یکی از مهم ترین موارد تاثیرگذار بر کارکرد و طول عمر تابلو تبلیغاتی نحوه تولید تابلو تبلیغاتی و در کل کیفیت تولید تابلو تبلیغاتی می باشد.در صورتی که پروسه تولید تابلو با دقت ،ظرافت و احساس مسئولیت انجام شود و از متریال و مواد اولیه مناسب در تولید استفاده شود قطعا احتمال خرابی تابلو بسیار کم و طول عمر تابلو بسیار زیاد خواهد بود.

در میان مشکلاتی که برای تابلوهای تبلیغاتی ایجاد می شود سوختن ال ای دی یا برد تابلو از مشکلات رایج این محصولات است.در بسیاری از مواقع نیز دیده می شود که تابلو های ال ای دی نصب شده دچار سوختگی پیکسل شده اند .در صورتی که به سرعت اقدام به تعمیر این مشکلات نشود ممکن است سایر قیمت های تابلو نیز با مشکل مواجه شوند .از این رو در صورت بروز مشکل برای تابلو ،رفع سریع مشکل بهترین گزینه می باشد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعمیر انواع برد و ال ای دی تابلو های روان ال ای دی را انجام می دهد.

رفع خاموشی تابلو تبلیغاتی

یکی از مشکلاتی که تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی با آن مواجه می شوند ،ایجاد خاموشی در تابلو هست.ایجاد خاموشی ممکن است به صورت کلی و یا در بخش هایی از تابلو ایجاد شود.سوختن ال ای دی،مشکلات سیم کشی و سوختن برد تابلو از عوامل ایجاد خاموشی در تابلو است.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک با حضور در محل خدمات تعمیر و رفع خاموشی تابلو تبلیغاتی را در محل نصب انجام می دهد.

تعمیر پاور تابلو تبلیغاتی

پاور یا ترانس تابلو تبلیغاتی وظیفه انتقال برق به تابلو را انجام می دهد.این قطعه از قطعاتی هست که آمار خرابی بالایی دارد.پاور تابلو تبلیغاتی قطعه بسیار حساسی هست و تعمیر این قطعه باید به صورت کاملا دقیق انجام شود .تابلوهایی که در آن از روشنایی استفاده می شود از پاور استفاده می کنند. تابلوهایی نظیر تابلو ال ای دی،تلویزیون شهری و برخی از تابلو های فلکسی و چلنیوم از این تابلوها استفاده می کنند.

در این مجموعه تعمیرات پاور تابلو به صورت کاملا دقیق و حرفه ای انجام می شود.

تعمیر تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو تبلیغاتی از مهم ترین خدمات مجموعه تابلوسازی مکاترونیک است .کلیه تابلو های تبلیغاتی از جمله تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری،تابلو چلنیوم،تابلو فلکسی و حتی ساعت مسجدی در صورت خراب شدن قابلیت تعمیر شدن دارند.مشتریان ماهانه صدها مراجعه برای تعمیر تابلو تبلیغاتی انجام می دهند که در بسیاری از این موارد این تابلوها قابل تعمیر می باشد.

در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت های تابلو های تبلیغاتی بسیاری از دارندگان تابلو در صورت بروز مشکل برای تابلو ترجیح می دهند اقدام به تعمیر تابلو تبلیغاتی خود کنند.مجموعه تابلو سازی مکاترونیک تعمیرات تخصصی تابلو تبلیغاتی را به بهترین شکل انجام می دهد.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.