دزدی تابلوهای تبليغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دزدی تابلوهای تبليغاتی یکی از مواردی هست که همیشه چالشی برای نصاب‌های تابلو و مشتریان بوده است. اخیراً به دلیل بالا رفتن قیمت تابلوهای تبليغاتی دزدی این تابلوها بیشتر از پیش موردتوجه بزهکاران قرارگرفته است و نگرانی‌هایی را در بین مشتریان تابلوهای تبليغاتی ایجاد کرده است.

یکی از مهم‌ترین عواملی که از دزدی تابلوهای تبليغاتی جلوگیری می‌کند این هست که تا حد ممکن تابلو در محلی دور از دسترس نصب شود و به‌راحتی امکان دسترسی نداشته باشد.

یکی دیگر از عوامل مهمی که  در جلوگیری از دزدی تابلوهای تبليغاتی نقش مؤثر دارد آهن‌کشی بیشتر تابلو است که در این صورت کار برای دزد بسیار مشکل می‌شود و باید وقت زیادی را صرف کندن آهن‌ها کند که معمولاً این‌گونه افراد به دنبال دزدی‌های بی‌دردسر هستند.

در اکثر موارد دزدان تابلوهای تبليغاتی مخصوصاً تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری و حتی تابلو چلنیوم به دام می‌افتند زیرا توانایی برنامه دادن و تغییر مطالب و تصاویر تابلو را ندارند و ناچار به تابلوسازها مراجعه می‌کنند. البته برخی از دزدان ممکن است با تابلوسازی آشنایی داشته باشند و خود بتوانند تغییرات موردنیاز را در تابلو انجام دهند و یا برخی از دزدان قطعات تابلو را اوراق می‌کنند.

درصورتی‌که تابلو تبليغاتی شما دزدیده‌شده است می‌توانید با مراجعه به تابلوسازی‌های معتبر در محل دزدی تابلو و دادن مشخصات تابلو، امید داشته باشید که دزد تابلو در مراجع به تابلوسازی‌ها پیدا شود.

 

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.