بیلبورد تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مزایا و معایب تبلیغات بیلبورد

یکی از شکل‌های مؤثر تبلیغات سنتی که کسب‌وکارها برای ایجاد تصویر برند از آن استفاده می‌کنند، تبلیغات بیلبورد است. علیرغم وجود رسانه‌های اجتماعی و ابزارهای بازاریابی آنلاین، ترکیب این روش‌ها با روش‌های دیگر برای ایجاد آگاهی مصرف‌کننده نتایجی را به همراه دارد. بااین‌حال، مانند هر رسانه بازاریابی دیگری، این گزینه دارای مزایا و معایبی است. لیست مزایای تبلیغات بیلبورد را در زیر ذکر می‌کنیم.

  1. دید بیلبوردهای تبلیغاتی به‌صورت استراتژیک در امتداد معابر و بزرگراه‌های اصلی قرار می‌گیرند، بنابراین، امکان دیده شدن توسط تعداد زیادی از مصرف‌کنندگان در طول روز را افزایش می‌دهند. با توجه به تعداد مسافران و رانندگان در جاده‌ها، این رسانه تبلیغاتی در جلب‌توجه مخاطبان هدف مؤثر است. علاوه بر این، این افراد معمولاً هرروز مسیرهای مشابهی را طی می‌کنند. بااین‌حال، دیدن یک بیلبورد به‌طور مکرر به یادآوری مصرف‌کننده کمک می‌کند.
  2. . دسترسی به مخاطبان هدف ازآنجایی‌که بیلبوردها را می‌توان در مناطقی که توسط تبلیغ‌کنندگان یا شرکت‌ها انتخاب می‌شود قرار داد، دسترسی این شرکت‌ها به گروه مصرف‌کننده خاص یا خاصی که خدمات و محصولات خود را به آن می‌فروشند آسان‌تر خواهد بود. مثلاً یک محصول برای کشاورزان یا افرادی که در روستا زندگی می‌کنند هدف قرار می‌گیرد. بیلبوردها را می‌توان در امتداد مسیری قرار داد که مصرف‌کنندگان بالقوه به‌طور منظم از کنار آن عبور می‌کنند، مانند بزرگراه‌ها..
  3. تأثیر روی مخاطب: موقعیت استراتژیک و طراحی منحصربه‌فرد بیلبوردها برای فروش و تبدیل مخاطب به مشتری فوری بسیار مفید است. اگر شخصی که در حال رانندگی است تابلوی تبلیغاتی را ببیند و به‌طور ناگهانی متوجه شود که نیاز به خرید محصول تبلیغ‌شده دارد، رانندگی به نزدیک‌ترین موسسه ارائه‌دهنده آن محصول برای او آسان‌تر خواهد بود. همچنین، این می‌تواند فروش را افزایش دهد زیرا هرکسی می‌تواند پس از دیدن وب‌سایت در بیلبورد، به وب‌سایت مراجعه کرده و به‌صورت آنلاین خرید نماید.

لیست معایب تبلیغات بیلبورد

  • هزینه‌ها یکی از معایب استفاده از تبلیغات بیلبورداست. یک شرکت باید از زمان نصب بیلبورد تا زمان حذف آن هزینه کند. به‌غیراز عقد قرارداد با مالک فضا، سایر هزینه‌ها شامل تولید و نگهداری و تعمیرات است. اگر بلایای طبیعی مانند طوفان وجود داشته باشد که سازه را از بین ببرد، این کار کم‌هزینه نخواهد بود. و اگر تخریب اموال یا جراحت مربوط به بیلبورد آسیب‌دیده وجود داشته باشد، ممکن است مالک با مشکلات قانونی و همچنین هزینه‌های اضافی روبرو شود.
  • . ایجاد حواس‌پرتی: یکی دیگر از ایرادات این رسانه سنتی تبلیغاتی این است که می‌تواند عامل بروز حوادث ناگوار جاده‌ای باشد. ازآنجایی‌که هدف بیلبوردها جلب‌توجه افرادی است که در حال رانندگی یا عبور هستند، اندازه آن‌ها بزرگ است و اغلب افراد مشهور را به‌عنوان تأییدکننده دارند. ازاین‌رو این موارد می‌تواند باعث حواس‌پرتی عابرین و رانندگان شود که می‌تواند منجر به‌تصادف شود.
  • . جهت حرکت به سمت ترافیک: ازآنجایی‌که مخاطب هدف در حال حرکت است، بیلبوردها باید به‌جای متن، به گرافیک یا تصاویر تکیه کنند. معایبی وجود دارد که می‌توان به این موضوع نسبت داد. اولاً، مصرف‌کنندگان بالقوه نمی‌توانند واقعاً پیامی را که تبلیغ‌کننده می‌خواهد منتقل کند، درک کنند، مگر اینکه در ترافیک گرفتار شوند. ثانیاً، متون محدودی که می‌توان در آن گنجانده شد، می‌تواند منجر به اطلاعات محدود شود. سوم، ازآنجایی‌که مخاطب هدف مدام در حال حرکت است، نمایش محدودی از بیلبورد وجود دارد.

قبل از سرمایه‌گذاری در تبلیغات بیلبورد، برای صاحبان مشاغل مهم است که مزایا و معایب آن را بدانند تا بتوانند تصمیم بگیرند که آیا این مسیر درستی است یا خیر.

بیلبورد چیست؟

بیلبورد یک ساختار تبلیغاتی در فضای باز است که معمولاً در مناطق پر رفت‌وآمد مانند جاده‌های شلوغ نصب می‌شود. بیلبوردها، تبلیغاتی بزرگی را به عابران پیاده و رانندگان ارائه می‌دهند.

بیلبورد یک اصطلاح رایج است که برای توصیف نوعی تبلیغات در فضای باز که در بزرگراه‌های اصلی یافت می‌شود، استفاده می‌شود. این نام بیشتر به تابلوهای بزرگ با قاب فولادی اطلاق می‌شود که روی تیرهای 20-100 فوت (6.1-30.5 متر) بالای سطح زمین نصب‌شده‌اند. بیشتر اوقات، علائم و اطلاعات تبلیغاتی و تجاری شرکت‌ها بر روی پوسترهای بزرگ پوستر چاپ می‌شود و روی این بیلبوردها چسبانده می‌شود. این علائم همچنین ممکن است مجهز به انواع جلوه‌های ویژه نورپردازی و نمایشگر باشند. این نوع تابلو یکی از اجزای یک رسانه تبلیغاتی منحصربه‌فرد است که مخاطبان در حال حرکت با آن ارتباط برقرار می‌کنند. چنین تبلیغاتی به‌عنوان تبلیغات "خارج از خانه" نیز نامیده می‌شود زیرا مخاطبان موردنظر معمولاً در حال رفت‌وآمد هستند و همیشه از خانه خود دور هستند. تا 25 سال پیش، 90 درصد تبلیغات در فضای باز شامل تابلوهای تبلیغاتی بود. امروزه این صنعت گسترش‌یافته است و علائم کوچک‌تری در ایستگاه‌های اتوبوس‌ها، کیوسک‌ها و مراکز خرید دیده می‌شوند.

هزاران بیلبورد در سراسر کشور نصب‌شده است. تبلیغاتی در این بیلبوردها شامل موارد سرگرمی و سرگرمی، خرده‌فروشی، تجارت و خدمات مصرف‌کننده؛ خودرو؛ سفر، هتل‌ها، رستوران و استراحتگاه‌ها؛ انتشارات و رسانه؛ بیمه و املاک؛ و داروها و درمان‌ها و... هست. برخی بیلبوردهای تبلیغاتی از سر ناچاری متولدشده‌اند، احتمالاً برای انتقال پیامی به اکثر افراد بی‌سواد استفاده‌شده‌اند.

قدیمی‌ترین آگهی تبلیغاتی شناخته‌شده بیش از 3000 سال پیش در شهر تبس مصر ارسال‌شده بود و پاداشی برای یک برده فراری ارائه می‌داد. قبل از اواخر دهه 1700، پیشین بیلبورد امروزی - ارسال بیلبورد - در سراسر اروپا رایج بود، اما تنها به‌عنوان یک منبع اطلاعاتی غیررسمی. تا زمان اختراع سنگ‌نگاری در اواخر قرن هجدهم، تابلوهای تبلیغاتی به‌عنوان یک رسانه به شکل هنری گسترش یافت. اولین پوستر هنری در سال 1871 توسط فردریک واکر انگلیسی تهیه شد که مأمور ایجاد نمایشنامه نمایش "بانوی سفیدپوش" در لندن بود. در اوایل دهه 1900، مدارس مربوط به هنر پوستر در حال شکل‌گیری بود و هنرمندانی مانند تالوز لوترک برای خود نامی می‌ساختند.

. اولین استفاده گسترده از بیلبورد به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی، پوسترهای سیرک چاپ‌شده یا روی کامیون‌های اسب‌سواری بود که قبل از نمایش در شهر به‌منظور افزایش علاقه و حضور، چاپ می‌شد. در آن زمان، تابلوهای تبلیغاتی استاندارد یا تحت هیچ قانونی کنترل نمی‌شدند. در طول سال‌های 1872-1912، سازمان‌هایی در ایالات‌متحده برای ایجاد استانداردهای بیلبورد گرد هم آمدند. در اصل، مجموعه استاندارد پانل های پوستری 24 صفحه‌ای با اندازه کلی 19.5 8. 8.7 فوت (6 2. 2.6 متر) بود. امروزه، این اندازه ثابت است، درحالی‌که فناوری 24 ورق را به 10 برگ کاهش داده است. همچنین در اوایل دهه 1900 بود که از تابلوهای تبلیغاتی برقی برای روشنایی شهرها استفاده می‌شد. قبل از بیلبورد برقی جاده‌های شهرها تاریک بودند.

چراغ‌های برق و تابلو تبلیغاتی دارای روشنایی شهرها را در شب زنده می‌کند و فضایی مهمان‌نوازتر ایجاد می‌کند که باعث می‌شود مردم در خیابان‌ها بمانند. ازاین‌رو، تولد شب‌زنده‌داری. در اواخر دهه 1920 بود. در این سال‌ها افراد بیشتری خودرو می‌خریدند و به خارج از شهر سفر می‌کردند. تبلیغات بیلبورد نیز گسترش یافت و برای اولین بار تبلیغات بیلبورد طیف وسیعی از مخاطبان جمعیت شناختی را در نظر گرفت. هنر و طراحی بیلبورد باگذشت زمان تغییر کرد و فناوری‌های جدید و حال و هوای یک نسل را منعکس کرد. بیلبوردها با استفاده از عکاسی و کمیک، جهانی را بدون مشکل در دوران افسردگی دهه 1930 به تصویر کشیدند. دهه 1950 باعث ایجاد بیلبورد نقاشی شده با دست و استفاده از القائات جنسی در مبارزات انتخاباتی شد. تابلوهای تبلیغاتی در چین به‌طور گسترده برای ترویج سیاست ارتش سرخ استفاده شد. همچنین در این زمان بود که شرکت‌های بیلبورد از کامیون بوم با جرثقیل برای انتقال تابلوهای تبلیغاتی و قرار دادن آن‌ها در موقعیت‌های برجسته‌تر استفاده کردند. در طول دهه 1960، تائید افراد مشهور ضروری شد و ظهور این فوق ستاره متولد شد. تمرکز از خانواده به سبک زندگی مجردها تغییر کرد.

با افزایش علاقه به محیط‌زیست در اواخر دهه 1960 و اوایل 1970، تبلیغات بیلبورد تصاویر را از طبیعت الهام گرفت. در دهه‌های 1970 و 1980، کمپین‌ها بیشتر از موضوعات ضمنی جنسی استفاده می‌کردند. طرح طراحی بیلبورد به عواملی مانند مکان تابلو، بودجه تبلیغات و نوع محصول در حال تبلیغ بستگی دارد. این صنعت از شرکت‌های تحقیقاتی بازار برای کمک به فرایند طراحی استفاده می‌کند. این شرکت‌ها اطلاعات مفصلی در مورد تعداد افراد سوار بر وسایل نقلیه در کلان‌شهرهای مختلف ارائه می‌دهند، حتی در مورد ترافیک

 سیستم‌های الکتریکی اکثر تابلوهای تبلیغاتی به‌صورت برقی روشن می‌شوند و بنابراین به روشنایی و سیستم‌های تغذیه مناسب به همراه تعداد قابل‌توجهی لامپ با توان بالا نیاز دارند. فعال‌سازی این سیستم‌های روشنایی کار ساده‌ای نیست. درحالی‌که بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی در کلان‌شهرهای اصلی واقع‌شده‌اند، سایر تابلوهای تبلیغاتی را می‌توان در مناطق دورافتاده در کنار اتوبان‌ها و جاده‌های خارج شهر مشاهده کرد. در هر دو مورد، بسیار غیرعملی است که مجبور باشید هر شب برای روشن کردن چراغ به هر تابلو سفر کنید. بنابراین، سوئیچ‌های خودکار برای روشن کردن چراغ‌ها در زمان‌های مشخص توسعه‌یافته‌اند. سایر سیستم‌ها از سلول‌های حساس به نور برای روشن کردن چراغ‌ها هنگام غروب استفاده می‌کنند. برخی دیگر از سیستم‌های پیشرفته چراغ‌ها را با سیگنال سیستم ماهواره‌ای به‌صورت الکترونیکی خاموش و روشن می‌کنند.

تابلوسازی مکاترونیک سازنده انواع بیلبوردهای کنار اتوبان و خیابان می باشد.ما با تولید انواع بیلبوردهای کوچک و بزرگ اتوبانی در انواع  فلکسی ،چلنیومی و تلویزیون شهری در خدمت مشتریان هستیم.خدمات تعمیر و پشتیبانی بیلبوردهای اتوبانی به صورت ان کال و در کمترین زمان ممکن در کلیه نقاط کشور انجام می شود.

تابلوسازی مکاترونیک از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات تابلوها و بیلبوردهای معابر شهری،روستایی و اتوبانی می باشد.

چرا به بیلبورد تبلیغاتی نیاز داریم؟

بیلبوردها برای قرن‌ها وجود داشته‌اند. درواقع، باستان شناسان حتی شواهدی ازآنچه که به باور آن‌ها «بیلبوردهای تبلیغاتی باستانی» هستند، به هزاران سال قبل پیداکرده‌اند. صرف‌نظر از سن یا جایی که زندگی می‌کنید، بیلبوردها احتمالاً تا زمانی که به یاد دارید بخشی از زندگی شما بوده‌اند. آن‌ها به‌قدری عادی شده‌اند که احتمالاً وقتی آن‌ها را می‌بینیم، خیلی به آن‌ها فکر نمی‌کنیم. بااین‌حال، برای تبلیغ‌کنندگان، بیلبوردها می‌توانند بخشی جدایی‌ناپذیر از هر کمپین یا استراتژی تبلیغاتی باشند. امروزه از بیلبوردها فقط به این دلیل که برای همیشه وجود داشته‌اند استفاده نمی‌شود. امروزه نیز تبلیغ‌کنندگان از آن‌ها استفاده می‌کنند زیرا نتیجه می‌گیرند.

why use billboards to advertise

اثربخشی یک بیلبورد با بازگشت سرمایه آن، تعداد افرادی که به‌طور منظم آن را بر اساس موقعیت مکانی می‌بینند، به‌یادماندنی بودن آن و میزان احتمال ایجاد تبدیل یا فروش اندازه‌گیری می‌شود. اگرچه بیلبوردها برای مدت بسیار طولانی وجود داشته‌اند، اما مطمئناً در طول سال‌ها تغییر کرده‌اند. امروزه بسیاری از شرکت‌ها استفاده از بیلبوردهای دیجیتال را انتخاب می‌کنند. بسیاری از بیلبوردهای امروزی بیلبوردهای دیجیتالی هستند.

آیا هنوز در این فکر هستید که "چرا از بیلبوردها برای تبلیغات استفاده کنیم؟" بیشتر بخوانید تا دریابید که چرا این رسانه آزمایش‌شده و واقعی تبلیغات هنوز هم مثل همیشه رایج است! تبلیغات بیلبورد برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص، قرار گرفتن در معرض دید مکرر، جلب‌توجه افرادی که ممکن است مایل به تبلیغ برای آن‌ها نباشند و موارد دیگر عالی است. بیلبوردها امکان بازاریابی هدفمند جغرافیایی را فراهم می‌کنند. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام تدوین استراتژی بازاریابی در نظر بگیرید، مخاطبان هدف شما هستند. شما می‌خواهید مطمئن شوید که پیام خود را در مقابل افراد مناسب دریافت می‌کنید. ممکن است شما موقعیت مکانی نسبتاً محدودی داشته باشید و نخواهید پول خود را برای تبلیغاتی که افراد خارج از منطقه شمارا هدف قرار می‌دهند هدر دهید. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که افرادی که در منطقه خدمات شما هستند پیام شمارا می‌شنوند. بیلبوردها به شما این امکان را می‌دهند که در هر دو زمینه موفق شوید. می‌توانید به جاده‌ای که بیلبورد در آن است نگاه کنید و با دیدن پیام شما ایده خوبی از اینکه مردم از کجا می‌آیند و می‌روند، بیابید. جنبه موقعیت مکانی بیلبوردها همچنین به شما این امکان را می‌دهد که در مورد بودجه خود استراتژیک باشید.

why billboard advertising

 بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطق روستایی بیشتر بدیهی است که قیمت کمتری نسبت به تابلوهای تبلیغاتی در مناطق شهری و پرترافیک دارند. بااین‌حال، همچنان می‌توانید با هزینه کمتر به مخاطبان نسبتاً زیادی دست پیدا کنید. نحوه و نوع نمایش پیام نیز بسیار مهم است. پیام‌هایی که به‌راحتی قابل‌هضم و عملی هستند بسیار مؤثر هستند. طی یک مطالعه‌ای از مردم خواسته‌شده است تا در موردتعامل خود با بیلبوردها صحبت کنند. طبق این مطالعه و نظرسنجی مشخص‌شده است که اطلاعات ساده، واضح و قابل‌اجرا بیشترین تأثیر را بر روی مخاطبین داشته است.

بیلبوردها تقریباً در سطح ناخودآگاه کار می‌کنند، پیام آن‌ها درحالی‌که مردم روزبه‌روز از کنار آن‌ها عبور می‌کنند منتقل می‌شود. پیام‌هایی که شوخی‌آمیز، حساس به زمان یا مربوط به نیازهای فوری هستند، همگی تأثیر زیادی بر رانندگان دارند. بیلبوردها یکی از معدود مخاطبان اسیر باقی‌مانده را جذب می‌کنند. امروزه مردم از لحظه‌ای که بیدار می‌شوند تا زمانی که سرشان در شب به بالش می‌رسد غرق تبلیغات هستند. اما مردم همچنین راه‌های بیشتری برای جلوگیری از درگیر شدن با تبلیغات دارند، وقتی تبلیغات روی تلویزیون می‌آید به گوشی خود نگاه می‌کنند و می‌توانند از برنامه‌هایی برای مسدود کردن تبلیغات از تلفن خود استفاده کنند. در این نوع محیط، چگونه مطمئن می‌شوید که مردم واقعاً به تبلیغات شما توجه می‌کنند؟ جایی وجود دارد که مردم باید چشمان خود را به دنیای اطراف خود نگاه کنند، و آن زمانی است که در ماشین خود هستند. اگر واقعاً می‌خواهید مردم به تبلیغ شما توجه کنند، باید وقتی در ترافیک هستند آن‌ها را جذب کنید. بیلبوردهای استراتژیک با ایده‌های تبلیغاتی مناسب در فضای باز به شما این امکان را می‌دهد که این کار را انجام دهید.

importance of billboards

 بیلبوردهای دیجیتال راه‌های جدیدی را بازکرده‌اند. بسیاری از مردم قدرت بیلبوردها را دست‌کم می‌گیرند، زیرا ازنظر برداشت خود از بیلبوردها، ادراکات قدیمی دارند.

برای دیدن منبع انگلیسی مطلب و مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

ایده و نکات طراحی بیلبورد که باید مشاهده کنید

همه ما تعداد بی‌شماری از تابلوهای تبلیغاتی را دیده‌ایم که اکثر آن‌ها را خاطر نمی‌آوریم. درحالی‌که بیلبوردهایی هستند که شاید تا مدت‌ها شکل آن در ذهنمان باقی بماند. طراحی یک بیلبورد استراتژیک که در ذهن افراد باقی بماند کار ساده‌ای نیست به‌خصوص وقتی مخاطب فقط چند ثانیه فرصت دارد تا بیلبورد را ببیند و پیام آن را درک کند. برای اینکه بتوانیم یک تابلو تبلیغاتی طراحی کنیم که مدت‌ها در ذهن افراد باقی بماند باید به سراغ ایده‌های جدید و کاربردی برویم.

 بیایید نگاهی به بهترین طرح‌های بیلبورد در سال ۲۰۲۱ بیندازیم:

۱-پیام خود را واضح بیان کنید

 مطمئن شوید که طرح بیلبورد شما شامل یک پیام واضح است. در ابتدا بیلبورد شما باید خوانا باشد. اگر مردم نمی‌توانند آن را به‌راحتی بخوانند، احتمالاً آن را نخواهند خواند. دوم، پیام بازاریابی شما باید منطقی باشد و به‌راحتی قابل‌درک باشد. درحالی‌که یک پیام مرموز هرچند می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، اما اگر مردم ندانند منظور شما چیست، ممکن است گیج‌کننده و نامفهوم به نظر برسد.

۲-نشان دهید، نگویید

 هرچه کمتر بگویید، بهتر است. تا آنجا که در برخی موارد، بهترین طرح‌های بیلبورد اصلاً چیزی نمی‌گویند. یک تصویر می‌تواند خیلی بیشتر از کلمات بگوید، بنابراین اجازه دهید تابلو تبلیغاتی شما به‌تنهایی ارتباط برقرار کند. این تابلوها در مدت‌زمان کوتاهی منظور و هدف تبلیغاتی را به عابران انتقال می‌دهند؛ درحالی‌که تابلوهای شلوغ و پر از نوشته عابران را گیج می‌کند.

۳-نیازهای مخاطبان خود را برآورده کنید

آگهی‌های خود را در مکان‌هایی قرار دهید که مخاطبان محصول شما حضورداشته باشد به‌عنوان‌مثال شما آگهی فروش پورشه را در مترو نمی‌بینید. یا آگهی‌های محصولات لوکس را در مناطق مرفه نشین قرار دهید.

۴- از بیلبوردهای پخش زنده استفاده کنید

 این بیلبوردها مفیدتر و جذاب‌تر هستند. استفاده از داده‌های آماری به‌صورت زنده در تابلو نیز بسیار جذاب و منحصربه‌فرد است. برای مثال در بیلبوردهای فروش ماشین‌های برقی می‌توان نمودار آماری زنده در مورد میزان آلودگی‌ها قرار دارد.

۵-از بیلبورد فراتر بروید از بیلبورد فراتر بروید

 طراحی بیلبورد خود را به خود فضای بیلبورد محدود نکنید. خارج از خطوط و ترکیب عناصر اضافی را در نظر بگیرید.

۶. با بیلبوردها به عابران پیاده برسید

می‌توانید از تبلیغات در فضای باز در تعدادی از مکان‌ها، از ایستگاه‌های اتوبوس و ایستگاه‌های مترو گرفته تا کناره دیوارها یا چراغ‌های خیابان استفاده کنید. در نظر بگیرید که سعی دارید به چه کسانی برسید و چقدر وقت خود را در تبلیغ شما صرف می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، شخصی در مترو زمان بیشتری برای نشستن و خواندن آگهی شما خواهد داشت، درحالی‌که اتومبیل‌هایی که با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت در بزرگراه حرکت می‌کنند فقط چند ثانیه زمان خواهند داشت.

۸- طراحی برای زوایای مختلف

مهم نیست که چه نوع بیلبورد یا آگهی در فضای باز را انتخاب می‌کنید، مردم آن را از زوایای مختلف می‌بینند؛ این به شما، به‌عنوان تبلیغ‌کننده، این فرصت را می‌دهد که طرح‌های متفاوتی را از هر نقطه‌ای بسازید. این می‌تواند بیلبورد را قادر سازد تا همان‌طور که مردم آن را از زوایای مختلف می‌بینند تکامل یابد و پیام تبلیغاتی را دریافت کند.

۱۰ در کنار تبلیغات کارایی مفیدی داشته باشد

می‌توانید در کنار ارائه تبلیغات، خدماتی را نیز ارائه بدهید. برای مثال شرکتی در آمریکا بیلبوردهایی طراحی کرده بود که افراد می‌توانستد از آن به‌عنوان نیمکت نیز استفاده کنند.

۱۱. آن را سرگرم‌کننده کنید

ساخت بیلبوردهایی با ظاهر فانتزی و سرگرم‌کننده قطعاً توجه بیشتری را جلب خواهد کرد.

۱۲-خود را محدود به طرح‌های چاپی و دیجیتالی نکنید

 بیلبورد هنری لازم نیست طرح‌های بیلبورد فقط به تبلیغات چاپی یا دیجیتالی محدود شود. یکی از راه‌هایی که رواج بیشتری پیداکرده است ایجاد نقاشی‌های دیواری در شهر به‌عنوان نوعی تبلیغات است. این نوع بیلبوردها در کنار تبلیغات جذاب به درخشش یک شهر نیز کمک می‌کنند.

 ۱۳-با تکنیک‌های دیجیتالی، طراحی بیلبورد را بهینه کنید

بسیاری از مشاغل از بیلبوردهای دیجیتالی به‌عنوان نوعی آگاهی از برند مدرن و با نگهداری کم استفاده می‌کنند. بااین‌حال، تابلوهای تبلیغاتی به‌طور سنتی دارای نقص (عمده) عدم توانایی در بهینه‌سازی آسان هستند. با طراحی بیلبورد دیجیتالی، تبلیغات شما می‌تواند کم‌هزینه، و به‌راحتی قابل‌تغییر و بهینه‌سازی باشد. به‌این‌ترتیب، پیام و طرح شما می‌تواند در طول زمان بهینه شود تا بهتر به مخاطبان شما برسد.

 ۱۴. با مردم محلی ارتباط برقرار کنید

 ارتباط با طراحی بیلبورد محلی یک نکته عالی در طراحی بیلبورد که باید در نظر داشته باشید این است که تابلوهای تبلیغاتی خود را بر اساس مکان آن‌ها سفارشی کنید. ممکن است شرکت‌های ملی تمایل به ایجاد یک یا دو طرح بیلبورد در سراسر کشور داشته باشند. بااین‌حال، اگر طرح‌های خود را متناسب با مناطق محلی تنظیم کنید، پیام شما بیشتر دریافت خواهد شد. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید به‌طور مؤثرتری با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، که در عوض، جذابیت آن را بیشتر می‌کند، درنتیجه به تبلیغات شما دررسیدن به هدف کمک می‌کند.

۱۵. یک فراخوان مفید برای اقدام ارائه دهید

 ارائه یک فراخوان مفید برای اقدام که یک‌راه حل واقعی ارائه می‌دهد.

۱۶. شوخی کنید

استفاده از شوخی یا روانشناسی معکوس می‌تواند راه خوبی برای اندیشیدن مردم باشد و این باعث می‌شود بیلبورد شما مدت‌زمان بیشتری در ذهن مخاطب بماند. یک شوخی جالب می‌تواند خستگی یک‌روزه را از تن مخاطب بیرون کند و بیلبورد شمارا در ذهن افراد ماندگار کند.

۱۷. محل بیلبورد خود را عاقلانه انتخاب کنید

انتخاب محل مناسب برای بیلبورد از مهم‌ترین فاکتورهایی هست که باید در نظر بگیرید.

 ۱۸. برای جلوگیری از نقص‌های طراحی، از تمام زوایا به طرح خود نگاه کنید

 فقط به طراحی بیلبورد خود نگاه نکنید، بلکه عناصر پیرامون آن را در نظر بگیرید و اینکه چگونه این عناصر می‌توانند بر طراحی آن تأثیر بگذارند.

انتخاب مکان مناسب برای نصب بیلبورد

تابلوسازی مکاترونیک متخصص ارائه خدمات تبلیغات بیلبورد در ایران است. ما در هر بازار در شهر تهران و سراسر کشور کار می‌کنیم. ما می‌توانیم به‌سرعت بهترین مکان‌های بیلبورد موجود در مناطقی را که در نظر گرفته‌اید به شما ارائه می‌دهیم. مکان‌های تبلیغاتی بیلبورد مناسب را از طریق ما بیابید: هوشمند، اما ساده. ما می‌دانیم که شما می‌خواهید تبلیغات بیلبورد شما در بهترین و شلوغ‌ترین مکان‌ها باشد. این همان چیزی است که شما را به جستجوی امروز در اینترنت کشاند. جستجوی خود را با کارشناسان بیلبورد مکاترونیک تکمیل کنید. ما به مدت بیش از ۱۲ سال سابقه، در یافتن مکان‌های بیلبوردهای استراتژیک تخصص‌یافته‌ایم. هر نوع بیلبورد تبلیغاتی موجود در بازارهای مدنظر شما از طریق تابلوسازی مکاترونیک در دسترس است.

ما همه مواردی را که بر اساس بودجه شما در دسترس است به شما نشان می‌دهیم. ما همچنین کمپین شما را تولید و مدیریت می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات بیلبورد شما به مخاطبان هدف شما می‌رسد. از جستجو و پیشنهاد، تا تولید و نصب، تا نمایش مدیریت زمان، ما همه این کارها را انجام می‌دهیم.

حضور ما در صنعت تبلیغات در فضای باز ما را در تماس دائمی با ارائه‌دهندگان مکان‌های مناسب برای نصب بیلبورد در همه مکان‌های مهم و حساس شهر قرار داده است.

تبلیغات بیلبورد چقدر مؤثر است؟ با انتخاب بیلبوردی با طرح عالی و نصب در مکانی مناسب و ایده آل، دسترسی بازار و ارتباط شما با مخاطبان هدف به میزان قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت.

استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در کنار تبلیغاتی اینترنتی بسیار مؤثر و کارآمد است. شما با بیلبورد خود مشتریان بصری و گذری در شهر را هدف توجه قرار می‌دهید و با تبلیغات فضای مجازی فعالین و کاربران فضای مجازی را.

منابع مطلب

-تیم تحریریه تابلوسازی مکاترونیک

-وب سایت www.emcoutdoor.com

-وب سایت https://fitsmallbusiness.com/


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.