دزدی تابلوهای تبليغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دزدی تابلوهای تبليغاتی یکی از مواردی هست که همیشه چالشی برای نصاب های تابلو و مشتریان بوده است .اخیرا به دلیل بالارفتن قیمت تابلوهای تبليغاتی دزدی این تابلوها بیشتر از پیش مورد توجه بزهکاران قرار گرفته است و نگرانی هایی را در بین مشتریان تابلوهای تبليغاتی ایجاد کرده است.

یکی از مهمترین عواملی که از دزدی تابلو های تبليغاتی جلوگیری می کند این هست که تا حد ممکن تابلو در محلی دور از دسترس نصب شود و به راحتی امکان دسترسی نداشته باشد.

یکی دیگر از عوامل مهمی که  در جلوگیری از دزدی تابلوهای تبليغاتی نقش موثر دارد آهن کشی بیشتر تابلو می باشد که در این صورت کار برای دزد بسیار مشکل می شود و باید وقت زیادی را صرف کندن آهن ها کند که معمولا اینگونه افراد به دنبال دزدی های بی دردسر هستند.

در اکثر موارد دزدان تابلوهای تبليغاتی مخصوصا تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری و حتی تابلو چلنیوم به دام می افتند زیرا توانایی برنامه دادن و تغییر مطالب و تصاویر تابلو را ندارند و ناچار به تابلوسازها مراجعه می کنند .البته برخی از دزدان ممکن است با تابلوسازی آشنایی داشته باشند و خود بتوانند تغییرات مورد نیاز را در تابلو انجام دهند و یا برخی از دزدان قطعات تابلو را اوراق می کنند.

در صورتی که تابلو تبليغاتی شما دزدیده شده است می توانید با مراجعه به تابلوسازی های معتبر در محل دزدی تابلو و دادن مشخصات تابلو ،امبد داشته باشید که دزد تابلو در مراجع به تابلوسازی ها پیدا شود.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.