تولید تابلو تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی به مجموعه وسیعی از تابلوها گفته می‌شود که جهت اهداف تبلیغاتی یا آموزشی مورداستفاده قرار می‌گیرند. شناخته‌شده‌ترین این تابلوها تابلوهای ال ای دی، تابلو چلنیوم، تابلوفلکسی، تلویزیون شهری، بیلبورد ورزشگاه و ساعت مسجدی است. تابلوهای تبلیغاتی توانایی ويژه و استثنائی در نمایش آگهی‌ها و تبلیغاتی به‌صورت بیست‌وچهارساعته و همه‌روزه دارند. کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند با سفارش تابلو تبلیغاتی و قرار دادن آن‌ها در نقاط شلوغ و اصطلاحاً نقاط هدف خود به‌سرعت بر تعداد مشتریان خود افزوده و فروش خود را افزایش دهند. در زیر ما گلچینی از تصاویر کلیه انواع تابلوهای تبلیغاتی ذکرشده را قرار داده‌ایم. کلیه تابلوهایی که در زیر مشاهده می‌کنید همگی توسط مجموعه تابلوسازی مکاترونیک تولید و نصب‌شده‌اند.

tabloravanled14001002 19

ما با دارا بودن سوله‌ای بسیار بزرگ توانایی تولید انواع تابلو تبلیغاتی با هر ابعاد و اندازه‌ای را دارا هستیم. همچنین این مجموعه توانسته تعداد زیادی متخصص درزمینهٔ های تولید، تعمیر و نصب تابلو را در غالب یک مجموعه گردآوری نماید تا توان انجام کلیه خدمات درزمینهٔ تابلو تبلیغاتی را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان داشته باشید. تجهیزات مدرن و پیشرفته و قابلیت حمل‌ونقل تجهیزات و کالاهای تولیدشده در کمترین زمان ممکن از دیگر توانایی‌های این مجموعه است.

tabloravanled14001002 88

تصورات غلط در مورد تابلو تبلیغاتی

این تصور غلطی است که بسیاری از مردم دارند که بیلبوردها یک شکل تبلیغاتی "منسوخ" و "مدرسه قدیمی" هستند. در عوض، رسانه بیلبوردهای فیزیکی با در دسترس بودن فناوری جدید پیشرفت کرده است. 

آینده تابلو تبلیغاتی

در آینده، بیلبوردها و صفحه‌های دیجیتال از فناوری‌هایی مانند دوربین، رادار، مادون‌قرمز و آنتن استفاده خواهند کرد. این‌ها داده‌هایی را برای مشاهده و واکنش به محیط خود فراهم می‌کنند.

photo of tabloravanled.com14010108 19


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.