تعمیر تابلو تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیر و نگهداری تابلو تبلیغاتی

 این امری اجتناب‌ناپذیر است که تابلوهای تبلیغاتی شما پس از استفاده برای مدت طولانی به تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشند. حتی بیلبوردهای ساخته‌شده با مواد باکیفیت می‌توانند توسط تأثیرات محیطی و نیروهای خارجی خارج از کنترل شما آسیب ببینند. تابلوهایی که مصارف outdoor دارند بیشتر از تابلوهایی با مصارف indoor در معرض آسیب دیدن هستند. هیچ شرکتی نمی‌خواهد بیلبورد آسیب‌دیده را بالا بگذارد، زیرا ممکن است خطرات ایمنی و مالی ایجاد کند.

ما استراتژی‌های منحصربه‌فرد و جامع خود را به کار می‌گیریم تا بیلبوردهای شما چشم‌نواز، ایمن و به آخرین استانداردها ارتقاء یابند.

متخصصان تعمیر بیلبوردهای ما با بررسی تابلوی تبلیغاتی شما تعیین می‌کنند که چه نوع تعمیر و نگهداری باید انجام شود تا آن را به شکوه قبلی بازگرداند، آن‌ها می‌دانند که چگونه مشکلات مربوط به روشنایی بیرونی، ساختار، شکل ظاهری، کارهای برقی و موارد دیگر را برطرف کنند.

 ما تعمیر و نگهداری بیلبوردها را برای سازه‌های موجود ارائه می‌کنیم تا تابلوی شمارا همیشه با ظاهری نو و جذاب نگه‌داریم. خدمات نگهداری و تعمیر بیلبورد ما شامل جوشکاری، رنگ‌آمیزی، ایمن‌سازی، حذف و تعویض هرگونه اجزای بصری یا ساختاری، تعمیر و تعویض قطعات الکتریکی می‌شود.

آسیب دیدن تابلوهای تبلیغاتی براثر طوفان

تابلوهای تبلیغاتی براثر طوفان می‌توانند آسیب ببینند. آسیب‌های تابلوها براثر طوفان ممکن است بسیار جدی و مخرب باشد. ازاین‌رو تعمیر و بازسازی این تابلوها باید در اولویت باشد.

تعمیر ال ای دی و برد تابلو تبلیغاتی

ما از تعمیر، سرویس و نگهداری انواع تابلوهای LED، نمایشگرها و تابلو تبلیغاتی‌های مختلف اطمینان داریم. ما خدمات تعمیر تابلوهای LED مقرون‌به‌صرفه خود را در سراسر ایران ارائه می‌دهیم و هدف ما این است که چراغ LED شما هر زمان که اراده کنید روشن باشد. کارکنان مجرب ما تعمیرات تمام نمایشگرها و علائم LED را انجام می‌دهند.

 ما خدمات تعمیر هر تابلو ال ای دی با هر ساختاری را انجام می‌دهیم؛ چه توسط ما ساخته‌شده باشد، چه توسط سایر تابلوسازان. در 95 درصد موارد ما می‌توانیم تابلو تبلیغاتی را در محل نصب انجام دهیم.

 قراردادهای بلندمدت خدمات تعمیر ما ازنظر قیمت بسیار عالی هستند و در صورت خرابی LED شمارا در اسرع وقت تعمیر می‌کنیم.. در صورت درخواست مشتری کلیه مدارک و مجوزهای تابلوسازی توسط کارشناسان ما ارائه می‌شود.

همانطور که احتمالا می دانید تابلو های ال ای دی از جمله تابلو های تبلیغاتی هستند که آمار خرابی بالایی دارند.یکی از مهم ترین موارد تاثیرگذار بر کارکرد و طول عمر تابلو تبلیغاتی نحوه تولید تابلو تبلیغاتی و در کل کیفیت تولید تابلو تبلیغاتی می باشد.در صورتی که پروسه تولید تابلو با دقت ،ظرافت و احساس مسئولیت انجام شود و از متریال و مواد اولیه مناسب در تولید استفاده شود قطعا احتمال خرابی تابلو بسیار کم و طول عمر تابلو بسیار زیاد خواهد بود.

در میان مشکلاتی که برای تابلوهای تبلیغاتی ایجاد می شود سوختن ال ای دی یا برد تابلو از مشکلات رایج این محصولات است.در بسیاری از مواقع نیز دیده می شود که تابلو های ال ای دی نصب شده دچار سوختگی پیکسل شده اند .در صورتی که به سرعت اقدام به تعمیر این مشکلات نشود ممکن است سایر قیمت های تابلو نیز با مشکل مواجه شوند .از این رو در صورت بروز مشکل برای تابلو ،رفع سریع مشکل بهترین گزینه می باشد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعمیر انواع برد و ال ای دی تابلو های روان ال ای دی را انجام می دهد.

رفع خاموشی تابلو تبلیغاتی

یکی از مشکلاتی که تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی با آن مواجه می شوند ،ایجاد خاموشی در تابلو هست.ایجاد خاموشی ممکن است به صورت کلی و یا در بخش هایی از تابلو ایجاد شود.سوختن ال ای دی،مشکلات سیم کشی و سوختن برد تابلو از عوامل ایجاد خاموشی در تابلو است.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک با حضور در محل خدمات تعمیر و رفع خاموشی تابلو تبلیغاتی را در محل نصب انجام می دهد.

تعمیر پاور تابلو تبلیغاتی

پاور یا ترانس تابلو تبلیغاتی وظیفه انتقال برق به تابلو را انجام می دهد.این قطعه از قطعاتی هست که آمار خرابی بالایی دارد.پاور تابلو تبلیغاتی قطعه بسیار حساسی هست و تعمیر این قطعه باید به صورت کاملا دقیق انجام شود .تابلوهایی که در آن از روشنایی استفاده می شود از پاور استفاده می کنند. تابلوهایی نظیر تابلو ال ای دی،تلویزیون شهری و برخی از تابلو های فلکسی و چلنیوم از این تابلوها استفاده می کنند.

در این مجموعه تعمیرات پاور تابلو به صورت کاملا دقیق و حرفه ای انجام می شود.

تعمیر تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو تبلیغاتی از مهم ترین خدمات مجموعه تابلوسازی مکاترونیک است .کلیه تابلو های تبلیغاتی از جمله تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری،تابلو چلنیوم،تابلو فلکسی و حتی ساعت مسجدی در صورت خراب شدن قابلیت تعمیر شدن دارند.مشتریان ماهانه صدها مراجعه برای تعمیر تابلو تبلیغاتی انجام می دهند که در بسیاری از این موارد این تابلوها قابل تعمیر می باشد.

در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت های تابلو های تبلیغاتی بسیاری از دارندگان تابلو در صورت بروز مشکل برای تابلو ترجیح می دهند اقدام به تعمیر تابلو تبلیغاتی خود کنند.مجموعه تابلو سازی مکاترونیک تعمیرات تخصصی تابلو تبلیغاتی را به بهترین شکل انجام می دهد.

 تعمیر تابلو در کارگاه

ما همواره سعی می‌کنیم حتی‌المقدور تابلوهای تبلیغاتی را در محل تعمیر کنیم. اما در مواقعی نیاز هست که تابلو تبلیغاتی برای تعمیر به کارگاه منتقل شود. برای انجام این کار تابلو تبلیغاتی باید از محل نصب بازشده و به کارگاه انتقال یابد. برای باز کردن تابلوهای بزرگ گاهی نیاز هست که از جرثقیل و ماشین‌های سبک یا سنگین استفاده شود.

تابلو پس از تعمیر در کارگاه مجدداً به محل نصب برده و نصب می‌گردد.

تعمیر چراغ های ال ای دی

امروزه ما در هر گوشه و کنار سقف چراغ های LED می‌بینیم. این پنل های LED معمولاً عمر طولانی دارند. بااین‌حال، آن‌ها گاهی اوقات خراب می شوند. در زیر روشی سریع و کاربردی برای تعمیر چراغ های ال ای دی ذکر می کنیم.

1-نور پنل LED شکسته 2. مولتی متر 3. ست آهن لحیم‌کاری 4. کیت ابزار- شامل انبردست، پیچ‌گوشتی، سیم چین 5. نوار عایق 6. نیم ساعت زمان

مرحله 1: مشکل را بیابید. یک صفحه LED در 2 جزء ساخته‌شده است. 1. مداراها 2. برد تراشه LED (MCPCB) برای بررسی درایور LED، کافی است مولتی متر خود را روی 200 ولت DC وصل کنید و خروجی درایور را اندازه‌گیری کنید. یک درایور سالم اغلب از 12 تا 60 ولت خروجی می‌دهد.

مرحله 2: تراشه‌های مرده را بشناسید

همه LED ها دارای ولتاژ در حدود 3.2V هستند و به‌صورت سری وصل می‌شوند. خرابی برد تراشه به این معنی است که فقط یک یا دو LED آن خراب‌شده است و باعث می‌شود که کل صفحه روشن نباشد. برای آزمایش تراشه معیوب، شما به‌سادگی پنل LED خود را وصل کرده و هر تراشه LED را جدا کنید. جدا شدن یک تراشه LED خراب باعث می‌شود که تخته بدون تراشه معیوب شروع به درخشش کند. روش ایمن دیگر استفاده از منبع تغذیه کوچک 3 ولت است.

 سپس می‌توانید هر LED را با استفاده از قدرت 3 ولت آزمایش کنید. هر تراشه LED Dead را برجسته کنید. من برای آن از نشانگر قرمز استفاده کرده‌ام.

مرحله 3: تراشه‌های معیوب را جایگزین کنید. اما این امر به مهارت لحیم‌کاری بسیار دقیق نیاز دارد.

من از انبردست بینی سوزنی برای خرد کردن تراشه معیوب استفاده می‌کنم، سپس به‌سادگی آهنگ‌ها را با یک قطعه لحیم پل می‌کنم. اکنون می‌توانید عملکرد پانل LED را بعد از وصل مجدد تأیید کنید. اگر همه تراشه‌های جایگزین شده باشند، بقیه صفحه باید درست روشن شود.ازآنجاکه پنل LED به‌صورت سری سیم‌کشی می‌شود، جریان را در همه تراشه‌ها یکسان نگه می‌دارد.

مرحله 4: تست کنید، نصب کنید و لذت ببرید.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.